Tevredenheid ondanks verlies Leo Brands prolongeert titel PZC Zierikzeese schipper Eggink wint zeilrace op de Oosterschelde Delta Sport neemt revanche op Heerle Wolfaartsdijk geeft 3-0-voorsprong weg V olleybalcompetitie Zierikzee van start sport Korfballers All Ready moeten na zware competitie start nu gaan oogsten Tiende plaats Wilco Jonker Conditionele problemen breken Zonnemaire op uitslagen agenda maandag 11 september 2000 s 18 doorWim Kakebeeke ZIERIKZEE - De dikke neder laag tegen Heerle een jaar gele den, lag nog vers in het geheu gen van de handballers van Delta Sport. De Zierikzeese ploeg kwam er geenszins aan te pas. Zaterdag stonden beide ploegen weer tegen over elkaar tijdens een driekamp met Avanti. Nu trok de Schouwse equipe de winst naar zich toe. Niet alleen Heerle werd versla gen (23-19), ook Avanti kreeg klop in sporthal Onderdak: 27- 14. Een duwtje in de rug kan Delta Sport op dit moment wel ge bruiken, want erg vlot loopt de voorbereiding door blessure leed nog niet. Opnieuw kon trainer Eric Dingemanse za terdag in eigen huis geen be roep doen op Peter Lefevre (knie) en Lennart de Graaff (knie). Guido de Graaf was daarentegen weer wel van de partij. En dat was binnen de lij nen te merken ook. Delta Sport kon aanvallend weer een vuist maken. De start was deson danks magertjes in de ogen van Dingemanse. Weinig discipline en weinig accuraat verdedigen hield Heerle tot de pauze in de slipstream: 11-8. Ook na de pauze was het verschil tussen beide ploegen minimaal. Voor al de gevarieerde aanvalsopzet van Heerle leverde achterin veel verwarring op bij Delta Sport. „Er gaan nog wat dingen fout achterin," erkende Dinge manse. „Maar daar zijn deze oefenduels nu eenmaal voor." Delta Sport won van Heerle te recht met 23-19. Avanti was in het slotakkoord vervolgens geen partij meer voor de Schouwse formatie. Conditio neel kwam de Brabantse oppo nent er totaal niet aan te pas. Voor Delta Sport ligt dat an ders. Daar was men door de ze ge op Heerle gebrand op de eindzege. En die kwam ook. Avanti werd met 27-14 ge klopt. „De zege van zaterdag geeft weer wat zelfvertrou wen," lachte keeper Piet Bos. ;?;kf'ïfMri - ..- v j s Kite N, WÊ j 4 "T -'"ï All Ready (met bal) leed zaterdag tegen De Voltreffers de tweede competitienederlaag. foto Janne Wolterbeek door Pierre Pourquié ZIERIKZEE - De korfballers van All Ready uit Zierikzee ver loren afgelopen zaterdag ook hun tweede wedstrijd in de der de klasse B. Maar ondanks de nederlaag van 14-17 tegen het Brabantse De Voltreffers bleek dat het team van trainer Gijs Hollestelle toch goed op het ni veau van de derde klasse kon meedraaien. „Maar helaas heb ben we gewoon een aantal kan sen laten liggen, want de uitslag had voor hetzelfde geld ook heel anders kunnen zijn," aldus de trainer. Eigenlijk had het team van All Ready deze tweede nederlaag in de competitie ook al een beetje ingecalculeerd, evenals de eer ste nederlaag tegen Ventura Sport een week eerder. Gijs Hol lestelle: „Na onze promotie spe len we dit jaar voor het eerst in deze klasse. Maar we hebben domweg geen geluk gehad bij het loten, zodat we onze eerste twee wedstrijden tegen sterke tegenstanders stonden. Vorige week was dat het sterke team van Ventura Sport. Daartegen misten we ook nog tot twee keer toe een strafworp, zodat we met een verlies van 7-10 genoegen moesten nemen. En nu stonden we tegen De Voltreffers, een team dat verleden jaar van de tweede naar de derde klasse de gradeerde Maar na de twee ne derlagen moet de Zierikzeese formatie nu toch