Laatbloeier met Zeeuws bloed Den Hollander blijft toch bij Kapelle Zondagvoetbal Van Moorsel blikvanger in de Ster Anouska van der Zee in Ster van Zeeland Tennisjeugd begint aan ZK Bowlingteam bijna kampioen Dubbele zege Rinus van de Ven Marko Koers tegen El Guerrouj Lanzaat blijft geschorst Volleybalsters winnen van VS Luctor'88 uit promotierace doorSven Remijnsen ROTTERDAM - Anouska van der Zee speelde vorig jaar een bedenkelijke rol in de Ster van Zeeland, de meerdaagse wieler wedstrijd voor vrouwen die vrijdag begint in Kwadendain- ine. De renster van Farm Frites- Hartol werd tijdens de slotetap pe door de jury uit koers geno men, omdat ze een elleboogstoot zou hebben uitgedeeld. Een jaar later kan Van der Zee zich daar nog altijd over verba zen. De 24-jarige Rotterdamse deed naar eigen zeggen niet veel anders dan het afstoppen van het peloton, om zo de vlucht van haar ploeggenote Andrea Bos man te beschermen. „Andrea reed al zo lang alleen vooruit dat onze hele ploeg haar de over winning gunde", vertelt Van der Zee. „We zijn op kop gaan rijden en hebben af en toe even in de remmen geknepen, dat klopt. Maar mijn elleboog heb ik niet gebruikt; ik ben juist vrij bang in het peloton. Die diskwalifi catie was daarom wel een beetje overdreven." Van der Zee was niet de enige die kritiek kreeg te verduren tij dens de vorige uitgave van de Ster van Zeeland. Het gehele team van Farm Frites-Hartol, winna res Leontien van Moorse! voor op, kreeg het verwijt de koers te zeer te hebben overheerst. Vol gens Van der Zee ten onrechte. „Binnen de ploeg konden wij kiezen wie er ging winnen. Dat lukte alleen omdat iedereen be reid was voor elkaar te werken. De andere ploegen reden te af wachtend; niemand deed iets. Ga dan strijdend ten onder... Voor ons werd het er zo ook niet leuker op." Sfeer De discussie die in de Ster van' Zeeland ontstond, is in de ogen van Van der Zee tekenend voor de gang van zaken in het vrou- wenwielrennen. „De onderlinge sfeer is niet zo goed"; geeft ze ,toe. „Tussen de teams is weinig contact. Er kan vaak maar net „Hoi" vanaf. Wat heb je daar aan, vraag ik me dan af. Mis schien is het vrouwen eigen. Bij meiden blijven problemen vaak lang doorzeuren. Ze zijn daarin wat gemener dan mannen, om dat ze sommige dingen niet zo gauw vergeten. Je kunt beter met tien mannen samenwerken dan met zes vrouwen. Daarom petje af voor Mike. Hij krijgt het elk jaar toch weer voor elkaar om een goede ploeg op de been te brengen." Mike is Michael Zijlaard, ploeg leider van Farm Frites-Hartol en echtgenoot van meervoudig wereldkampioene Leontien van Moorsel. Ook Van der Zee loopt met hem weg. „Mike hamert er op dat alles bespreekbaar is bin nen de ploeg. Als er problemen zijn, moeten we elkaar ruimte geven. En hij trekt niemand voor. Leontien moet luisteren naar wat hij zegt, net als ieder een. Natuurlijk draagt zij de ploeg, vanwege haar naam, maar ze moet ook knechten voor anderen als dat nodig is." Van der Zee is bezig aan haar vierde seizoen onder de hoede van Zijlaard en Van Moorsel. Ze is op haar best in tijdritten, als er aan kop moet worden ge sleurd of de sprint dient te wor den