blijft drempel vrij PZC GroenLinks bepleit Duurzaam Veilig vervult wens Connexxion open politiek Hulst DoOftOCllt blISSdl Investering Volvo vereist snelle vervanging bruggen Thuisbegeleiding kan uithuisplaatsing vaak voorkomen Lof voor energiebewust Cerestar Ondernemers Hulst en BAM moeten krachten bundelen zeeland woensdag 21 juni 2000 z 20 Snuffelmarkt Route 55 leidt wandelaars en fietsers door de streek Orgelconcert Tuinfeest in De Redoute Activiteiten luiden kermis in Fracties Sas verbinden voorwaarden aan privatisering zwembad Werkstraf voor winkeldief door Jean-Lou de Gucht GroenLinks is dat te wijten aan JÊJ&. .M. KJ JÊ* ML HULST - Een open politiek voe ren. Dat is de doelstelling van GroenLinks Hulst als zij bij de volgende gemeenteraadsver kiezingen één of meer zetels in de wacht weet te slepen. De par tij in oprichting wil de burger met open vizier tegemoet treden en een einde maken aan de ach terkamertjespolitiek. GroenLinks is van mening dat er de afgelopen tijd te veel een oorlogsstemming in de gemeen teraad van Hulst heeft geheerst, waarbij persoonlijke belangen boven de zakelijke werden ge plaatst. Niet alleen bij de colle gepartijen, maar ook bij de op positie. Voorzitter K. Dieleman: ..Progressief Hulst is ook niet echt tactisch uit de hoek geko men. Zoals zij tegen het college tekeer zijn gegaan. Dat was niet zakelijk, maar dat kwam voort uit persoonlijke rancune." Burgers De werkgroep GroenLinks is een paar weken geleden in Hulst opgericht en komt voort uit de groep veronruste burgers die het niet eens zijn met de BAM- plannen en de privatisering van het zwembad. Penningmeester K. van Ham:,, Wij willen dat er in de politiek meer naar de men sen geluisterd wordt. Op dit mo ment gebeurt dat in Hulst te weinig. De burger in Hulst heeft niet het gevoel dat hij serieus wordt genomen." GroenLinks wil een partij van en voor het volk zijn. Zij willen dat bereiken door openbare fractievergade ringen te beleggen en spreek uren in alle kernen te gaan hou den. Daarbij staan zij open voor kritiek. Van Ham:,, Dat is nu juist het probleem in Hulst. De politici hier kunnen geen enkele kritiek van de mensen verdra gen. Zij voelen zich verheven boven de mensen." Volgens TERNEUZEN- De snuffel markt van de Triangel in Ter- neuzen wordt gehouden op za terdag 24 juniIn de zaal kunnen aanbieders een kraam huren. Bi] mooi weer kunnen kinderen buiten een plekje zoeken om hun spullen aan te bieden. De verkoop is van 9.30 tot 15.00- uur. TERNEUZEN- De stichtingen Welzijn voor Ouderen van Axel, Sas van Gent/Assenede en Hon- tenisse en de stichting Welzijn Zeeuws-Vlaanderen bieden een fiets- en wandelroute aan in hun werkgebied, de route 55. De tochten zijn 25 kilometer lang en bedoeld voor alle leeftijden. Diverse organisaties en bedrij ven langs de route zetten hun deuren open. De bezoekers kun nen daar kennismaken met ver schillende aspecten van het le ven in Zeeuws-Vlaanderen. De tocht is tot stand gekomen met steun van ouderenorganisaties en het Juliana Welzijns Fonds. De route 55 vindt plaats op vier donderdagen in juli en begint om 10.00 uur. Voor informatie over de tochten kunnen belang stellenden terecht bij de stich tingen Welzijn Ouderen in de verschillende gemeenten. ZAAMSLAG- Organist Wim Magré geeft op zaterdag 24 juni een concert in de Gereformeer de Kerk in Zaamslag. Het optre den begint om 19.30 uur. De kerk is open vanaf 18.45 uur. SAS VAN GENT- De Stichting Vrienden van de Redoute houdt op zaterdag 1 juli een tuinfeest in en om Zorgcentrum De Re doute in Sas van Gent. Bezoekers kunnen meedoen met een loterij en karaoke. Verder zijn er een handwerkverkoop, verschillende kraampjes, een rommelmarkt en draait het Rad van Fortuin. Het feest begint om 13.00 uur. e wijten a het feit dat de huidige raadsle den niet representatief zijn voor de bevolking in Hulst. Diele