Hoek is terug in de realiteit Kloetinge blijft lang in de race PZC Oostkapelle geeft winst uit handen Keeperstrainer Nico Knol op doel bij Hoek Eerste overwinning Terneuzense Boys tegen Kloetinge: 1-0 Doeland trefzeker voor Achilles Veen sport 15 leeuw s-Vlaamse hoofdklasser mist daad- en slagkracht Vier wedstrijden schorsing voor Tjauw-A-Hing Roda-speler Garba Lawal naar Sydney Blessure Verbiest valt mee maandag 11 september 2000 AnnrJan Dagevos VEENENDAAL - De sores van een jaargang eerder was na de 3- o-winst op Rijsoord vorige week j op slag vergeten. Hoek maakte I in het openingsduel van de com petitie een veelbelovende start en leek afgerekend te hebben niet het verleden. Het vervolg j bleef zaterdag echter uit. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser I miste daad- en slagkracht en keerde voorlopig weer terug op I aarde. J De wijze waarop Hoek zaterdag tegenDovo ten onderging (3-1), riep herinneringen op aan het vorige seizoen. De ploeg was zwak in de omschakeling en i hanteerde in balbezit een veel te traag tempo. Het meest schrij nend was nog wel het gebrek aan scherpte, zowel in verdedi gend als aanvallend opzicht. Veelzeggend was dat Hoek za terdag zeker tien doelrijpe kan sen onbenut liet. „We hadden toch minimaal een punt ver diend", vond Hoek-trainer Frans Vermeulen. Zelfs na die 3-1-achterstand hadden we nog gelijk kunnen komen, maar ja ze tellen pas als ze tegen het netje gaan." Voor de oefenmeester was het missen van de vele riante moge lijkheden hét verhaal van de wedstrijd. Toch mankeerde er zaterdag nog wel meer aan bij Hoek. Doelman Kristof Verbiest maakte wederom een zwakke indruk en had schuld aan de eer ste twee doelpunten. Bij de eer ste goal in de 28e minuut - een slap afstandsschot van Gerwin Achterberg - dook hij veel te laat naar de hoek en ook bij de tweede treffer van Dovo in de 33e minuut (een schot van spits MarkHeimgartner) ging hij niet vrijuit. Dat laatste doelpunt mocht overigens ook Mustafa Hauari zich aantrekken, omdat hij balverlies leed. Niet alleen de goalie bleef onder de maat, ook Angelo Nijskens, Ronald van Sliedregt, Danny Magito en Frank de Wispelaere kwamen niet uit de verf. De laatste viel op bijna geen enkele goede actie te betrappen en huppelde als linkshalf doelloos rond. Hij voegde niets toe aan het spel. Magito, die de voor keur had gekregen boven John OOSTKAPELLE - Oostkapel- le-speler Marciano Tjauw-A- Hing zat zaterdag tegen Beurs bengels zijn eerste van vier wed strijden schorsing uit. Tjauw-A-Hing kreeg in de ope ningswedstrijd van het seizoen tegen Huizen (1-1) een rode kaart wegens natrappen. Het bestuur van de Walcherse hoofdklasser schorste de Vlis- singer vorige week conform de huisregels al voor één wedstrijd. Zaterdag kreeg Tjauw-A-Hing van de KNVB te horen, dat hij voor vier wedstrijden geschorst is. Hij mist daardoor de voetbal duels met Achilles Veen, GVW enASWH. KERKRADE - Roda JC moet middenvelder Garba Lawal voorlopig missen. De speler is door Jo Bonfrère op geroepen voor de olympische ploeg van Nigeria. Roda JC deed vergeefse pogingen Lawal in Kerkrade te houden. De mid denvelder vertrekt zondag naar Sydney. Zaterdagavond speelde hi] nog mee tegen FC Twente (2- 2). ANP SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) R.H.N. Boogert (coördinator noord) B.C.P.M. Goorden E.M.S. Pentury S.E. Remijnsen Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax:(0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl Bentschap Knook, was zwak in de opbouw en rende te pas en te onpas naar voren. Het aanvals- duo Nijskens-Van Sliedregt kon voorin weinig potten breken. Het ontbrak beiden aan