Derde verlies op rij All Ready Valse start badmintonners Zierikzee Barry Steenpoorte op schot Ongelukkig verlies voetbalsters WIK Slecht weer kan concours Renesse niet dwarsbomen Gemengde gevoelens Delta Sport Hockeysters HSD openen met winst Zierikzeese korfballers zullen tegen degradatie moeten strijden Regen en wind bederven derby uitslagen Twee leiders in Zierikzee agenda Vrouwen EMM winnen toernooi door Ben Hameeteman MIJNSHEERENLAND - All Ready heeft zaterdag zijn derde wedstrijd op rij verloren. De uit wedstrijd tegen Oranje Zwart ging niet 18-9 verloren. Voor trainer Gijs Hollestelle is nu reeds duidelijk dat zijn ploeg, sainen met nog drie mindere go den (Good Luck, ACKC en Stormvogels), dit seizoen de strijd zal moeten aangaan tegen degradatie. Na Ventura Sport en Voltreffers moesten de Zierikzeese korfbal lers het voorbije weekend ook in opponent Oranje Zwart hun meerdere erkennen. Volgens trainer/coach Gijs Hollestelle was de laatste tegenstander de derde tegenstander op rij die dit seizoen voor het kampioen- schap gaat. All Ready zal zich derhalve richten op ploegen als Good Luck, ACKC en Stormvo- gels. „Dat zijn de ploegen waar van er dit seizoen twee zullen degraderen. Daartegen zal het dus moeten gebeuren", reali seert Hollestelle zich. Aan staande zaterdag staat hiertoe de eerste ontmoeting op het pro gramma, thuis tegen ACKC uit Almkerk. Het grootste probleem bij der deklasser All Ready is het on voldoende kunnen verzilveren van de kansen. Daar ligt dan ook het grote verschil met de vierde klasse. Daar lukte het de Zierikzeeënaren beter de moge lijkheden te benutten, maar daarvoor werd ze dan ook meer tijd gegeven. „In de derde klasse gaat het spel veel sneller. Je hebt nu veel minder tijd om de kan sen te benutten en daar heeft All Ready problemen mee", legt de trainer uit. In het eerste kwar tier ging de strijd nog enigszins gelijk op, getuige de 3-3-stand. Vanaf dat moment nam Oranje Zwart evenwel het heft volledig in handen. Binnen no-time realiseerde de thuisploeg een 9-5-voorsprong bij rust. Een donderspeech van Hollestelle tijdens de rust zorg de ervoor dat All Ready meteen goed startte na de hervatting. Toch resulteerde het sterke op treden in slechts één treffer. Als of Oranje Zwart op een gegeven moment weer op een knop druk te, werd binnen een tijdsbestek van amper tien minuten een 14- 6-voorsprong genomen. Bij All Ready zakte de moed in de schoenen. Strafworpen en vrije ballen werden gemist, daar waar de thuisploeg wel succes vol was. Ook de sfeer vertroe belde en met name Henk de Graaf liet zich erdoor beïnvloe den. Reden voor Hollestelle om de inmiddels geheel herstelde Jan-Willem van Nieuwenhuijze in te laten vallen. Scores All Ready: Debbie Voshart en Ronald Snoek 3, Maurice Brul 2, Henk de Graaf 1 MIDDELBURG - Wind en regen waren zaterdag de grootste spelbrekers tijdens de korfbal derby tussen het Middelburgse Swift en Fortis uit Oost-Sou burg. ,Het is zeer jammer", zei Swift- coach Blaas de Ridder. „Dit was geen korfbal waarvoor je komt kijken." Swift verloor uiteinde lijk met 7-11 van Fortis. Swift-Fortis 7-11 (2-5). Scores Swift: Rob Sanderse 3, Sjoerd Sanderse 3, Margreet Rotte 1Scores Fortis: Robin Wisse 4, Cha- im Koole 