PERSONEEL DSA tempo-team uitzendbureau RPC Trainer/adviseur (m/v) Accountante-en Adviesgroep Rijkse BUREAUMANAGER Groepsleerkracht m/v f Start Werkt zeker ALL STARS www.tempo-team.nl VOORBEWERKER - SPOITER LEERLING - VOORBEWERKER A0T0SCHADEHERSTELLER (LEERLING) AUTOMONTEUR Teamleider verpleging (m/v) u bent een verpleegkundige op HBO-niveau en heeft een managementopleiding gevolgd. U beschikt over kennis van organisatieveranderingen, projectmatig werken is u niet vreemd en u ziet uitdagingen in nieuwe ontwikkelingen. Voorts heeft u leidinggevende capaciteiten en bent u zelfstandig, oplossings- en resultaatgericht, flexibel inzetbaar, collegiaal, creatief en stressbestendig. II Knook Schot ZATERDAG 17 JUNI 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl 55 Organisaties zijn op zoek naar wegen om effectiever te functioneren. Het Team Training, Advies en Organisatieontwikkeling (TAO) is een van de bedrijfsonderdelen van RPCZ. Het staat voor de uitdagende en inspirerende taak om organisaties in vooral de non-profit- en not-for-profitsector in Zeeland daarbij te ondersteunen. Dat gebeurt op basis van en eigen ondernemingsplan. We concentreren ons met name op resultaatgerichte communicatie en zelfsturing met coaching als managementstijl. In verband met een sterke groei van de opdrachten zoeken wij een in een full-time betrekking (36 uur) die zal werken vanuit onze vestiging te St. Laurens. RPCZ is een organisatie die actief bezig is met onderwijs, ontwikkelings-en opvoedings stimulering, opleiding en training. RPCZ bestaat uit de zelfsturend operende werkeenheden: Primair Onderwijs (schoolbe geleiding, nascholing, bestuursondersteuning) Voorschoolse Ontwikkeling (ontwikkelingsstimulering en opvoedingsondersteuning) Voortgezet Onderwijs •Training,Advies Organisatieontwikkeling (organisaties in de non- of not-profitsector) Zo'n 80 RPCZ- medewerkers, waaronder veel onderwijs- adviseurs/trainers, werken vanuit 4 vestigingen in Zeeland, f leiden van cursussen en trainingen begeleiden van veranderingen in een organisatie adviseren van management coachen van leidinggevenden en individuele medewerkers marketing van product-markt combinaties het uitvoeren van acquisitie-activiteiten Wij zoeken een trainer/adviseur die ruime ervaringen heeft met verschillende soorten van trainingen, zoals die in de TAO-productenlijn gehanteerd worden: op maat trajecten kan uitzetten voor klanten, waarbij zelfsturing en coaching de bepalende thema's zijn eigen ervaring heeft met organisatieontwikkeling en van daaruit klanten kan coachen en adviseren ondernemend is en daarom verantwoordelijkheid neemt om de doe len van de TAO-ondernemingen te realiseren, specifiek op het gebied van acquisitie en netwerkontwikkeling. Een RPCZ-medewerker werkt in een collegiale sfeer en heeft belangstelling voor mensen in veranderingsprocessen. Het RPCZ is een organisatie die volop in beweging is en zich transformeert van een gesubsidieerde instelling naar een marktgerichte organisatie. Rechtspositie en salariëring volgens de CAO-Onderwijsbegeleiding. 1 Sollicitaties dienen uiterlijk 25 juni 2000 binnen te zijn bij de directie van het RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE te Middelburg. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de teamleider, Drs. J. Ennik of bij de directie, drs. B.J. de Reu, telefoonnummer (0118) 628851. Gesprekken vinden plaats op 30 juni 2000. Regionaal PtJngogucb Centrum Zeel Buitenruststraat 6 4337 EH Middelburg Postbus 325 4330 AH Middelburg Telefoon 0118-678900 Telefax 0118-638838 Van de Spiegelstraat 12 4461 LL Goes Postbus 2257 4460 MG Goes Telefoon 0113-215670 Telefax 0113-215818 Torenstraat 15 4353 AA Serooskerke Postbus 6 4353 ZG Serooskerke Telefoon 0118-592610 Telefax 0118-591325 De Rijkse groep is een organisatie die gespecialiseerd is in alle disciplines op het terrein van accountancy en be- lastingadvisering. Vanuit drie vestigingen in midden Zeeland; Middelburg, Goes en Serooskerke (W), zijn wij actief voor vele cliën ten, waaronder vrije beroepsbeoefenaren, ondernemers van het midden- en kleinbedrijf, agrarische bedrijven, in dustrieën en de non-profit sector. Onze kracht is onze regionale binding, waardoor wij lo kaal goed zijn ingevoerd. De betrokkenheid van onze des kundige medewerkers garandeert een persoonlijke en ge degen belangenbehartiging. Ter versterking van onze organisatie zoeken wij een: bedrijfskundige met affiniteit voor accountancy Binnen onze organisatie heeft u een sleutelpositie, waarin u verantwoorde lijk bent voor een goed functionerende efficiënte organisatie vanuit onze hoofdvestiging te Middelburg. Uw werkzaamheden liggen onder meer op het terrein van financieel en per soneelsbeheer, ondersteunende operationele zaken en beleidsvoorberei ding. U coördineert administratie, secretariaat en receptie en levert een es sentiële bijdrage aan de planning en organisatie van onze dienstverlening. Doel is de efficiency te vergroten en de directie te ontlasten van organisato rische en financieel-administratieve taken. U hebt zicht op de totale organi satie, rapporteert rechtstreeks aan de directie en participeert in het directie overleg. Wij vragen een bedrijfskundige opleiding op HBO- of universitair niveau en ruime managementervaring, bij voorkeur opgedaan in de accountancy. U bent daardoor bekend met zowel de (geautomatiseerde) financieel-adminis tratieve als organisatorische aspecten daarvan. Het betreft een functie die een groot beroep doet op uw organisatietalent, incasseringsvermogen, zelf standigheid en tact. Uw leeftijd ligt rond de 35 jaar. Informatie: Meer informatie over onze organisatie en deze specifieke functie is te ver krijgen bij H. D. Rijkse AA, telefoon 0118-678900. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae kunt u tot 14 da gen na de verschijningsdatum sturen naar: Accountants- en Adviesgroep Rijkse t.a.v. de heer H. D. Rijkse AA Postbus 325 4330 AH Middelburg deMeie Beatrixschool deNoordzelke Het speciaal onderwijs op Schouwen-Duiveland kent, in een samenhangende organisatie, drie scholen Met het nieuwe schooljaar hebben we nog een nieuwe collega nodig voor de Meie Sinds kort hebben we de speciale school voor basisonderwijs een nieuwe naam gegeven: de Meie. Op de school krijgen ongeveer 60 leerlingen van 6 tot 12/13 jaar basisonderwijs in 4 groepen, In een vriem delijke, maar duidelijke pedagogische sfeer proberen we de ontwikke ling van de kinderen die bij het leren problemen ondervinden, te stimu leren, De Meie werkt heel nauw samen met de andere basisscholen op Schouwen-Duiveland. Daarbij is het gezamenlijke uitgangspunt dat we zoveel mogelijk proberen de leerlingen in de gewone basischool te begeleiden. Er zijn niettemin leerlingen bij wie de onderwijsmogelijkhe den het beste tot ontwikkeling kunnen worden gebracht in een speciale school van basisonderwijs. Voor de Meie vragen we met ingang van het nieuwe schooljaar of zo spoedig mogelijk daarna een Deze leerkracht gaat samen met een andere collega een middengroep begeleiden. De vacature ontstaat, omdat de huidige leerkracht meer werk gaat doen in het samenwerkingsverband. Er is 20 uur voor deze functie beschikbaar (werktijdfactor 0,5), De vacature kan in een vast dienstverband worden aangeboden. Naast een volledige onderwijsbevoegdheid voor het basisonderwijs vragen wij van die leerkracht: ervaring in basisonderwijs, waarbij de voorkeur wordt gegeven aan leerkrachten die ervaring hebben met leerlingen die extra begeleiding nodig hebben een enthousiaste inzet om aan kinderen, nieuwe dingen te leren een