Remy Vasseur van de weg gereden Arnemuiden niet langs Apollo'69 Nuttige oefenpartij Tjoba Hoek te sterk voor Terneuzense Boys Van der Wekken onverslaanbaar op Wemeldingse circuit sport Onbekende junior Melle van Schaik wint kwarttriatlon in Kamperland MOC'17 wijst SPS terug: 5-0 Verrassingen in finales Open Dauwendaele Rotte viert verjaardag met driekamp uitslagen Bowlingtoernooi van start gegaan maandag 14 augustus 2000 bw Ij door Sjaak Sinke KAMPERLAND - Melle van Schaik uit Bergen op Zoom heeft zaterdagavond in Kam perland de Schotsmantriatlon op zijn naam geschreven. Op de kwart afstand over één kilome ter zwemmen. veertig kilometer fietsen en tien km lopen finishte hij met een half minuutje voor sprong op Ronald Kohn uit Zuidland. Veterane Térese van Lare uit Sluis was de snelste overall bij de vrouwen. Het ve nijn zat in de achtse triatlon waar favoriet Remy Vasseur uit Vlissingen ten val kwam door een nare remmanoeuvre van Jaap van Helmond. Na 500 meter zwemmen kwa men Van Te tering en Van Hel mond als eerste uit het water van het Veerse Meer op enige af stand gevolgd door Vasseur die na een rondje fietsen van tien ki lometer de kop overnam. Na vijftien kilometer passeerden Van Helmond en Van Tetering driftig Vasseur waarover de laatste een opmerking maakte. Plotseling kneep Van Helmond in de remmen. Vasseur raakte het achterwiel van Van Hel mond en vloog over de kop de berm in om tot stilstand te ko men tegen een afrastering. On der de schaafwonden en blaren van de brandnetels bleef hij even versuft liggen. Jurylid Bram van Lare, die het voorval niet had gezien, kon weinig anders doen dan Vasseur weer op weg helpen, maar de VLISSINGEN- In de eerste ron de van de districtsbeker ging SPS in een vooruit gespeelde wedstrijd in Bergen op Zoom met 5-0 zwaar onderuit tegen MOC'17. Bij rust was het 3-0 door doel punten van De Ridder, Van der Giessen en Van Elsakker. Het was maar goed dat het vizier van de thuisploeg na rust niet altijd evengoed gericht stond, want anders waren de dubbele cijfers beslist gehaald Nu scoorden slechts nogmaals De Ridder en Koopman. VLISSINGEN - Het ING- jeugdtennistoernooi, dat in Goes en 's-Gravenpolder ge speeld werd, is bi j de jongens ge wonnen door Rickert van der Wel. Bij het Open Dauwendae- letoernooi in Middelburg gin gen zowel in de C2 als de Dl-ca- tegorie bij de heren de als eerste geplaatste spelers fors onderuit in de eindstrijd. Bij het ING-jeugdtoernooi leek het er in eerste instantie niet op dat Rickert van der Wel er met de overwinning vandoor zou gaan bij de zestienjarigen. René van Gassen won de eerste set met 6-3, maar moest daarna toch zijn meerdere erkennen in Van der Wel, die de tweede en derde set met 6-0 en 6-2 naar zich toe trok. Janique Siereveld was bij de meisjes in deze cate gorie net iets te sterk voor Mar- cella van de Vliet: 7-6 6-4. In de categorie tot en met veertien jaar versloeg Ferry Sonnemans René Lindenberg met 7-6 en 6- 4Bij de meisjes rekende Audrey Atoon in twee sets af met Stefa- ny Pauwels: 6-4 6-3. Het Open