r Voor onze filialen in de regio Goes, Middelburg en Zierikzee e.o. zoeken wij een: Filiaalleider m/v Vervangend Filiaalleider m/v Verkoop- medewerk(st)er CHAUFFEUR Op zoek naar een leuke baan in de horeca of recreatie? Start Uitzendbureau heeft ze! StaTt Werkt zeker Emergis Verpleegkundige kwalificatieniveau 5 Medewerker maatschappelijk werk (m/v) Roem van Yerseke ZAKKENNAAIERS (M/V) 42 Vacatures ook op internet: www.pzc.nlponeredbyJobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 MEI 2000 Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk.optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. Dhr. J.H.G.M. Smeets, Postbus 1850, 4700 BW Roosendaal Gevraagd: VOOR NAT/INT. TRANSPORT in bezit van ADR en chauffeursdiploma en benodigde rijbewijzen. Enige ervaring is gewenst. VOF Hart Int. Transport De Roterij 30 4328 BA Burgh-Haamstede 0111-653357 Bellen tussen 9.00-12.00 uur. HOTEL WESTDUIN: 50 METER VAN ZEE EN STRAND KOUDEKERKE VLISSINGEN. een 4 sterren vergader-, zaken- en vakantiehotel op 50 meter van zee en strand met 90 kamers en 8 vergaderzalen, restaurant met 100 zitplaatsen, coffeeshop, terras en een gezellige hotelbar. Wij zijn per direct op zoek naar een meewerkend assistent-restaurantmanager Leeftijd tot 30 jaar. Heb jij een afgeronde horeca-opleiding en ervaring op dit gebied? Kan jij de restaurantmanager vervangen indien nodig? Ben jij flexibel en collegiaal? Kan jij goed organi seren en wil jij helpen de afdeling zelfstandig te runnen? Tevens zoeken wij voor ons receptieteam een collega voor 4 a 5 dagen per week en een collega voor minimaal 4 uur, afhankelijk van de drukte, in de week (parttime invalkracht). Ben jij die flexibele, representatieve, stressbestendi ge en collegiale persoon? Heb jij een afgeronde MTR0 opleiding of gelijkwaardig en ervaring in (hotel)recepties? Overtuig ons dan, en richt je sollicitatiebrief met CV aan: De directie van Golden Tulip Westduin Koudekerke Vlissingen, Westduin 1,4371 PE Koudekerke. Tevens zoeken wij ter versterking van ons bedïeningsteam enkele ambulante bedieningsmedewerkers voor de weekends en door de week. Westduin 1 - 4371 PE Koudekerke (Vlissingen) Telefoon 0118-552510, fax 552776 E-mail: westduin@zeelandnet.nl Internet: http://www.westduin.nl Medewerker bediening Diverse horeca- en recreatiebedrijven aan de kust van Walcheren zoeken enthousiaste medewerkers voor de bediening van het terras en/of het restau rant. Het opnemen van bestellingen, uitserveren van drankjes en gerechten en het afrekenen zijn je hoofdtaken. Je bent flexibel, hebt kennis van de Duitse taal en een klantvriendelijke instelling. Je bent in de weekenden en vakanties beschikbaar. Het betreft banen voor zowel het hele zomer seizoen als weekend- en vakantiewerk. Info: Annemarie Kunst, tel.: (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg Receptioniste Een familiecamping in Arnemuiden zoekt voor de vakantieperiode twee baliemedewerksters. Je beschikt over of je bent bezig met een opleiding op MBO niveau, hebt goede kennis van de Duitse taal, een flexibele instelling en je bent de maan den juli en augustus beschikbaar. Je werkzaamheden bestaan uit het beantwoorden van de telefoon, het verstrekken van informatie aan de gasten en het aannemen van reserverin gen. Info: Annemarie Kunst, tel.: (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg Bedienings medewerkers Een restaurant in Kortgene is op zoek naar vlotte en representatieve scholieren die de klanten willen bedienen in de weekenden en vakanties. Bijvoorkeur moet je ervaring hebben in de bedie ning of anders feeling hebben voor horecawerk. Het werk zal de komende weken in de weekenden zijn, en in de zomermaanden fulltime. Het res taurant is met het openbaar vervoer goed bereik baar. Info: Padden van de Water, tel.: (0113) 23 02 57, Start Uitzendbureau, Kolveniershof 33, Goes Cafetaria medewerkers Een cafetaria in Vlissingen is op zoek naar medewerkers die snacks, frietes, broodjes, ijs en dergelijke kunnen klaarmaken en verkopen. Het bedienen van mensen in de cafetaria en op het terras behoren ook tot je werkzaamheden. Je bent beschikbaar in de weekenden, vakanties en avond uren en je kan goed met geld om