SEATEC HKPD PERSONEEL ALLROUND MONTEUR Universitaire Propedeuse MARKTMEESTERV/M V.C.Z. bv Verpleegkundige (HOOFD) UITVOERDER-WONINGBOUW Dienst Bedrijfsbetrekkingen ■iffezeeh n wf inr TlT i rfn i ii i# <Jb 1 1 inr 1 Sbi® mi mm U neemt uw werk zeer serieus secretaresse VLEESBEWERKER INPAKKER Commercieel medewerker m/v AejRIMARkl i MD 44 Vacatures ook op internet: mvw.pzc.nl poweredbyJobTrack.nl stichting huiskamerproject voor druggebruikers De Stichting Huiskamerproject voor Druggebruikers is een dagcentrum voor harddruggebruikers. Doelstelling is bezoekers te stimuleren met of via beëin diging van hun verslaving een maatschappelijk geïntegreerd leven te leiden. Dit trachten we te bereiken met methadonverstrekking, opvang, hulpverle ning, dienstverlening, zorgverlening, activiteiten, straathoekwerk en woonbe geleiding. In verband met vertrek van de huidige verpleegkundige zoeken wij voor de medische afdeling per 1 augustus 2000 een voor de methadonverstrekking 12 uur per week (v/m) De kerntaken van de medische afdeling zijn: methadonverstrekking, medisch spreekuur en spuitomruil. Rondom deze taken vinden tal van activiteiten plaats zoals: eenvoudig medisch onderzoek en medische handelingen, voor lichting geven over Soa/Aids, gezondheidsbevordering en ondersteuning van cliënten. De medische afdeling is drie ochtenden per week geopend. Het wer ken in het HKPD is werken in een klein betrokken team. Wij zoeken eèn enthousiaste medewerker met als opleiding HBO-V of MBO-V of MDGO-vp. Zelfstandig kunnen werken, standvastig zijn en goed kunnen communiceren is noodzakerlijk. Basale kennis van verslavingsgedrag en in- fectieziekten/soa-aids in relatie tot druggebruik is een pre. Wij bieden aan de nieuwe medewerker een werkkring op tijdelijke basis van 12 uur per week, waarbij een vaste aanstelling tot de mogelijkheden behoort. Werken in het HKPD is werken met een actuele visie op verslavingszorg. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ; opname in pensioenfonds PGGM; salariëring: minimaal 3084,- (inpassingsnummer 11) en maximaal 4649,- (inpassingsnummer 28) bruto per maand op fulltime basis. Informatie kunt u vragen bij Marije Halfwerk of Kitty Campfferman 0118- 419916. Sollicitaties kunt u richten aan het HKPD binnen 14 dagen na plaatsing t.a.v. R. Haeck, directeur. C. Buskenstraat 99, 4381 LC Vlissingen. Underwater Systems b.v. is een groeiend bedrijf gespecialiseerd in onderwaterapparatuur voor de offshore- en baggerindustrie en een onderdeel van de Noordhoekgroep. Seatec heeft de volgende vacature: m/v Uw functie bestaat uit: Het bouwen en inbedrijfstellen van apparaten en systemen, als mede het verrichten van service werkzaamheden op locatie. De kandidaat dient te beschikken over goede contactuele eigen schappen en sociale vaardighe den. Tevens dient er geen bezwaar te zijn tegen het verrichten van werkzaamheden buiten de nor male arbeidstijden en werken in het buitenland. Wij bieden: Een positieve en collegiale werksfeer, een baan met grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid binnen een enthousiast team met goede arbeidsvoorwaarden. Uw profiel: MBO niveau en/of praktijkerva ring. Minimaal 3 jaar praktijkervaring in de machinebouw. Ervaring met verwerking van roestvast staal (constructie werk/lassen. Kunnen werken met een hoge mate van nauwkeurigheid. Ervaring met hydraulica syste men is een pre. Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is een pre. Uw reactie: Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken richten aan Seatec Underwater Systems B.V., Postbus 3571 3264 ZH Nieuw-Beijerland, t.a.v. mevrouw L. Roes. Informatie: Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij onze bedrijfscoördinator de heer R. J. de Gelder, telefoon: 0186-691616. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT De Nederlandse Bouw Unie te Etten-Leur is een dyna mische ISO 9001 gecertificeerde bouwondernemer die zich voornamelijk richt op de woning- en utiliteitsbouw in Brabant en Zuid-Holland. Vanwege de groei die ons bedrijf doormaakt zijn wij dringend op zoek naar een: Een ervaren collega die als spil op een project de voort gang, veiligheid en kwaliteit hiervan behartigt Ook draagt hij zorg voor het onderhouden van de contacten met onderaannemers en leveranciers. ZATERDAG 17 JUNI 2000 gezond verstand praktische kennis en inzicht minimaal MTS niveau ervaring met de uitvoering van projecten en organisatie op de bouwplaats teamgeest goede contactuele eigen schappen goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid Een dynamische ongedwongen werkomgeving uitgerust met de benodigde voorzieningen, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder een auto van de zaak en alle mogelijkhe den om u verder te ontwik kelen. Voor