POELWIJCK HUISMEESTER M/V HERDER MONTEUR TRACTOREN LANDBOUWWERKTUIGEN II Technisch administratief medewerker Cerestar MEDEWERKER FINANCIAL ACCOUNTING (M/V) MEDEWERKER MANAGEMENT ACCOUNTING (M/V) MACHINE-OPERATORS m/v RBVLEAF ÏELE B.V Inval-teamleiders m/v Maaskant Shipyards 46 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 MEI 2000 Cerestar Benelux BV is een moderne, industriële, maïs- en tarweverwerkende onderneming die gebruik maakt van geavanceerde productieprocessen. Onze producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen waaronder zoetwaren, zuivelproducten, frisdranken en bakkerijproducten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papieren karton. Ons bedrijf telt zo'n 460 medewerkers en maakt deel uit van Cerestar Europe, Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten. Cerestar Europe is onderdeel van Eridania Béghin-Say, een holding die bestaat uit meer dan 200 ondernemingen met wereldwijd circa 25.000 medewerkers en een jaarlijkse omzet van zo'n 20 miljard gulden. A company of ERIDAIN'IA BÉGHIN-SAY Voor onze afdeling Financial Management Accounting zoeken wij een (vac. nr. 000600) De veertien medewerkers op deze afdeling zorgen voor de debiteuren en crediteurenadministratie van Cerestar Benelux. Maandelijks wordt uitgebreid gerapporteerd aan directie en aandeelhouders. De administratie voor Cerestar Holding en Cerestar Bio-products vindt ook plaats op deze afdeling. Uw belangrijkste taken als medewerker Financial Accounting zijn: het beoordelen van de kredietwaardigheid van (toekomstige) klanten, debiteurenbewaking, het verzorgen van BTW- aangiftes, bijdragen aan periodieke afsluitingen en het opstellen en verifiëren van interne werkinstructies. Dagelijks verwerkt u boekhoudkundige gegevens. U ondersteunt tevens de afdeling en incidenteel de werkmaatschappij- en holdingadministratie. Functie-eisen: opleiding MBA/SPD of gelijkwaardig; goede beheersing van de Engelse taal, bij voorkeur ook van Frans en Duits; kennis van Excel en Word; goede communicatieve vaardigheden; capaciteit om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Cerestar biedt een dynamische werkomgeving met ruimte voor initiatief en zelfontplooiing, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van vacaturenummer kunt u vóór 10 juni aanstaande richten aan: Cerestar Benelux BV, t.a.v. Afdeling Human Resources, postbus 9, 4550 AA Sas van Gent of per e-mail: bianca.decock@cerestar.com Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de mevrouw E. Agterhuis, personeelsfunctionaris, telefoon 0115-459153. Voor meer informatie over Cerestar kunt u onze homepage raadplegen: www.cerestar.com. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze afdeling Management Accounting zijn wij op zoek naar een (vac. nr. 000800) Deze afdeling stelt financiële budgetten op, analyseert deze en beoordeelt voorgestelde investeringsprojecten op financiële haalbaarheid. In een klein team neemt u deel aan administratie, analyse en rapportage van managementinformatie en verzorgt u de maandafsluiting. Speciale analyses voert u ad hoe uit. Tevens assisteert u bij het opstellen van het bedrijfsplan voor Cerestar Benelux BV en de Cerestar Noordwest-Europese Area. Functie-eisen: een bedrijfseconomische opleiding op hbo- of universitair niveau; bij voorkeur 1 a 2 jaar ervaring in een industriële onderneming; een goede beheersing van de Engelse taal; een initiatiefrijke instelling; zelfstandig, maar ook in teamverband kunnen werken; goede pc-kennis; goede contactuele eigenschappen. ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Algemene Informatie De Stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, ge meente Goes. De Stichting Poelwijck heeft een protestants-christelijke grond slag. Het verzorgingshuis biedt plaats aan 104 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg geboden aan verzorgingshuisgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienstverlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de Stichting. Als zorgcentrum is de Stichting verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woonzorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meuleweie te Wolphaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de Stichting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 bejaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. Binnen het woonzorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder bestaat de vacature van: met een vast dienstverband van 24 uur per week. Functie-inhoud: - is belast met het toezicht en beheer van de centrale voorzieningen, waar onder bewaking van de alarmering - verricht diverse dienstverlenende activiteiten en huishoudelijke werk zaamheden in de gemeenschappelijke ruimten - verricht een aantal werkzaamheden van algemene aard - onderhoudt de binnentuin/buitentuin - draagt bij aan een goede woon- en leefsfeer binnen het woonzorgcen trum. Functie-eisen: - opleiding of ervaring op het niveau van LBO - bij voorkeur een diploma bedrijfshulpverlener of de bereidheid tot het vol gen van een cursus bedrijfshulpverlener - enig technisch inzicht - bereidheid tot het verrichten van arbeid buiten de normale arbeidsuren (verschoven arbeidsdag) - zelfstandig kunnen werken - bij voorkeur bereid tot het bewonen van de beheerderwoning, die deel uit maakt van het woonzorgcentrum Vorsvliet of woonachtig te 's-Gravenpol der, dan wel bereid zich aldaar te vestigen. Arbeidsvoorwaarden - salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO V V. Informatie en sollicitatie: Voor algemene informatie over bovenstaande functie kunt u contact opne men met mevrouw L. D. Valk-Colijn, zorgcoördinator woonzorgcentrum Vorsvliet. Op werkdagen te bereiken tussen 08.00 en 12.00 uur. Telefoon nummer: 0113-311666. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schrifte lijke solliciatie vóór 10 juni a.s. te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke. BEMAl KUNSTSTOFFEN BV deltastraat 14 4301 RC zierikzee holland telefoon 0111-413651 telefax 0111-414662 e-mail bema@zeeland- net.nl http//www.zeelandnet. nl/bema Bema kunststoffen b. v. is een dynamisch snel groeiend kunststofverwerkend bedrijf met ca. 30 medewerkers. Met een modem, computergestuurd machinepark vervaardigen wij door middel van spuitgieten en vacuümvormen technisch hoogwaardige producten voor diverse industriële afnemers. Ons bedrijf is sinds april 1996 ISO 9001 gecertificeerd. In verband met nieuwe ontwikkelingen zoeken wij voor onze spuitgietafdeling: enkele ervaren of aankomende in 3-ploegendienst Functie: Het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden, ver band houdend met het spuitgietproces waaronder het verhel pen van machinestoringen en het uitvoeren van productkwali teitscontroles. Voor deze uitdagende en veelzijdige functie verwachten wij van u: een L.T.S. werk- en denkniveau nauwkeurige en systematische werkwijze. goed in een klein teamverband kunnen werken, bereid te zijn om naar de directe omgeving van Zierikzee te verhuizen. Wij bieden geschikte kandidaten: - een goed gehonoreerde functie binnen een informele werk sfeer - doorgroeimogelijkheden binnen de ploegen - interne en externe opleidingsmogelijkheden - een premievrije pensioenregeling vanaf 25 jaar - deelname aan een bedrijfsspaarloonregeling Uw sollicitatiebrief voorzien van CV met daarin duidelijk om schreven opleiding en ervaring kunt u binnen 14 dagen richten aan bovengenoemd-adres t.a.v. dhr. R. Peters. HERDER B. V. is een bedrijf dat zich met circa 85 medewerkers toelegt op de ontwikkeling productie en verkoop van hydraulisch- mechanische machines op het gebied van sloot- en bermonderhoud. Deze machines worden voornamelijk geleverd aan overheids instellingen, water schappenen loonwerkers. De organisatie is