2, Wander Koole 2, Ruth Hoogwerf 2, Esther Kasse 1. De zusjes Amanda (voorgrond) en Patricia van der Maas bij hun debuut op seniorenniveau. foto Marijke Folkertsma van onze sportredactie ZIERIKZEE - De badminton ners van BC Zierikzee zijn het seizoen begonnen met een ne derlaag. In de tweede klasse van de districtcompetitie had het Schouwse kwartet zaterdag te gen Papendrechtse 3 zicht op een gelijkspel, maar stond uit eindelijk met lege handen door een 6-2-verlies. Het debuut van de jeugdige speelsters Patricia en Amanda van der Maas was echter veelbe lovend voor BC Zierikzee. Het tweetal moet het vertrek van Jo- landa van Groningen en Mirelle van der Have dit seizoen opvan gen. Amanda van der Maas, pas 14 jaar, pakte in haar eerste wedstrijd op seniorenniveau meteen het eerste punt voor haar ploeg. Op dat moment stond Zierikzee al met 2-0 achter, doordat Wil liam van der Maas en Frans Koopman beiden hun enkel spelpartij hadden verloren. Van der Maas verving vaste kracht André Verloo, die vorige week de gelukkige vader werd van een dochter. Amanda van der Maas bracht Zierikzee toen terug in de wed strijd met een eenvoudige over winning op Nathalie van Schoonhoven: 11-4 en 11-6. Hoewel het haar eerste wed strijd bij de senioren was, heeft Van der Maas al wel de nodige ervaring. Ze maakt deel uit van de Zeeuwse selectie en speelt daarmee regelmatig sterkbezet- te jeugdtoernooien buiten Zee land. Vorig seizoen werd ze nog kampioen in het dubbelspel voor speelsters onder 15 jaar op de titelstrijd van het district Zuid-West. Ook Patricia van der Maas, nog slechts 12 jaar, speelde zaterdag haar eerste seniorenpartij. Ook zij speelde reeds de nodige kam pioenschappen buiten Zeeland. Tegen Inge Spier had ze winst kansen, maar kon ze niet verzil veren. Ze verloor de eerste set met 9-11, maar greep de tweede set simpel met 11-5. In de beslis sende set kwam ze met 9-3 ach ter, knokte zich terug tot 9-9, maar verloor uiteindelijk met 9- 11. Dat betekende een 3-1-ach- terstand voor BC Zierikzee. In het eerste gemengd-dubbel spel hadden Frans Koopman en Patricia van der Maas winst kansen, maar het duo verloor in drie sets. Ook William en Aman da van der Maas konden het niet bolwerken in het gemengd- dubbelspel. Het mannendubbel Koopman- /Van der Maas verloor vervol gens dik van het duo Van Ges- sel/Marton, maar Amanda en Patricia van der Maas bevestig den him talent met de overwin ning in het vrouwen-dubbel. Met name na een sterke eerste set greep het talentvolle duo het tweede punt voor BC Zierikzee. Desalniettemin was de eerste nederlaag een feit. BC Zierikzee - Papendrechtse 3 2-6. HE: William van der Maas - Erik Marton 0-15 4-15, Frans Koopman - Cor Mol 6-15 10-15. DE: Amanda van der Maas - Nathalie van Schoonhoven 11-4 11-6, Patricia van der Maas - Inge Spier 9-11 11-5 9-11. GD: Patricia van der Maas- /Frans Koopman - Nathalie van Schoonhoven/Erik Marton 15-13 9- 15 7-15, William van der Maas/Amanda van der Maas - Aat van Gessel/Inge Spier 16-17 3-15. HD: William van der Maas/Frans Koopman - Aat van Gessel/Erik Marton 5-15 4-15.. DD: Amanda van der Maas/Patricia van der Maas - Nathalie van Schoonhoven/Inge Spier 15-5 15-12. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De voetbalsters van WIK'57 verloren zaterdag op eigen terrein heel ongelukkig van het bezoekende Nootdorp. De lager spelende Schouwse teams deden het beter en sleep ten allen drie punten uit de strijd. DFS (4-2-winst op Dau- wendaele) en ZSC'62 (5-0-zege op Zeelandia) handhaafden hun koppositie in de vierde klasse. In de vijfde klasse herstelde Zie rikzee zich met een 3-2-zege van de blamerende 10-0-nederlaag een week eerder. WIK'57 - Nootdorp 2-3: De voorwaartsen van het vrouwen elftal van WIK hadden afgelo pen zaterdag de grootst moge lijk moeite tot scoren te komen. De kansen werden wel gecre- eerd, maar het afronden wilde vooralsnog amper lukken. Met name in de tweede helft zorgden enkele noodgedwongen omzet tingen ervoor, dat ook de strijd op het middenveld werd verlo ren. Trainer Wim Kommer: „De pass vanuit het midden naar vo ren duurde veel te lang." In de eerste helft ondervonden de Kerwerfse vrouwen nage noeg geen problemen. Via doel punten van Bianca Kloet en Pa tricia van Grunsven werd vlot en geheel terecht een 2-0-voor- sprong genomen. Het bezoeken de Nootdorp scoorde evenwel vlak voor rust de aansluiter: 2-1 Na de hervatting kwamen de bezoekers sterk uit de start blokken. De combinaties liepen vlot en met name de buitenspe lers waren een plaag voor WIK. Na een vermeende handsbal in het strafschopgebied door Anja Stouten, kwam Nootdorp uit een penalty langszij. Lange tijd zag het er naar uit dat de forma tie van Kommer afstevende op het derde gelijkspel in successie. Vier minuten voor tijd belandde evenwel een inzet van Nootdorp op de lat en caramboleerde heel ongelukkig via de rug van WIK- keepster Petra Dujardijn. Het 2- 3-verlies kwam hiermee hard aan bij de thuisploeg. Dauwendaele - DFS 2-4: De vrouwen van DFS legden zater dag een ongekende veerkracht aan de dag. Met vereende krach ten werd een 2-0-achterstand bij rust omgebogen naar de uit eindelijke 2-4-overwinning. Verkeersproblemen hadden er voor gezorgd dat DFS startte zonder echte warming-up, Daarbij zorgden regen en wind ervoor dat er (te) veel balverlies werd geleden. De thuisploeg maakte hiervan dankbaar ge- bruik en realiseerde in het eerste bedrijf een 2-0-voorsprong. Na de hervatting trok DFS het spel geheel naar zich toe. De te genstander had nauwelijks meer iets in te brengen. Aan voerster Janne Goedhart zorgde voor de aansluiting, waarna Sandra van Leeuwen de gelijk maker op de naam bracht. Mar jolein de Jager en andermaal Van Leeuwen stelden de zege veilig. ZSC'62 - Zeelandia 5-0:Hetwas over het algemeen niet goed wal de vrouwen van ZSC zaterdag op het veld brachten. Eigenlijk werd slechts twintig minuten m de tweede helft wel goed gepres teerd. Van meet af aan toonde ZSC zich de sterkste. Er werd continu op de helft van Zeelan dia gespeeld. Het afronden van de vele kansen bleef echter ach terwege. „We liepen op een ge geven moment ook meer tegen ons zelf te spelen dan tegen Zee landia", wist trainer Kees Snoek. Na drie minuten in de tweede helft brak Michelle Brongeest de ban. Zij scoordede openingstreffer en mikte hierna nog eens twee keer raak. De ove rige twee doelpunten kwamen op naam van Ramona Ooster ling. De Meeuwen 3 - Zierikzee 2-3: Vijfdeklasser Zierikzee kwam