Goes laat HVV ontsnappen PZC Titel taboe voor Oemoemenoe Vlaardingen wint waterpolotoernooi van de Stormvogel Zesde plaats voor Zeeuwse atletiekploeg Handballers EMM sluiten succesvolle oefencampagne af Kleine nederlaag Tovaal in Nijmegen sport maandag 11 september 2000 bw 18 Zesdeklassers blijven veel goals maken Zesde plaats Jochem Kuzee in Spijkenisse Harm Rietjens schiet zijn ploeg met twee treffers langszij: 2-2 Vier medailles voor Zeeuwse jeugdatleten Yvonne Wisse verder dan ooit uitslagen Loontjens start biljartseizoen met nederlaag VLISSINGEN - Aan doelpun ten geen gebrek in de zesde klas se A. Na een seizoensopening met 37 treffers werd zondag in de tweede speelronde in zeven duels liefst 41 keer gescoord. De meeste treffers vielen te bewon deren bij Kwadendamme-Oost- burg. De thuisploeg kwam tweemaal op voorsprong, maar verloor uiteindelijk met 3-5. Kwadendamme-Oostburg 3-5: Niek Maenhaut opende de score namens de gasten, maar Jacco Zuidhof en Roel de Jonge bogen de stand om tot 2-1. Nadat Niek Maenhaut de gasten langszij had gebracht, schoot doelman Henry Beulens Kwadendamme uit een strafschop opnieuw op voorsprong, 3-2. Door treffers van Ger van de Voorde, Stefan Roche en Jurgen Dhoore beslis te Oostburg dit spannende duel in zijn voordeel. Lewedorpse Boys-Terhole 1-3: Na een gelijkopgaande eerste helft zonder doelpunten opende William Freyzer na rust de sco re, 0-1. Kort hierna maakte Si mon Smits gelijk, waarna de thuisploeg op zoek ging naar meer. In het laatste kwartier waren het echter de gasten die nog tweemaal scoorden. Door Giovanni Verbraeken en Wil liam Freyzer werd het 1-3. Volharding-Jong Ambon 2-4: De gasten kwamen op voor sprong door Ri vellinho Pentury, maar Harm-Jan Hoondert maakte gelijk. John Sommeijer maakte na rust 2-1 voor Volhar ding. Deze stand bleef lang ge handhaafd, maar in de laatste tien minuten scoorde Jong Am- bon driemaal, via Arno Saherti- an, Peter Titaley en Eldridge Pentury. Biervliet-Robur 6-1: In de be ginfase moest doelman Tom de Klerk van de thuisploeg enkele goede reddingen verrichten om Robur van scoren te weerhou den. Hierna ontspon zich echter een spel van kat en muis. Via Robbie Vermast (3x), zijn broer Peter Vermast en Theo de Schepper (2x) werd het 6-0, waarna Walter Siepman tegen- scoorde. Vosmeer-FC Moerstraten 2-0: Na een wat afwachtende start namen de Zeeuwen een 2-0- voorsprong door twee treffers van Jacco Vaders. In de tweede helft bleef Vosmeer goed combi neren, maar verzuimde het om het verschil ook in de score tot uitdrukking te brengen. nen uit Gouda een beslissende i voorsprong nemen. Donk won met 5-2. Stormvogel eindigde als vierde. 1 De spanning over de toernooi- winst bleef lang duren. Vlaar dingen en Donk hadden beide ai I hun wedstrijden gewonnen er. de onderlinge confrontatie moest de toernooiwinnaar aan wijzen. Het werd een spannende wedstrijd. In de laatste secon den scoorde Vlaardingen de i winnende treffer. Ook bij de reserves en de vrou-1 wen had Stormvogel het lastig 1 De vaak hoger spelende tegen- standers waren echter goede oe fenpartners en hoewel beide teams in de achterhoede eindig- den, was het een nuttig toernooi. SPIJKENISSE - Jochem Kuzee uit Sint Annaland heeft in Spij kenisse de zesde plaats behaald in zijn eerste Olympische triat lon na zijn hersenvliesontste- king. Kuzee noteerde een tijd van 2 uur 4 minuten en 47 seconder over 1500 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilome- ter lopen. De wedstrijd werd ge- I wonnen door Bert Flier uit Ca- pelle. Hij finishte in