Bijnen wint in hectische slotfase Marlies Kort steelt de show Moeizame zege Zeeuwse Honk Bijvank zegeviert in Boulevardloop Van der Weijde staat voor een nieuwe uitdaging Samenwerking Inter Milan en Utrecht Boeye/Van der Staal naar volgende ronde Bastiaanse en Akkermans beschuldigen winnaar van onreglementaire sprint RKC Waalwijk speelt oefenduel tegen Oostburg uitslagen van onze sportredactie UTRECHT - Hans van Breuke- len, die maandag zijn ontslag indiende als technisch direc teur van FC Utrecht, heeft aan de vooravond van zijn vertrek nog voor een spraakmakende overeenkomst gezorgd. Op zijn initiatief gaat FC Utrecht samenwerken met de Italiaanse topclub Inter Milan. De besturen van beide voetbal clubs zetten hun handtekening onder een contract van een jaar. Spelers die bij Inter bui ten de boot vallen, kunnen bij FC Utrecht worden onderge bracht om ritme op te doen, is de bedoeling. „De opleiding in Nederland heeft een goede naam," zegt voorzitter Herre- mans. „Het contact is via Hans van Breukelen gelegd. Inter heeft wel meer clubs waarmee het samenwerkt, dus zo vreemd is het ook weer niet." Herremans is niet bang dat de overeenkomst eenzelfde lot kent als de problematische re latie tussen De Graafschap en Udinese het afgelopen seizoen. „Daar zijn we zelf bij. Boven dien is het maar voor een jaar. Er staan geen verplichtingen van onze kant tegenover. Het is dus niet zo dat we goede spelers eerst bij Inter moeten aanmel den." FC Utrecht zou aan het begin van het seizoen twee spelers van Inter Milaan op proef krij gen. „Ik wil daar nog niets over kwijt," zegt Herremans. „Nu Van Breukelen vertrekt, moe ten we de overeenkomst nader bestuderen. Volgens mij wor den we er in elk geval niet slechter van." GPD door Wim de Vos SINT-JANSTEEN - De rapen waren dinsdagavond gaar na afloop van de wedstrijd voor eli te en neo-amateurs in Sint- Jansteen. In een tumultueuze eindspurt zou winnaar Sandro Bijnen in volle spurt een zwie per hebben uitgedeeld naar an dere renners. De jury wilde er niets van weten. John Leijs zou het grootste slachtoffer zijn geweest, maar ook Wilfried Bastiaanse en Theo Akkermans lieten zich verbaal niet onbetuigd in hun protesten richting jury en vooral richting Bijnen. „We hebben echter niets onreglementairs waargenomen, van wie dan ook. Het was een spurt met een grote groep en dan gebeurt er allicht wel eens iets. Er is dan ook geen reden om Bij nen te deklasseren", aldus jury voorzitter Fons van Dorsselaer. Een complete groep van vijfen dertig coureurs spurtte dins dagavond voor de zege in Sint- Jansteen. Sandro Bijnen, ploeg genoot van Davy Dubbeldam uit Sluiskil, wurmde zich in een alles-of-nietspoging langs zijn opponenten om op die manier te winnen. Volgens Wilfried Basti aanse op een manier die niet door de beugel kon. „Dit kan echt niet, wat hij deed. Hij gaf zomaar een zwieper. Het was ge vaarlijk, voor hetzelfde geld waren er verschillende renners gevallen. Hij moet gediskwalifi ceerd worden", brieste Basti aanse. Niets gezien Ook John Leijs en Theo Akker mans waren van oordeel dat Bij nen onreglementair had ge spurt. Aan Francois Franse was het gebeuren