TOEKOMST. TOTAL BOUWEN AAN JE jongeneel STEGINK B.V. LEERLING PROCES OPERATORS M/V Zeeuwse Bibliotheek koster co VERTEGENWOORDIGERS M/V TIMMERLIEDEN MEDEWERKER MUZIEK (MA/) BLAQDEN 'packaging Creyfs ©Interim LOCATIELEIDER M/V Magazijnmedewerker Vacatures ook op internet: vmw.pzc.nl powered by JobTrack nl I PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2000 TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. Total Raffinaderij Nederland N.V. is een dochteronderneming van de oliemaatschappij TOTAL FINA ELF en het chemieconcern The Dow Chemical Company. De raffinaderij biedt werk aan 350 hooggekwalificeerde medewer kers. De hoofdactiviteiten De raffinaderij beschikt over een aardolieraffinagecomplex en een hydrocracker. Deze installaties verwerken respectievelijk aard olie en stookolie tot LPG, nafta, benzines, diesel, huisbrandolie, vliegtuigbrandstof, stookolie, che mische producten en zwavel. CAO Binnen de huidige bedrijfs-CAO biedt TOTAL Raffinaderij Nederland N.V de mogelijkheid aan 8 Leerling Proces Operators om in twee jaar het vak te leren kennen om een betere positie op de arbeidsmarkt te verwerven. De afdeling De afdeling Operations is onderverdeeld in drie werkge bieden: het aardolieraffinagecomplex, het hydrocracker- complex en het tankpark met verpompingen en verladin gen van producten en grondstoffen. In deze drie gebieden hebben we in totaal 6 vacatures. De functies De doelstelling van de functies is om o.a. door controle en bijsturing van apparatuur, opnemen van meetgegevens, nemen van monsters, assisteren bij verladingen op de steigers enz. de productie en de productafhandeling te op timaliseren en volgens planning te laten verlopen. Hierbij is het naleven van voorschriften met betrekking tot Veilig heid, Milieu, Kwaliteit en ARBO van primair belang. Spreekt de functie je aan? Stuur een sollicitatiebrief met Curriculum Vitae aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. T.a.v. de heer P.M. Kok, afdeling HRCS Postbus 210 4380 AE Vlissingen Total vraagt: jonge enthousiaste krachten, met opleidingsniveau MBO, HBO technisch/maritiem, (SWTK, AOT, Wtb, Pt), die net hun opleiding hebben afgerond en/of enige ja ren ervaring hebben opgedaan. TOTAL biedt: Een contract van twee jaar (proeftijd twee maanden). Een aantrekkelijk aanvangssalaris dat elk half jaar kan groeien bij goed functioneren. Een functie in volcontinudienst (vijf ploegenrooster: 33,6 u) met een standaard toeslag van 30%. Een werkomgeving met prettige collega's, waarvan je veel kunt leren. Bij gebleken geschiktheid en het ontstaan van een vacature kans op een vaste aanstelling. Meer informatie? Bel dan de heer Kok op 0113-619227 of de heer Flikweert op 0113-619213 en/of bezoek onze website www.trn.nl. Uw brief met CV kunt u ook e-mailen naar pieter.kok@trn.nl onder vermelding van: Sollicitatie. VEELZIJDIGE SCHOONMAKERS WORD JIJ EEN VAN ONZE NIEUWE DUIZENDPOTEN? Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar fulltime parttime algemeen medewerkers. De werkzaamheden zullen bestaan uit glazenwassen, schoon maken, brand/roetreinigingen en alle verdere voorkomende werkzaamheden. In het bezit zijn van rijbewijs B is een vereiste. Wij bieden: een salaris volgens de schoonmaak CAO spaarloonregeljng; flexibele werktijden; interne en externe opleidingen; een prettige werksfeer. Voor informatie of sollicitatie: telefoon 0111 412566 of schrijf naar koster co B.V. Postbus 35, 4300 AA Zierikzee Koninklijke Jongeneel is een van de grootste partijen op het gebied van hout plaatmateriaal en afbouwproducten voor de professionele bouw en industrie met 35 regionale vestigingen in Nederland. In de regio Zuidwest met vestigingen in Bergen op Zoom, Breda. Moerdijk. Terneuzen en Tilburg) werken in totaal 85 mensen waarvan 4 0 mensen in de commercie Ter versterking voor de vestigingen Bergen op Zoom en Breda zijn we op zoek naar de beste voor onze klanten De functie. Na een inwerkperiode ben je verantwoordelijk voor het plannen en realiseren van