SPIRIT PERSONEEL vj» V DE OPBOUW POELWIJCK Wel eens gedocht aan werken in de zorg? OPROEPKRACHT IN DE FUNCTIE VAN HUISHOUDELIJKE HULP m Arbeids Bureau 42 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl\ PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 JUNI 2000 Lamb Weston/Meijer VO.F. is de naam van de onderneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspeciolist Meijer bundelt Lamb Weston beslaat inmiddels 50 faar en is mondiaal de nummer één op het gebied van aardappelverwerking door innovatieve producten, zelf ontwikkelde technologie en uitste kende relaties met internationaal opererende klanten Meijer startte in 1984 met de aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Lamb Weston/Meijer is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met vestigingen in Oosterbierum en Kruiningen Door recente uitbreidingen staat in Kruiningen de grootste en modernste aordappelverwerkingsunit in Europa De begin 2000 verworven fabriek in Oosterbierum is kleiner, maar zeer flexibel en efficiënt Onze enthousiaste groep van zo'n 750 medewerk(st)ers werkt voortdurend aan verbetering van onze technologie, ons produc tassortiment en de kwaliteit van het product om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Voor de afdeling Maintenance Packaging zijn wij op zoek naar een: SHIFT MECHANIC PACKAGING <M/V) Als Shift Mechanic Packaging verricht je zelfstandig alle voorkomende controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden teneinde een goede voortgang van het inpakproces te kunnen waarborgen. Bij meer complexe storingen verricht je de werkzaamheden in samenwerking met andere collega's van de afdeling Maintenance. Je rapporteert aan de Maintenance Supervisor Packaging. De werkzaamheden worden in 4-ploegendienst verricht. Onze gedachten voor deze vacature gaan uit naar een kandidaat met een afgeronde MTS-opleiding of iemand die door combinatie van opleiding en werkervaring in staat is te kunnen functioneren op Mbo-niveau. Bij voorkeur heb je ruime ervaring met PLC technieken en pneumatische componenten. Tevens zoeken wij voor de afdeling Maintenance een: LINE MECHANIC <M/V> Als Line Mechanic ben je verantwoordelijk voor een goede uitvoering van controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan installaties en apparatuur van één van de productielijnen. Zowel individueel als in teamverband verricht je werkzaamheden in het kader van het preventieve onderhoudssysteem. Je werkt in dagdienst en hebt volgens het rooster weekeinddienst; waarbij je tevens verantwoordelijk bent voor de afwerking en nazorg van de uit te voeren weekend werkzaamheden, daarbij geef je functioneel leiding (ook aan derden). Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een afgeronde MTS-Werktuigbouwkunde opleiding of iemand die door combinatie van opleiding en werkervaring kan functioneren op MBO-niveau. Tevens beschik je over ruime relevante werkervaring. Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een verantwoordelijke en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst. Uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we je sollicitatiebrief bin nen 14 dagen. Te richten aan: Lamb Weston/Meijer V.O.F. afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Zo simpel werkt MET SPOED GEVRAAGD We zoeken per direct een handige jongeman "met bouwkundig inzicht en/ot ervaring. De kandi daat die we zoeken moet van aanpakken weten. Deze baan is voor langere periode en een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Financieel adviseurs m/v "Voor een bedrijf gespecialiseerd in per soonlijke financiële planning voor particulieren zijn we op zoek naar ondernemende, ambitieuze mensen met initiatief en doorzettingsvermogen. Heb je een opleiding op HBO- of academisch ni veau of heb je een relevante opleiding op MBO- niveau met ruime, aantoonbare ervaring in de (commerciële-) dienstverlening en ben je in het bezit van rijbewijs B, kom dan eens langs voor meer informatie. Havenwerkers Er is op dit moment weer volop werk in de Vlissingse haven. Je moet minimaal 18 jaar oud zijn en van aanpakken