RPC GBd STEGINK B.V. PERSONEEL I ELJO ^LcELWELDinG kijkshop Wie bij Kijkshop werkt, heeft het goed bekeken Countermedewerkster RPC primair onderwijs enthousiaste Schoolbegeleiders (m/v) medewerker/ster met L.T.S. opleiding AANNEMINGSBEDRIJF VLISSINGEN CALCULATORAYERKVOORBEREIDER Jan T(assa/ sag Bejaarden-/ziekenverzorgende m/v ZATERDAG 28 OKTOBER 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Vacatures ook op Internet www.pzc.nl 43 experts in ontwikkeling en leren Voor de versterking van ons werk voor basisscholen en scholen voor speciaal basisonderwijs zoeken wij, met ingang van januari 2001enkele RPCZ is actief in Zeeland (en daarbuiten) op veel terreinen waar ontwikkeling van mensen en organisaties een rol speelc RPCZ Voor- enVroegschoolse Ontwikkeling is bezig met programma's ontwikkelingsstimulering in gezinnen en kindercentra, met training en verbetenngs- trajecten in de kinderopvang, met opzetten van programma's op maat voor overheden. RPCZ Primair Onderwijs begeleidt en realiseert veranderingen, verbeteringen in basisscholen: invoeren van nieuwe methodes, verbetering van het klassenmanagement, invoeren van observatie- en registratie middelen. werken met computers in school, opzetten van de aanpak van een leerling met leer- of gedragsproblemen, adviseren van de schoolleiding, uitvoering van nascholing. projecten voor overheden. RPCZ Voortgezet Onderwijs is actief in v.o, roc's, hbo met praktijkgerichte adviezen, trainingen, invoeringstrajecten, projectleiding. Op het niveau van de individuele leraar, groepen leraren, de schoolleiding, de hele school worden blijvende effecten bereikt. RPCZTAO is bezig met Training, Advies en Organisatieontwikkeling in bedrijven en inscellingen. Zelfsturing en resultaatgerichte communicatie zijn daarbij centrale begrippen. Er wordt gewerkt met de individuele werknemer, de leidinggevende, het team. Wij zoeken mensen die op hun eigen i? manier een combinatie te bieden hebben van: een goed zicht op de praktijk van het onderwijs; 3 achtergrondkennis van met name van leerprocessen, klassenmanagement, ontwikkeling van kinderen, leer-/gedrags- problemen, en dergelijke; gevoel voor en ervaring met veranderingsprocessen in scholen; vaardigheid in het goed kunnen omgaan met verschillende typen mensen een jonge, enthousiaste, ondernemende instelling. Op dit moment hebben we zeker ook behoefte aan mensen die snel inzetbaar zijn in begeleidingswerk in de onderbouw. Ook wie zich gedeeltelijk in deze omschrijving herkent en de inzet heeft verder te willen groeien in deze richting, wordt uitdrukkelijk gevraagd mee te solliciteren. Bij het RPCZ hebben we juist medewerkers nodig die zich voortdurend verder ontwikkelen. 3" De nieuwe schoolbegeleiders zullen in eerste instantie ingezet worden in de teams Zeeuws-Vlaanderen en Oosterschelderegio, met kantoren in Terneuzen en 's Gravenpolder. Binnen het RPCZ geldt een beleid waarbij na verloop van tijd plaatsing in een ander team kan plaats vinden. Er wordt gewerkt aan de realisering van centrale huisvesting. RPCZ schoolbegeleiders hebben een opleiding op hbo of universitair niveau. We denken daarbij aan mensen met een lerarenopleiding aan gevuld met allerlei specifieke trainingen, cursussen, opleidingen. En aan mensen met universitair onderwijskunde/orthopedagogiek/psy chologie of HKP pedagogiek en gevoel voor de praktijk van het onderwijs. Werken als schoolbegeleider is een intensieve job. Wij bieden daar- voor een open collegiale werksfeer, een nauw contact met de mensen n' in de scholen waarvoor wij werken, interne professionalisering in een re organisatie die volop in beweging is. Rechtspositie en salariëring volgens de CAO onderwijsbegeleiding. Zowel een full-time als een (niet te kleine) part-time aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Sollicitaties dienen uiterlijk 6 november binnen te zijn bij de Directie RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE Middelburg. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij directieleden: Ben de Reu of Dook Kopmels, tel. 0118 62 88 51- Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland nschappelijkc Zeeland De GGD Zeeland is een Gemeenschappelijke Ge zondheidsdienst die werkzaam is binnen de provin cie Zeeland in opdracht van alle 17 Zeeuwse ge meenten. De dienst heeft als taak: gezondheidsbe vordering en -bescherming en ziektepreventie. De GGD is belast met de coördinatie van de uitvoering van het beleid betreffende de geneeskundige hulpverle ning bij ongevallen en rampen (GHOR) in de provincie Zeeland. Centraal hierin staat een optimale samenwer king tussen partijen in de zorgketen. Voor de productgroep GHOR zoekt de directeur per di rect kandidaten voor de functie van onderhoudsmedewerker geneeskundige combinaties m/v voor 0.5 fte (18 uur per week) standplaats Goes. Functie-informatie: Uw taken bestaan voornamelijk uit: - beheer, controle en onderhoud van voertuigen en me disch en niet-medisch materieel van de drie genees kundige combinaties in Zeeland; - het voeren van een voorraad- en beheersadministratie van de drie geneeskundige combinaties; - het ondersteunen van en samenwerken met de overi ge medewerkers in de productgroep GHOR Functie-eisen: Om voor deze functie in aanmerking te komen dient u te beschikken over een relevante VMBO-opleiding; ge wenst wordt ervaring in de spoedeisende medische hulp verlening, het diploma ambulancechauffer SOSA, erva ring met voorraadbeheer en ervaring in ICT. Salaris en rechtspositie De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Het salaris bedraagt bij aanstelling minimaal 2.761,- en maximaal 4.256,- (schaal 5) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Door middel van functiewaarde ring dient de definitieve rangorde nog te worden vastge steld. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer V. A. J. Slenter, Regionaal Geneeskundig Functionaris, GGD Zeeland, postbus 345, 4460 AS Goes, onder ver melding van "sollicitatie" op de envelop. Sollicitatiebrie ven dienen uiterlijk 11 november 2000 in ons bezit te zijn. Voor meer informatie over de functie kunt u contact op nemen met de heer G. H. J. Wessel. beleidsmedewerker GHOR of de heer A. Verschoor, coördinator geneeskun dige combinaties en oefenbeleid, telefoon 0113-249480. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BAKKERIJ D.P. IZEBOUD Dorpsplein 2 - 4371 AA Koudekerke vraagt per direct een parttime VERKOOPMEDEWERKSTER voor in de winkel. Wij denken hierbij aan een enthousiast iemand die voor onge veer 27 uur per week bij ons komt werken. Wij bieden je een verantwoordelijke functie en een beloning die hiermee in overeenstemming is. Voor meer informatie kan. op werkdagen tot 12 uur. contact op genomen worden met mevrouw Izeboud, telefoon 0118- 551330. Je sollicitatie, bij voorkeur schriftelijk, zien wij graag binnen 8 dagen tegemoet op bovenstaand adres. Hoogenboom Industriële Produkten zoekt een jonge en enthousiaste Hoogenboom Industriële Produkten is gespecialiseerd in het ontwerpen en produceren van regelkleppen. Er werken 6 men sen in vaste dienst, maar een van onze medewerkers zal ons eind december gaan verlaten, waardoor er een plaats vrij komt bij de productie. Indien kleinschaligheid en een prettig werkkli maat je aanspreken en je bovendien op de vrijdagmiddag vrij wilt zijn, moet je zeker solliciteren. Alle mogelijkheden voor scholing en cursussen zijn aanwezig! De werkzaamheden zijn gevarieerd en vragen om zelfstandig heid en flexibiliteit. Naast alle gebruikelijke bewerkingen aan metalen en kunststoffen, zoals boren, lassen etc., worden onderdelen samengebouwd tot complete vlinderkleppen. Van de nieuwe medewerker/ster wordt verwacht: metaaltechnlsche opleiding zoals L. T.S. of gelijkwaardig een duidelijke betrokkenheid met techniek verantwoordelijkheidsbesef en zelfstandigheid in werken gevoel voor metaalbewerking, ervaring echter niet vereist leeftijd niet ouder dan 21 jaar Belangstellenden worden verzocht om contact op te nemen met de heer Rottier en/of te schrijven naar onderstaand adres. Hoogenboom Industriële Produkten Baarsdorp 4 4444 SN 's-Heer Abtskerke Tel.: 0113-561967 E-mail: sales@hlp-valves.com Aannemingsbedrijf Stegink b.v. is een sterk groeiende onderneming die bouwwerken uitvoert op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, betonbouw, renovatie en restauratie. Tevens