PERSONEEL AUTO STURM -eyke»hogendoorn b.v. schelde international Bedrijfsleider/productiemanager m/v logistiek medewerk(st)ers lste MONTEUR of aankomend 2e MONTEUR of aankomend -eyke»hogendoorn b.v. 1) ACTIVITEITENBEGELEIDER M/V 2) BEJAARDEN /ZIEKENVERZORGENDE/ VERPLEEGKUNDIGE 3) BEJAARDENHELPENDE administratie servicechauffeur monteur magazijnbediende Heijmans Infrastructuur en Milieu calculator (m/v) 2 6 Vacatures ook op Internet' www.pzc.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 OKTOBER 2000 Leverancier Olympische Schelde International bv, producent van gymnastiekwerktuigen en sporttoestellen, heeft een wereldwijde reputatie op haar vakgebied voor kwaliteitsproducten en productvernieuwing. In de ruim 100 jaar van haar bestaan heeft Schelde International een leidende positie in de branche opgebouwd. Wij exporteren naar meer dan 190 landen en hebben support centers in St.Petersburg, Moskou, Istanbul, Singapore en Grand Rapids (USA) die onze dealers ondersteunen. Schelde International is een familiebedrijf met ruim 80 mede werkers en gecertificeerd volgens ISO 9001. Wij zijn op zoek naar een: Dit ter vervanging van de huidige bedrijfsleider, die gebruik gaat maken van de sum regeling. U rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur. Leiding geven aan de productieafdelingen, te weten metaal, hout, e magazijn en expeditieafdeling. Tevens stuurt u de planning, tekenkamer, werkvoorbereiding en inkoopafdeling aan. Opleiding: Hogere beroepsopleiding, richting werktuigbouwkunde. Kennis van houtbewerking en bouwkunde is een pre. Leeftijd: Vanaf 35 jaar. Ervaring: Wij vragen iemand die gewerkt heeft in een veelzijdig soortgelijk productiebedrijf. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan Schelde International B.V., Postbus 21, 4460 AA Goes, t.a.v. de heer J. Dekker. Voor nadere informatie over deze functie kunt u bellen naar 0113 214330 en vragen naar de heer J. Traas. es! Kloosterboer biedt logistieke faciliteiten en vormen van dienstverlening aan die samenhangen met opslag, stuwadoren en vervoer van koel/vrieslading van on der meer vis, vlees, grondnoten, fruit, fruitconcentraten, frites en zuivelpro ducten. Hiervoor beschikt het bedrijf over 7 lokaties, 250 medewerkers en 7.500.000 m3 opslagcapaciteit. Kloosterboer verstrekt, met eigen specia listen, optimale geautomatiseerde infor matievoorziening en afhandeling van al le (douane) dokumenten. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vitae kun je binnen 10 dagen richten aan: Kloosterboer Vlissingen v.o.f, Postbus 66, 4380 AB VLISSINGEN, t.a.v. de heerj. Dane. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer H. Buitelaar, hoofd afdeling Juice/Concentrate, tel. 0718-486279. Je kunt ons ook vinden op internet: http//www. kloosterboer, nl. Kloosterboer Vlissingen v.o.f. is e°n koel- en vrieshuis dat is gespecialiseerd in de op slag van o.a. fruit, vlees, vis. grondnoten, boter en vruchtensapconcentraten. Daar naast beschikt men over een blendstation waar vruchtensapconcentraten bewerkt kunnen worden. Bij deze onderneming zijn 125 mensen werkzaam. Voor onze vesti ging in Vlissingen op de afdeling Juice/Concentrate zijn wij op zoek naar De werkzaamheden bestaan uit: >- het assisteren bij het administratief efficiënt coördineren van alle niet scheeps gebonden activiteiten die betrekking hebben op inslag, opslag en uitslag van goederen in de loodsen van Kloosterboer Vlissingen v.o.fdaarbij heb je veelvul dig contact met klanten en loodsbazen het onderhouden van de voorraadadministratie en, indien gewenst, het snel en correct verstrekken van voorraadinformatie aan klanten, personeel en andere belanghebbenden. Gezien het internationale karakter van het bedrijf is kennis van de Engelse, Duitse en eventueel Franse taal een must voor het vervullen van de functie. Je bent in het bezit van minimaal een havo-diploma en bent bekend met tekstverwerking en spreadsheets. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden (met o.a. 29 vakantiedagen, spaar loonregeling. pensioenvoorziening en studieregeling) zijn bij Kloosterboer prima in orde. b SeïBMK Noordweg 467 Middelburg Tel: 0118 612042 info@autosturm.nl www.autosturm.nl Wij zijn op zoek naar een: Het betreft een full-time dienstverband. Uw profiel: - u bent servicegericht - u heeft een flexibele instelling - u heeft bij voorkeur enige jaren ervaring Wij bieden u: - een prettige werksfeer in een goedlopende organisatie - een goed salaris en eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerde kandidaten kunnen telefonisch contact opnemen met Auto Sturm en vragen naar Hans Sturm, tel. 0118-612042 xWfrr ffvtmv