Feyenoord loot gunstig Van der Schans maakt indruk Van de Plasse komt fractie tekort voor zege PZC Regilio Tuur gearresteerd voor mishandeling sport 18 Rotterdammers treffen Sturm Graz of Hapoel Tel Aviv Dammer Ludwig behoudt leiding Davids geopereerd aan scheenbeen Spaanse tennissers op voorsprong Volleybalselectie ongewijzigd Nicolas Anelka terug naar PSG RBC wacht met Helder en Huistra Zenden ziet geen probleem bij overgang naar Lazio Van Sisseren op vijfde plaats bij WK Splash uitslagen zaterdag 22 juli 2000 bw van onze sportredactie ROTTERDAM - Oud-bokser Regilio Tuur (32) zit vast we gens mishandeling van zijn vriendin. Hij is maandag gear resteerd en zit nu vast in Huis van Bewaring in Schevenin- gen. De ex-wereldkampioen blijft in ieder geval tot volgen de week gevangen. Dan zal hij opnieuw worden voorgeleid. Tuur wordt verdacht van een poging tot zware mishande ling. meermalen gepleegd vol gens persofficier mr. C. de Kimpe van het Openbaar Mi nisterie in Rotterdam. ,,Dat is in de relationele sfeer. Hij is de ze week al voorgeleid. De rechter-commissaris heeft besloten hem in bewaring te houden. Deze bewaring duurt maximaal tien dagen. Volgen de week moet een nieuwe be slissing worden genomen. Het ligt in de lijn der verwachting dat we dan een verlenging van gevangenhouding vragen, dat is een periode van dertig da gen." Tuur werd eerder al veroor deeld voor een soortgelijk feit. Voor de mishandeling en be dreiging van zijn ex-vrouw Melinda veroordeelde de rechtbank in Rotterdam hem tot vier maanden gevangenis straf, waarvan twee voorwaar delijk. De voormalige bokser zit nog in zijn proeftijd, wat betekent dat hij waarschijnlijk alsnog de voorwaardelijke straf moet uitzitten. De Kim pe: „Het is geen automatisme. Maar in de nieuwe zaak kun nen we dat vorderen." Behalve de aanvaringen met justitie, heeft Tuur na zijn bok- scarrière met meer tegenslag te kampen. Zo is zijn kleding zaak in Rotterdam over de kop gegaan. Werd hij onlangs fail liet verklaard en staat hij offi cieel te boek als iemand zonder vaste woon- of verblijfplaats. Zijn geld verdient Regillio Tuur tegenwoordig als barten der in een Amsterdamse kroeg. GPD ter het succes van de club. De voormalige Joegoslavische ster aanvaller speelde aan het einde van de jaren zestig kortstondig in de Nederlandse tweede divi sie bij Zwolsche Boys. Na zijn actieve carrière werd hij trainer. Oorlog De uit Sarajevo afkomstige Os- im was de laatste bondscoach van Joegoslavië, alvorens de burgeroorlog de staat opsplits te. De trainer treurt nog steeds om dat leed, zo vertelde hij in ja nuari tijdens het trainingskamp in Turkije, waar ook Feyenoord verbleef. Osim verlengde dit jaar zijn contract tot juli 2004. De Oostenrijkse competitie is inmiddels weer begonnen. Na li SrW I/Hf Wout-Jan van der Schans in actie met Broere Golden Bridge. foto Peter Nicolai Jumping is kweekvijver en revalidatie-oord voor ruiter uit Lunteren door Rudy Booqert NIEUWVLIET - Wout-Jan van der Schans gebruikt Jumping Zeeuws- Vlaanderen als kweekvijver en als re- validatie-oord. Met het paard Broere Maroon bezit de 39-jarige