Huis maakt overuren in Clinge Braderieloop prooi voor Punt Tennisduo Saman en Van Regenmortel naar kwartfinale Sjaak van Zweeden neemt revanche in Francorchamps Tennisser uit Kloosterzande smaakmaker in Sloebertoernooi Stijgende lijn Van de Ketterij bij GP België Toernooiwinst Sharon de Witte in Zierikzee uitslagen door Bas Lippmanri en Raymond de F rel CLINGE - „Ik zit erover te den ken om morgen het werk maar af te bellen." Tom Huis was zon dag, na zijn overwinning in het gemengd dubbel van zaterdag, ook de sterkste in de halve finale BI en de finale van het mannen- dubbel. Tegen een ontketende 15-jarige Cl'er, Luc Schatorjé uit Doetinchem, werd hij in de BI-finale uiteindelijk door zijn lichaam in de steek gelaten. Al mag je dat, nadat hij op één dag acht uur op de baan stond, ei genlijk niet zo noemen. Twee loodzware tennispartijen winnen op één dag. TomHuis uit Kloosterzande kon er zondag avond niet met al te veel plezier aan terugdenken. Kramp in zijn bovenbenen, in zijn kuiten. Lo pen ging niet meer. Aan het ein de van de middag had hij al zo'n moeite om zich op te laden voor het hoogtepunt van het Sloeber toernooi: deBl-finale. Dat je na twee driesetters op moet draven voor zo'n finale is geen pretje, zo ondervond de 21-jarige Huis, die al met kramp aan de wed strijd begon. De eerste aanvallen kon hij weerstaan, hij won zelfs de eer ste set na een tiebreak met 7-2. „Aan het begin van de partij voelde ik de kramp al komen. Gelukkig zakte het wat weg en kon ik de eerste set op mijn naam schrijven. Maar in het be gin van de tweede set kwam het weer opzetten en kon ik het spel niet meer dicteren." Haperen De opslag, de forehand, het aan vallende spel, alles begon te ha peren, al kon Huis de schade met 3-6 redelijk binnen de perken houden en zich nog eenmaal op laden. De pijn werd zelfs een beetje minder. In de derde set werd al snel duidelijk dat de partij Luc Schatorjé - Tom Huis, net als zoveel andere partijen in het toernooi, een gigantische slijtageslag zou worden. Beiden gaven elkaar in de beslissende set lange tijd geen duimbreed toe. Tot die ene kans voor Huis, waar hij nog vaak aan terug zal den ken. Dat ene breakpoint bij 30- 40 in de elfde game. Die misser, een niet goed afgeleverde re- Alexander Bauwens (links) en Tom Huis in actie tijdens hun gewonnen finale van het mannen dubbelspel in de B-categorie van het Sloeber toernooi in Clinge. foto Charles Strijd turn. „Dat was gewoon een stomme fout. Als ik eerlijk ben heb ik meteen daarna alle hoop opgegeven. Kapot was ik, ik heb de wedstrijd alleen uitgespeeld omdat ik het gevoel had dat het nooit lang meer kon duren." Toch zal hij stiekem nog wel aan een overwinning hebben ge dacht. Tegenstander Schatorjé was zojuist keihard gevallen op zijn stuitje en wist net als Huis niet meer waar hij met de pijn naartoe moest. Met tranen in de ogen speelden de kemphanen de partij uit. Het werd nog twee keer deuce op de service van Schatorjé, maar nadat de Doe- tinchemmer 6-6 maakte, sloeg hij zich inno-timenaardebeno- digde