DTP-er a cimeripUcnsltiics eur@|p<fli bx M&S gsss Radio Holland YYYYY Productiemedewerker m/v V neckermann MODE TECHNISCH VERKOPER PZC 6 28 VARIAN Servicetechnici (binnen-buitendienst) Bloembinder m/v ONDERHOUDSMONTEUR zaterdag 11 november 2000 Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse concern Karstadt- Quelle. Deze organisatie telt ruim 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handels ondernemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assortiment aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar ruim duizend medewerkers. Dagelijks komen bij onze kantoren in Terneuzen en in het Belgische Temse duizenden bestellingen binnen. Onze klanten bestellen hun artikelen uit het ruime aanbod in onze diverse catalogi, mailings of via Internet. De.opmaak van de dikke catalogus en de talrijke mailings is in handen van de divisie Catalogusproductie in St. Jansteen. Voor de uitbreiding van dit team zoeken wij een: Voor 40 uur per week Binnen de divisie ben je verantwoordelijk voor de opmaak, en in het bijzonder voor de afwerking, van de pagina's van de mailings en diverse catalogi op Apple Macintosh. Je bereidt de opmaak van de pagina's volledig voor en verstuurt alle bestanden digitaal naar de lithograaf, Hiervoor beschik je over een zeer grondige kennis van Quark Xpress. Daarnaast kun je ook overweg met pakketten als Illustrator, Photoshop en Portfolio. Wie zoeken we? Je hebt een grafische MBO-opleiding afgerond. Je houdt ervan om zelfstandig te werken en bent flexibel inzetbaar. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de dtp-er die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Sigrid Baart, telefoon: 01 14 - 318 582. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken naar Neckermann BV, postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. Wendy van langevelde, afdeling Personeelszaken. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Geslechtendijk 10 4564 BP St. Jansteen Varian is wereldwijd marktleider op het gebied van chromatografische instrumenten, supplies, accessoires en services. In 1998 werd de samenwerking tussen het beursgenoteerde Varian Inc. (USA) en Chrompack International B.V. een feit. Vanuit Middelburg wordt de fabricage van een omvangrijk productassortiment, de verkoop en de services gecoördineerd voor Europa en het Midden-Oosten. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om nieuwe staf- en kaderleden die de uitdaging van een betrekking met internationale allure aankunnen. Wegens uitbreiding zijn wij inet spoed op zoek naar een enthousiaste Onderstaande werkzaamheden zullen op twee verschillende afdelingen worden verricht: Vullen van filters Visuele inspectie van producten Uitpakken en opbergen van goederen op lokatie Tellen van de productievoorraad Inpakken van geproduceerde instrumenten Onze kandidaat is iemand die: Een opleiding op LBO-niveau heeft en ervaring met, deels handmatig, seriewerk waarhij reproduceerbaarheid voorop staat Oog heeft voor detail en graag nauwkeurig werkt Zelfstandig is Wil weten waar hij/zij mee bezig is Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, binnen twee weken na verschij ning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelszaken: Varian B.V,, Postbus 8033, 4330 EA Middelburg, Voor meer informatie kun je contact opnemen met Gerda van de Beek Tel.: 0118671215, e-mail: gerda.van.de.beek@varianinc.com, Dies de Bruijne tel.: 0118671275, e-mail: dies.de.bruijne@varianinc.com of Alex de Regt tel.: 0118671305, e-mail: alcx.de.regt@varianinc.com www.varianinc.com Acquisitie.- n.n.v. tlozc advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4 M&S Mode is onderdeel van VendcxKBB en telt meer dan 325filialen verspreid over Nederland, Duitsland, België, Luxembiug en Frankrijk Onder het motto 'M&S maakt mode betaalbaar' brengen wij actuele damesmode. Wij zijn voor ons filiaal in Middelburg op zoek naar een FILIAALMANAGER voor gemiddeld 32 uur per week die ervaring heeft in het aansturen van een team, de juiste prioriteiten weet te stellen en van aanpakken houdt. Als filiaalmanager ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het commerciële en personele beleid in het filiaal, werk je nauw samen met de districtmanager en word je ondersteund door gespecialiseerde afdelingen van het hoofdkantoor. Uiteraard bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan zo snel mogelijk een brief naar: M&S Mode Nederland B.V, afdeling Personeelszaken, Postbus 8402,1005 AK Amsterdam. M&S k t i b DE 8EVELANDEN Kinderopvang