man: „Het zijn over het alge meen mannen die hun zaakjes financieel goed voor elkaar heb ben. Vrouwen en mensen zonder werk zijn ondervertegenwoor digd." Ambitieus De werkgroep GroenLinks wil zich de komende tijd richten op de BAM-plannen. Zij vraagt zich af of deze plannen niet te grootschalig en te ambitieus zijn. Bovendien is zij van me ning dat Hulst te veel een mo derne stad wordt, terwijl de meest Vlaamse stad van Neder land zich toch als vestingstad wil blijven profileren. Daar naast wil zij meer aandacht voor de leefbaarheid in alle kernen van de gemeente Hulst. Een eventuele herindeling mag niet ten koste gaan van de identiteit in de dorpen en niet de afstand van de burger tot het bestuur vergroten. door Barend Pelgrim BRESKENS - Het bestuurlijk overleg Duurzaam Veilig komt tegemoet aan de wensen van busmaatschappij Connexxion en houdt de doorgaande routes in de dorpskernen van IJzendij- ke, Hoofdplaat, Breskens en Zuidzande zoveel mogelijk drempelvrij. Mogelijk komen er bij alle dor pen wel remmers juist vóór het binnenrijden van de kern om de snelheid van naderende gemo toriseerde weggebruikers in te perken. De beslissing van het bestuur geldt in ieder geval voor de komende drie jaar totdat de PSD-veerdiensten over de Wes- terschelde verdwijnen. De lijnbussen tussen Breskens en Biervliet halen op dit mo ment niet de snelheid die de pro vincie Zeeland voor dergelijke trajecten beoogt. Volgens de openbaar vervoerder komt dit onder andere door de uitdijende hoeveelheid remmers op de rou te. Volgens de oorspronkelijke op zet binnen het verkeersveilig- heidsproject zouden de dorps kernen van IJzendijke, Bres kens en Hoofdplaat compleet ingericht worden als 3 0-kilo- meterzone. De maatregelen om het verkeer binnen de bebouw de kom af te remmen bestaan uit onder andere wegversmallin gen, uitgebouwde trottoirs en drempels. De bezwaren van Connexxion betreffen de voorzieningen op de doorgaande routes door de dorpen. De remmers leveren voor bussen dusdanig veel tijd verlies op dat de chauffeurs zich moeilijk aan de dienstregeling kunnen houden. Bussen komen met vertraging aan op de plek van bestemming en aansluitin gen worden gemist, zo luiden de klachten. De eerder gemaakte Duurzaam Veilig-plannen voor remmers op de doorgaande routes in de dor pen worden daarom gewijzigd. „Drempels zullen voor het bus- verkeer vrijwel geen hinder op leveren", schrijft woordvoerder H. Uitterhoeve van Duurzaam Veilig. ,,De doorgaande busrou te blijft gehandhaafd op 50 kilo meter per uur. Er wordt nog ge dacht over het aanleggen van snelheidsremmers juist voor het binnenrijden van de dorpen." Binnen het Duurzaam Veilig- overleg is afgesproken dat er pas in 2003, na het opdoeken van de veerverbinding Vlissin- gen-Breskens, een evaluatie komt van de aanpassing van de plannen voor Breskens, Hoofd plaat, IJzendijke en Zuidzande. Volgens Uitterhoeve is voor dat tijdstip gekozen omdat met het verdwijnen van de bootdienst de grootste tijdsdruk voor bus chauffeurs wegvalt. „Het ver voer wordt minder dwangmatig zonder boot. Wanneer je ergens twee minuten te laat komt is dat niet zo erg, maar wanneer je nu dertig seconden te laat op het veerplein bent is de pont weg." De vlaggen van Cerestar en Delta Nutsbedrijven prijken in top bij de opening van de energie- en waterzuiveringsfabriek in Sas van Gent. foto Peter Nicolai door Joost Bosman SAS VAN GENT - Van wie kun je als be drijf beter een compliment krijgen voor je 'groene' ondernemerszins dan van de Nederlandse Onderneming voor Energie en Milieu (Novem)? Het overkwam zet- meelproducent Cerestar Benelux in Sas van Gent dinsdag tijdens de officiële opening van de energie- en waterzuive ringsfabriek DECU. DECU (Delta Cerestar Utilities) is een samenwerkingsverband tussen Cerestar en Delta Nutsbedrijven, dat werd opge richt omdat eerstgenoemde