Tennissers Drive zijn op dreef Harthoorn vindt zijn vorm terug Zeeuwse jeugd zet zwemtraditie voort Zeilers verdelen hoofdprijzen in Delta Combi Indoorcompetitie van start Winstpunten voor amazone Van den IJssel 9SCO/> Bisschop naast Verlinde uitslagen agenda door Sandra Minnoboo VEERE - Op het Veerse Meer vond zondag de zevende en laatste zeilwedstrijd van de Delta Combi plaats. De winst in de Optimist A-klasse was voor Ad van de Hoeve, de enige deelnemer. In de B-klasse ging de eerste prijs naar Erik Wolff van WSV De Arne en in de C- klasse won Jos Thomaes. Rem co Hagens won in de Splash A-klasse en in de B- klasse w as de eerste plaats voor Daan Thijssen. Stephan Veld man eindigde met zijn Finn als winnaar in de open klasse. De laatste wedstrijddag van de Delta Combi werd gekenmerkt door weinig wind. Bijna alle deelnemers in de Optimist A- klasse gaven zondag de voor keur aan een landelijke wed strijd. Ad van de Hoeve was daardoor de enige zeiler in zijn klasse. In het overall-klasse ment bleven zijn concurrenten hem toch voor. Ballhasar Heesters was al ze ker van de eerste plaats en kwam zondagniet aan de start. In de B-klasse deed, behalve winnaar Erik Wolff, ook Freya Duvekot uit Goes goede zaken. Zij eindigde als tweede en stel de daannee haar eerste plaats in het klassement veilig. In de C-klasse was hel nog maar de vraag naar wie de heker zou gaan. Simon Vleugels, tot zon dag de aanvoerder van de rang lijst, moest genoegen nemen met de derde plaats. Jos Tho maes en Ma ret Slcmmer uit Vlissingen eindigden voor Vleugels. Zijn derde plaats bleek genoeg voor de eindzege. van onze sportredactie KAPELLE - Het mannenteam van het Middelburgse MLTC, regerend kampioen in de eerste klasse van het indoortennis, was vrijgesteld in de eerste ronde van de nieuwe competitie. Daardoor konden de MLTC'ers rustig bekijken hoe hun concur renten ervoor staan. MLTC lijkt dit seizoen het meest te duchten te hebben van Drive en Hulster Ambacht. Beide teams boekten monsterzeges. Een ander team om rekening mee te houden is nieuweling De Boskreek/AST Breskens. Ook die ploeg veegde de vloer aan met zijn tegenstander. Drive speelde in Racketcentrum Kapalle tegen 't Halve Maantje Het werd een eenzijdige verto ning. Tim Poppe zette zijn team ten koste van John Meyer op voorsprong, waarna Cor de Jon ge, Philippe de BaeU en Koen van den Berg de score opvoer den tot 8-0 De combinaties Poppe/Van den Berg en De Buets/Meyer maakten in de laatste partijen het dozijn vol 12-0 Ver/.et Ook Hulster Ambacht had be trekkelijk weinig verzet te over winnen in de krachtmeting met de eigen tweede selectie. Guido van Poecke en Niek de Koster ontliepen elkaar niet veel. en door Lucien Roe landt VROI'WEN'POLDER - Twee winstpunten in een hasiswed- strijd is beslist geen alledaagse gebeurtenis in de dressuur. Bij de wedstrijd van RV' Sé-Ros in manege I)e Eendracht in Vrou wenpolder kwam Rafaela \nn den IJssel tot dat opmerkelijke resultaat. De Middelburgse stuurde op het hoogste niveau (Z2) de ruin Ab- dij's Gullit naar 195 punten. In de strijd om de tweede plaats hielden de Middelburger Arthur Vos met Geste en de Brabantse Margo Bos met Lavandou el kaar in evenwicht met 186 pun ten