AZVV is superieur tegen GPC Gedeelde koppositie Zaamslag Terneuzense Boys wint opnieuw ruim Veel ogen gericht op 't Bierwinkeltje bij GP driebanden Sterk debuut hobbyist De Visser ItlFlit? -v i h jpm Korfballers Luctor, Zaamslag en BKC lijden opnieuw nederlaag Vrouwen Terneuzen herstellen valse start Axelse derdeklasser deklasseert Vlissingse opponent: 7-0 I ea m Grote Belgische deelname verwacht in Nieuw-Namen Van de Klooster wint Ronde van Hansweert uitslagen agenda door Aector Dooms AXEL - AZVV heeft zaterdag in Axel met een magistrale 7-0- overwinning tegen GPC zijn ti- telambities in de derde klasse kleur gegeven. Het smetje (een gelijkspel tegen Meeuwen) van vorige week werd daarmee ruimschoots uitgewist. De ploeg van Jaap Goossen bleek veel te sterk voor de onervaren Vlissin- gers. Het publiek werd op fraaie doelpunten en bij vlagen uitste kend spel van AZW getrak teerd. Het sterk verjongde GPC (met acht spelers beneden de twintig jaar) zit duidelijk in een op bouwfase, terwijl de Axelaars over een uitgebalanceerd team beschikken. Bij de Zeeuws-Vla mingen is er ten opzichte van vorig jaar niets veranderd. Het kwaliteitsverschil was negentig minuten lang kenmerkend. AZ VV legde zijn tegenstander van af het begin zijn wil op. Opval lend was de productiviteit in elke linie, getuige de zevenklap per die tot stand kwam via doel punten van de aanvallers Pa trick Baumgarte (2x) en Jaap den Doelder, de middenvelders Marco Bolleman, Wouter Krui- sifikx en Jacco Koekkoek en verdediger Peter van de Velde. De balcirculatie was beter ver zorgd bij de Axelaars en daar naast heerste men in de duels. Jaap Goossen weet als geen an der waartoe zijn ploeg in staat is. Zaterdag zag de AZVV-trai- ner zijn spelers nagenoeg een perfecte wedstrijd afleveren. „Alleen het laatste kwartier voor de rust vielen we terug. Voor het overige hebben we na de 2-0-voorsprong het duel goed gecontroleerd. We zijn ge lukkig ook de aanval blijven zoeken. Daardoor hebben we een mooie score bereikt." Het zou te ver gaan dat Goossen na amper twee wedstrijden flui tend het yerloop van de compe titie kan afzien. „Ik zie het als mijn taak om aan de scherpe kantjes te blijven werken", zei hij vlak na de wedstrijd. Gouden greep Aanvallend kan Goossen met Patrick Baumgarte en Jaap den Doelder twee sterke pionnen opstellen. De trainer heeft met Jacco Koekkoek, die gewend is centraal te spelen, als linker middenvelder een gouden greep gedaan, De creatieve speler stichtte zaterdag met zijn acties gevaar, bediende zijn medespe- Meeuwen al twee keef. Nu heeft Iers en creëerde vaak zelf de hij weer zijn doelpunt meege- ruimte voor een schot. „Koek- pikt. Door zijn snelle kapbewe- koek scoorde op die plaats tegen ging verrast hij de tegenstander en heeft hij de mogelijkheid voor een schot", motiveerde Goossen zijn keuze. Koekkoek blijft daarnaast een uitstekend - S ""jas*' •Vn t AZVV'er Jacco Koekkoek (links) is GPC-speler Jimmy Pinas te snel af. foto Peter Nicolai doorWim Broekhoven VLISSINGEN - Zaamslag heeft in de vierde klasse A de leiding genomen door een 4-1- overwinning op Colijnsplaatse Boys. De ploeg van Mark de Kunder moet de koppo sitie echter wel delen met Nieuwland, dat