Erik Dekker is blij met elke zege riterium Philippine ekent op de Belgen Van Moorsel raakt de tel kwijt SV geeft voorsprong Keg tegen Zierikzee Brazilië zwaar onderuit tegen Chili Fortis oefent tegen overgangsklassers Kloetinge ziet kansen in bekerduel met SHO Hoare/Van de Velde verrassend langs Terwisscha/Bleiji sport 23 Nieuwe wielerheld grijpt Nederlandse titel tijdrijden in Zaltbommel os Krijger rukt op in -CV-cross-klassement Jeugdtoernooi bij Kloetinge uitslagen agenda donderdag 17 augustus 2000 bw UIIOMMEL- Na zijn reeks ialirmale successen leek de njdoai de nationale titel tijd- E n voor Erik Dekker bij- Toch nam de Bubobank- J, do race tegen de klok 'Ljr, uiterst serieus. Met Ëtoonde hij na zijn wtnnen- ia Zaltbommel de gou- medaille en de rood-wit- (rui. - Dit is pas mijn „Jt titel, dus voor mij is het jspeciaals." n,euwe volksheld, die ein de voor Servais Knaven en iten den Bakker, werd in tbommel opnieuw gecon- uteerd met wat hij met zijn Eritzeges in de Tour en zijn js, in de wereldbekerwed- fjd Clasica San Sebastian i losgemaakt. In tegenstel- tot andere jaren kreeg hij Olijks de gelegenheid zich de wedstrijd voor te berei- LÜemensen verdrongen zich ddeplaats waar hij zich pro pje warm te rijden. Hij had ttdurend horden handteke- een voorsprong van 25 tellen. Knaven werd door bondscoach Gerrie Knetemann uit de olym pisch selectie gelatenDe renner van Farm Frites heeft deze te leurstelling inmiddels achter zich gelaten „Het was voor mij niet echt een motivatie om hier beter te gaan rijden Ik wilde graag nationaal kampioen wor den, want dat is me bij het tijd rijden nog nooit gelukt. Dekker is in deze vorm helaas niet te kloppen." Domo De perikelen rond Farm Frites zorgen bij Knaven voor meer af leiding dan het missen van de Olympische Spelen. De Neder landse ploeg onderhandelt met het Belgische Domo over een sa menwerking. ,,Het houdt je wel bezig", aldus Knaven. ,,Ik hoop dat er voor de rust in de ploeg snel duidelijkheid komt. Daar na kan ik voor mezelf een keuze maken." Knaven, die nog een doorlopende verbintenis heeft, heeft aanbiedingen van andere ploegen. Hij geeft echter de voorkeur aan een langer verblijf bij Farm Frites. „Ook als we sa men gaan met Domo word ik daar zeker niet slechter van. Ik heb altijd al tegen Patrick Lefevere opgekeken." Zonder Knaven in zijn ploeg be sloot Knetemann zijn tweede tijdrijder na het NK aan te wij zen. „Ik beslis deze week", aldus de bondscoach. Van de olym piërs had Leon van Bon met de negende plaats de beste klasse ring, maar hij voelt niet veel voor de tijdrit. Peter Schep, lid van de olympische ploegachter volging, lijkt nu met de 24e plaats de beste uitgangspositie te hebben. ANP gfnjagers achter zich aan. H büjft wennen. Ik heb toch rebeerd me zo goed mogel ij k de wedstrijd te concentreren s het aan mijn stand ver- At hier te winnen." prei Dekker ook bij de mpische Spelen op de indi- jueletijdrit zal starten, speel- iSydney tijdens de race geen uient door zijn gedachten, kbendaar nu nog niet mee be- Eerst wil ik zondag een goe- wereldbekerwedstrijd in Zü- injden. Daarna richt ik me de Ronde van Nederland, nzien we wel verder." landrem ïkerhad lering getrokken uit irijdnt van vorig jaar. Toen g de