aangetrokken. Dit jaar richt ze haar aandacht ook op de baan, waar ze traint op de ach tervolging. Dat is niet alleen haar favoriete onderdeel, maar ook dat van Le ontien van Moorsel. De vergelij king tussen beiden is dan ook gauw gemaakt. Van der Zee: „Iedereen roept voortdurend dat ik de tweede Leontien word. Op de weg zal dat in elk geval nooit lukken. Op de baan ligt het anders. Ik ben er pas drie jaar mee bezig, daarom heb ik moeite met de omschakeling tussen de weg en de baan. Ik ben best een laatbloeier, want ik fiets pas sinds mijn achttiende. Maar zolang ik progressie maak, weet ik dat mijn tijd nog wel komt." Als Van der Zee erin slaagt zich te kwalificeren voor het wereld kampioenschap op de baan in Manchester, is haar seizoen ge slaagd. In de tussentijd timmert ze ook maatschappelijk aan de weg. Ze volgt een hbo-studie consumen- tenkunde in Wageningen en klust daarnaast wat bij als mar- keting-assistente bij Farm Frites. Dat werk doet ze samen met haar ploeg- en huisgenote Sissy van Alebeek, vorig jaar winnares van de eerste etappe in de Ster van Zeeland. Vuile fiets Van Alebeek en Van der Zee, die een relatie heeft met BankGiro- Loterij-prof Kees Jeurissen, vormen een onafscheidelijk koppel. Van der Zee: „We wonen samen, maar raken desondanks nooit uitgepraat. Zelfs in het buiten land delen we vaak een hotelka mer. Ze wil alleen mijn fiets nooit schoonmaken. Sommigen zijn uren bezig met hun materi aal. Debby Mansveld, mijn ploeggenote, weigert zelfs om te trainen op een vuile fiets. Ik zou daar geen enkel probleem mee hebben." Voor de Ster van Zeeland zal haar Koga Miyata er echter piekfijn uitzien. Van der Zee kijkt uit naar de koers door Zuid-Beveland en Zeeuws- Vlaanderen. „Zolang er maar geen heuvels zijn, vind ik alles goed. Ik rijd graag in Zeeland. Mijn vader, Wim, is geboren in Goes en heeft later ook nog in Middelburg gewoond. Ik heb dus Zeeuws bloed. Maar meer dan een druppeltje zal het niet zijn." Anouska van der Zee: „Iedereen roept voortdurend dat ik de tweede Leontien word. Op de weg zal dat in elk geval nooit lukken." foto Rudie Ottens doorSven Remijnsen KWADENDAMME - Wielrenster Leon tien van Moorsel is de grote blikvanger in de t weedaagse Ster van Zeeland, die van avond in Kwadendamme van start gaat. De regerend wereldkampioene tijdrijden neemt een groot aantal ploeggenotes mee naar Zeeland. Onder hen Sissy van Alebeek en Anouska van der Zee, die in de vorige uitgave de to tale overheersing van Farm Frites-Hartol gestalte gaven. De door Michael Zijlaard geleide ploeg sleepte de meeste etappes en leiderstruien in de wacht. De eindzege ging bovendien naar Leontien van Moor sel. In de vijfde editie van de Ster van Zee land is de concurrentie andermaal gering. De nationale selectie wordt door louter junioren vertegenwoordigd. Baukje Doedee uit Driewegen komt in actie voor het Trek-team. In Kwadendamme staat vanavond een rit over 84 kilometer op het programma. Morgenmiddag volgt een individuele tijd rit over 12,3 kilometer van Walsoorden naar Kloosterzande. De Ster van Zeeland, die in verband met financiële problemen met een dag is inge kort in vergelijking