Bijnen wint in hectische slotfase Marlies Kort steelt de show Onderzoek naar gedrag Tyson Bijvank zegeviert in Boulevardloop Van der Weijde staat voor een nieuwe uitdaging Samenwerking Inter Milan en Utrecht Bastiaanse en Akkermans beschuldigen winnaar van onreglementaire sprint Flessentrekkerstoernooi kan zich verheugen in groeiende belangstelling uitslagen RKC Waalwijk speelt oefenduel tegen Oostburg van onze sportredactie UTRECHT - Hans van Breuke- len, die maandag zijn ontslag indiende als technisch direc teur van FC Utrecht, heeft aan de vooravond van zijn vertrek nog voor een spraakmakende overeenkomst gezorgd. Op zijn initiatief gaat FC Utrecht samenwerken met de Italiaanse topclub Inter Milan. De besturen van beide voetbal clubs zetten hun handtekening onder een contract van een jaar. Spelers die bij Inter bui ten de boot vallen, kunnen bij FC Utrecht worden onderge bracht om ritme op te doen, is de bedoeling. „De opleiding in Nederland heeft een goede naam," zegt voorzitter Herre- mans. „Het contact is via Hans van Breukelen gelegd. Inter heeft wel meer clubs waarmee het samenwerkt, dus zo vreemd is het ook weer niet." Herremans is niet bang dat de overeenkomst eenzelfde lot kent als de problematische re latie tussen De Graafschap en Udinese het afgelopen seizoen. „Daar zijn we zelf bij. Boven dien is het maar voor een jaar. Er staan geen verplichtingen van onze kant tegenover. Het is dus niet zo dat we goede spelers eerst bij Inter moeten aanmel den." FC Utrecht zou aan het begin van het seizoen twee spelers van Inter Milaan op proef krij gen. „Ik wil daar nog niets over kwijt," zegt Herremans. „Nu Van Breukelen vertrekt, moe ten we de overeenkomst nader bestuderen. Volgens mij wor den we er in elk geval niet slechter van." GPD door Wim de Vos SINT-JANSTEEN - De rapen waren dinsdagavond gaar na afloop van de wedstrijd voor eli te en neo-amateurs in Sint- Jansteen. In een tumultueuze eindspurt zou winnaar Sandro Bijnen in volle spurt een zwie per hebben uitgedeeld naar an dere renners. De jury wilde er niets van weten. John Leijs zou het grootste slachtoffer zijn geweest, maar ook Wilfried Bastiaanse en Theo Akkermans lieten zich verbaal niet onbetuigd in hun protesten richting jury en vooral richting Bijnen. „We hebben echter niets onreglementairs waargenomen, van wie dan ook. Het was een spurt met een grote groep en dan gebeurt er allicht wel eens iets. Er is dan ook geen reden om Bij nen te deklassei'en", aldus jury voorzitter Fons van Dorsselaer, Een complete groep van vijfen dertig coureurs spurtte dins dagavond voor de zege in Sint- Jansteen. Sandro Bijnen, ploeg genoot van Davy Dubbeldam uit Sluiskil, wurmde zich in een alles-of-nietspoging langs zijn opponenten om op die manier te winnen. Volgens Wilfried Basti aanse op een manier die niet door de beugel kon. „Dit kan echt niet, wat hij deed. Hij gaf zomaar een zwieper. Het was ge vaarlijk, voor hetzelfde geld waren er verschillende renners gevallen. Hij moet gediskwalifi ceerd worden", brieste Basti aanse. Niets gezien