geboren Drent te hard sstart en verloor de titel uit- idelijk aan Bart Voskamp, die Zaltbommel wegens een bles- ïontbrak. „Ik heb nu bewust t de handrem op gereden. Ik bdaarna zo diep mogelijk ge- an. Mensen denken nu mis- ïien dat het vanzelf gaat, ik heb er hard voor ge nikt" inwoner van Meerle-Hoog- té'.en zette in de laatste ronde achterstand van vijf secon- jpc op Servais Knaven om in van onze sportredactie ZALTBOMMEL - Ze is de tel inmiddels kwijtgeraakt. De eindtijd bij het NK tijdrijden had voor wielrenster Leontien van Moorsel meer waarde dan de zoveelste rood-wit-blauwe trui. In vergelijking met drie jaar geleden verbeterde ze zich op hetzelfde parkoers in Zaltbommel met tweeënhalve minuut. „Een maand voor de Olympische Spelen is dit goed voor de moraal", vond de renster van Farm Frites- Hartol. Van Moorsel legde de 211 kilo meter af in 2 8 minuten en 10 se conden. Met een achterstand van twee minuten pakten Anouska van der Zee en Sonja van Kuik respectievelijk zilver en brons. Ondanks haar verwachte over macht beschouwde Van Moor sel de individuele tijdrit, goed voor haar 34e seizoenszege, als een geslaagde test. „Ik heb ge probeerd de situatie in Sydney zoveel mogelijk na te bootsen. Mike (ploegleider en echtge noot Michael Zijlaard) tetterde steeds in mijn oor dat ik het niet in de bochten moest laten liggen. Als ik dan zoveel van mijn tijd afhaal, ben ik tevre den. Als het hier slecht gaat, neem je dat toch mee in de rest van de voorbereiding." Het bochtige parkoers in Syd ney is in het nadeel van Van Moorsel. De inwoonster van Nieuwerkerk aan den IJssel is bang in de bochten. Ze heeft hierop geprobeerd te trainen in de criteriums en heeft besloten de wedstrijd in Australië te rij den met een 'gewoon' stuur. „Daar voel ik me in de bochten het lekkerste bij. Dat is ook vandaag gebleken." Evenals Van Moorsel prolon geerde neo-amateur Remmert Wielinga zijn titel. De Rabo- renner uit Eindhoven liet na 34,2 kilometer een tijd van 43.40 noteren. Jens Mouns, lid van de olympische selectie voor de ploegenachtervolging, had een achterstand van elf se conden. Roel Egelmeers nam met het brons (43.57) afscheid van een jaar vol blessureleed. „Het is mooi dat ik mijn favo- rietenrol waar heb kunnen maken", vond Wielinga, die tweede eindigde bij het NK op de weg. „Ik ga me nu richten op de Tour de l'Avenir. Daarin hoop ik ook internationaal een prof contract af te dwingen." Doedee Van de Zeeuwse deelnemers haalde alleen Baukje Doedee uit Driewegen de toptien. Met een achterstand van drie mi nuten op Van Moorsel eindigde ze als achtste bij de vrouwen. Verrassend was het optreden van Maurice Minnaar bij de nieuwelingen. De Middelbur ger werd elfde op 45 seconden van winnaar Tom Stamsnijder. Leontien van Moorsel legde de 21,1 kilometer af in 28 minuten en 10 seconden. foto Paul Vreeker/ANP KirWimde Vos fflLIPPINE - Alweer voor de (maal wordt vrijdagavond de dtrrondevan Philippine ver kil. In het verleden werd de t&lrijd steevast als kermis- ieriuni in juli gereden, maar mpoging het aantal deelne- s op te krikken besloot het itselijke wielercomité enke jaren geleden naar augustus te wijken. „Toch blijft het ilal renners telkens weer te genvallen", zegt secretaris Wil ly