met 3-0 van Wemeldinge won. Spui speelde zaterdag met 3-3 gelijk tegen Wolfaartsdijk, nadat het op een 3-0-achterstand was gezet. Cadzand kon het niet bolwerken tegen MZVC: 3-1. Colijnsplaatse Boys-Zaamslag 1-4: Tien minuten na rust kwam Zaamslag door Ro nald Jansen, die een hoekschop in eigen doel kopte, op voorsprong. Vijf minuten later mochten de bezoekers op de rand van bui tenspel doorgaan en dat leverde via Arjan Oostdijk meteen 0-2 op. Coen Goossen maakte er na een uur 0-3 van, voordat de thuisploeg halverwege de tweede helft met een afstandsschot van Koen Wisse 1-3 iets terugdeed. Direkt daarna voorkwam Oost- dijk met zijn tweede doelpunt dat Zaamslag verder in de problemen kwam. Cadzand-MZVC 1-3: Stefan Cepero en Ro nald Melaard zorgden voor een verdiende 0- 2-voorsprong bij de rust en Dennis Bodrij maakte er vervolgens 0-3 van. De thuis ploeg, die na rust iets meer meespeelde, red de via Guido Rainhard een kwartier voor tijd de eer. Wolfaartsdijk-Spui 3-3: Wolfaartsdijk was voor rust door doelpunten van Harm Fluyt, Kees Kloosterman en een eigen doelpunt van Mark Spaans tot 3-0 uitgelopen. Na de rust verzuimde de ploeg om nog meer af stand te nemen. Halverwege de tweede helft scoorde Spaans aan de goede kant: 3-1. De bezoekers zagen prompt toch nog mogelijk heden en via veel inzet werd het door Alex Meyer een kwartier voor tijd 3-2. In de slot minuut scoorde diezelfde Meyer nog eens voor de verrassende 3-3-eindstand. alternatief voor een spitsposi- tie. Met Koekkoek zorgden Marco Bolleman, Gerben Steyaert en Wouter Kruisifikx voor een pri ma bezetting van het midden veld. Achterin deden Peter van de Velde, Martijn Bottinga, Freddy Bakker en Jochem van Leeuwen wat van hen verdedi gend verwacht mag worden. Een enkel foutje werd gecorri geerd door de attente doelman Johnny Dieleman. In de eerste minuten verzuimde de thuisclub nog afstand te ne men. Den Doelder, vrijgespeeld door Koekkoek en Kruisifikx wisten niet te scoren. Na een klein kwartier schoot Bolleman de 1-0 op het scorebord na een vloeiende combinatie met de balsterke spits Baumgarte. Hal verwege de eerste helft was het weer raak. Nadat de snelle GPC-aanvaller Jimmy Pinas net van scoren kon worden afge houden, gaf Steyaert de bal in de loop van Den Doelder mee. Zijn inzet verdween door de be nen van de GPC-doelman Mar cel Visser tegen het net: 2-0. Slordigheidjes In het slotkwartier van de eerste helft verzuimden de Vlissingers te profiteren van slordigheidjes in de Axelse verdediging. Doel man Dieleman pareerde stijlvol een inzet van Dennis Goossen. In de tweede helft miste GPC de overtuiging om iets aan de ach terstand te doen. Na zeven mi nuten was het verzet helemaal gebroken toen Baumgarte op het gepaste moment zijn voet te gen de bal kreeg na een ideale voorzet van de sterkspelende Bolleman: 3-0. Binnen een mi nuut zorgden daarna Van de Velde (vrije trap) en Baumgarte, nadat Den Doelder eerst, tegen de lat had gekopt, voor 4-0 en 5- 0. Na een vlotte combinatie via Baumgarte en Koekkoek kon Kruisifikx afronden tot 6-0 en in de slotfase bepaalde Koek koek met een vlammend schot de eindstand op 7-0. AZVV: Johnny Dieleman; Jochem van Leeuwen. Martijn Bottinga, Freddy