ruiter uit Lunteren een talentvolle 'coming hor- se' en met Broere Golden Bridge is hij op de weg terug naar de top, na een pe riode van blessureleed. Broere Maroon maakte vrijdagmiddag indruk bij zijn eerste optreden in Nieuwvliet. In de klasse Z klassiek be wees het zesjarige paard dat het een be lofte voor de toekomst is. Zijn tred was een oase van rust en zijn sprong een or gie van kracht. Broere Maroon degra deerde in de springbak vrijwel elke hin dernis tot een nietig drempeltje. Tot de laatste stijlsprong! Een lichte touchering met als gevolg een vallende plank kostte Broere Ma roon met zijn berijder Van der Schans een plaats in de barrage. „Een onnozele fout", vond Van der Schans. „Maar het paard is nog jong en moet zich nog be wijzen. Het talent is echter aanwezig om straks op niveau te rijden." Olympic Treffer Dat ziet het oog van de meester. Zelf reed Van der Schans jarenlang tegen de sterksten van de wereld. Met succes. Hij won met Olympic Treffer verschillende wereldbekerwedstrijden en nam deel aan de Olympische Spelen in Seoel. La ter won hij met Leroy Brown eveneens wereldbekerwedstrijden en werd hij bovendien Nederlands kampioen. Bei de toppaarden werden echter verkocht op hun top. Olympic Treffer verkaste naar Italië, Leroy Brown een paar maanden geleden naar Amerika. Maar in de stallen van zijn Radetsky Hoeve in Lunteren heeft Van der Schans weer iets moois opgebouwdHij zweert bij zijn paarden VDL Corland en Broere Golden Bridge. VDL Corland was gistermiddag niet in Nieuwvliet, Broere Golden Bridge wel. Dót paard won twee jaar terug wereldbekerwed strijden in Helsinki en Den Bosch. Van der Schans: „Maar het paard is vrij lang geblesseerd geweest en moet weer wedstrijdritme opdoen. VDL Corland is mijn eerste paard, maar als Golden Bridge voldoende ritme heeft, heb ik twee gelijkwaardige paarden. Dat ben ik nu aan het opbouwen." Hors concours Omdat Golden Bridge in het verleden al aan internationale wedstrijden heeft meegedaan, reed Van der Schans het paard gistermiddag 'hors concours' (buiten mededinging) als laatste star ter. Maar met zijn foutloze ronde in 84.64 seconden had de combinatie ze- kerniet misstaan in de barrage. Golden Bridge krijgt langzamerhand weer gouden hoeven. Van der Schans komt graag naar Jum ping Zeeuws-Vlaanderen. „Het con cours steekt qua entourage uit boven de nationale en sommige internationale wedstrijden. Drie dagen lang laat ik mijn jonge paarden indrukken opdoen, die ze elders niet kunnen opdoenIk heb drie paarden puur voor de ervaring meegenomen." Van der Schans houdt zich dagelijks bezig met het opleiden van nieuwe springwonders, maar in zijn schaduw werkt zijn twaalfjarige telg Patrick aan de opvolging van vader zelf, „En niet onverdienstelijk. Normaal gesproken kan ik zijn wedstrijden nauwelijks be kijken, maar morgen (zaterdag) rijdt hij hier bij de pony's. Nu kan ik hem zelf bezig zien." 