Spuesens. Dit jaar zag Spuesens het in de aanloop somber in toen de in schrijvingen uitbleven. Inmid dels heeft hij echter goede hoop dat er vrijdagavond toch nog een aantrekkelijk deelnemers veld aan de start verschijnt in het mosseldorp. „De afgelopen dagen hebben verschillende Belgische renners contact met me opgenomen Ik heb dus goede hoop op een rede- pfHenk de Winter XEL - Jos Krijger heeft de V-cross in Texel gewonnen. Wolphaartsdijkse autocros- kruipt daardoor langzaam ir de top van het klassement, rijs", vorig jaar nog Neder- "h kampioen, staat met nog 'races te gaan in het Neder- k kampioenschap 2CV- Wsopeen vierde plaats. «al de Regt uit Goes liet in een flinke steek vallen. De teenaar, tweede in de tussen- van het NK, kwam ge- 3§d door technische proble- 5 n'd verder dan een tiende lts. jlegt die de laatste wedstrij- ]®eig was zijn achterstand «leider in het tussenstand, Patrick Gillich uit Uden, te ver kleinen ziet die nu weer toene men. Met nog twee races te gaan is de afstand tussen leider Gil lich en De Regt gegroeid tot een bijna onoverbrugbare 94 punten. Ardjan Logmans uit Wol- phaartsdijk blijft het goed doen in de 2CV-Cross. De rookie of the year (beste jonge rijder) fi nishte in Texel als derde, achter Krijger en Gillich. Logmans staat derde in de tussenstand en vormt met negen punten achter stand op De Regt nog een serieu ze bedreiging voor de tweede plaats die De Regt momenteel inneemt. Miechiel Corstanje uit Axel ein digde op een vijfde plaats en Wolphaartsdijkenaar Peter Klaassen op een twaalfde. lijk aantal renners. Als er 45 aan de start staan ben ik tevreden, dat is een mooi veld", aldus Spuesens die blij is dat ex-cou- reurs als Jan Mobach en Conno van de Sande deel uitmaken van het bestuur. „Zij hebben toch nog wat contacten met renners. Dat scheelt toch altijd weer en kele coureurs. Jan en Conno zijn de boer opgegaan naar Belgi sche wedstrijden en hebben ook clubs aangeschreven." Ruim dertig renners hebben in middels ingeschreven voor deze 35e Ronde van Philippine, die om 19 00 uur van start gaat in de Kasteelstraat in het dorp. Onder de inschrijvers bevinden zich de streekrenners Danny Schaut en Martin de Jaeger. Zij zullen het op moeten nemen te gen onder meer John Akker mans (winnaar in de ronde van Clinge, eerder dit jaar), Fran cois Franse, Rein-Jan Elenbaas, Martijn Simons, Ronald Krij- nen, John Leijs, Michel Rom- mers en het Belgische duo Joachim Schoonakker (zater dagavond nog zevende in Hei kant) en Hans Ardeel. KLOETINGE - Jeugdspelers van Feyenoord, FC Den Bosch en RBC Roosendaal komen za terdag 19 augustus naar Kloe tinge voor een toernooi. Er wordt gestreden door de D-pu- pillen (leeftijdscategorie elf en twaalf jaar). Tussen 10.00 en 14.00 uur worden op het Wes- selopark steeds wedstrijden van twintig minuten afgewerkt. Ivan Zamorano viert de tweede treffer van Chili. De Braziliaan Evanilson treurt. foto Julio Castro/Reuters van onze sportredactie SANTIAGO - De Braziliaanse bondscoach Wanderley Luxem- burgo ligt opnieuw onder vuur. Luxemburgo zag zijn ploeg niet 3-0 onderuit gaan tegen Chili in de kwalificatiewedstrijd voor het wereldkampioenschap van 2002, dat in Japan en Zuid-Ko- rea wordt gehouden. De viervoudig