gaan. Je hebt bij voorkeur ervaring in de deze sector en bent klantvriendelijk. Info: Mortine van Veencndaal, tel.: (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen Terreinmedewerker Een familiecamping in Arnemuiden zoekt voor de vakantieperiode twee gemotiveerde krachten voor het onderhoud van het terrein. Tot je verantwoordelijkheden horen o.a.: verrichten van eenvoudige (technische) klussen op het terrein en het groenonderhoud. Daarnaast fungeer je als aanspreekpunt op het terrein voor gasten. ]e bent flexibel inzetbaar, gemotiveerd en het gehele seizoen beschikbaar. Info: Annemarie Kunst, tel.: (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg Afwasser Diverse horeca- en recreatiebedrijven aan de kust van Walcheren zijn op zoek naar medewerkers voor de spoelkeuken. Tot je werkzaamheden behoren het afspoelen van alle servies en bestek, het in- en uitruimen van de machine en het pouleren van het bestek. Je bent een doorzetter, gemotiveerd en flexibel inzetbaar. Je bent in de weekenden en vakanties beschikbaar. Het betreft banen voor zowel het hele zomerseizoen als weekend- en vakantiewerk. Info: Annemarie Kunst, tel.: (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg Frituurmedewerker Diverse horeca- en recreatiebedrijven aan de kust van Walcheren zijn op zoek naar kandidaten voor de frituurkraam of cafetaria. Je hebt kennis van de Duitse taal en kunt goed met geld omgaan. Bakken en verkopen van frites en snacks zijn jouw hoofdtaken. Je bent in de weekenden en vakanties beschikbaar. Het betreft banen voor zowel het hele zomerseizoen als weekend- en vakantiewerk. Info: Annemarie Kunst, tel.: (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg delijk, kan goed met geld om gaan en bent fle: bel qua werktijden. Het betreft werk voor in weekenden en vakanties. Info: Martine van Veenendaal, tel.: (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen Medewerkers bediening Een strandpaviljoen in Vlissingen is op zoek naar medewerkers voor het bedienen van gasten op het terras en medewerkers voor in de snackbar. De werkzaamheden bestaan uit het verkopen van snacks, frietes, ijs, dranken en dergelijke. Je werkt graag buiten en bent klantvriendelijk. Je kan goed met geld om gaan. Het betreft werk voor in de weekenden en vakanties. Info: Martine van Veenendaal, tel.: (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen Medewerker bediening Bedienings medewerker Een restaurant in Goes is op zoek naar een mede werker voor in de bediening. Je beschikt over enige ervaring en je bent bereid om in de avond uren en in het weekend te werken. Het betreft een parttime functie van 15 tot 25 uur per week voor een langere periode. Info: Padden van de Water, tel.: (0113) 23 02 57, Start Uitzendbureau, Kolveniershof 33, Goes Medewerkster bediening Een restaurant in Vlissingen is op zoek naar medewerkers voor het bedienen van gasten op terras en in het restaurant. Je bent gemotiveerd en werkt graag in de horeca. Je bent klantvrien- Voor 2 vakantieparken in Scharendijke en Brouwershaven zoeken wij medewerkers in de bediening en de snackbar, zowel fulltime als part time is mogelijk. Opleiding is niet noodzakelijk, ervaring is een pre. Het gaat om het bedienen van het terras en in het buffetrestaurant, eventueel gecombineerd met het meewerken in de fastfood- corner. Het betreft vakantiewerk. Info: Judith Van der Werf, tel.: (0111) 41 57 33, Start Uitzendbureau, Nieuwe Haven 147, Zierikzee Medewerkers bediening Een gerenommeerd hotel in Burgh Haamstede zoekt voor de zomer een aantal seizoenskrachten. Ervaring is niet noodzakelijk, belangrijker is een gemotiveerde en verzorgde uitstraling. Het roos ter wordt in overleg bepaald en indien nodig kan er worden gezorgd voor overnachting. Er zijn mogelijkheden voor zowel fulltime als parttime. Info: Judith Van der Werf, tel.: (0111) 41 57 33, Start Uitzendbureau, Nieuwe Haven 147, Zierikzee Hulpkok Een camping in Burgh Haamstede is op zoek naar een gemotiveerde en flexibele hulpkok die bij voorkeur LTS consumptieve techniek heeft ge volgd en eventueel ervaring in de keuken heeft. Het gaat om de mis en place en het assisteren van de kok. Het is een baan voor het gehele