punten gaan pakken. In het veld bleek het team van All Ready zaterdag over de no dige klasse te beschikken. Al moet gezegd dat De Voltreffers vooral in de eerste helft zuiver der was met zijn schoten en meer aanvallen tot een succes vol einde bracht. Ongeveer zes tig procent van de tijd was, on der leiding van scheidsrechter Leo Cannoo en onder toeziend oog van enkele tientallen toe schouwers, de bal in het vak van All Ready te vinden. De eerste 35 minuten werden daarom te recht afgesloten met een 9-5- voorsprong voor De Voltreffers. Opmars In deze eerste helft bleek All Ready met het missen van een strafworp en verschillende an dere kansen de wedstrijd tegen Ventura Sport te herhalen. In de tweede helft ging het echter een stuk beter, en werd beurtelings door zowel De Voltreffers als All Ready gescoord. En ook al miste All Ready in de tweede helft opnieuw twee strafworpen en ook al miste All Ready nog steeds veel kansen, toch slaagde het Zierikzeese achttal erin een verdere opmars van De Voltreffers te stuiten. De achterstand van vier punten in de eerste helft werd uiteindelijk verkleind tot een eindstand van 7-10. In de tweede helft appelleerden de spelers van All Ready gere geld vergeefs voor de fouten van De Voltreffers. Gijs Hollestelle: „Ja, dat laatste is soms een kwestie van ervaring. Maar on danks alles ben ik over het ver loop van de wedstrijd helemaal niet ontevreden. Alle doelpun ten en andere zaken worden voortdurend bijgehouden en met behulp van dat materiaal en van wat ik nu zie, kunnen we op de trainingen heel gericht op een aantal punten inspelen." „De komende tijd denk ik, dat ik me tijdens de training bijvoor beeld meer ga richten op het be nutten van kansen, want hierin blijken onze tegenstanders be ter te zijnWant als je al onze ge miste kansen optelt en ook nog in aanmerking neemt dat we een aantal strafworpen misten, had de nederlaag met deze drie pun ten verschil eigenlijk ook best een overwinning kunnen zijn. Maar goed, volgende week is er weer een nieuwe wedstrijd," zo besloot de trainer hoopvol door Sandra Minneboo SINT ANNALAND - Schipper Eggink uit Zierikzee heeft de tiende editie van de Acht uren van de Oosterschelde gewon nen. Hij presteerde het zaterdag om 37,5 mijl af te leggen. In de toerklasse met spinnaker ging de eerste prijs naar Geurts uit Herkingen die 42,1 mijl zeilde en in de toerklasse zonder spin naker leverde Marien van Loo uit Wolphaartsdijk de beste prestatie. Na acht uur varen, had Van Loo 30,1 mijl op de me ters staan. Watersportvereniging Sint An- naland verwelkomde zaterdag 44 deelnemers, die konden va ren in de ORC Club-klasse of de toerklasse. De bedoeling van deze bijzondere zeilwedstrijd was om binnen acht uur zoveel mogelijk mijlen af te leggen op de Oosterschelde. 's Morgens om tien uur gingen de zeilers van start. Omdat lang niet alle deelnemers met hun schip in de haven van Sint An- naland liggen, mocht op vier verschillende plaatsen gestart worden. Bij de Bergsche Diep Sluis, Goese Sas, Sint Annaland en De Val bij Zierikzee konden de deelnemers aan de wedstrijd beginnen. Vervolgens konden zij kiezen uit 45 zeilrakken. Elk rak mocht twee keer gezeild worden. Velen hadden van tevoren in kaart gebracht wat de meeste gunstige route zou zijn. Uiter aard moesten zij daarbij reke ning houden met de windrich ting en de stroming. Gedurende de dag was het zaak optimaal gebruik te maken van de stro ming. Tussen vijf en zes uur 's middags moesten de deelnemers finishen bij de haven van Sint Annaland. Degenen die na