e. PERSONEEL advertentievertegenwoordigers (m/v) Zuidwest Nederland bv PZC A een GEDRAGSDESKUNDIGE B een KOK C INVALKRACHTEN, cq. assistent-activiteitenbegeleiders, sector Dagbesteding INVALKRACHTEN, c.q. assistent begeleiders, sector Wonen TWICE 3® INTERFLEX zaterdag 11 november 2000 De stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten te Goes ver leent diensten op het gebied van verzorging in combinatie met opvoeding aan kinderen en verzorging in combinatie met begeleiding aan volwassenen met een lichamelijke handicap. De dienstverlening gaat uit van het recht van de cliënt op zelf beschikking en doet een beroep op de eigen verantwoordelijkheid, de zelfredzaamheid en de zelfstandigheid van de cliënt en zijn of haar omgeving en vult deze, afhankelijk van de hulpvragen, door middel van de dienstverlening aan. De dienstverlening kan, afhankelijk van de hulpvragen van de cliënt en zijn of haar omgeving, 24 uur per dag, 7 dagen per week, of gedeeltes hiervan, geboden worden. De dienstverlening op het gebied van wonen vindt voornamelijk plaats in, of vanuit: Kinder Gezinsvervangend Tehuis 'de Tiende', Gezinsvervangend Tehuis 'de Ganzeveste' en Appartementenbewoning 'de Watertoren', alle te Goes, Woon-zorgcentrum 'de Cavalier' te Terneuzen en Woonvorm 'de Wale' te Middelburg en Appartementenbewoning de Nieuwe Haven' te Vlissingen. De dienstverlening op het gebied van dagbesteding vindt voornamelijk plaats in, of vanuit: Aktiviteitencentrum Oosterschel- de te Goes, 'De Onderneming' te Vlissingen en Aktiviteitencentrum Zeeuwsch-Vlaanderen te Terneuzen De Stichting ZLG is op zoek naar: voor 4 uur per week voor 25 uur per week A GEDRAGSDESKUNDIGE voor 4 uur per week Functie-inhoud/hoofdtaken: De gedragsdeskundige, die werkzaam is op Kindergezinsvervangend Tehuis 'de Tiende', ondersteunt de pedagogische medewerkers, gericht op: a. de ontwikkeling van een kind met een lichamelijke handicap b. het teamfunctioneren en de teamontwikkeling. De functie en taak is beschreven in de CAO Gehandicaptenzorg en in de richtlijnen van de VGN. Functie-eisen: doctoraal examen orthopedagogiek of vergelijkbaar niveau; ervaring in het werken met kinderen in een semi-residentiële setting; ^-de kandidaat voor deze functie dient beschikbaar te zijn op dinsdag- en/of donder dagmiddag; de cliënt staat in onze organisatie centraal; vakantie-uren worden daarom in de schoolvakanties opgenomen. De primaire arbeidsvoorwaarden zijn, afhankelijk van opleiding en ervaring, in over eenstemming met het niveau van de functie. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer Th. Schaapman, ma nager Wonen (tel.nr. 0113-275650) of de heer J, Sipma, teamcoördinator van 'de Tiende' (tel.nr. 0113-236100). Uw schriftelijke reactie kunt u tot en met 22 november 2000 sturen aan Stichting ZLG, ter attentie van de selectiecommissie Gedragsdes kundige, mevrouw I.M. Umbgrove, afd. P&O, Postbus 197, 4460 AD Goes. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op woensdagmiddag 29 november 2000. B KOK (voor 25 uur per week op de Ganzeveste te Goes) In gezinsvervangend tehuis 'de Ganzeveste' wordt zorg geboden aan 19 lichamelijk gehandicapte volwassenen De dienstverlening aan de cliënten vindt plaats met 24- uurs ADL ondersteuning, HDL en psychosociale begeleiding (zowel individueel als in groepsverband). Doel van de functie: Zorgdragen voor warme maaltijden, met inachtneming van eventuele diëten, alsme de het zorgdragen voor de inkopen hiervoor. Functie-inhoud: het waarborgen van een hygiëne in de keuken die voldoet aan de geldende wette lijke eisen (HACCP); het bereiden van (verantwoorde) maaltijden voor bewoners en derden; het verzorgen van inkoop, administratie en voorraadbeheer op basis van een vast gesteld budget; het bewaken van het budget; het schoonmaken van keuken en te gebruiken materialen; beheren van de keukeninventaris. Functie-eisen: relevante opleiding op LBO-niveau zoals instellingskok, (werk)ervaring in het bereiden en samenstellen van maaltijden, inkoop, administra tie en voorraadbeheer; het kunnen bereiden van maaltijden op basis van diëten; eventueel het begeleiden van stagiairs; affiniteit hebben met de aanwezige doelgroepen; bereidheid om op maandag tot en met vrijdag van ±13.30 tot 18.30 uur te wer ken; in het bezit van een auto. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Gehandicaptenzorg. Aan een geschikt bevonden kandidaat zal, aanvankelijk voor een jaar, een contract worden aangeboden. De functie is ingedeeld in schaal 4. Het brutosalaris per maand be draagt, bij een 36-urige werkweek, minimaal 2.625,- en maximaal 3.748,-. Voor nadere informatie over 'de Ganzeveste' en/of deze functie kunt u contact opne men met mw. A. Verton of dhr. J, Riemens, telefoonnummer 0113-273830. Uw schriftelijke reactie kunt u tot en met 22 november 2000 sturen aan de Stichting ZLG, ter attentie van de selectiecommissie Kok, mevrouw I.M Umbgrove, afd. P&O, Postbus 197, 4460 AD Goes. C. INVALKRACHTEN, cq. assistent-activiteiten- begeleiders, sector Dagbesteding INVALKRACHTEN, cq. assistent-begeleiders, sector Wonen Doel van de functie: De assistent begeleider/activiteitenbegeleider heeft tot doel cliënten te ondersteunen bij ADL- en HDL werkzaamheden en overige ondersteunende taken in een woon voorziening en/ofte ondersteunen bij het kiezen, organiseren en uitvoeren van activi teiten/werkzaamheden bij de centra voor dagbesteding, training en maatwerk. De as sistent (activiteiten)begeleider assisteert de begeleider bij de uitvoering van de zorg en dienstverlening, zoals vastgelegd in zorgplannen van cliënten. Functie-profiel: LBO-niveau, opleiding gericht op verzorging en begeleiding van mensen met een functiebeperking: in de sector werken/dagbesteding zijn met name instrumentele vaardigheden belangrijk; in de sector wonen is relevante werkervaring in de ge handicaptensector een pre; minimum leeftijd 18 jaar; bereid zijn in woonvoorzieningen in wisselende diensten te worden ingezet; in cen tra voor werken/dagbesteding voor 4 tot 8 uur per dag. Flexibiliteit is van belang i.v.m. stichtingsbreed inzetbaar zijn. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Gehandicaptenzorg. Aan een geschikt bevonden kandidaat zal, aanvankelijk voor een jaar, een contract worden aangeboden. De functie is ingedeeld In schaal 4. Het brutosalaris per maand be draagt, bij een 36-urige werkweek, minimaal 2.625,- en maximaal 3.748,-. Voor nadere informatie over deze beide functies, kunt u contact opnemen met mw. L. Matthijsse of mw, I.M. Umbgrove, telefoonnummer 0113-275650. Uw schriftelijke reactie kunt u tot en met 22 november 2000 sturen aan de Stichting ZLG, ter attentie van de selectiecommissie Invalkrachten Dagbesteding en/of Wo- stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen Voor de Scheldebode een uitgave van de Zuidwest Weekkranten zijn wij op zoek naar twee enthousiaste: 36 uur 18 uur Profiel: Een commerciële man of vrouw met doorzettingsvermogen, pioniersgeest en positieve werkhouding. Hij of zij is in het bezit van een auto en vindt het een sport om nieuwe adverteerders te werven. Verder behoort een afgeronde commerciële opleiding op minimaal MBO-nivo tot de eisen. Naast het werven van nieuwe klanten horen onderstaande taken bij deze functie: het verkopen van advertentieruimte het adviseren bij en opstellen van advertenties het afsluiten van advertentiecontracten het vertegenwoordigen van de unit bij beurzen en evenementen in de regio. Voor inlichtingen kunt u bellen; Kees Maas, bladmanager van business unit Middelburg, tel. 0118-652700 E-mail: k.maas@uitg-zwn.nl Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 25 november a.s. worden gericht aan Ad Heijblok, Personeel Organisatie, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Uitgeversmaatschappij Zuidwest- Nederland bv, grootste multimedia uitgeverij in het zuidwesten van ons land. Onze organisatie richt zich op de informatiemarkt door middel van: BN/DeStem, dagblad voor Zuidwest- Nederland met een oplage van 165.000 exemplaren. BN/DeStem Online, interactief dagblad (www.bndestem.nl) Zuidwest Weekkranten, uitgeefster van een tiental huis-aan-huisbladen met een gezamenlijke oplage van ruim 800.000 exemplaren per week. Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland bv maakt deel uit van Wegener nv, de in Apeldoorn gevestigde beursgenoteerde onderneming in de informatie- en direct marketing-industrie. Blei Hetterschijt Jachtmakelaars vraagt voor haar vestiging Willemstad een Junior Jachtverkoper Heb je affiniteit met de watersport en een commerciële inslag bel of schrijf dan naar Blei Hetterschijt, t.a.v. dhr. G. Golverdingen Sluispad-Noord 14797 SN Willemstad Tel. 0168-473553 Gemeenschappelijke De GGD Zeeland is een Gemeenschappelijke Ge zondheidsdienst die werkzaam is binnen de provin cie Zeeland in opdracht van alle 17 Zeeuwse ge meenten. De dienst heeft als taak: gezondheidsbe vordering en -bescherming en ziektepreventie. De directeur zoekt voor de productgroep Gezondheids bevordering zo spoedig mogelijk kandidaten voor de functie