de produc tiecapaciteit wil verhogen. Daardoor stijgt de vraag bij het bedrijf naar elek triciteit, stoom perslucht en zogeheten demi-water, dat nodig is voor de produc tie van stoom. DECU omvat drie warm tekrachtcentrales, een biogasinstallatie, een demi-installatie en een hoogspan ningsnetwerk. Alles is erop gericht om het productie proces bij Cerestar zo schoon mogelijk te houden. Cerestar betaalt Delta voor deze vorm van energie, maar dat bedrag is veel lager dan wanneer de stroom van het reguliere net zou moeten afkomen. Moeite Cerestar-directeur M. van Nunen wees gisteren op de moeite die zijn bedrijf zich in samenwerking met andere partijen al vanaf de jaren tachtig getroost om mi lieukundig verantwoord te werken. Zo bouwde de tarwefabriek reeds toen de eerste waterkrachtenergiecentrale met een hoog rendement. ,,We lopen op mi lieugebied bepaald niet achteraan", al dus Van Nunen. Novem-directeur J. Pleumeekers beves tigde dat. „Cerestar heeft, door samen met Delta integraal naar het productie proces te kijken, een belangrijke stap ge zet in de richting van duurzame produc tie." Het succes van DECU ligt volgens Pleumeekers in de koppeling van het mi lieuvoordeel aan goede service en kwali teit rondom de levering van de utilities Hij voorspelde dan ook dat partijen die in staat zijn duurzaamheid te verbinden aan waarden en behoeften van afnemers, zich blijvend en 'winnend' zullen onder scheiden. De samenwerking binnen DECU stelde Pleumeekers als voorbeeld van de zicht bare en volgens hem onomkeerbare trend naar duurzaam produceren. Cerestar door Wout Bareman GENT - Rijkswaterstaat moet vaart zetten achter de vervan ging van de basculebruggen van de zeesluis in Terneuzen door minder kwetsbare rol- bruggen. Havenschepen D. Termont van Gent vindt dat onderzoek en procedures moe ten worden versneld, zodat het karwei uiterlijk volgend voor jaar kan worden uitgevoerd. Het dringende verzoek van Gent aan waterstaat is ingege ven door de investering van een miljard gulden van Volvo Cars in de Gentse vestiging. Termont: „De kans is levens groot aanwezig dat Volvo, als de productie binnen een paar jaar wordt opgevoerd naar 325.000 auto's per jaar, zal be sluiten die wagens voortaan vanuit Gent per autocarriers af te voeren. Dat gebeurt nu nog vanuit de havens van Zee- brugge en Antwerpen, maar er wordt gestudeerd op een con- centratie van het transport." Bovendien wordt de aanvoer van onderdelen verdubbeld. Het betekent dat de Tor-Line- schepen. die een lijndienst on derhouden tussen Göteburg en Gent, tweemaal per dag de sluis zullen passeren. Termont vreest dat de Volvo- directie met de transporten zal uitwijken naar andere havens indien het gebruik van de zeesluis niet snel wordt geopti maliseerdDe huidige bascule bruggen vormen een te grote hindernis. Rolbruggen bieden de mogelijkheid om de wind gevoelige autoboten en ook ro- ro-schepen te allen tijde te schutten. Nu nog moeten die schepen bij slecht weer - en vooral hevige wind - wachten voor de sluis. Bovendien moet bij het schutten aan alle moge lijke voorschriften (sleepbo ten, een bufferbak. beloodsing) worden voldaan. Dat is Gent al jaren een doom in het oog. Be gin '97 al werkte Rijkswater staat als sluisbeheerder plan nen uit voor de vervanging van de bruggen. Het onderzoek werd later voortgezet door een Vlaams-Nederlandse techni sche werkgroep. De technici denken aan rolbruggen buiten de sluisdeuren. Dat zou de nut tige kolklengte van 310 op 350 meter brengen en dat is voor de scheepvaart een belangrijke capaciteitsvergroting. De maximumlengte van sche pen die tot de sluis worden toe gelaten is per 1 mei '97 opge schroefd naar 265 meter. Waterstaat liet het Vlaams Ge west vorig jaar al weten dat aan Nederlandse zijde geen be zwaren bestaan tegen vervan ging van de bruggen. De Vlaamse regering op haar beurt