Stichting Arduin EE vacature stichting ter weel Helpende Zieken verzorgende Bejaarden-/ zieken verzorgenden Bejaarden-Zzieken- verzorgenden op afroep Verpleegkundige hoofdendienst Zorgmedewerkers (m/v) vacature 2051 Gastvrouwen/-heren vacature 2052 Chauffeurs m/v op oproepbasis vacature 2053 MEDEWERKER 1ISÊ2 Den Hertog 01] GUT ICT-functie m/v ZATERDAG 17 JUNI 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen vanuit de visie "de cliënt centraal". Kwaliteit staat hierbij voorop. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke medewerker een eigen inbreng heeft. Voor twee afdelingen psychogeriatrie in het verpleeghuis te Goes zijn we op zoek naar een: 32 uur per week, per zo spoedig mogelijk tot 1 maart 2001 Uw bagage: - een diploma bejaardenhelpende of helpende niveau 2 en/of beschik- king over ruime werkervaring als verpleeghulp; 32 uur per week, per zo spoedig mogelijk tot 1 januari 2001 Uw - een diploma ziekenverzorgende of verzorgende kwalificatieniveau 3 met differentiatie zorg voor ouderen, chronisch zieken of kortdurende zorg; Voor het verzorgingshuis in Krabbendijke zijn we, ten behoeve van de verpleeghuisverplaatste zorg, op zoek naar drie: I x 12 uur per week, 1 x 18 uur per week en 1 x 30 uur per week, per 15 augustus 2000 voor de duur van het substitutieproject Uw bagage: - een diploma bejaarden-/ziekenverzorgende of verzorgende kwalifi catieniveau 3 met differentiatie zorg voor ouderen, chronisch zieken of kortdurende zorg; Voor alle bovenstaande functies geldt: - zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; - goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld; - bereid zijn diensten volgens rooster te werken. Ter Weel biedt: - een salaris conform de CAO V&V; - een prettige werkomgeving met een open sfeer. Tevens zijn wij voor beide zorgcentra op zoek naar: Voor het zorgcentrum in Goes zijn wij op zoek naar een: II uur per week, per zo spoedig mogelijk tot 1 november 2000 Uw functie: U geeft leiding aan het dienstdoend verplegend en verzorgend perso neel en participeert daarnaast in de bewonerszorg. U maakt rondes langs de units en afdelingen, stelt zich op de hoogte van de toestand van de cliënten en bewaakt de kwaliteit van de verpleegkundige zorg. U neemt maatregelen in geval van calamiteiten. Uw bagage: - diploma verpleegkundige (niveau 4 of 5); - goede communicatieve vaardigheden; - gewend zijn onder druk te functioneren; - bereidheid tot het draaien van meeruren; - bereidheid tot het draaien van avond-/nacht- en met name dagdien sten in het weekend. Informatie opvragen over de functies: - helpende bij Willem Peeters, teamleider te Goes; - ziekenverzorgende bij Marjolein Nieuwenhuizen, teamleider te Goes; - bejaarden-Zziekenverzorgende bij Wim van de Meer of Jenny Geys, teamleiders te Krabbendijke; - functies op afroep in Goes bij Gert-Jan van Schelt, manager bewonerszorg te Goes en in Krabbendijke bij Joop Dieleman, manager bewonerszorg te Krabbendijke; - verpleegkundige hoofdendienst bij Gert-Jan van Schelt, manager bewonerszorg te Goes. Tel.nr. Zorgcentrum Ter Weel Goes: 0113 - 216878. Tel.nr. Zorgcentrum Ter Weel Krabbendijke: 0113 - 503240. