PERSONEEL «ces V ViUtUJIxM ZeelandNet 'tZxndpirt telefoniste receptioniste m|v Z Zeeuwland INVALKRACHTEN LOONTJENS BILJARTMAKER/ CHAUFFEUR m/v Productieleider (m/v) Arbeids Bureau Vï PHILADfc^ Z0RGKUNDIGEN (m/v) 48 vacatures ook op interne!: nww.pzc.fi/ powered by JobTrack nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JUNI 2000 lii 'tfii ZeelandNet is een full-service Internetprovider die zich met name richt op de rêgio Zeeland en aangren zende gebieden. Naast het diverse aanbod van Internet-abonnementen, verzorgt ZeelandNet de inhoud van websites, filmmateriaal voor Internet, Delta TV en commercials en houdt ZeelandNet zich bezig met de ontwikkeling van applicaties die de toegankelijkheid en het gebruik van Internet vergroten en veraangenamen. Gezien de snelle groei van ZeelandNet en haar producten en diensten, bestaat er op alle afdelingen van ZeelandNet constant behoefte aan bekwame en enthousiaste medewerkers. Veelzijdige Systeembeheerder Voor de afdeling Technische Dienst en Extern Systeembeheer zoeken wij drie veelzijdige medewerkers (m/v) full-time (40 uur per week) Taken: Het installeren van Cisco en Linux routers bij klanten Het onderhouden van Novell- en NT-netwerken van klanten Storingen in het kabelmodemnetwerk analyseren en oplossen Het installeren van kabelmodems Functie-eisen: Technische opleiding op minimaal MBO niveau Aantoonbare ervaring met netwerken Zelfstandig, maar kan ook goed in teamverband werken Enthousiast, collegiaal Representatief, klantgericht Geen 9 tot 5 mentaliteit Kennis van LINUX, Novell en NT Arbeidsvoorwaarden: Als systeembeheerder die bij ZeelandNet succesvol is heb je een goed inkomen, waarbij persoonlijke voorkeuren flexibel kunnen worden ingevuld, rij je in een auto van de zaak die je ook privé kan gebruiken en beschik je thuis ook over een volledig geoutilleerde werkplek. Kortom ZeelandNet zorgt er voor dat je optimaal kunt functioneren en lekker in je vel zit. Als je denkt te voldoen aan de gestelde eisen of je denkt dat je een goed eind op weg bent om aan de eisen te kunnen voldoen, solliciteer dan door het sollicitatieformulier (www.zeelandnet.nl/zldinfo/vacature) volledig in te vullen. Daarnaast kun je ook een e-mail (met je complete CV) sturen naar personeelszaken@zeelandnet.nl Wil je meer informatie over deze functie bel dan met de afdelingscoördinator Erik Maranus of met de manager personeel en organisatie Jan Bakker. Telefoon ZeelandNet 0113-377778. Camping De Zandput te Vrouwenpolder en Vakantiepark Zeebad te Breskens zijn onderdeel van Roompot Zeeland Vakanties. Wij zijn op zoek naar enthousiaste medewerkers voor de volgende functies: Camping De Zandput is voor haar horecagelegen heid in de periode juli/augustus op zoek naar Bedieningspersoneel m/v voor het bedienen van gasten, het afnemen van tafels en diverse schoonmaakwerkzaamheden. Snackbarpersoneel m/v voor het bakken van friet en snacks, het afnemen van bestellingen en diverse schoonmaak werkzaamheden. Heb je zin in één van deze afwisselende banen met leuke collega's? Neem dan contact op met Lex Mulder, tel.: 0118-597215. Vakantiepark Zeebad is voor haar supermarkt per direct op zoek naar Caissières m/v voor kassawerkzaamheden, het aanvullen van winkelgoederen en de prijsbewaking. Ben je tussen de 16 en 22 jaar en heb je een servicegerichte instelling? Neem dan contact op met Cees Bergmans, tel.: 06-53643496. r Zeeuwland te Zierikzee is actief op het gebied van wonen. Zeeuwland beheert op Schouwen-Duiveland ca. 4.000 woningen. De activiteiten zijn gericht op nieuwbouw, verbouw, onderhoud en verhuur, maar ook op dienstverlening en verkoop van onroerend goed. Bij Zeeuwland werken ruim veertig medewerkers in een klantgerichte organisatie. Voor onze receptie zoeken wij een voor 36 uur per week. Uw takenpakket is veelzijdig. U bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten. U ontvangt bezoekers en verwijst hen door. Tevens bedient u de telefooncen trale en verricht u tekstverwerkingswerkzaamheden. Voor deze functie heeft u nodig: een opleiding op MAVO/HAVO-niveau, een klantgerichte instelling, goede omgangsvormen en ervaring met Microsoft Office. U woont in Schouwen-Duiveland of bent bereid zich er te vestigen. Wij bieden u arbeidsvoorwaarden volgens de c.a.o. voor personeel in dienst van woningcorporaties. Afhankelijk van leeftijd en ervaring ligt het salaris tussen 3.369 en 3.935 bruto per maand. