dutchtone Nu belt iedereen met Dutchtone. Bellen naar vast, mobiel en het buitenland, SMS en l-services. Het zit allemaal standaard in de bundel van Dutchtone Allin. Als u tussen 9 oktober en 12 november een Dutchtone Allin-bundel koopt, boft u. U verdubbelt dan 2 maanden lang uw belminuten. Koopt u een bundel van bijvoor beeld twèe uur, dan kunt u gedurende twee maanden 4 uur gratis bellen. Maar koopt u er een van 6 uur, dan kunt u gedurende twee maanden 12 uur gratis bellen. Dat is een binnenkomer die aantikt! Het is overigens niet het enige voordeel dat u wacht. Ook de aansluitkosten ter waarde van f 90,- zijn in deze periode voor rekening van Dutchtone. Dus gratis. Dat maakt het helemaal aantrekkelijk om nu te kiezen voor de vernieuwde Dutchtone Allin-bundel! De vernieuwde Allin-bundel. Bij andere aanbieders is het gebruiken van een mobiele telefoon qua kosten een ondoorzichtige aangelegenheid. Men moet meestal voor elke dienst apart betalen. Alleen de vernieuwde Dutchtone Allin werkt met een echt complete bundel. Zo krijgt u bij Dutchtone geen extra rekening voor het gebruik van bijvoorbeeld Dutchtone l-services (de WAP-functie op uw mobiele telefoon), SMS of bellen naar het buitenland. Voor de verschillende bestemmingen gelden wel verschillende tarieven, maar deze komen bij Dutchtone allemaal uit de bundel. Bij Dutchtone Allin is dus alles echt all-in! Nooit meer verrassingen achteraf. Het voordeel is dat u nooit wordt gecon fronteerd met verrassingen achteraf. U belt, wapt of SMS't zonder zorgen. Ideaal toch! En bovendien: de belminuten die u overhoudt, worden eenmalig meegenomen naar de vol gende maand. Dat is makkelijk en voordelig. De Nokia 7110. Een van de mogelijkheden om te profiteren van deze bundelaanbieding, is het nieuwe Nokia 7110-pakket. Dit pakket bevat een Nokia met o.a. WAP- en trilfunctie en 'n telefoon boekgeheugen voor 1000 namen. Het display- scherm is extra groot voor de WAP-functie en heeft daarvoor ook een extra hoog contrast. Dit stelt u beter in staat om gebruik te maken van Dutchtone l-services. Data kunnen draadloos uitgewisseld worden d.m.v. infra rood communicatie. Wilt u meer weten? Bel de Dutchtone Klantenservice: 0800 - 0550. We zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. U kunt ook kijken op www.dutchtone.nl. O.a. verkrijgbaar bij alle Dutchtone shops en bij BCC. BelCompany. Combi. Correct. Dixons. Dixtone. Duiker. EP:ElectronicPartner. Expert. Filmpost. Flandria. Foka/Kinorama. Foto Klein. Kral Super Photo. Let's Talk. Media Markt. Mikro Electro. Objektief. Phonehouse. Office Centre. Ritel Electronics. Scheer Foppen. Speet. Steenweg Electronics, t for telecom. Telecom Today. Telecom vakhandel en Teletools.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 8