Bekerduel zonder hoogstandjes Duiveland bekert ongeslagen verder PZC sport woensdag 30 augustus 2000 s 25 Terneuzen ontsnapt in de laatste minuut Zierikzee en Bruse Boys na 1-1-gelijkspel naar volgende bekerronde Oostkapelle blijft zonder nederlaag 1& uitslagen bekervoetbal door Klaas Verspoor I ZIERIKZEE - Terwijl er voor de toeschouwers langs de lijn ei genlijk weinig spectaculaire momenten te beleven waren, hielden de trainers van Zierik- zee en Bruse Boys een ander gevoel over aan de wedstrijd, ftvredenheid overheerste bij zowel Jos van Belzen als Ronald van Oeveren. Zierikzee-Bruse Boys, gisteravond in poule vier van de districtsbeker, eindigde ineen 1-1-gelijkspel. Het duel tussen de stad en het vissersdorp van Schouwen- Duiveland staat meestal garant voor veel doelpunten, strijd en emotie. Jos van Belzen, als ex- Arnemuidenaar, kende vooraf de beladenheid van het beker- treffen. „Ik heb ze gezegd dat het belangrijkste van vanavond is om geen kaarten op te lopen. Maar ik kan begrijpen dat het hier leeft. Bij ons in Arnemui- den was het, als we tegen Oost- kapelle en ook Bru moesten, niet anders. NTa negentig minuten voetbal kon geconcludeerd worden dat Zierikzee de morele winnaar was van het duel. Dat gold zeker wen de eindstand van Brouwer- shaven-DFS, de andere wed strijd in poule vier, bekend werd. Door het 2-2-gelijkspel plaatste Zierikzee zich op doel saldo ten koste van DFS voor de volgende ronde. Nabeschouwing .Voetballend stak het bij Bru vanavond beter in elkaar", oor deelde Van Belzen in zijn nabe schouwing. Collega Van Oeve ren beaamde dat. „Het was een leuke wedstrijd. Wij hebben weer in een andere opstelling gespeeld en achterin stond het goed." Ook bij Zierikzee was de orga nisatie van de defensie het be langrijkst. „En als je dat allebei vindt, dan krijg je zo'n wed strijd. Maar ik ben al bij dat het geen schoppartij is geworden. Wij waren bang voor Bruse Boys maar ik vond Bru wat gereser veerd spelen. Ze wilden het ach terin ook gesloten houden." Van Oeveren bevestigde Van Belzens woorden. „Wij hebben toch ook niet zo'n denderende voorbereiding meegemaakt. Toch ben ik tevreden over van- OOST-SOUBURG - Oostkapel le beleefde dinsdagavond een geslaagde generale repetitie voor de vuurdoop in de hoofd klasse. De Walcherse hoofd klasser versloeg in de laatste poulewedstrijd van het dis trictsbekertoernooi RCS met ruime cijfers (5-0) en bereikte daardoor ongeslagen de tweede ronde. Oostkapelle kwam vrijwel geen moment in problemen. Alleen het eerste kwartier van de twee de helft verloor het zijn greep op de wedstrijd, maar toen stond de ploeg van trainer Rens Griep al op een 2-0-voorsprong. In de eerste 45 minuten heerste Oostkapelle als een vorst. Het spel was weliswaar niet continu op topniveau, maar wél vol doende om RCS onder de duim te houden. Legio kansen voor Jean-Paul Mulder (schot op de paal), Marciano Tjauw-A-Hing (kopbal op de doellijn gekeerd), opnieuw Mulder (schot gered door RCS-goalie Jacco Nelen) en Jorrit Schuurman (twee af standschoten) eindigden echter met in het doel, Boogbal Na een halfuur brak Wilfred Schipper de ban. Hij werd op maat bediend door Ferrie Alf- ons en verschalkte doelman Ne len met een lepe boogbal: 0-1. Vlak voor rust kwam Oostka pelle uit een vloeiende aanval over zes schijven op een 2-0- voorsprong. Via Schipper, Mul der, Hazelaar en Ragut kwam de