Erik Dekker is blij met elke zege Bijna 200 deelnemers aan Bossepielentoernooi Van Moorsel raakt de tel kwijt Tom Huis/Pascal Van Poecke op weg naar de dubbeltitel Hockeytoernooi van Rapide met 29 teams Brazilië zwaar onderuit tegen Chili Kloetinge ziet kansen in bekerduel met SHO Criterium Philippine rekent op de Belgen Nieuwe wielerheld grijpt Nederlandse titel tijdrijden in Zaltbommel Zege Estland uitslagen agenda gjonzesEortredactie «IJBOMMEL - Na zijn reeks inationale:successen ieek de Llom de nationale titel tijd- "i voor Erik Dekker bij- Ik Toch nam de Rabobank- Sner de race tegen de klok «Misdag uiterst serieus. Met trotstoonde hij na zijn winnen de race in Zaltbommel de gou den medaille en de rood-wit- bliuwe trui. „Dit is pas mijn tweede titel, dus voor mij is het ictsspeciaals." ne nieuwe volksheld, die ein digde voor Servais Knaven en Maarten den Bakker, werd in Zaltbommel opnieuw gecon- fronteerd met wat hij met zijn dne ritzeges in de Tour en zijn „nst m de wereldbekerwed strijd Clasica San Sebastian iieeft losgemaakt. In tegenstel- M tot andere jaren kreeg hij aunelijks de gelegenheid zich 4 de wedstrijd voor te berei- dai De mensen verdrongen zich tond de plaats waar hij zich pro vide warm te rijden. Hij had kortdurend horden handteke- «ngenjagers achter zich aan. Jfct blijft wennen. Ik heb toch «iobeerd me zo goed mogelijk «dewedstrijd te concentreren. 'i was het aan mijn stand ver- plicht hier te winnen." Hoewel Dekker ook bij de Olympische Spelen op de indi viduele tijdrit zal starten, speel de Sydney tijdens de race geen moment door zijn gedachten, jk ben daar nu nog niet mee be at Eerst wil ik zondag een goe- 8ewereldbekerwedstrijd in Zu rich rijden. Daarna richt ik me op de Ronde van Nederland. Dan zien we wel verder." Handrem Dekkerhad lering getrokken uit zijn tijdrit van vorig jaar. Toen ging de geboren Drent te hard van start en verloor de titel uit eindelijk aan Bart Voskamp, die aZaltbommel wegens een bles- sreontbrak. „Ik heb nu bewust met de handrem op gereden. Ik »ndaarna zo diep mogelijk ge- gsan Mensen denken nu mis schien dat het vanzelf gaat, ik heb er hard voor ge bokt [De inwoner van Meerle-Hoog- i'.en zette in de laatste ronde achterstand van vijf secon ds op Servais Knaven om in een voorsprong van 25 tellen. Knaven werd door bondscoach Genie Knetemann uit de olym pisch selectie gelaten. De renner van Farm Frites heeft deze te leurstelling inmiddels achter zich gelaten. ,,Het was voor mij niet echt een motivatie om hier beter te gaan rijden. Ik wilde graag nationaal kampioen wor den, want dat is me bij het tijd rijden nog nooit gelukt. Dekker is in deze vorm helaas niet te kloppen." Domo Dè perikelen rond Farm Frites zorgen bij Knaven voor meer af leiding dan het missen van de Olympische Spelen. De Neder landse ploeg onderhandelt met het Belgische Domo over een sa menwerking. „Het houdt je wel bezig", aldus Knaven. „Ik hoop