internationaal marktleider in haar branche en is IS09001 gecertificeerd Voor onze afdeling magazijn zijn wij op zoek naar een: Magazijnmedewerker/ster (parttime) Functieomschrijving - Het ontvangen, opslaan en verzendgereed maken van goederen; - Het verzamelen en controleren van onderdelen ten behoeve van montageafdelingen; - Intern transport; - Opnemen van bestellingen, zowel in- als extern; - Indien nodig het assembleren van hydrauliekslangen - Het verrichten van alle andere voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen Aanvullende eisen - VBO A/B-niveau of gelijkwaardig; - Enige magazijnervaring is gewenst; - Heftruckrijbewijs; - Rijbewijs B. Gezien de aard van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een enthousiast persoon met een flexibele instelling, die zowel zelfstandig als in teamverband nauwkeurig kan werken en voldoende initiatief toont. Tevens dient u bereid te zijn tot het eventueel volgen van benodigde cursussen. - Vast werk op parttimebasis ('s middags); - Goed salaris; - Omzetpremie; - Prettige werkomstandigheden. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen te richten aan: HERDER B. V. T.a.v. de heer ir. A. den Herder Postbus 8010 4330 EA MIDDELBURG Wij bieden Op 1 januari van dit jaar zijn Red Band Venco BV en LEAF Holland BV samengegaan onder de naam RBV Leaf. In onze fabrieken in Amsterdam, Roosendaal, Sneek en Turnhout maken we bekende merkartikelen als KING, Red Band, Sportlife, Venco en Xylifresh. RBV Leaf is in de Benelux één van de grootste op dit gebied. Ons bedrijf heeft een informele bedrijfscultuur en een extreem platte organisatiestructuur, waarin teamwork en persoonlijke ont wikkeling voorop staan. Technisch Op dit moment zijn we voor onze fabriek in Roosendaal op zoek naar een All Round Monteur m/v Je onderhoudt installaties voor productie, verpakking en utilisatie op mechanisch, pneumatisch/hydrolisch en elektrisch gebied. Behalve het onderhoud, verzorg je zelfstandig de voorbereiding en uitvoering van modificaties om processen te verbeteren of te automatiseren. Je beschikt over een afgeronde opleiding MTS elektro/energie of werktuigbouwkunde, aangevuld met vakgerichte cursussen. Je hebt minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie, liefst opgedaan in de levensmiddelen industrie. Daarnaast zijn we op zoek naar een Medewerklr Productie m/v Je verricht onderhoudswerkzaamheden aan productie-installaties en verpakkingsmachines. Als onderdeel van een productieteam sta je onder leiding van de groepsleider Productie of Inpak. Je hebt een opleiding LTS C/D in de richting elektro/energie of werktuigbouw, bij voorkeur aangevuld met VAPRO A/B, en een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie, liefst opgedaan in de levensmiddelenindustrie. Voor beide functies zijn we op zoek naar mensen met een prak tische en servicegerichte instelling, die snel een probleem kunnen analyseren en oplossen. Daarnaast ben je bereid om aanvullende trainingen en opleidingen te volgen, en kun je als dat nodig is in ploegendienst werken. Wat wij bieden is werken in een ambitieuze organisatie met goede arbeidsvoorwaarden en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Wil je meer informatie over één van deze twee functies? Neem dan contact op met Martien Tromp, hoofd technische dienst: 0165-583679. Wil je solliciteren? Stuur dan binnen tien dagen na het verschijnen van deze krant een brief naar: RBV Leaf BV, ter attentie van Gerrie de Reiger, hoofd Personeelszaken, postbus 63, 4700 AB in Roosendaal. E-mail: g.dereiger@rbvleaf.com W KI NC pepermunt SPORTLIFE iUJ'P I, - Op de afdeling landbouw hebben wij plaats voor Opleiding: 1e monteur, MTS of gelijkwaardig diploma Iemand met enige ervaring geniet de voorkeur Wij bieden: - Goede arbeidsvoorwaarden - Prettig werkklimaat - Opleidingsmogelijkheden Graag uw schriftelijke reactie naar van Weele B.V. Postbus 