echter voorbijge gaan. „Ik heb niets gezien van het incident. Ik weet dus niet of er iets is gebeurd dat niet is toe gestaan." Saridro Bijnen was zich van geen kwaad bewust. „Ik heb gespurt om te winnen. Ik heb echt geen zwieper uitge deeld en ook ben ik niet van mijn lijn afgeweken. Ik begrijp de commotie echt niet", merkte Bijnen, eerder dit jaar al win naar van de Omloop van de Gla zen Stad, op. Het tumult na af loop van de wedstrijd in Sint- Jansteen deed de wedstrijd op zich geen eer aan. Daarvoor werd er te veel spektakel gebo den waarbij vooral Frangois Franse weer eens de buffel speelde. De coureur uit Kwa- dendamme was meer dan de helft van de wedstrijd voorin te vinden. Eerst reed hij zo'n dertig kilometer samen mgt John Leijs aan de leiding en later was Franse ook nog eens betrokken bij een vlucht met Richard Slab- bekoom, Michel Rommers en Martin de Jaeger. Maar een fel jagend peloton trok die plooi weer recht. Met de finale in zicht probeerde Michel Rommers het ook nog eens solo, maar ook de Rillander moest buigen voor de felheid waarmee de groep in de finale trachtte alles bijeen te houden. „Ik wilde het nog een derde keer proberen, omdat ik me sterk voelde. Er werd echter zo hard gereden, dat het niet mogelijk wasnogmaals weg te rijden", zei Frangois Franse later. Bij de junioren werd eveneens keihard gekoerst met een hoofdrol voor Johnny Hooger- land. De coureur uit Kruiningen bepaalde samen met Reinier Honig uit Zaandam het beeld van de wedstrijd. In eerste in stantie had het duo nog af te re kenen met Erwin Goënga, maar die kon met dit geweld niet mee. Het was tenslotte Honig die in de slotronde het verschil met Hoogerland wist te maken. Het peloton rijdt door de straten van Sint-Jansteen. foto Charles Strijd door Eduard Hofman KLOOSTERZANDE - Het ge mengd dubbel Boeye/Van der Staal heeft tijdens het tennis toernooi in Schoondijke de vol gende ronde gehaald. Het duo versloeg in drie sets het koppel Dierick/Becu, 7-6, 4-6, 6-3. Het geplaatste dubbel Mertens- /Sulzbacher (DDD2+) werd in drie sets naar huis gestuurd door Becude/De Rijk. In het gemengd dubbel (C2) bleek het duo Boeye/Van dei- Staal over de langste adem te beschikken in de partij tegen Dierick/Becu. In de eerste set hadden ze een tiebreak nodig om de winst naar zich toe te trekken. In de daaropvolgende set lieten zij zich verrassen. In de derde set stelden Boeye/Van der Staal orde op zaken, 7-6, 4- 6,6-3. Het duo De Paepe/Boogaard had twee tiebreaks nodig om zich ten koste van Becu/Van Limmen voor de volgende ronde te plaatsen. Bacude en De Rijk (DDD2+) waren goed op dreef. In drie sets stuurden ze het ge plaatste duo Mertens/Sulzba- cher naar huis, 4-6, 6-1, 6-7. De partij tussen de als eerste ge plaatste Van der Linden/Van Pameleri-De Bruyckere/Willemsen begon sensationeel. In een hoog tempo werden Van der Linden en Van Pamelen ver teruggedrongen. Rally's, afgewisseld met schitte rende passeerslagen, leverde De Bruyckere/Willemsen de setwinst op. Met harde smashes en veel variatie in hun spel her stelden Van der Linden/Van Pamelen zich en trokken in de daarop volgende twee sets en de partij naar zich toe, 