's-GRAVENPOLDER - Wouter Ludwig heeft in de voorlaat ste ronde van het NK dammen in 's-Gravenpolder voor asp; ranten zijn koppositie weten te behouden door een overwip ning op Steven Wijker. Jasper Lemmen, die Jonatan Fa; klopte, is de enige die nog in het kielzog van Ludwig kan jvoj gen. De overige deelnemers hebben geen kans meer op detitt Vandaag, zaterdag, is de laatste speelronde. Ludwig leidt me twaalf punten, gevolgd door Lemmen met elf punten. MILAAN - Edgar Davids is aan een scheenbeen geopereerd De speler van Juventus is tot half augustus uitgeschakeld. I)< Nederlandse international klaagde na het EK over pijn aar het been. Eerder had hij al last van de kwetsuur toen hij nis bij AC Milan speelde„Na uitgebreid overleg met Davids heb ben we tot een operatie besloten", aldus clubarts Riccardi Agricola van Juventus. „De serie A begint pas in oktober. De- ze lange pauze is in ons voordeel.Agricolo verwacht dat Da- vids, die de ingreep in Nederland heeft ondergaan, de trainint half augustus kan hervatten. RTR vier wedstrijden staat Sturm derde met acht punten. De be kendste spelers zijn de Duitser Franco Voda, de Rus Sergei Yuran en de Oostenrijkse inter national Ivica Vastic. De laatste is topscorer van het team en de centrale man in de ploeg. Hapoel Tel Aviv werd het afge lopen seizoen kampioen. Feye noord nam het in het verleden één keer eerder op tegen een club uit Israël. Acht jaar gele den was Hapoel Petach Tikva de opponent. Na een 1-0 zege in de Kuip kwamen de Rotterdam mers in de uitwedstrijd met 2-0 achter. Henk Fraser redde Feye noord vlak voor tijd van een voortijdig exit uit de Europa Cup voor bekerwinnaars. GPD SANTANDER - De Spaanse tennissers hebben een comfort» (di bele voorsprong genomen in de halve finales van de Daviscu tegen Amerika. De Zuid-Europeanen kwamen op het gravel in Santander door Albert Costa en Alex Corretja op een 2-{ voorsprong. Het team heeft nog één zege nodig om het van? tot 10 december thuis in Barcelona in de eindstrijd te mogen opnemen tegen titelverdediger Australië, dat vorige wees Brazilië met 5-0 versloeg. De Spanjaarden stonden in 196; voor het laatst in de finale van de landenwedstrijden. Twet jaar daarvoor lukte het voor het eerst. RTR/SID AMSTERDAM - Toon Gerbrands heeft de volleybalselectif voor het olympisch kwalificatietoernooi in Castelnau-le-Lez onveranderd gelaten. Dezelfde twaalf spelers als bij de final! van de World League in Ahoy' moeten het volgende week ii Zuid-Frankrijk zien te redden tegen Taiwan, Canada en hg gastland. De selectie is: spelverdeler: Peter Blangé en Miste Latuhihin; passer-loper: Guido Görtzen, Reinder Nummer dor en Erik Schuil; libero: Joost Kooistra; middenblokkeer- der: Bas van de Goor, Martin van der Horst, Albert Cristina s Mike van de Goor; diagonaalaanvaller: Richard Schuil Martijn Dieleman. ANP PARIJS - Nicolas Anelka keert terug naar Paris Saint Ger main. De vice-voorzitter van PSG heeft de komst van de Franse international, die met zijn ploeg de Europese titel ver overde, vrijdag bevestigd. Anelka tekent in Parijs een con tract voor zes jaar. PSG betaalt volgens de Spaanse kranten ruim 65 miljoen gulden voor de aanvaller van Real Madrid Anelka verhuisde vorig jaar van Arsenal naar Madrid. Hij heeft zich bij club nooit echt kunnen waarmaken. DPA ROOSENDAAL - RBC