't Honk MECHANICS (M/V) CATALOGUS DTP-ER (M/V) overledenenverzorgers im/») (oproepkrachten) UNllPHARMA Junior Assortiments Manager EEN GROEPSLEERKRACHT Medewerker Concernbeheer m/v tijssen elektrawerken zeeland ELEKTROMONTEUR M/V tijssen elektrawerken zeeland smaak makend werk REACHTRUCK CHAUFFEUR Packaging KOM JIJ ONS TEAM VERSTERKEN?? Spuiter VAC Schouwen-Duiveland 26 Vacatures ook op Internet: www.pzc.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 De leukste rotiekcatabgus Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder Wij zijn een uiterst profes sioneel postorderbedrijf dat een sterke groei doormaakt. We zetten per jaar enkele hoofdcatalogi en nog diverse kleinere mailings uit. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maat schappelijke normen Op ons noordkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen), werken momenteel ca. 100 enthousiaste mensen. Om onze afdeling Lay-out te versterken zijn wij op zoek naar een De functie In deze functie is het verzorgen van werktekeningen en het maken van pagina lay-outs één van je hoofdtaken. Verdere werkzaamheden zijn het begeleiden van de lithografie en het mede zorgdragen voor een efficiënte productieorganisatie op de afdeling. Dit alles gebeurt in nauw overleg met je collega's van afdeling Inkoop. Pabo zoekt Gemotiveerde kandidaten die een afgeronde grafische opleiding op MBO-niveau hebben. Men dient te beschikken over kennis van en ervaring met het grafische productieproces. Daarbij is een goede beheersing van de pakketten Photoshop, Illustrator en QuarkXpress een vereiste. Uiteraard zijn ook goede sociale en communicatieve vaardigheden absoluut noodza kelijk en dient men creatief, flexibel en stressbestendig te zijn. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten woonachtig in de regio. Pabo biedt Wij bieden een interessante funktie voor een teamgerichte persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf. Deze functionaris rapporteert aan de manager Lay-out,waarbij je samenwerkt met een jong team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk zijn. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom: Kun je jezelf vinden in het bovenstaande profiel en heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief vóór 4 november naar PABO B.V./ afd. Personeelszaken, t.a.v. Monique Kindt, Postbus 274, 4560 AG te Hulst. Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Saskia Klaren, tel. 01 14 - 687 700. C.M.O. b.v. is een dienstverlenende organisatie voor de gezondheids zorg. Wij behe ren mortuaria van ziekenhuizen en verzorgen daar, 24 uur per dag, 7 dagen per week, overledenen, Voor onze zorgregio Zeeland zoeken wij enkele zelfstan dig werkende U verzorgt overledenen volgens een vastgesteld protocol. U hebt uw ervaring verkregen in het uitvaartwezen of de gezondheidszorg en u hebt een afgeronde lbo-opleiding. U woont in Vlissingen of directe omgeving, beschikt over een rijbewijs B en eigen auto. Een dienstverlenende in stelling combineert u met affiniteit tot de uit te voeren werkzaamheden. Wij bieden u een prettige, collegiale werksfeer, een interne opleiding tot overledenenverzorger en beloning volgens de CAO Uitvaartzorg. Voor meer informatie belt u met de heer B. de Leng tel. (0345) 58 07 70. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan C.M.O. b.v., Postbus 335, 4190 CH Geldermalsen. _7T" w jorg^L zeker Groothandel en retail-organisatie voor Drogist en Apotheek UNIPHARMA VOF is een groothandel in drogisterij-artikelen. Met een assortiment van ruim 15.000 artikelen en een klantenkring van meer dan Z€0 drogisterijen, apotheken en parfumeriespeciaalzaken is 'armp tognaangevend in de branche. Unipharma onderscheidt eh door niet slechts toeleverancier te zijn, maar tevens door ondersteuning van haar klanten bij het versterken van hun marktpositie. Als groeibedrijf heeft Unipharma plaats voor een Inkoop Assistent m/v die de potentie heeft om door te groeien naar de functie van Op de afdeling Inkoop verzorg je de contacten met leveranciers en ben je mede verantwoordelijk voor de voorraadadministratie, facturatie en de bijbehorende correspondentie. Je ondersteunt tevens de afdeling Verkoop. Voor deze functie is minimaal een mbo-niveau vereist. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Na een grondige inwerkperiode assisteer je de Assortiments Manager bij de uitvoering van zijn taken op het gebied van assortimentskeuze, schappenplannen en bestandsbeheer. Je werkt in een prettige, open sfeer waarin jouw kwaliteiten verder ontwikkeld kunnen worden. Unipharma biedt een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie en goede secundaire arbeids voorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Schrijf of mail naar: UNIPHARMA v.o.F. T.a.v. Maaike Hoogedeure Postbus 57, 4330 AB MIDDELBURG of m.hoogedeure@unipharma.nl CBS. 't Honk v. d. Biltlaan 19a 4421 BB Kapelle 't Honk is een PC basisschool met ongeveer 340 leerlingen. Wij hanteren het leerstofjaarklassen- systeem waarbinnen we trachten iedere leerling de grootst mogelijke zorg te geven. Het team bestaat uit 21 personen. chr. basisschool Postbus 88 4420 AC Kapelle De vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Kapelle zoekt voor de CBS 't Honk voor 4 dagen per week (Wft. 0,8289) voor een nieuw op te starten kleutergroep per 08-01-2001. Wij vragen: - Voorkeur voor de onderbouw. - Affiniteit.met kleuters. - Iemand die bewust kiest voor het Prot. Chr. Onderwijs.. - Iemand die veel zorg wil besteden aan oudercontacten. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gericht worden aan de secretaris van het bestuur, dhr. J. Derksen, Conferencestraat 69, 4421 DR te Kapelle. Nadere informatie wordt u graag gegeven door de directeur, dhr. J. Blok, tel. 0113-330262 (school) of 0113-343423 (privé). Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verhuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. in de verhuur van bungalows en villa's. Voor onze concernstaf zijn wij op zoek naar een enthousiaste De afdeling Concernbeheer houdt zich bezig met het onderhoud van het openbaar terrein van onze 8 vakantieparken. Vuilafvoer, straatverlichting en groen voorziening zijn hier voorbeelden van. Wat zijn onder andere je taken F informeren van eigenaren van verhuurobjecten oplossen van problemen onderhouden van contacten met de interne organisatie, overheden en contractanten. sluiten van contracten projectbegeleiding Wat verwachten wij van jou HBO werk- en denkniveau (HEAO juridisch/linguïstisch, NHTV of gelijkwaardig) flexibiliteit groot probleemoplossend vermogen helikopterview uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid goede beheersing van de Duitse taal (mondeling) in bezit van rijbewijs Wat bieden wij op deze functie is salariëring volgens de CAO-verblijfsrecreatie van toepassing salaris maximaal 4500,- per maand Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met c.v. naar: Roompot Recreatie B.V., t.a.v. Danielle Schilt, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of mail naar: schilt.d@roompot.nl Bel voor informatie: 0113-374421. Tijssen Elektrawerken is een dynamische onderneming met Vestigingen in Oss en Wemeldinge. Met onze Zeeuwse vesti ging zijn wij vooral actief op het gebied van levering en instal latie van scheepselektronica en elektrische installaties in de pleziervaart. Tevens rekenen wij een groot aantal jachtwerven in heel Nederland tot onze klantenkring. Ter uitbreiding van ons team wordt spoedig gezocht naar een: De