2-6, 6-2, 6- 2. Kloosterzande Het jeugdige duo Scheerders- /Bouwens, als eerste geplaatst in het mannen dubbel C2 tijdens het toernooi in Kloosterzande, imponeerde met veerkrachtig en fris spel en walste over Kool- /Asselmanheen, 15-2. Indezelf de poule ging de partij tussen Van de Berg/Stam en Kint/Kint gelijk op. Bij 6-6 verloren Kint en Kint de service, waardoor Van de Berg en Stam definitief afstand namen, 9-6. Het gemengd dubbel Dl tussen Kint/Thuy en De Smit/Van Jole, was een strijd tussen spelers die samen in de competitie uitko men. Dat was duidelijk te merken aan het spel. Ze bleven zoeken naar eikaars zwakke punten. Bij een 10-9-stand in het voordeel van Kint/Thuy was de tijd verstreken. In het GDC2 waren De Kesel/Van Gassen een maatje te groot voor Kool- /Huisl4-7. Asselman/de Bak ker haalde het duo De Smit/K- int onderuit, 13-1. van onze sportredactie TERNEUZEN - De Terneuzense softballers van het Zeeuwse Honk behaalden in de Belgische tweede klasse een moeizame 9- 5-zege tegen HSB Mortsel. De vrouwen van het Zeeuwse Honk leden een zware 15-4-nederlaag tegen Gent Knights. Tegen Mortsele herstelde het Zeeuwse Honk zich van een (Advertentie) gëvr 1/2 fin. A'dam fin. krt. tel. 06-29507436 06-29507436 zwak begin. Nadat Mortsel in de eerste drie inningen had ge scoord, namen de Terneuzena- ren in de vierde inning het initi atief. Sharlon Lebacks en Tuki Nahr scoorden vier belangrijke punten. De voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. Integendeel. De marge werd uit gebreid tot 9-5. De Terneuzense softbalsters hadden een off-day tegen Gent Rnights (15-4). Er werden veel veldfouten gemaakt en het slag werk liep eveneens niet naar wens. De Gentse ploeg profi teerde van de malaise bij de thuisclub. Pas in de slotfase be gon het Terneuzense spel beter te lopen, maar toen was het kwaad al geschied. De Miniemen van Zeeuwse Honk wonnen met 18-7 van Merchtem Cats. Rachid ben Meziane wint Singelloop Zierikzee door Sjaak Sinke ZIERIKZEE - Marlies Kort heeft gisteravond de show ge stolen bij de 23e editie van de SNS-singelloop. De atlete van het Zierikzeese Delta Sport eindigde in het mannengeweld op een keurige vijfde plaats. Rachid ben Meziane, ex-lid van Delta Sport en nu uitko mend voor Rotterdam Atle tiek, pakte de eindzege. Meteen na de start op het Ha venplein vormde zich een kop- groepje met Ben Meziane, Ar jen Beije (Delta Sport), Jaap van de Bok (Flakkee) en vete raan Jan Zuidweg (Flakkee). Halverwege de wedstrijd over 11 kilometer had Ben Meziane zich van de rest afgescheiden. Beije had op dat moment een achterstand van bijna tien se conden. Zuidweg en Van de Bok volgden op veertig secon den van de leider. Marlies Kort liep makkelijk mee in de slip stream van Rinie Bruggeman (AV'56), Eric Deijen (Dynami ca), en Han Achterberg (Delta Sport). Rachid ben Meziane fi nishte na 11 kilometer als eer ste, in een tijd van 35 minuten en één seconde. „Ik heb me vanavond even laten zien in Zierikzee voor mijn sponsor", liet Ben Meziane weten. In no vember reist hij met het Pearl- team af naar New York voor de marathon. Beije werd tweede en hield de schade beperkt tot veertig