bal bij Alfons, wiens voorzet knalhard werd ingekopt door Hazelaar. In de tweede helft maakte Oost kapelle het werk af. Twee tref fers van Harro Hazelaar, waar van één strafschop, en één treffer van de hard werkende Jean-Paul Mulder brachten de 5-0-eindstand op het bord. In de laatste vijf minuten kregen Ha zelaar, Alfons, Mulder en Ragut nog schotkansen, maar allen hadden het vizier met op scherp staan. Schorsing Zaterdag opent Oostkapelle in de hoofdklasse B met een uit wedstrijd tegen Huizen. Mid denvelder Roel Latuheru kan gewoon meespelen, omdat hij zijn schorsing van drie wedstrij - den in de bekerduels heeft uit gezeten. Robin van de Velde kampt met een hamstringbles- sure, n^aar hoopt op tijd weer fit te zijn avond." Van Belzen ging met eenzelfde gevoel van het gras. „De invallers bij ons hebben het goed gedaan." Beide oefenmeesters vergaten gemakshalve de eerste twintig minuten van het duel, waarover ze absoluut niet tevreden kon den zijn. Termen als flipper- kastvoetbal of pingpongspel zouden niet misstaan als het spel getypeerd zou moeten wor den. Zelden of nooit kon een ploeg de bal lang in bezit hou den. Was het toch de angst en respect voor elkaar, waren het gewoon zenuwen of lag het aan het feit dat er bij beide teams andere poppetjes op diverse plaatsen stonden? Het eerste opmerkelijke feit was de wissel van Benjamin Ver west, die al in de eerste tien mi nuten het veld geblesseerd ver liet. Martin van der Schee was door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Zes Schouwse verenigingen hebben de eerste ronde van de districtsbeker overleefd. Behalve Bruse Boys en Zierikzee bereikten ook WIK'57, Mevo, Duiveland en Renesse de tweede ronde. Voor Brouwershaven, DFS, SKN- WK. Ouwerkerk, SKNWK en ZSC'62 is het bekeravontuur na gisteravond voorbij. Mevo plaatste zich voor de vol gende ronde ondanks een bla merende nederlaag tegen Kwadendamme dat twee op eenvolgende seizoen als laatste eindigde in de zesde klasse. WIK'57 bekert verder dankzij een 7-3-overwinning op Volhar ding. DFS verspeelde zijn goede positie tegen Brouwershaven. Ondanks een knappe 3-2-zege op Serooskerke bekert ZSC'62 niet verder, Duiveland bleef door de 2-1-zege op Dreischor ongeslagen in de beker en Re- nesse won knap van Meeuwen: 2-1Ouwerkerk en SKNWK na men afscheid van de beker met een nederlaag. Poule 4. Brouwershaven - DFS 2-2: Het de laatste weken zo goed draaiende DFS kreeg gis teravond het deksel op de neus. Door het 2-2-gelijkspel tegen Brouwershaven moet de ploeg van John Ebert de eer laten aan streekgenoot Zierikzee, dat op doelsaldo doorgaat naar de vol gende bekerronde. In de eerste helft was de thuisploeg heer en meester. Doelpunten van res pectievelijk Dick van Splunter (strafschop) en Peter van Mou- rik brachten een 2-0-ruststand op het bord. Ook in de tweede helft zag het er lange tijd naar uit dat de volledige winst in Brouwershaven zou blijven, Re- né Brussé en Anco van der Linde brachten DFS evenwel in de laatste minuten alsnog langszij. Poule 8. SKNWK - Wissenkerke 0-3. De bezoekers uit Wissen kerke lagen de gehele wedstrijd zwaar onder vuur. De aanval van SKNWK kon evenwel geen vuist maken Afmakers ontbra ken. terwijl er legio kansen wer den gecreëerd. Zo teisterde Martijn Neele de lat en was een inzet van Obi Kikstra te slap. Wissenkerke speelde slim en bleef geduldig met minimaal zijn