actieve inbreng in een al wat langer gezamenlijk functionerend team een positieve visie op Weer Samen Naar School bereidheid tot scholing Geïnteresseerden voor de functie kunnen nadere informatie inwinnen bij de directeur de heer J. de Jong. Sollicitaties met een duidelijke motivatie kunnen ook aan hem gericht worden op onderstaand post adres. Binnen 8 dagen willen wij graag uw sollicitatie ontvangen. In de sollicitatiecommissie zitten vertegenwoordigers van de M.R. en het personeel, deMeie speciale school voor basisonderwijs Postadres: Postbus 286 4300 AG Zierikzee directeur: J. de Jong telefoon 0111 412762 Constructeur Werktuigbouw Een engineeringbureau in Vlissingen is op zoek naar een medewerker die zelfstandig werktuigbouw kundige installaties kan ontwerpen en berekenen voor projecten uit de chemie, voedingsindustrie, offshore en de energiesector. Tevens behoort het aansturen en controleren van tekenaars tot uw werkzaamheden. U bent in het bezit van een HBO- of MBO diploma richting Werktuigbouw kunde, u kunt zelfstandig en systematisch werken en heeft relevante werkervaring. U bent bereid om vakgerichte opleidingen te volgen en bent bekend met automatisering. Het betreft fulltime werk, een contract behoort tot de mogelijkheden. Info: Ronald de Bert, tel. (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen. Portier Een vrachtvervoerder in Vlissingen is op zoek naar een medewerker die het terrein kan beveiligen en bewaken, het onderhouden van contacten met chauffeurs en het verzorgen van inklaringen. U heeft een betrouwbare instelling, kan zelfstandig en nauwkeurig werken en beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Het betreft fulltime nachtdiensten, een contract behoort tot de mogelijkheden. Info: Ronald de Bert, tel. (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen. WÊ Medewerker productie Lokettiste Een op- en overslagbedrijf in Vlissingen-Oost zoekt een medewerker die de telefooncentrale kan bedienen. Het te woord staan van klanten en chauffeurs aan het loket en andere voorkomende administratieve taken behoren ook tot uw werkzaamheden. U beschikt over een goede kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, u bent stressbestendig en u heeft kennis van het programma Word. Bijvoorkeur bent u in het bezit van eigen vervoer. Het betreft een fulltime baan t/m september. Info: Ellen Sinke, tel. (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen. Een productiebedrijf in Vlissingen is op zoek IS naar een medewerker die kan werken met CNC f gestuurde machines, het in ontvangst nei van goederen en het monteren en inpakken van producten. U bent in het bezit van een LTS diploma richting metaal, u heeft bijvoorkeur ervaring met CNC gestuurde machines en u bent in het bezit van eigen vervoer. Het betreft f| fulltime werk, een contract behoort tot dej mogelijkheden. Info: Ronald de Bert, tel. (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingenjjjjk Bovenstaande functies zijn vacant voor zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaten uit alle leeftijdscategorieën. Start is in 20 jaar uitgegroeid tot een toonaangevende fullscrvice arbeidsmarktintermediair. Naast het regu liere uitzenden biedt Start een totaalpakket aan nieuwe vormen van dienstverlening. Start werkt vanuit ruim 600 vestigingen. f 4\¥ Uitzendbureau KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een bedrijf in Middelburg.Wij zijn op zoek naar een ervaren kandidaat. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van de totale administratie in Exact, ver werken van de binnengekomen post, verzorgen van de personeels- en veiligheidsadministratie en het beheren van de kantoorvoorraadadministratie.Voor deze functie weet je van aanpakken en ben je 38 uur per week beschikbaar. Kun jij per direct aan de slag? Neem dan contact op met onze vestiging. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Charlotte van Kampen Middelburg, Houtkaai 5 Financieel administratief mede werker m/v voor een accountantsbureau.Voor deze baan ben je in het bezit van minimaal een meao-diploma en ben je bereid verder te studeren. Ben jij een financieel wonder en full-time beschikbaar? Reageer dan snel.Verder zijn wij ook op zoek naar kandidaten met een afgeronde SPD-opleiding. Ben jij geïnteresserd in de financiële wereld? Kom dan eens langs! We informeren je graag over de mogelijkheden in deze richting! lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Charlotte van Kampen Middelburg, Houtkaai 5 Administratieve vakantie krachten m/v voor diverse bedrijven.Voor deze functies beschik je over een mbo-niveau. De voornaamste werkzaamheden bestaan uit agendabeheer, telefoon behandelen, secreta riële taken en het invoeren van gegevens. Heb jij de nodige computerervaring en ben je op zoek naar een leuke vakantiebaan? Kom dan snel eens langs op onze vestiging. Informatie:(0118) 41 48 70, Inez de Schipper Vlissingen, Torenstraat 5 HORECA/CATERING MAGAZIIN EN TRANSPORT Chauffeur Nationaal m/v voor een bedrijf in de regio.Voor deze functie ben je in het bezit van een rijbewijs c en CCVB. De werkzaam heden bestaan uit het laden, vervoeren en lossen van materialen. Je bezoekt meerdere adressen per dag en je hebt dag- en nachtdiensten. Het betreft een baan voor langere tijd. Geïnteresseerd? kom dan snel eens langs, lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Jessica Petiet-Burger Middelburg, Houtkaai 5 Warehouse medewerker m/v voor een bedrijf in Vlissingen-Oost. Wij zijn op zoek naar een ervaren kandidaat.Voor deze functie beschik je over een logistieke opleiding en een heftruckcertificaat.Verder heb je de nodige computerervaring. Ben jij een gemoti veerde teamplayer en full-time beschikbaar? Dan ben jij wellicht de kandidaat die we zoeken! Neem voor meer informatie contact met ons op! lnformatie:(01 18) 41 48 70, Inez de Schipper VLissingen, Torenstraat 5 SCHOONMAAK Schoonmaaksters m/v voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar gemoti veerde schoonmaakdames. Het betreft parttime functies voor 10 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van kantoorgebouwen. Ben jij gemoti veerd en weet je van aanpakken kom dan snel eens langs. Het betreft functies voor langere tijd. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Jessica Petiet-Burger Middelburg, Houtkaai 5 Schoonmakers m/v voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar kandi daten die I dag per week(de vrijdag) beschikbaar zijn voor het schoonmaken van vakantiehuisjes. Ben jij deze zomer beschikbaar? Kom dan snel eens langs! lnformatie:(01 18) 41 48 70, Chynthia Kikkert Vlissingen, Torenstraat 5 Bedieningsmedewerkers m/v voor diverse horecagelegenheden op Walcheren. Wij zijn op zoek naar gemotiveerde kandidaten. Ben jij deze zomer nog op zoek naar een leuke baan in de horeca? Stap dan snel eens bij ons binnnen! lnformatie:(0118) 67 90 30, Jessica Petiet-Burger Middelburg, Houtkaai 5 INDUSTRIE Sleutelaars m/v voor een bedrijf in Middelburg zijn wij op zoek naar technische aanpakkers.Voor deze functie beschik je over een lts-metaal opleiding en heb je ervaring in boren, kitten, draaien en het in elkaar schroeven van onder delen. Deze full-time functie is per direct en er wordt in dagdiensten gewerkt. Geïnteresseerd? Informeer bij ons naar je mogelijkheden! lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Jessica Petiet-Burger Middelburg, Houtkaai 5 tempo-team MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. AUTOSCHADE DEALER SCHADE ASSOCIATIE DSA Autoschade b.v. te Goes houdt zich als middelgroot bedrijf bezig met het