heeft onlangs besloten de totale kosten voor de eindstu- die (360.000 gulden) te willen vergoeden. Termont: „Maar ik heb uit waterstaatskringen nu weer vernomen dat men daar op dit moment geen tijd heeft voor de verdere uitwerking van de plannen. Dat zou voor de haven van Gent rampzalig kunnen zijn. Wij begrijpen ook wel dat de studie naar een nieuwe zeesluis langer op zich zal laten wachten, maar ver vanging van de bruggen heeft voor ons topprioriteit. Daarom heb ik vanochtend nog bij het kabinet van de Vlaamse pre mier De Waele aangedrongen op spoedberaad over deze en andere infrastructurele voor zieningen. Het Volvo-project levert minstens 2000 extra ba nen op. Dat vraagt om een soe pele opstelling van alle over- heids i nstellingen. Plan Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat in Middel burg levert de Bouwdienst bin nen nu en enkele weken een plan (met kostenberekening) voor de vervanging van de bruggen af. Dat wordt vervol gens half juli besproken in een Vlaams-Nederlandse overleg vergadering. „Dat Gent vaart achter de plannen wil, is lo gisch. Maar je zit bij dit soort projecten nu eenmaal vast aan procedures en dat vergt tijd. Maar als er van onze kant kan worden bespoedigd, zullen we dat zeker niet nalaten." door Roelf Reinders MIDDELBURG - Bij gezinnen waar de opvoeding en veiligheid van kinderen gevaar lopen, moet vaker hulp thuis komen. Daarmee kan in veel gevallen worden voorkomen dat kinde ren naar pleeggezinnen of te huizen moeten. Dat zegt hoofd jeugdhulpverlening Jaap His- sink van de jeugdhulpstichting Jeugdzorg Zeeland. Volgens Hissink is het daarom nodig dat er meer hulpver] eners voor intensieve gezinsbegelei ding in Zeeland komen. Bij deze hulp komen hulpverleners maximaal een jaar één keer in de week bij gezinnen over de vloer op momenten dat er door gaans van alles fout gaat tussen ouders en kinderen. Dat is bij voorbeeld als de kinderen van school komen of als het eten klaar is. De helpers proberen de ouders te helpen het contact met de kinderen te verbeteren. Behoefte Intensieve gezinsbegeleiding bestaat in Zeeland sinds vorig jaar. Uit een rapport blijkt dat er in Zeeland behoefte is aan deze vorm van hulp. De vraag is zelfs zo groot dat er na ongeveer een half jaar al een wachtlijst is ont staan. De Zeeuwse indicatiecommis sie voor jeugdzorg meldt dat voor bijna dertig gezinnen tot eind vorig jaar intensieve ge zinsbegeleiding geschikt zou zijn. Maar omdat er bij Jeugd zorg nog maar twee hulpverle ners voor deze hulp beschikbaar zijn, zijn die niet allemaal aan de beurt gekomen. „Het is bui ten kijf dat deze vorm van hulp werkt", zegt Hissink. „Bij de elf, twaalf gezinnen die we tot nu toe hebben gehad, is in acht, ne gen gevallen uithuisplaatsing voorkomen. Dat betekent dat de hulp in het gezin ervoor heeft gezorgd dat ouders en kinderen met elkaar verder kunnen. Er is weer perspectief." Conclusies Volgens Hissink gaat het hier nog om te weinig getallen om er al vergaande conclusies aan te verbinden. „Ik zeg dus nog niet dat in 75 procent van de geval len intensieve gezinsbegelei ding werkt." Jeugdzorg ver wacht dat het indicatieorgaan voor de Zeeuwse jeugdzorg steeds vaker intensieve gezins begeleiding als hulpvorm gaat voorschrijven. Daarom moet het team hulpverleners dat deze hulp geeft volgens Stichting Jeugdzorg Zeeland met min stens één nieuwe werker wor den uitgebreid. door Sheila van Doorsselaer HULST - Burgemeester en wet houders van Hulst houden vast aan de BAM-plannen voor de binnenstad. Het college geeft de lokale ondernemers geen carte blanche om zelf herinrichtings plannen te ontwikkelen. Wel heeft het college er oren naar de sterke punten van beide plan nen te verenigen. De Hulster ondernemers, lid van ondernemersvereniging Hulst Reynaertstad, spraken zich twee weken geleden uit te gen de BAM-plannen. Zij