Bakker, Peter van de Velde; Wouter Kruisifikx, Gerben Steyaert (72. Rory Curran). Marco Bolleman, Jacco Koekkoek (88. Erurin van den Broeke); Patrick Baumgarte. Jaap den Doelder (74. Angelo van Dorsse- laer). van onze sportredactie VLISSINGEN - Na de overtui gende 6-2-overwinning op Bru- se Boys voegde Terneuzense Boys afgelopen zaterdag in de uitwedstrijd tegen 's-Heer Arendskerke weer drie punten aan het totaal toe. Na een 1-2- ruststand werd het uiteindelijk 1-4 door twee treffers van inval ler Wim van Beijsterveldt. Het wedstrijdverloop was vrij wel identiek aan dat van de wedstrijd tegen Bruse Boys. In de eerste twintig minuten was Terneuzense Boys heer en mees ter en het nam in dat tijdsbestek een 2-0-voorsprong. In de twee de minuut draaide Peter Hame link weg van zijn directe tegen stander en zijn voorzet werd door Robbie Jonkman knap te gen het net geknald. Een kwar tier later was het weer raak. Doelpuntenmaker Jonkman kopte een corner van Jordy van Bunderen naar de tweede paal, waar Tim Louwiesse klaar stond om de 2-0 binnen te schie ten. Maar de voorsprong deed het spel van de Terneuzense ploeg geen goed. „Het ging precies hetzelfde als vorige week", zei trainer Eddy van der Hooft. „We gingen een beetje arrogant ei een versnelling lager speler? Daardoor verloren we de grip oj de wedstrijd en dat was onze ei! gen fout." Het resulteerde na 2f minuten in de 1-2 van Marcj Goedegebure en die stand ble^ tot de rust gehandhaafd. In d» tweede helft plooide Terneul zense Boys iets terug en het had de wedstrijd onder controle] 's-Heer Arendskerke drong wej aan, maar kon daarbij niet echt gevaarlijk worden. Invaller Uiteindelijk bouwde Terneu zense Boys de voorsprong vlaj voor het einde nog uit naar 1-v Eerst nam invaller Wim va- Beijsterveldt uit een voorzt: van Jordy van Bunderen de de- de Terneuzense treffer voor zij:, rekening. En in blessuretijd j zorgde diezelfde Van Beijster veldt, ditmaal op aangeven var Marco Faassen, voor de 14, eindstand. Terneuzense Boys: Ronald Gon Sjoerd Rijnhout (55 Kees Duitij meijer), Gerard Maas, Jeroen vana: BroeckeJordy Goossen; Mario bj Fouw, Ayhan Atmaca, Robbie Jon!-; man (70. Wim van Beijsterveldt!.. Jordy van Bunderen; Peter Hom'i link (48. Marco Faassen) en Tir.' Louwiesse. doorWim de Vos NIEUW-NAMEN - De trimmers komen morgen (dinsdag) in ac tie in de Grote Scheldeprijs, de jaarlijkse traditionele kermis- koers van Nieuw-Namen. Deze wedstrijd wordt al tientallen ja ren georganiseerd, jaren achter een voor amateurs maar inmid dels alweer verschillende malen voor trimmers. Aanleiding voor dat stapje te rug was destijds de steeds hoger wordende kosten die gepaard gaén met een wedstrijd voor amateurs. Nu met een wedstrijd voor vrije renners kan het plaatselijke feestcomité (dat overigens sinds dit jaar onder leiding staat van Piet de Cock) de jarenlange tra ditie van een wielerwedstrijd tijdens de jaarlijkse kermis voortzetten. De wedstrijd wordi zoals gebruikelijk gehouden on der auspiciën van de Wie-*; lertrimbond WTB die ditmaal voor een samenwerking heeft gekozen met de Belgische vrijt bond VWF, waardoor er op nieuw een groot aantal Belgi sche coureurs aan de start wore verwacht. In