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen zeven dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Zeeuwland t.a.v. de heer mr. A.MJ. de Ceuster, Postbus 82, 4300 AB Zierikzee, onder vermelding van sollicitatie op de envelop. Telefoon 0111 418 080 Telefax 0111 418 081 Kerkhof 1 4301 BZ Zierikzee Postbus 82 4300 AB Zierikzee zoekt voor het begeleiden van cliènten voor diverse locaties van 0 tot 36 uur per week A. locatie kinderdagcentrum 'de Zunneguus' te Goes B. locatie Pyntoren- en Zonnebloemstraat te Goes C. woningen voormalige Karnemelkshoeve te Goes D. nummer 9 (kadoshop/tearoom) te Goes E. dage. Brugzicht te Zierikzee (specifieke zorg t.b.v. meg-groep alsmede kinderboerderij) De functie vereist theoretische kennis, aangevuld met algemene praktische ervaring t.a.v. het begeleiden van mensen met een verstandelijke handicap. Voor de functie wordt een opleiding op minimaal LBO-niveau noodzakelijk geacht. De functie brengt met zich mee dat er gewerkt wordt op onregelmati ge tijden (b.v. avonden en weekenden) Locatie C. begeleidt cliënten die hun reguliere zorgvraag graag ingevuld zien in een christelijke woonomgeving. De salariëring en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de c.a.o. Gehandicaptenzorg (DTG) op basis van de kern-functie assistent begeleider. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met: Locatie A:Toine Gulden tel. 0113-273333 Locatie B: Lian Nuyten tel. 0113-273333 Locatie C: Lianne Timmerman of Rienk den Toonder tel. 0113-273333 Locatie D: Désirée Weemaes tel. 0113-228575 Locatie E: Winfried van Westen tel. 0111-413724 Is uw interesse gewekt en wilt u voor één of meerdere locaties in aanmerking komen, dan verzoeken wij u vóór woensdag 28 juni a.s. een schriftelijke solli citatie te sturen met duidelijk de vermelding locatie A, B, C, D en/of E. Sollicitaties kunt u richten aan: Stichting het Gors, R. Anthonisse - Personeelsfunctionaris, Postbus 2160, 4460 MD Goes. Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden: een hoogwaardige begeleiding en verzorging die is afgestemd op de unieke mogelijkheden en wensen van onze cliënten, een klimaat waarin groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op de begeleiding bij wonen - leren - werken - recreëren. Wij doen dit op verschillende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. LOONTJENS Automaten een toonaangevend bedrijf in de recreatieve sector, brengt o.a. kwaliteitsmerken biljarts, voetbalspelen en speelautomaten op de markt. LOONTJENS AUTO MATEN LOONTJENS Biljarts is marktleider op het gebied van biljarts in Nederland en Belgie. Wij vragen voor onze bedrijf zo spoedig mogelijk in een fulltime dienstverband een Functie-inhoud De hoofdtaak van de biljartmaker-chauffeur bestaat uit het onderhouden, installeren en reviseren van biljarts en het plaatsen van speelautomaten De biljartmaker-chauffeur werkt zowel op locatie, als in de werkplaats in Middelburg. De biljartmaker-chauffeur werkt samen met een collega, met wie hij een team vormt. Als medewerker op locatie is hij het beeld van het bedrijf naar buiten Fabrikant Roothaert biljarts Dam 2i 4331 GE Middelburg Tel. 0118 - 634400/611455 Wij bieden een degelijke opleiding tot biljartmaker zeer afwisselende functie met een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden Functie-eisen een afgeronde vakopleiding (LTS, bij voorkeur meubelmaker of houtbewerker); ruime belangstelling voor het vakgebied; goede handvaardigheid en creativiteit; goede en positieve instelling; dient zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken bereidheid tot werken in onregelmatige uren; woonachtig in Zeeland; beschikken over rijbewijs B/C; chauffeursdiploma of de bereidheid deze te halen; goede fysieke gesteldheid. Spreekt de functie je aan en voldoe |e aan de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief met CV naar Loontjens Automaten B.V, Postbus 456, 4330 AL Middelburg, of bel voor een nadere afspraak met afd Personeelszaken, tel.nr. 01 18-634400. VLISSINGEN TERNEUZEN GOES Mercuriusweg 12 - Postbus 140 - 4380 AC Vlissingen ADZ b v. is een van de grotere dienstver lenende organisaties in Zeeland ADZbv heeft circa 300 medewerkers in dienst die werkzaam zijn in drie vestigingen, nl. Vlissingen, Terneuzen en Goes. ADZ b.v. heeft vijf productieafdelingen