zijn het wachten op de uitvoering er van meer dan zat. Na vier jaar wachten willen ze nu eindelijk hun kans grijpen om uit te brei den of te investeren. Een aantal ondernemers hebben plannen neergelegd om tot een goede in vulling van het 's Gravenhof plein te komen. Zo denken zij een groot aantal vierkante me ters te kunnen opvullen. Iets wat BAM naar verluidt niet zou kunnen, omdat de ondernemers niet geïnteresseerd zijn in het huren van winkelruimte, maar liever een pand willen kopen. Delegatie Een delegatie van de onderne mersvereniging heeft dinsdag het college bijgepraat over de meningen en ideeën die leven onder de ondernemers. Burge meester A. Kessen beloofde BAM op de hoogte te stellen van de plannen van de ondememer- s.,,Ik ben op de hoogte van de onvrede onder de winkeliers, maar zij moesten ook toegeven dat de ontwikkeling van de her inrichtingsplannen nu eenmaal tijd kost. Het kan natuurlijk niet zo zijn dat we de onderhan delingen met BAM nu stilleg gen. Het lijkt ons beter de sterke punten van beide plannen te verenigen en kijken waar we uitkomen." Kessen vertelde de delegatie ook dat hij niet van plan was de pogingen een factory outlet cen tre (FOC) naar Hulst te krijgen, af te breken. Dit was echter wel de grote wens van de onderne mers. Het college stelt zich ech ter wel coulant op en wil dat de ondernemers een gesprek aan gaan met projectontwikkelaar Trammel Crow Nederland. Kessen: „Ik wil dat de onderne mers een vorm van inspraai krijgen en voorwaarden moge stellen over de vestigingsvoor waarden van onze 'qualm street'." Kessen wil dat de \is:< van de ondernemers wordt be trokken in het onderzoek da: wordt uitgevoerd naar de effec ten van de komst van het FOC o; de ondernemers in de stad. He onderzoek zal eind augustuj zijn afgerond. Het college is voorstander het idee van de ondernemers vereniging een centrummana gement in het leven te roepen. Ii deze werkgroep zullen verte genwoordigers van gemeente ondernemers, VW en inwonen zitting hebben. Voorzitter var Hulst Reynaertstad. R. Bosch streeft ernaar het centrumnis. nagement rond september op- gericht te hebben. Het eerste ge spreksonderwerp staat al vast de parkeerproblematiek in d( binnenstad. SINT JANSTEEN - De dorper Sint Jansteen en Lamswaardr staan komend weekeinde in he: teken van de kermis. Naast ke- misattracties zijn er omlijsten de activiteiten. In De Warande in Sint Jansteen begint vrijdag om 19.00 uur ai een jeugdsoos. Zaterdagavond spelen de cafés Lazarus en De Kroon met live muziek op hel dorpsfeest in. In De Kroon be gint zaterdag, zondag en maan dag om 14.30 uur een schieting op de liggende wip. Maandag avond is hier een discofestijn. In Lazarus wordt dan een ludieke wedstrijd gehouden. Dinsdag klinkt om 19.00 uur in de Wil- helminastraat het startscho; voor de amateurwielerronde Na afloop wordt in De Kroon, met muziek van The Skyriden de kermis afgesloten. Lamswaarde viert zaterdag avond in zaal De Vierjaargetij den kermis met een muzikaal programma. Vanaf 21.00 uur speelt het orkest Johnny Contn met zangeres Lilian Bodine en zanger Guido Horckmans. heeft bij zijn expansiedrift in de optiek van de Novem-directeur verder gekeken dan de directe winst voor de nabije toe komst, en nagedacht over de effecten op lange termijn. Hij constateerde dat zowel Cerestar als Delta Nuts zijn kernactivi teiten heeft kunnen versterken, zonder dat dit extra milieubelasting teweeg brengt. Beide bedrijven zien zich niet als deel van het probleem, maar als deel van de oplossing, aldus Pleumeekers. Hij daagde Cerestar uit om gebruik te gaan maken van de door Novem ontwikkelde duurzame energiescan, om zo in de toe komst met steun van Novem bij de top-50 van 'schoonste' bedrijven in Nederland te behoren. De DECU -fabriek heeft in totaal een in vestering van zeventig miljoen gulden gevergd. door Joost Bosman