zeven punten om de tie break te winnen (7-2). Luc Schatorjé won ook al in zijn eigen Cl-categorie. De 15-jari- ge Doetinchemmer was sterker dan Desiré de Schepper uit Vo gelwaarde, die over zijn neder laag (7-5 6-3) waarschijnlijk minder lang zal treuren dan Tom Huis. Huis kon nog net van de baan aflopen; zijn benen be schouwden zelfs de prijsuitrij- king als een kwelling. Tom Huis won eerder op de dag aan de zij de van Alexander Bauwens wel - met heel veel moeite - het man- nendubbel. Marino Bolssens en Robin de Witte werden met 5-7 7-6 (7-3) 6-3 verslagen. Daar naast speelde Huis ook nog een driesetter in de halve finale BI tegen de als eerste geplaatste Alexander Bauwens uit Clinge (6-4 3-6 6-2). Zaterdag schreef Huis samen met Fanny Kool uit Kloosterzande bovendien het gemengd dubbel op zijn naam. Het mannenenkel C2 werd ge wonnen door Patrick Vonk uit Hulst, die in de finale Stijn Cant uit Koewacht versloeg. Aardenburg In Aardenburg heeft Tim Blon- deel uit Knokke het Kikkertoer- nooi op zijn naam geschreven. De Belg, die de finale via een walkover op Tjerko Bras be reikte, gaf in de Bl-finale zijn visitekaartje af voor het komen de Vechthanentoernooi in Bres- kens door Maurice Kramer uit Schiedam met 6-2 6-1 te kleine ren. José de Wit uit Slijkplaat werd de winnares in de vrouwen BI-en keipoule. Anneke Rie- mens uit IJzendijke werd twee de. gevolgd door Chantal Bous- che uit Schiedam. In de finale van het gemengd dubbel BI slaagden Duncan en Donovan Blackman er niet in om de Schiedammers Dudok van Dalen en Maurice Kramer van de overwinning af te hou den. De gebroeders Blackman uit Slijkplaat gingen in drie sets onderuit: 2-6 7-5 6-4. Maurice Kramer slaagde er met zijn dub- belpartner Chantal Bousche ook in om de titel in de gemengd dubbel BI-categorie in de wacht te slepen. Het duo Hame link/De Wit werd met 7-5 6-3 verslagen. Ralf Vervaet uit Biervliet be kroonde een sterk toernooi door in Cl-enkelfinale Ronny Scher- beijn uit Aardenburg een gevoe lige tik uit te delen. Vervaet ver loor de eerste set met 3-6, maar revancheerde zich vervolgens met 6-2 6-1. Philip Haldermans schreef in Aardenburg, na zijn winst in het Belforttoernooi van Sluis, wederom een toernooi op' zijn naam. In de finale C35+ ver sloeg de Antwerpenaar zijn op ponent Raedts: 3-6 6-2 6-0. Anneke Riemens versloeg in de finale Chantal Bousche in twee sets: 6-3 7-5. De gebroeders Do novan en Dylan Blackman wa ren oppermachtig in de Cl-dub- belfinale bij de mannen. Het duo Trapman/De Clerck was kansloos en ging met de veelzeg gende cijfers 6-1 6-0 ten onder. door Björn Goorden FRANCORCHAMPS - In de gutsende regen heeft motorcou reur Sjaak van Zweeden uit Middelburg voor de tweede keer in drie jaar de 24-uursrace van Francorchamps uitgereden. Een mooie revanche op het de bacle van vorig jaar toen hij door een val een scheur in zijn bekken opliep. Een goede klassering zat er ech ter niet in. „In de eerste uren heeft ons team zoveel proble- NEEROETEREN - Bakkenist Alco van de Ketterij is er het af gelopen