de verkoopdoelstellingen in de regio Daartoe maak je een plan. onderhoud je contacten met bestaande relaties, acquireer je nieuwe relaties en voer je onderhandelingen met klanten en afnemers. Je doelgroep is de bouw en industriële sector. Doordat je de markt ontwikkelingen op de voet volgt en bereid bent opleidingen te volgen kun je de klanten goed adviseren over de diverse mogelijkheden van het assortiment Je werkt zelfstandig waarbij je rapporteert aan de verkoop leider of manager Wat zoekt Jongeneel. Voor deze functie zijn wij op zoek naar commerciële doorzetters met energieke persoonlijk heid Je beschikt over overtuigingskracht en bent een goede gesprekspartner voor de aannemerij. Daarnaast ben je ondernemend, flexibel en servicegencht. Aantoonbare verkoopervaring in een commerciële buiten dienstfunctie is noodzakelijk. Kennis van hout en plaatmateriaal of ervaring in de bouwsector is een pré. Minimaal MBO werk denkniveau, aangevuld mer commerciële cursussen en je ben bekend met Windows 95 en het softwarepakket Word. Je bent woonachtig in de regio Zuidwest of bereid om je hier Wat biedt Jongeneel. Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor initiatief voor mensen die op een zelfstandige, resultaatgerichte en ondernemende wijze willen werken bij een professionele organisatie Verder bieden wij naast een prima salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe te solliciteren? Ben jij degene die wij zoeken, dan kun je je sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer 00-53 -binnen 14 dagen zenden aan Koninklijke Jongeneel B.V.. t.a.v. de heer Richard W.G. van Schie, afdeling Personeelszaken, Postbus 49. 3500 AA Utrecht of e mail adres r.van.schie®jongeneel nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met John Cuisinier, manager van Jongeneel Breda, telefoonnummer 076 5879287 Voor algemene informatie kun je ook onze website bezoeken www.jongeneel.nl. Het hout nooit opt F AANNEMINGSBEDRIJF VLISSINGEN i Aannemingsbedrijf Stegink B. V. voert bouwwerken uit op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, betonbouw, renovatie en restauratie. Daarnaast beschikken wij over een aparte afdeling service en onderhoud die o.a. onderdeel is van TONED (Totaal Onderhoud Nederland) en hiervoor het onderhoud van diverse landelijke winkelketens in ons werkgebied verzorgt. Het werkgebied beslaat de gehele provincie Zeeland, Goeree-Overflakkee en een gedeelte van West-Brabant. Wegens toename van de werkzaamheden zoeken wij Ervaren allround Aanmelden op kantoor of telefonisch 0118-415080. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Riemens Aannemingsbedrijf Stegink B.V. Paul Kru gerstraat 263 4382 MH Vlissingen De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaangevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Mid delburg, is de wetenschappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinci ale Bibliotheekcentrale Als multimediaal kennis- en cultuurcentrum biedt de Zeeuwse Bibliotheek naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse 8ibliotheek leent per jaar meer dan 1,2 miljoen publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen en particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen Bij de afdeling collectievorming en inlichtingen ontstaat de vacature van; voor 20 uur per week voor onbepaalde tijd. FUNCTIE-INFORMATIE: - inlichtingen over de muziekcollectie, de collectie romans, de jeugdcollectie, nieuwe media en materiaal voor jongeren; - collectievorming muziek (adviseert over de aanschaf van nieuw verschenen of te verschijnen musicalia en saneert volgens richtlijnen); - cataloguswerkzaamheden; - uitzoeken van repertoire voor muziekverenigingen en muziekscholen; - uitvoeren van promotionele activiteiten. FUNCTIEPROFIEL: - diploma muziekbibliothecaris, of een vergelijkbare opleiding (bijv. Conservatorium); - brede repertoirekennis op het gebied van muziek met het accent op klassieke muziek; - flexibiliteit en bekend zijn met nieuwe ontwikkelingen; - affiniteit met jeugdbibliotheekwerk en met de romancollectie; - klantgerichte instelling; - communicatieve vaardigheden zowel schriftelijk als mondeling; - flexibel inzetbaar; - kunnen werken in teamverband. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.934,04 (schaal 6, aanloopniveau) tot maximaal 2.623,54 (schaal 7, functieniveau) bruto per maand bij een 20-urige werkweek (norm 01-01-2000). Beneden de leeftijd van 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinder opvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw R.J. Almawaidi-Bensch, telefoon: (0118) 65 42 66. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 6 september 2000 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken onder vermelding van vacaturenummer ZB/2000/08/01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zebi.nl Blagden Packaging Nederland B. V. in Halsteren is een onderdeel van de internationale Blagden Packaging groep met zusterbedrijven in België, Frankrijk, Spanje, Duitsland, Oosten rijk en Engeland. Onze onderneming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen (vaten, blik ken, bussen, etc.) voor onder meer de chemische industrie en verf- en voedingsmiddelen industrie. Momen teel werken er bij ons in Halsteren 155 medewekers. WH je slagen op de arbeidsmarkt? Dan zijn kennis en ervaring onmis baar. Creyf's Interim biedt je alle mogelijkheden om relevante kennis en waardevolle werkervaring op te doen. Ons netwerk van kantoren in binnen- en buitenland staat dage lijks klaar om jou aan een geschikte baan te helpen. Neem je toekomst in eigen hand en laatje inschrijven bij Creyf's Interim. Dat werkt voor iedereen Ben jij op zoek naar een uitdaging? In onze afdeling drukkerij bedrukken wij alle voorkomende decoraties in meerdere kleuren en drukgangen op bladen blik. Ter ondersteuning van deze afdeling drukkerij en de afdeling verkoop zoeken wij een: DTP-er werkvoorbereider m/v De werkvoorbereider is de spin tussen de afdeling verkoop en afdeling drukkerij. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het vertalen en bewerken van de aangeleverde mate rialen van de klant met behulp van een nog op te zetten geautomatiseerd systeem; het onderhouden van contacten met de klanten lithograaf; de totale werkvoorbereiding van onze drukkerij met betrek king tot de planning; het bewaken van de leveringsafspraken. Ben jij een vlot persoon met goede contactuele eigenschap pen, verantwoordelijkheidsgevoel en een flinke dosis wer klust en heb je een grafische achtergrond met kennis van lithografie en DTP? Reageer dan direct! Onze productie is onderverdeeld in teams. Voor diverse teams zijn wij op zoek naar een: Machinebediende m/v Voor het bedienen van verschillende productiemachines. Ben je in het bezit van een lts-diploma en wil je in de toe- komst het VAPRO-A diploma behalen? Reageer dan op deze advertentie! Wat hebben wij te bieden: Een prettige werksfeer in een groeiend bedrijf met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling: Wil je meer weten over de inhoud van deze functies en het werken bij ons bedrijf? Neem dan direct telefonisch contact op met onze productiemanager Ed Been, tel, (0164) 68 11 29 (ook buiten kantooruren). Tijdens kan tooruren kun je ook contact opnemen met Anneke Baay, tel. (0164) 65 06 61 of laatje informeren door de medewerkers van Creyf's Interim van de vestiging in Bergen op Zoom. Blagden Packaging Nederland B.V. Steen bergseweg 42 4661 RH Halsteren Creyf's Interim Burg. van Hasseltstraat 52 4611 BL Bergen op Zoom Tel. (0164)21 30 30 Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen zoeken met ingang van 1 december 2000 (of zo spoedig mogelijk) een Voor de openbare basisschool "De Schalm" te Stavenisse. De Schalm heeft ongeveer 90 leerlingen. Deze zijn verdeeld over 4 com binatiegroepen. Samen met de 7 andere openbare basisscholen in de gemeente maakt de school deel uit van de Federatie Openbare Basisscholen Tholen. De Federatie staat onder leiding van een