zaterdag winnend tevoorschijn uit de sportieve ontmoeting me! De Meeuwen 3. In de eerste helft ondervonden de rood-zwarten veel hinder van tegenwind en heftige buien. De 2-1-ruststand werd dan ook grotendeel daar aan verweten. Het eerste Zierik zeese doelpunt kwam op naam van Ellen Bijzet. Na de rust zet ten elf speelsters en bloc de schoudei-s eronder. Via Sanne Ennenga en Ellen Schreurs kon een 2-3-voorsprong worden genomen. Het waren nu de be zoekers die de meeste kansen kregen. Het afronden bleek evenwel een groot probleem. Zierikzee moest in de 75e mi nuut noodgedwongen verder met tien speelsters, nadat Jorin- da Verhoek zich blesseerde en moest uitvallen. Een wissel was niet voorhanden. door Lucien Roelandt RENESSE - Vroeger dan de be doeling was vond zondag in Re- nesse de opening van het in- door-dressuurseizoen plaats. De overvloedige regen van de laatste dagen had de buitenter reinen van Manege Grol on bruikbaar gemaakt, zodat er moest worden uitgeweken naar de binnenmanege. „Gelukkig hebben we bij Mane ge Grol een uitstekende slecht- weervoorziening. Daardoor konden de wedstrijden gewoon doorgang vinden en kwam nie mand voor niets. Door de twee binnenbakken konden zelfs alle combinaties twee proeven rij den. Het was wel even improvi seren, maar uiteindelijk is alles toch nog netjes op zijn pootjes ZIERIKZEE - De volleyballers van Goedbloed auto's Zierikzee en Zeelandia boekten in poule A van de recreatieve competitie van Zierikzee hun tweede over winning. Beide ploegen leden toch hun eerste puntverlies, want ze kwamen niet tot de maximale 3- 0-overwinning. Goedbloed au to's won met 2-1 van WEA/Me vo'80 2, dat daardoor zijn eerste punt pakte. Zeelandia won met 2-1 van Café De Stulp, dat zijn •eerste wedstrijd speelde. Boek handel De Vries zit op het vin kentouw met de volle winst uit één wedstrijd. In poule B boekte Surf Inn tegen Timmerman Natuursteen zijn tweede 3-0-overwinning en staat alleen aan de leiding. Ver- meer/Cluzona heeft na de 3-0- zege op Volleybal Nieuwdorp één punt minder. ATLAS/Kors- tanje won zijn eerste wedstrijd met maximale cijfers van Café De Vlinder. In poule C leidt ATLAS 2 na de 2-1 - winst op Verfbron Goes met vijf punten uit twee wedstrij den. Het tweede team van Goed bloed auto's volgt op een punt. Bij de vrouwen staan Eeterij- /Tapperij Ginsterveld en Foto Leen Koper/Cluzona na tweede wedstrijden zonder puntverlies aan de leiding. terechtgekomen", stelde Tilly Louwerse van de organiserende Ruiterclub Renesse. Voor de paarden was het kenne lijk toch even wennen. Getuige het geringe aantal winstpunten wat er in Renesse werd behaald. In de klasse Z1 paarden scoor den slechts de winnaar van de eerste proef, de Axelse Linda Wille, een voldoende voor een bonuspunt. Wille stuurde de goed bewegende, maar zich wat kijkerig tonende hengst Keban Lnaar 180 punten. Zij liet daar mee Lennard Bouwman met Karachek van de RV Renesse tien punten achter zich. Len nard Bouwman bracht met een zege in de tweede proef zijn puntentotaal in de strijd voor deelname aan het Rabo talen tenplan op gelijke hoogte met de ditmaal als tweede eindigende Linda Wille. Het verschil tussen beide rivalen bedroeg echter slechts één schamel punt (172- 171). Daardoor