IIO Vedior TWIC<©JNTERFLEX hAetkmrhr Admnbstrntu M/v M pot van Loon LEERUNG-KOELMONTEUR KOEL/SERVICEMONTEUR O O medewerkers, full of part time Wij hebben een leuke baan voor een CZjuLLSttrtr r/ groepsleerkrachten m/v Wissels parttime en fulltime verkopers (m/v) stoutenbeek 50 Vacatures ook op Internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 JUNI 2000 Twice/lnterflex is een industrieel bedrijf gespecialiseerd in het toepassen van technisch textiel en levert aan uiteenlopende industrieën in Europa. Op basis van vakkundigheid en zorgvuldige analyses bieden wij zuivere oplossingen. Door te werken met diverse technische textielsoorten en af te durven wijken van de standaardproductie garanderen wij maatwerk voor Wegens uitbreiding van onze productie zoeken wij voor de naaimachines. Ervaring in de zeilmakerij of de meubelbranche dan wel kleding strekt tot aanbeveling. Het werk bestaat uit het samenstellen van producten. Uiteraard gaan wij uit van een gezonde gemotiveerde instelling. Salaris is overeenkomstig de verantwoordelijkheid die het werk vraagt. Leeftijd tussen de 20 en 45 jaar in verband met het scholingskarakter. Voor informatie bel (0118) 640597, of richt uw brief aan Twice-lnterflex, Postbus 8110, 4330 EC Middelburg. Stichting Regionaal Indicatieorgaan Zeeuwsch-Vlaanderen Het Regionaal Indicatieorgaan (RIO) Zeeuwsch-Vlaanderen is werkzaam voor de gemeenten Hulst, Hontenisse, Axel, Terneuzen, Sas van Gent, Oostburg en Sluis-Aardenburg. Het RIO heeft tot taak het objectief, integraal en onafhankelijk opstellen van indicatieadviezen voor aanvragers van thuiszorg, verzorgingshuis- en verpleeghuiszorg in de regio. Het RIO Zeeuwsch-Vlaanderen is op een centrale locatie in Terneuzen gehuisvest. ZEEUWSCH-VLAANDEREN Voor de noodzakelijke aansturing van de medewerkers en het onderhouden van de contacten met di verse instellingen zoeken wij een: directeur v/m fulltime Uw taak U geeft zelfstandig leiding aan de organisatie, sluit contracten en overeenkomsten af en bent belast- met het personeelsbeleid, inclusief aanstelling en ontslag. U organiseert de administratieve en perso nele organisatie en bent verantwoordelijk voor het financieel beleid. U legt verantwoording af aan het Stichtingsbestuur. U stelt bezwaren- en klachtenprocedures op en vertegenwoordigt de stichting in deze procedures. U voert het meerjarenbeleid en stelt begrotingen en meerjarenramingen op. Uw profiel U beschikt over een voldoende theoretisch gevormd werk- en denkniveau (minimaal HBO op het ter rein van bestuurskunde, organisatie en management) en ervaring in een managementfunctie. U heeft gevoel voor en inzicht in bestuurlijke besluitvormingsprocessen. U bent in staat op alle niveaus de doelstelling van de stichting te realiseren, waarbij u zo veel mogelijk sociaal aanvaardbaar handelt. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden en u bent een integer en betrouwbaar partner voor alle betrokken partijen. U bent in staat bruggen te bouwen tussen de spelers in het werkveld op basis van deze goede communicatieve vaardigheden. U heeft een heldere visie op het werk van het indicatieorgaan. Affiniteit dan wel ervaring met het werkveld is vereist. Arbeidsvoorwaarden Uw salaris bedraagt maximaal 100.000,00 bruto per jaar (inclusief vakantietoeslag). De overige ar beidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie en sollicitaties Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer L.H. Wille, vice-voorzitter, tel.nr. (0117) 457382. De eerste gespreksronde is gepland op woensdag 6 september 2000. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u tot 8 juli 2000 richten aan: Regionaal Indicatieorgaan Zeeuwsch-Vlaanderen, Postbus 1033, 4530 GA TERNEUZEN Kantoren Brunssum Geleen Goes Heerlen Helmond 's Hertogenbosch Kerkrade Maastricht Middelburg Nijmegen Roermond Sittard Tilburg Valkenswaard Veghel Venlo Vlissingen Weert Met 1,8 miljoen verzekerden, 1.800 personeelsleden, een jaaromzet van 5,8 miljard gulden en veel ambities is CZ op de markt van zorg en verzekeringen een belang rijke landelijke en regionale spelbepaler. Dankzij onze moderne organisatie met haar deskundigheid op het gebied van zorg, een sterk ontwikkelde klantgerichtheid en onze know how op ver- zekeringsgebied behoren wij tot de top van zorg verzekeraars in het land. De groep Debiteuren maakt onderdeel uit van de afde ling Financiën en richt zich op het voeren van de Debi teurenadministratie binnen de werkmaatschappij Zee land. De groep bestaat uit een groepsleider, een groep Debiteuren Collectief, Debi teuren Na-ïncasso en een groep Debiteuren Indivi dueel. Verder zijn een me dewerkster opleidingen en een systeembeheerder ter ondersteuning werkzaam op de afdeling Financiën. Wat verwachten wij? Als Medewerker DebiteurenAdminstratie ben je werkzaam in een groep van 9 personen. In je taken ben je samen met de leden van de groep verantwoordelijk voor het incasseren van de premies van onze verzeker den. Terondersteuning hiervan zul je veelvuldig telefonisch en schriftelijk contact hebben met onze klanten. Wie zoeken wij? Een initiatiefrijk persoon met een MBO werk- en denkniveau, alsmede een analytisch en probleemoplossend vermogen. Daarnaast beschik je over werkervaring en vind je het prettig om telefonisch en schriftelijk contact te hebben met klanten. Wat mag je van CZ verwachten? Je gaat werken in een flexibele en open organisatie met gemotiveerde en goed opgeleide collega's. Onze toppositie op de markt willen we behouden. Daarom investeren wij in onze mensen door middel van opleidingen. CZ biedt groeimogelijkheden voor mensen die zich willen ontplooien. Onze mensen moeten (krijgen) alle gelegenheid (hebben) zich bij CZ te ontplooien. De filosofie van CZ hierbij is dat een eigen inbreng en verantwoordelijkheid voor je individuele ontwikkeling onont beerlijk is. Is je interesse gewekt? Als ook jij graag onderdeel uitmaakt van CZ en je bent geïnteresseerd in de functie, nodigen wij je graag uit om te reageren. Je schriftelijke reactie kun je vóór 30 juni a.s. sturen naar CZ groep Zorgverzekeringen, t.a.v. mevrouw A.M.W. Kempees, afdeling HRM, Postbus 4400,4460 AA GOES. E-mail kan ook: Mariëlle.kempees@cz.nl (CZ gebruikt MS WORD '97 als tekstverwerker). Wil je meer weten over de functie, neem dan contact op met A. Stoop, Afdelingshoofd Financiën, telefoonnummer 0113-274301. Meer informatie over CZ vind je op internet(www,cz.nl) A REKEN DAAR MAAR OP. GROEP ZORGVERZEKERINGEN GEMEENTE I D D E L H A R N I S De gemeente is in verband met uitbreiding van de formatie en wegens ziekte op zoek naar enthousiaste primair onderwijs voor de volgende scholen O.b.s. D'n Tuun De school is gevestigd in Middelharnis en had op de laatste teldatum 200 leerlin gen, verdeeld over acht groepen. Door verhuizing van een van onze collega's is er een vacature ontstaan voor een leer kracht in de onderbouw (kleuters) voor de dinsdag en woensdagochtend (WTF circa 0,3978). Voor inlichtingen kunt u contact opne men met de directeur van de school, de heer A.F. van Peperstraten, telefoon (0187) 482651 of privé (0187) 642365. O.b.s. De Pannebakker De school is gevestigd in Nieuwe-Tonge en telt circa 167 leerlingen. De school heeft een tweehoofdige directie. Wegens ziekte van een van de leerkrach ten is er voor het komende cursusjaar een betrekking vacant voor een groeps leerkracht voor WTF 0,7742. De te benoemen leerkracht wordt zowel in de onder- als bovenbouw ingezet. Voor inlichtingen kunt u contact opne men met de directeuren van de school, de heer C. Both of mevrouw A. Platje, telefoon (0187) 652069 (school) of privé respectievelijk (0187) 601880 en (0622) 693874. Functie-eisen Wij verwachten van u dat u: - in het bezit bent van een volledige bevoegdheid voor het lesgeven in het primair onderwijs - de uitgangspunten van het openbaar