Dauwendaeletoer- nooi in Middelburg kende in di verse finales enkele verrassende uitslagen. In de C2-categorie bij de heren moest de als eerste ge plaatste Richard Nijholt zeer overtuigend zijn meerdere er kennen in Johan Huisson: 6-3 6- 1Ook in de D1 -categorie bij de heren ging de als eerste ge plaatste Dick Grootkoerkam niet met de overwinning strij ken. Erik Moens was met 6-0 en 6-2 duidelijk een maatje te groot. In de Dl-categorie bij de dames kwam Arianne Witte- veen als winnares uit de bus. In de D2-categorie bij de heren won de als tweede geplaatste Kees de Groot in twee sets van Piet Bekenkamp: 6-3 6-4 Jac queline Berkel was de sterkste in de poule bij de dames in deze categorie. Op het Kapperscafétoernooi in Nissc werden alleen partijen in het dubbelspel afgewerkt. In de C2-categorie bij de heren waren Richard van Steenbergen en Eddy Relyveld in de eindstrijd net iets te sterk voor Oscar Ha ver en Jan de Weele: 7-6 6-4. De overwinning bij de dames in de ze categorie was voor Yvonne Huybrechts en Carmen Boon man, die Esther Koole en Mar jan van Zwecden met tweemaal 6-4 terugwezen. De eindstrijd in het gemengdubbel werd in een driesetter beslist. Bram Kot en Karin van Hese wonnen met 6-1 4-6 6-4 van Pierre Verstraeten en Barbara Boone. overwinning en het afdelings kampioenschap waren in rook opgegaan. Boos en verdrietig fi nishte Vasseur op de 34e plaats overall. Doordat onverlaten in het bos- gedeelte een richtingbordje hadden omgedraaid en wat af- zetlint hadden weggehaald kwam Freek van Tetering als eerste over de finish omdat hij door dit voorval te kort had ge lopen. Na overleg met wed strijdleider Koos de Groot en de triatleten kreeg Van Helmond toch de overwinning toegewe zen en werd van Tetering tweede voor Bredanaar Bart Huslage. Wegstrepen Ondanks de slechte klassering van Vasseur blijft hij aan de lei ding in het Fun For Fans-tria- loncircuit, omdat de beste vijf wedstrijden meetellen en hij dus deze slechte zesde wedstrijd mag wegstrepen. Leon Jacobse uit Vlissingen kreeg door al deze verwikkelingen de afdelingsti tel in de schoot geworpen bij de mannen Hl8. Simone Wonder- gem uit Serooskerke was na een sterke vijf kilometer lopen de snelste bij de vrouwen op de achtste triatlon voor Sofie Ha mers uit Terheyden en Annet Joustra uit Herkingen. Op de kwarttriatlon ging het er heel wat rustiger aan toe. Door het wederom verstek laten gaan van Marcel Gierman, de win naar van vorig jaar, kon de vrij wel onbekende junior Melle van Schaik zijn slag slaan. Lange tijd kon Theo Kraayenbrink in zijn spoor blijven. In de laatste vijf kilometer lopen sloeg Van Schaik zijn slag en wist hij een halve minuut weg te lopen van zijn belager. omdat Mitzy Nieuwenhuizen achter een begeleidende motor kwam te rijden waardoor ze nog al wat tijdwinst boekte. Maar Nieuwenhuizen meldde dit bij de jury die gezien de uiteindelijk ruime zege van Van Lare geen maatregelen nam. Jan van de Marei uit Aarlander- een had niet te klagen over belangstelling voor zijn jeugd- clinic. De onlangs gestopte vier