Ook John Leijs en Theo Akker mans waren van oordeel dat Bij nen onreglementair had ge spurt. Aan Frangois Franse was het gebeuren echter voorbijge gaan. „Ik heb niets gezien van het incident. Ik weet dus niet of er iets is gebeurd dat niet is toe gestaan." Sandro Bijnen was zich van geen kwaad bewust. ,Ik heb gespurt om te winnen. Ik heb echt geen zwieper uitge deeld en ook ben ik niet van mijn lijn afgeweken. Ik begrijp de commotie echt niet", merkte Bijnen, eerder dit jaar al win naar van de Omloop van de Gla zen Stad, op. Het tumult na af-' loop van de wedstrijd in Sint- Jansteen deed de wedstrijd op zich geen eeï* aan. Daarvoor werd er te veel spektakel gebo den waarbij vooral Frangois Franse weer eens de buffel speelde. De coureur uit Kwa- dendamme was meer dan de helft van de wedstrijd voorin te vinden. Eerst reed hij zo'n dertig kilometer samen met John Leijs aan de leiding en later was Franse ook nog eens betrokken bij een vlucht met Richard Slab- bekoorn, Michel Rommers en Martin de Jaeger. Maar een fel jagend peloton trok die plooi weer recht. Met de finale in zicht probeerde Michel Rommers het ook nog eens solo, maar ook de Rillander moest buigen voor de felheid waarmee de groep in de finale trachtte alles bijeen te houden. ,Ik wilde het nog een derde keer proberen, omdat ik me sterk voelde. Er werd echter zo hard gereden, dat het niet mogelijk was nogmaals weg te rij den zei Francois Franse later. Bij de junioren werd eveneens keihard gekoerst met een hoofdrol voor Johnny Hooger- land. De coureur uit Kruiningen bepaalde samen met Reinier Honig uit Zaandam het beeld van de wedstrijd. In eerste in stantie had het duo nog af te re kenen met Erwin Goënga, maar die kon met dit geweld niet mee. Het was tenslotte Honig die in de slotronde het verschil met Hoogerland wist te maken. Het peloton rijdt door de straten van Sint-Jansteen. Rachid ben Meziane wint Singelloop Zierikzee van onze sportredactie VLISSINGEN - Het Flessen trekkerstoernooi dat deze week op tennispark Zwanenburg in Vlissingen wordt gespeeld, kan zich in de gunst van veel Wal- cherse tennisliefhebbers ver heugen. Het toernooi voor C- en D-spelers verwelkomt met 165 spelers 25 deelnemers meer dan de vorige editie. Wedstrijdleider Rudy Bruik- man: Ik denk dat de meeste spelers dit toernooi, en ook dat van de Schelde in augustus, zien als een vervanging van de Vlis- singse kampioenschappen. Vandaar dat we veel inschrij vingen van spelers en speelsters van naburige verenigingen heb ben gekregen. Bovendien zijn we ingedeeld in een gunstige week. De concurrentie van het gelijktijdig gehouden toernooi in Goes is te verwaarlozen." Het Flessentrekkerstoernooi werd in 1997 voor de eerste keer gehouden. Het evenement was in het leven geroepen ter gele genheid van het vijftigjarig be staan van tennisvereniging DOS. Toentertijd hanteerde de organisatie het voorvoegsel '50 bij de naam, maar om verwar ring te voorkomen, wordt die toevoeging tegenwoordig weg gelaten." Het deelnemersveld is deels in poules deels op schema's terug te