zes uur de fi nishlijn passeerden kregen een flinke straftijd aan hun broek. Stroming Uiteindelijk bleken veel zeilers misgerekend te hebben, waar door ze te laat in Sint Annaland aankwamen. Halverwege de middag liet de wind het behoor lijk afweten. Bovendien moes ten zij tegen de stroming in naar Sint Annaland zeilen. Dat maakte het er niet eenvoudiger op. Het meeste geluk hadden de deelnemers die net voor zess© de haven van Sint Annalandb© reikten. Zij hadden de achtze:- luren optimaal benut. In beide klassen liet de organ:, satie een ingewikkelde bereke- ning los op de afgelegde mijlen Elk schip kreeg een handicap toebedeeld. Kleine schep© kunnen immers minder mijier, afleggen dan grote. Om het eer lijk te verlaten verlopen, kregen de grotere boten een zwaarden handicap. Deze schepen moet© bij voorbaat meer mijlen afleg, gen om in aanmerking te kom© voor een goede klassering. In de ORC Club-klasse kwaa schipper Eggink uit Zierikz© als winnaar uit de bus. Na bere kening van de handicaps bleek hij de meeste mijlen per uur af gelegd te hebben. Eggink zeüdt zaterdag 37,5 mijl. Op een mooie tweede plaats eindigde Jan Boi uit Wissenkerke. De derde pld was voor Van Marle uit Zieritl zee. Ook in de toerklasse was hetu:- termate spannend. Er kon geva- ren worden in een klasse me, spinnaker en in een klasse zon der spinnaker. In de klasse met spinnaker ging de beker voor de eerste plaats naar stuurman Geurts uit Her kingen. Met zijn schip legde h 42,1 mijl af. Op de tweede plaat; eindigde Henk Verploegh ir Yerseke. HANSWEERT - Wielrenner Wilco Jonker is zaterdag op ik tiende plaats geëindigd in dt Ronde van Hansweert. De ren ner uit Burgh-Haamstede mistt al vroeg in de koers de beslissen-j de demarrage. Johnny van de Klooster uit LeJ wedorp sprong na ongeveer tie: kilometer weg met Eric Ver- eecken, Matti de Baar, Wil free Geys en Nicky Deijckers. Hei kwintet nam een ruime voor sprong en dubbelde het peloton waaronder Jonker, zelfs. Vani Klooster kwam uiteindelijk al leen aan op de streep in Hans- weert. Wilco Jonker, twee we ken geleden tweede bij het NK voor vrije renners, eindigde inj het peloton als tiende. doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A komen Nieuwland en Zaamslag aan de leiding. Op twee punten achterstand volgen MZVC, Wissenkerke en Spui, dat na een 3-0-achterstand bij Wolfaartsdijk op 3-3 uitkwam. Colijnsplaatse Boys-Zaamslag 1 -4: Tien minuten na rust kwam Zaamslag door Ronald Jansen, die een hoekschop in eigen doel kopte, op voorsprong. Vijf mi nuten later mochten de bezoe kers op de rand van buitenspel doorgaan en dat leverde via Ar jan Oostdijk meteen 0-2 op. Coen Goossen maakte er na een uur 0-3 van, voordat de thuis ploeg halverwege de tweede helft met een afstandsschot van Koen Wisse 1-3 iets terugdeed. Oostdijks tweede doelpunt be paalde de eindstand op 4-1 Cadzand-MZVC 1-3: Stefan Cepero en Ronald Melaard zorgden voor een verdiende 0-2- voorsprong bij de rust en Dennis Bodrij maakte er vervolgens 0-3 van. De thuisploeg, die na rust iets meer meespeelde, redde via Guido Rainhard een kwartier voor tijd de eer. Wolfaartsdijk-Spui 3-3: Wolfaartsdijk was voor rust door doelpunten van Harm Fluyt, Kees Kloosterman en een eigen doelpunt van Mark Spaans tot 3-0 uitgelopen. Na de rust verzuimde de ploeg om nog meer afstand te nemen. Hal verwege de tweede helft scoorde Spaans aan de goede kant: 3-1. Via veel inzet werd het door Alex Meyer een kwartier voor tijd zelfs 3-2. In de slotminuut scoorde diezelfde Meyer nog eens voor de verrassende 