2 4470 AA Wolphaartsdijk Thuiszorg Walcheren Werkt u graag in een dynamische omgeving? Dan is dit uw kans... Thuiszorg Walcheren is op zoek naar gemiddeld 64 uren per periode I Je houdt van afwisseling. Je vindt het heerlijk wanneer je van het ene rooster naar het andere rooster kunt 'hoppen'. Je bent creatief in het oplossen van problemen. Je maakt er geen punt van om 's morgens in Middelburg te vervangen en 's middags in Vlissingen. Je vindt het niet erg om de ene week fulltime te werken en de andere week vrij te zijn. Je vaart niet op zeker heden. Je bent flexibel, zelfstandig en stressbestendig. Je vindt het niet erg om je werk nooit helemaal af te kunnen maken. Met plezier draag je je werk weer over en sta je klaar voor de volgende klus. Kortom, invallen is je op het lijf geschreven. De medewerkers van Thuiszorg Walcheren staan voor kwalitatief hoogwaardige zorg. Zorg die nauw aansluit bij de wens en behoefte van de cliënt. De teamleiders creëren rand voorwaarden waarbinnen de teams met medewerkers hun werk verrichten. Ze coachen en proberen de mogelijkheden van de medewerkers zo optimaal mogelijk te benutten. Ze zorgen voor een adequate koppeling van vraag en aanbod en houden daarbij de belangen van de cliënt, de medewerker en de organisatie in het oog. De inval-teamleiders gaan aan de slag wanneer de teamleiders er even niet zijn, bijvoorbeeld bij vakantie en ziekte. Ze zorgen ervoor dat alles op rolletjes blijft draaien. Het spreekuur voor cliënten wordt overgenomen, medewerkers worden te woord gestaan, problemen opgelost. De inval-teamleider zorgt dat de planning en de administratie aan het eind van de week gereed is. Herkent u zich in het bovenstaande profiel? Ligt uw werk en denkniveau op HBO-niveau? Solliciteer dan nu naar deze dynamisch functie. De aansteling in de functie is voor 1 jaar en de arbeidsvoorwaarden zijn op basis van de CAO Thuiszorg. - Wanneer u nog vragen heeft, kunt u bellen met Thuiszorg Walcheren en vragen naar Paul Peters, hoofd P&O, tel. 0118- 684000. Uw brief en cv zien wij graag tegemoet. U kunt deze richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter van de Raad van Bestuur. Uw sollicitatie dient uiterlijk 10 juni 2000 in het bezit te zijn van Thuiszorg Walcheren. Thuiszorg Walcheren staat v/oor een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zijn Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder- en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichtmg Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgoentrum Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Schuldhulpverlening. Thuiszorg Walcheren heeft ruim 21.000 TAS-leden Thuiszorg Walcheren Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 Stellendam - Bruinisse scheepswerven - machinefabrieken - dokken - reparatie - lierenbouw MAASKANT SHIPYARDS is een gerenommeerd bedrijf dat zich toelegt op de bouw en reparatie van voornamelijk visserijschepen en machinebouw. In onze vestigingen te Stellendam en Bruinisse is plaats voor een: Voor deze functie zoeken wij een accuraat persoon (ca. 25 jaar) met enige administratieve ervaring. Opleiding: - opleiding M.E.A.O. of M.T.S. (werktuigbouw) De werkzaamheden omvatten o.a.: - het opstellen van eenvoudige begrotingen - het administratief bijhouden van projecten - het in overleg met de projectleider opmaken van verkoopfacturen - onder leiding van projectleiders/werkvoorbereiders plaatsen van inkooporders - alle voorkomende werkzaamheden op de administratie Voor deze functie is het vereist dat men beschikt over goede contactuele ei genschappen, goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Neder landse en Engelse taal. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae zien wij graag vóór 31 mei 2000 tegemoet. MAASKANT SHIPYARDS, Postbus 12, 3250 AA Stellendam, afd. personeelszaken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 46