functie van bovenstaande vacature kent als selectieprofiel: Opleiding op niveau MTS elektrotechniek, aangevuld met cursussen, bij voorkeur elektronica Goede contactuele eigenschappen Werken in een klein teamverband Flexibele instelling In bezit van rijbewijs Affiniteit met de watersport is een pre Leeftijd 25 tot 35 jaar. Geboden wordt: Een aantrekkelijke functie waarin u de mogelijkheid heeft zelfstandig te werken Prettige werksfeer Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitatie binnen 14 dagen richten aan: t.a.v. de heer R J. Ras. Sluisplateau 30E, 4424 BK Wemeldinge. Voor meer informatie over deze functie kunt u eventueel telefonisch contact opnemen met de heer R. J. Ras. telefoon 0113-626 065. Lamb Weston/Meijer V.O.F. is de naam van de onderneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialisl Meijer bundelt Lamb Weston bestaat inmiddels 50 jaar en is mondiaal de nummer éen op het gebied van aardappelverwerking door innovatieve producten, zelf ontwikkelde technologie en uitste kende relaties met internationaal opererende klanten Meijer startte in 1984 met de aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Lamb Weston/Meijer is een dynamisch en snel groeiend bedri|f met vestigingen in Oosterbierum en Kruiningen Door recente uitbreidingen staat in Kruiningen de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa De begin 2000 verworven fabriek in Oosterbierum is kleiner, moar zeer flexibel en efficiënt Onze enthousiaste groep van zo'n 750 medewerk(st)ers werkt voortdurend aan verbetering van onze technologie, ons produc tassortiment en de kwaliteit van het Eroduct om onze klanten optimaal Ie jnnen bedienen. Wil je werken in de grootsfe en modernste frietfabriek van Europa; wij zijn als gevolg van recente uitbreiding van de productiecapaciteit op zoek naar: Als Mechanic ga je de afdeling Maintenance Repair, waar 48 mensen werkzaam zijn, versterken. Je verricht o.a. controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan de installaties en apparatuur van de productielijnen. Hierbij stellen wij initiatief, verantwoordelijkheidsgevoel en ambitie zeer op prijs. Ben je in het bezit van een MTS diploma werktuigbouw en wil je het vak nog leren, dan ben je van harte welkom. Ook als je door een combinatie van opleiding en werkervaring in staat bent op MBO niveau te functioneren en je hebt leidinggevende capaciteiten, nodigen we je uit te solliciteren. De werkzaamheden vinden plaats in dagdienst en volgens een vast rooster zal je weekenddiensten werken. Wij "vragen" veel maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we je sollicitatiebrief binnen 14 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston/Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Koel- en Vriesopslag Snoep B.V. Westelijke Kanaalweg 4 4417 BX Hansweert is op zoek naar een De werkzaamheden: - verwerken van in- en uitgaande goederen - indelen van de beschikbare ruimte - onderhoud van de cellen - onderhoud materiaal Wij verwachten: - ruime ervaring met stellingrijden - bereidheid tot werken volgens kwaliteitsproce dures - inzicht in logistiek - een teamspeler - geen 8 tot 5 mentaliteit - flexibele persoonlijkheid - woonachtig in de regio Wij bieden: - een afwisselende baan, binnen een hecht team - salariëring in overeenstemming met functie, leeftijd en ervaring Schriftelijke sollicitaties binnen één week naar bovenstaand adres. Eventueel telefonisch overleg bij vragen: (0T13) 38 19 00. Blagden Packaging Nederland B. V. in Halsteren is een onderdeel van de Internationale Blagden Packaging groep niet zusterbedrijven in België. Frankrijk. Spanje. Duitsland, Oostenrijk en Engeland. Onze onderne ming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen vaten blikken, bussen