Zij moesten die positie de len. omdat ook op de beslissende onderdelen de balans in even wicht bleef De strijd in de klasse L eindigde eveneens onbeslist. Lianne Boonc stuurde Ryan naar het uitstekende totaal vun 170 pun ten en mocht long op de over winning hopen. Liesbeth Ruis- aard stuk daar een stokje voor De amazone uit 's Heer-Arvnds- kerke kwam met Ole-Guape eveneens tot 170 punten Als laatste starter deed Rafaela van den IJssel met de ruin Noud nog een greep naar de macht, maar /.e strandde op een punt achter- stund van de leiders De Middelburgse moest de der de plaats delen met Dicky Wie- ringa, die Nidurmie eveneens naar 169 punten stuurde en ook op de beslissende onderdelen niet onderdeed voor Van den IJss.l Margreet Walraven uit Veere, ondanks haar 21 jaar al een ge vestigde naam in de spring- sport. deed het in Vrouwenpol der goed als dressuuramazone Met Goldes Aubcrs schaarde Wulraven zich bij de combina ties die twee winstpunten bin nenhaalden. Bovendien was haar score van 170 punten vol doende voor de overwinning. De Amemuidenaur Pieter Güttc met Osby C werd met 165 pun ten tweede )p één punt achter stand volgden Simone van Hoepen niet Plain's Astra en Anne mijn Harten met May Day Dankzij de beslissende onder delen werd Van Hoepen nis der de geklasseerd. Wendy Duden uit Grijpskerke gaf haar rentree een prima ver volg Ze stuurde Happy Dream met 183 naar de winst in de klas se Z1 Andrea Suykerbuyk met Meistro werd tweede met 181 punten Aad Markus met Passé Partout Argos eindigde als der de met hetzelfde puntentotaal. datzelfde kon gezegd worden van het krachtsverschil in de tweekamp tussen Pascal van Poecke en Stephan Buysse. De routiniers Stanny Verstraeten en Ronald Renique namen ech ter duidelijker afstand van hun respectievelijke tegenstanders Henk van de Voorde en Honny van Dorsselaar. Ook in de dub bels hadden de Hulster reserves vervolgens niet de macht de stand een draaglijker aanzien te geven:12-0. De waarde van de 12-0-zegevan De Boskreek/AST Breskens viel moeilijk in te schatten, want daarvoor was tegenstander DOS te zwak. Waar Wouter de Houck en Bail van de Sande er namens de Zeeuws-Vlaamse formatie lustig op los scoorden en zelf niets weggaven, waren hel aan Vlissingse zijde Jeroen van Bclzen en Menno de Jong die in hun partijen alleen de eer wisten te redden door elk twee games naar zich toe te trekken Bij de gemengde equipes stond in de eerste klasse de derby tus sen De Schelde en DOS op het programma, een confrontatie die de bezoekers uiteindelijk nipt in hun voordeel wisten te beslissen. Tiola nestelde zich in dit gezel schap aan de kop van do rang schikking door MLTC met 8-4 te verslaan Ruben en Lennart Verheul en Imre van Overloop legden de basis voor de zege van de ploeg uit IJzendijke Zwemmer Kevin de Jong (hierop archieffoto) won hij de Speedojaargangwedstrijden in Hulst zowel de schoolslag als de wisselslag. foto Peter Nicolai van onze sportredactie KAPELLE - In dezwemhaden van Kapel- Ie en Hulst werd het Zeeuwse vvinter- zwemseizoen geopend met de eerste in een serie van vier Speedojaargangwedstrij den. Dat dit soort wedstrijden talenten oplevert is in Sydney bewezen met de gou den medailles van Inge de