met de voorgaande edities, eindigt morgenavond in Klooster zande met een etappe over 96 kilometer. VLISSINGEN - In heel Zeeland zijn gisteren de voorrondes van de jeugdkampioenschappen tennis van start gegaan. In zes verschillende regio's wordt in de leeftijdscategorieën tot en met 10-, 12-, 14-en 16 jaar gestreden om een plaats voor de eindkampioenschappenin Zierikzee. In Scharendijke, Yerse- ke, Tholen, Vlissingen, IJzendijke en Hulst werd om 9.00 uur een start gemaakt. In elke regio kan per leeftijdscategorie slechts één tennisser of tennisster zich plaatsen voor het defi nitieve Zeeuwse jeugkampioenschap, dat van 10 tot en met 12 juni zal plaatsvinden in Zierikzee. Op het eindtoernooi ko men per leeftijdscategorie zestien kinderen in actie. Acht spe lers zijn al geplaatst voor de eindronde omdat ze hoog op de regionale ranglijst staan. MIDDELBURG - Het vrouwenteam van Bowling de Kruit- molen uit Middelburg staat op de drempel van de hoofdklas se. De ploeg heeft zondag in Nieuwegein op de laatste dag van de play-offs nog drie van de in totaal negen te verdienen pun ten nodig voor promotie. Ook de ploeg van Uw Eigen Drogist, ook uit Middelburg, reist af naar Nieuwegein. Dit team kan degradatie naar de tweede klasse nauwelijks meer ontlopen. NEDERWEERT - Rinus van de Ven is in Nederweert bij plaat- singswedstrijden voor het NK van de KNMV twee keer op de eerste wedstrijd geëindigd. De 12-jarige Vlissinger moest in de 80cc-klasse kleine wielen wel twee keer afrekenen met een slecht lopende motor. In de tweede manche had hij ook nog problemen met de achtervering. In beide manches pakte Van de Ven kopstart, maar viel al snel ver terug. Puur op karakter vocht hij zich in de drukkende warmte terug in de wedstrijd. Daarbij had hij het geluk dat de koploper twee keer in de laat ste ronde onderuit ging. Ven de Ven is vrijwel zeker van deel name aan de finalewedstrijden van het NK. SEVILLA - Marko Koers neemt het 9 juni in Sevilla op de 1500 meter op tegen wereldkampioen en -recordhouder Hi cham El Guerrouj. De Marokkaan maakte bekend dat hij bij de internationale meeting in Zuid-Spanje zijn baanseizoen wil openen. Koers probeert zich in Sevilla te plaatsen voor de Olympische Spelen. AFP FRANKFURT - De tuchtcommissie van de Duitse voetbal bond DFB heeft de Nederlander Quido Lanzaat van Borussia Mönchengladbach in hoger beroep wegens doping tot drie maanden schorsing veroordeeld. In de straf zijn de acht we ken schorsing opgenomen die Lanzaat in eerste instantie kreeg. De 20-jarige speler moet zodoende tot 5 juli toekijken. De DFB schorste Lanzaat op 21 maart wegens gebruik van cannabis. De voetballer werd bij een dopingcontrole tijdens een zaalvoetbaltoernooi op 15 januari betrapt. Hij verklaarde twee hasj sigaretten te hebben gerookt op oudejaarsnacht in Amsterdam. SID MONTREUX - De Nederlandse vrouwenploeg heeft op het internationale volleybaltoernooi van Montreux de Verenigde Staten met 3-0 verslagen. De setstanden waren 25-18 25-21 en 25-23. Oranje verloor woensdag met 3-0 van China. Neder land bereidt zich in Montreux voor op het Olympisch kwalifi catietoernooi in Japan dat volgende