Administratiekantoor (w.o. Stichting Administratiekantoor Schelderegio), Data-entry en mailmgen, Kopieerservice, Drukkerij Grafische nabewerkingen. Tevens is er een afdeling Detacheringen (mede op basis van total-care) en een ADZ-flex b v waann ondergebracht diverse arbeidsgewennmgs- trajecten. Binnen de organisatie nemen de nieuwe technieken zoals digitalisering en datacommunicatie een prominente plaats in. ADZbv iseenbednjf dat opereert ten behoeve van de nWsw. Voor hel administratiekantoor in onze vestiging Terneuzen zijn wij op zoek naar een (voor 18 of 36 uur per week) Deze functionaris geeft tevens leiding aan het administratiekantoor in vestiging Vlissingen en aan de Stichting Admini stratiekantoor Schelderegio. Hij/zij wordt daarbij geassisteerd door een assistent- productieleider en een teamleider. De totale afdeling omvat circa 25 Fte's. De werkzaamheden bestaan uit onder andere bedrijfs- en loonadministraties, IB- service en secretariaatswerkzaamheden voor derden. Uw belangrijkste taken zijn: Leiding geven aan en motiveren van de assistent productieleider en de team leider. Indirect leiding geven aan de mede werkers. Productieleiding. Relatiebeheer van bestaande klanten. Actief acquireren. Uw profiel luidt daarom: Opleiding, kennis en ervaring op HBO-niveau (bv. HEAO-BE of SPD). Commercieel talent. Enige jaren ervaring in een relevante functie. Uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. Leidinggevende capaciteiten. In verband met de inhoud en de aard van de functie wordt een uitgebalan ceerde persoonlijkheid gevraagd. Wij bieden: Een jaarcontract dat na gebleken goed functioneren kan resulteren in een vast dienstverband. Een arbeidsvoorwaardenpakket ge baseerd op de rechtspositie van de gemeente Vlissingen. Een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring van S9. Selectieprocedure: De selectie zal worden uitgevoerd door een selectieteam, waarin ook de OR is ver tegenwoordigd. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Informatie: Nadere informatie over deze functie is te verkrijgen bij de bedrijfsleiding, de heren A. Achterhuis en A. van den Dool. Tel. 0118-417910. Reacties: Voor 30 juni 2000 a.s. aan ADZ b.v., t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 140, 4380 AC Vlissingen. Deze week bij het Arbeidsbureau VRACHTWAGENCHAUFFEUR Voor een transportbedrijf zijn we op zoek naar een chauffeur die bloemen transpor teert naar Frankrijk. U werkt van maan dag tot donderdag. U bent in het bezit van rijbewijs C. Het diploma CCV-b is een pre. Meer informatie bij Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. Vacaturenummer 37861-00. SHOVELMACHINIST Voor een verhuur- en baggerbedrijf zijn wij per direct op zoek naar meerdere machinisten voor afmaakwerk in de regio Rijnmond. U kunt zelfstandig werken met een shovel en u hebt aantoonbare ervaring met een shovel, bulldozer of hydraulische kraan. U bent flexibel t.a.v arbeidstijden en u hebt het rijbewijs B. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -412953. Vacaturenummer 38276-00. AANKOMEND CHEF WERKPLAATS Voor een autobedrijf op Schouwen- Duiveland zoeken wij per direct een aan komend chef werkplaats. U hebt een af geronde opleiding tot monteur en meer dere jaren aantoonbare ervaring. Ook hebt u de bevoegdheid om auto's APK te keuren. Daarnaast bent u in het bezit van het rijbewijs B. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierik zee, tel. 0111 -412953. Vacaturenummer 38236-00. METSELAAR Voor een groot metselbedrijf zijn wij per direct op zoek naar een bij voorkeur erva ren metselaar voor diverse projecten in de Randstad. Vervoer wordt geregeld vanuit Schouwen-Duiveland. Een bouw opleiding is een pre. U woont op Schouwen-Duiveland of Goeree-Over- flakkce. Meer informatie bi) Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -412953. Vacaturenummer 36103-00. RIJWIELMONTEUR Voor een van onze relaties in Goes zijn wij op zoek naar een rijwielmonteur die ervaring heeft in deze branche en/of tech nische feeling heeft voor dit beroep. De werkzaamheden bestaan uit stellen, richten, repareren, monteren van fietsen, mountainbikes en racefietsen en advise ren. Aleer informatie bij Ciska de Böck, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113 - 240500. Vacaturenummer 38286-00. VERKOPER Voor een meubelzaak in Goes zoeken wij een verkoper. Het betreft