hoopt de komende weken duidelijk heid te krijgen over de fysieke mogelijkheden van Pieter Huistra en Glenn Helder. De vleugelaanvallers proberen bij de Roosendaalse eredivisieclub een contract af dwingen. Een eventueel contract voor de twee hangt af van de medische keuring. Van Helder wordt de uitslag volgende week ver wacht. In het geval van Huistra zal dat volgens een woord voerster niet eerder dan half augustus zijn. ANP BARCELONA - Josep Lluis Nu nez van Barcelona wil de trans fervan de Nederlandse interna tional Boudewijn Zenden naar Lazio Roma voorlopig tegen houden. De aftredende voorzitter ver klaarde vrijdag dat het door gaan van de transactie afhanke lijk is van het wel of niet blijven van de Portugese sterspeler Luis Figo. Zenden zelf ziet geen en kel probleem in de overgang naar Italië. „Ik speel volgend seizoen bij Lazio", verklaarde hij vrijdag in Maastricht. Sterspeler Figo wordt in ver band gebracht met Real Ma drid. De nieuwe voorzitter van Real, Perez, heeft de komst van de Portugees aan de fans be loofd. Barcelona wil de aanval ler graag behouden. De nieuwe voorzitter krijgt daar zijn han den vol aan. Spaanse media hebben al gemeld dat de trans fer van Figo naar de aartsrivaal aanstaande is. Nunez zei vrijdag dat het ver trek van Zenden voorlopig is uitgesteld tot na de stemming over de nieuwe voorzitter, die zondag op het programma staat. „De transfer van Zenden hangt af van wat er met Figo gaat ge beuren. En dat wordt pas duide lijk na de verkiezing", verklaar de Nunez. Lazio en Barcelona werden het deze week eens over de transfer som van 12 miljoen dollar (28 miljoen gulden). De vleugelspe ler zelf bereikte eveneens over eenstemming met Lazio. Vol gens Zenden en zijn advocaat Goumans is er met Nunez geen enkel contact geweest. De Nederlander meldt zich maandag in Barcelona. Dan moeten alle spelers die op het EK actief zijn geweest, zich weer melden. ..Dan hoor ik wel wanneer ik bij Lazio wordt ver wacht. De clubs hebben binden de afspraken over mijn over gang gemaakt. Maar als ik bij Barga moet blijven, is dat ook goed. Ik hoefde er niet weg en zie het als een compliment dat ze me met Figo vergelijken." Over de medische keuring bij Lazio heeft hij noggeen duidelijkheid. Zenden gaf aan dat hij over de transfer naar Lazio nog wel met trainer Louis van Gaal en Aja- cied Aron Winter heeft gespro ken. „Die gesprekken gaven het laatste zetje." RTR Favorieten moeten veld ruimen bij Stoofweitoernooi van onze sportredactie KOUDEKERKE - Na favoriet Sjoerd Flipse is de als tweede geplaatste Hans van den Linden uitgeschakeld in de Cl-catego- rie van het Stoofwei 17+ toer nooi. De als derde geplaatste Erik Sanders verloor eveneens in Koudekerke. Sven Vermeu len is de enige geplaatste speler die de halve finale bereikte. Patrick Katsman riep Hans van den Linden een halt toe, Arthur Flipse hield Erik Sanders uit de halve finale. Sven Vermeulen beschaamde het vertrouwen van de plaatsingscommissie dus niet, maar daarvoor had hij wel drie sets nodig. André Holle mans was het slachtoffer. Bij de vrouwen in de Cl-klasse hebben de eerste