De Bevelanden biedt voorO- tot 16-jarigen kinderopvang, buitenschoolse en naschoolse opvang, kleinschalige opvang, tieneropvang, gastouderopvang en thuisopvang in de vijf Bevelandse gemeenten. Kinderopvang De Bevelanden biedt kinderopvang in diverse vor men in de vijf Bevelandse gemeenten. Onze klanten zijn natuurlijk in de eerste plaats kinderen en hun ouders. Ook bedrijven, instellin gen en de gemeenten die meebetalen aan kinderopvang behoren tot onze klanten. Kinderopvang is een groeisector. Kenmerken van onze organisatie zijn: groei, ontwikkeling, kwaliteit, vernieuwing. Het centraal kan toor te Goes verzorgt management, administratie, facilitair beheer en heeft versterking nodig van een administrateur met leidinggevende en controletaken voor 32 uur tot 36 uur per week Deze veelzijdige functie bestaat uit: - opstellen en bewaken van begrotingen, jaarrekeningen en perio dieke financiële overzichten; - het opstellen en bewaken van interne budgetten; - leidinggeven aan de (financiële) administratie en het secretariaat; - ontwikkelen en (doen) uitvoeren van financieel-administratieve processen; - adviseren van het managementteam. Voor deze functie zoeken we iemand die: - financieel-beleidsmatig mee kan denken over verdere groei en ontwikkeling; - knelpunten om kan zetten in oplossingen; - planmatig en flexibel kan werken; - samenwerkend leiding kan geven; - een SPD- of HEAO-opleiding heeft; - kan werken met geautomatiseerde systemen; - ervaring heeft in een vergelijkbare functie. Deze functie wordt ingeschaald volgens CAO-Kinderopvang. Informatie is te verkrijgen bij I. Sturm, directeur, op 13 november 2000 tussen 14.00 en 16.00 uur. Tel. 0113-228139. Sollicitaties vóór 23 november richten aan Kinderopvang De Beve landen, t.a.v. Yolanda van Hekke, personeelsfunctionaris, Montgo- merystraat 10, 4463 KC Goes, met vermelding van de functie. Gesprekken met de sollicitatiecommissie zijn gepland op 6 decem ber 2000. RadioHolland Radio Holland Electronics is leverancier van mobiele communicatieoplossingen. Tot het productenpakket behoren conventionele en trunked Mobiele (Data) communicatienet werken, satellietcommunicatieapparatuur en fleet management systemen. Radio Holland Electronics is op korte termijn op zoek naar enkele Voor serviceverlening aan professionele mobiele communicatieapparatuur en syste men. Standplaats: Vlissingen. Functieprofiel: Plaatsing en serviceverlening aan professionele landmobiele communicatieappa ratuur/systemen, fleet management systemen, Traxys, HF-apparatuur en Inmarsat. Relatiebeheer. Werving nieuwe klanten. Servicewerkzaamheden worden verricht door het gehele land en incidenteel in het buitenland. Functievereisten: MTS++ niveau Communicatieve commerciële instelling. Minimaal enige jaren ervaring in een technische business-to-business markt. Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal. Zelfstandig/resultaatgericht werkend doch rapporterend aan de servicecoördinator te Almere. Goede kennis en ervaring in de mobiele communicatiemarkt is uiteraard een pre, even als een zendamateurlicentie. Bereidheid mee te draaien in stand-by diensten en indien noodzakelijk op onregelmatige tijden (inclusief zaterdag of zondag) werkzaamheden te verrichten. Sollicitaties met CV kunnen tot 1 december 2000 worden verzonden aan: Radio Holland Electronics T.a.v. de heer E. Schoorel - P O Postbus 30350 1303 AJ ALMERE Tel.: 036-5462608, fax: 036-5462607; e-mail: schoorel@rhe.nl PRODUCENT VAN GLASVEZEL VERSTERKTE KUNSTSTOF ROOSTERS EN LEVERANCIER VAN GVK-CONSTRUCTIES Fiberstruct is marktleider op het gebied van glasvezelversterkte polyester looproosters en constructie-elementen in Europa. De productie hiervan vindt plaats in onze fabriek te Terneuzen. Op korte termijn zoeken wij kandidaten voor de volgende functies: BINNENDIENST FUNCTIONARIS In deze functie rapporteert u rechtstreeks aan de directie en bent u na een gede gen opleiding o.a. bezig met het coördineren en uitoefenen van taken voor: Verkoop: Een sterk technisch-commerciële ondersteuning naar de verkoop buitendienst en klanten: vastleggen van het projectconcept voor offerten; opvolgen van de offerten; voorbereiden van verkoopadvies; marktanalyse. Calculatie: Leiding geven aan de afdeling werkvoorbereiding en calculatie; uitvoering van prijsbeleid. Productie: Begeleiden van R&D projecten, vastleggen van product- en engineeringdata, zorgdragen voor internationale test- en normificatieprocedures. Functie-eisen: - Jonge HTS'er met commerciële ervaring; - Ervaring met MS-Office