voudig winnaar van de triatlon van Almere kon aan een twin tigtal junioren en een flink aan tal oudere belangstellenden zijn ervaring ruimschoots kwijt. Na een praatje over mentale voor bereiding werd de fiets-loop- wissel in de praktijk gebracht waarna de deelnemers een lich te maaltijd kregen aangeboden. „Ik mis de wedstrijden nog niet", liet Van de Marei desge- Over de kop Met een tijd van 1 uur 52 minu ten en 23 seconden was de zege voor de Bergenaar. Bram van de Wege uit Philippine was met zijn zevende plaats overall de beste Zeeuw. Wim Krols kwam tijdens het fietsen ten val. Door dat een junior van de mini-af stand wat ongelukkig keerde kon Krols hem niet meer ontwij ken en ging hij over de kop. Met schaafwonden en een pijnlijke heup moest hij de strijd staken. Terese van Lare liep bij het fiet sen nog al wat achterstand op door Peter van Kouteren HOEK - Het wordt zo langzamerhand dui delijk hoe het elftal van Hoek er dit jaar gaat uitzien. De hoofdklasser speelde zaterdag tegen Terneuzense Boys in een opstelling, die weinig zal afwijken van de formatie waarmee trainer Frans Vermeulen de com petitie zal beginnen. Hoek nam in de slotfa se afstand en won met 5-2. Hoek trad aan met de spitsen Ronald van Sliedregt en Angelo Nijskens. Dave Gijsel speelde achter dit tweetal in een wat vrijere rol. Nog voor rust werd Angelo Nijskens (blessure aan het bovenbeen) vervangen door Djamal Buyse. Halverwege de tweede helft nam Wesley Roman de plaats in van Patrick Naudts. Barry van der Hooft ver ving later Ronald van Sliedregt. Bij de veel jongere équipe van Terneuzense Boys wer den na rust (2-2) vijf wissels ingebracht. Hoek kwam al vlot op een voorsprong, toen de lichtvoetige Mustafa Hauari na een fraaie solo ongehinderd mocht aanleggen 1-0). Halverwege de eerste helft schoot Tim Louwiesse de gelijkmaker binnen, nadat Middelburgs kampioenschap opnieuw prooi voor Dauwendaele van onze sportredactie VLISSINGEN - In de voorbe reiding op het nieuwe seizoen kwam het naar de tweede klasse gedegradeerde Arnemuiden za terdag niet verder dan een 1-1- gelijkspel tegen derdeklasser Apollo'69. GPC won met 3-2 bij Luctor'88 en SSV'65 boekte een nipte 1-0-overwinning op Beve landers. Dauwendaele won voor de tweede opeenvolgende keer het Middelburgs kampi oenschap door een 3-2-over- winning op Middelburg. Arnemuiden-Apollo'69 1-1: Op het uur kon Ronnie Moerdijk de stand terug in evenwicht bren gen nadat Apollo na een kwar tier op voorsprong was geko men in deze erg sportieve, maar door de warmte niet al te hoog staande oefenpartij Luctor'88-GPC 2-3: De bezoe kers waren steeds de betere par tij. Jimmy Pinas tekende voor 0- 1 en Marco Uytermark acht mi nuten voor rust voor de gelijk maker. Via twee doelpunten van Dennis Goossen werd het eerst 1-3, voordat Jeroen Verschure vanaf elf meter de 2-3 eindstand kon vastleggen. SSV'65-Bevelanders 1-0: In de toch erg nuttige oefenpot kon de thuisploeg slechts één keer een opening vinden in de uiterst stugge verdediging van de Be velanders. Zes minuten voor rust zorgde