PERSONEEL Werkt Tènce Vacatures AutoTeam boekhoud kundig medewerker uitzendbureau Remijn v.o.f. Akbeids i&Bureau ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Vacatures ook op internet: www.pzc.nlpoweredbyJobTrack.nl iÉɧS 49 GEVRAAGD: parttime v/m Frantzen Van Sisseren Notarissen is een middelgroot notariskantoor gevestigd nabij het centrum en het NS-station te Goes. Wij zijn op zoek naar een accurate boekhoudkundig medewerker met kennis van geautomatiseerde boekhouding. Wij verwachten van de kandidaat dat zij/hij in het bezit is van het praktijkdiploma boekhouding. Voorts is ervaring vereist. De functie betekent een deeltijd betrekking van 2 dagen per week. - informatie Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij mw. M.G. van Oyen, 0113-232520. Sollicitaties met c.v. kunt u tot 11 september aanstaande sturen naar Frantzen Van Sisseren Notarissen, t.a.v. dhr. J.M. Goerée, Postbus 14, 4460 AA Goes. Frantzen Van Sisseren Een zee aan kansen in het grootste hotelcomplex aan de Nederlandse kust! HOTELS van ORANJE: De plaats waar je je talenten optimaal kunt benut ten. Wij geven alle ruimte aan mensen die geen detail over het hoofd zien en weten hoe zij met het begrip 'teamverband* om moeten gaan. In een omge ving die bruist van de afwisseling en met een zee aan groeikansen. Verleg je horizon vandaag nog. ZELFSTANDIG WERKEND KOK (Aankomend) CHEF DE PARTIE Binnen de witte brigade van de Keukens van Oranje kun je zelfstandig bin nen alle parties van onze keukens functioneren of ben je bereid dit te gaan le ren. Je verstaat het koksvak goed en bent gewend maaltijden te bereiden van een kwalitatief hoog niveau. Ook de bereiding en de presentatie van het ont bijtbuffet kennen geen geheimen voor je. MEDEWERK(ST)ERS BEDIENING (fulltime/parttime) In de Restaurants van Oranje en de Banqueting hebben wij ruimte voor enthousiaste, representatieve medewerk(st)ers die er voor willen gaan. Als medewerk(st)er bediening ben je hèt visitekaartje en zorg je er op professio nele wijze voor dat het onze gasten aan niets ontbreekt. Je bent gewend in wisseldiensten te werken, hebt een groot gevoel voor gastvrijheid en weet van aanpakken. Hotels van Oranje bieden je naast uitzicht op zee, een prettige werksfeer en een goed salaris: Bedrijfskleding Een bonus als je een heel jaar niet ziek bent 25% korting op het gebruik van eigen faciliteiten f 0,10 korting op elke liter benzine die je tankt Personeelsvereniging "Oranje Boven", die leuke evenementen organiseert Wij assisteren graag bij het zoeken naar woonruimte. jouw uitdaging krijgt bij ons een veelzijdige invulling! Ben je toe aan een nieuwe uitdaging binnen een dynamische organisatie, dan zien we je sollicitatiebrief, voorzien van CV, uiterlijk voor 8 september 2000. tegemoet Hotels van Oranje T.a.v. Mevr. A. van Dijl, Manager P&O Koningin Wilhelminaboulevard 20-31 2202 GV NOORDWIJK 071 -367 68 28 ENTHOUSIASTE MODIEUZE MEDEWERKSTER GEVRAAGD voor 32 uur per week Inlichtingen bij De Blauwe Winkel, Havenplein 16, Zierikzee, Tel.: 0111-414287 AutoTeam Goes b.v. Tel 0113 - 23 79 23 maakt deel uil van de BAGE Groep. Onze viaie: Wij hebben besloten om mei onze klanten een team le vormen. Wij zien dat als een uitstekende investering om ons doel te bereiken Ons doel: Wij willen blije klanten AutoTeam Krabbondijke b.v Tel (0113)50 20 10 AutoTeam Roosendaal b.v. Tel. (0165)57 85 78 AutoTeam Steenbergen b.v. Tel. (0167)56 04 44 ZuidWcst Lease Goes b.v Tel (0113)23 52 22 Baarends Autoschade Goes b.v. Tel. (0113)21 55 67 Logistiekcentrum Ons logistiekcentrum bestaat uit een complex geheel van onderdelen. Via een speciaal computerprogramma wordt de voorraad beheerd. Zowel voor onze technische specialisten als voor onze opdrachtgevers. Functie-inhoud balie verkopen klaarzetten van orders controleren van binnengekomen goederen kas afhandelingen Gevraagd wordt kennis motorvoertuigen techniek goede contactuele eigenschappen zelfstandig kunnen werken flexibele instelling leeftijd 18-25 jaar in bezit van rijbewijs 8 Magazijn medewerker mlv Wij bieden je Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden waaraan je merkt dat we je werk waarderen. Prima