vinden. De Cl-catego- rie bij de mannen wordt in pou- levorm gespeeld, met het kwartet Lex Veldhuis, Arthur Siereveld, Richard Nijholt en Walter ten Hacken als geplaats te spelers. Diezelfde Siereveld is een niveau lager als favoriet in geschaald, gevolgd door Hans de Roover. In de Dl-klasse, die in een knock-outsysteem wordt afge werkt, zijn vier spelers 'be schermd' ingedeeld: Ronald Poppe, Imke Kuyper, Mark Boonman en Ed Schuitema. Boonman is inmiddels uit dit kwartet verdwenen na zijn ne derlaag tegen Edwin Ruppert. De D2-ers daarentegen spelen in een poulesysteem. De vrou wen C2 duelleren in een poule van vier. Marion Snoeck, Monique Flipse, Animka Pij pers en Sonja Eckhardt maken onderling uit wie de sterkste is. Het Dl-gezelschap werkt even min met het afvalsysteem. Par tijen in twee poules moeten de finalisten aanwijzen uit Lies- beth Izeboud, Nanda Christis, Gerda Verhoeff, Eveline Scheers en Nicole le Due. In de D2-klasse wordt een eindstrijd voorzien tussen Joyce Kreik- amp en Ciska Walsarie Wolff. doorSjaak Sinke ZIERIKZEE - Marlies Kort heeft gisteravond de show ge stolen bij de 23e editie van de SNS-singelloop. De atlete van het Zierikzeese Delta Spox-t eindigde in het mannengeweld op een keurige vijfde plaats. Rachid ben Meziane, ex-lid van Delta Sport en nu uitko mend voor Rotterdam Atle tiek, pakte de eindzege. Meteen na de start op het Ha venplein vormde zich een kop- groepje met Ben Meziane, Ar jen Beije (Delta Spoi~t), Jaap van de Bok (Flakkee) en vete- x-aan Jan Zuidweg (Flakkee). Halvexwege de wedstrijd over 11 kilometer had Ben Meziane zich van de rest afgescheiden. Beije had op dat moment een achterstand van bijna tien se conden, Zuidweg en Van de Bok volgden op veertig secon den van de leidei-. Marlies Kort liep makkelijk mee in de slip stream van Rinie Bruggeman (AV'56), Eric Deijen (Dynami ca), en Han Achterbex-g (Delta Sport)Rachid ben Meziane fi nishte na 11 kilometer als eer ste, in een tijd van 35 minuten en één seconde. „Ik heb me vanavond even laten zien in Zierikzee voor mijn sponsor", liet Ben Meziane weten. In no vember reist hij met het Pearl - team af naar New York voor de marathon. Beije werd tweede en hield de schade beperkt tot veexiig seconden. Marlies Kort leverde slechts drie minuten in op de winnaar bij de mannen en finiste in 38 minuten en 3 seconden. „In de laatste ron den kx'eeg ik last van mijn hamstrings", vertelde Kort na haar finish. De eindtijd van Marlies Kort was een forse verbetering van het parkoersrecord van Lies- beth van Ast (Flakkee)die een tijd had staan van 42 minuten. van onze sportredactie LONDEN - De Britse boksbond (BBBC) stelt een onderzoek in naar het gedrag van de Ameri kaanse zwaargewicht Mike Ty son zaterdag na zijn 'vluggertje' in Glasgow tegen zijn landge noot Lou Savarese. De voormalige wereldkampi oen was al na 38 seconden klaar met zijn tegenstander, maar hij x'eageerde zich daarna in woord en gebaar op uiterst dubieuze manier af. Ook na het stopzet ten van het gevecht bleef Tyson nog even wild om zich heen