vervanger. Scheidsrechter Theo van der Walt hield het duel van meet af aan kort en zag dat Leo Burgers namens Bruse Boys in de elfde minuut net over schoot. Strakke voorzet Vier minuten later kwam Zie rikzee voor het eerst voor de goal van doelman Jacob Muller, maar op het schot van Robbert Roggeband hoefde Muller niet in actie te komen. Dat moest in de 21e minuut Mullers collega Jacco van der Schee wel. Een strakke voorzet van rechtsback Leo Burgers kwam op het hoofd van Jacob van den Berge, die hard inkopte. Van der Schee, die wel naar de bal ging, moest toe zien hoe de houdbare bal onder zijn handen door in het doel ver dween: 0-1. Heel even zette Bruse Boys na de acht man achter de bal spelen Zodra zich de mogelijkheid voordeed, werd de counter ge hanteerd. En tot drie keer met succes. Alle doelpunten kwa men op naam van Robin Mo- reauw. Ouwerkerk - Bevelanders 0-1: Ouwerkerk verloor op eigen veld van een dominerend Beve landers. Hoewel de bezoekers het meeste balbezit hadden, konden ze weinig echte moge lijkheden creëren. Een vloeien de aanval na een halfuur resul teerde in de enige treffer van de wedstrijd. Het doelpunt kwam op naam van Leo Koole. Ouwer kerk kreeg ook kansen, maar was ongelukkig in de afronding. Eén doelpunt werd afgekeurd en een tweede poging werd door Theo de Visser op de doellijn ge red. Poule 10. Renesse - Meeuwen 2- 1: Renesse werd in de laatste poulewedstrijd tegen Meeuwen de gelukkige winnaar. Gezien het getoonde spel had een ge lijkspel de verhoudingen echter beter weergegevenIn de eerste treffer Zierikzee vast op eigen helft maar de bezoekers profi teerden niet. In plaats daarvan kwam Zierikzee in de 28e mi nuut aan de gelijkmaker. Frans Kommer, die een sterke partij afleverde, ging een duel aan met Leo Burgers en kwam vervol gens Theunis-Henk van den Berge tegen die de Zierikzee- speler onderuit werkte. „Hij haalde mijn standbeen weg. Het was een echte strafschop", vond Kommer. Van der Walt wees gedecideerd naar de strafschopstip en aan voerder Erwin Nelissen zorgde voorde 1-1. Na ruim een half uur was Jacco van der Schee wel attent op een schot van Johan Benard die na een aanval over vier schijven de keeper de kans op revanche gaf. Even later profiteerde Bruse Boys-aanvaller Erik Bleiji niet helft zorgden Leon Bakker en Peter Messemaker voor de 2-0- ruststand. Naarmate de tweede helft vorderde stak bij de thuis ploeg het gebrek aan voldoende conditie de kop op. Meeuwen maakte hier dankbaar gebruik van. Het kwam evenwel niet verder dan één score, die op naam kwam van Wilko Dinge- manse. Colijnsplaatse Boys-Domburg 2-2: Nadat Ko Brand kort voor rust met een fraai afstandsschot voor 0-1 had gezorgd, werd deze voorsprong in de 50e minuut verdubbeld door Koen Minder- houd, 0-2. Via Robert-Jan van de Genugten en Sebastiaan Soetekouw kwam de thuisploeg terug tot 2-2. Kort voor tijd mis te Ronald Jansen een opgelegde kans op 3-2; hij schoot hoog over. Poule 12. ZSC'62-Serooskerke 3-2: Na vier minuten scoorde Arnold van der Have 1-0, tevens de ruststand. In de tweede helft werd het door Eric-Jan Elen- baas en Jacco Heijboer 3-0. Kort hierna kreeg ZSC-doelman van een misser in de defensie van Zierikzee In de tweede helft gingen eerst schoten van Simon Boogaard en Johan Benard over voordat Zie rikzee in de dertiende minuut aan een doelpunt leek te komen. Een mislukte voorzet van Rem- co