een functie voor 10 tot 15 uur per week, bij ziekte en vakantie in overleg meer uren. In de toe komst is uitbreiding van uren mogelijk. Meer informatie bij Ciska de Bock, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113 - 240500. Vacaturenummer 3S024 - 00. VERKOPER/HULPVERKOPER Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar een enthousiaste verkoper en hulpverkoper. U adviseert een jong publiek, u bent modegevoelig en com municatief. Het betreft een functie voor 20 uur per week, inclusief koopavonden en zaterdagen. Meer informatie bij Ciska de Böck, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 35115-00. ERVAREN ELEKTROMONTEUR Voor een bekend installatiebedrijf zoeken wij per direct een ervaren elektromon- teur. De werkzaamheden bestaan onder meer uit aanleg, onderhoud en reparatie van elektrotechnische installaties bij par ticulieren en bedrijven. Op termijn is een bedrijfsovername mogelijk. Een afgeron de opleiding tot elektromonteur (sterk stroom) en meerdere jaren aantoonbare werkervaring zijn vereist voor deze functie. Meer informatie bij Michel Breinen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 -412953. Vacaturenummer 35742-00. MEDEWERKERS BEDIENING Voor restaurants, hotels en strandpavil joens op Walcheren zoeken wij gemoti veerde, representatieve medewerkers voor de bediening. Het betreft zowel seizoenscontracten als jaarcontracten. Meer informatie bij Patrick Braam of Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middel burg tel. 0118 - 683400 voor vacatures in de regio Middelburg of Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0118 - 421500 voor vacatures in de regio Vlissingen/Souburg. Vacaturenummer 34635-00. KOKS Voor diverse bedrijven op Walcheren zoeken wij voor het zomerseizoen zelf standig werkende koks. Een afgeronde SVH-opleiding 3e restaurantkok is ver eist. U bent gemotiveerd en u hebt een frisse kijk op de hedendaagse keuken. Meer informatie bij Patrick Braam of Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburg tel. 0118 - 683400 voor vacatures in de regio Middelburg of Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, tel0118 - 421500 voor vacatures in de regio Vlissingen/Souburg. AFWASHULPEN/MEDEWERKERS FRITUUR Voor diverse bedrijven op Walcheren zoeken wij voor het zomerseizoen afwas- hulpen en medewerkers frituur voor het bakken van snacks en het verkopen van ijs. Meer informatie bij Patrick Braam of Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburg tel. 0118 - 683400 voor vacatures in de regio Middelburg of Maria Grims, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0118-421500 voor vacatures in de regio Vlissingen/Souburg. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Stichting Philadelphia Zorg: een landelijk werkende organisatie die concrete ondersteuning biedt aan mensen met een handi cap. De vestiging MIDDELBURG zoekt voor die ondersteuning, in de Agaat en rondom in de ove rige vestigingen INVALCONTRACT op 0-uren basis Taken: Uitvoering geven aan de dagelijkse zorgverlening en ondersteuning aan de zorggebruikers. Het uitvoering geven aan moderne vormen van ondersteuning, conform taak- en bevoegdhedenomschrijving zorgkundige Philadelphia Zorg. Het maken van goede afspraken met de zorggebruiker met het oog op voort gang in zijn/haar contacten. Functie-eisen: Hart voor de zaak hebben en uitzien naar een uitdaging. (In) opleiding op MBO-niveau, waarbij wat ervaring in het begeleiden mooi zou zijn. Juiste eigenschappen als: stressbestendig, flexibel, inzicht in groepsproces sen, gevoel voor humor en de nodige sociale en creatieve vaardigheden. Zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken in wisselende diensten. Flexibiliteit v.w.b. inzetmogelijkheden. Een positief christelijke levensovertuiging. Geboden wordt: Een prettige baan in een kleinschalige woonvoorziening, midden in de wijk Dauwendaele. Een aanstelling in een uitdagende baan, met een salaris, conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen Gehandicapten. Een kans om door te groeien naar een baan met mogelijkheden. Meer informatie nodig? Bel met Jacco Geuze of Jan Wind, tijdens kantooruren: 0118-617122. Sollicitaties s.v.p. schriftelijk vóór 26 juni 2000, te richten aan Philadelphia Zorg Middelburg - Jan Wind, p/a Turkoois 25 - 4337 MV Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 48