PERSONEEL OPLEIDINGEN Hogeschool U Dienst Bedrijfsbetrekkingen ADVERTEREN? <8>HYunani v.d. vliet AUTOVERKOPER JUNIOR AUTOVERKOPER <8>HYUnUFI V.D. VLIET Transfer Scholing, training en onderzoek HogeschoolZeeland Machinebediende iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiia Start basis- en vervolgcursus SPAANS In de week van 4 september 2000. 56 Vacatures ook op internet: www pzc.nl powered by JobTrack nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JUNI 2000 Hogere Management Opleiding Voor leidinggevenden personeel en middelen. Inhoud: Organisatie Management, Financieel Management, Human Resource Management, Marketing Management, Strategisch Management, Conflict Management en Total Quality Management. Duur: I jaar - 30 dagen Start: 15 september 2000 Prijs: 8.500.00 Deze opleiding kan als deel van een Master(MBA) studie worden gevolgd. Midden Management Opleiding Voor (aankomende) middenkader functionarissen in profit- en non-profitorganisaties. Inhoud: Organisatie Management, Financieel Management. Personeels Management, Conflict Hantering en Communicatie-, vergader- en presentatietechnieken. Duur: 15 avonden Start: 26 september 2000 Prijs: 1.450,00 Introductiecursus Balanced Scorecard (i.s.m. Deloitte Touche Support Bergen op Zoom) Voor bestuurders, directeuren en managers in profit- en non-profitorganisaties. Inhoud: Basistheorie, Strategie, Kritische succesfactoren, Prestatie-indicatoren, Perspectieven,Toepassingen, etc. Duur: 3 avonden Start: Vlissingen I I september. Bergen op Zoom 5 september 2000 Prijs: 975,00 Leergang Facilitair Management Voor directieleden, facility managers, hoofden algemene zaken, interne dienst, technische dienst, gebouwen, etc; in het algemeen voor wie verantwoordelijk is voor het facilitaire beleid. Inhoud: Trends, Positionering, Aansturing, Veranderingsmanagement, Prestatiemeting, Planning Control, Kengetallen, Informatiesysteem, etc. Duur: 7 avonden Start: Medio september Prijs: 1.695,00 NIMA-A Voor wie een middenkaderfunctie in de commerciële dienstverlening ambieert of reeds vervult. Inhoud: Marketing, Marketingmix, Marketingbeleid, Juridische aspecten, Statistiek, Algemene bedrijfseconomie, Handelskennis. Duur: 30 avonden Start: 19 september 2000 Prijs: 1.250,00 NIMA - B Voor functionarissen in het hogere middenkader met marketing- en salestaken. Opleiding als vervolg op NIMA-A of HEAO-CE e.d. Inhoud: Marketing-informatiesystemen, Marketingplan, Marketingmix, Kopersgedrag. Logistiek, D.M., Beslissingstechnieken, Juridische aspecten. Budgettering, Concurrentiestrategieën, etc. 30 avonden 19 september 2000 1.920,00 NIMA Communicatie -A, voorheen Public Relations NIMA-PR-A Voor functionarissen in middenkaderfuncties met taken in de PR, de interne en externe communicatie, de commerciële communicatie. Inhoud: Public relations en voorlichting algemeen, Organisatie van de communicatieafdeling; Interne communicatie. Werkwijze bij communicatieactiviteiten, Schriftelijke en mondelinge communicatie. Pers- en publiekscontacten. Audiovisuele communicatie en nieuwe media. Evenementen, Presentatie en representatie, etc. Duur: 30 avonden Start: 12 september 2000 Prijs: 1.500.00 Mediatraining Voor bestuurders en woordvoerders die namens hun organisatie met de pers te maken krijgen Inhoud: Omgaan met de pers. Persoonlijke presentatie, Sturen van interviews, etc. Duur: 2 aaneensluitende dagdelen Start: In overleg Prijs: 1.250,00 Staatspraktijkdiploma voor bedrijfsadministratie (SPD) Voor mensen die een hogere financieel-administratieve functie hebben of ambiëren. Inhoud: Bedrijfsadministratie, Bedrijfseconomie I en II, Bedrijfsrecht; Economisch-technische verschijnselen, Statistiek, Communicatie en Bedrijfscalculatie, etc. Duur: Afhankelijk van vooropleiding Start: 19 september 2000 Prijs: Afhankelijk van de modules