wereldkampioen bezet na zeven kwalificatie wedstrijden de vierde plaats in het klassement. De beste vier ploegen plaatsen zich uiteinde lijk voor het WK. De uiteindelij ke nummer vijf moet op herha ling tegen een ploeg uit Oceanië. Salas was de grote man bij Chili. De spits bereidde de eerste tref fer van Estay en het tweede doelpunt van Zamorano voor. Salas bekroonde zijn goede wedstrijd vlak voor tijd met een rake knal: 3-0. Rivaldo was de hele wedstrijd onzichtbaar. Colombia klom in het klasse ment naai- de tweede plaats. Door een treffer van Castillo werd nummer drie Uruguay met 1-0 verslagen. ANP 1SSINGEN - De oefenwed- ™en zondag-derdeklas- ,i nkzee en zaterdag-1 wee- jtoswSSV'65 is gisteravond "wn door de Sehoimse lood-zwarte brigade u rust een 2-0-achler- om: 3-2. rast domineerde SSV. ■ff-serrevoets opende de sco- y» een-twee met Paul Bom maakte uit een !«hop zelf de tweede tref- .„"'Bmwoets onderuit gehaald in het zestienme- tergebied. Na de rust nam Zie rikzee het initiatief in handen. Thomas Vos maakte al snel de aansluitingstreffer, Erwin Ne- lissen de gelijkmaker uit een strafschop en Lee Mol maakte tien minuten voor tijd de beslis sende treffer Dauwendaele - MZVC 2-1: Sha- rad van Roggen zette de Middel burgse Zaterdag Voetbal Club al na twee minuten op voor sprong. Daarna ging de strijd vrijwel gelijk op. Mohammed Tahri bracht beide teams nog voor rust op gelijke hoogte. Pa trick Langemaire schoot Dau wendaele naar de overwinning. door Jan Roovers OOST-SOUBURG - De korfbalploeg van Fortis uit Oost-Souburg pakte vorig sei zoen zowel op het veld als in de zaal naast de hoofdprijs. Eenmaal de teleurstelling verwerkt liet coach Peter Crucq toch we ten op schema te liggen. Of de selectie van de Walcherse zaterdag-eersteklasser een stapje verder kan komen wordt zaterdag duidelijk. Een aantal overgangsklassers fungeert op de 'Oefendag van Fortis' als sparringpartner. Fortis is er weer in geslaagd om voor de jaarlijkse oefendag een uitzonderlijk sterk deelnemersveld aan te trekken. In een periode die bol staat van de voorberei ding op de competitie opmerkelijk. De club schrijft dat niet alleen toe aan de uit stekende contacten die er met tal van ver enigingen zijn, maar zeker ook aan de for mule die wordt gehanteerd. Het accent ligt voor de volle honderd procent op oefe nen. Op de oefendag zijn geen prijzen te ver dienen, wordt geen eindklassering opge maakt en is er geen winnaar. „Een ideale formule voor een coach om te kijken hoe ver zijn selectie staat en of er ook wat ach ter de hand zit", weet Peter Crucq bijna zeker dat hij daarom jaarlijks een deelne mersveld van niveau binnen krijgt. Opmerkelijk is overigens wel dat de ploe gen van ver buiten de regio komen. Maar het Haagse Futura, BEP (Beemster En Purmer) uit Purmerend, SDO uit Kame- rik, Dindoa uit Ermelo en KCC uit Capelle aan den IJssel zagen het wel zitten om aan de oefendag van Fortis deel te nemen Programma Oefendag: Futura 2-KCC 2, For tis 2-PKC 3, BEP 2-Dindoa 2 (12.30-13.40), SDO-BEP, KCC-FortisFutura-Dindoa (13.50-15.00), Dindoa 2-Fortis 2, PKC 3-Futu- ra 2, KCC 2-BEP 2 (15.10-16 20), Fortis-Fulu- ra, Dindoa-SDO, BEP-KCC (16.30-17.40). van onze sportredactie KLOETINGE - Kloetinge be gint