seconden. Marlies Kort leverde slechts drie minuten in op de winnaar bij de mannen en finiste in 38 minuten en 3 seconden. „In de laatste ron den kreeg ik last van mijn hamstrings", vertelde Kort na haar finish. De eindtijd van Marlies Kort was een forse verbetering van het parkoersrecord van Lies- beth van Ast (Flakkee), die een tijd had staan van 42 minuten. Marlies Kort (rechts) liep een sterke wedstrijd in Zierikzee. foto Marijke Folkertsma door Wim de Vos IJZENDIJKE - Rob Bijvank kan het nog steeds niet laten. De sporter uit Westdorpe heeft al verschillende malen aangekon digd een stapje terug te zullen doen in verband met zakelijke beslommeringen. Toch stond hij dinsdagavond weer aan de start van de Boulevardloop in IJzen- dijke. Snel na de start van de twaalf kilometer lange wed strijd nam Bijvank resoluut de leiding en stond die niet meer af. Bij de 22e uitgave van de Boule- vardloop, waarvan de organisa tie in handen was van ijsclub De Veste, verschenen 100 deelne mers aan de start. Bijvank brak de wedstrijd snel open. Nadat het startschot had geklonken ging de voormalige wielrenner uit Westdorpe er als een pijl vandoor. Het Belgische duo Frans de Caussemaecker en Er ic van Nevel probeerde Bijvank tot de orde te roepen, maar dat lukte niet. Van Nevel gaf zich toen als eerste gewonnen, Öe Caussemaecker probeerde het nog langer maar moest uitein delijk toch ook capituleren. Op de middenafstand ging Sjaak Luteijn als de favoriet van start, maar de Oostburger kampte nog met de naweeën van een ver koudheid waardoor hij halver wege de wedstrijd verliet. De Belg Mattie Buysse won nu, ter wijl Jeroen van de Broecke uit Axel op de korte afstand bij de mannen zegevierde. Bij de vrouwen won Sonja Fai'o uit Breskens de acht kilometer en Heieen Aarnoutse uit Oost burg de korte loop. door Koen de Vries KAPELLE - Jan van der Weijde staat voor een nieuwe uitda ging. Donderdag begint de 55- jarige langeafstandsloper aan een wedstrijd over 72 uur. Een goede prestatie neerzetten zou leuk zijn, maar uitlopen is prio riteit nummer één voor de man uit Kapelle. De 72-uurs Solorun, zoals het evenement officieel wordt ge noemd, is weer iets nieuws in de wereld van de lange-afstands- lopers. De deelnemers halen hun neus niet meer op voor een wedstrijd over 100 kilometer, en ook een 48-uursloop is niet ge noeg meer. Vandaar de 72-uur- sloop, die donderdag in Deven ter een wereldprimeur beleeft. De deelnemers zullen uit tal van Europese landen toestromen. Niemand, dus ook Jan van der Weijde niet, weet wat hem pre cies te wachten staat. De Kapel- lenaar liep in 19 9 8 in Keulen een 48-uursloop en houdt zich voor lopig maar vast aan de ervarin gen die hij daar opdeed. „Ik ben van plan om ïxet als in Keulen op het gemakje van start te gaan en om te blijven eten en drinken. Maar of ik na honderd kilometer voor het eerst ga rusten of eer der, dat laat ik op me afkomen. Het hangt helemaal af van hoe ik me dan voel." Avontuur „Zo 'n wedsti'ij d is voor iedereen een avontuur. Je leeft van mo ment tot moment. Niemand kan zeggen wat hem te wachten staat. In Keulen heb ik tijdens die 48 uur niet geslapen. Ik ben van