weten. Schoonmaakpersoneel m/v 'Voor diverse objecten (o.a. scholen, 'kantoren, etc.) op Walcheren en Zuid- Beveland zijn we op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste medewerkers. Voor de komende zomerperiode kunnen wij nog volop mensen gebruiken. Het betreft veelal werk dat gedaan moet worden in de ochtend- of avonduren, maar we hebben ook mensen nodig die een gehele dag of bijvoorbeeld op zaterdag inzetbaar zijn. In bezit van eigen vervoer is een pre. Kamermeisjes 'Voor een hotel in Zoutelande zijn we drin- 'gend op zoek naar 2 gemotiveerde kamer meisjes die gedurende het hoogseizoen (ook in de weekenden) beschikbaar zijn. Beladers We hebben regelmatig basiswerk voor be- Yladers van vuilniswagens in Middelburg. Je dient minimaal 18 jaar oud te zijn en te beschik ken over doorzettingsvermogen. Iets voor U? Kom langs om in te schrijven of bel voor meer informatie ons filiaal te Vlissingen: Peter van Rooij of Sylvia Raaijmakers. Telefoon: 0118-430100. Kijk ook eens voor vacatures van SPIRIT uitzend bureau op Maximaal TV Teletekst pag. 725. uitzendbureau Badhuisstraat 21 4381 LN Vlissingen ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Algemene Informatie De Stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, ge meente Goes. De Stichting Poelwijck heeft een protestants-christelijke grond slag. Het verzorgingshuis biedt plaats aan 104 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg geboden aan verzorgingshuisgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienstverlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de Stichting. Als zorgcentrum is de Stichting onder meer verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woonzorgcen trum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meuleweie te Wol- phaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de Stichting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 bejaarden woningen met centrale voorzieningen en alarmering. Binnen het verzorgingshuis te 's-Heer Arendskerke ontstaat de vacature van: met een arbeidsduur van 100 uur op jaarbasis Functie-inhoud: - verricht huishoudelijke werkzaamheden in openbare ruimten van het verzorgingshuis - assisteert bij de was- en linnenverzorging en de distributie en portione- ring van maaltijden en in de afwaskeuken - werkt volgens een aanwezigheidsrooster Functie-eisen: - L.B.O. diploma - bij voorkeur enige jaren ervaring - zelfstandig kunnen werken Arbeidsvoorwaarden: - salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie, dan kunt u contact op nemen met mevrouw C.M. Versluis, hoofd huishouding. Op werkdagen te bereiken tussen 08.30 uur en 16.30 uur. Telefoonnummer: 0113-561820. Belangstellenden worden uitgenodigd hun eigenhandig geschreven brief vóór 4 juli a.s. te richten aan de afdeling Personeelszaken van Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke. Deze week bij het Arbeidsbureau ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor een bedrijf in Vlissingen zoeken wij per direct een administratief medewerker voor de afdeling verkoop. De werkzaam heden bestaan o.a. uit het assisteren van de verkoopleider, orderverwerking, fac turatie, archivering, statistiek en het con troleren van inkooprekeningen. U hebt een opleiding op meao-niveau of NIMA-A of een vergelijkbaar werk- en denkniveau. U spreekt Engels en Duits, kennis van het Frans is een pre. U hebt bij voorkeur ervaring met Exact en Excel. Meer informatie bij Marcel Minheere of Corry Paree, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0118-421500. Vacaturenummer 38166-00. ERVAREN MATRIJZENMAKER/ FREZER Voor een gespecialiseerde gereedschap pen- en instrumentenfabriek zijn wij op zoek naar een ervaren CNC-frezer of conventioneel frezer die binnen het be drijf verder wil leren. Voor deze functie wordt een mts-werkniveau gevraagd, verkregen door opleiding en/of ervaring. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -412953. Vacaturenummer 38744-00. DESKMANAGER U gaat het contact verzorgen met parti culiere en zakelijke relaties via transacties aan de balie, het adviseren over ën/of verkopen van standaarddiensten en het doorverwijzen naar andere medewerkers binnen het kantoor. Tevens stuurt u het team commercieel medewerkers aan. Het betreft een vaste fulltime functie, waarvoor een vakgerichte opleiding op hbo-niveau en minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie vereist zijn. Verder beschikt u over leidinggevende kwaliteiten, teamgeest en goede commer ciële, sociale en communicatieve vaardig heden. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -412953. Vacaturenummer 34826-00. ASSISTENT-BEDRIJFSLEIDER Voor een restaurant in Renesse zoeken we een assistent-bedrijfsleider met hbo iverk- en denkniveau en relevante erva ring. U bent initiatiefrijk en u hebt een commerciële en servicegerichte instelling. Er wordt een fulltime jaarbe- trekking geboden met goede salariëring. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeids bureau Zierikzee, tel. 0111 - 412953. Vacaturenummer 33966-00. VERKOOPMEDEWERKER BAKKERIJ Voor een bakkerij in Sint Maartensdijk zijn wij op zoek naar een schoolverlater voor de verkoop en andere voorkomende werkzaamheden. Het gaat om een jaar contract, dat bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een vast dienstverband. Ook schoolverlaters die verder willen leren via het leerlingstelsel kunnen reage ren. Geïnteresseerd? Neem contact op met Hélène Hout, Arbeidsbureau Sint Maartensdijk, tel. 0166 - 664300. Vacaturenummer 38466-00. HELPENDEN Voor een lichamelijk gehandicapte vrouw (rolstoelgebonden) zijn we op zoek naar helpenden die deze vrouw tijdens school dagen in de lunchpauze kunnen helpen bij ADL. De werkzaamheden nemen on geveer 15 minuten per dag in beslag. De voorkeur gaat uit naar twee helpenden zodat deze elkaar kunnen vervangen. Het is van belang dat de kandidaten goed kunnen tillen. Indien nodig kan een cur sus tiltechniek worden gevolgd. Meer informatie bij Ronald de Back, mevrouw Verstraeten of Jolanda Beek, Arbeidsbureau Terneuzen, tel. 0115-679679. Vacaturenummer 38414-00. KOKS Voor diverse bedrijven op Walcheren zoeken wij voor het zomerseizoen zelf standig werkende koks. Een afgeronde SVH-opleiding 3e restaurantkok is ver eist. U bent gemotiveerd en u hebt een frisse kijk op de hedendaagse keuken. Meer informatie bij Patrick Braam of Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburg tel. 0118 - 683400 voor vacatures in de regio Middelburg of Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0 18 - 421500 voor vacatures in de regio Vlissingen/Souburg. AFWASHULPEN/MEDEWERKERS FRITUUR Voor diverse bedrijven op Walcheren zoeken wij voor het zomerseizoen afwas- hulpen en medewerkers frituur voor het bakken van snacks en het verkopen van ijs. Meer informatie bij Patrick Braam of Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburgtel. 0118 - 683400 voor vacatures in de regio Middelburg of Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0118 - 421500 voor vacatures in de regio Vlissingen/Souburg. MEDEWERKERS BEDIENING Voor restaurants, hotels en strandpavil joens op Walcheren zoeken wij gemoti veerde, representatieve medewerkers voor de bediening. Het betreft zowel seizoenscontracten als jaarcontracten. Meer informatie bij Patrick Braam of Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburg tel. 0118 - 683400 voor vacatures in de regio Middelburg of Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0118 - 421500 voor vacatures in de regio Vlissingen/Souburg. Vacaturenummer 34635-00. MEDEWERKERS HORECA Voor een nieuw geopend grand café in Middelburg zoeken we een barkeeper en medewerkers bediening. De barkeeper dient in het bezit te zijn van het diploma sociale hygiëne en heeft leidinggevende capaciteiten. Voor de medewerkers be diening geldt dat motivatie belangrijker is dan opleiding! Meer informatie bij Muriel Hendrikx/Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118 - 683400. Vacaturenummers 38048-00 en 38052-00. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. De Opbouw, instelling voor ambulante jeugdhulpverlening, is landelijk werkzaam als (gezins-) voogdij-instelling voor alleenstaande minder-jarige asielzoekers en vluchtelingen. De instelling is ingedeeld in 52 regio's en wordt uitgebreid Per regio wordt onder leiding van een praktijkleider, door een team van jeugdbeschermers zorggedragen voor de begelei ding van ca. 250 minderjarige asielzoekers en vluchtelingen en de gezinnen waar zij (tijdelijk) wonen. De directie, ondersteunende diensten en centrale administratie zijn in Utrecht gevestigd. In totaal werken er 975 medewerkers voor 13.000 minderjarigen en jong volwassenen. In verband met groei van onze organisatie zoeken wij voor de regio's GOES en MIDDELBURG: Jeugdbeschermers (m/v) voor 32 uur per week De aanstelling vindt plaats voor een jaar, met de mogelijkheid tot verlenging voor onbepaalde tijd en uitbreiding van uren. Functie-inhoud: De jeugdbeschermer is als voogd verantwoordelijk voor de begeleiding van alleenstaande minderjarige asielzoekers en vluchtelingen. De begeleiding is gericht op het creëren van voorwaarden m.b.t. de opvang, verzorging, opvoeding en ont wikkeling van de jongeren en het (leren) functioneren binnen de Nederlandse samenleving. De hoofdtaken zijn het uitplaatsen van de minderjarigen uit de eerste opvang naar de decentrale opvang en het begeleiden van de minderjarigen in hun woonsituatie. Ook treedt de jeugd beschermer op als gezinsvoogd in het kader van de Wet op de Ondertoezichtstelling van minderjarigen. Functie-eisen: Wij zoeken kandidaten die beschikken over een professionele houding in de omgang met asielzoekers en vluchtelingen. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met ervaring in hel werken met vluchtelingen of in de jeugdhulpverlening. Hel bezitten van het diploma HBO-MWD of HB0-J/SPH is een voor waarde, evenals het wonen in de regio. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. Voetman (praktijkleider), tel. 0118-651250. Sollicitatiebrieven kunt u binnen 10 dagen richten aan instel ling voor Ambulante Jeugdhulpverlening de Opbouw, voor de regio Middelburg: Hofplein 3, 4331 CK Middelburg, t.a.v. de heerï. Voetman en voor de regio Goes: Postbus 16, 4460 AA Goes, t.a.v. mevrouw A.J.H.M. Oerlemans. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO-Jeugdhulp- verlening. Het bruto maandsalaris bij een fulltime dienstver band van 36 uur bedraagt min. f 3839,- en max. f 5924,-. Kijk voor deze, maar ook voor alle overige vacatures van Stichting de Opbouw op: www.opbouw.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De instelling maakt deel uit van Stichting de Opbouw gevestigd te Utrecht, eer landelijke instelling werkzaam in de jeugdbescherming, de gezondheidszorg ouderenzorg en de welzijnszorg. Het Is een Instelling op algemene grondel# In totaal hebben onze 3.300 medewerk(st)ers de zorg voor 15.000 jongeren» volwassenen. Voor onze zorgcentra zijn we op zoek naar mensen die opgeleid willen worden tot helpende of verzorgende. Wij bieden je de mogelijkheid om werken en leren te combineren: Opleiding tot helpende Normaal duurt deze opleiding 2 jaar, maar op basis van levenservaring kan dit met 1 jaar verkort worden. De opleiding bestaat uit één dag per week naar school en daarnaast een arbeidsovereenkomst van 24 uur per week. Opleiding tot verzorgende Deze opleiding duurt 3 jaar. De eerste 5 maanden ga je alleen naar school. Daarna krijg je een arbeidsovereenkomst van 28 of 32 uur per week. In het tweede en derde cursusjaar combineer je werk en school: één dag per week naar school en daarnaast 28 of 32 uur werken. Zekerheid Je krijgt een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd, zodat je ook na je opleiding verzekerd bent van een baan. Belangstelling? Spreekt deze vorm van werken en leren je aan? Neem dan telefonisch contact op met Elly van Eijken, opleidingscoördinator of schrijf of mail naar: Arcus zorgcentra, afdeling POEtO, Postbus 215, 4300 AE Zierikzee, telefoon 0111 41 26 51, e-mail arcus@arcuszorg.nl De oudste binnenkort op kamers en de jongste ook al naar het voortgezet onderwijs. En jij zelf? Locaties Arcus zorgcentra Duinoord Burgh-Haamstede Poortershof Brouwershaven Borrendamme Zierikzee Cornelia Zierikzee In 't Opper Bruinisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 42