dat er voor de rust in de ploeg snel duidelijkheid komt. Daar na kan ik voor mezelf een keuze maken." Knaven, die nog een doorlopende verbintenis heeft, heeft aanbiedingen van andere ploegen. Hij geeft echter de voorkeur aan een langer verblijf bij Farm Frites. „Ook als we sa men gaan met Domo word ik daar zeker niet slechter van. Ik heb altijd al tegen Patrick Lefevere opgekeken." Zonder Knaven in zijn ploeg be sloot Knetemann zijn tweede tijdrijder na het NK aan te wij- van onze sportredactie ZALTBOMMEL - Ze is de tel inmiddels kwijtgeraakt. De eindtijd bij het NK tijdrijden had voor wielrenster Leontien van Moorsel meer waarde dan de zoveelste rood-wit-blauwe trui. In vergelijking met drie jaar geleden verbeterde ze zich op hetzelfde parkoers in Zaltbommel met tweeënhalve minuut. „Een maand voor de Olympische Spelen is dit goed voor de moraal", vond de renster van Farm Frites- Hartol. Van Moorsel legde de 211 kilo meterafin 28 minuten en 10 se conden. Met een achterstand van twee minuten pakten Anouska van der Zee en Sonja van Kuik respectievelijk zilver en brons. Ondanks haar verwachte over macht beschouwde Van Moor sel de individuele tijdrit, goed voor haar 34e seizoenszege, als een geslaagde test. ,,Ik heb ge probeerd de situatie in Sydney zoveel mogelijk na te bootsen. Mike (ploegleider en echtge noot Michael Zijlaard) tetterde steeds in mijn oor dat ik het niet in de bochten moest laten liggen. Als ik dan zoveel van mijn tijd afhaal, ben ik tevre den. Als het hier slecht gaat, neem je dat toch mee in de rest van de voorbereiding." Het bochtige parkoers in Syd ney is in het nadeel van Van Moorsel. De inwoonster van Nieuwerkerk aan den IJssel is bang in de bochten. Ze heeft hierop geprobeerd te trainen in de criteriums en heeft besloten de wedstrijd in Australië te rij den met een 'gewoon' stuur. „Daar voel ik me in de bochten het lekkerste bij. Dat is ook vandaag gebleken." Evenals Van Moorsel prolon geerde neo-amateur Remmert Wielinga zijn titel. De Rabo- renner uit Eindhoven liet na 34,2 kilometer een tijd van 43.40 noteren. Jens Mouris, lid van de olympische selectie voor de ploegenachtervolging, had een achterstand van elf se conden. Roel Egelmeers nam met het brons (43.57) afscheid van een jaar vol blessureleed. „Het is mooi dat ik mijn favo- rietenrol waar heb kunnen maken", vond Wielinga, die tweede eindigde bij het NK op de weg.,Ik ga me nu richten op de Tour de l'Avenir. Daarin hoop ik ook internationaal een profcontract af te dwingen." Doedee Van de Zeeuwse deelnemers haalde alleen Baukje Doedee uit Driewegen de toptien. Met een achterstand van drie mi nuten op Van Moorsel eindigde ze als achtste bij de vrouwen. Verrassend was het optreden van Maurice Minnaar bij de nieuwelingen. De Middelbur ger werd elfde op 45 seconden van winnaar Tom Stamsnijder. Leontien van Moorsel legde de 21,1 kilometer af in 28 minuten en 10 seconden. foto Paul Vreeker/ANP