weekeinde opnieuw niet in geslaagd om in de punten te rijden. Van de Ketterij kwali ficeerde zich met zijn partner Sven van Zanten vrij eenvoudig voor de Grand Prix van België. Maar in de eerste manche werd hun voorrem kapot gereden en finishten ze uiteindelijk als twintigste. In de tweede manche eindigden Van de Ketterij en Van Zanten op de zeventiende plaats. „Toch ben ik heel tevreden over het afgelopen weekeinde", ver telde Alco van de Ketterij. „Er zit duidelijk een stijgende lijn in onze samenwerking, al hebben we nog niet in de punten gere den. Twee jaar geleden heb ik ook al met Van Zanten gereden, maar dat ging toen in tegenstel ling tot nu niet zo goed. Maar we zijn dan ook allebei nog maar 23 jaar en dat is vrij jong voor de zijspancross." Over twee weken reist Van de Ketterij met Van Zanten af naar Letland om daar aan de Grand Prix van Letland deel te nemen. In voorbereiding daarop komt de Zeeuwse bakkenist volgende week in actie op het Duits kam pioenschap in Strassbessen- bach. „Volgende week is ook het Nederlands kampioenschap, maar omdat wij voor België uit komen hoeven we daar niet aan mee te doen. En het deelnemers veld in Duitsland is sterker dan dat van het Nederlands kampi oenschap. Daarom hebben we ervoor gekozen om in Duitsland te rijden", aldus Van de Ketterij men gehad, dat er gewoon niet meer in zat dan een 34e plaats overall." In de stocksportklasse kwamen ze niet verder dan een 23e plek. De eerste drie uur van een 24- uursrace zijn het belangrijkste, vindt Sjaak van Zweeden. En precies in die uren liep alles fout wat fout kon gaan bij het Belgi sche Team Verboven van Van Zweeden. Al in de eerste ronden bleek dat de Suzuki GSX-R 750 benzine lekte. „De O-nng van de tank was gebroken. We moes ten gelijk de pits in om dat te herstellen", aldus de Middel burger. „Daarmee verloren we al meteen drie ronden." Daar kwamen nog eens dertien ronden bijWant door de wissel valligheid van het weer, dan was het droog en dan regende het, kwamen Van Zweedens teamgenoten Hans Westra en Herman Verboven allebei ten val. Sjaak van Zweeden zelf bleef overeind, in tegenstelling tot vorig jaar toen hij door een val een bekkenbreuk opliep. Motorracer en teambaas Verbo ven liep de grootste averij op. Hij had veel last van een bloed uitstorting in zijn arm. „Hans Westra en ik hebben hem even de tijd gegeven om te herstellen door twee dubbele sessies te draaien. Daarna reed Herman Verboven weer gewoon mee en kreeg ik wat rust. Kon ik even een paar uurtjes slapen. Dat kon Sjaak van Zweeden wel gebruiken, want de regen maakte de 24-uursrace nog zwaarder dan hij al is. ..Alles was steeds kleddernat. Je moest constant je pak en je spullen drogen. Af en toe had ik echt een douche nodig om weer terug op aarde te komen. Nu ben ik hele maal kapot. Ik ben nu alles bij elkaar al ruim 48 uur lang op." Sjaak van Zweeden had het vooral moeilijk in de vroege zondagochtend. „Het was tegen half zeven, schat ik. Toen werd ik wakkergemaakt voor mijn race-uur. Binnen een kwartier moest ik op de baan