eventuele vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Vermeulen Telefoon: (076) 502 28 88, felefoon privé: (076) 561 13 96. Kandidaten kunnen hun handgeschreven sollicitatie richten aan: Nederlandse Bouw Unie b.v. Postbus 110, 4870 AC ETTEN-LEUR Uj Wij zijn op zoek naar een DE ORGANISATIE Voor de warenmarkt op dinsdag en de consumentenmarkt op zaterdag zijn afwisselend drie marktmeesters beschikbaar. Een marktmeester draait één keer per week de waren markt en één keer per drie weken de consumentenmarkt De twee andere markt meesters draaien één keer per drie weken de consumentenmarkt De marktmeesters maken deel uit van het bureau reiniging- en marktbeheer van de afdeling stadsbeheer. Als marktmeester houdt u toezicht op de markt en u treedt zonodig op bij overtreding van de marktverordening. U controleert de standplaatsen, int marktgelden, regelt de stroomvoorziening, verdeelt de vrije plaatsen en verloot standwerkplaatsen. U opent en sluit de toegang tot de markt voor het autoverkeer. Wij zoeken een marktmeester voor de consumentenmarkt (zaterdag). De werktijden zijn één keer per drie weken op zaterdag van 06.00 - 09.00 uur en van 15.30 - 18.00 uur. In de tussenliggende uren dient u beschikbaar te zijn voor calamiteiten. Deze functie is gemiddeld 1,8 uur per week. U beschikt over een voltooide opleiding op VMBO-niveau, aangevuld met het N.V.M.- diploma Marktmeester. U bent in staat om zelfstandig te werken en u kunt zich zowel mondeling als schriftelijk helder uitdrukken. Sollicitanten die bereid zijn de opleiding voor marktmeester te volgen, kunnen ook sollicite ren. De opleiding duurt ongeveer 20 lesdagen.Wij betalen in dat geval de opleidingskasten. Sollicitanten die ook ruimte hebben om af en toe in te vallen voor de vaste marktmeester van de warenmarkt (dinsdag) genieten de voorkeur. ONS AANBOD Wij bieden u voor deze werkzaamheden een bruto maandsalaris dat, afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 201,- en maximaal f319,- bedraagt De vergoeding voor consignatie en onregelmatigheid is in deze vergoeding verwerkt DE PROCEDURE Uw belangstelling voor deze functie kunt u kenbaar maken door binnen 14 dagen een brief te zenden aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer 2353.088. Nadere informatie over de inhoud van de functie krijgt u van de heer ing.W.J.J. de Koning, chef stadsbeheer, telefoon 0113-249770. Informatie over de procedure kunt u inwinnen bij de heer mr.J.C.G. Schouten, personeelsconsulent, telefoon 011$-249634. Voorkeursbeleid. Wij streven naar een ambtelijk apparaat dat een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheids groepen vragen wij dan ook nadrukkelijk te solliciteren als zij menen aan de functie-eisen te voldoen. AcqoMtie nc lar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Hogeschool Zeeland De Dienst Bedrijfsbetrekkingen van de HZ onderhoudt ook de contacten met universiteiten. Al et de Erasmus Universiteit Rotterdam en de Universiteit van Twente is afgesproken dat de universitaire propedeuse voor de opleidingen Nederlands Recht van de Erasmus Universiteit en Elektrotechniek, Scheikundige Technologie en Werktuigbouwkunde van de TU-Twente aan de HZ gevolgd kunnen worden. Nederlands Recht wordt als deeltijdopleiding in de avonduren aangeboden. De andere propedeuses zijn voltijdopleidingen. Toelating VWO- of HBO-diploma Nadere informatie Of de opleidingen daadwerkelijk worden georganiseerd hangt af van de belangstelling. Ir. J. van Donselaar Tel. 01 18-489150 (tijdens kantooruren) Wie in Vlissingen een van bovenstaande universitaire propedeuses wil volgen kan dat per e-mail E-mail:Jdonsel@mail.HZeeland.nl of via onderstaande antwoordcoupon vóór 26 juni a.s kenbaar maken. Ik heb belangstelling voor de propedeuse (de studie van keuze aankruisen): O Nederlands Recht O Scheikundige Technologie O Elektrotechniek O Werktuigbouwkunde Postcode woonplaats Telefoon Deze coupon in een gesloten envelop ongefrankeerd sturen naar: HZ Propedeuse Universitaire Opleidingen, ta.v Ir.J. van Donselaar. Antwoordnummer 320, 4380 WB Vlissingen. Het Zorgcluster Snijdend is op zoek naar een voor een contract van 36 uur per week voor onbepaalde tijd vacaturenummer 701 Functie-informatie De secretaresse is verantwoordelijk ir de secretarièle ondersteuning van de clustermanager en medisch coördi nator van het Zorgcluster Snijdend en (mede) verantwoordelijk voor de goede voortgang van de werkzaamhe den op het secretariaat zorg, We zoeken een secretaresse die er haar hand niet voor omdraait om: een vergadering te regelen, te notuleren en de voortgang te bewaken; zelfstandig brieven uit te werken, een eenvoudige administratie op te zetten, de post te behandelen, de agenda te beheren en die kan organiseren, regelen, signaleren