een tijd van 1 uur 59 minuten en 3 seconden. I van onze sportredactie ZWOLLE - De Zeeuwse meisjes-B combiploeg is in de landelijke atletiekfinale in Zwolle niet verder gekomen dan de zesde plaats. Wendy Docters (Scheldesport) liep de 100 meter horden in 15.84 se conden en wierp de speer over een afstand van precies 30 meter, Dorien Dek (AV'56) was de snelste Zeeuwse op de 100 meter in 13.38 seconden. Op de 400 meter liet ze een tijd noteren van 61.69 secon den. Tosca Hellebrekers liet op de kogel 10 meter en 43 centimeter aantekenen en Manon van Oosten (AV'56) was goed voor 26 meter en 54 centimeter op de discus. De combi-jongensploeg die zich ook voor de finale hadden ge plaatst, moest verstek laten gaan door blessures van Daniel Ward (RKHAV) en Erik de Waard (Wielingen). door Ko Mechielsen VLISSINGEN - Het waterpolo toernooi van het Vlissingse Stormvogel is zowel bij de man nen als bij de vrouwen verras send gewonnen door ZV Vlaar dingen. Stormvogel trad op beide toer- nooidagen (zaterdag en zondag) aan met de nieuwe selecties. Bij de mannen is er een stevige ver schuiving doorgevoerd, zodat de oudere generatie plaats heeft gemaakt voor de talentvolle jeugd. Zij hadden het het afge lopen weekend lastig tegen de geroutineerde tegenstanders. In het onderlinge duel met een gelegenheidsteam had Storm vogel het in de eerste wedstrijd lastig en verspeelde onnodig een punt: 4-4. Daarna werd er tegen competitie genoot DSZ overtui gend gewonnen met 7-2. Daar na werd er goed gespeeld tegen Aqua-novio, dat een klasse ho ger speelt dan als de Vlissingers. Stormvogel speelde goed, gaf weinig ruimte weg, benutte de kansen goed. Aquanovio had het lastig en mocht nog blij zijn met het gelijkspel: 5-5. Zondag kwam Stormvogel te kort tegen Vlaardingen, dat door sterke zwemacties de Vlis singse defensie goed ontregelde en zodoende met 7-2 won. In de laatste wedstrijd tegen Donk speelden de Vlissingers sterk en ging het lang gelijkop. Pas in de laatste periode konden de man- door Peter van Kouteren HULST - Hij is een jaar wegge weest, maar eigenlijk is er niets veranderd. Harm Rietjens is bij HVV'24 op het oude nest terug gekeerd en met open armen ont vangen. De spits bedankte gis teren in de eerste thuiswedstrijd op gepaste wijze voor het in hem gestelde vertrouwen. Rietjens liet zijn voeten spreken en schoot HVV'24 met twee treffers van een 0-2-achterstand alsnog naast Goes: 2-2. Harm Rietjens is volgens zijn critici vaak lui, maar had in de slotfase van het duel nog wel ge noeg kracht over voor een be slissende actie. Tien minuten na rust had hij uit een strafschop de marge tot één doelpunt ver kleind en één minuut voor het verstrijken van de officiële speeltijd stond hij plotseling he lemaal alleen in het hart van de Goes-defensie. Een kleine ver snelling en de punt van de schoen waren voldoende om de gelijkmaker binnen te schieten. Optimistisch Het was een morele overwin ning voor de thuisploeg, die na het vertrek van de ervaren Den nis Rietjens, Jacky Lambert en Hubert van den Hemel nog in de steigers staat. ,,Dit is een ploeg in opbouw", jubelde de nieuwe trainer John de Frel. ,,We kun nen optimistisch zijn voor de toekomst. Het is niet niks hoor, om een 2-0-achterstand tegen zo'n elftal op te halen. Goes is de top in deze klasse." HVV'24 was in de eerste helft de mindere van Goes, dat veel kan sen kreeg. Toch was het kort na rust nog maar 0-2. Dat was vooral te danken aan die ene Goesenaar in de Hulst-gelede ren. Doelman Jean-Pierre de Keijzer vertolkte een glansrol en voorkwam met