doorBas Lippmann KLOOSTERZANDE - Tom Huis en Pascal van Poecke heb ben een belangrijke stap gezet op weg naar de mannendubbel Bl-litcl van het Kloosterse ffindloernooi. In de poule van Ine versloegen ze Gino Roctus «Desire de Schepper uit Vogel- narde met 6-2 6-4. kosterzandenaar Huis en tulstenaar Van Poecke moeten alleen Kim Tangeraert (Ter- nzem en Guido Tolhoek hoofdplaat) nog verslaan. Ver st dit koppel hun wedstrijd epRoctus/De Schepper, dan die confrontatie niet eens ittr nodig. ide mannendubbel C2 vochten de koppels Perry vanHeese/Lu- clo de Bakker en Rob Lam- merts/Piet Pijpelink een tita nenstrijd uit voor een plek bij de laatste vier. De eerste set verliep op service totdat het Klooster- zandse duo Lammerts/Pijpe- link bij 4-5 haar service verloor. In de tweede set kwamen Van Heese (Kloosterzande) en De Bakker (Hulst) bij een 5-4 30-0- voorsprong dichtbij het beslis sende punt, maar een service break vond in die set niet plaats. Na een 7-6 (7-3)) overwinning kon Lammerts/Pijpelink uitlo pen tot een 3-0-voorsprong in games. Maar Van Heese/De Bakker kwam echter nog sterk terug en besliste de wedstrijd uiteindelijk door in de twaalfde game nogmaals een break te for- |ULST - Op de velden van de Mier hockeyclub Rapide wrdl komend weekeinde weer Iwee dagen strijd geleverd met inzet de Rabo-Reynaert tro- b-Aan het internationale toer- •wdat voor de 42e keer wordt len nemen 29 teams deel. ftoemooicommissie, die be drit Joep Fassaert, Anton ijp. Riet Klaeijsen, Piet van wrckhove, Josetta de Kroon, plotte Schout en Jan Roos, is y jaar ook weer in geslaagd bij de mannen een aantrek- deelnemersveld bijeen te -i?® Toch zijn ze in Hulst helemaal tevreden Jan -..Deinschrijving bij vrou- B blijft een zorgenkindje. De «die speelt hier een belang end. Reeuwijk al jaren een waarde op ons toernooi '•let dit keer, net als enkele e ploegen, om deze re- hafweten" ling niet overweldigend. Slechts zeven ploegen komen in actie. De teams zijn ingedeeld in een poule en spelen een halve com petitie. De poulewinnaar en de nummer twee ontmoeten elkaar opnieuw in de finale om uit te maken wie toernoo winnaar wordt. Het organiserende Rapi de en het Engelse Tommy Row zijn de ploegen, die de meeste kans maken op de eindzege. De wedstrijden beginnen zowel op zaterdag als zondag om tien uur. De finales worden zondag gespeeld. De eindstrijd bij de wouwen begint om 15.00 uur, de mannenfinale begint om 15.30 uur. ceren (7-5). Gino Roctus en Reg gie Bun hebben zich geplaatst voor de halve finale van het he renenkel C2. De als eerste ge plaatste Roctus uit Vogelwaar de had weinig moeite met Alain Joos uit Kloosterzande: 6-2 6-3. Bun, als tweede genoteerd, kreeg alleen in de eerste set te genstand van Kloosterzande- naar Pieter de Klerk. De inwo ner van Sint Jansteen won met 7-5 6-0. Zware kluif Gino Roctus ontmoet nu Hul stenaar Laurens de Kort, die Laurens Scheerders (Klooster zande) met 