Bruijn en Pieter van den Hoogenband. Ook zij zijn voort gekomen uit de wedstrijden voor de jong ste leden van de Nederlandse zwembond. Zowel in Hulst alsKapelle was de belang stelling groot. De toppers van voorgaande jaren waren ook nu te snel voor de nieuw komers. Alleen inde jongste groep werden bij de meisjes enkele goede tijden neerge zet op de 50 meter vlinderslag door Tekla van Gils van Zeelandia en Jacqueline Boonman van Bevelanders. In Kapelle waren Yair Klazen en Melissa Stroo met drie overwinningen de meest opvallende deelnemers. Bij de oudste Speedojeugd won Manon Knuist zowel de schoolslag als de vlinderslag. Bij de jongens won Jac- co Poot de schoolslag en was Michael Rut- ze de snelste op de vlinderslag. In Hulst was Kevin de Jong, die zich vorig jaar al bij de topvijf van Nederland zwom. opnieuw snel Hij won met overmacht de schoolslag en de vlinderslag. Bij de oudste Speedojeugd bij de meisjes maken Maris- ka Hamelink, Mireille Cappendijk en Liesbeth Boenne nog steeds de dienst uit. Alleen op de schoolslag dwong Sacha van Vorstenborst van De Schelde de Koe wacht-meisjes tot het uiterste te gaan om haar van de zege af te houden. Dat lukte maar net; Hamelink werd door de jury als winnares aangewezen in dezelfde tijd als Van Vorstenborst. Verder werden heel wat deelnemers we gens technische fouten door de jury gedis kwalificeerd. De wedstrijden duurden door het grote aantal deelnemers in Hulst vier uur. In Kapelle deed men er een uur minder over, maar ook dat was nog steeds te lang. De Zeeuwse clubs willen daar in de toekomst verandering in brengen. Aanvaller Apollo wil dramatisch jaar hij Veere gauw vergeten door Arjan Smilde VLISSINGEN - Een miskoop, een falende spits. Zo werd Jean-Paul Harthoorn be schouwd na het afgelopen seizoen hij de toenmalige eer steklasser Veere. Geen enkel doelpunt maakte de topscorer van weleer. Om zijn zelfvertrouwen en het plezier weer terug te krijgen, besloot Harthoorn terug te ke ren naar derdeklasser Apollo uit 's-Gravenpolder. Geen ver keerde beslissing, want hij schiet ze er nu met enige regel maat weer in Harthoorn: Apollo is en blijft mijn club. Daar zijn mijn vrienden en kan ik lekker voetballen. Ik wilde me eigenlijk dit seizoen nog bewijzen bij Veere, want door veel pech en blessures heb i k de verwachtingen niet waarge maakt Maar mijn zelfvertrou wen was volledig weg en ik had het niet naar mijn zin. Daarom besloot ik weer terug te gaan naur mijn vrienden bij Apol- lo De moeilijke beslissing pakte goed uit. want inmiddels heeft de 22-jange Harthoorn in vijf duels vijf doelpunten gemaakt „Ik loop inderdaad weer één op één en dat wil ik voorlopig vol- door Barry van dor Hooft VLISSINGEN - Werner Bisschop nam zondag tegen IJzendijke (3-5) drie van de vijf doelpunten voor zijn rekening. De aanvaller van Steen bracht zijn to taal duarmee op acht. Hij is daardoor nu samen met Dominique Vcrlinde van Sluiskil, die dit weekeinde het doel niet wist te vinden, de lijstaanvoerder in het Zeeuwse topscorersklassement. /.miut liip»cnrrrtklaufmrnt; I. Werner Bisschop Stem) en Dominique Vertinde (Sluiskil) beiden S doelpunten 3. Michel de Rutjxxcher (IJzendijke). Ronald Mohr (SS V6S)en Ron Krijger (Hansweertse Boy») houden. Het team draait lek ker en heel langzaam komt het vertrouwen terug. Ik denk niet dat ik, net als twee seizoenen geleden, dertig doelpunten zal maken, maar het gaat weer goed met me." In de wedstrijd tegen WIK pik te hij afgelopen zaterdag zijn doelpuntje mee. „Het was een slechte wedstrijd van ons. We creëerden wel veel kansen, maar maakten daar te weinig gebruik van. Tegen zo n zwak ke tegenstander hadden we veel meer moeten scoren. Mijn doelpunt was een intikkertje. Ik kreeg de bal in de voeten via de doelman van WIK. Ik kon hem onmogelijk missen Voor de rest stelde het allemaal wei nig voor." Het jaar bij Veere wil Hart hoorn eigenlijk zo snel moge lijk vergeten /Vlies ging mis wat er mis kon gaan voor de veelscorende spits „Het begon eigenlijk al in de eerste wed strijd van Veere. Ik verdraaide mijn linkerknie in een actie voor het doel, waardoor ik veel wedstrijden heb gemist. Toen ik weer fit was en mijn rentree maakte, kwam ik in botsing met een keeper. Toen was ik aan mijn rechterknie gebles seerd Een heel slecht begin, wunt ik ben nooit meer in nujn ritme gekomen." De stap terug van de eerste klasse naar Apollo, dat aan de leiding gaat in de derde klasse, past niet helemaal in de plan nen van Harthoorn „Vanaf de jeugd zat er een opgaande lijn in Helaas moet ik dit seizoen iets lager spelen, maar ik heb voldoende plannen voor de toekomst Ik wil voldoende tijd nemen om een club uit te zoe ken die bij me past, maar ooit wil ik nog in de hoofdklasse spelen. Dat is een absolute uit daging voor mij. Ik weet dat ik het kan." Aanvuller Jean-I'uul Harthoorn:Apollo is en blijft mijn club." foto Dirk-Jan Gjeltema allen H, 6. Jacky de Smit (Arnemuiden), Rob bie Jonkman (Trmeuxcnse Boy»), Raymond üytterhoevc Apollo'69Jean-Paul Hart hoorn (Apollo'69), Patrick Baumgarte (AZ- VV), Ferhan Tbpal (Middelburg). Vincent de Rijke (Walcheren). Johan van de Hery (Dom burg), Leon de Bruine (DFS), Bud Ajchman (Hansweertse Boy»), Jacky Mtnderhoud Noormannenen Stischa van der Hoek (Re netset allen 5, 17. Horro Hazelaar (Ooslka- pelleJacco Bekenes (Kapelle), Jacob van den Berge (Brute Boys'. Maunce Huysken* (Apollo '69). Jimmy Pinas (GPC). Michel Meulmeester (VCK), Elmar Verhage (WIK'57), Patrick Ketting WHS). Peter Drunumt d 'ltnge), Stefan de Wen Clinge), Daan Eikenhout (Middelburg). Wouler de Neijs (Steen). Afar»- Maes (Com Boys), Mar tin Dhaene (Corn Boys). Jan Bosman (Hul- sterloo) en Bram Cornell.*»en (Koen acht) al len 4.34. Ronald tw Sliadrogt (Hoek), Ltos van Bclzen (Arnemuiden). Peter Hamelink (Ttmeuzrnse Boys). Tim l^ouwiesxe (Trr- neuzense Boys), Rene van de B*-rge (Tholen- se Boys), Jacco Koekkoek (AZW), Jan Leen- dense (Bevelanders/. Drnnu Goossen (GPC Allan Braamse iHctnkenszand), Edwin eau Hou en (Knitntngen), Ewout Dek (Kmi- ningen), Danny Matthijse (Meeuuen). Mi- chiel Brouwer (Meeuu en). Peter Kastelein (Nieuwdorp), Ronald de Jonge (Nteuwdorp), Klaas Houterman (Serooskerke), Ronald Balthazar (VCK), Come de Frvl (Noad'&l), Jeroen Moerland (WHS), Jacky Lambert Terneuzen), Mike But (Térneuzen). Dennis Rietjens (Terneuzen), Serge de Ruysser (Breskens), Rob Post (Goes I. Pearl Doesburg (Goes). Harm Rietjens (HW24), Wilfred