Nieuw-Namen staan twej wedstrijden op het programmij Om 17.00 uur gaan de E- en F] categorie gezamenlijk van starj voor een race over 50 kilometq waarna het om 18.30 uur da beurt is aan de A, B en C-catego-1 rie. Voor deze laatste categories! worden aparte klassementër opgemaakt: de afstand be-j draagt 60 kilometer. De inschrijving is in café da Commerce in Nieuw-Namen, door Jan Roovers HULST - In clublokaal De Kroon van de biljartvereniging Reynaert begint maandag de vierde uitgave van de Grand Prix driebanden van het district Zeeuwsch-Vlaanderen. Voor de eerste uit een reeks van vier toernooien (Hulst, Terncuzen, Eede en Clinge) hebben 57 spe lers ingeschreven. In zes door- Geen surprises in bekertoernooi zaalvoetbal rayon Hulst HULST - In het zaalvoetbal rayon Hulst worden vanavond (maandag) de halve finales voor de beker gespeeld. Première/ Zaman Sport neemt het daarin op tegen Vervaet. Daarna speelt Red's Roadhouse tegen Arrow Caravans. Deze vier ploegen sloten vorige week de kwartfinale overtui gend met winst af. Vervaet had in het openingsduel van het nieuwe seizoen geen enkele moeite met het derde team van ZVH/Morres: 11-4. Première/ Zaman Sport wees vervolgens Max Korting met 7-4 terug. Ook de resterende twee kwartfi nales kenden geen verrassingen. Arrow Caravans versloeg ZVH/ Morres 2 met 7-4 en Red's Road house was met 5-2 te sterk voor GTL Volgende week begint in het rayon Hulst de competitie. Daarvoor zijn net als vorig sei zoen zeventien teams inge schreven. Tot de winterstop wordt een halve competitie af gewerkt. Daarna worden play offs gespeeld. deweekse dagen werkt dat ge zelschap toe naar de finale. De eindstrijd wordt zondag 17 sep tember gespeeld. Bij de start van vierde editie zijn alle ogen zijn gericht op de af vaardiging van de vereniging 't Bierwinkeltje uit Terneuzen. Want Johan de Taeye, Berry en Meerten Dallinga en Jean-Paul de Kraker werden vorig seizoen weliswaar als winnaar van een toernooi gehuldigd, in de Mas ters zorgden drie spelers van Terneuzense club voor een on vervalste stunt. Met Cees J. Wis sel, Cees A. Wissel en kastelein Fons Baart werd het podium he lemaal gekleurd met spelers van 't Bierwinkeltje. Dat was nog nooit vertoond. „Een herhaling van dat unieke optreden mag niet direct worden verwacht. Maar we gaan er wel weer voor", zegt Baart. Als het niet lukt, ligt dat zeker niet aan de bijna dagelijkse voorbereiding. Mogelijk wel aan de zware tegenstand die de mastergroep al in de eerste ron de voor de kiezen krijgt. Cees J. Wissel ontmoet daarin Pierre Levrier die een thuiswedstrijd speelt, Fons Baart krijgt Rino Pecoraro (vorig jaar nog kwart finalist in het toernooi in Sint- Jansteen) tegenover zich, Cees A. Wissel treft met Robin Claer- houdt ook een tegenstander van formaat. „Best mogelijk dat we er na de eerste ronde alle drie al uit liggen", zegt Baart. Met de partijen De Feijter- Roets, Bakker-Claerhoudt sr., Breur-Van Damme, B.Dallinga- De Vos en H. de Witte-Mortier telt de openingsronde tal van aantrekkelijke partijen. Jean- Paul de Ki-aker, Theo Platjouw en George Mahu zijn in de eerste ronde, die maandag om 18.00 uur begint, vrijgeloot. HANSWEERT - Wielrenner Johnny van de Klooster