6-3 6-4 terugwees. Reggie Bun kan een zware kluif tegemoet zien in de persoon van Stefan Bogaart. Deze Klooster- zandenaar duldde totaal geen tegenstand van Desire de Schepper uit Vogelwaarde: 6-0 6-0. Hulstenaar Danny Vlassen- rood, in het herenenkel Dl als eerste geplaatst, bereikte de kwartfinale door zijn plaatsge noot Wil de Roeck met 6-1 6-3 te verslaan. In de D1 vrouwendub- bel werden de als tweede ge plaatste Sonja de Witte en Deborah Eerdernburgh flink verrast door Mirella Rens en Ro- zina Kint en pakten maar twee games: 6-1 6-1. TALLINN - Estland is de kwali ficatie voor het WK voetbal in 2002 begonnen met een over winning. In Tallinn werd An dorra met 1-0 verslagen. In voorrondegroep 2 komen ook Nederland, Cyprus, Ierland en Portugal uit.ANP Ivan Zamorano viert de tweede treffer van Chili. De Braziliaan Evanilson treurt. foto Julio Castro/Reuters van onze sportredactie SANTIAGO - De Braziliaanse bondscoach Wanderley Luxem- burgo ligt opnieuw onder vuur. Luxemburgo zag zijn ploeg met 3-0 onderuit gaan tegen Chili in de kwalificatiewedstrijd voor het wereldkampioenschap van 2002, dat in Japan en Zuid-Ko- rea wordt gehouden. De viervoudig wereldkampioen bezet na zeven kwalificatie wedstrijden de vierde plaats in het klassement. De beste vier ploegen plaatsen zich uiteinde lijk voor het WK. De uiteindelij ke nummer vijf moet op herha ling tegen een ploeg uit Oceanië. Salas was de grote man bij Chili De spits bereidde de eerste tref fer van Estay en het tweede doelpunt van Zamorano voor. Salas bekroonde zijn goede wedstrijd vlak voor tijd met een rake knal: 3-0. Rivaldo was de hele wedstrijd onzichtbaar. Colombia klom in het klasse ment naar de tweede plaats. Door een treffer van Castillo werd nummer drie Uruguay met 1-0 verslagen. ANP >.6cirouw is er bij de ^eLw®! veeL belangstelling. f binden de strijd aan. if fysiek sterke Engelse rf.n Tommy Row en Hasle- 's ook Flying Dutchman jj oud-spelers van Olym- „.pj aat) en Echte Vrien- van het organiserende Jae kanshebber voor de Er wordt gespeeld in poules. De vier winnaars ^"oornaar de halve finale. «trouwen is de belangstel- doorEduard Hofman VOGELWAARDE - In Vogel waarde begint zaterdag het vierde Bossepielen- dubbel- toemooi. De 198 deelnemers, goed voor 186 partijen in 17 verschillende categorieën, be sluiten het tennisseizoen van deze zomer in Zeeuws-Vlaan- deren. Deze keer heeft organisator Gino Roctus samen met Desiré de Schepper gekozen voor het maximale aantal inschrijvin gen van 200. „Vorig jaar had den we 225 inschrijvingen, maar dat was eigenlijk te veel", merkt Roctus op. „De vereni- ging beschikt over drie gravel banen en dan zit je met 190 partijen echt aan het maxi mum." Om het toernooi aantrekkelijk te houden is in alle categorieën gekozen voor het poulesys teem. Alle spelers spelen dus minimaal twee partijen. Naar gelang het aantal poules wordt er verder gespeeld volgens het afvalsysteem of