plan om dat nu ook niet te doen. Maar of dat lukt, ik heb geen idee. Sommige deelnemers nemen een bed mee, en zetten dat ergens neer. Bij mij gaat er een stretcher mee in de cai-avan, maar ik ben niet van plan om die eruit te halen. De eerste nacht zal ik in elk geval doorlopen en misschien dat ik daarna over^ dag een uurtje in de schaduw te gen een boom ga zitten." De loop, die donderdag om 17.00 uur van start gaat en za terdag om 17.00 uur eindigt, is volgens Van der Weijde geen wedstrijd, althans geen wed strijd tegen andere tegenstan ders. „Het is wel een strijd tegen jezelf. De wil om aan dit soort wedsti'ij den mee te doen zit al jaren in me. En ik ben geen op gever Ik moet wel verschrikke lijke pijn hebben vooi'dat ik stop. Als dat gebeurt, is het jan ken." Eei'der dit jaar werd Jan van der Weijde uitgeroepen tot sport- man van de gemeente Kapelle. Hij was er enorm blij mee. „Dat heeft me behoorlijk geholpen", zegt hij. „Ik heb daai'door weer enoi'm veel motivatie opgedaan. En het was promotie voor mijn sport. Het liet zien dat er meer is dan alleen een potje voetbal." OOSTBURG - Eredivisionist RKC Waalwijk speelt op 12 juli een oefenwedstrijd tegen Oost- burg. De wedstrij d is de afsluiting van een koi't trainingskamp van de eredivisieclub in Zeeuws- Vlaanderen. Van 10 tot en met 12 juli verblijven de Braban ders, met ex-Kloetinge-spits Arjan Human binnen de gelede ren, in Nieuwvliet. Ter voorbei'eiding op de nieuwe competitie maakt eerstedivisio- nist Excelsior donderdag 20 juli een tussenstop in Bruinisse. De R.ottei'damse ploeg speelt op het veld van Bruse Boys een vriend schappelijk duel tegen de Schouwse selectie. Atletiek 23e SNS-Singelloop. Zierikzee 11 kilo meter: Mannen: 1. Rachid ben Meziane (Rotterdam Atletiek) 35.01,2. Arjan Beije (Delta Sport) 35.42, 3. Jaap van de Bok (Flakkee) 36.48, 4. Rini Bruggeman (AV'56) 38.35,5. Eric Deijnen (Dynamica) 38.58, H40: 1. Jan Zuidweg (Flakkee) 36.31. H50: 1. Pieter van Horssen (Dyna mica) 39.01. H60:1. Rinis Joosse (AV'56) 43.46. Vrouwen: 1. Marlies Kort (Delta Sport) 38.03. D35: 1. Sjaan Maartense (AV'56) 46,46. Autosport Westdorpe. Tweede wedstrijd stichting Autocross Organisatie Zeeuws-Vlaan- deren. Klasse tot 1250 cc: 1. George Blommaert, Clinge, 2. Patrick Liefting, Axel, 3. Simon de Visser, Sluiskil. Klasse tot 1500 cc: 1. Richard Broekhoven, Hoek, 2. Maurice Gelton, Hulst, 3. Piet Jansen, Sluiskil. Klasse tot 2 liter: 1Ro nald Vink, 2. Paul van de Poel, Putte, 3. Marino de Wulf, Hulst. Toerwagens bo ven 2 liter: 1. Paul van Goethem, Vogel waarde, 2. Gerben de Bruyne, Hoek. Klasse kevers: Ie gastrijder Willem-Jan Jelier, Dirksland, 1e clubrijder Mario Broekhoven, Hoek, 2e clubrijder Eddy Ivens, Sluiskil. Sprintersklasse tot 2 liter: 1e gastrijder Dion Verstaeten, Oud-Gas tel, 1e clubrijder Sakko de Visser, Sluiskil, 2e clubrijder Bas Rademakers, Sluiskil. Sprintersklasse boven 2 liter: 1. Jarno Jansen, Sluiskil, 2. Emiel de Letter, Terneuzen. Superfinale toerwagens: 1. Richard Broekhoven, Hoek. Superspeci- als: 1Eddy Ivens, Sluiskil. Damesklasse: 1. Patricia Roelse, 2. Bianca van Over- meeren, 3. Claudia Bakker, 4. Ria