Werk ie trots op ben Zeelan Als ik me ergens thuisvoel is het wel hier. Je hoort er namelijk bij. elandNet Master Production Scheduler (MPS) Belastingdienst Douane MEDEWERKER DEBITEUREN-/ CREDITEURENADMINISTRATIE M/V 28 Vacatures ook op Internet: v PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 p ZealmpNet is aën full-service Interhetprovider dis zich met name richt op de regio Zeeland en aangren rende gebieden. Naast het divórse aanbod ven Internet-ebonnènienten, geeft ZeelandNet advies op gebied van telefonie, data en bedrijfscommunicatie en verzorgt de inhoud van websites filmmateriaal voor Internet Delta TV en commercials en houdt ZeelandNet zich bezig met de ontwikkeling van applicaties die da toegankelijkheid en het gebruik Van Internet vergroten en veraangenamen. Gezien de snelle groei van ZeelandNet en haar producten en diensten, bestest er op alle afdelingen Van ZeelandNet constant behoefte aan bekwame en enthousiaste medewerkers. ZeelandNet Postbus 35 4493 ZG Kamperland tel.:0113-377778 e-mail: personeelszaken@zeelandnet.nl Application Developer Afdeling Research Development Binnen ZeelandNet is de afdeling Research Development de afdeling die zich voornamelijk bezig houdt met het ontwikkelen van nieuwe technieken ten behoeve van het Internet, alsmede de ontwik keling van applicaties en database-structuren ten behoeve van onze relaties voor Internet en Intranet. Voor deze afdeling zoeken wij 2 Application Developers (m/v) die hun sporen verdiend hebben op het gebied van Visual Basic. Het betreft een full-time baan (40 uur per week). Taken: - Binnen een projectgroep ontwikkelen en programmeren van client-server-applicaties (zowel voor klanten als voor eigen ZeelandNet projecten) - Ontwerpen van databases Functie-eisen: - technische opleiding op minimaal MBO-niveau - aantoonbare programmeer-ervaring in Visual Basic - aantoonbare ervaring met SQL-databases - analytisch denkvermogen - zelfstandig, maar ook een teamspeler - enthousiast, collegiaal - geen 9 tot 5 mentaliteit - gedegen kennis van Visual Basic, SQL, ADO, HTML, Crystal Reports ZeelandNet biedt: - een afwisselende baan in een prettige werksfeer - een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden - de baan van je leven in een bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt in de nieuwe economie Meer informatie: Voor meer informatie kun je je rechtstreeks richten tot Remco Duerink, telefoonnummer (0113) 377722 of Bill Stegers via telefoonnummer (0113) 377747. Sollicitaties kunnen per e-mail of per brief, voorzien van een uitgebreide cv, gezonden worden naar: ZeelandNet, t.a.v. Afdeling HR O. Tevens bestaat de mogelijkheid ons sollicitatieformulier op onze homepage in te vullen: www.zeelandnet.nl Steurt onderwijsprojecten in ontwikkelingslanden! "Een ieder heeft recht op onderwijs.. - Artikel 26 van de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens (1948). Kinderen in de Derde Wereld hebben óók recht op onderwijs. Daarom vraagt het UNESCO Centrum Nederland (UCN) financiële steun. Jaarlijks draagt het UCN bij aan vele onderwijsprojecten. In 1997 kon hulp worden gegeven V* aan 39 projecten in Afrika, Azië en Zuid-Amerika. Help met een financiële bijdrage! UNESCO Centrum Nederland Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam Koninklijke Zeelandia Groep is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland, waar onder Zeelandia H.J. Doeleman b.v. Bij Koninklijke Zeelandia Groep werken in totaal 900 medewerkers, waarvan ongeveer 480 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. Binnen Planning Control ontstaat de vacature van m/v De afdeling De Master Production Scheduler rapporteert direct aan de manager Planning Ut Control en is verantwoordelijk voor de logistieke sturing middels het Hoofd Productie Plan. De functie Zijn of haar kerntaken zijn: Het uitvoeren van de middellange (1-3 mnd) en lange termijn (3-12mnd) planningscycli