kwam Linda Wille in het bezit van het felbe geerde ticket dat recht heeft op deelname aan de clinics, ver zorgd door de Nederlandse dressuurkoningin Anky van Grunsven. Anneke de Ruiter van de organi serende vereniging verzekerde zich van een startbewijs voor het Rabo Talentenplan bij de pony's. De amazone uit Noord- welle schreef met Transparant's Ikaros beide proeven in de klas se Z2 op haar naam. Bij de paarden in de klasse M2 deed Miranda Weijermans met Onyx wat men van een kampi oene mag verwachten. De ama zone uit Grijpskerke stuurde haar merrie in beide proeven, met respectievelijk 156 en 150 punten, naar de hoogste eer. Bij de Ml paarden ging in de eerste proef de overwinning naar Loes van der Sluis met Kennedy van de Schouwse Rui ters (159 punten). Ook de als tweede eindigende Elsbeth Berkhout met Het Eultjes Traum zag haar erelint verge zeld van een winstpunt (156). De hoogste dagscore bij de paarden werd een prooi voor Si- mone van Hoepen. De voor de Borselse Weelruiters uitkomen de amazone stuurde in de twee de proef van de klasse B Plain's Astra naar het uitstekende to taal van 169 punten. Simone van Hoepen was hiermee de eni ge die het erelint vergezeld zag van twee winstpunten. Brouwershaven geeft 4-0-voorsprong uit handen door Klaas Verspoor VLISSINGEN - De twee op merkelijkste zaken in de vier de klasse B waren de vier goals voorsprong die Brouwersha ven tegen Dosko weggaf (uit slag 4-4) en de vier doelpunten die Oosterlander Barry Steen poorte maakte voor Duive- land. De topper in 4B tussen ZSC'62 en SPS werd door ZSC'62 met een 1-ü-overwin- ning afgesloten. Het duel SKNWK - Halsteren werd af gelast. ZSC'62 - SPS 1-0: Ook na twee duels heeft ZSC'62 nog de vol le winst. In een wedstrijd die gekenmerkt werd door veel kleine overtredingen over en weer gingen de ploegen met een 0-0-stand de rust in. Zowel ZSC'62 als SPS kreeg weinig kansen, al waren de bezoekers met een vrije trap die op de paal belandde het dichtst bij een doelpunt. ZSC'62 maakte een kwartier voor tijd de win nende goal. Jan-Willem Dor reman bediende vanaf links de inkomende Erik-Jan Elen- baas, die zichzelf tot match winnaar kroonde. Brouwershaven - Dosko 4-4: Na twee duels heeft de ploeg uit Bergen op Zoom inmiddels een doelpuntgemiddelde van acht voor en acht tegenBrou wershaven speelde Dosko voor rust zoek en stond door treffers van Arjan Visser (rechtstreeks doelpunt uit een corner), Willem Webers en Martin Kristalijn op 3-0. In de tweede minuut van de tweede helft scoorde Dick van Splun- der uit een strafschop (4-0), maar daarna zakte de thuis ploeg als een kaartenhuis in el kaar Dosko leek niet alleen ZSC'62 (gestreepte shirts) bleef zaterdag ongeslagen in het topduel met SPS. foto Marijke Folkertsma herboren, maar was dat ook. Tien minuten voor tijd, nadat de score daarvoor al was te ruggebracht tot 4-3viel de ge lijkmaker. Duiveland - Stavenisse 5-0: Met vier doelpunten was Barry Steenpoorte de absolute uit blinker in het duel tussen de ploeg uit Oosterland en die uit Stavenisse. Bij rust van het ui terst sportieve duel had Steen poorte al tweemaal gescoord en had ook Jeroen de Bruine de weg naar de goal al gevonden. Twintig minuten in de tweede helft scoorde Steenpoorte