en bewaken; te zorgen dat de archieven actueel en toegankelijk zijn, haar prioriteiten te stellen en zonodig te anticiperen op eisen en verwachtingen van anderen Wij zoeken een kandidaat die: een algemene opleiding heeft op minimaal HAVO-niveau, aangevuld met MEAO-secretarieel of Schoevers; ervaring heeft als secretaresse in een (middel)grote organisatie; ervaring heeft met tekst- verwerkende apparatuur; een flexibele opstelling heeft, met een groot vermogen tot creatief OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN mensen aan het werk voor mensen en zelfstandig handelen in onverwachte situaties en die om kan gaan met vertrouwelijke informatie. Wij bieden Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 35 (minimaal 2894,- en maximaal 4198,-) Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer A. de Viet, clustermanager van het zorgcluster Snijdend, telefoonnummer: (0113) 23 44 42. Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de werkplek Personeel, bestemmingsnummer 94, Postbus 106, 4460 BB Goes onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum: 12 juni 2000 Sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdagochtend 15 juni 2000 Vlees Combinatie Zuid-West b.v. is een onderneming met vestigingen in Goes, Terneuzen en Vlissingen. Wij zijn al bijna 20 jaar gespecialiseerd in verzorgen van vers kwaliteitsvlees voor horeca, grootkeuken en instellingen in geheel Zeeland. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een en een die zelfstandig kunnen werken Wij bieden: bijgebleken geschiktheid een vaste baan een salaris volgens C.A.O. prettige werksfeer zelfstandig werken. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u uw. telefonisch reageren of een schriftelijke sollicitatie zenden aan: A.plesmanweg 10 4462 GC Goes 0113-214384 T.a.v. Dhr. W. v. Riele mm m Elmirou bv is een bedrijf dat veel bewerkingen op locatie en in eigen bedrijf uitvoert, zoals deelassemblage en complete assemblage. Wij houden ons bezig met de vol gende bewerkingen: lassen boren, tappen en ruimen gutsen snijbranden knippen ponsen - kanten zagen ons hijs vermogen is 2 x 5 ton Wij zijn op zoek naar: METAALBEWERKERS (lassers, ijzerwerkers met lasdipoma) en BANKWERKERS/MONTEURS Wij vragen een, positieve instelling, minimum leeftijd 18 jaar (schoolverlaters c.q. leerling-ijzerwerkers) Wij bieden arbeidsvoorwaarden volgens de normen van Metaalunie en taakgerichte opleidingsmogelijkheden. Voor inlichtingen tel. 0118-616231Mobiel 06-53909530 Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan dhr. A. B. Broeksema, Postbus 661, 4330 AR Middelburg Agrimarkt BV is een succesvolle detailhandelsonderneming met twee eigen winkel formulesAgrimarkt supermarkt en Agriland. Op dit moment hebben wij l supermarkt en 5 zelfbedieningszaken met een gemengd assortiment waarin diervoedingplanten en tuin-artikelen belangrijke assortimentsonderdelen zijn. Voor de komende iaren zijn er plannen om de keten verder uit te bouwen. Bij ons bedrijf werken 190 werknemers in een levendige en afwisselende omgeving. De organisatie is marktgeoriënteerd en reageert flexibel op veranderingen en trends. Het centraal kantoor is gevestigd in Wemeldinge. Agrimarkt BV is een dochteronderneming van de Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging. De geconsolideerde omzet bearaagt 290 miljoen gulden. Op de commerciële afdeling van Agriland is plaats ontstaan voor een enthousiaste I De functie Binnen het commercieel team gaat u zich bezighouden met de invulling van de reclame activiteiten voor de Agrilandformule. Daarnaast gaaf u het kassa-scanningsysteem beheren. Bij deze faken onderkent u het belang van het vasthouden aan een formule-concept. Ook het verrichten van diverse commercieel administratieve werkzaamheden behoort bij deze functie. De functie-eisen Voor deze functie zoeken wij iemand die een relevante MBO-opleiding heeft afgerond en eventueel aanvullende cursussen op het gebied van reclame en/of marketing heeft gevolgd. Planmatig werken in teamverband en creatief en commercieel denken is op uw lijf geschreven. Ervaring in de (non-food) detailhandel is een pré, belangrijker is een ambitieuze instelling. Het aanbod Een zelfstandige en afwisselende functie binnen een gezond en groeiend bedrijf met een interessante uitdaging. De arbeidsvoorwaarden zijn zoals u die binnen een modern bedrijf mag verwachten, Heeft u belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor l juli 2000 richten aan: Agrimarkt BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 4, 4424 ZG Wemeldinge. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met de heer S.G.J. van der Linden van de afdeling personeel en organisatie (0113-62 92 44)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 44