diep gang. Desondanks kregen bei den nog enkele prima mogelijk heden. maar die werden keer op keer verprutst. Waar Hoek de mooiste kansen miste, schoot de thuisploeg, waar de geblesseer den Freek Wittenrood en Michel Boerebach ontbraken, wel twee keer raak. Na de pauze raakte doelman Verbiest bij een luchtduel met Karsten Wierenga geblesseerd aan het hoofd. Met een hoofd wond moest hij veld verlaten. Nico Knol, normaliter keepers trainer maar sinds vorige week aan de selectie toegevoegd om dat tweede doelman Glenn van Wijnsberghe nog geblesseerd is, werd zijn vervanger. De 36-jari- ge keeper stond nog maar koud ti en minuten in het veld, toen hij de gang naar het net al moest maken. Mathieu van Ingen haalde na slecht wegwerken door de Hoek-defensie van de rand van het strafschopgebied vernietigend uit, 3-0. Met John Bentschap Knook voor De Wispelaere zocht Hoek nog meer dan voorheen de aan val. De wissel had twee minuten later al effect. Uit een corner kopte. Bentschap Knook in, waarna Kubu Lembi van dicht bij raak kopte, 3-1 Ramazan Yuruk, die gezien zijn aanval lende impulsen als linkshalf be ter rendeert dan linksback, was hiema tot twee keer toe dichtbij de 3-2, maar één keer schoot hij in het zijnet en eenmaal werd de bal van de doellijn weggehaald. Invaller Wesley Roman, Ronald van Sliedregt (2x) en Magito waren ook nog kansrijk, maar de keeper en de lat stonden suc ces in de weg. Het matige optreden zal Ver meulen tot nadenken stemmen en zal ongetwijfeld tot ingrepen leiden. Gezien de huidige breed te van de selectie kan dat ook. De concurrentie is groter dan ooit. Niet voor niets zaten John Bentschap Knook, Patrick Naudts en Wesley Roman zater dag op de bank en speelden Bar ry van der Hooft en Remco Mul- laert met het tweede elftal mee. Dovo-Hoek 3-1 (2-0). 28. Gerwin Achterberg 1-0.33 Mark Heimgart- ner 2-0, 60. Mathieu van Ingen 3-0, 70. Kubu Lembi 3-1. Scheidsrech tert. S. Bonnga (Leeuwarden). Ge le kaart: Mustafa Hauari (Hoek). Aantal toeschouwers1300 Hoek: Kristof Verbiest (60 Nico Knol); Geert Bosschaart, Danny Magito, Franky Standaert, Rama zan YurukBart Poppe, Kubu Lem bi, Mustafa Hauari, Frank de Wispe laere (68. John Bentschap Knook); Ronald van Sliedregt en Angelo Nijskens (73. Wesley Roman) Oostkapelle-spits Jean-Paul Mulder probeert een speler van Beursbengels van zich af te schudden. door Rudy Boogert OOSTKAPELLE - Het gelijke spel voelde als een nederlaag bij Oostkapelle. Een minuut voor tijd leidde de Walcherse hoofdklasserzaterdag nog met 3-1 tegen Beursbengels en er leek geen vuiltje aan de lucht. Maar toen zette de Amster damse tegenstander zijn eind sprint in, die na een paar dolle minuten resulteerde in een 3- 3-gelijkspel. Het leek zaterdag de omge keerde wereld. Vorige week kwam Oostkapelle tegen Hui zen zélf in de slotminuten langszij (1-1), afgelopen zater dag flikte Beursbengels tégen de Walcherse ploeg hetzelfde kunstje. Trainer Rens Griep: ,,Ik had liever één van de wedstrijden gewonnen, want dan hadden we drie punten gehad. Nu heb ben we er slechts twee. Maar het positieve is, dat we nog steeds ongeslagen zijn." En dat als enige Zeeuwse hoofdklas ser. Bij winst was Oostkapelle zaterdag zelfs de hoogst ge klasseerde Zeeuwse hoofd klasser geweest. Maar daar voor duurde de wedstrijd tegen Beursbengels nét iets te lang. Een sleutelmoment in de wed strijd was de wissel van Oost- kapelle-aanvaller Wilfred Schipper, vier minuten voor tijd. Hij had zijn ploeg juist op de veilig lijkende 3-1-voor- sprong gezet en hij werd daar voor beloond door Griep met een veredelde publiekswissel. Daarmee raakte Oostkapelle echter een belangerijk aan speelpunt in