slaan, waarbij hij ringrechter John Coyle raakte. Later richtte hij boosaaxxiige taal aan het aeïres van de huidige wereldti telhouder Lennox Lewis. „Ik ruk je haii uit je lijf en stopt het in je muil", schreeuwde 'het beest' Tyson. „Ik vreet je kinde ren met huid en haar op." Coyle zei er bijna zeker van te zijn clat er sancties tegen Tyson worden genomen. „De partij was eigenlijk voorbij. Alles is nog goed gegaan, maar als Ty son me echt hard geraakt zou hebben, was ik pas in het zie kenhuis wakker geworden. Ik begrijp die kerel niet. Zijn psy chische toestand verandert van minuut tot minuut." Secretaris Simon Block van de BBBC riep dinsdag getuigen op een verkla ring over de gebexxrtenissen af te leggen. Woensdag zal de bond een speciale vex-gadexing aan de kwestie wijden. Lewis vex-klaarde in een reactie niet bangtezijnvoorTysonen te popelen om hem te kunnen be strijden, „Mijn drijfveer is hem knock-out te slaan. Hij kan mij niet pakken." SID Marlies Kort (rechts) liep een sterke wedstrijd in Zierikzee. foto Marijke Folkertsma door Wim de Vos IJZENDIJKE - Rob Bijvank kan het nog steeds niet laten. De sporter uit Westdorpe heeft al verschillende malen aangekon digd een stapje terug te zullen doen in verhand met zakelijke beslommeringen. Toch stond hij dinsdagavond weer aan de start van de Boulevardloop in IJzen- dijke. Snel na de start van' de twaalf kilometer lange wed strijd nam Bijvank resoluut de leiding en stond die niet meer af. Bij de 22e uitgave van de Boule- vardloop, waarvan de organisa tie in handen was van ijsclub De Veste, verschenen 100 deelne mers aan de start. Bijvank brak de wedstrijd snel open. Nadat het startschot had geklonken ging de voormalige wieli'enner uit Westdoxpe er als een pijl vandoor. Het Belgische duo Frans de Caussemaecker en Er ic van Nevel px-obeerde Bijvank tot de orde te roepen, maar dat lukte niet. Van Nevel gaf zich toen als eerste gewonnen, De Caussemaecker probeex-de het nog langer maar moest uitein- door Koen de Vries KAPELLE - Jan van der Weijde staat voor een nieuwe uitda ging. Donderdag begint de 55- jarige langeafstandsloper aan een wedstrijd over 72 uur. Een goede prestatie neerzetten zou leuk zijn, maar uitlopen is prio riteit nummer één voor de man uit Kapelle. De 72-uurs Solorun, zoals het evenement officieel wordt ge noemd, is weer iets nieuws in de wereld van de lange-afstands- lopers. De deelnemers halen hun neus niet meer op voor een wedstrijd over 100 kilometer, en ook een 48-uursloop is niet ge noeg meer. Vandaar de 72-uur sloop, die donderdag in Deven ter een wereldprimeur beleeft. De deelnemers zullen uit tal van Europese landen toestromen. Niemand, dus ook Jan van der Weijde niet, weet wat hem pre cies te wachten staat. De Kapel- lenaarliep in 1998 in Keulen een 48-uursloop en houdt zich voor lopig maar vast aan de exwaxin- gen die hij daar opdeed. „Ik ben van plan om net als in Keulen op het gemakje van stax*t te gaan en om te blijven eten en drinken. Maar of ik na honderd kilometer voor het eex-st ga rusten of eer der, dat laat ik