can lien Dries (Patrijzen), Pascal 'aumartin (VC Vhssmgen), Miloud Akhiyad (VC Vlissingen Carlo van Grimberghf (Axel) Evert Eiken hout (Middelburg), Ibrahim Helena (Sluiskil Michel Nieuweltnk (Vogelwaarde) Ko Brand (Domburg). Marcel Vac I (Graauw) en Richard de Wil (Zeeland Sport) allen 3 doel punten. Badminton Hoofdklasse afdeling 1 Do Ritte 4 Sinar 75 17, DEO Hyundai /PIP 5 - 3 Eerste klasse: Terneuzen 2 Takkenbosse 1 0- 8 Tweede klasse afd 81 Rillandia 1 - Si- nar 2 4 4. Marathon 2 BC Netwerk 2 4- 4. De Stenge l Marathon 3 6 2. De Stenge2- Marathon 14 4 Derde klasse afd 82: BC Dok 1-Sinar 3 6 2.Terneuzen 3 - BC Astroiden 12 6. SV Kats 1 - BC Zierikzee 2 3 - 5. BV de Sjuttul 1 - BC Schepnet 1 4 4 Vierde klasse afd 83: Marathon 4 BC de Ossaort 1 7 1, Ter- neuzen 4 BC Astroiden 3 8 - 0. BC de Stenge 4 - Zierikzee 4 4 4, BC Zeeland 2 Wissenkerke 16 2 Vierde klasse afd 84: Marathon 5 BC Netwerk 3 2 6, Ter neuzen 5 BC Astroiden 2 5 3. BC de Stenge 3-Zierikzee 36 - 2 Vijfde klasse afd 85: Sinar 4 Pluumpje 2 5 3, Mara thon 7 Rillandia 5 7 1. Terneuzen 6 BC Astroiden 4 2 6 Vijfde klasse afd 86: Wissenkerke 2 SV Kats 2 3 5, Rillandia 3 Zierikzee 6 1-7. Rillandia 4 Mara thon66 - 2. Jeugdcompetitie Eerste klasse Rillan dia-Sinar 3 5 3. Schepnet Sinar 2 5-3. Tweede klasse Zierikzee Schepnet 2 4- 4. Rillandia 2 Schepnet 2 3 5, Pluumpje Marathon 6 2 Derde klasse Tt-rneuzen Sinar 4 4 4 Vierde klasse Schepnet 3- Terneuzen21 7,Terneuzen2 Sinar66 2. Basketbal Mannen, tweede divisie: Akros Den Dungk 54-59. Jumping Crabs Wizards 84 75. JRC Boxtel Den Bosch 71 52. Fil- tech Five Quo Vadis 67-50. WSC BC Vlissingen 83-67 Vrouwen, eerste divisie Barons NAC/Sharklets 62 60. The Jumpers Sneekhout Lions 50 52. BC Vlissingen Attacus57 39 Derde divisie: Condor BC V1issingen230 22.Siarz'81 Barons 2 44 47. Waldric Schijndel 75-22 Jongens, junioren-hoofdklasse: NAC/S harks BC Vlissingen 90 25. Eastwood Ti gers Virtus 96 67. Attacus WSC 64 91. Meisjes, junioren-hoofdklasse: Akros Filtech Five 55-33, JRC Boxtel Yellow Sox 58-65. Black Eagles Black Eagles 2 47-66, Attacus BC Vlissingen 35 69 Hockey Paardensport Vrouwenpolder Dressuur RV Sé-Ros Paarden klasse Z2: 1 Rafaéla van den IJssel/Abdij's Gullit (Oranjozon) 195, 2. (gelijk) Artuur Vos/Geste (Oranjezon) en Margo Bos/Lavandou (West Brabant Rui tersl 186 Klasse Z1 1 Wendy Duden /Happy Dream (Gouwe Reyers) 183. 2 Andrea Suykerbuyk/Meistro (Reigershof 1181,3. Aad Markus/Passe Partout Argos (Z-Bev.l 181. Klasse M2 1. Rianne Won dergem/Laika (Gouwe Reyers) 167. 2. Sandy Breel/üsmore (Oranjezon) 156. 3. Suzie de Pagter/Kimberly (Scheldestad) 154 Klasse M1 1 Lucie Louws/Lars (Gouwe Reyers) 167, 2 Suzie de Pagter /Madeline 157, 3. Elna Ridderbos/Castor (Sé-Ros) 154 Klasse L: 1(gelijk) Liesbeth Ruisaard/Ole Guapa (Z-Bov.) en Lianne Boone/Ryan (Se Ros) 170, 3. (gelijk) Die ky Wieringa/Nidurmie (Weelr.) en Rafae la van den IJssul/Noud 169 Klasse B 1. Margreet Walraven/Goldes Aubers (Oranjozon) 170. 2. Pioter Gótte/Osby C (Walcheren) 165.3. Simone van Hoepen /Plain's Astra (Weelr.) 