PERSONEEL OTAK CONSULENTENv PERSONEEL GEVRAAGD BLANKENBURGH PERSONEEL GEVRAAGD M^tis U bent niet voor één gat te vangen Bejaarden-/ziekenverzorgenden m/v 'De besle stuurlui staan aan wal' Waar sta jij? Kapiteins Maroff's Stuurlieden Werktuigkundigen Stagiaires Dewi ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MEEWERKEND VOORMAN/UITVOERDER (Junior-) 36 of 32 uur per week) Arbeids ^Voorziening 54 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JUNI 2000 Wij zoeken voor ons filiaal in Goes een enthousiaste VERKOPER VERKOOPSTER Met ervaring in de woningtextielbranche of opleiding daarin. Leeftijd 18 - 40 jaar fulltime parttime Wij bieden u: Afwisselend en vooral leuk werk, veel eigen inbreng Persoonlijke bediening en service zijn van wezenlijk belang in ons bedrijf Wij zoeken voor ons gordijnenatelier in Middelburg een enthousiaste GORDIJNENNAAISTER Met ervaring, en bekend zijn met moderne machines Leeftijd vanaf 20 jaar fulltime parttime Wij bieden u: Een uitdagende werkomgeving binnen een enthousiast team Als u geïnteresseerd bent, dan is de snelste manier een fax met uw CV naar 0118-650760 of stuur een sollicitatiebrief naar onderstaand adres: Blankenburgh Lange Viele 56-64 4331 LW Middelburg Voor inlichtingen kunt u bellen Peter Blankenburgh tel: 0118 -633592 TAPIJT-, GORDIJN- EN BËDDENSPECIALIST Wij zoeken voor ons OTAK filiaal in Vlissingen een enthousiaste VERKOPER VERKOOPSTER Liefst met ervaring in de meubelbranche of opleiding daarin Leeftijd 18 - 40 jaar fulltime parttime Wij bieden u: Afwisselend en vooral leuk werk, met veel eigen inbreng Persoonlijke bediening en service zijn van wezenlijk belang In ons bedrijf Als u geïnteresseerd bent, dan is de snelste manier een fax met uw CV naar 0118-650760 of stuur een sollicitatiebrief naar onderstaand adres: Blankenburgh Lange Viele 56-64 4331 LW Middelburg Voor inlichtingen kunt u bellen Peter Blankenburgh tel: 0118 -633592 trcrvly rvtmUcccn- ORGANISATIE-ARTS* Door de integratie van Avios arbo en De Twaalf Provinciën is Maetis arbo ont staan, een dynamische en sterk groeiende landelijke arbodienst. De gezonde visie van Maetis arbo op arbodienstverlening en de uitgebreide kennis van de branches: zorg en welzijn, bouw en metaal, MKB, zakelijke dienstverlening en overheid maken onze arbodienst een krachtige, veelzijdige partner en een interessante werkgever, die alle ruimte biedt voor eigen initiatief en zelfontplooiing Samen met circa 1.200 collega's werkt u actief mee aan mensgerichte, preventieve arbozorg voor de ruim 900.000 werknemers van onze klanten. Door forse groei van ons klanten bestand kunnen we uw professionele inzet goed gebruiken: wij zoeken organi satie-artsen voor de regio Breda. De uitdaging van de organisatie-arts bij Maetis arbo is het daadwerkelijk winnen van het vertrouwen van klanten en hun medewerkers Door goed te luisteren, begrip te hebben voor specifieke problemen en door adequate oplossingen aan te dragen Dat kan op fulltime basis, maar ook in deeltijd Wij zoeken afgestudeerde en zo mogelijk ervaren mannen en vrouwen metondernemersbloed. Diezich willen pro fileren als adviseur van medewerkers en management en als breed georiënteerde reïntegratie-specialist. Bij een dynamische arbodienst die zich continu verder ontwikkelt Kortom, als professional voor professionals. Bel (076) 5251713 voor meer informatie en vraag naar de heer E. van 't Geloof, regiodirecteur Of stuur uw sollicitatie met c v vóór 1 juli 2000 naar Maetis arbo, afdeling HRM. tav dhr. G. Grawden, Postbus 2197, 3800 CD Amersfoort, email: personeel@avios nl De officiële term is 'bed rijf sorts'. Deze functie wordt bij Maetis arbo echter veel breder ingevuld don bij de meeste andere arbodiensten De titel 'organisatie-arts' doet veel meer recht aan uw nieuwe, dagelijkse praktijk U kunt rekenen op een salaris tot maximaal f 140 000,- een autoregeling en andere interessante arbeids voorwaarden. Waarondereen premievrij ouder domspensioen, een WAO-hiaat- en een ziekte kostenverzekering en een volledig gefinancieerde opleiding tot bedrijfsarts Maetis arbo heeft vestigingen in de regio's. Alkmaar/Hoorn, Amersfoort/Hilversum, Amsterdam, Arnhem/Nijmegen, Breda, Eindhoven, Groningen, Haarlem/Zaandam. Heerlen/Sittard, Hengelo/Enschede, Leeuwarden, Rijswijk (Z-H), Rotterdam, Utrecht en Zwolle/Apeldoorn Tesselschadelaan 4, 3818 WD Amersfoort Cypresbaan 15, 2908 LT Capelle a/d IJssel voor de Dienst Informatievoorziening en Administratie zoeken wij op korte termijn een medewerker grootboekadministratielrapportage in een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd vacaturenummer 700 Functie-informatie De functionaris is verantwoordelijk voor het op adequate wijze bijhou den van de financiële administratie, zodat een tijdige, relevante en betrouwbare rapportage wordt verstrekt en tevens aanmaken van deze rapportage Wij zoeken een kandidaat met: Relevante opleiding op Hbo-niveau; Ervaring op het werkterrein financiële administratie; Ervaring met tekstverwerking en geautomatiseerde gegevens verwerking; Op correcte wijze om kunnen gaan mei vertrouwelijke gegevens van medewerkers en patiënten; Goede contactuele vaardigheden; Zelfstandig en in teamverband kunnen werken; Accuraat en ordelijk kunnen werken; Prioriteiten in werkzaamheden kunnen stellen; Stressbestendigheid en kunnen werken in een turbulente omgeving. Wij bieden Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 45 (minimaal 3052,- en maximaal 4961,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer R. Krabbe, hoofd DIA, telefoonnummer: (0113) 23 43 45. Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de werkplek Personeel, bestemmingsnummer 94, Postbus 106, 4460 BB Goes onder vermelding van het vacaturenummer. Vacature wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Sluitingsdatum: 24 juni 2000. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 5 juli a.s. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging. De stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorgcentrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft op korte termijn ruimte voor voor 24 uur per week tot medio november 2000, ter vervanging van zwangerschaps-/ bevallingsverlof (A); voor 32 uur per week, vanaf juli 2000 voor minimaal 2 maanden ter vervanging van ziekte (B); op de locatie Swerf-Rust in Middelburg. De functie omvat de volgende taken: - scheppen van voorwaarden voor optimale zelfstandigheid van bewoners; begeleiden van bewoners met psycho-sociale problematiek; - fungeren ais contactverzorgende van een aantal bewoners: - verrichten van verzorgende/verpleegtechnische handelingen; - verzorgen van informatie-uitwisseling met collega's. Uw profiel Wij verwachten: diploma verzorgende niveau 3 of 3-IG; goede sociale vaardigheden; goede uitdrukkingsvaardigheid; het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het afdelingsteam; flexibele inzetbaarheid volgens wisselend rooster; affiniteit met de identiteit van de stichting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.855,00 bruto per maand (salarisschaal 6). De pensioensregeling van het PGGM is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Irveline Uil, zorgcoördinator Swerf-Rust, telefoonnummer 0118-613441 De sollicitatie kunt u vóór 1 juli 2000 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v. Rianne Wattel, personeelsfunctionaris, L. Stommesweg 1, 4335 AX Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 003015 en de voorkeur voor A of B. Schrijf of mail je cv naar: postadres ft Marin Crew B V Poslbus 121 9930 AC Delfzijl (0.596)63 39 22 Marin Crew B.V. verzorgt het crewmanagement voor uiteenlopende typen schepen, zoals multipurpose-, drogeladingschepen met zelflosinstallatie en producttankers. Het DWT varieert tussen 2.200 en 10.000 en het vaargebied is voornamelijk Europa, Middellandse Zeegebied en Noord-Amerika. Op korte termijn zijn wij voor onze multipurposeschepen op zoek naar: (0596)63 39 29 e-moil crew@marincrew.nl MC MARIN CREW B.V. Wat hebben wij te bieden Goede verlofregeling: Drogelading: 12 week op/6 week af Olietankers: 8 week op /8 week af Concurrerend salaris Goede doorgroei- en promotiemogelijkheden Training en cursussen b.v. Constructie en Conserveringswerken Veerhavenweg 2a - 4485 PL Kats 0113 - 600428 - Fax0113-600466 Dewicon B.V. is een straal-, conserverings- en constructiebedrijf gericht op de waterbouwkundige markt. Onze opdrachtgevers zijn grote landelijk opererende aannemers