Uitdagend werken in de techniek ANTHONY VEDER REDERIJZAKEN B.V. li een chefkok (m/v) CHAUFFEUR Bravenboer Scheers EERSTE STUURMAN TWEEDE SCHEEPSWERKTUIGKUNDIGE Van der Valk hotel Goes Montage medewerker (Leerling) Constructie bankwerker Lasser Gevraagd Van de SWALUW bv GEMEENTE MIDDELBURG senior beleidsadviseur m/v Vacatures ook op internel: www.pzcnl powered by JobTrack.nl I PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 29 JULI 2000 Bravenboer Scheers is een dynamische onderneming op het gebied van advies en techniek. Met honderddertig collega's adviseren, engineeren en dragen we zorg voor de realisatie van (multidisciplinaire) projecten. De activiteiten bestaan uit werkzaamheden voor drink-, industrie- en proceswater, (petro)chemie, bouw en industrie. Bravenboer Scheers kan met de aanwezige vakgebieden een totaaloplossing bieden voorde opdrachtgever, vanaf studie tot en met oplevering en opstart. Bravenboer Scheers maakt onder meer samen met Grontmij Water Reststoffen en Grontmij BRP deel uit van de divisie Grontmij Water Reststoffen van waaruit de industriële en waterprojecten worden gerealiseerd. Voor onze locaties inTerneuzen en Roosendaal zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's die zich in een aangenaam drukke omgeving willen ontplooien. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren op onderstaande vacatures. Bravenboer Scheers kenmerkt zich door uitstekende loopbaanmogelijkheden vanaf traineefuncties. Hebt u een andere opleiding en/of ervaring dan hier gevraagd, en toch interesse in een functie bij Bravenboer Scheers dan nodigen wij u uit tot het schrijven van een open sollicitatiebrief. Sollicitatie Uw sollicitatie voorzien van CV en onder ver-melding van het vacaturenummer kunt u tot twee weken na publicatie richten aan: Bravenboer Scheers bv Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw J.M. Kühne Postbus 55 4530 AB Terneuzen Projectleider Civiel Vacaturenummer R 350 71 00 01 Standplaats Terneuzen Procesautomatiseringsdeskundige Vacaturenummer R 350 61 00 02 Standplaats Terneuzen Constructietekenaar Vacaturenummer R 350 71 00 02 Standplaats Terneuzen anager Vacaturenummer R 350 82 00 01 Standplaats Terneuzen Engineer ondergronds leidingwerk Vacaturenummer R 350 63 00 01 Standplaats Roosendaal Accountmanager industrie Vacaturenummer R 350 18 00 01 Functie-inhoud De projectleider geeft leiding aan project teams in met name projecten in de Zeeuwse en Brabantse industriële markt en de utiliteits- markt in Zeeuws-Vlaanderen. Dit geldt zowel voor de ontwerp- als de uitvoeringsfase. De werkzaamheden in de projectteams worden door de projectleider zelfstandig geïnitieerd en gecoördineerd. Aan de toe gewezen projecten wordt binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richt lijnen zelfstandig invulling gegeven. De projectleider bewaakt de vertaling van de wensen van de opdrachtgever in de resul- taten.Tevens onderhoudt de projectleider, in overleg met de accountmanager, contacten met de opdrachtgevers. De projectleider rapporteert aan het vakgroephoofd en maakt deel uit van de vakgroep Bouw. Functie-eisen Een opleiding op ten minste HBO-niveau (bij voorbeeld Bouwkunde) met ten minste vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie in de ingenieurs- en/of advieswereld. Kennis van gebouwinstallaties is aanwezig. Verder is de projectleider marktgericht, heeft affiniteit met resultaatgericht werken en beschikt over een groot zelfstartend vermogen. Nadere informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P.A.Seen, hoofd vakgroep Bouw, telefoon (0115) 68 7000. Functie-inhoud De procesautomatiseringsdeskundige stelt zelfstandig functionele ontwerpen op en ver zorgt de programmering en inbedrijfstelling. Wordt opgeleid om zelfstandig invulling te kunnen geven aan en verantwoordelijk te zijn voor de uitvoering van de toegewezen projecten binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richtlijnen. De procesautomatiseringsdeskundige maakt deel uit van de vakgroep Elektrotechniek Instrumentatie. Deze vakgroep richt zich met name op (nuts)productiebedrijven en de (petro)chemische industrie. Functie-eisen Een opleiding op ten minste HBO-niveau (bijvoorbeeld industriële procesautomatisering); werkervaring is een plus, maar niet nood zakelijk. U beschikt over kennis op het gebied van PLC hard- en software, SCADA, software- ontwikkeltechnieken (zoals Yourdon), MS Visual Basic, MS Visual C++SQL, ODBC, OLE en DDE, MS Office producten, Siemens S5, S7 en Telemecanique. Nadere informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. A Janssen, hoofd vakgroep Elektrotechniek Instrumentatie, telefoon (0115)68 70 00. Functie-inhoud De werkzaamheden voor de constructie tekenaar bestaan uit het zelfstandig