maand op het program ma staat. Er zijn vier tickets voor Sydney te verdelen. ANP door Eldridge Pentury HEINKENSZAND - Luctor'88 komt ook volgend seizoen uit in de vierde klasse van het zondag voetbal. De ploeg van Marcel de Nijs streed gistermiddag voor de laatste kansen in de nacom- petitie, maar de tegenstand die Unitas'30 bood, was Luctor veel te veel: 0-4. De Nijs gaf na afloop grif toe dat Unitas als verdiende winnaar uit de bus was gerold, maar be klemtoonde dat voor Luctor het seizoen al meer dan geslaagd was. „Aan het begin van het sei zoen was handhaving ons doel. Iedereen mag over Luctor zeg gen wat-ie wil, maar wij pakten toch mooi een periodetitel en speelden de nacompetitie." Promotie zou te hoog gegrepen zijn geweest, ook al omdat het spitsenkoppel Rivo Slory en Er ik de Groene weggaat. Slory verhuist naar Goes, De Groene vertrekt naar Kloetinge. „Maar voor de A-junioren die massaal overkomen, zou het niet ver keerd zijn geweest. In de derde klasse wordt namelijk beter ge speeld dan in de vierde klasse." Na de nederlaag in het ope ningsduel met IFC (3-1), moest Luctor gisteren winnen van koploper Unitas'30 om kans te houden op promotie. De volge lingen van Marcel de Nijs kwa men vol goede moed het veld op, maar de goede bedoelingen ver dwenen al na twintig seconden als sneeuw voor de zon omdat Marcel Brouwers namens de Brabanders scoorde (0-1). Luctor'88 ging driftig op zoek naar de gelijkmaker maar blonk bij de passing vooral uit in on zorgvuldigheid. Erik de Groene werd slechts één keer gevonden door Rivo Slory, maar de top schutter schoot de bal over de ballenvanger, Unitas'30 bleef simpel overeind, zonder zelf ge vaarlijk te worden. Na de hervatting was Luctor'88 het vaakst in balbezit, Uni tas'30 werd stevig teruggedron gen op eigen helft. De thuis ploeg legde het echter af op slimheid en doeltreffendheid. Via messcherpe counters werd de wedstrijd beslist. Ton Lavrij- ssen en uitblinker Joris Gijzen tilden de stand naar een ver diende zege. Unitas heeft nu ge noeg aan een gelijkspel tegen IFC, zondag in Etten-Leur. Luctor'88 - Unitas'30 0-1 (0-4). 1. Marcel Brouwers 0-1, 49. Ton La- vrijssen 0-2, 73. Joris Gijzen 0-3, 85. Joris Gijzen 0-4. Scheidsrechter: W.M. Swart (Oisterwijk)Gele kaart: Rivo Slory (Luctor'88), Ste fan Hendrikx (Unitas'30). Aantal toeschouwers: 200. Robin van de Velde en Marciano Tjauw-A-Hing naar Oostkapelle door Eldridge Pentury en Barry van der Hooft VLISSINGEN - Vlak voor het verstrijken van de overschrij- vingstermijn heeft Oostkapel le nog twee nieuwelingen bin nengehaald. Marciano Tjauw- A-Hing komt over van Kloe tinge en Robin van de Velde stapt over van FC Dauwendae- le. David den Hollander heeft zijn overschrijving naar Kloe tinge op het laatste moment in getrokken. Den Hollandër blijft bij Kapel le waarmee hij afgelopen za terdag promotie afdwong naar de eerste klasse. Ruim een maand geleden zei de 20-jarige verdediger nog verrukt te zijn met zijn overgang naar Kloe tinge. „Mijn verwachting was dat ik bij Kloetinge misschien tien duels in de basis zou staan en de overige wedstrijden op de bank zou zitten. Nu Kapelle is gepromoveerd, heb