staan. God, wat was dat zwaar. Je hebt nor maal al tijd nodig om even wak ker te worden. Nu helemaal, want ik had nauwelijks gesla pen. Ik was verre van fit." Maar Sjaak van Zweeden heeft zich er doorheen geslagen. Hij heeft voor de derde keer in zijn leven een 24-uursrace uitgere den. Twee keer in Francor champs en eenmaal de wereld beroemde Bol d'Or. Moment uit de Braderieloop in Aardenburg. Links Theo Rabout (nummer 25), midden winnaar Jeroen Punt (nummer drie) en geheel rechts Bart Bleyaart die de wedstrijd over 4,8 kilometer won. foto Peter Nicolai Theo Rabout na blessure en operatie tevreden met tweede plaats door Raymond de Frel AARDENBURG - Hij kon kie zen tussen een trimloop in En schede of de Braderieloop in Aardenburg. Jeroen Punt uit Rotterdam reisde zaterdag, bij gebrek aan wedstrijden in de omgeving van zijn woon plaats, af naar Zeeuws-Vlaan deren en kende op de langste afstand (9600 meter) geen en kele tegenstand. De 25-jarige Jeroen Punt be hoort tot de Nederlandse subtop en gebruikte de Brade rieloop om wedstrijdritme op te doen. „Ik heb de laatste ja ren vooral in de bergen in Duitsland gelopen en ben hier dus een beetje uit het zicht ge raakt. Nu wil ik me weer op de wegwedstrijden richten. Ik ga binnenkort op vakantie, maar wilde daarvoor nog een paar wedstrijden meepikken." Aanstaande donderdag staat de Rotterdammer ook in Dom burg aan de start. „Ik richt me vooral op de tien-kilometer- wedstrijden. Fysiek ben ik nu wel op niveau, het ontbreekt alleen nog aan wedstrijdrit me." Punt was in Aardenburg op permachtig. Al na 3200 meter sloeg hij een gat met titelver dediger Theo Rabout uit Zuid- zande. Rabout wist al voor het duel dat hij niet als eerste over de streep zou komen. „Toen ik hoorde dat Jeroen Punt mee zou doen, wist ik al genoeg." Rabout, die door een enkel blessure en een oogoperatie lange tijd uit de roulatie was, stelde zichzelf het doel om Punt in ieder geval in het zicht te houden en slaagde daar tot de laatste ronde in. De Zuid- Hollander zette toen nog eens extra aan en finishte in een tij d van 30.40 minuten. Rabout verloor in de laatste 1600 me ter nog een halve minuut op de winnaar en passeerde de streep veertig seconden later dan Punt. Toch was 26-jarige Zeeuws-Vlaming meer dan te vreden over zijn prestatie. „Als Jeroen Punt er niet was geweest, had ik vandaag ge woon weer gewonnen. Maar ik heb heel lekker gelopen. Voor mijn gevoel zit ik voor negen tig procent op mijn oude ni veau." Parkoers Bert de Ruysscher werd derde op het vernieuwde parkoers, dat nu ook over de Aarden- burgse wallen was uitgestip peld. De inwoner van Oost burg kon Rabout en Punt één ronde (1600 meter) bijhouden, maar moest de twee daarna la ten gaan. De Ruysscher finish te ruim een minuut na Rabout. Bij de vrouwen won Claudine Goethals de langste afstand. In haar eigen woonplaats was zij oppermachtig. Ruim vijf minuten na haar binnenkomst finishte Franceska de Groote uit Gent als tweede vrouw in een tijd van 48.29 minuten. Marleen Bollaert uit Wetteren werd na