3-3- eindstand. Hoedekenskerke-Borssele 1-4: MartijnBoonemaakteeraiinde tweede minuut 0-1 van. Fred Velkers maakte zes minuten la ter gelijk. Borssele-speler Rene de Jonge verzuimde nog voor rust zijn ploeg opnieuw op voor sprong te brengen, want hij mis te een strafschop. Na een uur kwamen de bezoekers door Wil liam Boone toch op 1-2 en tien minuten voor tijd dooreen eigen doelpunt op 1-3. Peter van de Wal tekende daarna voor 1-4. Wissenkerke-Krabbendijke 3- 2: De thuisploeg kwam door een strafschop van Arno van de Zande na negen minuten op 1-0. In de slotminuut van de eerste helft werd het door Michel Bal, die daarvoor ook al de paal had geraakt verdiend weer gelijk. Vlak na rust leverde een straf schop van Johan Pekaar (neer leggen Theo van Houten) 1-2 op. Via Fabian Probert werd het na een uur gelijk en Arno van de Zande tekende even later voor 3-2.. Wemeldinge-Nieuwland 0-3: Herbert van Waarde bracht na 38 minuten Nieuwland ver diend op vooi'sprong tegen een matig opererende thuisploeg. De winst ging daarna probleem loos mee naar Nieuwland. Steef de Rijke tekende zeven minuten na rust voor 0-2 en Corné van Belzen halverwege de tweede helft voor 0-3. van onze sportredactie ZONNEMAIRE - De voetbal lers van Zonnemaire moesten zondagmiddag genoegen ne men met een gelijkspel tegen Zeeland Sport 4 uit Vlissingen. De Schouwse formatie stond lange tijd op voorsprong, maar een minuut voor tijd sleepten de Vlissingers uit een corner de ge- lijkmaker uit het vuur, waar door de eindstand 3-3 werd Desondanks sprak trainer Ro nald van Dongen van 'een heel goede wedstrijd'. Hij wijl de te rugslag aan het slechte uithou dingsvermogen van zijn spelers. „Ze zaten er helemaal door heen", zegt hij. „De meeste jon gens kunnen vanwege hun werk helaas niet meer trainen dan dat ze nu doen. Sommigen moeten het conditioneel van de wed strijden hebben." De voetballers van Zonnemaire gingen de rust in met een achter stand van 1-0. Na ruim twintig minuten kwam de ploeg terug dankzij een doelpunt van Len- nert Goudzwaard. Niet lang daarna volgden treffers van Martin van Ast en Maurice Hart. Een Vlissingse aanvaller scoor de later een 'lucky goal', en daarna bleef het lange tijd ins- tig. De laatste minuut maakte Zeeland Sport het laatste derde doelpunt. foto Janne Wolterbeek Leo Brands won zaterdag ongeslagen zijn tweede opeenvolgende titel op het Scaldina-toernooi. Tafeltennisser uit Oude-Tonge wint Scaldina-toernooi van onze sportredactie BURGH-HAAMSTEDE - Tafeltennisser Leo Brands uit Oude-Tonge heeft zijn titel geprolongeerd tijdens het Scaldina-toer nooi in Burgh-Haamstede. Hij eindigde voor de andere finalisten Erik Langbroek en de Scaldina-spelers Arjan Bom en Hans Volkeri. Tafeltennis is een slopende sport. Zeker wanneer je zoals bij het toernooi van Scal- dina afgelopen zaterdag minstens tien vol ledige partijen speelt. Acht uur lang, van 9 30 uur tot 17.30 uur, waren 42 sporters uit heel Zeeland en de Zuid-Hollandse eilan den in Sport- en recreatiecentrum Wester- schouwen bezig om het witte balletje hun wil op te leggen. Goéde slagen en mislukte treffers wisselden elkaar in snel tempo af, waarbij het er vooral op aankwam om rustig en beheerst te blijven Koele kikkers trekken meestal aan het lang ste eind en daar hoort ook Leo Brands uit Oude-Tonge bij. De druk die op hem werd uitgeoefend, was een stuk groter dan vorig jaar. Maar ook dit keer bezweek hij niet. Hij pareerde de aanvallen doeltreffend en won voor de tweede keer dit spannende toernooi. Na de 's ochtends gehouden