op nieuw en tien minuten voor tijd voltooide hij zijn huzaren stukje. Vrederust - Smerdiek 1-5: In de eerste helft zag het er niet naar uit dat de Zeeuwen een ruime overwinning zouden boeken. In Bergen op Zoom kwam de thuisploeg door Ge rard Bennaars op een 1-0- voorsprong maar in de gelijk- opgaande eerste helft zorgde Gert-Jan van Ham daarna voor 1-1. In de tweede helft was El Bazzoui de grote man bij Smerdiek. Hij zorgde voor 1-2, 1-3 en 1-5. Tussendoor schoot Niels Hage Smerdieks vierde treffer binnen. Volleybal Wielrennen door Wim Kakebeeke ZIERIKZEE - De handballers van Delta Sport zijn zaterdagdavond weinig wijzer geworden van de oefendriekamp op eigen bodem. De selectie van trainer Eric Dinge- manse grossierde in afwezigen. Voor begeleider Jan Groenendijk was het echt de eindjes aan elkaar knopen wat de bezetting betreft. Groene Ster, eveneens derdedivisionist, moest er desondanks toch in Zierikzee aangeloven: 22-21. Het Bra bantse Tornado zette Delta Sport weer met beide benen op de grond: 19-23. Trainer Eric Dingemanse, wegens familieomstandighe den afwezig, zadelde oud-speler Jan Groe nendijk met een groot probleem op. De nood was hoog door de afmeldingen van Ricky Evertse en Bob van Lindt. Peter Lefevre (knie) en Lennart de Graaff (knie) kampen nog met blessures, De gestopte spelbepaler Erwin Bos schoot de Zierikzee- enaars te hulp. „De nood was heel hoog, maar je moet toch wat," aldus Groenendijk. De partij tegen het Zevenbergse Groene Ster 2 kreeg in elk geval een spannende ontknoping. Verdedi gend was er een hoofdrol weggelegd voor Arjo Nieuwkoop en Ei-win Bos. Delta Sport trok verdiend de partij met 22-21 naar zich toe. Onderschat Het vervolg van de thuisploeg was niet be toverend. Onderschatting en concentratie gebrek in de partij tegen Tornado zorgden voor een terechte nederlaag: 19-23. Jan Groenendijk wilde de wedstrijd zo snel mo gelijk vergeten. „Het was een puur slechte vertoning. Zeker als je weet wat de jongens kunnen." Zierikzee. SNS bank recreatievolleybal- competitie. Poule A: Goedbloed Auto's Zierikzee 1 - WEA/Mevo'80 2 2-1, Zeelandia 1 - Café De Stulp 2-1. Stand: Goedbloed Auto's Zierikzee 1 2-5,Zeelandia 1 2-5, Boekhan del De Vries 1-3, Café De Stulp - 1-1, WEA/Mevo'80 2 2-1, Duiveland Vast goed/Kwiek H3 1-0, WEA/Mevo'80 1 1-0. Poule B: Vishandel Van Beveren/ASV - HCR De Kroon/Wïska 1 2-1, Atlas/Korstanje 1 - Café De Vlinder 3-0, Zeelandia 2 - Stars of Life 3-0, Surf Inn - Timmerman Natuursteen 3-0, Mol Agro - ConneXXion 1-2, Volleybal Nieuwdorp - Vermeer/Cluzona 0-3, Stand: Surf Inn 2- 6, Vermeer/Cluzona 2-5, Zeelandia 2 2-4, Atlas/Korstanje 1 1-3, Bouwman Sleep dienst 1-3, Vishandel Van Beveren/ASV 1-2, CorlneXXion 2-2, Stars of Life 2-2, Timmerman Natuursteen 2-2, Mol Agro 2-2, HCR De Kroon/Wiska 11-1, Café De Vlinder 2-1, Volleybal Nieuwdorp 2-0. Poule C: Verfbron Goes - Atlas 2 1-2, De Vanger/Kwiek H5 - Marleco/Cluzona 2 0- 3, VVOZ - Goedbloed Auto's Zierikzee 2 2-1, Gem. Schouwen-Duiveland WEA/Mevo jeugd 2-1Stand: Atlas 2 2-5, Goedbloed Auto's Zierikzee 2 2-4, Marle co/Cluzona 2 2-4, 't Durps'uus/Kwiek H4 1-2, Gem. Schouwen-Duiveland 1-2, Zeelandia 3 1-2, VVOZ 2-2, Verfbron Goes 2-2, WEA/Mevo jeugd 1-1, De Van ger/Kwiek H5 