van: GVO FUNCTIONARIS m/« voor 0.8 fte (28.8 uur per week) standplaats Goes Door de medewerkers van de productgroep Gezond heidsbevordering worden voornamelijk collectieve pre ventieve activiteiten uitgevoerd. Ten behoeve van de doelgroep 50-plus in de provincie Zeeland zoeken wij een GVO functionaris. De GVO functionarissen van de dienst vinden het van groot belang dat er kwalitatief goed werk wordt verricht, dat wil zeggen dat de werkzaamheden worden uitge voerd volgens een GVO systematiek. Functie-informatie: De nieuwe collega zal de volgende taken uitvoeren: - het geven van informatie, advies en consultatie aan de gemeenten ten behoeve van de doelgroep 50-plus; - het analyseren van de (gezondheids-)problemen van de doelgroep; - het (zonodig) ontwikkelen, implementeren en uitvoeren van gedragsinterventies t.b.v. de doelgroep. Functie-eisen: Wij vragen: - een energieke vrouw of man met tenminste een afge ronde HBO opleiding GVO; - een collega die affiniteit heeft met de doelgroep; - een medewerker die het vanzelfsprekend vindt om klant- marktgericht te werken; - een echte teamspeler met goede contactuele vaardig heden zowel mondeling als schriftelijk. Kennis van een gemeentelijke organisatie, gezondheids zorg en welzijnszorg ten behoeve van ouderen is beslist een pre. Salaris en rechtspositie De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Afhan kelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris bij aanstelling minimaal 4.181,- en maximaal 6.181,- (schaal 9) bruto per maand bij een fulltime dienstver band. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer V. A J. Slenter, directeur van de GGD Zeeland, postbus 345, 4460 AS Goes, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 24 november 2000 in ons bezit te zijn. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden op donderdag 30 november 2000. Voor meer informatie over de functie kunt u contact op nemen met mevrouw P. van den Hoek, tel. 0113 249463 (op dinsdag, woensdagochtend, donderdag of vrijdag ochtend) of met mevrouw J. Vrij, telefoon 0113 249431 Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. verzekeringen hypotheken eldleningen Sinke Komejan Assurantiën is een dochteronderneming van Sinke Komejan B.V. en Dick Schinkel Assurantiën B.V. en bemiddelt in de totstandkoming van particuliere en zakelijke verzekeringen, hypotheken, geldleningen en pensioenen. Bij dit snelgroeien de bedrijf zijn momenteel 5 mensen werkzaam. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: ADMINISTRATIEF/COMMERCIËLE KRACHT (m/v) Functie Je bent in veel gevallen het eerste contact met nieuwe en bestaande klanten. Je ondersteunt de buitendienstmedewerkers in de commerciële administratieve en schade- afhandeling van verzekeringen. Profiel - relevante werkervaring; - commerciële vaardigheden; - enthousiast; - servicegericht; - affiniteit met het verzekeringsvak; - leeftijd tussen 25 en 35 jaar; - opleiding op meao-commercieel niveau. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Functie Je maakt deel uit van een enthousiast team en zorgt voor de administratieve afwikkeling van de verzekeringen en een gedeelte van de boekhouding. Profiel - relevante werkervaring - klantgericht - enthousiast - administratief onderlegd; - leeftijd tussen 20 en 35 jaar; - opleiding op middelbaar niveau. Geïnteresseerden kunnen binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met cv sturen aan; Sinke Komejan Assurantiën, t.a.v. mevrouw A.M. Joziasse-Sinke, Postbus 125, 4330 AC Middelburg. Twice-lnterflex is een industrieel bedrijf gespecialiseerd in het toepassen van technisch textiel en levert aan uiteenlopende industrieën in Europa. Op basis van vakkundigheid en zorgvuldige analyses bieden wij zuivere oplossingen. Door te werken met diverse technische textielsoorten en af te durven wijken van de standaardproductie garanderen wij maatwerk voor Wegens uitbreiding van onze productie zoeken wij: i=> medewerker voor de snij-afdeling fulltime O medewerkers voor de naaimachines full- of parttime Ervaring in de zeilmakerij of de meubelbranche dan wel kleding strekt tot aanbeveling. Het werk bestaat uit het samenstellen van producten. Uiteraard gaan wij uit van een gezonde gemotiveerde instelling. Salaris is overeenkomstig de verantwoordelijkheid die het werk vraagt. Leeftijd tussen de 20 en 45 jaar in verband met het scholingskarakter. Voor informatie bel (0118) 640597, of richt uw brief aan Twice-lnterflex, Postbus 8110, 4330 EC Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 36