Jhi PERSONEEL THERMAL PRODUCTIELEIDER M/V IBDO van derzn PEIJIi Techniek BDO Consultants Personeel Organisatie bv sloestaal vlissingen commercieel medewerker GEMEENTE MIDDELBURG beleidsmedewerker m/v (BD V-6) Commercieel binnendienstmedewerker buitenland (M/V) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V 7ATERDAG 26 AUGUSTUS 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Vacatures ook op internet: wwwpzc.nl powered by JobTrach.nl 37 ALUMINIUM-RAMENDEUREN PUIEN GEVELS BALKONHEKKEN Onze relatie, Thermal BV, gevestigd te Roosendaal, is ruim een kwart eeuw producent en leverancier van kwalita tief hoogwaardige aluminium ramen, deuren, puien, gevels en balkonhekken. Deze producten worden op maat gemaakt voor klanten in Zuid Nederland en de Randstad, waartoe architecten, aannemers en de Rijksoverheid behoren. Voor deze klanten is Thermal BV al jarenlang een organisatie die in staat is constructief mee te denken en met effectieve, efficiënte en duurzame oplossingen weet te komen. Betrouwbaarheid, kwaliteit en tijdigheid van leveren zijn begrippen die intern gekoesterd en door klanten gewaardeerd worden. Thermal BV beschikt over een uitstekend gevulde opdrachtenportefeuille. De organisatie maakt een gezonde groei door en de vooruitzichten voor de toekomst zijn zeer rooskleurig te noemen. In het kader van bovenstaande ontwikkelingen zoeken wij voor onze relatie een: praktische en besluitvaardige allrounder met visie Bezoek onze internet site voor nog meer interessante vacatures in het MKB en solliciteer online: www.bdo.nl/p&O In deze nieuwe functie vervult u dé sleutelrol in het tijdig en volgens in- en externe kwaliteitsnormen realiseren van de productiedoelstel lingen. In goed overleg met andere leidinggevenden zorgt u voor een efficiënte en realis tische productieplanning. U zorgt voor een goede werkinstructie aan de circa 15 medewerkers waaraan u leiding geeft. Het feitelijke productieverloop wordt door u op de voet gevolgd. Waar nodig grijpt u in of stelt u gemaakte planningen bij. Vanzelfsprekend informeert u interne belanghebbenden inzake de voort gang van de werkzaamheden. U bent attent op verbetermogelijkheden en weet deze te vertalen in werkbare oplossingen. Het personeelsbeleid van de onder u ressorterende medewerkers, inclusief het zorgdragen vooreen in kwantitatief alsmede kwalitatief juiste bezetting, behoort tot uw vanzelfsprekende aandachts gebieden. Last but not least wordt van u verwacht dat u een kritische en constructieve bijdrage in beleidsmatig opzicht weet te leveren. Voor deze functie, die veel ruimte biedt voor eigen initiatieven en verant woordelijkheid, zoeken wij een kandidaat die beschikt over een technische opleiding op HBO niveau (bij voorkeur HTS-werktuigbouwkunde). U beschikt over circa 5 jaar relevante ervaring, enige leidinggevende ervaring en bent toe aan een tweede of derde carrièrestap. U ambieert een allround functie binnen een middelgrote organisatie, spreekt de taal van de mensen en bent besluitvaardig. U bent in staat mensen te motiveren zorgt voor teamspirit U bent in staat tot improviseren zonder de grote lijnen uit het oog te verliezen. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae aan BDO Consultants Personeel Organisatie, Postbus 3191, 5203 DD 's-Hertogenbosch ter attentie van de heer drs. J. Zegers of de heer drs. L.J.J. Verhulst. Mailen kan ook naar: sonja.verharen@bdo.nl. Voor vragen kunt u eveneens met hen contact opnemen: 073-6405 799. Uw reactie wordt vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld. b.v. sloestaal is een regionaal werkende groothandel in ijzer, staal, buizen, flenzen, bouwstaalmatten, non ferro enz., met zus terbedrijven in maldegem, vilvoorde, worn- melgem, brugge, sint niklaas en beyne heusay. om onze klanten snel van dienst te kunnen zijn, hebben we op een oppervlak van bijna 4000 m2 ruim drieduizend ton materiaal op voorraad. voor de afdeling verkoop vragen wij: binnen- en buitendienst m/v de werkzaamheden bestaan uit het noteren en uitwerken van orders en