stvwirt n up ""{y' staalbouw - montage - pijpleidingen - kunststofbewerking - machineverhuur Altijd op zoek naar enthousiaste mensen is een gezond, dynamisch en toekomstgericht bedrijf, actief in de staalbouw, kunststofbewerking, montage en machineverhuur. Eyke Hogendoom bv is ISO 9002, 150 14001 en VCA*' gecertificeerd en biedt werk aan zo'n 150 personen. Wegens bestendige uitbouw van onze activiteiten zoeken wij kandidaten (m/v) voorde onder staande functies: VERHUUR KRAANMACHINISTEN Gediplomeerde of leerling kraanmachinisten voor onze hydraulische mobiele kranen. STAALBOUW CONSTRUCTIEBANKWERKERS Vanwege de uitbouw van onze productiecapaciteit en werkplaats, is er plaats voor (leerling) con structiebankwerkers voor de prefabricate van staalconstructies. MONTAGEMEDEWERKERS Voorde montage van staalconstructies in binnen- en buitenland. KUNSTSTOFLEIDINGBOUW PROJECTLEIDER Voor het begeleiden van kunststof leidingbouw- en onderhoudsprojecten in Nederland. De pro jectleider vervuil binnen ons bedrijf een belangrijke coördinerende en sturende rol als technisch en budgettair verantwoordelijke voor de toevertrouwde projecten. Daarnaast vervult hij een commer ciële rol t.o.v. de klanten op het gebied van offertedienst en werfopvolging. Kandidaten dienen MTS- of HTS-niveau te hebben en te beschikken over relevante ervaring PIJPFITTERS Voor het uitvoeren van prefabricate- en installatiewerkzaamheden aan kunststofleidingen in onze werkplaats te Temeuzen en op locatie door de gehele Benelux. Wij bieden u toekomst in uw werk door: - afwisselend werk - goede salariëring - opleidingen - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Ervaring en opleiding in bovengenoemd werk strekt tot de aanbeveling. Belangstellenden worden verzocht voor 10 november 2000 een handgeschreven sollicitatiebrief met curriculum vitae te richten aan de directie van: Mr. F. J. Haarman weg 9 Postbus 7.4530 AA Temeuzen Tel. 0115-644600 RoggeveenJ) De Humanistische Zorg Stichting "Jacob Roggeveen" exploiteert: Zorg- en Verpleegcentrum het Jacob Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust, Wooncentra Gerbrandylaan, Dauwendaele en Walensingel en levert zorg in Moluks woonzorgcentrum Tabadila en in woonzorgcentrum De Haagbeuk. In het Roggeveenhuis zijn vacatures ontstaan voor vacaturenummer 0035 De activiteitenbegeleider is werkzaam binnen het verpleegcentrum voor 20 uur per week, 4 uur per dag in de middaguren. Incidenteel op andere tijden. Functie-informatie Het leveren van bezigheids- en ontwikkelingsactiviteiten zowel indivi dueel als groepsgericht aan een groep met name psychogeriatrische cliënten. Er wordt gewerkt op basis van een activiteitenplan. Functie-eisen Afgeronde opleiding activiteitenbegeleiding Zelfstandig kunnen werken Sociale vaardigheid voor het positief beïnvloeden van de groeps sfeer. vacaturenummer 0036 Voor 32 uur per week, wisselende diensttijden. vacaturenummer 0037 Voor 12.5 uur per week, wisselende diensttijden. Dit betreft een vacature tot 1 september 2001 Salariëring functie 1, schaal 7 van de CAO-V&V, afhankelijk van er varing maximaal 4.171,00 bruto per maand bij een fulltime dienst verband. Voor functie 2, schaal 6 van de CAO-V&V, afhankelijk van ervaring maximaal 3.855,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband en voor functie 3, schaal 4 van de CAO-V&V, afhanke lijk van ervaring maximaal 3.423 00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Vakantietoeslag 8%. Opname in het PGGM-pensionfonds. Informatie over functie 1 kunt u verkrijgen bij mevrouw H. Goedhart, teamleider verpleegcentrum en voor de functies 2 en 3 bij mevrouw A. Lampio, zorgmanager, telefoonnummer 0118 614251. Heeft u be langstelling voor deze functies dan kunt u tot zaterdag 4 november uw brief onder vermelding van het vacaturenummer richten aan de Humanistische Zorg Stichting Jacob Roggeveen, Noordsingel 106, 4333 AD Middelburg, t.a.v. afdeling personeelszaken. De sollicitatie gesprekken voor de functie van activiteitenbegeleider zijn gepland op maandag 13 november. Z.E.S. Goes B.V. is een service organisatie met vestigingen in Nederland en Belgie. Wij verzorgen voor zowel particulier dealer als de impor teur door geheel de Benelux de service van consumenten- electronica. Voor ons hoofdkantoor in Goes zijn wij op zoek naar: Magazijn medewerkers m/v Voor de functie van: (assistent) afdelingsmanager fulltime magazijnmedewerker parttime magazijn medewerker (min. 16 uur) avond- en weekendkrachter De werkzaamheden zullen voornamelijk inhouden: het inpakken, uitpakken, sorteren en controleren van goederen. Als jij geïnteresseerd bent in één van bovenstaande