beschikken wij over een aparte afdeling service en onderhoud. Het werkgebied bestaat uit de gehele provincie Zeeland, Goeree-Overflakkee en een gedeelte van West-Brabant. Wegens toename van de werkzaamheden zoeken wij een: Functie-eisen: - MTS of HTS Bouwkunde of vergelijkbare ervaring. - Leeftijd tussen 25 en 50 jaar. - Bereidheid tot verder studeren. - Affiniteit met de aannemerij. - Ervaring met kraan bouwcomputing is een pre. Wij bieden u gevarieerd werk in een ambitieus aannemingsbedrijf waarin alle mogelijkheid tot zelfontplooiing wordt geboden. Voor nadere informatie kunt u. tijdens kantooruren, contact opnemen met de heer P. C. de Jong. Indien u geïnteresseerd bent verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie aangevuld met een Curriculum Vitae, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te sturen aan de directie van: Aannemingsbedrijf Stegink b.v. Postbus 190 4380 AD Vlissingen Tel.: 0118-415080 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. VERKOOP EN SERVICE v.o.f. Jan Kassa richt zich zich op verkoop en service van kassasystemen. Het is een dynamisch bedrijf waarbij klantgerichtheid en zelfstandigheid van medewerkers hoog in het vaandel staan. Ons afzetgebied strekt zich uit van Zeeland tot Door vertrek van één van onze medewerkers zijn wij met ingang van 1 januari 2001 op zoek naar een enthousiaste technisch medewerker m/v fulltime, parttime is bespreekbaar Functie-informatie: Het zelfstandig uitvoeren van werkzaamheden binnen de technische dienst. Hierbij is volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief Functie-eisen: - bij voorkeur afgeronde MTS basis elektronica. LTS is bespreekbaar - in bezit van rijbewijs - relevante kennis op gebied van computertechniek - bereidheid tot beschikbaardienst - hoge mate van zelfstandigheid - goede mondelinge communicatie - flexibel en besluitvaardig - werkervaring strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: - wij bieden een goed salaris, afhankeliljk van leeftijd en ervaring - premiespaarregeling - mogelijkheid tot relevante bijscholing - na een proeftijd een aanstelling voor 1 jaar. bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband Heeft u interesse, dan kunt u aanvullende informatie inwinnen bij Petra de Haan of Mare Overeem, telefoon: 0118 - 460064 Uw sollicitatiebrief CV kunt u voor 15 november richten aan: v.o.f. Jan Kassa t.a.v. Petra de Haan Handelsweg 14 DTP- /internetservice Kleur kopiëren IiPrintseivice Piotservice Kopiëren Inbinden ■Groot kopiëren ■Lamineren Document en Reproservice Albert Plesmanweg 100.4462 GC Goes. tel.:0113 - 231340, lax 0113 - 233989 Badhuisstraat 145. 4382 AL Vlissingen. tel 0118 - 418887. fax:0118-411422 Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar 2 MEDEWERK(ST)ERS voor 2 dagen per week De werkzaamheden zijn: Bediening van kopieermachines- kleur. zwartAvit. grootfortmaat (zw/w en kleur) Klanigencht werken Digitaal verwerken van bestanden. De werkzaamheden vinden gedeeltelijk in Goes en Vlissingen plaats. Functie-eisen: Minimaal havo niveau met wiskunde Goede sociale vaardigheden Gevoel voor en interesse in (computer)techmek Zelfstandig kunnen werken De (technische) opleiding vindt plaats binnen het bedrijf. Inlichtingen en reacties: Mevr. Ir P.L. Lijnse. vestiging Vlissingen: 0118-418887 Schriftelijke reacties vóór 12 november aan: ELJO. t.a.v. Mevr Ir P.L. Lijnse. Badhuisstaat 145. 4382 AL Vlissingen GROUP Voor projecten in Zeeland zijn wij op korte termijn op zoek naar: - Dieselmonteurs, voor onderhoud lokomotieven, kennis van hydraulica is noodzakelijk - Lloyds gekwalificeerde lassers, elektrisch/Mig Mag, of lassers die daarvoor gekwalificeerd willen worden - Argon/elektrisch gekwalificeerde lassers -leen 2e Pijpfitters - Constructiebankwerkers - Staalwerkers Wij zoeken vaklieden met ervaring, maar bijscholing kan eventueel worden verzorgd. Wanneer u geïnteresseerd bent, kunt u solliciteren op bovenge noemde vacatures op de volgende wijze: Op werkdagen tussen 08.00 en 17.00 uur. Telefoonnummer 0113-614024 Faxnummer 0113-614119 (E-mail adres: Steelw@zeelandnet.nl) Vraagt U naar de heer G Hemmen of de heer A. Anthonise stichting schouwen-duiveland PERSONEEL GEVRAAGD Stichting Kinderopvang Schouwen-Duiveland zoekt per 1 januari 2001 voor uitbreiding van het kinderdagverblijf en de naschoolse opvang aan de Calandweg 51 te Zierikzee, een INVALKRACHT MA/ die bij ziekte of vakantie een groepsleidster vervangt. Het betreft een parttime functie voor ca. 8 uur per week. De kandidaat moet bereid zijn meer uren te werken. 