ruim vijftig minuten derde. De 4800 meter voor mannen werd gedomineerd door de Belg Bert Bleyaart. De 22-jarige Vlaming maakte korte metten met alles en ie dereen en behaalde zijn 22e overwinning van dit seizoen. Bleyaart klokte bij binnen komst een tijd van 14.57 minu ten, maar had eigenlijk niet al les gegeven. „Mijn voorsprong was in de tweede ronde groot genoeg, dus heb ik het in de laatste ronde rustig aan ge daan. Ik wilde niet onnodig krachten verspelen." Landge noten Jan Copman en Kristof Mouten werden respectieve lijk tweede en derde. Annelies Meulebroeck uit Sint Laureins zegevierde op de 4800 meter voor vrouwen Meulebroeck finishte na een kleine twintig minuten. Krista de Ruysscher uit Oostburg werd na ruim 22 minuten tweede. door Raymond de Frel KOEWACHT - In Koewacht hebben de tennissers Erwin van Regenmortel en Geert Saman zich verrassend gekwalificeerd voor de kwartfinale van het Vlastoernooi. In het dubbelspel bij de mannen Cl was het duo uit Koewacht veel te sterk voor Philip de Baets en Bert Dutree uit Sas van Gent: 6-2 6-3. Geert Saman staat dit toernooi, vanwege werkverplichtingen in het buitenland, voor het eerst sinds een halfjaar weer op de tennisbaan. Zijn collega Erwin van Regenmortel is normaal een C2-speler, maar komt in Koe wacht in de Cl-sterkte uit. Het gelegenheidsduo was tegen Phi lip de Baets en Bert Dutree dus de underdog, maar buitte deze positie gretig uit. Philip de Baets pakte met zijn dubbel- partner Koen van de Berg wel een overwinning in de C2-cate- gorie. Het duo, dat via een bye automatisch geplaatst was voor de tweede ronde, versloeg Her man de Regt en Erik Tissink uit Zaamslag in twee sets: 7-5 6-2. Tissink en De Regt, die eerder het duo Agterhuis/Dreesmann met 6-1 6-2 een lesje hadden ge leerd, missen door him verlies de kwartfinales. Frank van Drongelen en Robert de Meijer stootten na een drie setter door naar de tweede ron de in het C2-dubbelspel. Hun opponenten Navarro/Van As- sche moesten met 6-2 3-6 en 6-4 buigen voor de Axelaren. In het gemengd dubbel Cl won nen Cindy van Goethem en Mi chael van Jole uit Hulst hun eer ste partij in hun poule. Pascalle en Michael Pieters uit Sas van Gent gingen met 6-2 6-4 onder uit. Frank en Irmgard Broeders uit Axel bereikten de tweede ronde in het C2-gemengd dubbelspel Wendy en Davy de Kesel uit Clinge dolven in de eerste set nu een tie-break het onderspit, waarna Frank en Irmgard Broe ders in de tweede set korte met ten maakten met de Clingena- ren: 6-2. De veertiende editie van het Vechthanentoernooi in Bres- kens werd dit weekeinde geteis terd door het slechte weer. Er werden daarom slechts twee partijen gespeeld. De overige geplande partijen worden doorgeschoven naar een volgende dag. In het mannen D2-enkelspel ging Les van de Sande met 6-2 6-2 onderuit te gen Eric Bron. Leendert Maas uit Breskens plaatste zich in de D2-enkelcategorie voor de kwartfinale, door zijn plaatsge noot Jacquo de Pooter met 6-1 6-1 te vernederen. ZIERIKZEE - Sharon de Witte heeft in Zierikzee het Dikke To- rentoernooi