Mark de Groote voor de 1-0. MIDDELBURG - Duursporter Peter Rotte heeft zijn zestigste verjaardag opgeluisterd met een driekamp. Die startte zaterdagmiddag met de Haringvlietoversteek, een zwemwedstrijd met 46 deelne mers. Rotte werd 18e in 1 uur en 2.40 minuten. Daarna pikte hij in Kamperland een 1/8 triatlon mee, die hij aflegde in 1 uur en 17.42 minuten. Tot slot nam hij gistermiddag deel aan de zwem- marathon Damme-Brugge. In die wedstrijd pakte de vermoei de Middelburger de eerste plaats in de categorie senioren E. Serooskerke-Noormannen 4-3: De repetitie voor de bekerwed strijd van volgende week was een matige vertoning. Rens Bos telaar en Mark Minderhoud zorgden in de laatste vijf minu ten voor rust voor 0-2. Via Cees Pieter Geschiere en Niels Lob- bezoo werd het na rust al snel 2- 2, maar Bostelaar zorgde hal verwege de tweede helft voor een nieuwe Noormannen-voor- sprong. In de slotminuten ging de winst toch nog naar de thuis ploeg door goals van Frank Al- laart en opnieuw Lobbezoo. Wolfaartsdijk-Mceuwen 2-2: De bezoekers waren technisch beter, maar de thuisploeg toon de meer inzet. Dat leverde voor van onze sportredactie 's-HEER HENDRIKSKIN DEREN - Op 2 september start de nieuwe competitie veldkorfbal. In de voorberei ding daarop ontving over- gangsklasser Tjoba zaterdag de Belgische ereklasser Si- kopi uit Antwerpen. De Bel gen wonnen met 17-15. De eerste serieuze test nadat de selectie pas twee trainin gen achter de rug heeft viel ge- legenheidscoach Wilko Fokke (Han Verbeke is nog op vakan tie) mee. En nuttig omdat de thuisploeg een aantal junio ren en spelers uit het tweede team had opgeroepen. Op kor te of langere termijn zullen ze voor de aanvulling voor de hoofdmacht moeten zorgen. De ontmoeting was vooral ge schikt om te zien of ze daar voor voldoende in huis heb ben. Natuurlijk kwam Tjoba ritme en conditie tekort (Si- kopi is al wat verder in de trai- ningsopbouw), maar de Belgi sche gasten zagen na de pauze (6-9) Tjoba toch steeds dicht bij de aansluiting blijven. Zelfs het aantal wissels dat Fokke doorvoerde had geen negatief gevolg. Waarna bij de 15-17-nederlaag het goede gevoel overheerste. 'Op naar de honderd', zagen de meeste sprekers de jubile rende en oudste Zeeuwse ver eniging die mijlpaal wel ha len. De onverwachte serenade van de lokale muziekvereni ging Mozart blies de club al vast een eindje op weg. Het ju bileumtoetje bestond uit een toernooi tegen buurtvereni ging KVK uit Kapelle. Volhar ding 1 won met 11-8, de reser- veploeg verloor met 9-3 van KVK 2. Volharding In Yerseke werd zaterdag met een receptie en een jubileum- toernooi het 90-jarig bestaan van korfbalvereniging Vol harding gevierd. Naast burge meester Verbree van de gemeente Reimerswaal, oud- secretaris-generaal van de IKF (International Korfball Federation) Ton Marteijn en districtsvoorzitter van de af deling Zuid-West van het Koninklijk Nederlands Korf bal verbond, Frans Riet uit Dordrecht kwamen een aan tal bevriende verenigingen en oud-leden hun gelukwensen aanbieden Spelmoment uit de