op me afkomen. Het hangt helemaal af van hoe ik me dan voel." Avontuur „Zo'n wedstrijd is voor iedereen een avontuur. Je leeft van mo ment tot moment. Niemand kan zeggen wat hem te wachten staat. In Keulen heb ik tijdens die 48 uur niet geslapen. Ik ben van plan om dat nu ook niet te doen. Maar of dat lukt, ik heb geen idee. Sommige deelnemers nemen een bed mee, en zetten dat ergens neer. Bij mij gaat er een sti'etcher mee in de cax*avan, maar ik ben niet van plan om die eruit te halen. De eerste nacht zal ik in elk geval doorlopen en misschien dat ik daarna over dag een uxxrtje in de schaduwte- gen een boom ga zitten." De loop, die donderdag om 17.00 uur van start gaat en zaterdag om 17.00 uur eindigt, is volgens Van der Weijde geen wedstrijd, althans geen wedstrijd tegenI andere tegenstanders. „Het is wel een strijd tegen jezelf. De wil om aan dit soort wedstrijden mee te doen zit al jaren in me. En ik ben geen opgever. Ik moet wel verschrikkelijke pijn hebben voordat ik stop. Als dat gebeurt, is het janken." Eerder dit jaar werd Jan van der Weijde uitgeroepen tot spoil:-1 man van de gemeente Kapelle. Hij was er enorm blij mee. „Dat: heeft me behoorlijk geholpen", zegt hij. „Ik heb daardoor weer enorm veel motivatie opgedaan. En het was promotie voor mijn sport. Het liet zien dat er meer is dan alleen een potje voetbal." Als voorbereiding op de loop in Deventer, deed Van der Weijde het afgelopen halfjaar aan elke langeafstandsloop mee die er in de omgeving gehouden werd, „Elk weekend heb ik wel hon derd of zestig kilometer gelo pen." En hij maakte vele uren tijdens de trainingen. Sinds dinsdag is hij vrijen deed hij weinig bijzondex-s meer. „Ik ben even naar de kapper ge weest, zodat m'n haar niet niet door de war.kan gaan." Verder kocht de Kapellenaar veel vloeibaar voedsel voor tijdens, de race en at hij menig bord pas ta, om met zoveel mogelijk calo rieën aan boord van start tel kunnen gaan. Daar bleef het bij. „Extra slapen heeft geen zin. Dat lukt bij mij toch niet. Dan ga ik alleen maar liggen pieke ren." Zondagavond hoopt Van der Weijde terug in Kapelle te zijn. Volgens de planning op tijd voor j de finale van het EK. „Dan trek j ik nog een flesje open, bekijk de wedstrijd, en dan op tijd naar j bed." Maandag heeft hij nog een vrije j dag, maar op dinsdag wordt hij weer op zijn heftruckje op zijn werk vex-wacht. foto Charles Strijd Atletiek 23e SNS-Singelloop. Zierikzee 11 kilo meter: Mannen: 1. Rachid ben Meziane (Rotterdam Atletiek) 35,01,2. Arjan Beije (Delta Sport) 35.42, 3, Jaap van de Bok (Flakkee) 36.48, 4. Rini Bruggeman (AV'56) 38.35,5. Eric Deijnen (Dynamica) 38.58, H40: 1. Jan Zuidweg (Flakkee) 36.31. H50: 1. Pieter van Horssen (Dyna mica) 39.01. H60:1 Rinis Joosse (AV'56) 43.46. Vrouwen: 1 Marlies Kort (Delta Sport) 38.03. D35: 1. Sjaan Maartense (AV'56) 46.46. Bridge Vlissingen. Zomeravondbridge (resulta ten vanaf 50 procent en hoger). A-lijn, dubbele howell-8, eerste deel: Vermaat/mw. Fanoy 59.52, Krappen/van Dijk 57.14, ten Hengel/Hogeboom 55.95, echtpaar Schouten 