plaatsingsron de kwam Leo Brands samen met Erik Lang broek, Edwin Koedam, Hans Volkeri, Arjan Bom en Gerard Vink in de kampioenspoule terecht waar drie E-licentiebekers beschik baar waren voor de drie besten. Zeer span nende partijen volgden tussen deze spelers die aan elkaar gewaagd waren. Maar bij het vorderen van de strijd werd steeds duidelijker dat Brands zich met door de anderen liet verrassen. Na de winst op Erik Langbroek (12-21, 21-16, 21-11) ver zekerde hij zich van de eindoverwinning. Uiteindelijk won hij al zijn partijen. Ook die tegen Hans Volkeri. De Scaldina-speler was een zeer goede tegenstander, maar op de be slissende momenten nekte zijn gretigheid hem. Volkeri moest ook club- en teamge noot Arjan Bom voorlaten gaan, die verras send van Volken won en zelfs nog als derde eindigde na Erik Langbroek. Hevig Ook bij de tafeltennissers die om de bekers van de F-licentie speelden, was de strijd spannend en hevig. Ook hier twee clubgeno ten, Peter Glass en Bram Houtemann van Middelburg-Zuid, die elkaar het vuur na aan de schenen legden, maar zoals wel va ker was Glass met twee puntjes verschil in de derde game Houtemann te slim af. Tussen beide Middelburgers nestelde zich, als goe de tweede, Lennard Springvloet Dubbelt van Sprint Brielle. Bij de G-licentiehouders was vanaf het be gin duidelijk dat de eerste plaats voor Peter Koorneef van Des'85 moest zijn Toch maakte Marco van de Wel van De Treffers het hem met 21-17 en 22-20 nog knap lastig. Ook vele spannende momenten bij de strijd tussen Wim de Rotte en Justin Prinsen om de derde plek. Tegen de verwachting in won De Rotte die met het kleinste verschil in de der de game met 21-14, 19-21 en 22-20. Ook veel spanning bij de beslissende partij tussen David Jan Kraayveld van Des'85 en Jos Lindeman van Kerkwerve om de eerste en tweede plaats bij de G-licenties. Kraay veld won het duel met 12-21, 21-17 en 21- 18. Slechts één van de drie deelnemende vrou wen in de mannengroep bleef in Burgh- Haamstede overeind. Petra de Ruiter van Scaldina zette al haar technische kwalitei ten in in de strijd om de derde plaats tegen Hans Both van Oude-Tonge. De taaiheid van Both besliste dat duel met 15-21,22-20 en 21-17. Volleybal Zierikzee SNS Bank Zeeland. Recreatie- volleybalcompetitie. Poule A: Goedbloed Auto's Zierikzee 1- Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 3-0,Boek- handel de Vries-WEA/Mevo '80 2 3-0, Zeelandia 1-WEA/Mevo '80 1 3-0. Stand: Boekhandel de Vries 1-3, Goedbloed au to's Zierikzee 1-3, Zeelandia 1 1-3, Café De Stulp 0-0, Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 1-0, WEA/Mevo '80 1 1-0, WEA/Mevo '80 2 1-0. Poule B: Café de Vlinder-Stars of Life 1 -2, Zeelandia 2-Timmerman Natuursteen 1- 2, Surf Inn-ConYieXXion 3-0, MOL AGRO- Vermeer/Cluzona 1-2, Volleybal Nieuw- dorp-Bouwman Sleepdienst 0-3. Stand: Bouwman Sleepdienst 1-3, Surf Inn 1-3, Stars of Life 1-2, Timmerman Natuur steen 1-2, Vermeer/Cluzona 1-2, Café de Vlinder 1-1, MOL AGRO 1-1, Zeelandia 2 1-1, ATLAS/Korstanje 1 0-0, HCR De Kroon/Wiska 1 0-0, Vishandel van Be- veren/ASV 0-0, ConneXXion 1-0, Volley bal Nieuwdorp 1-0. Poule C: 't Durps'uus/Kwiek H4-Verfbron Goes 2-1, VVOZ-ATLAS 2 0-3, Zeelandia 3-Marleco/Cluzona 2 2-1, Stadscafe De Banjaard-Goedbloed Auto's Zierikzee 2 0-3. Stand: ATLAS 2 1-3, Goedbloed au to's Zierikzee 2 1-3, 't Durps'uus/Kwiek H4 1-2, Zeelandia 3 1-2, Marleco/Cluzona 2 1-1, Verfbron Goes 1-1, De Van ger/Kwiek H5 0-0, Dumrpy 1 0-0, Dummy 2 0-0, Gem. Schouwen-Duiveland 0-0, WEA/Mevo Jeugd 0-0, Stadscafé De