oefenwedstrijd tussen Tjoba en het Belgi sche Sikopi. Links Tjoba-speler Robert van Schaik. foto Willem Mieras vraagd weten „Maar wanneer het tegen 2 september loopt, de datum van Almere, dan gaat het zeker weer kriebelen". Toch is Van de Marei nog wel actief in Almere. Hij neemt de 180 kilo meter fietsen voor zijn rekening in een estafetteteam. Jordy van Bunderen eerst op de paal had ge schoten (1-1). Kort daarop strafte Patrick Naudts een fout in de Terneuzense-defensie af (2-1). Hoek kreeg daarna wel wat meer mogelijk heden, maar stuitte op de prima doelman Guido Vinke. Peter Hamelink (ex-Hoek j te kende op slag van rust voor de gelijkmaker. Hij verschalkte de blunderende doelman Verbiest van ver. Na de hervatting benutte Patrick Naudts een strafschop. Tot tien minuten voor het einde bleef het 3-2. Danny Magito en Fran- ky Standaert vergrootten de marge tot 5-2. door lep Triou WEMELDINGE - Hoewel er in bijna alle klassen drie keer de zelfde winnaar over de finish kwam, waren er zaterdag prachtige duels te zien op het technische Bevelandse circuit. Bij de 250cc ging de winst naar Erik van der Wekken, de 125cc was een prooi voor Freddie Blaas, Nicky Huiszoon won met overmacht de 85cc en Rinie van Linden de 65cc. Rinie van Linden was in de 65cc weliswaar veel te sterk en won met overmacht, maar achter hem werden er in de manches felle duels uitgevochten door onder andere Steven Ovaa. Di- mitn Schnitzler en Justin van Aert die regelmatig van positie wisselden. In de eerste manche was Steven Ovaa de sterkste van de achtervolgers en troefde tot ieders verrassing Dimitri Schintzler af. Laatstgenoemde zette in de volgende manches echter de zaak weer snel recht en pakte tweemaal de tweede plaats achter Van Linden die onklopbaar was. De 85cc had door de komst van enkele Engelse rijders zaterdag een internationaal karakter. Nicky Huiszoon was opper machtig, maar net als in de 65cc zat de strijd achter de koploper. De Engelsen Gragg Statt en Ian Newton moesten in de eerste manche nog duidelijk wennen aan de baan, maar finishten toch kort achter Ramon Koole, Adriaan de Visser en Jurgen den Engelsman. In de tweede man che waren de buitenlandse gas ten duidelijk op dreef en be moeiden zich met de strijd om de plaatsen direct achter Huis zoon. Statt toonde zich de beste en pakte de tweede plaats na felle duels met Ramon Koole, die op zijn beurt nog moest afre kenen met Newtondielar*. de derde plaats bezette^' derde manche pakten deL- Engelsen de resterendepo4 plaatsen achter Huiszoon Statt als tweede en Ne»^ de derde plaats. In de 125cc deed Jcpv, Strien er alles aan omfv Blaas van de overwuinijw houden. Vooral in de^, manche leek Van Stnensaj vol toen hij in de eerstei^ leider doorkwam en B moeite had om de i_^ Dirksland te passeren. het moment toen iedereen^ dat Van Strien de overa^ zou pakken plaatste Blaasg allerlaatste meters nogeetj val en pakte alsnog de fca de derde manche was he.j Weterings die het Blaas probeerde de maken, mg hij kon niet voorkort» Blaas naar zijn derde ningreed. Verrassen