slagenwisse lingen inmiddels ook plaatsge vonden. Monique Flipse won van Simone Marijs. Ineke Maat bereikte de'volgende ronde ook maar deed dat via een walk over op Connie de Ridder. Bij de C2'ers hebben nu twee spelers de halve eindstrijd be reikt. Wilfred Meulmeester had er een verrassende score tegen de als nummer vier geplaatste Jack de Waal voor nodig. Mark Snijder, die eerder deze week de als nummer zes gestarte Menno Kole met veel moeite uitgescha kelde, bleef Eric Lijbers de baas. Hij moest daarvoor wel opnieuw uit zijn reserves put ten, want een marathongevecht was een passende omschrijving voor deze partij. De schade voor de 'beschermde' spelers in de Dl-afdeling bleef beperkt. Alleen was het wel de als nummer twee gewaardeerde Sander de Bert die hier het veld moest ruimen. STAVOREN - De Goese zeiler Giel van Sisseren staat na vier races op de vijfde plaats bij het WK Splash in Stavoren. Rutger Krijger (Heinkenszand) en Jurre Alberts (Goes) staan respectievelijk op de zevende en achtste plaats. Van Sisseren le verde zijn beste prestatie in de tweede race. Daarin werd hij vierde. Hij was ook goed voor een zevende, vijfde en veertien de plaats. Krijger won zelfs een wedstrijd, de derde. Verder werd hij 10e, 2le en vierde. Mid delburger Erwin Veldman staat na vier wedstrijden op de twaalfde plaats. van onze sportredactie NYON - Sturm Graz of Hapoel Tel Aviv: gemakkelijke tegen standers zijn het niet, weet ook Bert van Marwijk. „Maar we hadden het zeker zwaarder kunnen treffen", realiseert Fey- enoords trainer zich na de loting voor de derde en laatste voor ronde van de Champions Lea gue. De Rotterdammers spelen vermoedelijk op woensdag 8 en op woensdag 22 augustus (in de Kuip) hun wedstrijden. „We zullen in elk geval beide duels tussen Sturm Graz en Hapoel Tel Aviv (26 juli, 2 au gustus) gebruiken om de tegen standers te bekijken. We weten door Lucien Roelandt NIEUWVLIET - De springrui ters leverden gisteren opnieuw een belangrijke bijdrage aan het sportieve succes van Jumping Zeeuws-Vlaanderen. Ook op de derde dag van het hippisch eve nement in Nieuwvliet gaven de toppers elkaar weinig toe. Bloedstollend was de barrage van de klasse Z, waarmee de derde dag van start ging. Mi ch iel Brusse beantwoordde in de beslissende race volledig aan niet veel van ze en juist daarom kan het geen kwaad om aanwe zig te zijn", vertelde Van Mar wijk de voorlopige plannen. Sturm Graz zal zoals alle Oos tenrijkse clubs wel op de Duitse leest geschoeid zijn. Dat bete kent fysiek sterk en vooral ver dedigend voetbal. De reistijd is kort en we zijn zeker van een goede accommodatie." „Het Israëlische voetbal mogen we eveneens niet onderschat ten. Iedereen herinnert zich misschien nog de wedstrijd van Ajax tegen Hapoel Haifa. Uit won het gemakkelijk, in de Are na werd het van de mat ge speeld. Het is technisch en onvoorspelbaar. Maar ja, dat weten we al langer. Op dit ni- de verwachtingen. In de hoogste versnelling stuurde de prof uit Wapserveen de Flemming-na- zaat Kuminko in 36.42 naar zijn tweede foutloze ronde. Dat was een tijd die Christiaan van de Plasse met Delta