van der Wekken dwarrelde over Muller en belandde op de paal. Uiterst koel zorgde Marien Benard ten koste van een corner voor opruiming. In het laatste kwartier leverde een snel uitgevoerde aanval Zierikzee nog bijna de winst op, schreeuwde aan de andere kant Jacob van den Berge tevergeefs om een strafschop na vermeend hands en had Bruse Boys zes mi nuten voor tijd de wedstrijd moeten beslissen. Na een steek bal van Ralph van den Ouden op Marien Benard, die keeper Van der Schee, passeerde werd Mujo Sander Vaane de rode kaart we gens opzettelijk hands buiten het zestienmetergebied. Seroos kerke leek te profiteren, maar kwam niet verder dan 3-2 door Pieter den Hollander en Klaas Houterman Poule 14. Volharding-WIK'57 3-7: Door Elmar Verhage, Den nis Lassayr en Erik-Jan de Kort stond het na een halfuur 0-3. Volharding toonde veerkracht en kwam langszij door doelpun ten van John Sommeijer (2x) en Daniël Rijk, 3-3. Hierna was het weer de beurt aan WIK dat door Elmar Verhage, Patrick de Broekert en Eric-Jan de Kort uitliep naar 3-7. Kwadendamme-Mevo 3-2: Een knappe overwinning van de thuisploeg die tot tweemaal toe een achterstand goedmaakte. Michel Janse opende de score namens de gasten, maar Marcel Smits maakte gelijk, 1-1. Irvat Kordic tekende 1-2 aan, maar Jacco Zuidhof bracht zijn ploeg langszij. Doelman Henri Beu lens werd vanaf de strafschop- Avdic door Martin van der Schee goed naar de buitenkant gedrongen. Avdic wachtte te lang met afronden en belandde zo in een kansloze positie. Zierikzee-Bruse Boys 1-1 (1-1). 21 Jacob van den Berge 0-1, 28. Erwin Nelissen 1-1. Gele kaart: Perry Goe- degebuure ZierikzeeScheidsrech ter Th. van de Walt (Den Haag). Aantal toeschouwers: 100. Zierikzee: Jacco van der Schee. Per ry Goedegebuure. Michel Winkels, Envin Nelissen en Richard van Ba len; Robbert Roggeband (28 Michiel Tamerus), Remco van der Wekken, Benjamin Verroest (9 Martin van der Schee) en Frans Kommer: Pa trick Roggeband en Lee Mol. Bruse Boys: Jacob Muller, Leo Bur gers, Theunis-Henk van den Berge, Wilko Hanzen en Ralph van den Ou den; George Geluk, Johan Benard (61. Mujo Avdic), Marien Benard en Simon Boogaard; Erik Bleiji (75. Kees Benard) en Jacob van den Ber ge. stip match winner voor de thuis- ploeg Poule 15. Dreischor - Duiveland 1-2: De Schouwse streekderby was een wedstrijd met twee ge zichten. In de eerste helft was Dreischor de betere ploeg. Na de hervatting zorgden de mannen van Duiveland-trainer Ton van de Spaan voor het meeste ge vaar. Het was de bezoekende ploeg die uiteindelijk aan het langste eind trok In de eerste helft scoorde Jaimy Tiggelman voor Dreischor. De doelpunten voor Duiveland kwamen op naam van Jeroen de Bruine en Danny Leconte. Robur - Lewedorpse Boys 1-3: Rui da Silva Gomes en Edwin Fraanje brachten Lewedorpse Boys voor rust al op een 0-2- voorsprong Robur kreeg in de tweede helft kansen, trof ook nog eenmaal de paal, maar wist de marge niet te verkleinen. Een domme verdedigingsfout bete kende zelfs 0-3 door opnieuw Da Silva Gomes, voordat Erik Verkeste de eer voor de thuis ploeg kon redden: 1-3. van onze sportredactie BRESKENS - Het was de avond van Serge de Ruijsscher en niet die van Terneuzen. De robuuste Breskens-spits scoorde gister avond drie keer in het bekertref- fen op eigen veld en schoot zijn elftal bijna in de volgende ron de. Terneuzen, dat moest win nen om verder