Erik van der Wekkenlietaé de start van de eerste maté de 250cc klasse eenbefyj rassen door de snelle star René van de Weterings eerste doorkwam en tote® de voor het einde de lab handen hield. Maar toer ook hij buigen voor Y_ Wekken die op het Werner circuit onverslaanbaar driemaal als winnaar «e; gevlagd. Felle duels werden mdezes! se uitgevochten tussen G Huisman en Jan Willem Can lissen. Laatstgenoemde a echter tot de laatste z wachten voor hij Huismc plaatsje terug kon veno Bij de off-the-road hield Ji> ce Lindenberg Jaap Kep een driedubbele overwint en pakte de winst in de;? manche. Motorcross rust een 2-0-voorsprong op via Bastiaan de Koeyer en Harm Fluyt. Het terechte gelijkspel kwam er door doelpunten van Remy Kruit en Patrick Koppe- jan. Wissenkerke-Veere 2 0-2: Het tweede elftal van Veere liet in Wissenkerke een prima indruk achter. Jan Paul Adriaanse en Sebastiaan Traas scoorden na rust voor de Veere-reserves. Domburg-Krabbendijke 1-2: De bezoekers gingen beter met de kansen om dan de Dombur gers. Patrick Provoost zorgde nog wel voor 1 -0maar nog voor rust was de eindstand door doelpunten van Martin Bal en Jan Dees al bereikt. Dauwendaele Door een 3-2-overwinning op Middelburg ging het Middel burgs kampioenschap voor de tweede achtereenvolgende keer naar Dauwendaele. Die titel miste door de afwezigheid van Arnemuiden en MZVC (beide clubs toonden geen belangstel ling) en misschien ook door het matige spel in de finale wel zo veel glans, dat wethouder Bruinooge forfait gaf voor de prijsuitreiking. Middelburg begon sterk en dat leverde al na vijf minuten via Ferhan Topal een 1-0-voor- sprong op. De verdediging van de zondag-vierdeklasser bleek echter vervolgens toch te traag en Dauwendaele profiteerde di rect. Eerst Edwin Leonhart en vervolgens twee keer Julio Fa- gundez zorgden zo voor een gef- lateerde 1-3 bij de rust. De vele wissels in de tweede helft be zorgden Middelburg wel een overwicht, ook al omdat Dau wendaele het initiatief volledig aan Middelburg liet. Pascal van de Berge zag een knal echter van de doellijn gekopt, toen een ove rigens goed keepende Ronald Lissenburg al was geklopt en vooral Jan de Rijke liet enkele goede mogelijkheden onbenut. Paul Constandse was uiteinde lijk de enige, die met een erg fraaie lob wel doel trof. In de strijd om de derde plaats won Nieuwland met 2-0 van Zeelandia door doelpunten van Wilco Kwekkeboom en Danny Sandhövel en met 1-0 van Zee landia door opnieuw een doel punt van Sandhövel. Jong Am- bon werd via goals van Eldridge Pentury vierde door een 2-1 overwinning op hetzelfde Zee landia, dat wel op een 1-0-voor- sprong was gekomen door Said. Wemeldinge. Clubcross. 65cc, 1e manche: 1. Rini van Linden, 2 Steven Ovaa, 3. Dimitri Schnitzler, 4. Jus tin van Aert, 6 Jaap Warmerhove. 2e manche: 1 Van Linden, 2. Schnitzler, 3. Van Aert, 4. Wesley Vergouwen, 5 Stefan van Ham. 3e manche: 1. Van Linden, 2. Schnitzler, 3 Ovaa, 4. Van Aert, 5. War merhove. 85cc, Ie manche: 1. Nicky Huiszoon, 2. Ramon Koole, 3. Adriaan de Visser, 4. Jurgen den Engelsman, 5. Gragg Stalt. 