E-commerce Voor medewerkers van commerciële of semi-commerciële organisaties, die hun commerciële gebruik van het internet willen optimaliseren. Inhoud: Basisbegrippen internet. Homepage, Commerciële mogelijkheden internet. Strategische marketing via internet, etc. Duur: 10 avonden Start: in overleg Prijs: 750,00 Multi-mediale presentatie - Inleidende cursus Voor mensen die overredende presentaties met visuele ondersteuning moeten houden. Inhoud: Inleiding in het bouwen van multi-mediale presentaties met Powerpoint, Trainen van mondelinge presentaties met visuele ondersteuning. Duur: 5 avonden Start: september 2000 Prijs: 500,00 Multi-mediale presentatie - Gevorderden cursus Inhoud: Het opzetten van gevorderde multi-mediale-presentaties. Trainen van mondelinge presentaties met visuele ondersteuning. Duur: 5 avonden Start: oktober 2000 Prijs: 500,00 Ja, ik wil meer informatie over de opleiding (aankruisen wat van toepassing is): Hogere Management Opleiding Midden Management Opleiding Introductiecursus Balanced Score Card O Leergang Facilitair Management NIMA-A O NIMA - B O NIMA Communicatie A, voorheen Public Relations NIMA- PR -A Mediatraining O Praktijkdiploma bedrijfsadministratie (SPD) O O E-commerce O Multimediale presentatie Onderhoudsmanagement Piping, tekenaar-constructeur MBO+/HBO-niveau Bedrijfshulpverlening Opleiding Tolk Informatie en Communicatie Technologie - post HBO-opleiding Systems Support Management Assessment training Management Development training Wenst een gesprek over in-company trainingen, met betrekking tot: Naam: Straat: Postcode en plaats: Telefoon privé werk: In gesloten enveloppe (zonder postzegel) opsturen naar: Hogeschool Zeeland, Dienst Bedrijfsbetrekkingen, afdeling Transfer, Antwoordnummer 320.4380 WB Vlissingen. Onderhoudsmanagement (i.s.m. Baas Roost Maintenance Consult te Utrecht) Voor hoofden van de Technische Diensten en voor personeelsleden die verantwoordelijk zijn voor de administratieve onderhoudstaken zoals werkvoorbereiding, planning en engineering. Inhoud: Onderhoudsmanagement, Concepten op basis van risico, Kosten, Storingsanalyse, Informatisering. Duur: 5 dagen (maandag t/m vrijdag) Start: najaar 2000 Prijs: ƒ3.150,00 Piping, tekenaar-constructeur MBO+/HBO-niveau (i.s.m. Randstad Polytechniek) Voor technici in de sectoren (petro-, voedingsmiddelen-)chemie, energie-opwekking, afvalver werking, machineconstructie, scheepsbouw, off shore en werkzaam bij ingenieur-adviesbureaus. Inhoud: Lezen en maken van pijp- en procesflowtekeningen in nieuwe methodieken, Symboliek, Projectmanagement, Instrumentenleer, CAD-gebruik, Sterkteberekeningen, Corrosieleer, Mechanica van vloeistoffen en gassen, etc. Praktijksituaties, etc. Duur: 5 dagen (maandag t/m vrijdag) Start: najaar 2000 Prijs: 2.400,00 Bedrijfshulpverlening (i.s.m RPCZ-Zeeiand) Voor mensen die in de bedrijfshulpverlening een taak hebben. Inhoud: EHBO en Brandbestrijding Duur: 5 dagdelen Start: in overleg Prijs: 664,00 Opleiding Tolk (i.s.m. Arbeidsvoorziening Zeeland) Voor werkzoekenden die opgeleid willen worden tot Basistolk Nederlands vanuit een van de volgende talen:Arabisch, Koerdisch (Badini, Soerani, Koermadj]i), Afgaans (Dari, Pustu, Farsi), Perzisch, Albanees, Servo-Kroatisch en Russisch. Beheersing van een van die talen en het Nederlands (niveau NT2) is noodzakelijk. Inhoud: Taal- en spreekvaardigheid Nederlands, Elementaire sociale vaardigheden.Juridische terreinverkenning, Organisatie van de Gezondheidszorg, Maatschappelijke oriëntatie, Professioneel tolken. Duur: I schooljaar (45 dagen stage) Start: januari 2001 Prijs: 10.500,00 Informatie en Communicatie Technologie Voor wie zijn/haar vaardigheden op het gebied van ICT willen vergroten Inhoud: Oriëntatie op iet, Beginselen van modelleren. Communicatietechnologie, Context van