te bekeren, ont snapte in blessuretijd door een doelpunt van Michel Leonhart: 3-4. De uitschakeling was een klein, maar wel pijnlijk smetje op een verder voor Breskens voorbeel dig verlopen wedstrijd. De ploeg liep vast in het zicht van de haven, op een moment dat de wedstrijd naar het einde hob belde en het thuispubliek zich al opmaakte voor een warm ont haal. Toen de klok op het Bres- kens-veld tergend langzaam de laatste seconden wegtikte, viel het doelpunt dat Terneuzen ver loste van een ongetwijfeld lang nawerkende kater. Terneuzen-trainer Paul Telussa verbond er een voor de hand lig gende, harde conclusie aan. „We winnen gelukkig nog wel, maar wat zat het verdedigend en or ganisatorisch weer gammel in elkaar. Ik moet mijn spelers er elke keer opnieuw op wijzen dat ze positioneel anders moeten verdedigen. Dat heb ik nu in de rust met harde woorden gedaan. Het ging daarna iets beter, maar nog lang niet goed genoeg." Breskens speelde onbevangen, knokte tot drie keer toe prachtig terug na een achterstand en leek vervolgens op weg naar een niet meer verwachte stunt. Dat het uiteindelijk toch nog misging, was de verdienste van de Ter- neuzense spitsen Jacky Lam bert en Michel Leonhart. Lam bert legde op korte afstand van het doel de bal panklaar voor Leonhart. Voor Terneuzen scoorden in de eerste helft Michel Leonhart en Jacky Lambert, op aangeven van Ryan de Regt en Mike But. Breskens kwam eerst op gelijke hoogte door een strafschop van Serge de Ruijsscher, na een dis cutabele handsbal van Michel de Vries. En nog net voor rust (na een zuivere, maar afgekeur de treffer van Essad Osma- novski) scoorde De Ruijsscher toch nog, met een hard schot na een breedtepassje van Osma- novski. Terneuzen kwam in de zesde mi- Poule 1 Breskens-Terneuzen 3-4, Terneuzense Boys-Hoek 0-2 Hoek 3-9 Breskens 3-3 Terneuzen 3-6 Tern Boys 3-0 Poule 2 Arnemuiden-Veere 1-2, RCS-Oostkapel- le 0-5. Oostkapelle 3-9 RCS 3-3 Veere 3-6 Arnemuid. 3-0 Poule 3 SSV-Dauwendaele 1-0, Patrijzen-Kapelle 2-2 SSV 3-6 Dauwend. 3-4 Kapelle 3-5 Patrijzen 3-0 Poule 4 Brouwershaven-DFS 2-2, Zierikzee-Bru se Boys 1-1. Bruse Boys 3-7 DFS 3-4 Zierikzee 3-4 Brouwersh. 3-0 Poule 5 Yerseke-Apollo 1-2, Wemeldinge-Goes 1-6. Goes 3-9 Yerseke 3-3 Apollo 3-6 Wemeld. 3-0 Poule 6 's-Heer Arendskerke-Luctor 12-0, Hoede- kenskerke-Hemkenszand 1-4. Arendsk. 3-9 Luctor 3-3 Heinkensz. 3-6 H' kerke 3-0 Poule 7 Sluiskil-AZW 2-3, Hontenisse-HW'24 0- 6. HVV'24 3-9 Hontenisse 3-3 AZW 3-6 Sluiskil 3-0 Poule 8 SKNWK-Wissenkerke 0-3, Ouwerkerk- Bevelanders 0-1. Beveland. 3-9 SKNWK 3-3 Wissenk. 3-6 Ouwerkerk 3-0 Poule 9 Wolfaartsdijk-Walcheren 3-6, Borssele- GPC 3-7. GPC 3-6 Wolfaartsd 3-6 Walcheren 3-6 Borssele 3-0 Poule 10 Colijnsplaatse Boys-Domburg 2-2, Re- nesse-Meeuwen 2-1. Domburg 3-7 Meeuwen 3-3 Renesse 3-4 Col Boys 3-2 Poule 11 Zeelandia-Nieuwdorp 1-4, Hansweertse Boys-Waarde 10-0 Nieuwdorp 3-9 Zeelandia 3-3 Hansw Boys 3-6 Waarde 3-0 Poule 12 Noormannen-MZVC 1-2, ZSC-Seroos- kerke 3-2. Noorman. 