Mossel Oase leek te verbeteren Op weg naar de laatste hinder nis koos het 18-jarige talent voor zes in plaats van vijf galop sprongen. Daardoor kwam hij een fractie tekort om de koppo sitie van Michiel Brusse over te nemen. Van de Plasse: „Het is natuurlijk achteraf praten, veau bestaan geen gemakkelij ke tegenstanders", aldus de Feyenoord-trainer. Sturm Graz speelde vorig sei zoen ook al in de eerste hoofd ronde van de Champions Lea gue. Na het elimineren van het Zwitserse Servette in de laatste voorronde, stuitte de Oosten rijkse nummer twee in groep D op Olympique Marseille, Man chester United en NK Croatia Zagreb, het huidige Dinamo. Sturm Graz won in het eigen Ar nold Schwarenzegger-stadion van Marseille (3-2) en Zagreb (1-0). Manchester United was twee keer te sterk (0-3/1-2), ter wijl Marseille (2-0) en Zagreb (3-0) wel de returns wonnen. Ivica Osim is de grote man ach- maar met een galopsprong min der had ik kunnen winnen. Oase was gewoon sneller. Aan de an dere kant loop je dan wel het ge vaar dat je paard te vlak wordt en krijg je misschien een balk aan je been." Twee fasen In het daaropvolgende tweefa- senparcours deden de Zeeuwen eveneens van zich spreken. De fraaie derde plaats met Delta Mossel Oase van alweer Christi aan van de Plasse en de vierde plaats van Sandy den Exter met Jimmy waren daarvan het be wijs. De derde dag kreeg met de klas se ZZ een passend slot. Ondanks het zware en technische par cours dat dat parkoersbouwer Marc Vygh had neergezet, haal den niet minder dan 21 combi naties de barrage. Onder hen ook Sandy den Exter. „Onge looflijk", stelde de amazone uit Kortgene. „Bij het verkennen was iedereen het erover eens dat het parcours erg zwaar stond. En dan toch zoveel foutlozen. Dat bevestigt nog maar eens de kwaliteit van de paarden die hier rondlopen. Die kwaliteit werd nogmaals onderstreept in de barrage, waarin veertien combinaties de nul op het bord hielden. Sandy den Exter eindigde met O Jour- ville D als derde met amper een seconde achterstand op de ont ketende Wout-Jan van der Schans met Broere Jameis. Ilyo de Loos met Nadir (zesde plaats) en Simon den Exter met Veersedam's Kyria (zevende plaats) maakten het Zeeuwse succes compleet. Dammen 's-Gravenpolder. NK voor aspiranten. Voorlaatste ronde: Klaas-Hendrik Leije- naar - Danny Slotboom 2-0, Jonatan Faas - Jasper Lemmen 0-2, Ernst-Jan de Bruin - Johan Sterrenburg 0-2, Bou dewijn Derkx - Niek Kuijvenhoven 1-1, Steven Wijker - Wouter Ludwig 0-2. Stand aan kop: 1. Wouter Ludwig 12, 2. Jasper Lemmen 11, 3. Ernst-Jan de Bruin en Johan Sterrenburg 9. Oostkapelle. Zomertoernooi. J. de Leeuw 15 punten, J. van de Wetering 12. B. Provoost 11, J. de Jonge, W. Koppe- jan, M. Damen, W van Schïe, A. Slager 10, H. van de Velde, F. Blaas, J. Koppejan, G. Jobse, B. Ramoutersang 9, A.W. Smit, P. Walraven, J. Moens, P. van Keulen 8, A. Damen, W. Buik 7, C. Oste, J. Houmes, J. Poppe.A. van de Wetering, J.Sonius6, J. van de Wetering, R. Damen 5, J. Vol- mer3, A. Vinke2. Paardensport Nieuwvliet-Bad. Jumping Zeeuws- Vlaanderen. Deli Horeca Totaal Prijs, klasse Z klassiek (n.b.): 