toekomstperspectieven om te groeien in je vak. Een team collega's waarmee het goed samenwerken is. Maak een goede start Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen twee weken aan AutoTeam b.v. ta.v. de directie, postbus 57, 4460 AR Goes. Vermeld daarin zo compleet mogelijk je opleiding, ervaring en motivatie. Wil je meer weten? Bel voor informatie met de heer J. Smit OPEL© m BHHHHN mm Voor de Revisieperiode van een Elektriciteits centrale zijn wij op zoek naai Corveeërs m/v, Medewerkers Stralingsbe- schermings m/v, Magazijnmedewerkers m/v, Wasserijmedewerkers m/v, Chemisch Analisten (MLO) m/v Het veiligheidscertificaat (VCA/WA) is een verplich ting, heeft u dit niet dan bestaat er de mogelijkheid om dit gemakkelijk viaTence te behalen. Deze vacatures zijn zowel in dagdienst als ook m de verschillende ploegendiensten en lopen in de penode van 18 sep tember tot en met 20 oktober. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ernst van Housselt. 77 0118-629658. Tevens zijn wij op zoek naar: Aanpakkers m/v Voor onze vestiging in Vlissingen zoeken wij mensen die graag willen werken in de productie of in de haven in zowel de ochtend- als avonddienst. Het vervoer is geregeld en geheel GRATIS. Kom snel langs op onze vestiging in Vlissingen want dan kun je hoogstwaarschijnlijk meteen aan de slag. Voor meer informatie kun je terecht bij Melanie Borremans, 0118-415059. Algemeen medewerker m/v ggU Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij per direct op zoek naar een algemeen medewerker voor langere tijd. Het gaat om een functie in dagdienst en jij bent verantwoordelijk voor een goede afhandeling van allerlei hand- en spandiensten op een bedrijfster rein. Ben jij nieuwsgierig, in bezit van VCA-certifi- caat, neem snel contact op met Moniek Lindenberg, 0118-629658. Verkoper slagerij m/v Voor een slagerij in Oostkapelle zijn wij per di rect op zoek naar een gedreven part-time kracht, die zorg draagt voor de verkoop en alle andere voorko mende werkzaamheden. Het betreft in de winter een vast dienstverband van 20 uur per week en in de zo mer 26 uur per week. Neem voor meer informatie contact op met Moniek Lindenberg, 0118-629658. Junior operator m/v H Voor een gasoverslagbedrijf in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een een junior operator. Jij bent in het bezit van een opleiding in de metaal op MBO- niveau. je hebt het veiligheidscertificaat en enige af finiteit met procestechniek. Het werk vind plaats in een 5-ploegensysteem en bij gebleken geschiktheid volgt een contract voor langere tijd. Bel voor meer in formatie met Erpst van Housselt, «0118-629658. Magazijnmedewerker m/v Voor een relatie In Vlissingen-Oost zijn wij per direct op zoek naar een magazijnmedewerker. Het be treft werkzaamheden in dagdienst, met werktijden van maandag t/m vrijdag van 08,00 - 16.30 uur (voor 40 uur per week) Het is mogelijk voor langere tijd. Ben jij in het bezit van je VCA en heb jij ervaring of zelfs een certificaat van de Reachtruck, neem dan zo snel mogelijk contact op met Moniek Lindenberg, «0118-629658. Zelfstandig boekhouder m/v Wij zijn op zoek naar een zelfstandig boekhou der, die vooreen bedrijf een boekhouding gaat opzet ten in Exact, Het is een project van in eerste instantie 3 maanden, voor 3 dagen per week, waarna het moge lijk verlengd kan worden om gegevens in deze boek houding in te voeren. Heb jij een boekhoudkundige opleiding op MBO-niveau en veel kennis van Exact, neem dan contact op met Moniek Lindenberg. «0118-629658 Matrozen m/v Voor een vervoersbedrijf in Zeeland zijn wi j op zoek naar enthousiaste matrozen voor langere tijd. Doorgroeimogelijkheden zijn bijv. kwartiermeester of stuurman. Heeft u ervaring in de binnenvaart, kust vaart of in de visserij en/of bent u in het bezit van de opleiding S4 of S.M.B.W. en bent u bereid tot het werken in ploegendienst, neem dan contact op met Davine Keersemaker, «0118-629658. Schoonmaakpersoneel m/v Voor diverse vakantieparken en hotels zijn wij op zoek naar gemotiveerd schoonmaakpersoneel, het werk vindt voornamelijk plaats op de vrijdag, de weekenden en de maandag en het vervoer is geregeld. Voor meer informatie kunt u terecht bij Davine Keer semaker. 