VLISSIflGEfl florusse b.v. Advies en acquisitie? Leuk werk. Maar niet ten koste van mijn hobby! éWGZ Respect bestaat uit meer dan alleen beleefdheid. Beleidsmedewerker Allround Documentair Informatieverzorger m/v ZEILMAKER m/v BEJAARDENVERZORGENDEN/ ZIEKENVERZORGENDEN M/V INFORMATIE EN MARKTONDERZOEK Baan met spanning? 2e Monteur Nettendienst E/C 10 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 AUGUSTUS 20on Vlissingen is een stad aan zee, met stranden, een bruisende branding en met veel maritieme bedrijvigheid. Het is er aantrekkelijk wonen, met korte woon- werkafstan- den en alle voorzieningen die een middelgrote stad biedt. Een stad met veel ambities, zoals blijkt uit de ontwik kelingsvisie Stadskoers Vlissingen 2010, die in samenwerking met inwoners, bedrijven en instellingen tot stand kwam. De organisatie verkeert in een ontwikkelings proces om die ambities met een eigentijdse rolinvulling waar te kunnen maken. Met werkwijzen die zich laten typeren als vraag gericht, open, flexibel, snel, doelmatig en klantvriendelijk! Als gevolg van flexibele pensionering van een van onze medewerkers zoeken wij kandidaten voor de ver vulling van de vacature Functie-informatie: De aan te stellen functionaris wordt geplaatst bij de sectie sociale zaken Omdat in het taakveld van de dossiervorming en het dossier- en archiefbeheer in toenemende mate spra ke is van digitalisering wordt verwacht dat U initiatieven neemt om, mede ten behoeve van een algehe le kwaliteitsverbetering, in samenwerking met de collega's de implementatie van nieuwe werkwijzen en (geautomatiseerde) systemen gericht op de documentaire informatie voor sociale zaken te realiseren. Tevens bestaan de te verrichten taken onder andere uit postregistratie, dossiervorming, voortgangs- en afdoeningscontrole en beheer van de (honderden) cliëntendossiers Daarnaast worden bovendien facilitaire werkzaamheden verricht gericht op de ondersteuning van het primaire proces van de sectie sociale zaken. Daartoe heeft U nauw overleg met de leiding van de sectie sociale zaken. - een mbo-opleiding aangevuld met het diploma sod II; - ervaring in een vergelijkbare functie; - affiniteit met en aantoonbare interesse in automatisering en digitalisering; - goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. De functie is gewaardeerd in schaal 7. Maximaal bereikbaar salaris op jaarbasis f 62.610,- (functieschaal). Tevens heeft deze functie een uit- loopschaal. Daarnaast biedt de gemeente aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals verhuis kosten, flexibele arbeidsvoorwaarden, e.d.. Nadere informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Cees Steutel, sectiehoofd Facilitaire dienstverlening, tel. (0118) 48 72 90, of Barbara van Wingerden, consulent personeelsmanagement, tel. (0118) 48 74 67 Aan belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan het college van burgemeester en wethouders, per adres Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen, onder vermelding van vacaturenummer 00-07 Om het aantal vrouwen en vertegenwoordigers van etnische minderheden binnen ons personeelsbe stand te verhogen hanteert de gemeente een voorkeursbeleid. Vrouwen en zij die tot een etnische min derheid behoren en die denken aan de functie-eisen te voldoen, worden dan ook nadrukkelijk uitgeno digd te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid wordt aan hen de voorkeur gegeven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld Stichting Welzijn Ouderen Goes/ Noord-Beveland Informatie, ondersteuning, en participatiebevordering van senioren uitgaande van de vraag van individu of groep. Zoekt voor zo spoedig mogelijk een OUDERENWERKER-B Voor gemiddeld 20 u. per week Werkzaamheden: - assisterende, uitvoerende taak t.b.v. de directeur (ook administratie en notulen) - coördinatie, adviseurschap en uitvoering van projecten - begeleiding en secretariaat van enkele platforms en vrijwilligersgroepen - opzetten, stimuleren (soms overdracht) van dienstverlenende projecten en cur sussen - informatie/advisering aan ouderen (indi vidueel en via redigeren Zilveren Gids) - bureauwerk, en ontwikkelingsfunctie; aandachtsregio: Noord-Beveland Functie-eisen: - werktijden: liefst 1° helft v.d. week - opleiding: HBO-welzijnswerk of gelijk waardig niveau - ervaring: bij voorkeur in (ouderen-) wel zijnswerk - leeftijd: bij voorkeur 30+ - vaardigheden: Windows, Word, e-mail en internet - kwaliteiten: coördinatievermogen, voor trekkersmentaliteit, diplomatie, flexibili teit, servicegerichtheid - in bezit van rijbewijs/auto Salariëring: CAO-Welzijnswerk: 4665,- (bij fulltime dienstverband) Sollicitaties: vóór 2 september