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. voor 26 juni a.s. naar Stichting Ter Weel, afdeling P,0&0, Joannaplantsoen 1, 4462 AV Goes. De sollicitatiegesprekken voor de vacatures in Krabbendijke zullen gehouden worden op 29 juni. HOTEL WESTDUIN 50 METER VAN ZEE EN STRAND GOLDEN TULIP WESTDUIN KOUDEKERKE VLISSINGEN. een 4 sterren vergader-, zaken- en vakantiehotel op 50 meter van zee en strand met 90 kamers en 8 vergaderzalen, restaurant met 100 zitplaatsen, coffeeshop, terras en een gezellige hotelbar. Wij zijn per direct op zoek naar een meewerkend assistent-restaurantmanager Leeftijd tot 30 jaar. Heb jij een afgeronde horeca-opleiding en ervaring op dit gebied? Kan jij de restaurantmanager vervangen indien nodig? Ben jij flexibel en collegiaal? Kan jij goed organi seren en wil jij helpen de afdeling zelfstandig te runnen? Tevens zoeken wij voor ons receptieteam een collega voor 4 a 5 dagen per week en een collega voor minimaal 4 uur, afhankelijk van de drukte, in de week (parttime invalkracht). Ben jij die flexibele, representatieve, stressbestendi ge en collegiale persoon? Heb jij een afgeronde MTR0 opleiding of gelijkwaardig en ervaring in (hotel)recepties? Overtuig ons dan, en richt je sollicitatiebrief met CV aan De directie van Golden Tulip Westduin Koudekerke Vlissingen, Westduin 1,4371 PE Koudekerke. Tevens zoeken wij ter versterking van ons bedieningsteam enkele ambulante bedieningsmedewerkers voor de weekends en door de week. Westduin 1 - 4371 PE Koudekerke (Vlissingen) Telefoon 0118-552510, fax 552776 f vE-mail: westduin@zeelandnet.nl Internet: http://www.westdiiin.nl Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke handicap. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke handicap, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling en dialoog Stichting Arduin Postbus 285 4460 AR Goes Telefoon: 0113-246500 Email: info@arduin.nl Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Voor ons Mobiliteitsburo zijn we op zoek naar medewerkers, die flexibel inzetbaar zijn binnen Walcheren of de Bevelanden. Het mobiliteitsbureau fungeert als intern uitzendbureau, waarbij medewerkers worden ingezet als achtervang bij vakantie, ziekte of noodzakelijke extra ondersteuning in woningen en in de dagbesteding. U werkt op wisselende werkplekken en op wisselende tijden. Wij vragen medewer kers voor de volgende functies: Wat verwachten van een zorgmedewerker Als zorgmedewerker bent u uitvoerder van de overeengekomen zorg en/of onder steuning voor een of eerder cliënten binnen een woning, dagbesteding of bedrijf. U geeft de gewenste ondersteuning op respectvolle en professionele wijze. U bent communicatief vaardig, flexibel en u beschikt overeen diploma op minimaal MBO- nivo, bij voorkeur MBO-SPW, Z- B- of A- verpleegkundige of MBO-VZ. Een rijbewijs is gezien de gewenste mobiliteit een pré. Wat verwachten we van een gastvrouw/-heer Als gastvrouw/-heer assisteert u de cliënten bij het verrichten van werkzaamheden van huishoudelijke'aard, zoals wassen, strijken, schoonmaken, maaltijdbereiding, boodschappen doen en afwassen. Voorts assisteert u de zorgmedewerkers bij zorg-/ondersteuningsvragen t.b.v. de cliënt. U schept de gewenste sfeer en gezellig heid in de woning. U regelt de organisatorisch zaken. U bent flexibel, contactueel, stressbestendig en beschikt over een goede lichamelijke conditie. Een diploma is niet vereist. Een rijbewijs is gezien de gewenste mobiliteit een pré. Wat bieden we Voor beide functies geldt dat we medewerkers de mogelijkheid bieden om een vast aantal uren te werken variërend van 0 tot 24 uur (zorgmedewerkers maximaal 28 uur). We bieden een marktconform salaris conform de CAO-Gehandicaptenzorg, voor zorgmedewerkers maximaal FWG 35 voor de gastvrouw/-heer maximaal FWG 20. Daarnaast hebben we een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden en een intem scholingsprogramma. Voor Stichting Arduintax, het interne taxibedrijf van Stichting Arduin