in de B-categorie op haar naam geschreven. De tennister uit IJzendijke werd eerstein de poule na een 6-3 6-4- overwinning tegen Corina Da- vidse. De eerste set in de poulewed strijd tegen Corine Davidse won De Witte met 6-3. In de tweede set was het echter de speelster uit Colijnsplaat die tot 4-3 leid de. Uiteindelijk was het toch de jongste van de twee speelsters die uiteindelijk met 6-4 won en daardoor tot poulewinnares ge kroond werd op de zeventiende editie van het Dikke Torentoer- nooi. Tennis Aardenburg. Kikkertoernooi. HEB1. Halve finale: Tim Blondeel -Tjerko Bras wo. Maurice Kramer - Duncan Blackman 6-2 6-1. Finale: Tim Blondeel - Maurice Kramer 6-1 6-1 HEC1. Halve fi nale: Ronny Scherbeijn - Jacky de Paepe 6-3 3-6 opgave De Paepe Ralf Vervaet - Antonie Trapman 6-3 6-2. Finale: Ralf Vervaet - Ronny Scherbeijn 3-6 6-2 6-1. HEC2. Halve finale: Wouter Blokland - J. van der Geld 6-3 6-4 Arno Maenhout- Er ik Lison 6-4 2-6 2-1 opgave Lison. Finale: Wouter Blokland - Arno Maenhout 6-3 6- 3. HEC135+. Halve finale: Philip Halder mans - Teun van Heelsbergen 3-6 6-2 6-2 J. Raedts - Geert de Bruyckere 6-2 6-2 Fi nale: Philip Haldermans - J. Raedts 3-6 6- 2 6-0. HED1. Halve finale: Erik Hensen - V. Jansen 1-6 6-4 6-1. Finale: Ralf Stoltenhoff - Erik Hensen 7-5 7-6. HED2. Kwartfinale: Erik D'Hont - Hans Goemaere 6-2 6-1 Jeffrey Oranje - Yoeri Flikweert 2-6 6-2 6-3 N. de Taeye - Davy Willems 3-6 6-1 6-4. Halve finale: Erik D'Hont - Jeffrey Oranje 6-1 6-3 N. de Taeye - Mark Buitendijk 6-1 6-4. Finale: Erik D'Hont - N. de Taeye 6-3 6-2. HED135 Halve finale: Johan Jacob - Charles Stolten hoff 6-4 2-6 6-4. Finale: Johan Jacob- Nico Maagdenberg 6-1 6-0. DEB1 (poulesysteem): 1. José de Wit 2. Anneke Riemens 3. Chantal Bousche. DEC1. Halve finale: Anneke Riemens -Jo sé de Wit 6-1 7-6 Chantal Bousche - Imre van Overloop 6-2 6-3. Finale: Anneke Rie mens - Chantal Bousche 6-3 7-5. DEC2. Halve finale: D. Boogaard - B. van Meule broeck 6-2 6-3. Finale: D. Boogaard-Imre van Overloop 3-6 6-2 6-1. DED1 (poule systeem): 1. Bianca de Wever 2 M. van Roosendaal. DED2. Halve finale: E. van de Sande - A. Gernaert 6-2 6-0. Finale: E. van de Sande - Marieke van Bossum 6-2 6-2. DED1 35+. Halve finale: Godelieve Lison - M. Cuelenaere 7-6 6-3. Finale: Godelieve Lison - Ineke Vervaet 2- 66-1, gestaakt wegens weersomstandig heden. HDB1. Halve finale: Kramer/Van Dalen Wilborts/Pot 3-6 6-1 6-3. Finale: Kramer- /Van Dalen - Blackman/Blackman 2-6 7-5 6-4. HDC1. Halve finale: Blackman/Black man - Beernink/Stoltenhoff 6-3 6-0 Trap man/De Clerck - Van der Ven/Wïllers 6-3 6-7 6-3. Finale: Blackman/Blackman Trapman/De Clerck 6-1 6-0. HDC1 35+. Halve finale: Timmerman,1Vermeersch - Baas/Lison 6-3 6-3. Finale: Timmerman- /Vermeersch - Raedts/Neyrinck 6-4 7-5. HDD1. Halve finale: Blomme/Verbeke - D'Hont/Van Hulle 6-1 6-3 Evers/De Rijcke - De Rechter/De Rechter 2-67-5 6-2. Fina le: Blomme/Verbeke - Evers/De Rijcke 6-4 6-1. HDD1 35+. Halve finale. Dons/Brack- man - Clerck/Naessens 3-6 7-6 6-4 Neij- rinck/Vijncke - Eenennaam/Hooge- steeger6-36-1. Finale: Neijrinck/Vijncke- Brackman/Dons 6-3 4-6 6-3. DDC1. Finale: Van Overloop/Riemens Sterrenberg/Simonse 6-1 6-3. DDC1 35+ (poulesysteem); 1. Van Overloop/De Looff 2 Vermeïre/Maes. DDD1 Halve fi nale- Van Bossum/Van Riel - Vanparys- ,'De Rop 6-4 6-2. Finale: Cuelenaere/Van Rooijen - Van Bossum/Van Riel 6-3 6-2. GDB1. Halve finale: Hamelink/De Wit Hensen/Marteijn 6-4 4-6 6-4 Bousche/Kramer - T rapman/De Bruycke re 6-3 6-2 Finale: Kramer/Bousche - Ha melink/De Wit 7-5 6-3 GDC1Halve fina le: Van der Nat/Stoltenhoff - Van der Windt/Simonse7-67-6Blaakman/Scher- beijn - Terluin/Brenner 6-1 6-2. Finale: Blaakman/Scherbeïjn - Van der Nat/Stol tenhoff 6-1 6-1 GDC35+. Halve finale: De Clerkck/Van Heelsbergen - Willemsen/S- wartilé 6-3 6-1. Finale: De Clerck/Van Heelsbergen - Van Overloop/Van Over loop 6-0 6-2 GDD1Halve finale: Stolten- hoff/Stoltenhoff - Naessens/Ozeritskaja 6-1 7-5. Finale: Stoltenhoff/Stoltenhoff Van Silffhout/De Braai 6-1 4-6 6-2. GDD1 35+ Halve finale: Lison/Lison - Cue lenaere/Van Sprundel 7-6 6-4. Finale: Lison/Lison - Rijckaert/Rijckaert 6-3 6-2 Clinge. Sloebertoernooi. HEB1 Halve fi nale: Tom Huis - Alexander Bauwens (1) 6-4 3-66-2, Luc Schatorjé-Robin de Witte 6-3 7-5, Finale. Luc Schatorjé - Tom Huis 6-7 6-3 7-6. HDB1: Bauwens/Huis - Bols- sens/De Witte 5-7 7-6 6-3, Bauwens/Huis - De Koster/Van Poecke 6-3 6-3, Bolssens- /De Witte - De Koster/Van Poecke 6-3 4-6 6-3 GDB2: Huis/Kool - Van Broeck/Roc- tus6-3 6-4. HEC1: Halve finale: Luc Scha torjé - Gino Roctus 7-6 6-3, Desiré de Schepper - Patrick Vonk 6-1 2-6 6-1, Fina le: Luc Schatorjé - Desiré de Schepper 7-5 6-2. HDC1: Halve finale: Boogaart/Assel- man (1) - Hiel/Van Damme 6-3 6-2, Yse- baert/Lammens - Schatorjé/Schatorjé 6- 3 6-2, Finale: Boogaart/Asselman (1- Ys- ebaert/Lammens 6-4 6-3. DDC1: Holle- stelle/Visser - Bolssens/Adriaansens 6-2 4-6 6-4. GDC1: Halve finale: Ysebaert /Van Broeck (1) - Hollestelle/Lammens6- 0 6-4, De Schepper/Kool (2) - Vermeulen- /Van Goethem 1-6 6-1 6-4, Finale: De Schepper/Kool (2) - Ysebaerl/Van Broeck (1)6-47-5. HEC2: Halvefinale: Stijn Cant- Alain Hiel (1)6-0 6-0, Patrick Vonk - Wim Gorleer 6-2 6-3, Finale: Patrick Vonk - Stijn Cant6-46-4. HEC235+: Halvefinale: Frank Lammens (1) - Johnny Smet 6-17- 5, Reggie van de Berg (2) - Guido de Rech ter 6-1 6-2, Finale: Reggie van de Berg (2) - Frank Lammens 16-3 6-2. DEC2: Fanny Kool Cindy van Goethem 6-0 6-1, HDC2. Fina le: D'Hooghe/Scheerders - Van de Berg stam 6-3 6-2, DDC2: Finale: De Kesel- /Bral - Van Damme/Bolsens 6-1 6-0, GDD2: Finale: D'Hooghe/Van Goethem - Smolenaars/Heirman 7-6 6-2. HED1: Hal vefinale: Maarten van Goethem - Jeroen Massoels 6-0 6-2, Wilfried Dumez - Nico van de Heijden 6-3 6-3, Finale: Massoels - Dumez 6-0 7-6. HED1 35+: Finale: Dany van Puyvelde - Freddie de Blijzer 6-1 6-1. HED1 50+: Finale: Hubert Stuer - Rik van de Berge 6-2 4-6 6-1 DED1: Finale: Mar lies Kruit- Linda Roman 6-2 6-3. HDD1: Finale: Gorleer/Massoels - Wil fried Dumez/Johnny Smet 6-1 3-6 6-3. DDD1: Finale: Lievers/Hesseling - Van Hoye/De Letter 6-0 6-3. HDD1 50+: Finale: Haas/Eshuis - Schelfhout/Hermes 6-2 6- 1. GDD1 Finale: FermontA/an Goethem- Hermes/Van Kringkelen 6-1 6-1. HED2. Finale: René Koene - Siegfried Jeangoud 6-1 6-2 DED2: Finale: Brenda Radema kers - Sonja de Witte 6-2 0-6 6-0. Koewacht. Vlastoernooi. HDC1: Van Re- genmortel/Saman-De Baets/Dutree 6-2 6-3 HDC2: De Regt/Tissink-Agterhuis- /Dreesmann 6-1 6-2, Van Drongelen/De Meyer-Navarro/Van Assche 6-2 3-6 6-4. Tweede ronde: De Baets/Van de Berg-De Regt/Tissink 7-5 6-2. HDD1D'Hont/Wou- terse-Matthijs/Vaerwijck 7-6 6-0, Mari- man/Verstraeten-Rotthier/Verbiesl 7-5 7-5. HDD2: Tweede ronde: Dhaene/S- lock-Van de Brande/De Kerf 6-2 6-0, Van Hove/Vlassenrood-Plasschaert/Rouw 6- 4 6-1, Morcus/De Rooy-Begijn/Van Goe them 6-2 6-1. DDD2: poule 1: Van Espen- /Wouterse-Kint/Kint 6-3 6-1, JacobsA/an Waes-Kint/Kint 6-1 6-2. GDC1: poule 1: VanGoethem/Van Jole-Pieters/Pieters6- 2 6-4. GDC2: Broeders/Broeders-De Ke- sel/De Kesel 7-6 6-2 GDD1: Martens/Na- varro-Vink/Vink 6-2 6-4, Lodewijks/Beu- zenberg-Leenknecht/Asselman 4-6 6-46- 0, Kerckhaert/Agterhuis-De Theije/Van de Voorde 7-6 6-4, Rademakers/Spon- selee-Jacobs/Verbiest 6-2 6-4 GDD2: Kint/Vlassenrood-De Klerk/Van Laar 6-1 6-3. Tweede ronde: Schenk/Schenk-Van Espen/De Jonge 7-5 6 4. Breskens Vechthanentoernooi. HED2: Eric Bron-Les van de Sande 6-2 6-2 Tweede ronde: Leendert Maas-Jacquo de Pooter 6-1 6-1. Trimlopen Aardenburg. Braderieloop. 9600 meter mannen: 1. Jeroen Punt (Rotterdam) 30.40 minuten, 2. Theo Rabout (Zuidzan- de) 31.21,3. Bert de Ruysscher (Oostburg 32.38,4. Will Rindl (Son) 33.22,5. Patrick de Boevere (Terneuzen) 33.36. 6. Yves Kerckhove (Oostkerke) 35.16, 7. Angelo van Goethem (Terneuzeni 36.27, 8. Pa trick Bauwens (Eeklo) 36.36, 9. Stefaan Vereecke (Sijsele) 36.40, 10. Erik Capon (Zuidzande) 36.45. 9600 meter vrouwen. 1. Claudine Goe thals (Aardenburg) 42.58 minuten, 2 Franceska de Groote (Gent) 48.29, 3 Marleen Bollaart (Wetteren) 50.30, 4 Neeltjede Kraker (Nunen) 50.30, S.Trees van Hove (Deinze) 56.16 4800 meter mannen: 1. Bert Bleyaart (Knesselaere) 14.57 minuten. 2 Jan Cop man (Brugge) 15.59, 3 Kristof Mouten (Brugge) 16.14, 4. Sander Dobbelaere (Watervliet) 17.40, 5. Erik Bral (Water vliet) 17.57 4800 meter vrouwen: 1 Annelies Meule- broeck (Sint Laureins) 19 57 minuten, 2. Krista de Ruysscher (Oostburg) 22.13,3. Dawina Pollvliet (Sint Laureins) 23 45. 110Ometer jongens: 1Marco de Koeyer (Biervliet) 3.48 minuten, 2. Dieter Poll- vliet (Sint Laureins) 4 12,3. Jonas Meule broeck (Sint Laureins) 4.13. 1100 meter meisjes: 1. Davina Pollviet (Sint Laureins) 4 27 minuten, 2 Nena Maenhout (Zuidzande) 4.30, 3. Izoura Sudcliff (Oostburg) 5.24. 800 meter jongens: 1. Jelle Hovingh (Aardenburg) 3 35 minuten, 2. Youri van der Hoofdt (Oostburg) 3 42, 3. Luc Tijs- sen (Venray) 5.11 800 meter meisjes: 1 Bianca Luteijn (Oostburg) 3.25 minuten, 2.. Kim van der Hoofdt (Oostburg) 3.36,3. Janiek Buzeijn (Aardenburg) 4.02.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 36