164. Schaken ZSB-hoofdklasse: Souburg 2 Goes 6,5-1,5, Middelburg 2 Landau 4-4, De Zwarte Dame SVWZV 2 6,5-1,5, Ter neuzen SVWZV 4 4. Vlissingen vrij. Stand aan kop: 1 De Zwarte Damo en Souburg 2 2 matchpunten 6,5 bordpun ten. 3 Middelburg 2. Landau, Terneuzen en SVWZV 1-4. Schietingen Ovezande Staande wip. Willem Teil. Wip 1: eerste hoofdvogel Richard Rijk. tweede hoofdvogel H. Koens, beiden Spos Nostra; eerste zijvogel Paul de Put ter, Concordia, tweede zijvogel F. Koens. Spes Nostra, derde zijvogel P Raas. Vic toria; vierde zijvogel loting; eerste kal J. Vermeule. Edele Handboog, tweede tot en met vierde kal loting Wip 2: eerste hoofdvogel M de Jonge. Soranus 2; tweede hoofdvogel loting, eerste zijvo gel J Vermeule. Edele Handboog, twee de zijvogel H Franse. Willem Teil; derde zijvogel R Klippel. Zorgvlied; vierde zij vogel loting; eerste kal L. Rentmeester, tweede kal D Boonman, beiden Willem Teil. derde kal P Vette. Concordia; vierde kal P. Repkes. Victoria. Sportprijsvragen Lucky Day: 5 7 16-17-20 23 32 33 42 45 50 51 54 55 56 61 64-65 68 78. (onder voorbehoud) Tafeltennis Afdelingscompetitie, kampioensklasse: '1 Zand 3 St Aloysius 1 1 9. Big Smash 1 SAR'72 2 1 9 Arnemuiden 3 't Zand 2 9 MZ 1 Arnemuiden 2 5-5 Eerste klasse i Bat|C 1 Kapelle 1 4 6, Effect '71 1 MZ26 4.STV1 tZand 44 6. SAR'72 3 Scaldina 1 7 3 Tweede klasse A: MZ 3 Kerkwervo 1 7-3. Big Smash 2 Yerse ke 1 6 -4. t Zand 7 't Bage 2 7 3. SAR 72 4 t Zand 5 7 3 Tweede klasse B :Zand 6-Arnemuiden 4 5-5. Effect '71 2 Yerse ke 2 7 3. MZb Slagvust 1 2 8. Oudolan t!< 1 MZ4 5-6 Derde klasse A Scaldina 2 Kerkwervo 2 8 2. Kapelle 2 Wester zicht 17 3. Wester/ich! 2 Oudelande 2 3- Derde klasse B Kapelle 3-Wester zicht 3 9 1. Arnemuiden 5-Slagvast 2 5 5. MZ 6 t Zand 8 9 1 Derde kiasse C Effect '71 3-Den Dijk 1 3 7. Reynaort 7 Roynaen 1 0 10 ROT 1-Effect '71 4 5 5, Reynaert 3 STV 2 5 5 Vierde klasse A i flatje 3 Westor/K tit 4 7 3. Kapelle 5 Scaldina 3 6 4. Yersoke 3 Kerkwe«ve 30-10. Arnemuiden 6 Kapelle 4 1 9. Big Smash 3 MZ 7 10 0 Vierde klasse B Sl Aloysius 2 Oen Dijk 3 7 3, Den Dijk 2 SAR 72 5 3 7. RDT 2 Reynaert 4 4 6. STV 3 ASOC 1 1 9 Vijfde klasse A i Zand 9 Scaldina 5 9 1 MZ 8 Kapelle 7 2-8 Vijfde klasse B Kapelle 6 Wester /•cht 5 3 7 Vijfde klasse C: Den D.jk 4 St Aloysius 4 6-4, St Aloysius 5 SAR 7268 2 Vijfde klasse D ASOC 2-Effect '71 5 5-5. Den Dijk 5 St Aloysius 3 4-6. STV 4 SAR 72 7 10 0 Zesde kiess# A SAR 72 8-Effect '716 9-1, STV 5 STV 6 5-6. St Aloysius 6-St Aloysius 7 8 2 Tennis Hongkong Mannen. 800 000 gulden Eerste ronde Schelken (Ned» Massu (Cho 6 4 7 6. Kiofet (Dui3> BestliZwt)6 7 64. Stoltenberg (Aus) Voltsjkov iWRu) 6 2 6 2 Henman (GBr/7i Levy (Isr) 4 6 6 1 6 4. Zebalete (Arg) Arezi (Mar) 6-36-2 Kapelle. Districts-indoorcompetitie. Af deling mannenteams. eerste klasse Drive t Halve Maantje 12-O.T Poppe J. Meyer 10-2. C de Jonge - W Bos 10-5 Ph. de Baets D Verschueren9-3. K. van den Berg M.Lagendijk 11-5, T. Pop pe/K. van den Berg D VerschuererVW. Bos 13-3, C. deJonge/Ph. de Baets - J Meyer/M. Lagendijk 12- 6 De Boskreek - DOS 12-0. W de Houck D. Beerens 20-0. B van den Sande - K. vander Heijden 17-0, M. Flikweert - J. van Belzen 13-2. R Brugge - M de Jong14-2.W. deHouck/M. Flikweert-D. Beerens/K van der Hei|den 21-0. B var, de Sande, R Brugge J vanBelzen/M.d» Jong 11-3. Hulster Ambacht 1 - Hulster Ambacht 2 