Ivens, 5. Jenny Oosterwijk. men-de Paepe/Boogaard 6-7, 6-7.Boeye/ van der Staal-Dierick/Becu 7-6,4-6,6-3. GDD2+: Standaert/Willem- sen-Hinneman/Hinneman 6-0,6-1. Kloosterzande Klorianen dubbel toer nooi. HDC2: van de Berg/Stam-Kint/Kint 9-6, Kool/Asselman-van de Berg/Stam 11-7, Scheerders/Bouwens-Kool/Assel- man 15-2. DDC2: Kool/Huis-Rodrigo- /Blanckaert 10-7. DDD2: Sponselee/ rademaker-Sponselee/Thuy 13-4, de Bakker/van Bellen-van Damme/de Regt 16-1, de Bakker/van Bellen-de Nijs/Me- nu 13-5, Meerman/de Witte-lvens/ Goossens 11-4, Meerman/de Witte- Mulder/borghout 11-4. GDC2: van Goe- them/van Goethem-Koole/Rademaker 13-5, Assalman/de Bakker-de Smit/Kint 13-1, de Kesel/van Gassen-Kool/Huis 14-7. GDD1: Kinl/Thuy-de Smit/van Jole 10-9, van Gassen/Sey-Tommel/Leen- ders 12-3, Kint/Thuy-van Schuindel/ Ivens 12-6. GDD2: Dees/Dekker-Goos- sen/ Goossen 9-7, Kint/Baert-Tommel/ Leenders 9-6, Kint/Tieleman-Spon- selee/ Wijnacker 9-8. Trimlopen Bridge Zomercompetitie BC Emergo Terneu zen: 1Ds. Cornelis/Van Leeuwen 65,00% 2. Ds. Van Leeuwe/Nieskens 60,00, 3. HH. Freijser/Hoogstrate 57,50. Sportprijsvragen Lucky Day van dinsdag 27 juni. 2-9-12- 15-20-37-38-43-44-45-49-53-55-62-69- 73-74-75-76-77. (onder voorbehoud). Tennis Londen. Wimbledon, 29 miljoen gulden. Mannen, eerste ronde: Schalken (Ned) - Bastl (Zwi) 6-2 6-4 6-2, Woodbridge (Aus) - Siemerink (Ned) 6-4 3-6 7-6 6-2, Agassi (VSt/2) - Dent (VSt) 2-6 6-3 6-0 4-0 opgave Dent, Norman (Zwe/3) - Woodforde (Aus) 6-4 6-2 2-0 opgave Woodforde, Kuerten (Bra/4) - Woodruff (VSt) 6-4 6-7 7-5 7-6, Gambill (VSt) - Hewitt (Aus/7) 6-3 6-2 7-5, Henman (GBr/8) - Srichaphan (Tha) 5-7 6- 3 6-1 6-3, Philippoussïs (Aus/10) - Melzer (Oos) 6-4 7-6 5-7 6-4, Rafter Aus/12) - Del- gado (GBr) 6-3 7-6 6-1, Haas (Dui) - Kiefer (Dui/13) 5-7 6-4 6-2 6-3, Safin (Rus/15) - Blanco (Spa) 7-6, 6-3 6-4, Chang (VSt) - Gaudio (Arg) 6-2 6-3 6-2, Santoro (Fra) - Gaudenzi (Ita) 6-36-2 6-2, Mirnyi (WRu) - Ulihrach (Tsj) 6-2 4-0 opgave Ulihrach, Gimelstob (VSt) - Cowan 6-3 6-4 6-7 6-3, Tarango (VSt) - Grosjean (Fra) 7-6 3-6 6-4 6-4, Popp (Dui) - Agenor (Hai) 0-6 7-5 7-6 6-2, Portas (Spa) -Zib (Tsj) 6-3 6-4 6-4, Bo wer (ZAf) - Sanguinetti (Ita) 6-3 7-6 4-6 7- 6, Clement (Fra) - Ivanisevic (Kro) 6-3 3-6 6-3 6-4. Vrouwen, eerste ronde: Oremans (Ned) - Krasnoroetskaja (Rus) 6-7 6-4 6-3, Boo- gert (Ned) - Halard (Fra/14) 7-6 0-6 6-1, Davenport (VSV2) - Morariu (VSt) 6-3 1-0 opgave Morariu, Pierce (Fra/3) - Pratt (Aus) 6-1 6-3, Martinez (Spa/4) - Kremer (Lux) 6-3 7-6, Seles (VSt/6) - Habusdova (Slo) 3-6 6-2 7-5, Clijsters (Bel) - Tauziat (Fra/7) 6-3 3-6 6-2, Sanchez-Vicario (Spa/9) - Henin (Bel) 6-1 1-6 6-1, Appel mans (Bel) - Dragomir (Roe) 7-6 6-4, Schoondijke Gravelsteps-Rabo toer nooi. HDC2: Klooster/Kolij-van de Bulck- /de Jonge 4-6, 6-7. HDD1: Buitendijk- /Geelen-Koster/Willemsen 6-0, 7-5. HDD1+: de Back/de Wever-Boogaard- /Haers 6-0, 6-1. HDD2: Dijkgraaf/Jacob- se-Fokke/Geernaert 6-2, 6-2. HDD2+: Loko/Steyaert-Jeught/Kerkaert 4-6, 0-6. DDC1: van de Linde/van Pamelen- -de Bruyckere/Willemsen 2-6, 6-2, 6-2. DDD1+: van de Schelling/van Wuyck-La- ko/de Wever 3-6,6-2,1-6. DDD2+: Oost- hoek/Raaijmakers-IJsebaart/Lauret 6-4, 6-0, Mertens/Sulzbacher-Becuda/de Rijk 6-4,1-6,6-7. GDC2: Becu/van lim- IJzendijke. Boulevardloop. 