uit Le- wedorp heeft zaterdag de Ronde van Hansweert op zijn naam geschreven. Van de Klooster ontsnapte twee ronden voor de finish uit een kopgroep van vijf en gaf die voorsprong niet meer uit handen. Eric Vereecken uit Hulst eindigde als derde en Ronnie Babijn uit Terneuzen finishte als zevende. In de Ronde van Hansweert kwamen in drie categorieën bijna ze ventig renners aan de start. De cyclosportieven moesten een afstand van zestig kilometer afleggen. door Peter van Kouteren SLUISKIL - Het debuut met zijn zelfgebouwde sprinter kon zaterdag voor Sjakko de Visser niet voorbeeldiger ver lopen. De autocrosser uit Sluiskil was in de klasse tot 2000cc weliswaar de enige deelnemer, maar legde ook in de afsluitende superfinale met de besten uit elke klasse zijn tegenstanders zijn wil op. Sjakko de Visser regeerde met zijn sprinter, die van het eerste tot en met het laatste schroefje eigenhandig in elkaar was ge zet. Aangedreven door een Saal^-motor stuurde hij zijn crosswagen behendig over het circuit in de Bonte Polder na bij Sluiskil. De superfinale was het hoog tepunt van de vijfde wedstrijd uit een serie van acht, waar over een klassement wordt op gemaakt. De stichting Auto cross Zeeuws-Vlaanderen heeft nog drie wedstrijden op de kalender staan. Tot in okto ber volgen nog een wedstrijd in Vogelwaarde en twee in Sluiskil. Misverstand In de vijfde race om het open kampioenschap van Zeeuws- Vlaanderen werden in elke klasse vier manches verreden. Behalve Sjacco de Visser won nen ook Jarno Jansen (sprin ters boven 2000cc), Eddy Ivens (Keverklasse) en Ronald Vink (toerwagens tot 1600cc) alle Dennis Broekhoeven uit Hoek won in zijn Honda CRX de 1250cc-klasse voor toerwagens. foto Peter Nicolai manches in hun categorie. De wedstrijd was overigens niet echt sterk bezet. In totaal stonden slechts twintig wa gens aan het vertrek. André Wils, secretaris van de organi serende stichting, hield het op een misverstand. „De motor cross in Axel was afgelast. Waarschijnlijk hebben veel rijders dat bericht verkeerd begrepen." Rijders vertegen woordiger Bas Rademaker stelde niettemin tevreden vast dat het crosscircuit nog steeds in de lift zit. ..Normaal hebben we zo'n veertig deelnemers. Niet alleen uit Zeeuws-Vlaan deren, maar ook uit België en Dirksland We zijn een jaar of vier geleden begonnen met vier palen op de hoeken en rondjes draaien Zo langza merhand begint het op een goede cross te lijken." Voor dé wedstrijd in Sluiskil reden coureurs uit verschillen de klassen in één race. In elke klasse werden vier manches afgewerkt. Bij de toerwagens ging de eindzege naar Dennis Broek hoven (tot 1250cc), Richard Broekhoven (tot 1550cc), Ro nald Vink (1600cc). Marino de Wulf (1800cc) en Stefan Lief- ting (boven 2000cc). In de overige klassen ging de over winning naar Eddy Ivens (Ke verklasse), Sjakko de Visser (sprinters tot 2000 cc) en Jarno Jansen (sprinters boven 2000 cc). Richard Broekhoven won de superfinale voor toerwagens. Bij de vrouwen ging Patricia Roelse in haar Peugeot 205 met de eindzege naar huis. door Jan Roovers TERNEUZEN - De drie Zeeuws-Vlaamse korfbalploe gen zijn zwak gestart. Na de ver loren opening werden in de tweede ronde opnieuw drie