dutchtone Bundel Belminuten Maandelijks bedrag Allin 60 60 20,- Allin 120 120 ƒ35,- Allin 180 180 45,- Allin 360 360 ƒ65,- j Nu belt iedereen met Dutchtone. Bellen naar vast, mobiel en het buitenland, SMS en l-services. Het zit allemaal standaard in de bundel van Dutchtone Allin. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 5 a in(clusief) De ontwikkelingen op het gebied van mobiele telefonie gaan snel. Een paar jaar geleden waren we al blij dat we draadloos konden bellen. Nu krijgen onze mobiele telefoons er steeds meer functies bij: faxen, SMS'en, wappen... Handig, maar het heeft wel vaak financiële consequenties! De vernieuwde Allin-bundel. Bij andere aanbieders is het gebruiken van een mobiele telefoon qua kosten een ondoorzichtige aangelegenheid. Men moet meestal voor elke dienst apart betalen. De vernieuwde Dutchtone Allin is de enige die met een echt complete bundel werkt. Zo krijgt u bij Dutchtone geen extra rekening voor het gebruik van bijvoorbeeld Dutchtone l-services. Dat is inbegrepen in uw bundel. Bij Dutchtone Allin is alles all-in! Nooit meer verrassingen achteraf. Het voordeel van die Allin-bundel is dat u nooit wordt geconfronteerd met verrassingen achteraf. U belt of wapt zonder zorgen. En bovendien: de belminuten die u overhoudt, worden eenmalig meegenomen naar de volgende maand. Makkelijk, voordelig en een extra reden om na te gaan welke handige dingen u met de nieuwste Dutchtone l-services kunt doen. Dutchtone (£l services. WAP is een functie op de nieuwste mobiele telefoons die het mogelijk maakt zonder computer te communiceren met het Internet. l-services is de dienst die Dutchtone u rond dit wappen aanbiedt. Er zijn speciale WAP-sites die u juist die informatie bieden die u onderweg nodig hebt. Fileberichten, weers informatie, beursnoteringen, snelheidscon troles, prijsvergelijkingen, chatmogelijkheden, spelletjes... Met Dutchtone l-services kunt u al die mogelijkheden afstemmen op per soonlijk gebruik. Zelfs uw agenda kunt u bijhouden en uw e-mail! Precies wat u als klant van Dutchtone wilt: zorgeloos mobiel bellen, maar ook makkelijk wappen zonder verrassingen achteraf. Alle reden dus om informatie te vragen bij de Dutchtone Klantenservice. Bel 0800-0550. We zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. U kunt ook kijken op www.dutchtone.nl. O.a. verkrijgbaar bij alle Dutchtone shops en bij BCC. BelCompany. Combi. Correct. Dlxons, Dixtone. Duiker. EP:ElectromcPartner. Expert. Filmpost. Flandria. Foka/Kinorama. Foto Klein, Kral Super Photo. Let's Talk. Media Markt. Mikro Electro. Objektiet. Office Centre. Phonehouse. Ritel Electronics. Scheer Foppen, Speet. Steenweg Electronics, t for telecom. Telecom Today. Telecom vakhandel en Teletools.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 8