offertes, maar natuurlijk onderhoudt u ook het contact met bestaande en zoekt en vindt u nieuwe relaties. voor deze afwisselende baan (deels binnen, deels buiten) vragen wij: een opleiding op mbo/hbo niveau commercieel gevoel flexibele instelling stressbestendig goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden wij bieden: een afwisselende baan in een groothandel, waar kwaliteit troef is en waar iedereen voor elkaar klaar staat. een salaris in overeenstemming met de functie. uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van b.v. sloestaal tav. dhr. n. wisse, postbus 39, 4380 aa vlissingen. Commercieel Medewerker Financieel Advies (30-36 uur) Commercieel Medewerker Rabobank Huis Hypotheekadvies (24 uur) m/" Rabobank Zuidwesthoek. Op 1 maart ontstaan uit een fusie van twee Brabantse Rabobanken. Met 125 medewerkers verdeeld over vijf kantoren en binnenkort een nieuw hoofdkantoor met alle moderne faciliteiten. Ons werkgebied strekt zich uit van Hoogerheide, Ossendrecht en Putten tot en met de Belgische grensstreek. We zijn inderdaad ook internationaal actief. Nu met name nog als 'private banker' voor een groeiend aantal Belgische particuliere relaties. Prachtige kansen dus voor de commerciële talenten die we zoeken. Als commercieel medewerker Financieel Advies ben ]e de commerciële spil in het team dat financieel maatwerk levert aan particuliere klanten. Je maakt afspraken voor de financieel adviseur met onze klanten. Bovendien ben je voor klanten eerste aanspreekpunt en vraagbaak. Kortom, een mooie kans voor een commerciële MBO'er die de dyna miek van het bankwezen wil leren kennen en zo een stevige basis legt om zich verder te ontwikkelen. Als commercieel medewerker Rabobank Huis Hypotheekadvies lever je belangrijke ondersteuning. Jij bent degene die de hypotheekadviseurs op het juiste commerciële spoor zet. Onder meer door de zo belangrijke eerste afspraak met klanten te maken. Maar ook door de voorbereiding te verzorgen en de voortgang scherp in de gaten te houden. Bovendien organiseer je marketingacties. Je bent een commerciële MBO'er met enige relevante ervaring en de ambitie om door te groeien. Informatie? Bel dan met Pierre Belde, commercieel manager Rabobank Zuidwesthoek, telefoon (0164) 26 72 67. Je brief met c.v. kun je, onder vermelding van vacaturenummer EW 1121/032, ^binnen 14 dagen richten aan Rabobank Nederland, Bureau Werving en Selectie, ter attentie van Gé van de Wouw, Postbus 221, 5600 MA Eindhoven. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken Geef je ambitie toekomst Rabobank Zuidwesthoek Middelburg, een ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen laten ontwikkelen door hel stedenbouw kundig bureau BVR. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De gemeentelijke organisatie maakt een veranderingsproces door. Per 1 augustus 2000 bestaat de Bestuursdienst uit de afdelingen Concernbeleid, Communicatie, Financiële Zaken, Interne Zaken en Personeel, Organisatie en Automatisering. Voor de afdeling Concernbeleid zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Uw functie: - u bent gemeentelijk (beleids)coördinator op het gebied van rampenbestrijding; - u neemt deel aan coördinerende werkzaamheden op dit terrein voor de regio Zeeland; - u adviseert over rampenbeleid en initieert het opstellen van draaiboeken voor het handelen in geval van rampen, tevens adviseert u m.b.t. het oefenbeleid; - u bent gemeentelijk coördinator bestuurlijke preventie en initieert en begeleidt projecten/werkgroepen; - u neemt deel aan het bestuurlijk overleg en brengt adviezen uit over zowel beleid als uitvoering; - u bent hoofd bedrijfshulpverlening en treft als zodanig de nodige maatregelen, geeft richtlijnen en instructies, adviseert over aanschaf materieel en beréidt oefeningen voor en neemt daar deel aan, - u geeft (beleids)adviezen met betrekking tot alle zaken het gemeentelijk brandweerbeleid betreffende; - u neemt deel aan (regionale) overlegvormen met betrekking tot de brandweer; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstelling van de afdeling. Wij vragen: - een afgeronde hbo-opleiding, bijv. hba, dan wel heao (bestuurskundige of juridische richting) eventueel aangevuld met hbdo; - enige jaren aanvullende praktijkervaring bij voorkeur op het gebied van integrale veiligheid en crisisbeheersing en een zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede organisatorische vaardigheden, inventiviteit en zelfstandigheid kunnen werken. Wij bieden: - een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie Bij de vaststelling van het aanvangssalaris wordt rekening gehouden met opleiding, ervaring en leeftijd, - goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals kinderopvang, bedrijfsfitness e.d Definitieve waardering van deze functie dient nog plaats te vinden. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer mr. drs. R.C Hessing, directeur Bestuursdienst, telefoon (0118) 67 54 32/36 of de heer drs. R. Gans, gemeentesecretaris a.i., telefoon (0118) 67 54 26/31 Procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren; - u kunt uw sollicitatie voor woensdag 6 september 2000 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. mevrouw M.A.C. Raaijmakers, personeelsconsulente, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 2000/20. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd. O o o C. OOSTROM'S CONSERVENFABRIEKEN B.V. FRUIT- EN iROF.N'TEN'ONSERV EN CANNED FRUIT F.N VEGETAB1J.S C. Oostrom's Conservenfabrieken B. V. is een van Nederlands belangrijkste producenten van groenten- en fruitconserven. Onder de merknaam Coroos vindt een breed assortiment conserven die aan hoge kwaliteitseisen voldoen, vanuit Kapelle en Geldermalsen hun weg naar de consument in zowel binnen- als buitenland. Tevens worden de huismerken voor een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven geproduceerd. In verband met het vertrek van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een De functie: U onderhoudt telefonische en schriftelijke contacten met de opdrachtgevers in het buitenland, waarbij binnenkomende orders verwerkt moeten worden tot vrachtbrieven en facturen. U maakt afspraken met vervoerders over tijdstippen van aanlevering, u controleert op tijdige en correcte uitlevering van goederen. Zo nodig treedt u handelend op om stagnatie te voorkomen. U beheert de debiteuren administratie, verwerkt betalingen, onderzoekt en zorgt voor afhandeling van afwijkingen. Functievereisten: MBO opleiding; Goede kennis in woord en schrift van Duits, Frans en Engels; Goede beheersing van de softwarepakketten Windows/Word/Excel: Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende industrie Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen 2 weken zenden aan C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V.. t.a.v. de heer K.J. Wieringa. Postbus 614420 AC Kapelle. Van der Peijl Techniek is onderdeel van de Van der Peijl Groep, een technische groot handelsketen met in totaal 18 vestigingen in Zuidwest Nederland en België. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 300 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 200.000 kwaliteits- artikelen aangeboden op het gebied van aandrijf- techniek, gereedschappen (werkplaats-equipment) en automaterialen/truckdelen, lastechniek, persoonlijke beschermmgsmiddelen en reinigingstechniek. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: In onze vestiging te Goes hebben wij een vacature voor: Wij vragen: - opleiding op MBO-niveau, MEAO-BA of gelijkwaardig; - enkele jaren relevante werkervaring, - kennis van moderne computersystemen, - leeftijd tot 35 jaar; - woonachtig omgeving Goes. Wij bieden: - afwisselend werk binnen jong team; - goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden; - mogelijkheid op vast dienstverband. Van der Peijl Techniek, T.a.v. de heer M.H. Reidsma, Personeelsmanager Postbus 22, 4460 AA Goes ■yi Voor meer informatie kunt U contact opnemen met de heer John van Anrooy telefoonnr. 0113 - 279279

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 37