informatica. Informatiesystemen, Interactieve multimedia. Management en it. Discrete wiskunde, Gegevensmodellering en gegevensbanken, E-commerce en visueel programmeren met Java. Duur: 2 jaar Start: september 2000 Prijs: 17.500,00 Systems Support Management Voor technisch ontwerpers, system engineers, onderhoudsspecialisten Inhoud: System Support Management, System Engineering, Bedrijfszekerheidsanalyses, Onderhoudsbeheer, Life-cycle cost, Informatisering van technische bedrijfsvoering, Onderhoudslogistiek, Monitoring.Trouble shooting, Bedrijfszorgsystemen, Onderhoudsbesturingssystemen, etc. Duur: 8 cursusdagen Start: november 2000 en februari 2001 Prijs: 9.750,00 Assessment training Voor sollicitanten. Inhoud: Wegnemen van test-zenuwen,Tests, Assessment, Rollenspel, etc Duur: I avond Start: oktober 2000 Prijs: 425,00 Management Development training Voor leidinggevenden en functionarissen die een Management-Developmenttraject uitzetten (Hoofden P O, Personeelsadviseurs, Opleidingsfunctionarissen) Inhoud: Leidinggeven,Werkoverleg, Beoordelingsgesprek, Communicatie,Teambuilding, Ziekteverzuim, Vergadertechnieken, Presentatietechnieken, etc. Duur: 8 dagdelen Start: november 2000 Prijs: 8.750,00 Naast bovenstaande opleidingen verzorgt de afdeling HZ-Transfer specifieke op maat gesneden opleidingen en/of trainingen, die ook in-company verzorgd kunnen worden. Onze deskundigen verrichten eveneens marktonderzoek, marktverkenningen, markt- vergelijkingen voor uiteenlopende ondernemingen. U kunt ook bellen voor meer informatie: Hogeschool Zeeland, Dienst Bedrijfsbetrekkingen, Afdeling HZ-Transfer Telefoon 01 18-489151 of fax 01 18-489155 Wij zijn een jong en dynamisch bedrijf. Eind juni betrekken wij ons nieuw pand. Door de toenemende verkoop van Hyundai pers.- en bedrijfsauto's zijn wij op korte termijn op zoek naar een met ervaring en een Informatie en sollicitatie: Om ons jong en enthousiast zaagteam te versterken zijn wij op zoek naar een Finsa B. V. in Vlissingen is een dochteronderneming vein de Spaanse Finsa-groep met vestigingen in Engeland, Frankrijk. Ierland. Nederland. Polen. Portugul. Spanje en de Verenigde Arabische Emiraten. De kernactiviteiten van Finsa zijn de productie en verkoop van spaanplaat en MDF en hieruit afgeleide producten zoals laminaatx'loeren en meeneemmeubels. De vestiging in Vlissingen is verantwoordelijik voor de verkoop van deze producten naar de Benelu.x-landen en Duitsland. Voor de deuren-, keuken-, en meubelindustrie wordt in Vlissingen een groot deel van het plaatmateriaal op maat gezaagd. voor het instellen en bedienen van zaagmachines en controle van de kwaliteit van het eindproduct. Wie zoeken wij: Een gemotiveerde collega met een LTS-diploma. een verantwoordelijke instelling en gevoel voor techniek. Iemand die graag alleen tevreden is met perfecte producten. Wat hebben wij te bieden: Een prettige werksfeer in een groeiend bedrijf met goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bel voor meer informatie Hans Blaak 0118-471222 Om te solliciteren stuur je vóór 26 juni 2000 een korte brief met C.V. naar: Finsa B.V.. t.a.v. Hans Blaak Postbus 179 4380 AD Vlissingen BIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII TEL.: 0118-484321 of FAX 0118-470100! ■IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM^ SCHELDEMOND De cursus wordt gegeven op S.S.G. Scheldemond en bestaat uit 35 lessen, die zowel overdag als "s avonds gevolgd kunnen wor den. De mogelijkheid bestaat na 3 jaar het mavo-certificaat te behalen. De kosten bedragen 395,- voor een volwassene en 175,- voor leerlingen tussen 15 en 20 jaar, excl. het lesmateriaal. Inlichtingen bij mevr. I. Steendam Telefoon 0118 - 479400 (werk) 0118 - 476840 (privé) Klein Frankrijk 23, 4461 ZN Goes, Tel. 0113-228751-250696

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 56