uitwerken v.n bestek- en werktekeningen voor beton constructies. De constructietekenaar maakt deel uit van de vakgroep Bouw. Deze vak groep richt zich met name op de Zeeuwse en Brabantse industriële markt en de utiliteits- markt in Zeeuws-Vlaanderen. Functie-eisen Opleiding op MBO-niveau Bouwkunde/Civiele Techniek of HBO-niveau Bouwkunde/Civiele Techniek; werkervaring is noodzakelijk. Ervaring met AutoCAD aangevuld met vak gerichte applicaties. U hebt tevens grote interesse in en affiniteit met automatisering. U dient ondersteuning te geven aan de ont wikkelingen op het gebied van geautomati seerd tekenwerk binnen de vakgroep. U vervult een trekkersrol met betrekking tot het toepassen van vakgerichte applicaties en het initiëren van ontwikkelingen hierin. Nadere informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P.A. Seen, hoofd vakgroep Bouw, telefoon (0115) 68 70 00. Functie-inhoud De projectmanager geeft leiding aan project teams in multidisciplinaire en risicovolle (turn key, design- en build)projecten c.q. complexe engineeringprojecten voor diverse opdracht gevers (nutsbedrijven, waterschappen, industrie) van voorbereiding tot oplevering. Daarnaast vertegenwoordigt de project manager Bravenboer Scheersijbij opdracht gevers. Intern fungeert de proj|i|||ianager als aanspreekpunt in projected overlegt met de accountmanagers, projectleiders, vakgroephoofden en projectadministrateurs. Eindverantwoordelijk, voor de toegewezen projecten binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richtlijnen. Functie-elsw» Voor deze functie is ruime ervaring ais project manager iri vergelijkbare projecten vereist in zowel de voorbereiding ais in de uitvoerings- n en opleveringsfase Naast vakspecialisme beschikt u over goede contractuele, bedrijfs kundige en financiële expertise. Nadere Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ir. AJ.P. op Jen Brouw, hoofd vakgroep Prefect Management, telefoon (0115) 68 70 00. Functie-inhoud De engineer is verantwoordelijk voor de teclv nische studies en berekeningen voor de vak groep Werktuigbouw, die mono- en multi disciplinaire engineeringsopdrachten uitvoert voorde industrie in brede zin, voor nuts bedrijven en voor infrastructurele werken in algemene zin. Functie-eisen Een opleiding op HBO-niveau Weg- en Waterbouw met kennis van grondmechanica. Werkervaring is een plus, maar niet nood- zakeüjk.Wordt opgeleid org zelfstandig jj-i invulling te kunnen geven aan en verant woordelijk te zijn voor de uitvoering van de toegewezen projecten binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richt lijnen. Grote affiniteit met automatisering. Nadere informatie Voor meer informatie over deze functie :r kunt u contact opnemen met de heer ing. PJ. Ritico, hoofd vakgroep Werktuigbouw, téüefoon. (0165) 57 57 14. Funtie-inhoud De accountmanager is verantwoordelijk voor de realisatie van omzet en rendement in Zeeland en West-Brabant conform het operationeel plan, dat in overleg met de vakgroephoofden wordt vastgesteld. De accountmanager signaleert de in- en externe ontwikkelingen op de markt en anticipeert hierop. Bovendien onderhoudt de accountmanager de relaties met z>jn/haar klanten en zorgt voor het uitbrengen van offertes. De accountmanager rapporteert aan de vestigingsdirecteur en maakt deel uit van het managementteam. Fu«Ctte-eisen Werk-en denkniveau op HBO-of academisch niveau. Affiniteit met of werkervaring op het gebied van industrie en vijf tot tien jaar ervaring in een relevante functie.U beschikt i over commerciële vaardigheden, een dynamische Uitstraling, ondernemings geest en een analytisch en probleem oplossend vermogen. Nadere informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing, 8 J JVI. van de Wijnckel, vestigingsdirecteur, telefoon {0115} 68 70 00. www.grontmij.nl Loonbedrijf Markusse 's-Heer-Abtskerke zoekt; enthousiaste jonge medewerker 16-20 jaar, i.b.v. tractorrijbewijs, 1 dag school per week geen bezwaar. 0113-311363 Voert het management over een vloot van 23 moderne en technisch zeer geavanceerde gas- schepen. Anthony Veder is gecertificeerd volgens de ISO-9002 norm en de ISM Quality Code of Shipmanagement Standards. De Rederij is op zoek naar gemotiveerde en hoog gekwalifi ceerde officieren die carrière willen maken. Op korte termijn komen wij daarom graag in con tact met mbo/hbo-kandidaten voor de functies van Met V.B.B. tot 9.000 ton (het bezit van een gascertificaat strekt tot aanbeveling) Met V.B.B. tot 8.000 kW. Anthony Veder Rederijzaken B.V. biedt: - Vaargebied over de hele wereld - Goed kwaliteitssysteem - Moderne schepen en een servicegerichte walorganisatie - Voor enthousiaste medewerkers zijn er goede promotiemogelijkheden - Goede arbeidsvoorwaarden: CAO voor Handelsvaart tot 