1-0, Stadscafé De Banjaard 1-0. Poule DA: Foto Leen Koper/Cluzona - Dries HerenMode/Wik 2 3-0, Mosselhan- del Schot/Wik 1 - Fennet/Renesse 3-0, Eeterij/Tapperij Ginsterveld - WEA/Me vo'80 Dames 1 3-0. Stand: Eeterij/Tappe rij Ginsterveld 2-6, Foto Leen Koper/Clu zona 2-6, Mosselhandel Schot/Wik 1 2-5, DRV accountants 1-3, Dries HerenMode- /Wik 2 2-1, Kwiek D1 1-0, WEA/Mevo'80 Dames 1 1-0, WEA/Mevo'80 Meisjes 1-0, Fennet/Renesse 2-0. Kruiningen. Sluitingskoers TMZ Den kei. Cyclosportieven/sportklasse A/B: Dennis Raadtgever, Goes; 2. Eric Ver eecken, Hulst; 3. Matti de Baat, Nieuw Vosmeer; 4. Rudy van Vlimmeren, Sir: Willibrord; 5. Christ de Baat, Hoeven;6 Johan van Dijke, Scherpenisse;7 Johan Peemen, Rijsbergen; 8. Patrick Govers Kapelle; 9. Wilco Jonker, Haamstede; 10. Edwin Franse, Lewedorp. Veteranen: 1. Hans Lap, Hendrik IdoAm bacht; 2. Wim Wielhouwer, Sommels- dijk; 3. Freddy van Dongen, Breda, 4 Evert Eckhardt, Kruiningen; 5. Teun var Dijke, Tholen; 6. Huib Slabbekoorn, Ka pelle; 7. Wim Hoondert, Heinkenszand;8 Jan de Baat, Steenbergen; 9. Danny Dei chambre, Essen (B); 10. Jos Jeremiasse. Wemeldinge. Recreanten: 1Edwin Gommers, Nispen 2. WilbertKnuyt,'s-Gravenpolder, 3. Ste fan Verhaerdt, Ossendrecht; 4. Nico Zweedijk, Waarde; 5. Wendy Kramp, Klaaswaal; 6. Jaap Westrate, Yerseke;? Cor van Loon, Oosterhout; 8 Kees Hoe- gerland, Kruiningen; 9. Jac van de Heide, Steenbergen; 10. Marleen Remi|n, 's- Heerenhoek. _maandag_ HU Biljarten Landelijke competitie driebandengroot Tweede divisie poule 3: De Arend Turn j mers - M. van Loon Stucadoors. Locatie: Biljart Paleis Jacobs, Rilland. Aanvang 19.30 uur. Volleybal Vrouwen. Promotieklasse C: Cometo Kwiek, van onze sportredactie ZIERIKZEE - De hockeyvrou- wen van HSD hebben hun eerste wedstrijd in de reserve tweede klasse met 2-0 gewonnen van Prinsenbeek 2. Het mannen- team van de Zierikzeese club verloor met 1-3 van het vijfde team van Push. Het vrouwenteam had bij de rust nog niet gescoord. In de eer ste wedstrijd op niveau sinds lange tijd (HSD promoveerde vorig seizoen naar deze klasse) kwam HSD goed uit de start blokken, maar het benutten van de paar kleine kansjes leverde nog te veel problemen op. Na de rust ging dat beter. Prinsenbeek bleef goed partij bieden, maar Hester Timmer mans scoorde uit een strafcor- nerde openingstreffer. Opnieuw Timmermans bacht de eind stand op het bord. De mannen van de Zierikzeese club verloren met 1-3 van Push 5. Voor de rust ging de wedstrijd gelijk op, maar waar HSD de kansen miste benutte Push ze wel, zodat 2-0 de terechte rust stand was. Na een peptalk in de rust trokken de Schouwenaren in de tweede helft fel van leer, resulterend in de aansluitings treffer van Chris Schoneman. Na kansen over en weer was hei echter Prinsenbeek dat na een fraaie combinatie 1-3 maakte Na de nederlaag staat HSD inde middenmoot van de reserve tweede klasse. MIDDELBURG - De handbal I sters van EMM hebben gisteren het eigen toernooi op hun naam geschreven. Niemand van het deelnemers veld kwam ook maar in de buuri van EMM. Zowel Orion (21-7! als White Demons (26-13) wér den verpletterd. Vios Limbrigj hield de schade beperkt tot 9 treffers: 23-14.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 40