prima red dingen een veel grotere achter stand. Nadat de routinier na een vrije trap van Mart van de Guchte voor de tweede maal had moeten capituleren, gooide HW'24 plotseling alle schroom van zich af en kantelde de wed strijd. Met een ongekende inzet be schikte de thuisploeg over een opmerkelijke veerkracht. Ach teraan hield uitblinker Eddy van de Bosch de rijen gesloten HVV-speler Angelo Verbraeken schermt de bal af in een duel met Goes-verdediger Maurice van den Hemel. Sebastiaan Verburg (links) en Niels Paardekooper kijken toe. foto Charles Strijd en in het middenrif werden op eens duels gewonnen. „Vooral centraal op het middenveld liep het bij ons niet meer", keek Goesenaar Shannon Braafhart terug. „Bovendien werd er vooraan geen bal meer vastge houden. We waren in de eerste helft zóveel beter, dat we veel verder hadden moeten uitlo pen." Braafhart speelde zelf een be langrijke rol in de derby. Hij verschalkte aan het eind van de eerste helft doelman De Keijzer (0-1) en zou kort na de 0-2 inval ler Abdelhafid Chair binnen het strafschopgebied onderuit heb ben gehaald. „Het was een ca deautje", oordeelde Braafhart over de toegekende penalty. „Ik liep vóór hem en viel. De scheidsrechter zei dat ik hem mee had getrokken." Het werd 1-2, omdat Harm Riet jens de strafschop onberispelijk verzilverde. Dat was voor de Zeeuws-Vlamingen meteen het sein om voluit op de aanval te spelen. De Frel: „Ik heb in de rust gezegd dat we veel meer vertrouwen in onszelf moesten hebben." Ko Stoutjesdijk, na vier jaren HVV'24 gisteren voor het eerst in een vreemde dug out: ,Toen we met 2-0 voor kwa men, dacht ik dat de wedstrijd gespeeld was. Zeker met de in dividuele klasse die wij heb ben." Roepesh Bhagola, niet fit aan het duel begonnen, moest echter naar de kant en Maurice van de Hemel viel centraal achterin ook al met een blessure uit. HVV'24 draaide Goes de duim schroeven aan, zag een vrije trap van Rietjens op de lat uit een spatten en was uiteindelijk dolgelukkig, toen de aanvalslei der kort voor tijd alsnog succes had. Goes: Sven Wolkenhauer; Peter Nieu.wd.orp, Mart van de Guchte, Maurice van de Hemel (59 Rosanno Aclon), Jan-Willem de Kok; Niels Paardekoper, Sebastiaan Verburg, Shannon BraafhartPearl Does burg, Wander Snoeck (76. Rivo Slory Roepesh Baghola (70. Rob Post). doorWim Kakebeeke MIDDELBURG - Voor de hand ballers van EMM waren de oe fenduels van afgelopen zater dag voorlopig de laatste test. De competitiestart ligt weliswaar nog drie weken weg, maar het lijstje met tegenstanders van de eerstedivisionist is leeg. In vlot tempo werden in eigen huis het Limbuigse Noav (28-12) en het Duitse HV Duiken (24-19) aan de kant gezet. De zeges van zaterdagavond zijn een voorzetting van de suc cesvolle voorbereiding van de hoofdstedelingen. Het lijkt niet stuk te kunnen na de komst van de Brabantse trainer Nico Fran ken en zoon Erik. „Je kunt mer ken dat er iets aan het verande ren is", vertelde de in Bergen op Zoom woonachtige oefenmees- ter na afloop. Hij is vooral gefo cust op een sterk collectief. Dat er nog geen tegenstander is voor de komende weken vindt Franken niet verontrustend. „Ik heb er geen problemen mee Voor mij is er al een hoop duide- lijk. Daar komt ook nog eens bij dat ik liever niet tegen eerstedi- visie-ploegen speel. Competi tietegenstanders moeten niet AMSTERDAM - Marlon Dek van AV'56 uit Goes heeft op de ationale D-spelen in Amster dam twee gouden medailles ge wonnen. Bij het hoogspringen vestigde ze een persoonlijk record met een sprong van 1 meter en 55 centi