etc.) voor onder meer de chemische industrie en verf- en voedingsmiddelenindustrie. Momenteel werken er bij ons in Halsteren circa 160 medewerkers. Door uitbreiding van ons productieproces zijn wij voor onze afdeling.spuiterij op zoek naar een die verantwoordelijk is voor het bedienen van een automatische spuitinstallatie. Ben je kwaliteitsbewust en in het bezit van een LTS-diploma, bij voorkeur schilderen, en heb je eventueel ervaring in deze functie reageer dan snel. Wat hebben wij te bieden: Een prettige werksfeer in een groeiend bedrijf met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling: Wil je meer weten over de inhoud van de functie en het werken bij ons bedrijf, neem dan direct telefonisch contact op met onze productiemanager Ed Been, tel.: 0164-681129 (ook buiten de werkuren). Tijdens de kantooruren kun je ook contact opnemen met Anneke Baay, tel.: 0164-650661. Blagden Packaging Nederland B.V. Steenbergseweg 42 4661 RH Halsteren www.blagdenpack.be KOM JIJ ONS TEAM VERSTERKEN Ben je drogiste of assistent-drogiste of hiervoor aan 't studeren, zoek je een baan voor 24 uur per week. Laat het ons weten Brieven met CV: fDrog. Dingemanse j t.a.v. W. Dingemanse jfsT- Alvarezlaan 70 4536 BD Terneuzen De Vrouwen Advies Commissie voor de woningbouw zoekt nieuwe leden Wij zoeken vertegenwoordiging van de kernen Burgh- Haamstede, Renesse, Scharendijke, Ellemeet, Noordwel- le en of Kerkwerve. De VAC zet zich in voor het verbeteren van de kwaliteit van het wonen en alles wat hiermee te maken heeft. Zij adviseert gemeente en woningbouwvereniging. Bent u geïnteresseerd? Neem dan contact op met ons secretariaat: telefoon 0111-401412. Wij zijn een handelsbedrijf met 10 medewerkers dat in de Benelux enkele vooraanstaande fabrikanten van chemische specialiteiten vertegenwoordigt. Het leveringsprogramma omvat een breed gamma synthetische smeermiddelen, ge- fluoreerde polymeren en organische peroxiden. Toepassin gen van onze producten komen in vrijwel alle industriële sectoren voor. Zowel onze toeleveranciers als onze klanten, waaronder grote multinationale ondernemingen zoals Phi lips, DSM en Duracell, stellen hoge eisen aan de kwaliteit en servicegerichtheid van onze ISO 9002 gecertificeerde organisatie. Medio 2001 verhuizen wij naar een nieuw be drijfspand in Goes. Voor onze verkoop binnendienst zijn wij op zoek naar een SALES ADMINISTRATOR M/V Wat houdt de job in: Onderhouden van contacten met (poten tiële) klanten, geven van productadvie zen, toezenden van documentatie. Uitbrengen en opvolgen van offertes op basis van specificaties en wensen van de klant. Op de hoogte houden van de buiten dienst over lopende aanvragen, offertes, monsters, gewenste klantbezoeken. Invoeren van verkooporders in computer systeem. Bewaken van levertijden, prijzen en fac turering. Bijdrage leveren aan specifieke marke tingacties. Nastreven van een optimale klanttevre denheid. Ben jij die ambitieuze collega met: MEAO opleiding, richting Commerciële Economie 3 jaar ervaring in soortgelijke functie Beheersing van de Engelse taal, aange vuld met Frans of Duits Gevoel voor stijl, uitstraling en service aspecten Kennis van MS Office Wat bieden wij: Een commerciële, verantwoordelijke func tie in de binnendienst Een boeiende baan met ruimte voor ini tiatief en zelfstandigheid Volop mogelijkheden voor het volgen van opleidingen Een enthousiast team van collega's Belangstelling? Stuur vandaag je reactie met curriculum vitae naar FenS chemicals b.v., ter attentie van de heer R. E. Bergshoef, Postbus 101, 4400 AC Yerseke, Nederland Tel. 0031-113-573 220, fax: 0031-113-573 776, e-mail: rberqshoef@fens.nl Je reactie wordt snel en ver trouwelijk behandeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 26