2e manche: 1. Huiszoon, 2. Statt, 3. Koole, 4. Ian Newton, De Visser, 5. Martin Stroo. 3e manche: 1. Huiszoon, 2. Statt, 3. Newton, 4. De Visser, 5. Koole. 125cc, 1e manche: 1Freddie Blaas, 2. Jo ris van Strien, 3. Joeri van Liere, 4. Twan van Liere. 5 Casper Ovaa. 2e manche: 1 Blaas, 2. Van Strien, 3. J. van Liere, 4. T. van Liere. 5. Ivonne Weterings. 3e man che: 1. Blaas, 2. René Weterings, 3. Van Strien, 4. J van Liere, Dave de Jonge, 5 T. van Liere. 250cc, 1e manche: 1. Erik van der Wekken, 2. René Weterings, 3. Wilco de Buck, 4. Robin Jansen, 5. Cees van Ham. 2e manche: 1. Van der Wekken, 2 Weterings, 3. De Buck, 4. Jansen, 5. Gert Huisman. 3e manche: 1. Van der Wekken, 2. De Buck, 3. Cees van Ham, 4. Jansen, 5. Jan-Willem Cornelissen. Tennis Nisse. Kapperscafétoernooi 2000. HDD2: J. Schrijver/M. van Dijk - P.de Jon ge/G. Aertsen 5-7 0-6, P. Maat/E. de Jon ge - T.de Reu/P. van Leeuwen 7-6 6-1. Fi nale: P. Maat/E. de Jonge - G. Aertsen/P. de Jonge 2-6 6-2 6-3. GDC2: M. Braam/D. Jeras - D. de Bourgraaf/P. van Houte 5-8. GDD2: L. Houtepen/K Houtepen - M. Hoondert/A. Zonnevijlle 8-2. Kwartfina les HDD1W. van Schelven/L. de Leeuw - W. Janse/J. van de Weele 8-5, J. Jan- sen/J. Sprinkhuizen - J. Verbrugge/H. van Steenbergen 3-8, H. de Jong/M. Kwaak - B. Zonnevijlle/R. Janse 8-1, H. van Steenbergen/J.Verbrugge - K&M. van Gastel 2-62-6, M. Kwaak/H. de Jonge - W. van Schelven/L. de Leeuw6-0 6-1. Fi nale: M Kwaak/H. de Jonge K&M. van Gastel 4-6 6-3 6-0. Kwartfinales GDD1: J. Verwei/P Goedegebure - G. van Scher- penseel/J. Rombout 3-8, R. Vermeule/J. Sprinkhuizen - I. Maat/H Harinck 4-8. Kwartfinale HDC2: J. van de Guchte/H. Tempelaars - R. van Steenbergen/E. Re lyveld 4-8. Kwartfinale GDC2: M. van Schagen/J. Jansen - H. Ganseman/H MIDDELBURG - In Middel burg is zaterdag een start ge maakt met het Heropenings Bowlingtoernooi van De Kruit- molen. In totaal nemen hieraan 46 teams van drie personen deel die allemaal strijden om de hoofdprijs van tweeduizend gulden. Na de eerste serie gaat De Zeeuwse Stromen 2 uit Goes aan de leiding. In De Kruitmolen in Middel burg zullen de komende week verschillende topteams nog in actie komen. Woensdag wordt de volgende serie gespeeld, ge volgd door een serie op vrijdag, twee op zaterdag en zondag volgt dan de finale waarvoor acht teams zich kunnen plaat sen. Zaterdag zijn bijvoorbeeld Ruygrok uit Den Haag en CTM uit Rotterdam, twee eredivisie teams, te bewonderen. De Zeeuwse Stromen 2 gaat op dit moment met 4736 pinfalls aan de leiding gevolgd door Hertel Goudpost (4731 pinfalls). Het eerste team van De Zeeuwse Stromen is derde en wordt ge volgd door achtereenvolgens Snackbar Jopie uit Spijkenisse, DJ's uit Apeldoorn, Zevenber gen 1, Van der Zwan uit Vlissin gen en Zevenbergen 2. Maar in deze volgorde kan de komende week nog verandering komen. Clausing 0-8, E van Belzen/S.fci sine - V. Huybrechts/W.Verbew'i Boone/P. Verstraete - D. de Bot.? van Houte 8-4, C. BoonmanVN K. van Hese/B. Kot 5-8 Halveh Huybrechts/W Verbeecfc Kvyt Kot 4-6 