gaat men door naar de halve finale. Om alles vlekkeloos te laten verlopen duren deze wedstrijden 45 mi nuten. In de halve finale en finale moeten er twee sets wor den gewonnen. Op de doorde weekse dagen wordt er vanaf 17.15 uur getennist. Op zater dag en zondag vanaf 9.00 uur. Plaatsingslijst, mannendubbel B2: Tom Huis/Niek de Koster, Reggie Bun/Gino Roctus. Cl: Stefan- Bogaert/Desiré de Schepper, Cor de Jonge/Bert Dutree. C2: Willem Bouwens/E rwin van Regenmortel, Arjan Michiclsen/Eddo Lokker. Dl: Benny/Vink/Dennis/Vlassen- rood, Hans Moens/Emerie de Schepper. D2: Ronny van Groe- nenstijn/Edwin Ringoot, Kenny van Waes/Frank Mechïelsen. Dl 35+: Stanny Vink/Jan van Dam, Adri van Dijk/Frans Piessens. Vrouwen dubbel Dl: Hanny Wieland/Sandra Schuitvlot, Rose- marie Rademakers/Brenda Rade makers D2: Els van Bellen/ Chris- tianCampfens, Cala Hoop/ Bar bara Scheerders. Dl 35+: Lisette Deruyck/Anjes/Steijaert. Paula Geus/Tilly de Kort Gemengd dubbel Cl: Mirella van Broeck/Desiré de Schepper, Ingrid Visser/Rudie Martens C2: Bianca d'Hooghe/Laurens Scheerders, Claudia Vermunt/Ludo de Bakker. Dl: Daphne van Damme/Alex Pin kel, Ria Eshuis/Martien Spon- selee. D2: Tinny van Zwol/Ad Campfens, Barbara Scheerders- /Frank Mechielsen Dl 35+Hilda van Dijk/Adri van Dijk, Annema- rie Morcus/Jan van Dam zen. „Ik beslis deze week", aldus de bondscoach. Van de olym piërs had Leon van Bon met de negende plaats de beste klasse ring, maar hij voelt niet veel voor de tijdrit. Peter Schep, lid van de olympische ploegachter volging, lijkt nu met de 24e plaats de beste uitgangspositie te hebben. ANP van onze sportredactie KLOETINGE - Kloetinge be gint vandaag met een heel ande re opvatting aan het bekerduel met SHO dan afgelopen vrijdag tegen RBC. Tegen de Roosenda lers achtte de ploeg van Diede- rik Hiensch zich bij voorbaat kansloos. Lekker voetballen was toen het uitgangspunt, een 8-0-nederlaag het resultaat. „Tegen SHO willen we graag wat neerzetten", erkent Hiensch. Een zege op SHO zou betekenen dat Kloetinge mee blijft doen in de strijd om de Amstel Cup. De wedstrijd die de ploeg dan nog tegen PSV 2 in eigen huis voor de boeg heeft wordt aantrekke lijk, want de reserves van PSV versloegen SHO en maken dan net als Kloetinge aanspraak op de tweede plaats in poule 10. En die plaats geeft recht op deelna me aan de volgende ronde. Hiensch ziet wel kansen tegen SHO, alhoewel hij erkent dat het elftal uit Oud-Beijerland niet een van de minste is. „Ze zijn in de hoofdklasse A bij de eerste vijf geëindigd, na een hele sterke tweede competitiehelft. Het is een goede ploeg die vol gens mij vrij aanvallend speelt." Bij Kloetinge zal waarschijnlijk alleen rechtsback Erwin Dek niet van de partij zij nHij kampt met een knieblessure. Niels Lo- dewijk en Arno Melaard, die te gen RBC aan de kant bleven, zijn weer zo goed als fit. Me laard start wellicht in de basis, Lodewijk krijgt in elk geval eni ge