boven schools directeur. De functie heeft een omvang van 38 uur per week (werktijdfactor 1.0000). De vacature zal tegelijkertijd intern en extern opengesteld worden. Functie-eisen: Naast de wettelijke vereisten verwachten wij van de gegadigden dat zij: Daadwerkelijk uitvoering kunnen geven aan de uitgangspunten van het openbaar onderwijs; Beschikken over goede communicatieve vaardigheden; Zelfstandig leiding kunnen geven aan de locatie binnen de afspraken zoals die zijn neergelegd in onder andere het directiestatuut, het huishoudelijk reglement op de stafvergadering en de werktijdenregeling van de Federatie; Een praktische instelling hebben; Flexibel, stressbestendig en zelfkritisch zijn; Kennis hebben van en vaardigheden hebben in het gebruik van computers binnen het basisonderwijs; Samen met de andere locatieleiders en de bovenschools directeur binnen en buiten het stafoverleg een constructieve bijdrage kunnen leveren aan de verdere ontwikkeling van de Federatie; Kwaliteitsverbetering van het onderwijs, zorg voor de leerlingen en onderwijskundig management als hoofdtaak zien. Op aanvraag zal een informatiepakket met daarin o.m. de hierboven ver melde documenten toegezonden worden. De schoolgids is te bekijken op internetsite van de Federatie (www.obs-tholen.nl). De locatieleider zal bezoldigd worden volgens schaal 10 van het Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel: leraar met bijzondere taak. Wij verwijzen naar bijlage 2 van het directiestatuut voor de exacte taakom schrijving van de locatieleider. Bij de benoemingsprocedure wordt een adviescommissie ingeschakeld. Een bezoek aan de school van de kandidaat vormt onderdeel van de uit eindelijke besluitvorming. Indien u inlichtingen wenst of geïnteresseerd bent in deze functie, kuntu zich in verbinding stellen met de bovenschools directeur, de heer L.A. Hellemons, telefoonnummer 0166-667028 (e-mail: fobthole@concepts.nl) gemeente Tholen met de heer N.J. Reijngoudt van de Afdeling Algemeen Bestuur en Welzijn, telefoonnummer 0166-668317 (e-mail: nre@tholen.nl). Het informatiepakket kunt u aanvragen bij de heer Reijngoudt van de Afdeling Algemeen Bestuur en Welzijn. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het college van burgemeester en; wethouders van de gemeente Tholen, Markt 1-5, 4695 CE te Sint-' Maartensdijk. Uw sollicitatiebrief dient uiterlijk 11 september 2000 in ons bezit te zijn. Tholen is een Zeeuwse plattelandsgemeente met bijna 24.000 inwoners. De gemeente is centraal gele gen tussen de randstad, westelijk Noord-Brabant en Antwerpen. Naast een uitstekend woon- en leefklimaat biedt Tholen door haar lig ging aan de Oosterschelde de liefhebber van natuur en recreatie tal van moge lijkheden. Tholen, daar kun je niet omheen! ^□CViEPis een dynamische technische groothandel in centrale verwarmingsmateria- len en sanitair en heeft vier vestigingen, te weten in Goes, Drachten, Bunnik en Terneuzen. Momenteel hebben wij in ons magazijn te Goes plaats voor een gemotiveerde met kennis van sanitair of cv-materialen Geboden: - afwisselende functie - jong, dynamisch bedrijf - goede arbeidsvoorwaarden Taak: Alle voorkomende magazijnwerkzaamheden, zoals orderlopen, inpakken en verzendklaar maken van orders, binnenkomst goederen en expeditiewerkzaamheden. - leeftijd tussen 25 en 35 jaar Na de inwerkperiode behoort de - representatieve en gemotiveerde persoonlijkheid balieverkoop van sanitair en cv enkele jaren ervaring in de installatiebranche is vereist Gevraagd: tot één 'van de werkzaamheden. - heftruckervaring en werkervaring in het magazijn is een pre Nobelweg I 4462 GK Goes tel 0113-24951*1 Bent u de juiste persoon die deze functie tot een succes wil maken? Stuur dan binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw brief voorzien van cv aan: Gévier b.v., t.a.v. personeelszaken, Postbus 350, 4460 AT Goes Voor meer informatie kunt u bellen met dhr. W. Kouwenhoven, tel. nr. 0113-249516

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 50