Ouders bieden petitie voor speelweide aan Gratis advies voor starters! PZC c.m.nijpel/ meubelen b.v. ADMINISTRATEUR M/V junior mode, club Spreekuur voor (startende) ondernemers. zeeland ,14 Kinderen willen wél speeltuin aan Hoefblad Hulst Vocaal ensemble geeft jubileumconcert in Sluis ^CCOJSJ FAMILIE BERICHTEN KWEKERIJ FERDINANDUSHOF OPEN TUINDAGEN Agerland Vedior Iedere laatste donderdag van de maand van 19.00 tot 20.00 uur. Ons adres: Kantoor AccoN, Brouwerijstraat 18 te Oostburg. zaterdag 24 juni 2000 door Sheila van Doorsselaer HULST - Wellicht komt er toch een speelterrein aan het Hoef blad in Hulst. Enkele volwasse nen in de wijk hadden vorige maand bij burgemeester en wet houders aangegeven niets te voelen voor een dergelijk speel- tuintje. De kinderen daarente gen kunnen haast niet wachten tot de speelweide er komt. Dit blijkt uit een enquête die J. Mal content onder de kinderen in de wijk heeft gehouden. Samen met A. Cleven heeft Mal content tachtig enquêteformu lieren deur aan deur bezorgd bij gezinnen met kinderen tussen de twee en twaalf jaar. De kin deren moesten zelf de vragen beantwoorden. Van de tachtig kinderen hebben er 65 aangege ven graag een speeltuin te wil len aan het Hoefblad. Vijf had den geen behoefte aan een dergelijke voorziening. De ove rige formulieren werden niet te rugbezorgd, of het maakte de kinderen niet zoveel uit wat er met het veldje staat te gebeuren. Malcontent en Cleven overhan digden de enquêteformulieren vrijdagmiddag aan wethouder P. Weemaes. De omwonenden die eerder te gen stemden gaven als argu ment dat ze vrezen voor overlast door hangjongeren en het ver minderen van de verkeersvei ligheid. Ze zijn bang dat er on gelukken gebeuren als er plots kinderen de weg op schieten wanneer hun bal op de weg te rechtkomt. Ze vrezen zelfs voor waardevermindering van hun huizen omdat ze menen dat wo ningen met uitzicht op het speelterrein minder snel wor den verkocht. Malcontent bestempelt deze ar gumenten als onzin. Ook vindt hij het bijzonder flauw dat de gene die het felst protesteerde tegen de speeltuin niet aan het Hoefblad woont. Malcontent: „Onze kinderen mogen toch ze ker wel de gelegenheid hebben om veilig te kunnen spelen?" Gemoederen Weemaes benadrukte dat hij de voors en tegens tegen elkaar gaat afwegen. „Eerst moeten we de gemoederen maar even sus sen, ik wil niets forceren. Toch moet ik toegeven dat we een fout hebben gemaakt. We hadden eerst aan de kinderen moeten vragen wat zij willen, de voor zieningen zijn er immers voor hen. Deze fout zal niet meer voorkomen." Als de speelweide alsnog wordt aangelegd mogen de kinderen helpen kiezen wat voor toestellen er komen. Elbert Bouwman, een van de kinderen aan Akkerwinde in Hulst, maakte van de gelegen heid gebruik Weemaes een handtekeningenlijst aan te bie den. Hij was de boer op gegaan om krabbels te verzamelen van voorstanders om het trapveldje aan het Dovenetelpad te vergro ten en te voorzien van volwaar dige doelen en ballen vangers. Weemaes kon hem vrij wel direct geruststellen: het trapveldje wordt twee keer zo groot, mét ballenvangers. SLUIS - Het Vocaal Ensemble Sint Laurens (VES) geeft mor gen (zondag) een concert in het Raadhuis in Sluis. Het twee- honderdvijftigste concert sinds de oprichting in 1985 heeft vanwege het jubileum een bijzonder karakter. Sint Laurens presenteert, nadat het enige tijd stil is geweest rond het ensemble en de samenstelling gewijzigd is, een ver nieuwd geluid. Om 11.00 uur begint een programma met lie deren van de Romantiek tot heden, uiteenlopend van musical tot cabaret en van folksong tot pop. A capella Het ensemble staat sinds de oprichting onder leiding van Hans van den Broeke en bestaat uit de eerst tenoren Frans Minneboo, Leo Sinke en Harold Thomaes, de tweede tenoren Joop Hanse, Hans de Kuijper en Rob Peeters, de baritons Koos Borgs, Bram Lievense en Ad Ruys en de bassen Kees van der Endt. Adri Koppejan en Jos Wisse. Het VES zingt uitslui tend a capella. tWim Ie had altijd een glimlach om te delen Tijd om te geven, tijd om te delen Nooit egoïstisch, altijd vriendelijk De mooie herinneringen nu achterlatend. Heden is van ons heengegaan W1M KOOPMAN in de leeftijd van 61 jaar. Roosendaal: A. M. Koopman A. C. Koopman-van Bergen Wouw: Anton Koopman Patricia Koopman-Bartels Felix Vivian Roosendaal: Ronnie Kelly 4564 DH St. [ansteen. 