functie's, schrijf dan een brief met je persoonlijke gegevens naar: ZES GOES BV t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 64, 4460 AB Goes 'Bedrijfsinfo: Attila Service BV is een snel groeiende onderneming die bedrijven, kantoren en horeca in geheel Nederland en Belgié voorziet van toiletbenodigdhe den. UW SERVICE-PARTNER IN HYGIËNE Een onderneming van ILLE Papier-Service GmbH Voor het versterken van ons team zijn wij op zoek naar o.a. een service-chauffeur, monteur,maga zijnbediende en administratieve medewerk/ster Functie-omschrijving: invoeren nieuwe debiteuren; archivering; ingeven uitgaande voorraden; telefonisch te woord staan klanten; facturering; bij gebleken geschiktheid mogelijkheid tot gedeeltelijk financ. administratie; correspondentie. Functie-eisen: min. meao (administratief); computer ervaring administratieve ervaring; representatief en communicatief; accuraat en netjes; talen: Duits, Engels; 40-urige werkweek. Functie-omschrijving: het beleveren van bestaande klanten op vaste routes; het controleren van onze apparatuur 'bij elke aanlevering' op functionaliteit; het repareren cq. vervangen van de apparatuur bij evt. defecten; het uitvoeren van tussenleveringen. Functieomschrijving: het monteren van apparatuur bij nieuwe en bestaande klanten; het uitvoeren van tussenleveringen; het rijden van routes. Functieomschrijving: het laden en lossen van inkomende goederen; het klaarzetten van materiaal voor de routes van de chauffeurs en monteurs; het laden en lossen van de chauffeurs en mon teurs; het perfect onderhouden van het magazijn; het bijhouden van de inkomende en uitgaande goederen in de voorraad-administratie (computer). Functie-eisen: rijbewijs BE; technisch inzicht; representatief, servicegericht; geen 8-tot-5 mentaliteit; ervaring met heftruck. Voor al deze functies verzoeken wij alleen serieuze kandidaten te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto, binnen 14 dagen kunt u richten aan: Attila Service BV, Postbus 257, 4300 AG te Zierikzee, o.v.v. sollicitatie plus vermelding functie. Voor het civieltechnisch wegenbouwwerk van de Westerscheldetunnel zijn wij op zoek naar een gedreven Uw opties Sollicitatie Aan de hand van de beschikbare informatie zoals o.a. bestekken en tekeningen maakt u zelfstandig kostprijsbegrotingen en kostprijsanalyses. Tevens maakt u de werkbegroting en stelt u termijnbegrotingen op. Uw vermogen om bestek en tekeningen te vertalen naar de werkelijkheid op de bouwplaats is hierbij onontbeerlijk. Verder verzorgt u alle zaken, die een optimale uitvoering van projecten mogelijk maken. U beschikt over een MBO i HBO-opleiding, bij voorkeur richting Civiele Techniek en u heeft enige jaren relevante werkervaring. Daarnaast heeft u kennis van werkmethoden, normen en RAW-systematiek en heeft u ervaring met geautomatiseerde systemen. Daarbij communiceert u actief met inkoop, uitvoering en overige betrokken partijen Als innovatieve bouwpartner wordt de divisie Heijmans Infrastructuur en Milieu intensief betrokken bij aansprekende projecten zoals o.a. de Betuweroute, de HSL en de Westerscheldetunnel. Gezien de huidige en toekomstige ontwikkelingen menen wij u een zeer uitdagend toekomst perspectief te kunnen bieden. Bij het realiseren van uw en onze ambities krijgt u de steun die u nodig heeft, maar vooral de vrijheid die u verdient. De dynamiek van Heijmans staat garant voor een uitdagende werkomgeving waarbij uw inspanningen worden gewaardeerd. Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer D. Visser, projectdirecteur, telefoonnummer (0115) 64 37 02. Algemene informatie over Heijmans en overige vacatures vindt u op internet: www.heijmans.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitea, kunt u binnen 10 dagen zenden naar: Heijmans Infrastructuur en Milieu B.V., afdeling Personeel en Opleidingen, t.a.v. mevrouw C.F.M. Buijs, personeelsmanager, Postbus 380, 5240 AJ Rosmalen. Onder vermelding van vacaturenummer: HIM20084. Heijmans Infrastructuur en Milieu maakt deel uit van Heijmans N.V. Met ruim 7.000 medewerkers en een omzet van circa 1,5 miljard (3,3 miljard gulden) is Heijmans één van de toonaangevende ondernemingen in de bouwnijverheid De divisie Heijmans Infrastructuur en Milieu heeft alle expertise In huls voor het ontwerpen, aanleggen en verbeteren van wegen, rioleringen, bedrijfsterreinen en sportvelden. Opdrachtgevers zijn verzekerd van een innovatieve partner die permanent de nadruk legt op kwaliteit, onderzoek en advies. En waar mogelijk profiteren zij van de kracht van een sterke, efficiënte achterban: Heijmans N.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 26