3-6 Serooskerke 3-3 MZVC 3-6 ZSC 3-3 Poule 13 Jong Ambon-VCK 0-4, Zeeland Sport- Vlissingen 2-6 Vlissingen 3-9 Zeeland S. 3-3 VCK 3-6 J. Ambon 3-0 nuut na rust op 3-2: Menno den Dekker kopte de bal na een vrije trap van Dennis Riet j ens en op aangeven van Leo Kayser ach ter de overigens goed keepende Dannv Klokgieter. Maar na veel gestuntel in de Terneuzense ver dediging zorgde De Ruijsscher weer voor de gelijkmaker. Met die score was Breskens ge plaatst, maar de laatste minu ten werden de thuisclub fataal. Hoek plichtmatig naar overwinning TERNEUZEN - Terneuzense Boys en Hoek schotelden het publiek gisteravond een bijna slaapverwekkende partij voet bal voor. De hoofdklasser nam pas na rust afstand van de twee deklasser: 0-2. Ronald van Sliedregt maakte na de hervatting zijn opwachting en tekende voor beide treffers. Het eerste doelpunt was een droge schuiver vanaf de rand van het strafschopgebied. Elf minuten voor tijd tikte Van Slie dregt een door doelman Vinke geloste inzet van Dave Gijsel binnen. Met zijn tweede doelpunt maakte Van Sliedregt een eind aan de illusies van de thuis ploeg, die gedurende de hele wedstrijd een degelijke indruk maakte, maar in aanvallend op zicht met de eindpass tekort schoot. Na de hervatting werd aan beide kanten veel gewis seld. Het kwam het spelpeil van het veredelde trainingspartijtje niet ten goede. Defensie Hoek heeft met de komst van Ramazan Yuruk de gelederen in de defensie versterkt. De jonge (21) Turk debuteerde gisteren in de bekerwedstrijd tegen Terneuzense Boys als linksachter en maakte een goe de indruk. Yuruk heeft nog een contract van een jaar bij Loke ren en speelt op uitleenbasis voor de hoofdklasser. Ramazan Yuruk debuteerde als 17-jarige in de hoofdmacht van Sint-Niklaas, dat tot de fusie met Lokeren (eind vorig seizoen in de derde klasse nationaal uitkwam. Yuruk, van origine een linksbenige aanvallende middenvelder, werd vorig jaar omgeschoold tot linksachter en was aanvoerder van de hoofd macht. Poule 14 Volharding-WIK 3-7, Kwadendamme- Mevo 3-2. WIK 3-9 Volharding 3-3 Mevo 3-3 Kwadend 3-3 Poule 15 Dreischor-Duiveland 1-2, Robur-lewe- dorpse Boys 1-3. Lew. Boys 3-7 Dreischor 3-3 Duiveland 3-7 Robur 3-0 Poule 16 Oostburg-IJzendi|ke 0-9, Groede-Cad- zand 0-3. IJzendijke 3-7 Cadzand 3-4 Oostburg 3-6 Groede 3-0 Poule 17 SDO-Spui 2-3. Steen-Clinge 5-2 Steen 3-9 Spui 3-3 Clinge 3-6 SDO 3-0 Poule 18 Vogelwaarde-Zaamslag 2-5, Graauw- Axel 2-5. Axel 3-7 Vogelw 3-4 Zaamslag 3-6 Graauw 3-0 Poule 19 Biervliet-Hoofdplaat 1-0, Philippine-Aar- denburg 1-3. Aardenburg 3-7 Biervliet 3-4 Philippine 3-6 Hoofdpl. 3-0 Poule 20 Ria W-Koewacht 3-2, Terhole-Hulsterloo 0-4 Ria W 3-9 Hulsterloo 3-3 Koewacht 3-6 Terhole 3-0 Poule 21 Sluis-Schoondijke 6-2, Nieuwland-Mid- delburg 1-5. Middelburg 3-9 Sluis 3-3 Nieuwland 3-6 Schoondijke 3-0 Poule 22 Krabbendijke-Rillandia 0-5, Corn Boys- Kruiningen 2-4 Rillandia 3-9 Kruiningen 3-3 Krabbend. 3-6 Corn 8oys 3-0 Poule 25 Tholense Boys-WC'68 2-1, Noad'67- Dosko 2-2. Thol Boys 3-9 WC'68 3-3 Dosko 3-4 Noad'67 3-1 Poule 27 Stavenisse-Steenbergen 1-6, Divo-WHS 2-1 Divo 3-9 Steenb 3-3 WHS 3-6 Stavenisse 3-0 Poule 33 Val Aan-Smerdiek 5-2, Lepelstraatse Boys-Bergen 2 4 Val Aan 3-9 FC Bergen 3-4 Smerdiek 3-4 Lep Boys 3-0 Poule 34 MOC-ODIO 1-4. Rimboe-SPS 2-0. Rimboe 3-9 MOC 3-3 ODIO 3-6 SPS 3-0 Een speler van Duiveland probeert met een sliding de bal te veroveren. •v- -«*4 foto Janne Wolterbeek Een duel om de bal tijdens Zierikzee-Bruse Boys (wit shirt). Mevo naar tweede ronde ondanks blamerende nederlaag tegen Kwadendamme foto Janne Wolterbeek Derde wedstrijd eerste ronde districtsbeker. De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de tweede ronde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 45