zijn we op zoek naar Wat verwachten we van een chauffeur Als chauffeur draagt u zorg voor het taxivervoer van cliënten van huis naar werk/dagbesteding en/of vrijetijdsbesteding. U bent cliëntvriendelijk, u heeft een klantgerichte houding en beschikt overeen rijbewijs en minimaal een jaar rijerva ring. U bent werkzaam op oproepbasis, waarbij u fungeert als achtervang bij vakan tie, ziekte en extra ondersteuning. Wat bieden we U treedt in dienst van de Stichting Arduintax. Hiervoor geldt de CAO taxivervoer. Belangstelling Heeft u belangstelling, stuur dan voor 1 juli 2000 een kort briefje plus CV naar Stichting Arduin, sector PO&O Postbus 285, 4460 AR GOES of stuur een e-mail naar PO&0@arduin.nl Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij PO&O, Petra van Leeuwen of Wilma Talstra, telefoon 0113- 246 525/526. Ai ruim 85 jaar is Den Hertog-Houten een begrip op het gebied van christelijke boeken. Momenteel werken bij Den Hertog meer dan vijfentwintig mensen. Zowel de uitgeverij als de boekhandel hebben de laatste jaren een forse groei doorgemaakt. Voor ons filiaal in Middelburg zoeken wij een die voldoet aan de volgende eisen (ook schoolverlaters komen hiervoor in aanmerking): - leeftijd ±19 jaar - in het bezit van meao- of havo-diploma - ervaring met de computer, Windows 98 - goede contactuele eigenschappen - interesse voor het boek - fulltime baan - woonachtig in Middelburg of omgeving Functie-informatie: - winkelverkoop - administratie - het bedienen van de telefoon - het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden Je sollicitatie voor deze afwisselende baan kun je vóór D.V. 7 juli 2000 sturen aan Den Hertog B.V., Postbus 150, 3990 DD Houten, t.a.v. de directie. Alle lopende sollicitaties blijven gehandhaafd. Telefonische inlichtingen bij Ineke Goetheer, tel. 0118-612486, privé tel. 0113-233553. boekhandel Segeersstraat 30 - Middelburg Wij vragen voor z.s.m. een onderhouds monteur/ chauffeur Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van het rijbewijs BC(E). Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen rich ten aan onderstaand adres. KOLE TRANSPORT Postbus 12, 4420 AA Kapelie Hendrickx Constructie Ossendrecht BV Vacatures: Montage medewerker Leeftijd 18 tot 25 jaar Geen hoogtevrees Rijbewijs B/E (Leerling) Constructie bankwerker/lasser Leeftijd ±17 tot 20 jaar LTS-opleiding Mig/Mag lassen Gelieve sollicitatie te richten aan: Hendrickx Constructie Ossendrecht BV T.a.v. dhr. F. Hendrickx/ Postbus 57 - 4640 AB Ossendrecht Werken bij één van de grootste werkgevers in ZeelaU igiff Wonen in een landelijke omgeving met een uitstekend voorzieningenniveau en werken bij ROC Zeeland. ROC Zeeland is na een fusieproces op 1 januari 1997 van start gegaan. Wij zijn nu drie jaar op weg. Na een grondige evaluatie en strategische verkenning ligt de nieuwe organisatiestructuur vast: een organisatie met vier vestigingen, enige diensten en een centraal bureau. Er is evenwicht tussen de centrale en decentrale bedrijfsprocessen. Kortom ROC Zeeland kan gezien worden als een stabiele professionele organisatie. In de komende jaren wordt er volop gebouwd om, in nieuw- en verbouw, de gekozen visie en organisatiestructuur ook in onze huisvesting door te trekken. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's om, samen met ons, aan deze ontwikkeling de vereiste vorm en inhoud te geven. We hebben behoefte aan medewerkers die gestimuleerd worden door nieuwe ontwikkelingen en beschikken over een ondernemende mentaliteit. Het Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland richt zich op middelbaar beroepsonderwijs, educatie (BVE) en contractactiviteiten. Met ruim 800 medewerkers is ROC Zeeland een van de grotere werkgevers in Zeeland. ROC Zeeland kent een zeer breed en gevarieerd aanbod van opleidingen. Door het gebruik van eigentijdse leermethoden en leermiddelen wordt gewerkt aan onderwijskundig maatwerk. Leerlingbegeleiding speelt hierbij een belangrijke rol. Innovatie en productontwikkeling krijgen bij ROC Zeeland veel aandacht. In deze ontwikkeling speelt Informatie- en Communicatie Technologie een belangrijke rol. ROC Zeeland profileert zich als kenniscentrum voor de regio. Inmiddels is binnen ROC Zeeland een dienst ICT opgericht die als zelfstandige unit op basis van interne klant/leverancier verhoudingen diensten verleent aan alle onderdelen van de organisatie. In deze uitdagende werkomgeving waar ruimte is voor nieuwe ontwikkelin gen is het leveren van kwaliteit een voorwaarde. Evenals klantgericht werken en herken baar zijn binnen de organisatie. Ons motto is: Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen. Wij zijn op zoek naar collega's om aan de dienst ICT vorm en inhoud te geven. Daarbij willen we graag kennismaken met kandidaten voor: Herhaalde p r o e p Support coördinator/regionaal wijzigingsbeheerder Hoofdtaken verricht beleidsondersteunende taken op het gebied van de ontwikkeling, implementatie, beheer, onderhoud en aanpassing van de ICT-organisatie geeft leiding aan projecten voor infrastructurele wijzigingen organiseert in overleg met de helpdesk-coördinator de ondersteuning binnen de regio Functie-eisen Een MBO- of HBO-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau bij voorkeur in de richt ing informatica/computertechniek. Enige jaren ervaring in systeerrv/netwerkbeheer is vereist. Ervaring met projectmatig werken strekt tot aanbeveling. Het functieniveau is schaal 8. ROC Zeeland hecht aan open en eerlijke communicatie. Wij bieden onze medewerkers ruime ontplooiingskansen. Naast goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden hebben we een ruim pakket employee benefits zoals mogelijkheden voor kinderopvang, deelname aan het PC-privé project, premiesparen, studiefaciliteiten e.d. Als uw interesse is gewekt kunt u bij ons secretariaat (0118 - 49 22 22) een informatie pakket opvragen. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. In het kader van het doelgroepenbeleid nodigt ROC Zeeland nadrukkelijk personen die behoren tot de doelgroepen allochtonen, vrouwen en arbeidsgehandicapten uit om te solliciteren. Wij nodigen u uit uw sollicitatie inclusief CV vóór 30 juni 2000 te zenden aan: ROC Zeeland, t.a.v. dhr. W. Maaskant, hoofd CA-P&O, Postbus 322, 4380 AH Vlissingen. Hij is ook bereid om nadere informatie te verstrekken. U wordt verzocht om op de envelop aan te geven dat het een sollicitatie betreft. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie IN ROC Zeeland is een instelling waar 8.000 leerlingen middelbaar beroeps onderwijs volgen in de technische, nautische, eco-nomische en dienstverlenings-en gezondheidszorg richting. De instelling biedt hierin ongeveer 500 door de minister van onderwijs erkende be roe pskwal if i caties Verder volgen 4 000 leerlingen opleidings programma's in de volwassenen-educatie, w.o. mavo, havo, vwo. Daarnaast nemen jaarlijks 5 000 cursisten op haar vesigjngen in Vlissingen, Middelburg, Goes, Zierikzee en Tholen deel aan contract-activiteiten. 825 medewerkers leveren hun bijdrage aan de instellingsmissie iedereen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 51