ik voor zekerheid gekozen. Ik zie nu ook mogelijkheden om me bij Kapelle te ontwikkelen." Kloetinge is teleurgesteld over het besluit van Den Hollander. Algemeen manager Joost Fol- mer: „Zoals bekend haalt Kloetinge niet in een keer tien nieuwe spelers. We selecteren per plaats in het elftal. Maar wat kun je nou nog doen als een speler eerst toezegt en op het laatste moment bedankt? Wij zijn hiel niet blij mee, dat is duidelijk." Bij hoofdklasser Hoek bleven verrassende verschuivingen uit. Opvallend in de lagere klassen is de overschrijving van top schutter Ad Gladdines van Halsteren naar Tholense Boys. De belangrijkste overschrij vingen in het zaterdagvoetbal: Hoofdklasse Hoek Nieuw: Frank de Wispelaere, Djamal Buijse (beiden Eeklo), Ar jan Koopmans (Rillandia), Moha- med AmineBelfassi, Mustafa Hau- ari (beiden Sint-Gilles Waes), Danny Magito, Barry van dei- Hooft (beiden Terneuzen). Vertrokken: Geert de Poorter (Ter- neuzen), Onno Doeland (Achilles Veen), Erwin van Wingen (Oostak ker) Robbie van de Wijnckel (Mal- degem), Kieran O'Shea (HVV'24), Peter Hamelink (Terneuzense Boys Daan Boydens (Bellem), Birgen Baes (onbekend), Gerald Baars (onbekend). David den Hollander ziet af van de overgang naar Kloetinge. Kloetinge Nieuw: Björn Langeveld (RBC), Erik de Groene (Luctor'88), Jordy Bakker (Zaamslag). Vertrokken: Arjan Human (RKC Waalwijk), Remco van Keeken (Goes), John Kole (gestopt). Oostkapelle Nieuw: Jean-Paul Mulder (Arne- muiden), Jorrit Schuurman (Veere Robin van de Velde (Dauwendae- le), Marciano Tjauw-A-Hing (Kloetinge). Vertrokken: geen. Eerste klasse Kapelle Nieuw: Edwin Overbeeke (Terneu zen), Peter Willemse (Bruse Boys), Adil Fertoute (Goes). Vertrokken: Toine Gijzel, Maarten Janse (beiden Wemeldinge). Tweede klasse E 's-Heer Arendskerke Nieuw: Lennaart Meulmeester (Arnemuiden). Vertrokken: Rudy Blommaert (Luctor'88). Arnemuiden Nieuw: geen. Vertrokken: Jean-Paul (Oostkapelle). Bruse Boys Nieuw: geen. Vertrokken: Peter Willemse (Ka pelle). Dauwendaele Nieuw: Danny Lissenburg en Mi chael Lissenburg (beiden VCK) Vertrokken: Robin van de Velde (Oostkapelle), Hans Koole (Mid delburg). Rillandia Nieuw: Mohamed Didi, Hakim Di- di (beiden DVO'60), Peter Kepers (Rood-Wit W.), Edward Voorheyen (VES'35). Vertrokken: Arjan Koopmans (Hoek), Bud Aschman en Jim Aschman (beiden Hansweertse Boys). SSV'65 Nieuw: Marcel Kole (Goes), Serge Berrevoets (Goes), Raymond Mohr (Heinkenszand), Rudy Boogert (Middelburg). Vertrokken: Clarence Pahlad, Niels Paardekooper, Maurice van den Hemel, Ron Proos, Ron Brus- ket (allen Goes), Berry Lips (Wolfaartsdijk), Marco Goovers (Apollo'69). Terneuzense Boys Nieuw: Gerard Maas (Terneuzen), Jordy van Bunderen (Vogelwaarde Joey Visser (Sluiskil), Peter Ha melink (Hoek). foto Willem Mieras Vertrokken: Jaap Pijpelink en Mare de Kunder (beiden Zaamslag Jack Scheele, Martin van de Bos sche (beiden gestopt). Tholense Boys Nieuw: Ad Gladdines, Jaben Kort land (beiden Halsteren), Alex Op- ree (Vrederust). Vertrokken: geen. Veere Nieuw: Renato Dijkstra, Lionel Lord, Jacques Blijlevens, Abdoe Ben Khedda, Paul Noya (allen Vlissingen). Vertrokken: Jorrit Schuurman (Oostkapelle), Roepesh Bhagola (Goes), Jean-Paul Harthoorn (Apollo'69), Patrick Koppejan (Meeuwen). Yerseke Nieuw: geen. Vertrokken: Paul Poleij en John Vette (beiden gestopt). Derde klasse Apollo'69 Nieuw: Jean-Paul Harthoorn (Vee re), Marco Goovers (SSV'65), Robert-Jan Koehorst, Maurice Huijskens, Antoin Kunst, Yoni Lammens, Lennard Verwey (allen Kloetinge), Pascal van de Broeke (Renesse). Vertrokken: Arjo den Dekker (Le- wedorpse Boys). AZVV Nieuw: Veli Eryürük (Terneuzense Boys), Mark Fakkeldeij Vertrokken: .Jurgen Zohlandt (RIA W.), Jochem Marcus (Axel). Bevelanders Nieuw: Hans de Visser (Hans weertse Boys), Roeland Steendijk (Colijnsplaatse Boys). Vertrokken: geen. DFS Nieuw: Peter Brussé (Vlissingen), Leon de Bruine, Jacky de Bruine (beiden SKNWK), Pieter Halse (onbekend), Robert Tak (Renesse). Vertrokken: geen. GPC Nieuw: Dennis Goossen, Erik de Schipper, Michel Kloppenburg (allen Walcheren), Ron Kindts (Ritthem), Peter Beenhouwer (Zeelandia). Vertrokken: Ron van Dam, Bart Felius (beiden gestopt). Heinkenszand Nieuw: geen. Vertrokken: Ermo Cappon (Goes),. Raymond Mohr (SSV'65). Kruiningen Nieuw: geen. Vertrokken: Henk de Nood (Nieuwland). Meeuwen Nieuw: Patrick Koppejan (Veere). Vertrokken: geen. Nieuwdorp Nieuw: Ernst Selim (Heinkens zand). Vertrokken: geen. VCK Nieuw: Christian Maas, Valentino Blommaert, Mourad Boughmari (allen Vlissingen), Martin Koppe jan (Veere), Serge Achterhuis (Axel Erwin Thomas (Philippine), Oukacha Tahri, Faijsal Lasfar, Naym Bousantouh (allen RCS). Vertrokken: Danny Lissenburg, Michael Lissenburg (beiden Dau wendaele), Michiel van Boven (Nieuwland). Derde klasse B Noad'67 Nieuw: Johnny van Dijke (SPS). Vertrokken: geen. WHS Nieuw: William Smits (Brouwer shaven), William Vroegop (FC Ber gen). Vertrokken: geen. WIK'57 Nieuw: geen. Vertrokken: Kees Verwest (Dreischor). van onze sportredactie VLISSINGEN - Het is duidelijk dat het gedegradeerde Goes zo snel mogelijk terug wil naar de tweede klasse van het zondag voetbal. De ploeg van Ko Stoutjesdijk telt voor komend seizoen maar liefst dertien nieu we spelers. Bij eersteklasser Terneuzen is het aantal vertrekkende spelers ongeveer gelijk met het aantal nieuwkomers. Bij VC Vlissingen heeft een ware uittocht plaats. De belangrijkste overschrijvin gen in het zondagvoetbal zijn: Eerste klasse Terneuzen Nieuw: Dennis Rietjens, Hubert van den Hemel, Jacky Lambert (allen HW'24), Geert de Poorter (Hoek), Michel Leonhart (Goes), Randy Lauret (AA Gent), Erik de Koeijer (zonder club). Vertrokken: Danny Magito, Barry van der Hooft (Hoek), Geertjan de Smet (Ria), Antoine Thoen (Kem- zeke), Adri van Hanegem (IJzendij ke), Peter Nieskens (Cadzand), Ed win Overbeeke (Kapelle), Niek de Meijer, Peter Huls (beiden gestopt). Derde klasse Breskens Nieuw: Jeroen Bakker (RCS). Vertrokken: geen. Goes Nieuw: Remco van Keeken (Kloe tinge), Shannon Braafhart, Rob Post (beiden Vlissingen), Clarence Pahlad, Niels Paardekooper, Mau rice van den Hemel, Ron Proos, Ron Brusket (allen SSV'65), Ermo Cap pon (Heinkenszand), Lars en Sven Wolkenhauer (RBC-jeugd), Roe pesh Bhagola (Veere), Rivo Slory (Luctor'88). Vertrokken: Michel