ne derlagen geboekt. In de vierde klasse A verloor Luctor de Zeeuwse ontmoeting bij Vol harding (19-15) en Zaamslag bij Gemini Gouda met 14-11. BKC liet in Bergen op Zoom de pun ten aan Scheldevogels, 11-7. Volharding-Luctor 19-15: Aan vallend liep het bij Luctor wel, verdedigend was de ploeg nog niet ingespeeld. Na een aanvan kelijk gelijk opgaande wed strijd profiteerde Volharding van de fouten en misverstanden die de bezoekers verdedigend maakten, 9-6 bij de rust „Ei genlijk hadden we de moed toen al een beetje verloren", gaf Peter Durink de stemming tijdens de pauze weer, Die instelling werd door de thuisploeg meteen afge- straft naar 13-6. Bij die stand gaf Luctor zich gewonnen, maar kwam vreemd genoeg in een doelpuntrijke slotfase nog wel terug tot 19-15. Scores Luctor: Evelien van der Dool, Peter Durink 3, Petra Geene, Marjolein Durink, Erik Jan Dellebe- ke, Ferry de Wael 2, Jellske Geel- hoedt 1. Gemini-Zaamslag 14-11: Tegen titelkandidaat Gemini speelde Zaamslag een goede eerste helft en haalde uit het lichte over wicht zelfs een 5-4-voorsprong. De thuisploeg zette dat voor de rust echter nog recht: 7-5. „We waren even wat minder gecon centreerd", vond aanvoerder Frans Verpoorte. Die verslap ping zette na de pauze even door en bood de thuisploeg de moge lijkheid om een gat van drie doelpunten te slaan In het vier de kwart van de wedstrijd pakte Zaamslag de zaken beter aan, maar kreeg de marge van drie doelpunten niet van het score bord. Scores Zaamslag: Pieter Hamelink 6, Sandra Hamelink 2, Ankie Bleijs, Marcel van Zuidam, Frans Verpoor te 1 Scheldevogels-BKC 11-7: Sco ren was het grote manco bij BKC. Kansen kreeg de ploeg ge noeg, maar de afwerking daar van liet de hele wedstrijd te wensen over. Na de eerste helft keek BKC al tegen een 7-2-ach- terstand aan en hadden alleen de vrouwen de korf van de te genstander weten te vinden. Groeiende irritatie over de vele gemiste kansen deed in de twee de helft zijn werk: BKC kwam niet meer in het stuk voor en kon pas na 10-2 iets terug doen. Scores BKC: Lilian van de Lijke 3, Jan Roest 2, Ilse de Zeeuw, Michiel Roest 1. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - De voetbalsters van Terneuzen wonnen in de derde klasse met 3-1 van NOAD. In de vijfde klasse zon dag was er alleen voor Hulster- loo een zege (9-3 tegen Vivoo). Steen speelde met 4-4 gelijk te gen Cluzona en Aardenburg verloor met 3-6 van Alliance. NOAD-Terneuzen 1-3: Terneu zen herstelde zich van de teleur stellende start van vorige week tegen Wilhelmina (2-5) door in Tilburg NOAD met 1-3 te ver slaan. Die zege was alleszins verdiend, omdat de bezoeksters van meet af aan het beste van het spel hadden en zich ook de meeste kansen schiepen. Amper vier minuten na het begin open de Joyce Buyze de score en na de hervatting werd het vervolgens 0-2 en 0-3 door twee treffers van Renske van Puyvelde, Pas daar na kon NOAD aanvallend ook iets inbrengen, maar verder dan een enkele tegentreffer liet Ter neuzen het niet komen: 1-3. Aardenburg-Alliance 3-6: Aar denburg opende het seizoen met een 6-3-thuisnederlaag tegen Alliance, waarop nauwelijks iets viel af te dingen. De ploeg uit Roosendaal was niet alleen in fysiek opzicht