speeltijd. De wedstrijd tussen Kloetinge en SHO begint vanavond op het Wesselopark om 18.30 uur. door Wim de Vos PHILIPPINE - Alweer voor de 35e maal wordt vrijdagavond de wielerronde van Philippine ver reden. In het verleden werd de wedstrijd steevast als kerinis- criterium in juli gereden, maar in een poging het aantal deelne mers op te krikken besloot het plaatselijke wielercomité enke le jaren geleden naar augustus uit te wijken. „Toch blijft het aantal renners telkens weer te genvallen", zegt secretaris Wil ly Spuesens. Dit jaar zag Spuesens het in de aanloop somber in toen de in schrijvingen uitbleven. Inmid dels heeft hij echter goede hoop dat er vrijdagavond toch nog een aantrekkelijk deelnemers veld aan de start verschijnt in het mosseldorp. „De afgelopen dagen hebben verschillende Belgische renners contact met me opgenomen. Ik heb dus goede hoop op een rede lijk aantal renners. Als er 45 aan de start staan ben ik tevreden, dat is een mooi veld", aldus Spuesens die blij is dat ex-cou- reurs als Jan Mobach en Conno van de Sande deel uitmaken van het bestuur. „Zij hebben toch nog wat con tacten met renners Dat scheelt toch altijd weer enkele cou reurs. Jan en Conno zijn de boer opgegaan naar Belgische wed strijden en hebben ook clubs aangeschreven." Ruim dertig renners hebben in middels ingeschreven voor deze 35e Ronde van Philippine, die om 19.00 uur van start gaat in de Kasteelstraat in het dorp. Onder de inschrijvers bevinden zich de streekrenners Danny Schaut en Martin de Jaeger. Zij zullen het op moeten nemen te gen onder meer John Akker mans (winnaar in de ronde van Clinge, eerder dit jaar), Fran- 9ois Franse, Rein-Jan Elenbaas, Martijn Simons, Ronald Krij- nen, John Leijs, Michel Rom- mers en het Belgische duo Joachim Schoonakker (zater dagavond nog zevende in Hei kant) en Hans Ardeel. Sportprijsvragen Lucky Day;3 4 -5-9-14-15-17-31-34- 39-40-42-44-49-50-51-59-60-72-77. Belgische midlotto-3-12-14-16-19-25. Reservegetal: 9 Joker: 5328948 Duise lotto. Trekking A: 4 -16 - 25 - 26 - 46 -48. Reservegetal: 18. Trekking B: 12 -18 - 19 - 28 - 34 - 42 Reservegetal: 30. Su pergetallen: 6.4. Spel 77' 2434587 Super 6: 255981(sportprijsvragen onder voor behoud) Tennis Kloosterse Windtoernooi. Kloosterzan de. HEC2 Eerste ronde: Wouter Herre- wegh - Willem Bouwens 6-4 6-2 HEC1. Kwartfinale: Gino Roctus 1- Alain Joos 6-2 6-3. Laurens de Kort - Laurens Scheerders6-3 6-4 Stefan Boogaart- De sire de Schepper 6-0 6-0. Reggie Bun (2) - Pieter de Klerk 7-5 6-0. HED1. Tweede ronde: Dennis Vlassenrood (1) - Wil de Roeck 6-1 6-3 DED2/E. Kwartfinale: Brenda Rademakers - Mieke Kint 6-3 6-3. HDB. Poule: Tom Huis/Pascal van Poecke - Kim Langeraert/Guido Tolhoek 6-2 6-4 HDC35+. Poule: Reggie van den Berg/E nk van Tatenhoven - Ben Huisman/Ron Salome 6-4 6-4 John Huis/Leon Kool - Ben Kint/Ben Kint 6-4 4-6 6-4 HDC2 Kwartfinale: Perry van Heese/Ludo de Bakker - Rob Lammerts/Piet