Leonhart (Ter neuzen), Marcel Kole, Serge Berre voets (beiden SSV'65), Rinze Back (Hansweertse Boys), Marco Groene- veld (Patrijzen). HVV'24 Nieuw: Kieran O'Shea (Hoek), Harm Rietjens (Kemzeke), Danny Vlassenrood (Koewacht), Chair Achmed, Abdel Haf id (beiden Tem- se), Robbie Roctus (Hontenisse). Vertrokken: Dennis Rietjens, Jacky Lambert, Hubert van den Hemel (al len Terneuzen), Gino van de Broeke (Steen), Maarten Thomas (gestopt). Patrijzen Nieuw: Wouter Dijkmans (Kapelle), Peter de Jong (Veere), Teun van Slooten (Zeeland Sport), R. van Wa- rendorp (Colmschate) en Marco Groeneveld (Goes). Vertrokken: geen. RCS Nieuw: Martin Waisapy (Middel burg), Michael Cabenda (RKTW), Raymond Gaari, Jamal Bouzam- bou, Michael Boedhoe (allen Vlis singen). Vertrokken: Jeroen Bakker (RCS), Benjamin Binicewicz (onbekend), Jéróme Riverola (NAC), Marcel Ge- leijnse (gestopt). VC Vlissingen Nieuw: geen. Vertrokken: Renato Dijkstra, Lionel Lord, Jacques Blijlevens, Abdoe Ben Khedda, Paul ^oya (Veere), En- der Igdeci, Ruud Sanders (beiden Middelburg), Rob Post, Shannon Braafhart (beiden Goes), Lars Pee- ters (Walcheren), Raymond Gaari, Michael Boedhoe, Jamal Bouzam- bou (allen RCS), Peter Brussé (DFS), Christian Maas, Valentino Blom maert, Mourad Boughmari (allen VCK), Eric-JanBaas, Dennis Boots gezel, Jeroen Roelse, Richard Holle- brands (allen Zeeland Sport), John Jasperse, Stefan Bonarius (beiden gestopt). Zierikzee Nieuw: geen. Vertrokken: John van der Have (ZSC'62). Vierde klasse Aardenburg Nieuw: Patrick Wagenaëre (IJzen dijke), Jurgen van Hooreweghe (Biervliet). Vertrokken: geen. Axel Nieuw: Ralph Zegers (Zaamslag), Jochem Marcus (AZVV), Patrick de Klerk (Steen). Vertrokken: Vincent Martens (Clin- ge), Tom Nieuwelink (Vogelw.), Mark la Grand (Hoek). Clinge Nieuw: Edwin Martens (Honten.), Vincent Martens (Axel). Vertrokken: Robert van Landeghem (gestopt). Hontenisse Nieuw: geen. Vertrokken: Robby Roctus (HVV), Edwin Martens (Clinge), Mario Ver- meirsen (Hulsterloo). Luctor'88 Nieuw: Rudy Blommaert ('s-Heer Arendskerke). Vertrokken: Erik de Groene (Kloe tinge), Rivo Slory (Goes). Middelburg Nieuw: Ruud Sanders (Vlissingen), Ferhan Topal, Piet Baan beiden Zeelandia), Hans Koole (Dauwendaele), Ender Igdeci (Vlis singen). Vertrokken: Ronald Jongelings (ge stopt). Sluiskil Nieuw: Paul Kulman (Dosko), Erik de Vries (AZVV), Van de Walle (Lem- beke). Vertrokken: Joey Visser (Terneuzen se Boys), Alexander Bareman (Ter neuzen), Patrick Boute (Oostburg). Steen Nieuw: Gino van de Broeke (HW), Björn de Kind (Koewacht). Vertrokken: geen. Vogelwaarde Nieuw: Tom Nieuwelink (Axel). Vertrokken: Jordy van Bunderen (Terneuzense Boys), Steven Cliplaar (gestopt). Walcheren Nieuw: Michel Carol (Zeelandia), Stefan Houben (Vlissingen), Guido van de Velde (GPC), Lars Peeters (Vlissingen), Marcel Postma (RCS). Vertrokken: Dennis Goossen (GPC), Erik de Schipper (GPC), Moustafa Boutchich (Zeeland Sport). IJzendijke Nieuw: Adri van Hanegem (Terneu zen), Michel Cillekens (Sluiskil). Vertrokken: Jacky Caniere (Sluis), Patrick Wagenaere (Aardenburg), Peter Harteveld (gestopt).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 29