de voorhoede kwijt. Schippers snelheid en balvast heid werden in de slotminuten node gemist. Schipper: „Toen ik op de bank ging zitten, dacht ik: dit geven we nooit meer weg. De trainer dacht waar schijnlijk ook dat de winst in de knip was, toen hij me wis selde. Dat dacht iedereen. Maar opeens gingen we ach teruit lopen en kwamen we in de problemen." Griep: „Dit mochten we inderdaad nooit weggeven." Harro Hazelaar bleef voorin als enige speerpunt over. Door het woeste slotoffensief van Beursbengels plooide Oostka pelle steeds verder terug op ei gen helft. De ballen die uit het Amsterdamse aanvalsfront werden weggeschoten, waren voor Hazelaar in zijn eentje nauwelijks bruikbaar. En zo kon het gebeuren dat Jos Hae- lermans in de 89e minuut 3-2 maakte en twee minuten later Aki Khandai zei fs de gelij kma- ker achter doelman Ramon Te- lussa werkte. Beurs Het keiharde werk in de ander half uur daarvóór betaalde zich daardoor slechts gedeel telijkuit. Met name in de eerste helft werden de Amstersdamse .bengels beurs gespeeld door Oostkapelle. De thuisploeg creëerde zes opgelegde kansen, maar Schipper en vooral Jean- Paul Mulder kregen de bal er niet in. Griep: „Het is jammer dat we de kansen onbenut lieten. Maar je moet het positief be kijken: als je geen kansen krijgt, win je sowieso niet." Schipper: „Het had bij de rust al 4-0 moeten staan. En dan ben ik nog bescheiden." Maar het bleef bij 1-0. Die eni ge treffer kwam al na drie mi nuten op naam van Jorrit Schuurman. Met een laag af standschot uit een afgeslagen hoekschop verraste hij Beurs bengel-doelman Marcel van der Meent. Beursbengels kreeg in de eerste 45 minuten slechts één kans, maar rechterspits Aki Khandai schoot die voor langs. In de tweede helft startte Beursbengels aanvallender, maar na een kwartier haalde Hazelaar het gif uit de Amster damse angel. Hij onderschepte een verkeerde pass van laatste man Meivin Troost en zette Mulder alleen voor de keeper. De energieke aanvaller werd gevloerd door de doelman en Hazelaar benutte de straf schop: 2-0. Lobben Tien minuten voor tijd maakte Harib Elmhassani (vorige week tweemaal trefzeker te gen Spakenburg) met een won derschone trap de aanslui tingstreffer, maar dertig se conden daarna verdubbelde Wilfred Schipper de marge al weer door een dieptepass van foto Lex de Meester laatste man Francis Lange- maire over de keeper te lobben: 3-1. Een opluchting, bekende de aanvaller, die zaterdag als eer ste Oostkapelle-speler dit sei zoen een gele kaart incasseer de. „Ik had daarvóór al ver schillende kansen gemist. Dan rolde de bal bijvoorbeeld met veel effect van mijn voet. Maar die treffer was een ontlading." Maar na de ontlading van de 3- 1 kwam de kater van de 3-3. Oostkapelle - Beursbengels 3-3 (1- 0). 4. Jorrit Schuurman 1-0, 61. Harro Hazelaar 2-0 (strafschop), 81. Harib Elmhassani 2-1, 82. Wil fred Schipper 3-1, 89. Jos Haeler- mans 3-2, 92. Aki Kandhai 3-3. Scheidsrechter: P.J.NM. Akker mans (Geertruidenberg). Gele kaart-- Wilfred Schipper (Oostka pelle), Aki Khandai. Beursbengels. Oostkapelle: Ramon Telussa; Joel PattenierFrancis Langemaire, Edwin Meerman, Dennis But; Fer ry Alfons, Thomas Ragut. Jorrit Schuurman (62. Rick Pattenier); Jean-Paul Mulder (67. Gerson Ma- ranus), Harro Hazelaar. Wilfred Schipper (86. Mark van Oord). pagina 24: Beursbengels de dwerg onder de reuzen door Koen de Vries KLOETINGE - Het is jammer dat na voetbalwedstrijden in de hoofdklasse geen persconferen ties worden gegeven. Anders hadden zaterdag de trainers Diederik Hiensch en André Wetzel het felle maar faire duel tussen Kloetinge en ASWH (0-1) nog even kunnen voortzet ten. Ze hadden onafhankelijk