22 juni 2000. Inghelosenberghe 24 De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 27 juni om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. lansteen, waarna de cre matieplechtigheid volgt in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c. Wim is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela. Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag van 18.00 tot 18.45 uur. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ACCOUNTANTS A ADVISEURS ABN AMR0 De bank VAN DEN BERG MERÏENS NOTARISSEN Na de fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van WIM KOOPMAN drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau We zullen je missen. "Ter Steene" Bewoners en medewerkers. Stichting Tragel Ingelosenberghe 22 4564 DH St. Jansteen Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker CHRIS DE POOTER Chris was gedurende ruim 21 jaar als monteur werkzaam bij onze technische dienst. Voor ons was Chris een gewaardeerd collega. Velen zullen Chris blijven herinneren als een inspirerend en motive rend persoon. Het was prettig een collega als Chris te hebben. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen hen de kracht toe dit zware verlies te kunnen dragen. Directie, personeel en collega's Technische Dienst Elopak b.v. Hij heeft zijn strijd gestreden. Zijn wereld werd steeds kleiner. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand. Hij alleen. Verdrietig, omdat we hem moeten missen en vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn steeds achteruitgaande gezondheid heeft welen te dragen, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, lieve opa, zwager en oom WIM WIELAND echtgenoot van Adrie Verlinde op de leeftijd van 72 jaar. Terneuzen: Adrie Wieland-Verlinde Terneuzen: Inge en Hans Maud Hayo Terneuzen: Wim en Jannie Verlinde Marcel en Oda Sandra en Gerard Astrid en Michiel Terneuzen: Cathrien Verlinde Aldo en Caroline Pascalle 22 juni 2000. Churchilllaan 696 4532 JB Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 26 juni om 16.00 uur in crematorium Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meersamen in de auto rijden Nooit meersamen naar de camping Nooit meersamen lachen Nooit meersamen alles Dag lieve, grappige OPA Je blijft voor altijd ons maatje Maud, Hayo Verdrietig zijn wij omdat op 22 juni jl. is overleden onze voormalige werkgever W. L. WIELAND Hij blijft in onze herinnering als een goed mens. Wij wensen Mevr. Wieland. Inge, Hans, Maud en Hayo veel sterkte toe met dit verlies. Personeel Wieland Schoenen en Lederwaren Noordstraat 48-50, 4535 BP Terneuzen. Zwijgzaam, stil en zonder klagen heb jij je ziekte gedragen. Ie vocht met al je levenskracht. Voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden. Uit ons midden weggegleden Bedroefd, maar met dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma IDA MARTINA VAN HENSBERGEN echtgenote van Gerrit Willem Willemsen in de leeftijd van 74 jaar. Sluiskil: Gerrit Willemsen Sluiskil: Leida en Tonnie Johny Terneuzen: Tiny en Adri Roel en Dorthy Herman en Natasja Patrick en Petra Sluiskil: Anny en Eddy Jimmy Jenny en Joey Biervliet: Mia en Pim Eric en Kathy Erwin en Vicky Miranda Terneuzen: Tonnie en Greet Tommie Mellanie Lindsy Sluiskil: Gerry en Miranda Alexandra en Michael Terneuzen: Rita en Hans Sluiskil, 22 juni 2000. Herautstraat 12, 4541 EK Sluiskil De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 juni om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil, waarna aansluitend de crematieplechtig heid zal plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtigheid in het crematorium. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van streekziekenhuis "De Honte", alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 26 juni om 20.15 uur. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. ifn C.M. Nijpels Meubelen B.V., gevestigd te Bergen op Zoom, is een sterk groeiende organisatie, die sinds 1969 met ruim 150 medewerkers mee- neemmeubelen in bouwpakketvorm ontwerpt, produceert en verkoopt. De distributie vindt plaats naar voornamelijk doe-het-zelf ketens, meubel speciaalzaken en postorderbedrijven in ruim 30 verschillende landen. Wegens vertrek van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een enthousiaste: De functie: Het betreft hier een fulltime functie. Na een gedegen inwerkperiode bent u geheel zelfstandig actief binnen de financiële administratie. Tot uw voornaamste taken behoren: Het verzorgen van de salaris-admi nistratie. Het verzorgen van de aangiften omzetbelasting, loonbelasting en vennootschapsbelasting. Vastleggen vanuit het administra tieve systeem (voorraad/facture ring). Vastleggen m.b.t. bankverkeer/in koopfacturen/memoriaal. Opstellen van een balans en winst en verliesrekening. Beoordelen van cijfermatige gege vens. Vaste activa administratie. Consolidatie van de dochtermaat schappijen. Assisteren van de controller bij de rapportage. Tijdsregistratie. Begeleiden van de accountant bij tussentijdse en eindejaarscontrole. Gevraagd wordt: Iemand die in het bezit is van mini maal een MEAO/MBA diploma en enkele jaren werkervaring heeft opgedaan (bij voorkeur in een pro ductiebedrijf). Een actieve persoon die in staat is om onder druk te kunnen presteren en prioriteiten weet te stellen zonder daarbij het overzicht te verliezen. Iemand die affiniteit heeft met geau tomatiseerde informatiesystemen. Geboden wordt: Een functie in een moderne en sterk groeiende internationaal georiën teerde organisatie. De mogelijkheid om te werken bin nen een jong en gemotiveerd team. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u ambitie en capaciteiten om deze functie te vervullen, stuur dan een brief met curriculum vitae aan: C.M. Nijpels Meubelen B.V. T.a.v. de heer A. de Hoog. Postbus 175, 4600 AD Bergen op Zoom, tel. 0164-286000. a.dehoog@nijpels.nl Wegens het overlijden van de heer W. L. Wieland Zijn onze zaken aanstaande maandag 26 juni de gehele dag gesloten. Op zaterdag 24 en zondag 25 juni houden wij weer onze Er is een ruime keuze aan bijzondere tuinplanten, waaronder een aantal nog niet eerder vermeerderde planten. U bent van harte welkom van 10.00-17.00 uur. Ons nieuwe adres: Rode Sluisweg 13, Overslag (vanaf Axel richting Moerbeke, net voor de grens rechts). Burg. Erasmusstraat 14 4501 BK Oostburg tel. 01 17-452303 Zondag geopend van 14-18 uur vrij parkeren zoekt: Gemotiveerde vakantiemedewerkers Agerland is gevestigd in o.a. Axel, Kuitaart en Oostburg. Voor deze vestigingen in Zeeuws-Vlaanderen zijn we op zoek naar medewerkers voor de periode van juli t/m augustus. De werkzaamheden bestaan uit het schoonhouden van de graanopslag, het bedienen van de weegbrug en het maken van eenvoudige analyses. ERVARING IS NIET VEREIST, MOTIVATIE WEL De werving selectie worden verzorgd door Vedior Van Eijk. Kortom, ben je op zoek naar een leuke vakantiebaan waar je ook nog eens wat van opsteekt en ben je minimaal 16 jaar bel dan nu: Vedior Van Eijk, Grote Kerkstraat 30, 4651 BB Steenbergen Tel. 0167-562744 - Fax 0167-567140 Van Eijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 64