9.000 gt met o.a. tankertoeslag - Een goede sfeer en samenwerking Bent u geïnteresseerd in een van deze functies? Stuur dan uw reactie onder vermelding van de functie naar: k ANTHONY VEDER REDERIJZAKEN B.V. Scheepmakershaven 2, 3011 VA Rotterdam t a v- de heer J- p- Roodhorst Tel. 010-4004738, fax 010-4004858 Van der Valk Hotel Goes zoekt per direkt: voor een vast dienstverband in bezit van: - Leermeesterdiploma -HACCP Voor deze leidinggevende functie zoeken we iemand met ervaring of aantoonbare ervanng in een soortgelijke functie. Het team bestaat uit een aantal zelfstandig werkende koks aangevuld met leerlingen en oproepkrachten. Wij bieden flexibele arbeidstijden en een prettige werk omgeving. U kunt uw schriftelijke reactie sturen naar- Hotel Goes t.a.v. Dhr. P N. van Vliet A. Fokkerstraat 100 4462 ET GOES Hendrickx Constructie Ossendrecht BV Vacatures: leeftijd 18 tot 25 jaar •Geen hoogtevrees Rijbewijs B E Leeftijd 17 tot 20 jaar LTS-opleiding Mig/Mag lassen Gelieve sollicitatie richten aan: Hendrickx Constructie Ossendrecht BV T.a.v Dhr. F. Hendrickx Postbus 57 4640 AB Ossendrecht WEGENS UITBREIDING WERKZAAMHEDEN NATIONAAL-INTERN. (Benelux - N.-Frankrijk) Internationaal Transportbedrijf te Heinkenszand (ook zijn er mogelijkheden voor 5 dagen werken 5 dagen vrij) Bent u snel beschikbaar Bel dan 0113 - 561561 mi.M.ylJIlllHiMni.MHlllihiK.K i Middelburg, een ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen laten ontwikkelen door het stedenbouw kundig bureau BVR. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad mei nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie maakt een veranderingsproces door en zal in de loop van dit jaar bestaan uit de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer, Stadsontwikkeling en de nieuw te vormen Bestuursdienst. Met ingang van 1 augustus 2000 wordt de dienst Middelen omgevormd tot Bestuursdienst. Deze zal dan bestaan uit de afdelingen Concernbeleid, Communicatie, Financiële Zaken, Interne Zaken en Personeel, Organisatie en Automatisering. Voor de afdeling Concernbeleid zijn wij op zoek naar een (BD V-2) voor 36 uur per week Uw functie: - u ondersteunt en adviseert het college van B&W, de gemeentesecretaris en het managementteam; - u bewaakt de inhoudelijke samenhang tussen dienstoverstijgende projecten en rapporteert hierover zonodig en voert overleg met projectleiders; - u signaleert nieuwe ontwikkelingen en zaken met betrekking tot integrale beleidsontwikkeling en -uitvoering en adviseert hierover gevraagd en onge vraagd het managementteam; - u stelt kaders op voor beleidsvoorstellen en toetst kaders en randvoorwaarden; - u bent betrokken bij de opstelling van het gemeentelijk beleidsprogramma en het actualiseren daarvan; - u voert overleg en/of onderhandelingen en neemt deel aan werkgroepen, projectgroepen, commissies e.d. binnen en buiten de gemeentelijke organisatie; - u adviseert over voorstellen en overeenkomsten met betrekking tot publieke en private samenwerking; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstelling van de afdeling Concernbeleid en de Bestuursdienst. Wij vragen: - een academische opleiding in de bestuurskundige, juridische of economische richting, aangevuld met: - ruime ervaring als beleidsmedewerker in een overheidsorganisatie alsmede gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - ervaring met projectmatig werken en vaardigheden om te kunnen werken in regie; - een generalist met aantoonbare brede belangstelling die met een grote mate van creativiteit en inventiviteit, inspirerend en motiverend binnen het bestuurlijk- ambtelijk spanningsveld kan functioneren; - zeer goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: - afhankelijk van opleiding en ervaring een aanvangssalaris van minimaal f 4.449,- (aanloopschaal 10) en maximaal f 7.819,- (functieschaal 11) bruto per maand; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot f 8.912,- (uitloopschaal 12) bruto per maand. De gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling. Definitieve waardering van deze functie dient nog plaats te vinden. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer drs. R. Gans, gemeentesecretaris a.i., telefoon (0118) 67 54 26/431 of de heer L. de Jongh, afdelingshoofd Personeel, Organisatie en Automatisering, telefoon (0118) 67 54 95. Procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - een assessment maakt deel uit van de procedure; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. - u kunt uw sollicitatie voor maandag 14 augustus 2000 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. mevrouw M.A.C. Raaijmakers, personeelsconsulente, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 2000/19. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 40