0118-629658. Financieel medewerker m/v m Wij zijn op zoek naar een ervaren financieel medewerker die zich bezig houdt met het verzamelen, vastleggen, controleren en rapporteren van financiële gegevens binnen de organisatie met als doel het ge voerde financiële beleid inzichtelijk en goed onder bouwd weer te geven. Wij vragen van de kandidaat een administratieve opleiding op MBO/HBO niveau en ervaring op dit gebied. Het betreft een parttime baan van 24 uur p/wk en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Moniek Lindenberg, 0118-629658. Timmerlieden m/v Voor een installatiebedrijf in Middelburg zijn wij op zoek naar meerdere monteurs van o.a. plafond-, en wandsystemen, enige houtbewerkingservaring is vereist alsmede een opleiding óp LTS-niveau in de richting houtbewerking of bouw. Werkzaamheden zul len in dagdienst plaatsvinden en bij gebleken geschikt heid met een vast contract. Voor meer informatie, bel met Marianne Eielst, «0118-629658. Veiligheidscertificaat Wist u dat het tegenwoordig op de technische be drijven verplichte veiligheidscertificaat; het VVA/VCA-certifïcaat snel via Tènce.' te behalen is. Werk jij of zoek je werk in de techniek en je hebt dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblijvende informatie langs op onze vestiging te Middelburg. STA JIJ KLAAR OM IN TE VALLEN? Op zoek naar een leuke, goedbetaalde vakanticbaan? Schrijf je vandaag nog in bij Tènce.' www.tence.nl Middelburg te nee, nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Vlissin gen tence.nl Sint Jacobspassage 2, 4381 EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 Stichting Mytyl- en ZMLK onderwijs te Goes Mytylschool de Sprienke is een school voor speciaal en voortgezet speciaal onderwijs. De school wordt bezocht door leerlingen van 3 tot 20 jaar met een lichamelijke of meervoudige handicap. De Sprienke biedt haar leerlingen zowel een onderwijs- als behandelprogramma. Tevens verzorgt de Sprienke ambulante begeleiding aan leerlingen met een motorische beperking in het reguliere onderwijs. Voor de volgende functies is de school op zoek naar geschikte kandidaten: a. Ambulant begeleider (fulltime) De dienst A.B. bestaat uit een team van 6 medewerkers en verzorgt ambulante begeleiding op scholen voor basis- en voortgezet onderwijs in Zeeland. Kennis en ervaring op het gebied van orthodidaktiek in relatie tot motorische problemen is van groot belang. Wij zoe ken bij voorkeur iemand die zich gespecialiseerd heeft op het gebied van (motorische) remedial teaching. Het bezit van een auto is noodzakelijk. b. Vakleerkracht bewegingsonderwijs (26 uur p.w.) Deze vacature is ter vervanging i.v.m. zwangerschapsverlof voor de periode oktober 2000 tot en met januari 2001, De vakleerkrachten bewegingsonderwijs verzorgen de lessen gym nastiek en zwemmen voor alle groepen volgens een vastgesteld rooster. Kennis en ervaring met de doelgroep is gewenst. Wij zoeken iemand met de opleiding MO-P bewegingsonder wijs. c. Invalkrachten Voor de vervangerspool zoeken wij medewerkers voor de functie van groepsleerkracht. Kennis en ervaring in het speciaal onderwijs is gewenst; een onderwijsbevoegdheid is vereist. Wij zoeken collega's die teamgericht willen werken, over goede contactuele eigenschappen beschikken en tevens bereid zijn zich in te zetten voor de verdere realisatie van de in gang gezette onderwijsvernieuwing. Voor nieuwe medewerkers kent de school een begeleidingstraject. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Onderwijs. Voor nadere informatie kunt u de Sprienke bellen, tel. 0113-229150 Functie a: informeren bij de coördinator ambulante begeleiding, mw. I. de Looff (di/wo middag). Functie b en c: informeren bij de adjunct-directeur SO. de heer C M. Moelker of de adjunct directeur VSO. de heer H.D. Meerbeek, Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie van de school, Vivaldipad 14462 JA Goes Drogerij Havennr. 