vandaag met een heel ande re opvatting aan het bekerduel met SHO dan afgelopen vrijdag tegen RBC. Tegen de Roosenda lers achtte de ploeg van Diedc- rik Hiensch zich bij voorbaat kansloos. Lekker voetballen was toen het uitgangspunt, een 8-0-nederlaag het resultaat. „Tegen SHO willen we graag wat neerzetten", erkent Hiensch. Een zege op SHO zou betekenen dat Kloetinge mee blijft doen in de strijd om de Amstel Cup. De wedstrijd die de ploeg dan nog tegen PSV 2 in eigen huis voor de boeg heeft wordt aantrekke lijk, want de reserves van PSV versloegen SHO en maken dan net als Kloetinge aanspraak op de tweede plaats in poule 10. En die plaats geeft recht op deelna me aan de volgende ronde. Hiensch ziet wel kansen tegen SHO, alhoewel hij erkent dat het elftal uit Oud-Beijerland niet een van de minste is. „Ze zijn in de hoofdklasse A bij de eerste vijf geëindigd, na een hele sterke tweede competitiehelft. Het is een goede ploeg die vol gens mij vrij aanvallend speelt." Bij Kloetinge zal waarschijnlijk alleen rechtsback Erwin Dek niet van de partij zijn Hij kampt met een knieblessure. Niels Lo- dewijk en Arno Melaard, die te gen RBC aan de kant bleven, zijn weer zo goed als fit. Me laard start wellicht in de basis, Lode wijk krijgt in elk geval eni ge speeltijd. De wedstrijd tussen Kloetinge en SHO begint vanavond op het Wesselopark om 18.30 uur. door Rudy Boogert ZIERIKZEE - Mede-organisa tor Joe Hoare kan zich vandaag met een gerust hart melden voor de vijfde dag van het veteranen- toernooi in Zierikzee. Met zijn gemengd-dubbelpartner Van de Velde klopte hij in de C2-cate- gorie zijn toernooi-collega Erna Terwisscha, spelend met Bertus Bleiji. Hoare en Van de Velde klopten het favoriete duo met 11-7. Wim Mulders won in het C2-en- kelspel ook zijn tweede poule wedstrijd. Na zijn overwinning op Bleiji, zijn clubgenoot bij Zierikzee, was Mulders gister avond ook te sterk voor Michel Holm, met 10-6. Voor Holm was het tweede nederlaag, want hij had eerder al verloren van Bleiji. In het mannen dubbel C2 hielden de duo's Salomons/ Verkaart en Haze/De Vos hun honderd-procentscore na twee pouleduels. Ze versloegen res pectievelijk Anricus/Walpot (15-5) en Van Urk/Slootmaaker (13-4). Ook Van Gellecum en De Klerk boekten in deze categorie hun tweede zege, maar het duo verloor op de eerste dag al van De Coninck en Bleiji. In het gemengd dubbel D2 riep het echtpaar De Bil het duo Van der Sneppen/Weggeman een halt toe. Van der Sneppen en Weggeman wonnen hun eerste twee duels, maar De Bil/De Bil versloeg het tweetal gister avond probleemloos met 15-3. Voor De Bil/De Bil was het de tweede zege in de poule In het mannen dubbel C2 kwam het koppel Smit/Ter Weduwen tweemaal in actie. Vroeg in de avond waren ze te sterk voor Kleinsma en Lems (13-4) en in de laatste sessie van de vierde speeldag versloegen ze hun con currenten Van de Linde en Stins met 10-6. Bridge Vlissingen. Zomeravondbridge A-lijn, dubbele howell-8 Eerste deel: Hoogenboom/Van Oost, echtpaar Van Kempen en Krappen/V d Elshout 55.36 procent, dms Kramer/Schoolmeester 52.38, dms. Van Boven/Schuurman 51.19. Tweede deel Dms. Dingemanse /Wijnen 64.88, dms. Teyn/Lentze 61.31, echtpaar Zondag 53 57, echtpaar Tref fers 