en overheden door heel Nederland. Vanwege de toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's voor de volgende functies: voor 40 uur per week Taken Het invoeren van inkooporders in het computersysteem Het invoeren van urenverantwoording Archivering Verrichten van alle andere administratieve werkzaamheden Eisen Opleiding in een administratieve richting, MEAO-niveau Leeftijd tot ca. 25 jaar (ook schoolverlaters kunnen solliciteren) Goede beheersing van de Nederlandse taal Kennis en ervaring met Word en Excel Kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen Accuratesse en flexibiliteit Wij bieden Een prettige en moderne werkomgeving binnen een dynamisch bedrijf met ruimte voor eigen initiatieven en ontplooiing. Voor onze groeiende werkzaamheden door heel Nederland, zijn wij op zoek naar een meewerkend voorman/uitvoerder. Taken Naast het uitvoeren van de werkzaamheden, het coördineren van de werk zaamheden en overleg voeren met de opdrachtgevers. Eisen Ervaring in werkzaamheden t.b.v. waterbouwkundige werken. Te denken valt aan o.a. snij- en brandwerkzaamheden, alsmede het lassen aan diverse constructies. Het inmeten van bestaande constructies en op het werk zelf, de maatvoering van tekeningen controleren en uitzetten. Het moet geen probleem zijn om het hele jaar door regelmatig tot vaak enke le weken van huis te zijn. Bezit van VVA-1 en VVA-2 of bereid zijn dit te behalen. Rijbewijs BE. Wij bieden Naast een grote verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatieven en ont plooiing. Een prettige en moderne werkomgeving in een dynamisch bedrijf. Informatie en sollicitatie Bent u geïnteresseerd in een functie schrijf dan binnen 8 dagen een brief met curriculum vitae aan de directie van Dewicon BV, Veerhaven 2a, 4485 PL Kats. Er wordt geen prijs gesteld op reacties van werving- en selectiebureaus Arbeidsvoorziening zoekt Member of MFM Marine Division Arbeidsvoorziening Facilitair Bedrijf, Unit Poolmanagement opereert landelijk, is gespecialiseerd in detachering, poolbeheer en werving en selectie voor bedrijfsonderdelen binnen Arbeidsvoorziening en voor andere organisaties werkzaam in de arbeidsmarkttoeleiding. In verband met uitbreiding van werkzaamheden in de regio Zeeland is er momenteel ruimte voor nieuwe (junior-)consulenten die gedetacheerd gaan worden. Consulenten zijn de sleutelfiguren binnen Arbeidsvoorziening. Zij informeren en adviseren zowel werkzoekenden als werkgevers over hun mogelijkheden op de arbeidsmarkt. Zij schrijven werk zoekenden in en nemen de vacatures op. Zij brengen vraag (werk gever) en aanbod (werkzoekenden) bij elkaar en zoeken oplossingen voor knelpunten. De consulenten zijn o.a. werkzaam bij het Reïntegratiebedrijf van Arbeidsvoorziening of een Centrum voorWerk en inkomen (CWI). Uw functie. Sollicitanten die bij Arbeidsvoorziening aan de slag willen als consulent, komen in dienst als (junior-)consulent. Zij krijgen bij aanvang een contract voor 6 maanden. Bij gebleken geschiktheid volgt een contractverlenging van 12 maanden. Uw profiel. Van een (junior-)consulent verwachten wij dat deze beschikt over: - een afgeronde hbo-opleiding of aantoonbaar hbo werk- en denk niveau - goede communicatieve vaardigheden - een zakelijke instelling en overtuigingskracht - aantoonbare affiniteit met de doelstellingen van Arbeidsvoorziening - resultaatgerichtheid en inventiviteit - flexibiliteit en bereidheid om op de verschillende onderdelen te werken (binnen een straal van 100 km rondom uw woonplaats). Voor de functie junior-consulent is ervaring als consulent niet vereist. Wij bieden: - beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO van Arbeidsvoorziening - basisopleiding voor de (junior-)consulent van het Reïntegratie bedrijf of het CWI - na 6 maanden bij gebleken geschiktheid een specifiek loopbaan traject. Uw reactie. Richt uw schriftelijk gemotiveerde sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar het onderstaande adres. Hebt u vragen, neemt u dan contact op met Unit Poolmanagement, Postbus 883,2700 AW Zoetermeer. Telefoon 079 - 371 28 83 of 079 - 371 28 16. E-mail: poolmanagement@arbeidsbureau.nl. Goed dat we Arbeidsvoorziening hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 54