meter. Het verspringen leverde haar niet alleen goud op maar ook de beste Zeeuwse prestatie aller tijden met 5 meter en 19 centimeter. Marije Jansen (AV'56) won de 60 meter horden in 9.17 seconden, goed voor de beste jaarprestatie bij de D-junioren. Op de 60 me ter sprint werd ze in de halve fi nale uitgschakeld met een tijd van 8.69 seconden. Lindy Mans (AV'56) sprong 1 meter en 40 centimeter hoog bij de eerste jaars D-junioren en veroverde het zilver. Stefan Stokman (AV'56) bleef bij het discuswer pen steken op de zevende plaats en werd 16e op het kogelstoten. teveel bij ons in de keuken kij ken. Dat bewaar ik liever voor later." Tweede divisionist Noav eta leerde niet het gewenste niveau voor EMM. Tot 7-5 was er nog sprake van een krachtmeting. Daarna was het snel over voor de tegenvallende Limburgers. EMM won overtuigd met 28-12. Tegen HV Duiken (eerste divisie in Duitsland) trok EMM de stij gende lijn goed door. Terwijl in de slotfase Duiken met condi tionele problemen kampte, ging EMM onverminderd door. Te recht werd ook die partij win nend afgesloten: 24-19. Vrouwen Minder te spreken was collega Jos Aertssen over de verrichtin gen van vrouwen van EMM, In de driekamp op eigen bodem was de ploeg aanvallend zwak op dreef tegen Heerle. Boven dien werden acht strafworpen om zeep geholpen. Tot de pauze hielden de ploegen elkaar in evenwicht (7-7), maar na de her vatting was het snel over en uit. EMM speelde in tegenstelling tot de goed werkende verdedi ging, aanvallend ver onder de maat: 11-19. Van competitietegenstander Hollandiaan werd met 15-12 gewonnen. „Verdedigend gaat het goed," vond de Goese trai ner. Desondanks heeft hij op nieuw een keepersprobleem. Jo- landa Veldhuizen is ztyanger, terwijl Maaike Horning niet be schikbaar is wegens studie. HILVERSUM - Yvonne Wisse van Dynamica heeft in Hilver sum als voorbereiding op het WK meerkamp voor junioren in Chili een uitstekende prestatie neergezet op het verspringen. In een seniorenwedstrijd werd zij derde met een afstand van 5 meter en 78 centimeter, precies een centimeter verder dan haar oude record. Wisse sprong trou wens bijzonder constant met een serie van 5.75, 5.76, 5.77 en uitendelijk 5.78. De wedstrijd werd met 5.83 gewonnen door Judith Vis (Rotterdam Atletiek) en Saskia Meijer (AV'35). Voor de komende weken gaat Wisse nog op zoek naar sterke wed strijden om in oktober klaar te zijn voor het WK. Schaken Derde tweetallen Kroegentoernooi Mid delburg:!. De Wolf/De Wolf 13,5 punten uit 7 ronden, 2. Groffen/Westerweele 11,5, 3. Alders/De Pooter 9, 4. Van Dijke- /Vermue 7,5, 5. Jonkheer/Wolters 6,5, 6. Porte/Porte en De Boer/Ambachtsheer 3,5.8. De Boer/Faase 1 Waterpolo Vlissingen. Toernooi Stormvogel. Eind standen, Mannen 1: 1.ZV Vlaardingen, 2. Donk, 3. Aqua-Novio, 4. Stormvogel, 5. Gelegenheidsteam, 6. DSZ. Mannen reserves: 1. Donk 2, 2. ZV Vlaar dingen 2, 3. Aquanovio 2, 4. de Duck, 5. Stormvogel 2,6. Stormvogel 3. Vrouwen: 1. ZV Vlaardingen, 2, Aqua-Novio, 3. WPC'98, 4. Stormvogel 1, 5. Gelegenheidsteam, 6. Stormvogel Wielrennen Hansweert. Cyclosportieven/sportklas- seA/B, 63,5 km 1.28.02.1: Johnny van de Klooster (Lewedorp), 2. Matti de Baat (Nw. Vossemeer), 3. Eric Vereecken (Hulst), 4. Wilfred Geys (Kwadendam me), 5. Nicky Deijckers (St. Willebrord) 6 Walther Schmid ('s-Heer Arendskerke). 