51.79, mw. Labruye- re/Heyt 50.60. Tweede deel: mw. de Zwart/Verheyen en dms. van Belzen/Sol- leveld 55.95, echtpaar Schliekelmann 54.17, van derKuijl/van Veen 50.60. B-lijn (niet roken), dubbele howell-8, eer ste deel: Pouwelse/Pouwelse 58.93, echtpaar Philippen en dms. Dinge- manse/Wijnen 58.33, echtpaar Sondag 54.17, echtpaar Grootjans 52.98. Tweede deel: mw. Pol/van Leerdam 57.74, Kats- /Provily 56.55, dms. van Boven/Schuur man 55.36, Nieuwekamp/Bergwerf 52.38, echtpaar Jung 51.19. C-lijn (niet roken), dubbele howell-8, eer ste deel: dms. Camelot/de Baan 64.29, echtpa,ar Tuinman 54.76, de Graaf/mw. Puis 52.98, dms. de Bakker/van Malland 51.19. Tweede deel: Berghuijs/de Kort 60.12, dms. Penning/Willemse 54.17, mw. Olijslager/v. d. Brink 53.57, dms. Heugen/Pettinga 51.79, dms. Dispa/Raaymakers 51.19. D-lijn (niet roken), 10 paren: Scheltus- /Krijnen 67.41, mw. Wondergem/Breed- veld 60.27, dms. Pruyssers/van den Berg 58.04. Rooy, Victoria; dertiende blok J. Hoog- strate, A.D.L.M.; veertiende blok Sj. Raas, Victoria; vijftiende blok J. Vermeu- le, Edele Handboog. Wip 2: eerste hoofd vogel H. Schipper, Victoria; tweede j hoofdvogel J. Platschorre, Zorgvlied, Eerste zijvogel M. de Jonge, Soranusll; tweede zijvogel M. Goeree, Zorgvlied; i derde zijvogel J. Raas, Victoria; vierde j zijvogel loting. Eerste Kal J. Govers, Vic- toria; tweede kal H. Schipper, Victoria; derde kal J. Vermeule, Edele Handboog; vierde kal loting. Soranus Heinkenszand. Wip 1: eerste hoofdvogel J. Raas, Victoria; tweede hoofdvogel loting. Eerste zijvogel A. Rijk, A.D.L.M.; tweede zijvogel B. de Jonge, Spes Nostra; derde zijvogel J. de Jonge, Soranus II; vierde zijvogel loting. Eerste kal C. van 't Westeinde, Gilze Rijen; twee de kal C. de Jonge, Soranus II; derde kal loting; vierde kal loting. Wip 2: eerste I hoofdvogel F. Koens, Spes Nostra; twee de hoofdvogel loting. Eerste zijvogel P. de Jonge, Spes Nostra; tweede zijvogel G. van Garsel, Soranus II; derde zijvogel B. Vermeulen, Zorgvlied; vierde zijvogel loting. Eerste kal L. van Dijke A.D.L.M.; tweede kal J. Repkes, Victoria; derde kal 1 C. van 't Westeinde, Gilze Rijen; vierde kal loting. Sportprijsvragen Lucky Day van dinsdag 27 juni. 2-9-12- 15-20-37-38-43-44-45-49-53-55-62-69- 73-74-75-76-77. (onder voorbehoud). Tennis Jeu de boules Middelburg. Club Jeu de Boules Middel burg, Charles van Damme-toernooi (top tien): 1Marie Noelle Sole/Jos de Goffau, 2. Mario de Filippis jr/Patrick Brugge man, 3, Marco Wouters/Servi Keersse- meeckers. Schietingen delijk toch ook capituleren. Op de middenafstand ging Sjaak Luteijn als de favoriet van start, maar de Oost burger kampte nog met de naweeën van een ver koudheid waax'door hij halver wege de wedstrijd verliet. De Belg Mattie Buysse won nu, ter wijl Jeroen van de Broecke uit Axel op de korte afstand bij de mannen zegevierde. Bij de vrouwen won Sonja Faro uit Breskens de acht kilometer en Heieen Aarnoutse uit Oost burg de korte loop. Staande wip. Verenigde Sociëteiten Kwadendamme. Wip 1: eerste blok L. de Wilde, Juliana; tweede