50.60. B-lijn, dubbele howell-8. Eer ste deel: Roosink/Wondergem 58.93, dms. Grüsser/Wouts 55 95, dms. Won- dergem/Stoppelsweg 55.36, mw. Breed- veld/Scherp 54.17, dms V d. Brink/Cam- melot 52.98, mw. Van Leeuwen/Schoof 50.00. Tweede deel: Dms Wiessner/lngenegeren 60.12, Zonneveil- le/Zuiderhof 57.74, mw. Van Dam/De Korte 52.98, dms. Gooris/Vonk 51 79 C- lijn, dubbele howell-8. Eerste deel: De Kok/Versluis 63.10, Tjin a Lien/Van den Berg 61.31, dms. Klaassen/V.d. Bos 55 95, dms Brinkman/Van Geesbergen 5476 Tweede deel: Mw Den Hartog /Brugman 56.55. Janse/Provily 55.36, Janse/De Visser 52.98, dms. Vos/Kloos terman en echtpaar De Kok 51.19, Nijs- sen/De Regt 50 60 D-lijn, 10 paren: Breedveld/Vermaat 66.07, mw. Koek/V d Perk 63 84, echtpaar Reijnen en Boogart/Cals 50.98. Sportprijsvragen Lucky Day: 3 4 5 9 14-15-17-31-34- 39-40-42-44-49-50-51-59-60-72-77. Belgische midlotto: 3-12 1416-19-25. Reservegetal: 9 Joker. 5328948 Duise lotto. Trekking A: 4 16-25-26-46 48 Reservegetal. 18 Trekking B 12 18 19 - 28 - 34 42 Reservegetal: 30. Su pergetallen: 6,4. Spel 77:2434587. Super 6: 255981 (sportprijsvragen onder voor behoud) Tennis Kruiningen. Toernooi LTC Kruiningen. HEC1 J Oranje - C. Versteeg 4-6 3-4 wo HEC2; Ad Kooman Bric Olijdam 0-6 0-6, Bert Cok - Arnoud Hogendoorn 3-6 1-6, Ronald Aarts Joost van de Guchte 0-65- 7 HED1Peter Boerjan David Hannewijk 3-6 6-3, Jurri Dhooge Eddy Kalau 6-2 3- 6. DEC1Ellis Freijser - Jacqueline Haver de Jonge 6-4 6-0 HDC1. P, Bek/F Schouw - H. Verhagen/C. Versteeg 6-37- 6. HDD1:M de Haan/C. Weeland-K. Hou tepen/C. de Marco 0-61-6. DED2: Tamara van Boven - Marloes de Haze 6-0 6-0. DDD1: H Bauer/S. de Leeuw - M. van Lan gevelde/P van de Parel 6-0 6-1, C. Cok/C. Paalvast -N.de Neef/M Smolders 2-6 6- 3 DDD2:T Kaijser/J Ribbens - L. Voois/I. de Vries 2-6 2-6. L Houtepen-Bus- lraan/M. Schrier - R van Laarhoven/E. Risseeuw GDC2: N. Duijff/T Vogelaar R. van Tilburg/P Bustraan 6-2 6-7 GDD1 M. Boone/E Bank R. Duijnhouer/J. Schipper 4-6 7-5. A de Bruin/K Koole - W van Garsel/R de Bondl 6-7 4-6. GDD2 D Koeman/J. Nouse B. Schaaij/D Schaaij6 0 6-1 Voetbal Kwalificatie WK Concacaf-zone Groep C: Mexico - Canada 2-0 Groep E: Costa Rica - Guatemala 2-1 Zuid-Amerikaanse zone Santiago, Chili - Brazilië 3-0 (2-0). 25. Es tay 1-0,44. Zamarano 2-0,73. Salas 3-0 Bogota. Columbia - Uruguay 1-0 (0-0). 73. Castillo 1-0. Stand: 1 Argentinië 6-15,2. Columbia 7 12, 3 Uruguay 7-11, 4. Brazilië 7-11, 5. Chili 7-10,6 Paraguay 6-10,7. Ecuador6- 7,8. Peru 6-5,9. Bolivia 6-5, Venezuela 6 3. Kwalificatie WK. Groep 2. Tallinn. Estland Andorra 1-0 (0-0). 64 Peim 1-0 (strafschop) Scheidsrechter. Arsic(Joe) Aantal toeschouwers: 1695. Oefenwedstrijden Hannover Duitsland Spanje 4-1 (1-0) 24. Scholl 1-0,51. Scholl 2-0.57 Zïckler3 0, 62. Zickler4-0, 70. Raul 4-1 Viseu. Portugal Litouwen 5-1 (2-1). 31. Joao Pinto 1-0,38. Figo 2-0.44 Fomenko 2-1 (strafschop), 47. Rui Costa 3-1 (straf schop), 80, Severo 4-186 Resendes 5-1 Bratislava. Slowakije Kroatië 1-1 (1-1) 22. Balaban 0-1 28. Nemeth 1-1, Sofia. Bulgarije België 1-3(0-2). 15. Ver- heyen0-1, 29. Emile MpenzaO-2,60.Ver- heyen 0-3,65. Iliev 1-3. Torshavn De Faeróer Denemarken 0-2 (0-0) 56 Sand 0-1,59. Steen Nielsen 0-2. Ostrava. Tsjechiè - Slovenië 0-1 (0-0). 