van elkaar wel erg uiteenlopen de visies over de tweede compe titiewedstrijd van het seizoen. Kloetinge-trainer Hiensch vond dat zijn ploeg minstens recht had op een gelijkspel, Wet zel dacht dat ASWH met wel 5-0 had kunnen winnen. Opportunisme vierde zaterdag weer eens hoogtij in de voetbal lerij. André Wetzel, die als tweede trainer van FC Den Bosch nog maar net is overgestapt naar het ambitieuze ASWH: ..We hadden een moeilijke middag, maar dat was helemaal onze eigen schuld. Het was gênant om te zien hoe veel kansen we hier misten. John Verbaan had er wel vijf moeten maken.'' Diederik Hiensch: „We laten hier minimaal een punt liggen. Het laatste kwartier voor rust en de hele tweede helft waren we beter. Ik had echt het gevoel dat we de gelijkmaker zouden maken, maar die keeper hè." Voor beide meningen viel wat te zeggen, al kwam die van Wetzel aanmerkelijk dichter bij de waarheid. Zijn ploeg speelde het eerst halfuur twee klassen beter dan Kloetinge en kreeg na goed keeperswerk van Willem Jan Barendregt op schoten van Marcel Lourens en Björn Lan- geveld een serie riante kansen. Alleen John Verbaan benutte er een van, nadat drie spelers van Kloetinge in de lucht geklopt werden door Louis van Kleef en Verbaan daarna vrij mocht aan leggen. Kansloze ploeg John Verbaan (7e minuut), Izaak Verhoeven (10e minuut), Jordi Boogers (21e, 22e en 26e minuut), Bertus Duijnhouwer (30e minuut), Michel Devilee (32e minuut) en weer Izaak Ver hoeven (kopbal op de lat, 40e minuut) hadden van Kloetinge al voor rust een kansloze ploeg kunnen maken. Vooral verdedi gend was de thuisploeg de min dere. „We hadden in het begin te veel respect voor de tegenstander", erkende centrale verdediger Jeffrey van de Velde. „Er was gezegd dat ASWH een goede ploeg had. Dat hebben we ons misschien iets te veel aange trokken. Pas een kwartier voor rust hebben we de schroom van ons afgegooid." Na de rust was er meer even wicht. De beste kansen bleven desondanks voor ASWH. Vooral John Verbaan kreeg riante kan sen, maar verzuimde om te sco ren. Wetzel: „Nadat hij zijn der de opgelegde mogelijkheid had gemist, zei ik al in de dug-out dat het vandaag verder niets zou worden met Verbaan. Ik heb zelf ook in de spits gevoetbald en weet wel zo ongeveer hoe het dan gaat." Wetzel liet zijn lichtvoetige spits desondanks staan en zag dat door het aanvallend onver mogen van zijn ploeg Kloetinge in de race bleef. In het laatste kwartier zette Kloetinge aan voor een vernietigend offensief, ware het niet dat doelman Ba- rendrecht zijn topvorm etaleer de. Het beleg werd in de 74e mi nuut geopend met een schot van Wouter Labrujère. Doelman Barendregt moet daaraan een pijnlijke hand overgehouden hebben. Laatste kwartier Pas vanaf dat moment had Die derik Hiensch recht van spre ken. Kloetinge drong ASWH ver terug op eigen helft en had in dat laatste kwartier langszij kun nen komen. Opnieuw Wouter Labrujère. Johan de Goederen. Erwin Dek, invallers Emiel Dorst en Jordy Bakker en op nieuw Erwin Dek zagen hun schoten het vijandelijke doel net missen of Barendregt han delend optreden. Jeffrey van de Velde karakteri seerde de zwakke start van zijn ploeg (een punt uit twee duels) als aanlooppprobleem. „Ik kan door Jan Dagevos VEENENDAAL - Van keepers trainer tot eerste doelman. „Het kan raar lopen", zei Nico Knol na afloop van de wedstrijd Do vo-Hoek. De 36-jarige Zeeuws- Vlaming, die normaliter de kee pers bij Hoek onder handen neemt, moest zaterdag zelf plots aan de bak. Als vervanger van Kristof Verbiest, die in de 60e minuut met een hoofdwond werd afgevoerd. Sinds Glenn van Wijnsberghe in de voorbereiding zwaar gebles seerd is