12 kilometer, mannen: 1. Rob Bijvank (Westdorpe) 42.09, 2. Frans de Caussemaecker (B) 42.38, 3. Eric van Nevel (B) 44.54, 4. Jan van der Linde (Oostburg) 46.55,5. Danny Versluijs 47.35, 6. Noël Verbrugge (B) 49.09, 7. Wim Dobbelaere (B) 49,15, 8. Mark van Waes (IJzendijke) 49.30,9. Kurt van den Akker (Philippine) 50.02,10. Eric Kersten (Philippine) 50.04. Vrouwen: 1. Denise Verheist (B). 56.19. 8 kilometer, mannen: 1. Mattie Buysse (B) 25.46, 2. Peter Jansen (Sluiskil) 28.06,3. Eric Cap- pon (Zuidzande) 29.27, 4. Peter de Vet (Axel) 29.37, 5. Peter de Waal (Westdor pe) 31.01. Vrouwen: 1. Sonja Faro (Bres kens) 38.30, 2. Mia van de Veire (Oost burg) 43.01. 4 kilometer, mannen: 1, Jeroen van de Broecke (Axel) 13.06, 2. Tim Buysse (B) 13.14, 3. Jacq Luteijn (Oostburg) 14.25, 4. Sander Dobbelaere (B) 14.44,5. Dennis van de Broecke (Axel) 14.44. Vrouwen: 1. Heieen Aarnoutse (Oostburg) 19.24, 2. Anita Verhage (Oostburg) 19.26,3. Jolanda van Doesse- laar (Oostburg) 23.31. Jeugd, 2 kilome ter. Jongens: 1. Raman van Dijk (Oost burg) 7.10, 2. Tijl Tournois (Oostburg) 7.12, 3. Maxim Wille (Zuidzande) 7.15. Meisjes: 1. Maud Verbeke (IJzendijke) 8.02, 2. Nena Maenhaut (Zuidzande) 8.29, 3. Angelique Claeijs (IJzendijke) 9.02.1 kilometer, jongens: 1. Stefan Ver straten (IJzendijke) 4.41, 2. Jeroen Brou wers (IJzendijke) 4,59, 3. Yannick Wille (Zuidzande) 5.04, Meisjes: 1. Bianca Lu teijn (Oostburg) 4.22, 2. Evelien Mertens (IJzendijke) 4.36,3. Eline Nygaard (IJzen dijke) 4.37. Wielrennen Sint-Jansteen. Elite en neo-amateurs: 1 Sandro Bijnen (Budel), 2. John Leijs (Standdaarbuiten), 3. Pim van der Valk (Middelharnis), 4. Wilfried Bastiaanse (Hoogerheide), 14. Davy Dubbeldam (Sluiskil). Junioren: 1. Reinier Honig (Zaandam), 2. Johnny Hoogerland (Krui- ningen), 3. Joram Dees (Tholen), 4. Die- derik Veerman (Aardenburg), 5. Bernard Hering (Aardenburg). Zwemmen Langebaanwedstrijden in Breukelen. Heren 2000 m vrije slag: 1. Maarten van de Weyden (DWK) 22.20.53; 14. Tom Pie- terse (ZC Koewacht) 24.50.97; 26. Jarbas in den Bosch (ZCK) 25.16.28; 31. Tonnie Koekkoek (ZCK) 26.05.49; 33. Mark Schu ring (Stormvogel) 26.14.53; 41. Jeroen Dellebeke (Stormvogel) 27.51.51. Da mes 2000 m vrije slag: 1Kim Ruys (Start 199) 24.39.71; 12. Saskia Herrebout (Stormvogel) 25.55.15; 13. Marieke Sme ding (Stormvogel) 25.57.87; 22. Selena van Hoek (Stormvogel) 26.46.0124. The- rese de Munck (Zeelandia) 26.46.05; 26. Petra Vink (ZCK) 26.46.45; 34 Agnes Soolsma (Stormvogel) 27.21.44; 39 Dai sy de Ridder (ZCK) 28.20.76; 46. Jacqueli ne Stoel (Zeelandia) 29.54.88; 49. Inge borg van de Zwan (ZCK) 30.16.48. Heren 2000 m schoolslag: 1. Lesley Voorn (AZ en PC) 30.49.19; 4. Ruud Pieterse (ZC Koewacht) 31.09.72; 13. René van Ou denaarde (Zeelandia) 32.58.43; 18. Ruud Hamelink (ZCK) 34.37,41. Dames 2000 m schoolslag: 1. Koert Astrid (SG Dordr.) 30.49.80; 3. Linda Vink (ZC Koewacht) 33.23.02,4. Ankie Buys (ZCK) 33.25.56; 5. Jolien de Maeyer (ZCK) 33.25.99

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 56