1. Michiel Brus se/Kuminko (Wapserveen) 0/36.42, 2 Christiaan van de Plasse/Delta Mossel Oase (Yerseke) 0/36.83, 3. Eric Willemsz Geeroms/Laroche 0/37.84, 4. Andor de Leeuw/Kyoso (Roosendaal) 0/37.97, 5. Chantal van Steenpaal/Miss Gravin (Zegge) 0/38.29, 6. Paul van Herten/ Copaco Max (Leende) 0/38.29, 7. Sandy den Exter/Jimmy (Kortgene) 0/38.76, 8. Ronald Knjnen/Transwaal (Baarle Nas sau) 0/41.51, 9, Simon den Exter/Hardy Hood (Kortgene) 0/42.50. Dukdalf Cafe taria Prijs, klasse M jacht: 1. Rob Heyli- gers/Louisianna (Asten) 59.32, 2. Johan Kerstens/Nick Skelton (Heerle) 62.01, 3. Christel Linssen/Larona (Baexem) 62.17, 4. Michelle Evertse/Juzelma 63.99,5. Wil Schellekens/Stapp's Limerick (Esbeek) 65.53, 6. Mans Buurman/Mosfrie 65.72, 7 William Brentjes/Wendy (Montfoort) 66.61. Grolsch Prijs, klasse M jacht: 1. Anne-Martine van Liere/Exclusive Splash (Nederweert) 53.95,2. Mike Haze- broek/Lotus 58.09, 3. Mark Jansen/Little Mistery 58.78, 4. Marco Sas/Raetsheren N Accoord (Burgerbrug) 61.04, 5. Tanja Kommers/Larusa S (Hoogerheide) 61.65, 6. Mans Buurman/Moran 62.56, 7. Anouska van der Zande/Cresendo's Kowboy Magie (Den Bosch) 63.48. Auto schade Meyers Prijs, klasse L klassiek (n.b.): 1. Yvonne van Bussel/Zaire (Rog gel) 0/35.90, 2, David Jobertie/Lucinda Jo (Oud Turnhout) 0/38.71, 3. Jolijn Klomp/Mastermind (Roggel) 0/42.85, 4. Mare Schellekens/Never (Esbeek) 4/37.94,5. Ingrid Smolders/Narina (Hoge Mierde) 4/41.21, 6. Bianca van Beers/ Miami (Sprundel) 4/41.21, 7. Anke van Keulen/Nadine 4/42.22. Carrosserie Mat- thijs Prijs, klasse L twee fasen: 1Yvonne van Bussel/Miss Marple (Roggel) 0/29.95, 2. Yvonne van Bussel/Zaire (Roggel) 0/30.63, 3. Patricia Greeve/R- ondo (Bergschenhoek) 0/31.09, 4. Jolijn Klomp/Mastermind (Noordwolde) 0/32.71,5. Ingrid Smolders/Narina (Hoo- ge Mierde) 0/33.93, 6. Mirjam Horyon- /Nouchka 0/36.31, 7. Rianne Smolders/Nicole (Hooge Mierde) 4/31.93. ING Prijs, klasse Z klasiek (n.b.): 1 Bart Bomere/Miss Skippy (Aalter) 0/37,41, 2. Omar Karaevli/Grande Mare- na Z (Oirschot) 0/38.44, 3. Kees Lïps/Re- contec Leader (Breda) 0/38.97,4. Willem- Jan Piggen/ldelly's Jewel P (Oud Gastel) 0/39.49, 5. Pascalle Bergmans/Living Le gend (Enighoven) 0/41.38. Paardekoo- per en Hoffman Prijs, klasse Z twee fa sen. 1. Paul van Herten/Dicimax June 0/25.45,3. Christiaan van de Plasse/Delta Mossel Oase 0/26.05, 4 Sandy den Ex ter/Jimmy 0/26.12, 5. Jan Boston/Enzo de Carolles (Wekalgem) 0/27.55, 6 Eric Willemsz Geeroms/Cooper (Helmond) 0/28.88,7. Omar Karaevli/La Vie An Rose 0/30.96. Carrosserie Matthijs Prijs, klas se ZZ klassiek (n.b.) groep B: 1Wout Jan v/d Schans/Broere Jarnels (Lunteren) 0/30.65,2. Sandy den Exter/O Jourville D 0/31.78,3. Jullian Kraayldle Dice (Nijkerk 0/32.60, 4. Gabriel Coumans/Folle de Lui (Deurne) 0/33.48, 5. Leopold v Asten- /Grand Slam (Guttecoven) 0/33.73,6. Ilyo de Loos/Nadir 0/34.62, 7. Simon den Ex ter/Veersedam's Kyria 0/36.58. Groep B: 1. Leopold v Asten/Castolani 0/31.49,2. Jullian Kraay/Ramiville 0/32.47, 3. Ene Willemsz Geeroms/Lely 0/32.68, 4. Wil liarn Brentjes/Pluco (Montfoort) 0/33.60, 5. Henk v/d Pol/Lois Lane (Eindhovenl 0/33.90. Schaken Oostkapelle. Zomertoernooi. V. Hage- doorn 7,5 punten, S. Richert 6,5, P. van Dijke, P. van der Zee 6, A. Vermue 5,5, W van der Heijden, B. van Dijk 5, A. Jonk heer, W. Geertse, J.Tholenaar.T. Kok.W Duvekot 4,5, A. Quakkelaar, C. van Broek hoven, F. Allmang, A. Francke, P Boore 4, C. Geschiere. Q van de Vrie 3,5, K Fie- rens, J. Lous, A. Monte, J. van Uijthoven, D. Overduin 3, H. van Steijn 2,5, R. van Dijk 2, F. Richert 1.5, M. Krielaart 0 Sportprijsvragen Lucky Day, vrijdag 21 juli. 3-7-12-13 -18 -26-32-36-39-43-46-49-52-54-55-55 -60-62-63-80. (onder voorbehoud) Tennis Amsterdam. Dutch Open, mannen, 950.000 gulden. Kwartfinales: Kempes (Ned) - Ruud (Noo) 4-6 7-6 6-3, Sluiter (Ned) - Calatrava (Spa) 7-6 6-4, Daviden- ko (Rus) - Behrend (Dui) 6-2 1-6 6-4, Gus- tafsson (Zwe/4) - Massu (Chl/6) 6-3 3-66- 1. Koudekerke. Stoofwei 17+ toernooi HE-C1: S. Vermeulen-A. Hollemans 2-6 6-1 6-1, P. Katsman-H. van den Linden 6-06-2. HE-C2: H. de Roover-E. Duit 7-5 3-67-5, M. Snijder-M. Kole 2-65-7 6-4, H. van de Driest-G.J. Bos 6-2 6-3, W. Meulmeester-J. de Waal 6-4 6-3, M. Snijder-E. Lijbers 7-5 5-7 7-6. HE-D1: G. de Reus-A. Morren 6-1 7-5, F.J. Vis ser—E. Scholten 6—1 6-0, W.J. Brasser-S. de Bert 2-6 6-3 7-5. DE-C: I. Maat-C.de Ridder w.o. I. Maat, M. Flipse-S. Marijs 1-6 6-2 7-5. DE-D1: A. de Nooijer-L Blankenburgh 7-5 6-3, J. de Pagter-T Scheffers 6-1 6-4. HD-C1: Katsman /Meyer-Sanders/Waasdorp 6-1 7-5, Bout/van den Linden-Ossewaarde/Vu- cic6-46-1DD-C1Kesteloo/van Mierlo -van der Meyden/Rasenberg 6-3 2-6 7-6. GD-C1: Maat/Flipse - Mullié/Hen- drikse 6-4 6-2. HD-C2: Benjaminsen/de Roover-van Meteren/Zwanenburg 6-3 6-4, van Broekhoven/Poppe-Boomslui- ter/van de Meulen 7-5 6-1, Koo- mans/Martens-de Groot/van der Meyden 6-2 6-4, Kole/Eversdijk-van Aken/de Haan 6-0 6-4, van Dale/van de Linde-de Klerk/de Lange 7-6 6-3, Kole/Eversdijk-Koomans/Martens 6-1 6-2. GD-C2- de Riddr/Minheere-Manjs- /de haan 6-2 6-3, Wohrmann/van Broek hoven-de Bree/Flipse 6-3 6-0, van de Sande/Vos-van de Linde/van de Linde 6-3 6-0. HD-D1Verhage/Visser-van de Graaf/de Groot 6-4 5-7 6-3, de Vries/de Vries-de Haan/Maat w.o. de Vries/de Vries, de Reus/Schouwenaar-Vierhout- /van de Vlugt 6-0 6-3, van de Heuvel- /Milot-Denessen/Vermet 7-5 7-5, Kay ser/Schuilema-Dekker/van de Velde 6-0 6-0, van der Bel/van de Woestijne-del3 Cousine/Engels 6-4 6-2, Verhage Visser-de Vries/de Vries 6-2 6-4 DD-D1Lei)nse/Marinïssen-Molle.'de Munck 6-2 6-2, van de Velde/Vlot-Oost hoek/Yip 6-1 4-6 6-1. Erentreich<de Raad-Post/Verkade 4-6 6-2 6-3. GD-D1 van Belzen/de la Cousine-le Duc.de Due 6-2 6-3, Scheffers/Langstraat-de Waal- /Arends w.o. Scheffers/Langstraat. de Pagter/Hoogeboom-de Leng/de Leng 6-1 7-5, Sprengers/Dingemanse - Schoote/Schoote 6-4 6-2, Marinissen /Sommers-Contant/Sohier 4-6 6-3 7-6. Voetbal Vriendschappelijk. Apeldoorn: AGOW- Feyenoord 0-4 (0-1). Doelpunten' Kalou 2, Kornejev 2. De Valk: De Valk - PSV 0-13 (0-6). Doelpunten- Bruggink 2, Ramzi2, De Jong 2, Stinga 2, Van Bommel, Bou- ma, Kolka, Lucius, Van der Doelen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 18