a.s. aan de directeur dhr. K. Schipper Ravelijn de Groene Jager 5 4461 DJ Goes Informatie: Tel.: 0113 - 22 37 23 (werk) Selectie: 1' ronde: 11 - 9 ('s middags) 2" ronde: 15 - 9 ('s middags) ZEILMAKERIJ zoekt een of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Functie-inhoud: Het opmeten, snijden en plaatsen van zeilmakersproduc ten als bootkappen, cabrioletkappen en wmterkleden Wij verwachten een kandidaat die enthousiast en precies wil werken, waarbij wegens het ambachtelijk karakter van de werkzaamheden meer gekeken wordt naar inzet (aanpakken) en leergierigheid dan naar vooropleiding. Wij bieden een prettige werksfeer, scholingsmogelijkhe den en goede salarisperspectieven. Inlichtingen of schrif telijke sollicitaties binnen 12 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Florusse b.v. Westelijke Kanaalweg 47, 4424 BG Wemeldinge. Tel. 0113-621253. Heb je een relevante MBO-opleiding met ten minste 3 jaar werkervaring en zoek je een contactrijke baan waarin je klanten adviseert én meedenkt over het sales-beleid? Wil je per se niet overwerken of regel matig een middag vrij? Dat kén bij VGZ. Bij ons kun je in overleg je werktijden flexibel invullen. We hebben een werkweek van gemiddeld 34 uur. Als medewerker (m/v) commerciële zaken heb je afwisselend werk in advies en acquisitie, waarin je - klanten in de regio Bergen op Zoom persoonlijk of per telefoon te woord staat. Daar horen natuurlijk ook administratieve taken bij (Word en Excel). We bieden een goed salaris. Geen auto van de zaak, maar vervoer met de trein (ie klas!) vergoeden wij wel. En ons kantoor ligt dichtbij het station. Interesse? Bel Rianne van Loenhout, hoofd Consumentenmarkt, telefoon 013 583 79 91 voor meer informatie, je kunt ook meteen een brief sturen naar Joop Cornelissen, personeels-functionaris, Postbus 200, 5000 AE Tilburg. Of kijk en solliciteer op www.vgz.nl/vacatures. VGZ: daar kies je voor. VGZ heeft zo'n 1,7 miljoen verzekerden. Daarmee zijn we een van de grootste zorgverzekeraars van Nederland. We hebben vestigingen in Nijmegen (hoofdkantoor). Maastricht. Venlo, Eindhoven, 's-Hertogenbosch, Tilburg en Bergen op Zoom. VCZ werkt nauw samen met IZA. zorgverzekeraar voor ambtenaren Door de aard van 1 ons werk staan we midden in de maatschappij. We weten wat goed is voor 5 mensen. Ook voor onze eigen mensen. We zorgen daarom - onder meer met prima arbeidsvoorwaarden - voor een werkklimaat waarin je je goed kunt ontwikkelen. Als professional, als serviceverlener aan onze klanten, als collega én als mens. Namens de cliënten die voor hun zorg- en ondersteuningsvragen gekozen hebben Zorgcentrum Ter Manfelinge in Domburg, zijn we op zoek naar Uw taken Vanuit respect voor de individuele wensen van de cliënten ontwikkelt u een huiselijke woon- en leefomgeving. U bent verantwoordelijk voor de verpleging, verzorging, ondersteuning en begeleiding van de individuele bewoners op profes sionele wijze. Daarnaast heeft u een begeleidende en ondersteunende taak naar familieleden, waarbij de manfelzorgaspecten tot hun recht komen. Uw inbreng U heeft respect voor de ouder wordende medemens en verleent op die basis zorg en ondersteuning. U bent in het bezit van hef diploma bejaarden- of ziekenverzorgende. Verder bent u enthousiast en flexibel en bereid om de handen uit de mouwen te steken. U beschikt over goede sociale vaardigheden. Wij bieden u Een leuke werkkring waar collegialiteit en zelfstandigheid belangrijk zijn. Verschillende arbeidsovereenkomsten zijn bespreek baar. In eerste instantie in de vorm van een tijdelijk dienstverband. De functies zijn ingedeeld volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw M. van der Poel, afdelingshoofd of mevrouw L. Leclerq, zorgplancoördinator. Zij zijn bereikbaar via het telefoonnummer 0118 - 582010. •Meer informatie over de SVRZ en Zorgcentrum Ter Manfelinge vindt u op www.svrz.nl. Solliciteren Spreken deze afwisselende functies u aan? Stuur dan binnen zeven dagen na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie met CV naar: SVRZ regio Walcheren, afdeling P&O Ter Manfelinge, Domburgseweg 49, 4357 NG Domburg. Zorgcentrum Ter Mantelinge in Domburg biedt plaats aan 66 cliënten. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen, die ondersteuning nodig hebben op hst gebied van zorg en dienstverlening Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen Ter Mantelinge is een moderne, zorgverlenende organisatie meteen uitgebreid dienstenpakket Ruim 60 medewerkers en evenveel vrijwilligers vormen samen de spil van innovatieve dienstverlening. Wij hechten grote waarde aan een gezond werkklimaat Via opleidingen en doorstromings programma's bieden wij onze medewerkers extra groeimogelijkheden. Ter Mantelinge in Domburg maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichbng is een moderne, efficiënte en innovatieve organisatie Onze kerntaak a het verlenen van zorg die beantwoordt aan de behoeften van onze cliënten. SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mógelijk aan te sluiten op de (wijzigende) wensen en behoeften van de ouder wordende mens. Ter Mahhlmse WAAR D! MENS IEMAND IS IT TAKES TWO. Zeeland Seaports, in 1998 ontstaan door de fusie van de havens Vlissingen en Temeuzen, exploiteert, in grootte gere kend, het derde zeehavengebied van Nederland. Vlissingen en Temeuzen behoren tot de sneistgroeiende zeehavens van West- Europa. Centraal gelegen tussen Rotterdam en Antwerpen bedienen zij een omvangrijk achterland, op basis van een excellente maritieme positie. Zeeland Seaports voert op dit moment een grootschalig investeringsprogramma uit om in de komende jaren circa 800 hectare nieuw zeehaventerrein te creëren. Enkele majeure, internatio naal aansprekende, projecten zijn reeds in volle gang. Belangrijk doel van Zeeland Seaports is het verder ontwikkelen van beide havens door middel van het onder steunen van bestaande en het aan trekken van nieuwe haven- gerelateerde bedrijven. TO MAKE IT WORK In verband hiermee is besloten de afdeling Commercie uit te breiden met een: m/v Functie inhoud: Het opzetten en het beheer van een commercieel informatiesysteem m.b.t marktinformatie, marktonderzoeken en klantenfiles etc. binnen de afdeling: Het uitvoeren van marktonderzoeken en het inventariseren van goederenstromen t.b.v. acquisitietrajecten; Het opstellen van rapportages, analyses, statistieken etc.; Applicatiebeheer van alle relevante automatiseringsaspecten binnen de afdeling, w.o. het beheer en onderhoud van de website. Functie-eisen: HBOopleiding in de richting van veivoer en logistiek en/of marketing/marktonderzoek; Affiniteit met ICT-toepassingen; 4 Goede communicatieve vaardigheden; Relevante werketvaring; f Goede beheersing van de moderne talen. Arbeidsvoorwaarden De rechtspositieregeling van de provincie Zeeland is van toepassing, waarin onder andere een ABP-pensioenvoorziening en de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) zijn opgenomen. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ewaring maximaal 6.635,00 bmto per maand (schaal 10, op basis van een functieniveau-indicatie). Inlichtingen: Bij de heer drs. J.W. Beltman, commercieel directeur, telefoon 0115-647400. Sollicitatie: Schriftelijk binnen 2 weken na verschijnen van deze publicatie aan de algemeen directeur van Zeeland Seaports, de heer drs. J.M.H.G. Philippen, Postbus 1056,4388 ZH Oost-Souburg. Zeeland Seaports Spaclous and Specialized N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.200 medewerkers op de levering van een inte graal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest-Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij. Voor de afdeling Nettenservice district Noord, met ais standplaats Zierikzee, zoeken wij een: Binnen deze functie verricht je graafwerkzaamheden, monteer je laagspannings- en hoogspannings moffen en assisteer je bij de montage van verdeelkasten, transformatorkasten en schakelstations. Daarnaast los je storingen op en voer je onderhoud uit aan CAI-netten. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die ons product en de klant centraal stellen. Wat verwachten wij? Kandidaten beschikken over een LTS-E-diploma, het VEV-diploma Monteur Laagspanningsnetten, een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module CAI) en bereidheid aanvullende opleidingen te volgen. Daarnaast is vereist een rijbewijs B(E). In verband met wacht- en storingsdiensten moet je in Zierikzee of omgeving wonen. Wat bieden wij? Een maximumsalaris van ruim 4.000,- bruto per maand en een breed pakket arbeidsvoorwaarden volgens onze CAO, zoals een vergoeding voor wacht- en storingsdiensten, premiespaarregeling, spaarloonregeling en regeling personeelsparticipatie. Tevens zijn er volop opleidingsmogelijkheden. Het betreft een fulltime functie. Interesse? Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer A.C.A. Pijnen, districtsmanager Noord, telefoonnummer (0111) 418418. Sollicitaties kunnen vóór 11 september 2000 gericht worden aan N.V. DELTA Nutsbedrijven, Secretariaat afdeling Personeel Organisatie, Postbus 5048, 4330 KA MIDDELBURG Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. N.V. DELTA Nutsbedrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet http://www.deita-zld.nl e-mail: info@delta-zld.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 10