2 GROEPSLEIDSTERS MA/ inzetbaarheid voor minimaal 3 dagen. een LEIDSTER NASCHOOLSE OPVANG MA/ Inzetbaar voor ca. 20 uur per week. Deze groepsleidsters zorgen voor professionele opvang op de nieuw te starten groepen naschoolse opvang en kinderdagopvang. Functie-eisen: Opleiding op mbo-niveau, jeugdwerk of in creatieve richting Ervaring in het werken met groepen Grote creativiteit bezitten Flexibel inzetbaar zijn Een potentiële groeier zijn Leeftijd vanaf ca. 21 jaar. Interne kandidaten hebben voorrang. Voor al onze medewerkers is de CAO-kinderopvang van toepassing. Het salaris wordt vastgesteld overeenkomstig de functie die wordt uitgeoefend. Sollicitaties kunnen voor 6 november 2000 worden gericht aan de directeur van de stichting, mevr. E. Jörg, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Nadere informatie kan worden opgevraagd bij Emmy Waldekker, coördinator te Zierikzee: 0111 -412137. STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging. De stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust. woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorgcen trum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande De stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft met ingang van 16 decem ber 2000 een vacature voor de functie van voor 18 uur per week, tot medio mei 2001, ter vervanging van zwangerschaps-/bevallingsverlof op locatie Swerf-Rust in Middelburg. De functie omvat de volgende taken: - scheppen van voorwaarden voor optimale zelfstandigheid van bewoners; - begeleiden van bewoners met psycho-sociale problematiek; - fungeren als contactverzorgende van een aantal bewoners; - verrichten van verzorgende/verpleegtechnische handelingen; - verzorgen van informatie-uitwisseling met collega's. Uw profiel Wij verwachten - diploma verzorgende niveau 3 of 3-IG; - goede sociale vaardigheden, - goede uitdrukkingsvaardigheid; - het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het afdelingsteam; - flexibele inzetbaarheid volgens wisselend rooster; - affiniteit met de identiteit van de stichting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3 855,00 bruto per maand (salarisschaal 6). De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Irveline Uil, zorgcoördinator Swerf-Rust, telefoonnummer 0118-613441 De sollicitatie kunt u vóór 8 november 2000 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v Rianne Wattel, personeelsfunctionaris. L. Stommes- weg 14335 AX Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 003021 Kijkshop, onderdeel van Vendex KBB, is een unieke winkelformule met vitrineverkoop. Het Kijkshop-assortiment bestaat uit ruim 3500 artikelen, variërend van sieraden, parfumerie, horloges, huishoud en persoonlijke verzorging tot doe-het-zelf, audio/video, telecommunicatie, office en foto/film. Kijkshop is een sterk expanderende onderneming. Op dit moment worden er vanuit het hoofdkantoor in Zaltbommel 135 winkels in de Benelux aangestuurd. Voor ons filiaal in Middelburg, zoeken wij een: (5-12 uur per week, maandag t/m vrijdag) Functieomschrijving: Je bent in deze functie het visitekaartje van Kijkshop, waarbij klantvriendelijk heid voorop staat Je verricht kassa- werkzaamheden waarbij je klanten ontvangt aan de counter en artikelen uitgeeft Tevens verricht je overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Je bent klantvriendelijk, enthousiast en representatief en houdt van omgang met klanten. Ervaring met kassawerk zaamheden is een pré. Als je uitkijkt naar: een interessante functie bij een organisatie die volop in beweging is, een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden dan kun je je aanmelden bij de filiaalleiding van Kijkshop te Middelburg, Lange Viele 42-50. c°unti

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 43