blok J. van de Guchte, Zorgvlied; derde blok M. de Jon ge, Soranus II; vierde blok J. Vermeule, Edele Handboog; vijfde blok H. Franse, Willem Teil; zesde blok J. Repkes, Victo ria; zevende blok R. Verbart, achtste blok H. Franse beiden Willem Teil; negende blok M. Goeree, Zorgvlied; tiende blok M. de Jonge, Soranus II; elfde blok J. Plat schorre, Zorgvlied; twaalfde blok C. de OOSTBURG - Eredivisionist RKC Waalwijk speelt op 12 juli een oefenwedstrijd tegen Oost- burg. De wedstrijd is de afsluiting van een kort trainingskamp van de eredivisieclub in Zeeuws- Vlaandei'en. Van 10 tot en met 12 juli verblijven de Braban ders, met ex-Kloetinge-spits Arjan Human binnen de gelede- i'en, in Nieuwvliet. Ter voorbereiding op de nieuwe competitie maakt eerstedivisio- nist Excelsior donderdag 20 juli een tussenstop in Bruinisse. De Rotterdamse ploeg speelt op het veld van Bruse Boys een vriend schappelijk duel tegen de Schouwse selectie. Londen. Wimbledon, 29 miljoen gulden. Mannen, eerste ronde: Schalken (Ned) - Bastl (Zwi) 6-2 6-4 6-2, Woodbridge (Aus) - Siemerink (Ned) 6-4 3-6 7-6 6-2, Agassi (VSt/2) - Dent (VSt) 2-6 6-3 6-0 4-0 opgave Dent, Norman (Zwe/3) - Woodforde (Aus) 6-4 6-2 2-0 opgave Woodforde, Kuerten (Bra/4) - Woodruff (VSt) 6-4 6-7 7-5 7-6, Gambill (VSt) - Hewitt (Aus/7) 6-3 6-2 7-5, Hen man (GBr/8)-Srichaphan (Tha) 5-7 6- 3 6-1 6-3, Philippoussis (Aus/10) - Melzer (Oos) 6-47-6 5-7 6-4, Rafter (Aus/12) - Del- gado (GBr) 6-3 7-6 6-1, Haas (Dui) - Kiefer (D'ui/13) 5-7 6-4 6-2 6-3, Safin (Rus/15) - Blanco (Spa) 7-6, 6-3 6-4, Chang (VSt) - Gaudio (Arg) 6-2 6-3 6-2, Santoro (Fra) - Gaudenzi (Ita) 6-36-2 6-2, Mirnyi (WRu) - Ulihrach (Tsj) 6-2 4-0 opgave Ulihrach Vrouwen, eerste ronde: Oremans (Ned) - Krasnoroetskaja (Rus) 6-7 6-4 6-3, Boo- gert (Ned) - Halard (Fra/14) 7-6 0-6 6-1, Davenport (VSt/2) - Morariu (VSt) 6-3 1-0 opgave Morariu, Pierce (Fra/3) - Pratt (Aus) 6-1 6-3, Martinez (Spa/4) - Kremer (Lux) 6-3 7-6, Seles (VSt/6) - Habusdova (Slo) 3-6 6-2 7-5, Clijsters (Bel) - Tauziat (Fra/7) 6-3 3-6 6-2, Sanchez-Vicario (Spa/9) - Henin (Bel) 6-1 1-6 6-1, Coetzer (ZAf/12) - Washington (VSt) 6-4 6-2. Wielrennen Sint-Jansteen. Elite en neo-amateurs: 1 Sandro Bijnen (Budel), 2, John Leijs (Standdaarbuiten), 3. Pim van der Valk (Middelharnis), 4. Wilfried Bastiaanse (Hoogerheide), 5. Luc de Moor (B), 7. Johnny van de Klooster (Lewedorp), 9. Richard Slabbekoorn (Kapelle), 11. Den nis Mesu (Middelburg), 14. Davy Dubbel dam (Sluiskil), 16. Rob Koole (Goes), 17. Rein-Jan Elenbaas (Rotterdam), 18. Frangois Franse (Kwadendamme), 19. Mare Blok (Heinkenszand), 20. Arnold Duinhouwer (Kapelle). Junioren: 1Reinier Honig (Zaandam), 2. Johnny Hoogerland (Kruiningen), 3. Jo- ram Dees (Tholen), 4. Diederik Veerman (Aardenburg), 5. Bernard Hering (Aar denburg), 8. Mark Aarts (Kruiningen), 13. Jan van Koeveringe (Kruiningen), 16. Johnny Pollie (Tholen), 17. BartDronkers (Goes), (Advertentie) gevr. 1/2 fin. A'dam fin. krt. tel. 06-29507436 06-29507436

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 38