geraakt, zit Hoek niet bepaald dik in de keepers. Voor de hoofdmacht bleef eigenlijk alleen Kristof Verbiest nog over. Een hoofdklasser onwaardig, zo vond ook oefenmeester Frans Vermeulen. Waarna de trainer een beroep deed op Nico Knol. Zo gezegd, zo gedaan, maar zo gemakkelijk ging dat niet. Knol mocht dan wel aan zijn derde seizoen als keeperstrainer bij Hoek bezig zijn, hij stond als spelend lid nog steeds inge schreven bij Breskens. En dus diende er ver na het verstrijken van de termijn nog overschrij ving aangevraagd te worden. Breskens deed er gelukkig niet moeilijk over, waardoor de overgang binnen drie dagen rond was. Vorige week, in het openingsdu el met Rijsoord, zat Knol voor het eerst op de bank. Ook zater dag in Veenendaal nam hij weer plaats in de dug-out. Nietsver moedend eigenlijk. Keepers ra ken immers zelden geblesseerd. „Maar toen Kristof na dat kop duel wel erg lang bleef liggen, wist ik wel hoe laat het was", zei Knol naderhand. Verbiest werd afgevoerd en Knol trok na een korte warming-up de stoute schoenen aan. Zenuwen Zenuwen kende hij niet. „We stonden al met 2-0 achter, dus er was weinig meer te verliezen." Hij was nog maar tien minuten in het veld, toen de derde treffer al viel. Mathieu van Ingen haal de vernietigend uit en Knol stond als versteend op de doel lijn. „Die bal kon ik onmogelijk pakken." Het was een terechte conclusie van de keeper, die hierna niet meer op de proef werd gesteld. Voor Knol, door de omroeper in Veenendaal als Nico Knal aan geduid, was het lang geleden dat hij in officiële wedstrijd onder de lat had gestaan. „Vier seizoe nen terug heb ik bij Breskens af scheid genomen. Ik kreeg last van mijn rug en achtte het beter om te stoppen. Ik ben toen het trainersvak ingegaan." Hij keerde vervolgens als keepers trainer terug bij Hoek, de club waar hij opgroeide en elf jaar in het eerste speelde. „Zelfs nog op het hoogste niveau", vertelde Knol niet zonder trots. Zaterdag maakte hij dus zijn rentree. Eenmalig, zo veronder stelt Knol. „Ik neem aan dat Verbiest zaterdag gewoon weer onder de lat staat." VLISSINGEN - Nader onderzoek in het zieken huis heeft uitgewezen dat de blessure van Kristof Verbiest meevalt. De doelman van Hoek heeft in elk geval geen hersenschudding zoals werd gevreesd. Verbiest kwam zaterdag bij een luchtduel in de wedstrijd tegen Dovo in aanraking met Karsten Wierenga. Hierbij liep hij een hoofd wond op. De goalie werd groggy afgevoerd naar het ziekenhuis in Bennekom. Daar werd de wond ge hecht. „Hij heeft een on lustige nacht gehad", vol gens elftalleider Wim Jan sen, „maar het valt mee. Hij zal maandag wel weer op de training zijn. En ik neem aan dat hij zaterdag weer onder de lat kan staan." van onze sportredactie VLISSINGEN - In de eerste klasse van het vrouwenvoctbal kwam Oostkapelle zaterdag te gen 't Goy niet verder dan een 2- 2-gelijkspel. De voetbalsters van Terneuzense Boys boekten hun eerste overwinning in de tweede klasse tegen Kloetinge (1-0), terwijl Meeuwen in eigen huis kansloos verloor van KRV uit Katwijk met 0-3. 't Goy-Oostkapelle 2-2: Dat Oostkapelle de rust met 0-0 haalde, had de ploeg te danken aan goed keeperswerk van doel- vrouw Joska Lamper. Zij hield de onervaren achterhoede, waarbij Irma de Witte in de warming-up afhaakte, in die helft overeind. Nadat Nathalie van Ee net na rust toch voor 0-1 had gezorgd, ging het beter met de Zeeuwsen Paal, lat en de Goy-keepster voorkwamen een grotere voor sprong. Toen de gasten verdedi gend plots steken lieten vallen, werd het prompt 2-1 Pas in blessuretijd kon Ilona Stoutha- mer met een lob via de onder kant van de lat de gelijkmaker aantekenen. Terneuzense