12-0. G van Poecke N de Koster 6 4 P van Poecke - S Buysse 9-6. S Verstae ten - H. van de Voorde 9-4. R.Renique - H van Dorsselaar 8 -2. G van Poecke/P van Poecke N. de Koster/S.Buysse 9-6. R Renique/S Verstraeten H. van de Voorde/H. van Dorsselaar11-3. Afdeling mixedteams, eerste klasse De Schelde - DOS 5-7 P Felius F Son nemans 5-7, S. Franken-S. Zwaan 10-9, A Zabicki M Kloosterboer 3-11. S. ter Hacken - Ch. van As 7-5, P. Felius/S. Franken F Sonnemans/S. Zwaan 7 - 10, A Zabicki/S.ten Hacken - M. Kloot- terboer/Ch. van As 3-9. MLTC-Tiola 4-8. M. van Kuijk R. Ver heul 4-8. G. Landschot - L. Verheul 4-10. A. Ketting - A Riemens8-6, K Goudt-l van Overloop 2-13. M. vanKuijk/G Land schot - R Verheul/'L Verheul 7-6. A.Ket ting/K. Goudt A.Riemens/l. van Over loop 5-7. Voetbal Eredivisie: Heerenveen Ajax 2 2 Vrouwen, derde klasse D Bommeler waard - Waalwijk 2 1. Pelikaan - Liberty 1 2. Prinsenbeek Etten Leur 0-5, Hilva renbeek - DDHC 1-0, Shot Vlissingen 1 2, Rapide Oudenbosch 0-1 Stand: Etten Leur 4-12. Oudenbosch 4-12, Li berty 4-9, Vlissingen 4 -9, Hilvarenbeek 4-9, Waalwijk 4-4. Rapide 4-4. Bomme lerwaard 4-4, DDHC 4 3, Pelikaan 4-3. Prinsenbeek4 1,Shot4 0 Vierde klasse A Reeuwijk Barendrecht 0-2. Om moord Forcial 1 2. HCGO Berkel Ro denrijs 0-8. Middelburg Krimpen 2-6. Mannen, derde klasse A: Pijnackor Hoekse Waard 3-3. Olympia Ommoord 3-1,Zoetermeer Etten Leur3-3, Baren drecht Voorne 3 1, Berkel Rodenrijs Spirit 1-3, Rapide Krimpen 2-3 Stand: Etten-Leur 4-10, Spirit 4 9, Pijnacker 4-8, Zoetermeer 4-8, Krimpen 4-6, Olympia 4-6, Hoekse Waard 4-5, Krim pen 3-3. Ommoord 3-3, Barendrecht 3-3, Berkel Rodenrijs 4-3. Voorne 4-3, Rapide 3 1 Vierde klasse D: Prinsen beek - Teteringen 9- 0, Pelikaan - DDHC 3 -1. Oudenbosch Middelburg 2 3, Mistral - Gilze Rijen 2-1. Vlissingen - Ze venbergen 0-9. Vitesse 7 5 1 1 16 18-10 PSV 6 4 1 1 13 11-0 NAC 7 4 1 2 13 14-6 Feyenoord 4 4 0 0 12 10-4 Ajax 7 3 2 2 11 14-9 NEC 7 2 5 0 11 13-9 RKC 8 3 2 3 11 8-9 Roda JC 5 2 3 0 9 12-a Willem II 6 2 3 1 9 96 FC Twente 7 2 3 2 9 12-12 Heerenveen 5 2 2 1 8 8-7 Groningen 8 2 2 4 8 11-17 FC Utrecht 6 2 1 3 7 9-9 AZ 6 2 0 4 6 10-19 Graafschap 7 2 0 5 6 10-15 Sparta 6 1 1 4 4 11-16 RBC 7 1 0 6 3 9-17 Fortuna S. 5 0 1 4 1 2-15 Eerste divisie Excelsior - Go Ahead Eagles 4-1 (0-0). 53 Connolly 10,62. Buffel 2 0. 71. Simr 3-0. 75. Den Ouden 4 0, 90. Schuurman 4-1 (strafschop). Scheidsrechter: Luinga, Gele kaart: Holster (GA Eagles). Aantal toeschouwers: 1864 Stand aan kop: Den Bosch 6-18, Excelsi or 7-15, Telstar 7-14. Heracles 6-13, Env men 7 13. FC Zwolle 6-11, GA Eagles 6 10. Volendam 7 10. Senioren: Hoedekenskerke 3 SKNWK3 7 0, Colijnsplaatse Boys 4 SKNWK 4 2-2 Mevo 2 Duivelend 2 4 3, Duiveland 3 Oostkapelle 3 2-0. Bevelanders 3 Duive- land44-0. Brouwershaven2 - Mevo3 1-2 Wolfaartsdijk 2 Bruse Boys 3 3-3 ge staakt. WIK'57 2 ZSC'62 0-1Bruse Boyt 4 - WIK'57 3 5-0. Jeugd A-junioren: SKNWK Al - SC Gas tel Al 2-1, Duiveland Al Domburg Al 6 2, Bruse Boys A1 - Nieuw Borgvliet Al 2 2. B-junioren: SKNWK BI GPC BI 1-2. C-junioren: Duiveland C1 Mevo Cl 11-1. Zonnemaire/Brouwershaven Cl - SKN- WKC1 1-7,BruseBoysCl RenesseC18 0. D-pupillen: Duiveland D1 Zierikzee D34 1. Brouwershaven/Zonnemaire