7. Ronny Babi|n (Terneuzen), 8. Johan van Dijke (Tholen), 9. Christ de Baat (Hoe ven), 10. Wilco Jonker (Haamstede). Veteranen, 51 km 1.16.07.1 Freddy van Dongen (Breda), 2. Teun van Dijke (Tho len), 3. Kees Schipper Cs-Gravenpolder), 4. Hans Lap (Hendrik Ido Ambacht), 5. Jan de Baat (Steenbergen), 6. Evert Eek- hardt (Kruiningen), 7. Danny Delcham- bre (Essen B.), 8. Jan Gelens (Sprundel), 9. Ton Verhulst (Bosschenhoofd), 10. Jac van Vlimmeren (Etten-Leur). Recreanten, 35 km 00.54.16. 1. Jaap Westrate (Yersekel, 2. Johan Suyker- buyck (Nispen), 3. Kees Hoogerland (Kruiningen), 4. Edwin Gommers (Nis pen). 5. AdriJo van de Dries ('s-Heeren- hoek), 6. Ad Stouthamer (Kapelle), 7. Roelof Stam (Middelburg), 8. Stefan Ver- haerdt (Ossendrecht), 9. GertJan van Dij ke (Wemeldinge), 10. Corvan Loon (Oos terhout). Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Café Tympaan - Klaassen tweewielers 10-4 Zuidwest Negen - Jong Ambon 3-3, Taxi centrale - Reproba 8-6, Emergo - Groene Ster Maroc 4-7, Domburg Zv - Hydrofa 9 4, Arnemuiden - Hebu Sport 4-3. Tweede klasse: Westkapelle - Ontop 5-2, DTP/Café Stout - Murre Moens 3-6, Dom burg ZV 2 - Torna 3-4, WZP - GardereiV Dekker 13-2, WE A - De Stoof 4-4, Café Tympaan 2 - VZV 5-3. Afdeling Vlissingen. Vierde klasse: Pro vincie Zeeland - Torna 2 4-6, w Hebu Sport 2 - Café Albatros 9-7, VAW 2 - EPZ2 2-2, Westkapelle 3 - Uiterton 1-5, De Sloep/Vanuus 2 - Groene Ster Maroc23- 4, VZV 3 - Schinkel Assurantie 2 3-2. Vijfde klasse: Uiterton 2 - Miniatuur Wal cheren4-6, Uiterton 3- Partner Advies 0- 3, Westkapelle 4 - De Belt 2 1-9, Schinkel Assurantie 3 - Groene Ster Maroc 3 6-0, Twaalf - Schinkel Assurantie 4 0-11. Afdeling Middelburg. Derde klasse: FC Laurens - Domburg ZV 3 4-6. Draadkrab bers - La Pampa 10-4, Café Nationaal PKCZ 6-2, Snelbinders - Varian/Chrom- pack 5-3, Klaassen Tweewielers 2 - FC Dauwendaele 2 3-4, Garderen/Dekker 2- NDW Advocaten 8-0. Vierde klasse: FC Zeeland - Domburg ZV 46-2, FC Laurens 3-Torentijd 1-3, Gouwe Gheyt - Dekker/Tramper 1-6, Draadkrab bers 2-SV Duo 3-8. GOES - Loontjens Biljarts uit Goes is het nieuwe seizoen in de eerste divisie driebanden slecht begonnen. In Brasserie Ockenburgh in Goes verloor de ploeg met 6-2 van Hultermans uit Dongen. De enige zege werd behaald door kopman Mark Janssen. Hij ver sloeg André Vermeer met 45-28 in 40 beurten. De overige spe lers van Loontjens Biljarts stel den teleur. door Hans Marcusse NIJMEGEN - De Goese Rugby club Tovaal startte de competi tie in de Nijmegen met een klei ne nederlaag tegen Wasps. In de eerste helft keek Tovaal tegen een 8-3-achterstand aan en na rust werd er niet meer gescoord. Ondanks het ontbreken van Jacco Korstanje, Dennis de Deugd, Koen Spaas, Michiel Sinke en Sander Verheul kon Tovaal in Nijmegen een sterk team binnen de lijnen brengen. In de voorwaartsen hadden de Goesenaren het moeilijk. Wasps bracht een eerste rij met een ge zamenlijk gewicht van 360 kilo in de scrum en het overwicht in de voorwaartsen resulteerde in een sterk openingsoffensief van de thuisclub. De eerste kansen waren echter voor Tovaal. Alex Vlieland was dicht bij een try en Egon Gee- ratz strandde op één meter van de trylijn. Halverwege de eerste helft bracht Jan Moelker Tovaal vanuit een penalty-kick aan de leiding: 0-3. Lang bleef die voorsprong niet in tact. De thuisclub kwam via een tiy op een 5-3-voorsprong en nog voor rust liep Wasps middels een pe nalty-kick uit naar 8-3. In de tweede helft kreeg Tovaal opnieuw te weinig kansen om de driekwartl i jn in stelling te bren gen. Beide teams bleven gelijkwaar dig, maar Wasps trok aan het langste eind. Voor Tovaal restte er lechts een bonuspunt. Wasps - Tovaal 8-3 (8-3). 