Boys-Kloetinge 1- 0: Het duel was meer spannend dan fraai. Lat en paal stonden treffers in de weg. Voor Terneu zense Boys raakten Inge van Houte en Tamara van Boven in de tweede helft het houtwerk en voor Kloetinge Judith Bruinoo- ge. Uiteindelijk sloeg de balans in het voordeel van de thuisclub door. Vijf minuten voor tijd was Inge van Houte op weg naar doel van Kloetinge niet te stuiten: 1- 0. In de slotfase kreeg Van Houte ook nog eens de rode kaart we gens commentaar op de leiding Meeuwen-KRV 0-3: KRV - met erg veel speelsters van het ge stopte Katwijk in de ploeg - bleek duidelijk meer in de mare te hebben dan de thuisploeg. Toch kon de thuisploeg, mede door uitstekend keeperswerk van Wilma Dommisse, meer dan uur de nul vasthouden en bij een van de spaarzame Meeuwen counters trof Ella Kerkhove zelfs de lat Na de 0-1 leverde een verdedi- gingsfout nog 0-2 en een af standsschot 0-3 op. me niet herinneren dat we de eerste thuiswedstrijd van de competitie ooit gewonnen heb ben En welbeschouwd is er ook weinig aan de hand. Vorig seizoen verloor Kloetinge op ei gen veld ook al van ASWH en verloor het uit van GVW, ter wijl daar vorige week tegen ge lijkgespeeld werd. Daarbij kwam nog het compli ment van André Wetzel, die AS WH dit seizoen bij de eerste drie wil zien eindigen. ..Vorige week wonnen we met 3-0 van Dovo. In vergelijking met die ploeg is Kloetinge een klasse beter." Ter informatie: Dovo versloeg Hoek zaterdag met 3-1. Kloetinge-ASYVH 0-1 (0-1). 11. John Verbaan 0-1 Gele kaart- Mar cel Lourens, Johan de Goederen (beiden Kloetinge), Louis van Kleef (ASWH). Scheidsrechter H.E. van Heusden (Ammerzoden). Aantal toeschouwers 700. Kloetinge: Mark Smeding; Erwin Dek, Jeffrey van de Velde, Björn Langeveld, Arno Melaard, Johan de Goederen, Marcel Lourens (75. Jor dy Bakker), Wouter Labrujère; Wil- co de Valk, Eric de Groene (66. Emiel Dorst), Ronald Zuijdwegt. door Bas Dooms VLISSINGEN - In de hoofd klasse B van het zaterdag voetbal was Onno Doeland pro ductief voor Achilles Veen. Doe land, vorig jaar spelend voor Hoek, scoorde tweemaal in het met 5-3 verloren duel met Spa kenburg. Bij rust koesterde Veen nog een 3-2-vooreprong. De wedstrijd Bennekom-GVW werd na tien minuten spelen af gebroken wegens een ernstige blessure bij GVW-speler Ed win Kampert. Kampert kreeg de bal ongeluk kig tegen het hoofd en viel be wusteloos neer Na ongeveer vijf minuten kwam hij weer bij. maar moest toch per ambulance worden afgevoerd. De wedstrijd werd na het incident niet meer hervat. Albert van Nijhuis scoorde drie keer voor Sparta Nijkerk in de ontmoeting met Rijsoord. Spakenburg-Achilles Veen 5-3 (2-3). 11. Paul Lieftink 1-0,22. Onno Doeland 1-1,24. Vincent den Adel 1- 2, 26. Gérard van der Nooij 2-2, 38 Onno Doeland 2-3, 62. Richard van de Lee (eigen doelpunt) 3-3.65. Nou- reddine Kadour 4-3, 86. Paul Lief- tink 5-3. Scheidsrechter: H.J.C Dre- ves (Leeuwarden). Gele kaart: Niels Creutzburg (Spakenburg), Arno Schreuders en Pieter van Gils (bei den Achilles Veen). Aantal toe schouwers: 1000. Rijsoord-Sparta Nijkerk 0-3 (0-1). 29. Albert van Nijhuis 0-1, 60. Albert van Nijhuis 0-2, 69. Albert van Nij huis 0-3. Scheidsrechter: W.F. van Gilst (Rotterdam). Gele kaart; Jo han de Rooij en Jeroen Troost (bei den Rijsoord). Aantal toeschouwers: 450. Kozakken Boys-Huizen 1-1 (0-1). 20. Niels Gerenstein 0-1, 89. Freek Vorthoren 1-1. Scheidsrechter: F. Vos (Ammerzoden). Aantal toe schouwers: 1000. Bcnnekom-GVVV 0-0. Afgebroken na een ernstige blessure van Edivin Kampert (GVW). Scheidsrechter GA. Breugem (Den Haag). Aantal toeschouwers: 500.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 41