onderwijs onderschrijft - een open en spontane houding hebt - in teamverband kan werken - een flexibele instelling en brede inzetbaarheid tentoonspreidt - vernieuwingsgericht kan werken en dit behoedzaam toe kan passen - kindgericht kan werken - een open oor hebt voor de inbreng van ouders - geen 9.00 tot 17.00 uur-mentaliteit hebt. Informatie en sollicitatie De werkzaamheden beginnen op 21 au gustus 2000. Als de situatie dit mogelijk maakt, is een benoeming op twee scho len een optie. Bij de selectieprocedure worden naast het bevoegd gezag zowel de ouder- als de personeelsgeleding van de medezeg genschapsraad betrokken. Voor vragen over de procedure kunt u contact opnemen met de heer C.J. Schroevers en mevrouw C. Vrijland- Goudzwaard, medewerkers stafafdeling/ P&O, telefoon (0187) 47551 1/475512. Hebt u belangstelling voor deze functie, dan nodigen wij u uit te sollicite ren. Uw sollicitatie kunt u binnen een week na het verschijnen van deze advertentie zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelharnis, postbus I, 3240 AA Middelharnis. Acquisitie naar aanleiding van deze sollicitatie wordt niet op prijs gesteld. Bij Vedior Personeelsdiensten maken we werk van talent. Wij kijken daarbij verder dan opleiding en ervaring alleen. Zeeland Wissels Zeeland is een samenwerkingsverband van deelnemende over heden in Zeelarid en Vedior Personeelsdiensten: Doelstelling van dit mobiliteitsproject is om de in-, door- en uit stroom te bevorderen van medewerkers van deelnemende over heidsorganisaties. Binnen deze samenwerking past ook het invul len van vacatures voor bepaalde en onbepaalde tijd. Wegens toenemende vraag zijn wij voor participerende organi saties van dit samenwerkingsverband op zoek naar (m/v): Voorman Montage In deze functie geeft u mede leiding aan de medewerkers van de afdeling Montage/Verpakking, instrueert u medewerkers, bewaakt u de kwaliteit van de producten en ziet u toe op arbo- en milieuaan gelegenheden. Daarnaast heeft u contact met de bedrijfsmanager en eventuele opdrachtgevers en voorziet u deze partijen van rele vante informatie. Tevens voert u eenvoudige administraties en bij afwezigheid van de afdelingschef zorgt u samen met een collega voor de goede voortgang van de werkzaamheden. Het betreft een tijdelijke functie voor langere tijd. U beschikt over een opleiding op LBO-niveau, leidinggevende vaardigheden en u heeft affiniteit met verpakkings- en/of montagewerkzaamheden. Informatie: Vestiging Terneuzen, Mireille van der Mark. Medewerker Elektro Voor de ondersteuning van de werkleiding van de ELMO-afdeling van een overheidsorganisatie in Terneuzen zijn wij op zoek naar een gemotiveerde kandidaat die in het bezit is van een LTS- of MTS- diploma Electrotechniek. U bent op korte termijn gedurende de zomerperiode beschikbaar. Informatie: Vestiging Terneuzen, Mireille van der Mark. Maaier Voor een overheidsorganisatie in Oostburg zijn we tijdelijk op zoek naar een maaier die zelfstandig de werkzaamheden uit kan voeren. Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van een rijbewijs BE. Informatie: Vestiging Terneuzen, Judith Koole. Medewerker bibliotheek en documentatie In deze loketfunctie verstrekt u informatie aan klanten en selecte- rt en ontsluit u informatie voor de klanten van het informatiecen trum. Daarnaast draagt u bij aan het selecteren en categoriseren van informatie voor de te ontwikkelen Intranetsite en verzorgt u een deel van de administratie voor het infocentrum. U beschikt over MBO werk- en denkniveau, heeft cursussen of modules gevolgd op het gebied van BDI/IDM of GO-F en u beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Informatie: Monica van Rotten, tel. (0118) 61 73 77. Administratief medewerker Voor de afdeling bestuursondersteuning bij een gemeentelijke organisatie zijn wij op zoek naar een parttime administratief medewerker voor langere tijd. U wordt belast met diverse