de sterkste, maar bleek ook over meer com binatievermogen te beschikken. Halverwege de wedstrijd was het al 0-2 en hoewel Aarden burg daarna terug kwam tot 2-! door twee treffers van AngeliJ que Laureijns was het al vroe; duidelijk dat Alliance met di eer zou gaan strijken. Via 2-3e 3-3 (door Elza Schelfhout) wen: het uiteindelijk dus 3-6. „Inhcj laatste halfuur werden we voj komen overklast", vond trainei Cees Boeye. „Voor hetzelfffj geld was het een nederlaag me, dubbele cijfers geworden. Steen-Cluzona 4-4: Steen keel in de eerste helft al vroeg tegel een 0-3-achterstand aan e moest daarna alle zeilen bijzei ten om een nederlaag te voorko men. Halverwege het duel ha: Steen de achterstand door dra1 doelpunten van Suzan Wullere bijna weggewerkt, maar omdt ook Cluzano nog eens scoonfe: ging de rust in met 3-4. Heta- les-of-nietsoffensief dat Stee in de tweede helft ontketend» resulteerde tenslotte in de ge- lijkmaker van Marieke Visser,' 4-4. Hulsterloo-Vivoo 9-3: Hulster-I loo liet zich in de eerste minute! verrassen door Vivoo, maar kei nog voor de rust een 0-2-achtej stand omzetten in een 5-2 voor sprong. Daarna was de thuis club zoveel sterker dat het 9-! werd. Voor Hulsterloo ware Joyce de Bin en Krista Coene met elk drie doelpunten topsco rer. Ellen Kaiser en Sandra Ver meirssen troffen elk eenmai) doel. Autocross Sluiskil. Vijfde wedstrijd om Zeeuws- Vlaams kampioenschap. Toerwagens tot 1250cc: 1 Dennis Broekhoeven, Hon da CRX, Hoek; 2 Patrick Liefting, Honda Civic, Sluiskil. Tot 1550cc: 1 Richard Broekhoven, Honda CRX, Hoek; 2 Piet Jansen, Honda 1500, Sluiskil; 3 Henk Netten, Ford Escort 1300, Hulst. Klasse 1600cc: 1 Ronald Vink, Peugeot 205, Ax el, Eddy Pattijn, Ford 1600, Kloosterzan- de. Klasse 1800 cc: 1 Marino de Wulf, Honda Accord, Hulst. Boven 2000cc: 1 Stefan Liefting, BMW 2300, Axel. Kever klasse. 1 Eddy Ivens. Sprinterklasse tot 2000cc: 1 Sjakko de Visser, Sluiskil. Bo ven 2000cc: 1 Jarno Jansen, Sluiskil, 2 Sjaak Verhelst, Hoek; 3 Thomas Terisic, Sluiskil Superfinale toerwagens: 1 Ri chard Broekhoven, Hoek, Superfinale Kever-en sprinterklasse: 1 Sjakko de Vis ser, Sluiskil Vrouwen: 1 Patricia Roelse, Peugeot 205, Waterlandkerkje; 2 Thea Willems. Hon da, Sluiskil; 3 Angelique Lijba'art, Ford Fièsta, Sluiskil; 4 Ankie Jansen, VW Polo, Sluiskil Eindstand: 1. Anita de Vriend (HvEl;( wedstrijden, 10 punten, 0.655 genröj deld, 5 hoogste score; 2. Alain Duerinctj (BCH) 10, 0.619, 6; 3. Anja CeulemH (ABC) 10, 0.612, 6 4. Frans Val*, (HBC/TG) 6 0.498, 7 5. Ankie de Krat'. (Concordia) 4, 0.472, 5 6. Sarina Har (Concordia) 2. 0.414, 5 7. Hennieïj Schepper 0, 0.255,3. Zaalvoetbal Hulst. Kwartfinale beker: ZVH/Morres Vervaet 4-11, Première/Zaman Spo' Max Korting 4-11, ZVH/Morres 2-Arr? Caravans 4-7, GTI-Red's Roadhouse V Biljarten Terneuzen. Finale zesde klasse libre. maandag Biljarter Grand Prix driebanden. Eerste rorë (18.00 uur) F. de Rijk-J. de Witte, H.»j Tiel-J. van Spaandonk, (19.30) A vanj Bunder-C. de Frel, L. Dallinga-F. Bs; geer, (21.00) P. Vasseur-J. Leeraert' Sandrini-A. Vasseur, (22.30) P. Levrifi C.J.Wissel, W, de Boey-R. Goethals.lfJ catie: Café De Kroon in Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 44