en Auto Cad; - Goede beheersing van Engels en Duits; - Flexibele, initiatiefvolle instelling en teamgeest; - Goede contactuele eigenschappen en het vermogen zelfstandig te werken. CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER (m/v) die na een gedegen inwerkperiode en training in staat is zelfstandig offertes te maken en tevens verantwoordelijk is voor de daaruit voortvloeiende werkvoorbe reiding. Functie-eisen: - Jonge MTS'er met zin voor commerciële zaken; - Ervaring met Word en Excell; - Beheersing van Engels en Duits; - Flexibele, initiatiefvolle instelling en teamgeest; - Goede contactuele eigenschappen en het vermogen zelfstandig te werken. Geboden wordt: - Een verantwoordelijke, veelzijdige functie waarin veel eigen inbreng en initiatief wordt verwacht in een sterk groeiende en dynamische organisatie. Vanwege de vergroting van onze productiecapaciteit, zoeken wij enthousiaste PRODUCTIEMEDEWERKERS (m/v) die in teamverband zorgdragen voor de productie van onze roosters waarbij kwaliteit een voorname rol speelt. Functie-eisen. - Een opleiding LTS of gelijkwaardig; - Flexibele instelling - Bereid om in 3-ploegen te werken (ma. - vr.). Sollicitatie: Uw handgeschreven brief met C.V. kunt u vóór 24 november 2000 richten t.a.v. de directie op onderstaand adres. Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Dhr. P. Eyke, tel. 0115-644600. Fiberstruct B.V., Mr. F.J. Haarmanweg 11, 4538 AM Terneuzen. 0P TWEEDE KERSTDAG TREK IK ER WEER OP UIT VOOR EEN DAG VOL VERRASSINGEN GAAT U MET ME MEE? 9 december: Kerstmarkt BRUSSEL Inclusief koffie/thee en cake in de bus. Vertrek Vlissingen 08.00 uur, thuiskomst ca. 20 uur. 125,- 47,50 16 december: Kerstmarkt LILLE, Noord-Franse stad met de uitstraling van Parijs 57,50 Inclusief koffie/thee en cake in de bus. Vertrek Bergen op Zoom 06.00 uur, thuiskomst ca. 21.00 uur. Boekingen bij Touringcarbedrijf Van Fraassen Of Holland International Reisburo's Van Fraassen Citybloem bloemdecorateurs is een succesvolle onderneming met bloemenzaken in Middelburg, Vlissingen en Antwerpen. De versheid van het product staat centraal. Met ons assorti ment bloemen, planten, potterie, glaswerk etc. richten we ons op een modisch en trendgevoelig publiek. We besteden veel aandacht aan presentatie en inrichting. We hebben plaats voor een: voor ca. 32 uur per week Wij zoeken een creatieve, enthousiaste en modegevoelige vakidioot. Ervaring en vakdiploma(s) gewenst. Volop ruimte voor initiatief, creativiteit, zelfstandigheid en ontplooiing. Hard werken, flexibiliteit en fijne collega's. Interesse? Schrijf voor 25 november a.s. naar Citybloem Geerepassage 14 4321 MK Middelburg t.a.v. Erik Malcorps tel. 0118-612323 citybloem bloemdecorateurs Vlissingen Middelburg Antwerpen trends In huis en tuin Wi Vli vVi /vVi Gevraagd: bekend met dieselmotoren Schriftelijke sollicitaties aan: Busbedrijf Van Oeveren b.v., Postbus 1 8 4300 AA Zierikzee Postbus 18 4300 AA Zierikzee Amerplastics Europa B.V., onderdeel van de Eyke-Hogendoorn Groep in Ter neuzen is een bedrijf gespecialiseerd in glasvezelversterkende kunststoffen (GVK) voor industriële toepassingen. Met name het leveren en installeren van GVK-pijpsystemen en appendages vindt steeds meer toepassing vanwe ge de corrosiebestendige en milieuhygiënische eigenschappen van dit mate riaal. Daarnaast geldt Amerplastics als gekwalificeerde leverancier/producent van speciale GVK-vormstukken en thermoplastische leidingsystemen. Ter uitbreiding van onze afdeling verkoop zoeken wij een zeer energieke medewerker (m/v) voor de functie van tot wiens taak behoort: het adviseren van bestekspecificaties, traceren van projecten, het opvolgen van de uitgebrachte offerten en het begeleiden van actuele projecten in geheel Nederland. Wij zoeken voor deze functie een kandidaat op HTS-WTB of procestechniek niveau met enige jaren ervaring in technische verkoop. Leeftijd: 27-35 jaar. De gezochte kandidaat heeft een goede kennis van het Engels en voldoende technisch inzicht om zich nieuwe technieken snel eigen te maken. Werklust, creativiteit en enthousiasme zijn in deze functie de sleu tel tot een goed functioneren. Kandidaten worden verzocht een handgeschreven sollicitatiebrief met c.v. voor 24 november 2000 te zenden aan Amerplastics Europa B.V., Postbus 7, 4530 AA Terneuzen, t.a.v. de directie. Voor nadere informatie over bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met dhr. J.E.M. Pollemans. Tel. werk: 0115-644511 of tel. privé 0115-481926.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 28