10. Jan Moelker 0-3. Aantal toeschouwers 70. Fel duel om de bal tijdens de wedstrijd tussen Oemoemenoe (gestreepte shirts) en Oldfants. foto Dirk Jan Gjeltema door Jasper van der Bliek MIDDELBURG - Vorig sei zoen won Oemoemenoe de competitie in de tweede klasse Zuid en wenste niet te promo veren. De Middelburgse rug byers zagen af van een allesbe- slissende wedstrijd tegen Alkmaar. Reden: te veel reizen, de sport moest vooral leuk blijven. Zondag won het team in de eerste partij van het sei zoen overtuigend met 36-14 van Oldfants. Er werd goed ge speeld. Hopelijk voor Oemoe menoe wordt dat geen ge woonte. Het is een wat vreemd idee. Vooral niet te goed spelen, en af en toe eens verliezen. Je zou anders zomaar kampioen kun nen worden En dan is het fou te boel. Nog steeds, want één van de redenen voor het laten schieten van de promotiewed strijd was een te kleine selec tie. „Dat probleem is er nog al tijd", zegt trainster/speelster Annemieke van Waveren. „We hebben eigenlijk maar één ge lijkwaardige wisselspeler en dat ben ik zelf. Er is wel goede jeugd, maar dat duurt nog een jaar of vier voordat zij goed ge noeg zijn om op dit niveau te presteren." De handrem erop dus. Zondag was daar weinig van te merken. Onder een lek ker septemberzonnetje den derden de Middelburgers over het Eindhovense team van oud-studenten heen. De wedstrijd vond al plaats op de nieuwe thuishaven sport park de Voorborch, hoewel het clubhuis en de kantine nog in aanbouw zijn.. Uitblinker Herbert-Jan van der Waal riep na afloop van de wedstrijd dat 'er veel in dit team zit', doelende op de goede indruk die zijn teamgenoten tijdens de partij op hem had den gemaakt En Oemoemenoe speelde ook goed. Tegen Oldfants, dat dui delijk conditioneel ver achter liep op de Middelburgers, was af en toe leuk rugby te zien Zoals de eerste try van Her- bert-Jan van der Waal, hele maal in het begindie het halve veld over soleerde zonder dat hem een strobreed in de weg werd gelegd. Niemand die ook maar probeerde hem te tacke len. Of de tweede, over de lijn gedrukt door Charlo Bouwens, na een slimme combinatie met Govert van Hoek, de jeugd-in- ternational, die debuteerde. Hoewel de wedstrijd zeker niet voortdurend top was, liep Oemoemenoe uit naar een voorsprong van 36-0. Toen zakte het niveau in en kregen de Brabantse bezoekers nog de gelegenheid om veertien pun ten te maken. Voor de Zeeuwse thuisclub maakte het niet uit. De eerste overwinning was een feit en de opmerking van Van der Waal, dat er veel in het team zit, terecht. „Dat vind ik ook wel", zei trainster Van Waveren nadien. „Als iedereen goed komt trai nen, en er voor gaat, kunnen we ver komen." Maar natuur lijk niet al te ver. „Nee. Kam pioen worden heeft geen zin, want dan krijgen we hetzelfde als vorig seizoen.." Dispensatie Een vrouw als rugbytrainster - laat staan speelster - is onge bruikelijk. Van Waveren is de enige in Nederland, die een dispensatie heeft om met de mannen mee te doen. „Dat komt omdat ik een maatje ho ger ben dan andere vrouwen, en vreselijk fanatiek. In Zee land speel ik nu voor het derde seizoen. Wat mc hier in Mid delburg vooral bevalt is dat ik redelijk geaccepteerd word. Normaal vinden ze het nog al tijd niet, maar ze weten dat ik veel kennis van de sport heb en aardig kan coachen." Oemoemenoe-Oldfants 36-14: Scores Oemoemenoe. HerbertJan van der Waal 5-0, Jan Albregtse 7-0. Charlo Bouwens 12-0, Her bertJan van der Waal 15-0. Tanne- guy Descazaud 20-0, Jan Albregt se 22-0. Marcel Kokje 27-0. Jan Albregtse 29-0, Wouter Krikke 34- 0, Jan Albregtse 36-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 18