59 Pavlin 0-1. Sankt Gallen. Zwitserland Griekenland 2-2 (1-2) 14 Comisetti 1-0, 20. Ouzou- nidis 1-1, 23. Georgiadis 1-2,79. Yakin 2- 2. Sarajevo. Bosnië Herzegovina Turkije 2- 0(1-0). 39. Bolic 1-0,90. Topic 2-0 Chisinau. Moldavië - Malta 1-0 (1-0). 45 Rogatsjev 1-0. Moskou. Rusland - Israel 1-0 (0-0). 83 Bo,etsnikin 1-0. Helsinki Finland - Noorwegen 3-1 (1-0). 24. Litmanen 1-0,54. Helstad 11, 61. Lit- manen 2-1,90 Kuqi 3-1 (strafschop). Ro de kaart: 90 Björnebye (Noorwegen). Boekarest. Roemenie - Polen 1-1 (1-0). 21. Ilie 1-0,79. Olisadebe 1-1 Riga. Letland - Wit-Rusland 0-1 (0-0). 50. VasiljoekO-1. Hiroshima Japan - Verenigde Arabische Emiraten 3-1 (2-0) 11. Morishima 1-0,27. Nakamura 2-0, 87. Oku 3-0, 90 Hamada 3-1. Teheran. Iran - Georgië 2-1 (2-0) 4 Jams- hidi 1-0,26. Majidi 2-0,65 Kavelasjvili 2- 1. Amstel Cup Poule 12. FC Utrecht 2 - Hol- landia 3-2 (2-0). Doelpunten FC Utrecht De Groot, l'Fathi, Furfaro Poule 17 Sneek - Emmen 1-5 (0-2). Doelpunten Emmen Keizer, Kocks, Kranz, Witvoet, Zuurman. SC Genemuiden - Achilles '94 1-3 Poule 20. EHC - Panningen 1-4. Wielrennen Zaltbommel NK tijdrijden. Profs. 1 Dekker (Meerle-Hoogstraten) 42,6 km in 51 39,2. Knaven (Meerle)0.25, 3. Den Bakker (Heenvliet) 1 18, 4. Duyn (Hoogerheide) 1.20,5. Van Schalen (Bak el) 1.21, 6. Ypenburg (Hengelo) 1 30. 7. Van Elven (Etten-Leur) 1.39, 8 Jonker (Riemsl) 1.41, 9. Van Bon (Hasselt) 1.55, 10. Pronk (Warmenhuizen) 2.00 Vrouwen: 1 Zijlaard-Van Moorsel (Rot terdam) 21,2 km in 28.10, 2. Van der Zee (Rotterdam) 2.00,3. Van Kuik (Eindhoven 4. De Bruijn (Amsterdam) 2.16, 5. Klep (Steenbergen) 2.42. 6. Bekkering (Den Ham) 2.54, 7. Kleinjan (Almelo) 2.57. 8 Baukje Doedee (Driewegen) 3.00, 9. Rombouts (Rijsbergen) 3.10, 10. Brunen (Nunspeet) 3 10. Neo-amateurs: 1. Wielinga (Eindhoven) 34,2 km in 43.40, 2 Mouns (Ouderkerk a/d Amstel) 0 11. 3. Egelmeers (Oploo) 0.17, 4 Van der Weiden (Made) 0.24, 5. Traksel (Tiel) 0.32, 6. Van der Kooij (Lei derdorp) 0.36, 7. Pieters (Hoorn) 0 49, 8. Louwers (Malden) 1 18, 9 Videier (Am stelveen) 1.22, 10. Delen (Rotterdam) 1.32, 24. Jacques Schuit (Arnemuiden) 4.38. Junioren. 1 Van Agtmaal (Huibergen) 21.2 km in 27.17, 2. Van Hummel (Elden) 0.06.3. De Kort (Liempde) 0 17,27. John ny Hoogerland (Kruiningen) 2.28 Junioren, meisjes: 1. KoedooderlBoven- karspel) 17 km in 24.19. Nieuwelingen: 1. Stamsnijder (Enter) 17 km in 23.02. 11 Maurice Minnaar (Mid delburg) 0 45 23. Arjen Mosselman (Kruiningen) 1.42, 27. Tibor Springer (Goes) 1.59. Ronde van Galiciè. Derde etappe Santia- go-de-Compostela - Fonsagrada 1 Da vid Etxebarria (Spa) 165,5 km in 4.06.27, 2 Clinger(VSt),3 Pugaci (Mac),4. Piepo- li (Ita), 5 Escartin(Spa)0 02 Klassement. 1. Teterioek (Kaz) 10.05.48,2. David Etxe barria 0.17, 3 Pugaci 0.26, 4. Mercado (Spa) 0.27,5. Escartin 0.28. -donderdag Trimlopen Trimloop Haamstede 19.30 uur: 2.5 km leugdloop. 20 00 uur: 3 3 km. 6.6 km en 9.9 km. Inschrijven en start op de Ring van Haamstede Voetbal Amstel Cup Kloetinge - SHO (18.30 uur). Profile Tyrecenter jeugdtoernooi. Voor B-junioren Organisatie jeugdafdelingen Lewedorpse Boys en Nieuwdorp. Aan vang 18.30 uur Locatie terreinen Nieuw dorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 23