schadeherstel van personenauto's voor hoofdzakelijk de "gestimuleerde schadestroom Ons bedrijf kenmerkt zich door teamgeest en innovatie. Hierdoor nemen de werkzaamheden toe, wij beschikken over een geheel nieuwe spuiterij en voorbewerkingsafdeling. Voor deze afdeling en zo ook in onze herstelafdeling, zijn wij op zoek naar team aanvullende medewerkers, Wij bieden: - een organisatie waarin praktijkervaing goed tot uitdrukking kan worden gebracht - nauwe betrokkenheid bij vernieuwingen van de bedrijfsactiviteiten. - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. - grote mate van zelfstandigheid. Als onze toekomst een volgende stap in uw carrière betekent, stuur dan uw sollicitatiebrief voor eind juni a.s. naar de directie van Autoschade DSA b.v., van Doornestraat 114462 EX Goes. Voor telefonische informatie kunt u bellen naar 0113-223549. Thuiszorg Walcheren zoekt voor het rayon Middelburg een enthousiaste voor gemiddeld 32 uren per week Onder verantwoordelijkheid van de rayonmanager van het rayon Middelburg geeft u leiding aan teams verpleging. U bent verantwoordelijk voor het klantgericht en efficiënt realiseren van de zorgverlening. U weet uw medewerkenden hiertoe steeds te motiveren. Wij bieden u een afwisselende baan, een inwerkprogramma en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg (schaal 10). Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Arts, rayonmanager, tel. 0118-655600 of de heer R. Jakobsen mevrouw C. Boeije, rayonconsulenten P&O, tel. 0118-684000. lllSllÉ U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter van de Raad van Bestuur. Uw sollicitatie dient voor 27 juni a.s. in het bezit te zijn van Thuiszorg Walcheren. Thuiszorg Walcheren staal voor een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zijn: Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichting Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Schuldhulpverlening, Thuiszorg Walcheren heeft ruim 21.000 TAS-leden, Thuiszorg Walcheren Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 ie» n o t a r i s s Knook Schot notarissen zoeken, ter versterking van hun team 1een enthousiaste fulltime NOTARIEEL MEDEWERKER (M/V) De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig ontwikkelen van transacties in voornamelijk de onroerend goed praktijk, het verzorgen van correspondentie en het verrichten van diverse nota riële werkzaamheden. Het betreft een afwisselende en dynamische functie, met verantwoorde lijkheden. Wij vragen van de sollicitanten als vooropleiding tenminste HAVO/MEAO of vergelijkbare oplei ding en de bereidheid om verder opgeleid te willen worden. Leeftijd tussen circa 20 en 25 jaar. 2. een enthousiaste parttime (20 uur) of fulltime MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (M/V) De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het verzorgen van de boekhouding, het opstellen van financiële overzichten, en het verrichten van diverse notariële werkzaamheden. Het betreft een afwisselende functie. Wij vragen van de sollicitanten: - als vooropleiding tenminste MEAO/MBA of vergelijkbare opleiding. - (enige) kennis en ervaring op het gebied van financiële administratie en - kennis van en belangstelling voor automatisering. - leeftijd tussen circa 20 en 30 jaar. Voor beide functies achten wij verder van belang: - een teamgerichte instelling: - representatief en flexibel zijn; - goede contactuele eigenschappen; - cliëntvriendelijke benadering; - inzet en nauwgezetheid; - stressbestendigheid. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mr. P.C. Knook of Mr. A.A.). Schot, Telefoon 0166-602254. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 29 juni a.s. richten aan: Knook Schot notarissen Postbus 6 4690 AA Tholen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 55