SAS VAN GENT - Het open luchtzwembad van van Sas van Gent mag worden geprivati seerd op voorwaarde dat de voorzieningen gelijk blijven en de gemeente daar financieel voordeel bij heeft. Alle politieke fracties willen het zwembad in ieder geval behouden. Dat geluid lieten zij dinsdag avond tijdens de commissie algemene en bestuurlijke aan gelegenheden horen aan het col lege van B en W. De kosten voor het bad zijn zo hoog opgelopen, dat het college de exploitatie in handen wil geven van een priva te onderneming. Dat is een van de vier mogelijkheden. De an dere zijn het bad sluiten, de drie baden handhaven met de nodige aanpassingen en het handhaven van de tarieven of één van de ba den schrappen en de tarieven verhogen. M. Spaireboom-Dupain (WD) opteerde namens haar fractie voor privatisering onder voor waarden. Ze stemde ermee in dat de gemeente na eventuele privatisering een bijdrage blijft leveren, maar ze wil dat de ge meente dan wel een vinger in de pap blijft houden wat betreft de voorzieningen, de tarieven en de openingstijden. De PvdA-fractie liet bij monde van R. de Meyer weten dat er in ieder geval een 'diep bad' in stand moet blijven, of dat nu vijftig meter is of iets minder. Voorts stelde hij dat het een 'utopie' is te denken dat met de privatisering alles op korte ter mijn al goedkoper wordt. Df Meyer: „Exploitanten weten heel goed wat het zwembad de gemeente nu kost. Zij zullen dat bedrag als beginpunt nemen b: de onderhandelingen met de ge meente." Voor de lange termijn zag hij wel financiële voordelen, maar hij vond dat het college eerst die positieve effecten moet onderzoeken voordat het verder gaat op het privatiseringspad. Wethouder E. Spuesens (welzijn antwoordde dat het zwembad 'sec' aan de commerciële kandi daten (momenteel twee in getal' weinig te bieden heeft. Ze wil dt verkoop dan ook koppelen aan andere sportfaciliteiten, zoals sporthal De Vlaanderen. „Onze doelstelling is om na privatise ring het zwembad te handhaven met hetzelfde voorzieningenni veau tegen dezelfde tarieven als nu." Volgens burgemeester J. Lonink is het zeker niet de bedoeling om een commerciële uitbater van het zwembad nog tot in lengte van dagen vele tonnen mee te geven als bijdrage in de exploi tatie. Volgens hem moet de ex ploitant de gelegenheid krijgen zijn omzet te vergroten door bij voorbeeld een horeacvoorzie- ning bij het zwembad te bouwen of nu en dan een festival te orga niseren. „Maar daarvoor is wel toestem ming van de raad nodig. Dus: wat mogen wij als college, waarmee kunnen wij tijdens de onderhandelingen op pad", zo kaatste Lonink de bal terug naar de commissie. door Aector Doorns MIDDELBURG - Een 37-jarige man uit Vlissingen is dinsdag in Middelburg veroordeeld tot een werkstraf van 140 uur en twee weken voorwaardelijke gevan genisstraf. De Vlissinger had dit voorjaar in zijn woonplaats vier winkeldiefstallen gepleegd: bij Blokker, Intertoys, Edah en Gamma. Van de aanklacht wegens dief stal van een portemonnee werd hij vrijgesproken. Wel stond vast dat de man een reputatie geniet op het gebied van winkel diefstallen. Dat was voor offi cier van justitie J. Groen reden om een celstraf van acht weken te eisen. Een alternatieve straf zag de officier niet zitten. „Hij I heeft voldoende kansen gehad, maar toch gaat hij weer in de fout. Het houdt een keer op." Gemotiveerd Raadsman E. Smit bepleitte voor zijn cliënt dienstverlening en een voorwaardelijke gevan genisstraf in combinatie me! Z CAD-voorwaarden. „Ik voel me meer dan ooit gemotiveerd" sloot de verdachte zich hierbij aan. De politierechter besloot de man nog een kans te geven. Naast de werkstraf van 140 uur kreeg de Vlissinger twee weken voorwaardelijke celstraf, me! de voorwaarde dat hij contact houdt met het Zeeuws Bureau voor Alcohol en Drugs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 56