2-6, B. Boone/P, V Clausing/H. Ganseman (wince Boone/P. Verstraete) Finale van Hese - P. Verstraete/B. Booort 6-4. Kwartfinale DDD1. M.van&t Geluk - I. Verstraete/A. Peenun) Smolders/N. de Neef - R Sctrji Rombout 9-8. Halve finales: Mi ders/N. de Neef - G. Scherpere Rombout 6-4 6-0, M. van GarselCi - M Luiken/P. Keyzer2-66-4 7-sS N. de Neef/M. Smolders - M sel/C. Geluk 6-4 4-6 7-5. K GDD1: L. Peeters/I. Westerned rinusse/J Marinusse 8-6. L Ir Jong- I J. van Ombergen28ii nales: I. Maat/H. Harinck-i i bergen 6-0 6-4,1. WesterweelsLï - G. van Scherpenseel/J. Romtcc 6. Finale: J. Rombout/G. van SJ« seel -1. Maat/H. Harinck 7 56-3# nales DDC2: E. Kole/M. van Zvar Verwei/W. van den Dries 1-66-ü' Boonman/Y. Huybrechts M.Ejt van Geest 6-3 6-3. Finale: Y Hitf.i s/C. Boonman - E. Kole/M, van2»t4 4 6-4. DDD2: J. Koens/W WalW van Deijk/A. Meulmeester4-6!f Liere/J. Braam - L. HoutepervM ai er 5-7 0-6. Finale: L. Houten' Koeijer - A. van Deijk/A. Meuln* Triatlon Kamperland. Schotsmantriatlor. Kwarttriatlon (1 km zwemmw.4 fietsen en 10 km lopen). Mani*s< Melle van Schaik (Bergen 1.52.23,2. Theo Kraayenbrink'Z* 1.52.51, 3. Ronald Kohn (M 1.53.13, 4. Frans SmolderenIMeu B) 1.56.30, 5. Jan van Dis (Fy 1.56.38,6. Bram van de WegeiPH» 1.57.36, 7. Huibrecht Lagerwen" land) 1.58.26,8. Gert-Jan Nieiwrt (Middelburg) 1.58.45,9. BramSïé (Herkingen) 2.00.26, 10 Nicch (Middelharnis) 2.00.31 H401 bs Ginderen (Wouw) 2.01.22,2 Aneï (Vlaardingen) 2.01.27, 3. Jovsr (Booischot, B) 2.02.46 H50::.'f Wit (Hellevoetsluis) 1.59.06, l 'i van Wissen (Klaaswaal) 1-59.55 2 Monster (Zuidland) 2 06 22 V* D50: 1 Terése van Lare (Sluist D21:1 Mitzy NieuwenhuizenlHM» sluis) 2 10.18, 2. Maaike Knirfl (Bergen op Zoom) 2.11 09 D40 de Nooyer (Serooskerke) 2.1635 Achtste triatlon (500 m zwemw km fietsen en 5 km lopen) MW Jaap van Helmond (TerheydenTJ Freek van Tetering (Oosterhout'ï. Bart Huslage (Breda) 57 50.4.Cc* se-trio (Middelburg) 58 07,5 Pit' wermeiren (Stekene) 58.55 Simone Wondergem iSers* 1.05.11, 2. Sofie Hamers l'ï 1.06.39, 3. Annet Joustra i* 1.09.22. 4. Tanja Gerards 2 1.09.54, 5. Maycke Muller iCW 1.11.04. Minitriatlon (250 m zwemmff.' fietsen en 2.5 km lopenl. .M? Gerbert van de Biggelaat (OuW 33.35, 2. Sven Simon Strijk (Haw*" de) 36.59, 3. Niles Simon Strijk?" woude) 37.57. Meisjes: 1 AP Snoo (Hendrik-ldo-Ambachh Lisette Steens (Schiedam) 50 2! ja Bruin (Den Helder) 1-42.04. Tussenstand Fun For FanstniSo® na zes wedstrijden. Manne" Vasseur (Vlissingen) 4450 Theo Kraayenbrink (Zuidlanfj-* Jan van Dis (Fijnaart) 4188 Vra^ Maaike Krimpenfort (Bergen X- 3156, 2. Terése van LarelSlus -» Annet Joustra (Herkingen) 26« Voetbal Bergen op Zoom. Beker, ivra. 0 Stand in poule 034: M0C F 0-0, Rimboe 0-0, SPS 1-0. Bekerwedstrijd begint later WISSENKERKE - vangstijd van de be»* strijd Wissenkerke-Ooy- van komende zaterdag)^ zoek van OuwerkerkvetP van 14,30 naar 15.30uur foto Willem Mieras Freek van Tetering en Jaap van Helmond komen als eerste uit het water bij de Schotsmantriatlon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 16