administratieve taken, waaronder het notuleren van vergaderingen en verzorgen van correspondentie. Gelet op deze taken is het van belang dat u beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en dat u kennis heeft van het computer programma Word. Informatie: Vestiging Vlissingen, Sandra Ouwerkerk. Heeft u interesse in een van de bovengenoemde vacatures of wilt u meer informatie over het mobiliteitsproject, neem dan contact op met een van de onderstaande vestigingen. Goes, Grote Markt 12, tel. (0113) 22 32 20 Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62 38 55 Terneuzen, Stadhuisplein 53-55, tel. (0115) 61 86 00 Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20 Zierikzee, Oude Haven 6, tel. (0111) 41 79 00 Vedior Personeelsdiensten Werk maken van talent Met zes grote vestigingen in ons landn is Stoutenbeek toonaangevend op het gebied van woninginrichting. Stoutenbeek onderscheidt zich door een grote diver siteit in collecties uit binnen- en buitenland. Van modern topdesign tot klas sieke stijlmeubelen. Bij de Stoutenbeek Groep behoren ook Pot Stoutenbeek en het in lederen zitmeubelen ge- spec i a 1 i seerde Mondileder Stoutenbeek We zijn per direct op zoek naar voor onze Pot Stoutenbeek-vestiging in Axel. Als woonadviseur van niveau weet u hoe belangrijk een persoonlijke en harmo nieuze woninginrichting is. Vandaar dat u niet alleen luistert, maar ook creatief meedenkt over een exclusieve en deskundige oplossing voor iedere individuele woonwens. Als u graag in teamverband werkt minimaal drie jaar ervaring hebt in de verkoop van meubelen representatief bent en goede contactuele eigenschappen hebt bereid bent om regelmatig op zondag te werken, kunnen wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. U kunt uitkijken naar een zeer afwisselende baan en een honorering die in verhouding staat met de zwaarte van uw functie. Solliciteren kan tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan onderstaand adres, ter attentie van de directie. Stoutenbeek. Postbus 86, 5140 AB Waalwijk. Telefoon (0416) 67 35 50. Bezoek ons ook op Internet: www.stoutenbeek.nl Wij komen graag bij u thuis. KOEL- EN ELEKTROTECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF KOELTECHNIEK AIRCONDITIONING ELEKTROTECHNIEK In verband met verdere groei van onze organisatie zoeken wij een de functie Alle voorkomende werkzaamheden in werkplaats de functie-eisen U heeft een afgeronde L.T.S.-opleiding elektro de functie Als koelmonteur installeert/repareert U koel- en vriessystemen en airco's. de functie-eisen U heeft een afgeronde L.T.S./M.T.S.- opleiding aangevuld met vakgerichte opleidingen. Relevante werkervaring is vereist. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. zien wij graag zo snel mogelijk op onderstaand adres t.a.v. Dhr. A.M. v. Loon. Van LOON Koeltechniek, Pb.252, 4330 AG MIDDELBURG. VAN DER LINDEN VELDHUIS Van der Lïnden Veldhuis Isolatie B.V. is één van de grotere bedrijven op het gebied van industriële isolatie. Wij zijn voornamelijk werkzaam voor electriciteits-| bedrijven, voedingsmiddelenindustrie, (petro) chemische industrie en scheepvaart In verband met uitbreiding van onze activiteiten zijn wij voor onze vestiging in Sar i Gent op zoek naar LEERLING EN ERVAREN ISOLATIEMONTELIRS PLAATWERKERS Gevraagd wordt: Een goede werkinstelling; Een opleiding op technisch LBO-niveau of vergelijkbaar; Bereidheid tot het volgen van functiegerichte opleidingen; Woonachtig in de regio Sas van Gent. Geboden wordt een afwisselende zelfstandige baan binnen een collegiale werksfeer, een goed salaris en goede secundaire voorwaarden. Uw sollicitaties kunt u richten aan Van der Linden Veldhuis Isolatie B.V., Postbus 112, 4550 AC Sas van Gent t.a.v. de heer J.E de Mul, vestigingsleider, Voor informatie over de functies kunt u met hem contact opnemen op nummer 0031(0)115 452820

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 50