Pijpelink 6-4 6-7 7-5. Laurens Scheerders/Tom Huis - Bas Verscheure/Nico van der Heijden (2) 4-6 6-3 6-3 DDD1. Kwartfinale: Mirella Rens/Rozina Kint - Sonja de Witte/Debo- rah van Eerdernburg (2) 6-1 6-1. DD2/E. Kwartfinale: Anja Neve/Barbara Scheer ders - Carolien de Nijs/Karin Menu 7-6 7- 5. GDC1. Poule: Fanny Kool/René van Gassen - Bianca d'Hooghe/Desire de Schepper 6-4 6-1 GDD1. Kwartfinale: Ni cole de Smit/Jan van Jole - Rosemarie Rademakers/Honny van Dorsselaer 7-6 6-3. GDD2/E. Kwartfinale: Truus de Bak ker/Roel Mulder (1) - Brigitte Spon- selee/Jan Wijnacker 6-2 6-4. Tonny van Zwal/Jan-Willem Hoogstrate - Karin Me nu/Frank Machielsen 6-4 6-1 Voetbal Kwalificatie WK. Concacaf-zone. Groep C: Mexico - Canada 2-0 Groep E: Costa Rica - Guatemala 2-1 Zuid-Amerikaanse zone. Santiago. Chili - Brazilië 3-0 (2-0). 25. Es tay 1-0,44. Zamarano 2-0,73. Salas 3-0. Bogota. Columbia - Uruguay 1-0 (0-0). 73. Castillo 1-0. Stand: 1 Argentinië 6-15,2. Columbia 7- 12, 3. Uruguay 7-11, 4 Brazilië 7-11, 5. Chili 7-10,6 Paraguay 6-10,7. Ecuador 6- 7,8. Peru 6-5,9. Bolivia 6-5, Venezuela 6- 3. Kwalificatie WK Groep 2. Tallinn. Estland - Andorra 1-0 (0-0). 64. Peim 1-0 (strafschop). Scheidsrechter: Arsic (Joe) Oefenwedstrijden. Hannover. Duitsland - Spanje 4-1 (1-0). 24 Scholl 1-0,51. Scholl 2-0,57.Zickler3- 0,62 Zickler4-0.70. Raul 4-1. Viseu Portugal Litouwen 5-1 (2-1) 31. JoaoPinto 1-0,38.Figo2-0,44 Fomenko 2-1 (strafschop). 47. Rui Costa 3-1 (straf schop), 80. Severo 4-186 Resendes 5-1 Bratislava. Slowakije - Kroatië 1-1 (1-1). 22. Balaban 0-1,28 Nemeth 1-1. Sofia Bulgarije - België 1-3(0-2). 15. Ver- heyenO-1, 29. EmileMpenza0-2,60. Ver heyen 0-3,65. Iliev 1-3 Torshavn. De Faeröer - Denemarken 0-2 (0-0). 56. Sand 0-1, 59. Steen Nielsen 0-2. Ostrava. Tsjechië - Slovenië 0-1 (0-0). 59. Pavlin 0-1. Sankt Gallen Zwitserland Griekenland 2-2 (1-2). 14 Comisetti 1-0, 20. Ouzou- nidis 1-1, 23. Georgiadis 1-2,79. Yakin 2- 2. Sarajevo. Bosnië Herzegovina - Turkije 2- 0(1-0). 39, Bolic 1-0, 90. Topic 2-0. Chisinau Moldavië - Malta 1-0 (1-0). 45. Rogatsjev 1-0. Moskou Rusland - Israel 1-0 (0-0). 83. Boetsnikin 1-0. Helsinki. Finland Noorwegen 3-1 (1-0). 24. Litmanen 1-0, 54. Helstad 1-1, 61. Lit- manen 2-1,90, Kuqi 3-1 (strafschop). Ro de kaart: 90. Björnebye (Noorwegen). Boekarest. Roemenië Polen 1-1 (1-0), 21, llie 1-0,79. Olisadebe 1-1 Riga. Letland - Wit-Rusland 0-1 (0-0). 50. Vasiljoek0-1. Hiroshima. Japan - Verenigde Arabische Emiraten 3-1 (2-0) 11 Morishima 1-0,27 Nakamura 2-0, 87. Oku 3-0, 90. Hamada 3-1. Teheran. Iran - Georgië 2-1 (2-0). 