Dl WIK'57 Dl 1 10, Bruse Boys Dl Seroos kerke D1 3 2. E-pupillen ZSC'62 E 1 Duiveland E1 8-5 Renesse El Bruse Boys El 3 2. Brust Boys E2 Middelburg E5 4-6, DFS E2 SKNWK E1 2-4. F-pupillen: BruseBoysFI WIK 57F19-1 Bruse Boys F2 Ronosse F1 7-3. SKNWK F1 Bruse Boys F3 1 2, Bruse Boys F4 Bruse Boys F5 1-1, Middelburg F2 Brou wershaven F1 4 1, Zonnemaire F1 Duk velandFI niet gespeeld. Zeilen Veere. Delta Combi Optimist A: 1. Ad van de Hoeve Optimist B 1Erik Wolff. I Freya Duvekot. 3. Thijs Brons; Optimist C: 1 Jos Thomaes. 2 Maret Slemmer, 1 Simon Vleugels; Splash A l Stephar Haegens, 2 Hanna Hoogerheide. 3. Hyt ke Bosma: Splash B 1 Daan Thijssen, 1 Erwin van Keulen, 3. Noortje Meijer Open klasse 1. Stephan Veldman. 2 Camponoo. 3. Pepijn Gillissen. Overall Optimist A: 1 Balthazar Hees tors, Optimist B. 1 Freija Duvekot, Opti mist C: 1. Simon Vleugels, Splash A: 1 Erwin Veldman, Splash B: 1 Daan Thijs sen. Open klasse 1 Rutger Krijger Zwemmen Meisjes. 100 meter rugslag 1990: 1. Nao mi Smits (BRU) 1.25.87 2 Shanyra van Bambost (SCH) 1.26.45. 3. Melissa Stroo (STV) 1 34,74 100 meter schoolslag 1989 1 Mariska Hamelink IZCK) 1 33.45 2. Sacha van Vorstenbosch (SCH) 1.33,45. 3 Liesbeth Boenne (ZCKI 1 33,52 50 meter vlinderslag 1991/92:1. Tekla van GHs (ZEELi 44,56, 2. Jacquelino Boonman (BEV) 45,81, 3. Asley de Jonj (SCH) 46.78. 200 meter wisselslag 1990 1. Shanyra van Bambost (SCH) 3 03.90. 2 Naom. Smits (BRU) 3.19.34,3 Melissa Stroo (STV) 3.22.62 100 meter vlinder slag 1989 1 Mireille Cappendijk (ZCK 1.29.14. 2 Liesbeth Boenne (ZCW 1 29,37, 3 Manon Knuist (STV) 1 34.64 100 meter rugslag 1991/92 1 Birgit La vrijssen (BEV) 1.41.68. 2 Jacqueline Boonman (BEV) 1 42.86.3. Tekla van Gili (ZEELI 1 43.23 100 meter vrije slag 1990 1 Shanyra van Bambst (SCH) 1 13.34. 2 Naom. Smits (BRUI 1.16.76. 3 Melisse Stroo (STV) 1.22,50. Jongens. 100 meter rugslag 1990 Ya t Klazen (STV) 1,25.95. 2 Jorg Portegie» (LUC) 1 27.74. 3 Dan.él Kunne (SCHl 1 34,05. 100 meter schoolslag 1989 Kevin de Jong (SCHl 1.29.99. 2. N.a* Kampman (SCHl 1.33.88, 3 Hans vae Broekhoven (SCH) 1 35,54 SOmeter vlin derslag 1991/92 1 Tom Kiel IGAN' 52.80. 2. Hajo Kok (BEV) 53,60. Domint que Romboul (ZCKi 56,78 200 mate» wisselslag 1990 1 Yair Klazen (ST\ 3 04.42. 2 Jorg Portegies (LUC) 3 15.4& 3. Daniel Kunne 'SCH) 3.24.95 100 meter vlinderslag 1989 I Kevin de Jong (SCHl 1 31.87.2 MichaelRutzelBEVH 40 16.1 Rem<^> Brinkman (STV) 1 45,22 100 me ter rugslag 1991/92 1 Marlon van Gromberghe (ZCK) 1.43.51. 2 Hajo Ko» (BEV) 1 49.45. 3. Vincent Keymel (ZVS) 151.95 100 meter vrije slag 1990 1 Vair Klazen (STVI 1 19.52. 2 Jorg PortegseS (LUC) 1 21.45. 3. Yankk Breukers (BEV 1.24,10. Biljarten Landelijke competitie driebanden groot Derde divisie, poule 6 38 SD Meubefre ma 1 Biljarta Bi/arra Locat.o SPB cen trum Yip Pla/a. Goot. Aanvang: 19 30 uur Derde divisie, poule 8 i Pleintje Hoon- dert/De Waard Locatie BC t Pleinti». Sint Willebrord Aanvang 19 30 uur Voetbal Vriendschappelijk Veere Nieuwdorp. 1 Aanvang 19 30 uur Wielrennen Ronde ven Hulst Start elite toneo amfr i teurs 15.00 uur Afstand 80 kilometer Start en finish: Cornells do Vosploev Mulat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 24