en analyses resulterend in een goed afgestemd en realiseerbaar Hoofd Productie Plan, hetgeen leidt tot goed uitvoerbare detailplannen. De volgende zaken spelen hierbij een rol: - vraag analyse in combinatie met trends, campagnes, seizoenen etc. - invloeden assortimentswijzigingen op planning c.q. planningsflexibiiiteit - bezettingsgraden, personeelsplanning, voorraadniveau's, productie stilstanden, kwaliteit van productie (opbrengst, uitval e.d.). - afstemmen van grondstoffensituatie, afstemmen capaciteit distributie alsmede distributiepatronen en voorraadpunten. - Het geven van sturing door het gebruik van performance indicatoren over o.a.: voorraden, doorlooptijden, kwaliteit van de planning, kwaliteit van de werkvoorbereiding. V - Het zorgdragen voor implementatie in de dagelijkse praktijk in samenwerking met de planners. Hierbij geldt het operationeel aansturen van het plannings proces, alsmede het oplossen en wegnemen van korte termijn verstoringen op dit proces. - Het overdragen van kennis van planningssystematieken door middel van trainingen instructies. De Master Production Scheduler communiceert op duidelijke wijze zowel binnen Operations als naar andere afdelingen over alle aangelegenheden op bovengenoemde kerntaken en vervult hierbij een centrale rol in de afstemming van de verschillende disciplines. Functie-eisen Voor het uitoefenen van de functie gelden de volgende eisen: U heeft een opleiding op HBO/academisch niveau; liefst in een bedrijfskun dige/logistieke richting. U beschikt over een goed analytisch vermogen en kunt, ook onder hoge druk, nauwkeurig werken. U beschikt over gedegen kennis van - en ervaring met planningssystematieken (in productie-omgevingen). U brengt veel daadkracht en resultaatgerichtheid mee. U bent goed in staat zelfstandig te werken en verbeteren en structureren passen bij u. U komt met uw conceptuele vaardigheden tot verbeterplannen, die u in teamverband ook daadwerkelijk praktisch realiseert. Uw schriftelijke en mondelinge communicatievaardigheden zijn goed en tevens is tot nu toe gebleken dat u uitstekend in staat bent afdelingsover- schrijdend te communiceren. Wij vragen u uw sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken te richten aan Zeelandia HJ. Doeleman b.v.,t.a.v. de heer S.C. Eysbach, P&O functionaris, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer M. van Putten, manager Planning en Control, toestel 205- Dc Belastingdienst staat bekend als een moderne en innovatieve organisatie. Daar zijn we trots op. En daar komen onze medewerkers rond voor uit. Overigens niet alleen omdat we een pro-actieve en grensverleggende dienstverlener zijn. Maar ook vanwege de zeer goede doorgroeimogelijkheden. Snel grote verantwoordelijkheid. De vele opleidingsfaciliteiten. Of de kans om ook in bijvoorbeeld 32 uur per weck een meer dan interessante carrière te maken. Teamleider aangiftebehandeling "/n> Bij de Douane bewaken we de grenzen van ons deel van de Europese Unie. Daarbij handelen we fiscale zaken af en controleren we op onder meer drugs, bedreigde dier- en plantensoorten en wapens. Je komt te werken bij de vestiging in Terneuzen van het Douane district in Roosendaal. Je geeft leiding aan het team aangiftebehandeling bestaande uit 20 medewerkers. Een belangrijk onderdeel van de aangiftebehandeling is de centrale verwerking van de periodieke aangiften van vergunninghouders. Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van de kwalitatieve en kwantitatieve doelstellingen van het team. Daartoe zorg je voor een goede organisatorische en personele coördinatie van het werk. Daarnaast maak je deel uit van het districtbrede managementteam van het proces aangiftebehandeling en ben je medeverantwoordelijk voor de resultaten van het district. Al met al gaat het om een functie waarin je je managementtalent helemaal kunt benutten. Je salaris kan op termijn oplopen tot circa 100.000 bruto per jaar. Je profiel Je hebt een HBO werk- en denkniveau en ruime management- ervaring. Belangrijk is dat je in staat bent je medewerkers te stimuleren en te motiveren. Maar ook kan je je goed richten op de belangen en de behoeften van de interne en externe klanten. Daarnaast ben je besluitvaardig, oordeelkundig en bereid je aan te passen aan veranderende omstandigheden. Je reactie Neem voor meer informatie contact op met Ad Aertse, proces beheerder aangiftebehandeling, telefoon (0165) 52 42 38, of Chris Verbogt, staffunctionaris P&O, telefoon (0165) 52 41 13. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van 2088/PZC vóór 11 november 2000 naar Belastingdienst/Douane district Roosendaal, ter attentie van Ad Aertse, Postbus 60000, 4700 KW Roosendaal. www. belastingdienst. nlJwerken MET SPOED GEVRAAGD een ervaren Onderhouds timmerman/metselaar Bi Aannemingsbedrijf KOUWE - MÜLLER Hl Vlissingen Inlichtingen: Aann. Bedrijf Kouwe - Muller Gildeweg 23, 4381 NJ Vlissingen Tel.: 0118-412618 Contactpersoon: dhr. K. Miiller Gevraagd onderhoudsmonteur voor hijskranen, grondverzetmachines en vrachtwagens Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J. A. Goud. Uw mondelinge of schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 dagen richten aan: Jac. Goud B.V., Havenoordseweg 7, 4414 RK Waarde, tel. 0113-502540, fax 0113-503115 Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Namens de cliënten en medewerkers van SVRZ zijn we op zoek naar een Uw taken U verzamelt, ordent, codeert en verwerkt gegevens van debiteuren en crediteuren. Daarbij zorgt u voor een zodanige verwerking van de gegevens dat juistheid, volledigheid en actualiteit zijn gewaarborgd. U bewaakt bovendien de open staande posten en neemt zonodig maatregelen. U werkt binnen de afdeling financiën control in een team met drie collega's, waaronder de team leider. Het team registreert en verstrekt financieel- economische gegevens ter ondersteuning van SVRZ-instellingen in Zeeuws-Vlaanderen. Uw inbreng U beschikt over een relevante beroepsopleiding op MBO niveau en u heeft bij voorkeur ervaring binnen een administratieve omgeving. Verder heeft u kennis van en inzicht in administratieve- en archiveringssystemen. U kunt in teamverband werken, waarbij u uw eigen werk kunt organiseren. Bovendien werkt u nauwkeurig, ordelijk en heeft u een goed cijfermatig inzicht. r per week Kennis van moderne pc-applicaties, met name van Exact, geldt als een pré. Wij bieden u U krijgt een arbeidsovereenkomst voor 1 8 uur per week. De functie is ingedeeld in FWG 35, wat een salaris oplevert van 4.209,- bruto per maand op fulltime basis. SVRZ volgt de CAO verpleging en verzorging, welke een goed arbeidsvoorwaardenpakket kent. Inlichtingen Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer C. Hoogesteger, teamleider. Hij is bereikbaar op het telefoonnummer 0118 - 67 07 00. Meer informatie over SVRZ vindt u op www.svrz.nl. Solliciteren Spreekt de functie u aan? Stuur dan binnen 7 dagen na verschijningsdatum van deze krant uw schriftelijke sollicitatie, met CV, naar: Dienstencentrum SVRZ, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. Het Dienstencentrum SVRZ in Middelburg biedt ondersteuning aan een aantal instellingen voor ouderenzorg in Zeeland. Ondersteuning vindt onder andere plaats op het terrein van (financië le) administratie. Het Dienstencentrum SVRZ maakt deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een moderne, efficiënte en innovatieve orga nisatie. Wij hechten grote waarde aan een gezond werkklimaat. Via opleidingen en doorstromingspro gramma's bieden wij onze mede werkers extra groeimogelijkheden. Onze kerntaak is het verlenen van 24-uurs zorg die beantwoordt aan de behoeften van ónze cliënten, SVRZ ziet het als haar verant woordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. SVRZ WAAR DE MENS IEMAND IS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 28