7600 Yslandweg 5 4455 SR NIEUWDORP Graanhandel Molendijk 82 4453 VA 's-HEERESHOEK Vraagt Chauffeur voor: Vrachtauto met haakarmsvsteem Sollicitatie te richten aan: Remijn v.o.f. Molendijk 82 4453 VA s-HEERENHOEK Tel.: 0113-351386 Deze week bij het Arbeidsbureau GORDIJNENNAAISTER Voor een naaiatelier zijn wij op zoek naar een gordijnennaaister. Een bepaalde opleiding is niet vereist; u wordt intern opgeleid. Als u handig en creatief bent, is dit wellicht een leuke vacature. U krijgt eerst een tijdelijk contract voor 37 uur per week, daarna is er kans op verlenging en/of vast werk. Meer informatie bij A. Adnaansens, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 36009-00. KOK Voor een bedrijf in Middelburg zoeken wij een gemotiveerde derdejaars kok voor het bereiden van gerechten a la carte, buffetten en lunches voor kleine en grote groepen. Meer informatie bij Patrick Braam, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. Vacaturenummer 40163-00. FRUITPLUKKERS Voor diverse bedrijven op de Bevelanden zoeken wij fruitplukkers. De werkzaam heden bestaan uit het plukken van appels en/of peren Het werk begint in septem ber en duurt een a twee maanden Meer informatie bij Caroline Lobbezoo, Arbeidsbureau Goes, tel: 0113 - 240500. MAGAZIJNMEDEWERKERS Voor een distributiecentrum m Zierikzee zoeken wij gedreven magazijnmede werkers met praktisch inzicht. U bent enthousiast, flexibel inzetbaar en bereid om in ploegendienst te werken. Het bezit van een heftruckcertificaat is een pre. Het betreft een tijdelijk contract voor 40 uur per week, dat in ieder geval duurt tot december 2000. Afhankelijk van de ont wikkelingen kan het omgezet worden in een vast dienstverband. Interesse in deze baan met een goede ploegentoeslag? Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111- 412953, Vacaturenummer 40161-00. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor een autobedrijf in Zierikzee zoeken wij een administratief medewerker U verricht boekhoudkundige werkzaam heden, bedient de telefooncentrale en doet baliewerkzaamhedcn. U hebt een mbo werk- en denkniveau en u bent klantvriendelijk, enthousiast en leer gierig. Met name schoolverlaters kunnen reageren- Het betreft een vast dienst verband voor 38 uur per week. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 412953. Vacaturenummer 40171-00. DESKMANAGER Wij zoeken voor een werkgever een desk manager. Het betreft een aansturende functie waarbij u leiding geeft aan de commercieel medewerkers aan de balie. U adviseert over en/of verkoopt stan daarddiensten, stelt rapportages op en verricht bahewerkzaamheden betreffende de standaard bankdiensten voor particu lieren en kleinbedrijf. Door uw ervaring bent u het eerste aanspreekpunt voor collega's en leiding. U hebt een hbo werk- en denkniveau, leidinggevende kwaliteiten, teamgeest, goede commer ciële, sociale en communicatieve vaardig heden en minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -412953. Vacaturenummer 34826-00. PRODUCTIEVAKMAN OF LOGISTIEK MEDEWERKER Een betaalde baan en een gratis oplei ding! Sta je ingeschreven bij het Arbeids bureau en krijg je toestemming van de uitkerende instantie, dan kun je deel nemen aan een opleidingstraject, waarna je als geschoolde productievakman of als logistiek medewerker aan het werk gaat bij een bedrijf in Roosendaal. Wil je meer informatie over deze kans, neem dan tus sen 9.00 en 10.00 uur contact op met Ursula Strik of Ineke Hopmans, Arbeids bureau Goes, tel. 0113 - 240500. INSTELLINGSKOK Voor een zorgcentrum op Zuid-Bevcland zijn wij op zoek naar een zelfstandig wer kend instellingskok. De werkzaamheden bestaan uit het leveren van voeding aan in- en extern wonende cliënten en het bereiden en portioneren van warme en koude maaltijden. Het gaat om een full time contract tot december 2000. Het diploma instellingskok is vereist. Meer informatie bij Annemiek Adriaan- sens, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113- 240500. Vacaturenummer 38496-00. KELNER/GASTHEER Voor een restaurant in Philippine zijn wij op zoek naar een ervaren kelner/gastheer. Het betreft een fulltime tijdelijk dienst verband, dat bij gebleken geschiktheid omgezet kan worden in een vast dienst verband. Meer informatie bij Ingrid Heiszier of Peter Verploeg, Arbeids bureau Terneuzen, tel. 0115 - 679679. Vacaturenummer 40215-00. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 49