Ban- jaard 1-0, VVOZ 1-0. Poule DA: Foto Leen Koper/Cluzona- WEA/Mevo '80 meisjes 3-0, Mosselhan- del Schot/Wik 1-Dries HerenMode/WIK 2 2-1, Eeterij/Tapperij Ginsterveld-Fennet- /Renesse 3-0, DRV Accountants-Kwiek D1 3-0. Stand: DRV Accountants 1-3, Eeterij/Tapperij Ginsterveld 1-3, Foto Leen Koper/Cluzona 1-3, Mosselhandel Schot/Wik 1 1-2, Dries HerenMode/Wik 2 1-1, WEA/Mevo '80 dames 1 0-0, Fennet/ Renesse 1-0, Kwiek Dl 1-0, WEA/Mevo '80 meisjes 1-0. Wielrennen Hansweert. Cyclosportieven/sportklas- seA/B, 63,5 km 1.28.02.1: Johnny van de Klooster (Lewedorp), 2. Matti de Baat (Nw. Vossemeer), 3. Eric Vereecke (Hulst), 4. Wilfred Geys (Kwadendamnui 5. Nicky Deijckers (St. Willebrordli Walther Schmid ('s-Heer Arendskerke 7. Ronny Babijn (Terneuzen), 8. Joha van Dijke (Tholen), 9. Christ de Baat (Hos ven), 10. Wilco Jonker (Haamstede), Vt teranen, 51 km 1.16.07. 1 Freddy va: Dongen (Breda), 2, Teun van Dijke (Tho len), 3. Kees Schipper ('s-Gravenpolderl, 4. Hans Lap (Hendrik Ido Ambacht), 5, Jan de Baat (Steenbergen), 6. Evert Eek- hardt (Kruiningen), 7. Danny Delchanv bre (Essen B.), 8. Jan Gelens (Sprundell 9. Ton Verhulst (Bosschenhoofd), 10 Ja-; van Vlimmeren (Etten-Leur). Recreanten, 35 km 00.54.16. 1 Jaa; Westrate (Yerseke), 2. Johan Suyke: buyck (Nispen). 3 Kees Hoogerlart: (Kruiningen), 4. Edwin Gommers (Ne pen), 5 AdriJo van de Dries ('s-Heeree hoek), 6. Ad Stouthamer (Kapelle), 7 Roelof Stam (Middelburg), 8. Stefan Vei haerdt (Ossendrecht), 9. GertJan van Dij ke(Wemeldinge), 10.Corvan Loon(0os terhout). Zeilen Acht uren van de Oosterschelde ORC Club: 1Double Clutch, Eggink, Zierikzet 2 Den Druzigen, Bom, Wissenkerke i j Havfreu, Van Marle. Toerklasse m* spinnaker: 1 Bandos, Geurts, Zierikzee 2. Imagine, Verploegh, Yerseke, 3. F« win, Vleugel, Yerseke. Toerklasse zon der spinnaker. 1. Hardebolle, Van Loo Wolphaartsdijk, 2. Freja, Vandekerckhfr ve, Goese Sas, 3. Rambling Rose, Faber. _maandag_ Biljarten Landelijke competitie driebanden groot Tweede divisie, poule 3: De Arend Tuir- mers - Fernic. Locatie Biljartpaleis Jo cobs in Rilland. Aanvang: 19.30 uur, Derde divisie, poule 6: Waller Breda 33 SD Meubelrama 1. Locatie: BC Michiel sen in Breda. Aanvang: 19.30 uur. van onze sportredactie ZIERIKZEE - In Zierikzee is vorige week voor de 27e keer de recreatieve volleybalcompetitie van start gegaan. In totaal strij den 42 ploegen om vier kampi oenschappen. Dat is een kleine wijzigingen ten opzichte van vorig seizoen, toen in vijf poules werd gestreden om de titels. Toen waren er twee vrouwen-poules, nu is gekozen voor één poule met vrouwen teams. Daarin boekten DRV Ac countants, Eeterij/Tapperij Ginsterveld en Foto Leen Ko per/Cluzona meteen hun eerste 3-0-overwinning. In de drie mannenpoules wer den twaalf wedstrijden ge speeld. In poule A boekten Boekhandel De Vries, Goed bloed auto's Zierikzee en Zee landia een maximale overwin ning. In de poule B maakten Bouwman Sleepdienst en Surf Inn een vliegende start. In poule C namen de reserveteams van Atlas en Goedbloed auto's Zie- rikzee de leiding met een 3-0- overwinning. Loontjens Biljarts begint met verlies GOES - Loontjens Biljarts ui'1 Goes is het nieuwe seizoen inde eerste divisie driebanden slecht begonnen. In Brasserie Ockenburgh in Goes verloor de ploeg met 6-- van Hultermans uit D ongen De enige zege werd behaald door kopman Mark Janssen. Hij versloeg André Vermeer met 45-1 28in 40 beurten. Deoverigespe* I Iers van Loontjens Biljarts stel-1 den teleur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 34