4. Jams- hidi 1-0, 26. Majidi 2-0, 65. Kavelasjvili 2- 1. Amstel Cup. Poule 12. FC Utrecht 2 - Hol- landia 3-2 (2-0). Doelpunten FC Utrecht De Groot, l'Fathi, Furfaro. Poule 17. Sneek - Emmen 1-5 (0-2). Doelpunten Emmen: Keizer, Kocks, Kranz, Witvoet, Zuurman. SC Genemuiden - Achilles '94 1-3 Poule 20. EHC - Panningen 1-4. Wielrennen Zaltbommel. NK tijdrijden. Profs: 1. Dekker (Meerle-Hoogstraten) 42,6 km in 51.39,2. Knaven (Meerle) 0.25, 3. Den Bakker (Heenvliet) 1 18, 4. Duyn (Hoogerheide) 1.20,5. Van Schalen (Bak el) 1.21, 6. Ypenburg (Hengelo) 1.30, 7. Van Elven (Etten-Leur) 1,39, 8. Jonker (Riemst) 1.41, 9. Van Bon (Hasselt) 1,55, 10, Pronk (Warmenhuizen) 2.00, Vrouwen: 1. Zijlaard-Van Moorsel (Rot terdam) 21,2 km in 28.10, 2. Van der Zee (Rotterdam) 2 00,3. Van Kuik (Eindhoven 4, De Bruijn (Amsterdam) 2 16, 5. Klep (Steenbergen) 2.42, 6 Bekkering (Den Ham) 2.54, 7. Kleinjan (Almelo) 2.57, 8. Baukje Doedee (Driewegen) 3.00, 9. Rombouts (Rijsbergen) 3.10, 10. Brunen (Nunspeet) 3 10 Neo-amateurs: 1. Wielinga (Eindhovenl 34,2 km in 43 40, 2. Mouris (Ouderkerk a/d Amstel) 0.11. 3. Egelmeers (Oploo) 0.17, 4. Van der Weiden (Made) 0.24. 5 Traksel (Tiel) 0 32, 6. Van der Kooij (Lei derdorp) 0 36. 7. Pieters (Hoorn) 0.49, 8 Louwers (Malden) 1.18, 9. Videier (Am stelveen) 1.22, 10. Delen (Rotterdam) 1.32, 24. Jacques Schuit (Arnemuiden) 438. Junioren. 1. Van Agtmaal (Huibergen) 21,2 km in 27.17, 2. Van Hummel (Elden) 0.06,3. De Kort (Liempde) 0.17,27. John ny Hoogerland (Krummgen) 2.28 Junioren, meisjes: 1 KoedooderlBoven- karspel) 17 km in 24.19, 2. Spijkerman (St. Nicolaasga) 0.06,3. Kaagman (Zaan dam) 0.24, Nieuwelingen: 1 Stamsnijder (Enter) 17 km in 23.02, 11 Maurice Minnaar (Mid delburg) 0.45, 23. Arjen Mosselman (Kruiningen) 1.42, 27 Tibor Springer (Goes) 1.59. Tour Feminin. Tiende etappe Lans-en- Vercors - Vaujany: 1Desbouys (Fra) 77,2 km in 2.04.06, 2, Luperini (Ita) 0.09,3. So- marriba (Spa) 0.33,4. Boebnenkova (Rus 0.41, 5. Jolanta Polikeviciute (Lit) 0.43, 24. Chantal Beltman 4.40, 37. Grimberg 6 51, 59. Ghita Beltman 13.04, 65. Van Scheppingen 14.43,66. Hillenga. Klasse ment: 1 Somarriba 31.33.02, 2. Pucins- kaite (Lit) 0.27, 3 Loewenguth (Fra) 1 41, 4. Desbouys (Fra) 1.56, 5. Boebnenkova (Rus) 2.25,29 Chantal Beltman 37.28,35 Grimberg 53.32, 46. Ghita Beltman 1.16.12. 72. Van Scheppingen 2.23.34. 79. Hillenga 2.41.26. Ronde van Galiciè. Derde etappe Santia- go-de-Compostela - Fonsagrada: 1. Da vid Etxebarria (Spa) 165,5 km In 4.06.27, 2 Clinger (VSt),3. Pugaci (Mac). 4. Piepo- li (Ita). 5. Escartin (Spa) 0 02 Klassement; 1 Teterioek(Kaz) 10.05.48,2 David Etxe barria 0.17, 3 Pugaci 0.26, 4. Mercado (Spa) 0.27, 5. Escartin 0 28 Varese. Ronde van de Drie Valleien: 1 Donati (Ita) 196,4 km in 5.05.50, 2. Rebel- lin (Ita) 0.25 3 De Paoli (Ita), 4. Ullrich (Dui), 5. Gotti (Ita) 0.33. donderdag Trimlopen Trimloop Haamstede. 19.30 uur: 2.5 km jeugdloop, 20.00 uur: 3.3 km, 6.6 km en 9.9 km. Inschrijven en start op de Ring van Haamstede ■H Voetbal Amstel Cup, Kloetinge - SHO (18.30 uur). Voetbal Profile Tyrecenter jeugdtoernooi. Voor B-junioren. Organisatie jeugdafdelingen Lewedorpse Boys en Nieuwdorp. Aan vang 18.30 uur. Locatie terreinen Nieuw dorp.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 45