zomer seizoen en indien nodig kan er voor overnachting worden gezorgd. Info: Judith Van der Werf, tel.: (0111) 41 57 33, Start Uitzendbureau, Nieuwe Haven 147, Zierikzee Uitzendbureau Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg (vacaturenummer 2000.42) Voor 36 uur per week, voorde duur van één jaar, met de mogelijkheid ti omzetting in een vast dienstverband. (vacaturenummer 2000.30) Voor 18 uur per week, voor de duur van één jaar. Binnen Langdurige Zorg en Wonen, centrale voorziening te Kloetinge ontstaan bovenstaande vacatures. In deze sector zijn veel ontwikkelingen gaande. Zo worden alle medewerkers geschoold volgens de Rehabilitatiemethodiek. Uitgangspunten hierbij zijn de wensen en mogelijkheden van de cliënten. Daarnaast wordt het Neuman Systems Model ingevoerd. Op organisatieniveau is eveneens een aantal ontwikkelingen in gang gezet, waaronder nieuwbouw en integratie van centrale en decentrale voorzieningen. De functie De vacature verpleegkundige kwalificatieniveau 5 is ontstaan op afdeling 22-23. Het is een gesloten afdeling met twee groepen van ieder twaalf cliënten. De groepsindeling is gemaakt op basis van begeleidingsbehoefte. Het betreft cliënten met een langdurige, hoog complexe ziektegeschiedenis. Als verpleeg kundige maakt u deel uit van een multidisciplinairteam, waarbinnen u als persoonlijk begeleider een aantal cliënten krijgt toegewezen. Wij zijn op zoek naar een 'teamworker' met een stimulerende en enthousiaste persoonlijkheid, die in het bezit is van het diploma HBO-V en affiniteit heeft met de doelgroep. De medewerker maatschappelijk werk is werkzaam voor alle afdelingen binnen de sector LZW. De werkzaamheden vinden zowel in het ambulante werkveld als binnen de klinische afdelingen plaats. Voor deze functie vragen wij het diploma MBO-SD of gelijkwaardig en bij voorkeur werkervaring en affiniteit met de doelgroep. Wij verwachten dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Salariëring Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor deGGZ. Inlichtingen Inlichtingen over de functie van verpleegkundige kwalificatieniveau 5 kunt u inwinnen bij de heer A.J.G. van Meel, teamleider afdeling 22-23, telefoonnummer 0113 26 75 31. Inlichtingen over de functie van medewerker maatschappelijk werk kunt u inwinnen bij de heer J. van de Voorde, hoofd centrale- en basisvoorziening Oosterscheldegebied LZW, telefoonnummer 011326 75 31- Sollicitatie Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2000.30 voor de functie van medewerker maatschappelijk werk, en 2000.42 voor de functie van verpleegkundige kwalificatieniveau 5 linksboven op de envelop, kunt u vóór 6 juni 2000 richten aan Emergis, Dienst Personeel en Opleiding, mevrouw J. Langendijk, personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. K.v.K. Middelburg S41115214 Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen, Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in productiemethoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelverwerkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten vers, geconserveerd en diepgevroren op de markt. De producten worden afgezet via traditionele visgroot- en detailhandel, de horeca en het supermarktkanaal. Een mooie dag voor mosselen, van Zeeland's Roem natuurlijk! Maak het van dichtbij mee! Voor het komende mosselseizoen zijn wij op zoek naar: De functie: In onze vemieuzude versfabriek werkt u in een gezellig team aan het verzendklaar maken van de beste verse mosselen. De werkzaamheden omvatten voornamelijk het bedienen van de afvulmachines en het dichtnaaien van jute zakken met verse mosselen. Daarnaast krijgt u de mogelijkheid om bij andere productiewerkzaamheden te assisteren. De kandidaat: In een enerverend seizoensbedrijf als Roem van Yerseke B.V. is een flinke dosis flexibiliteit en teamspirit zeer belangrijk. Ervaring in een soortgelijke productieomgeving is een pre. 'Handen uit de mouwen is het credo. Wij bieden Een afwisselende baan in een bedrijf dat volop m beweging is. U kunt rekenen op een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uzv schriftelijke reactie met C.V. naar: Roem van Yerseke B.V., t.a.v. mevr. S. Dingemans, Postbus 25, 4400 AA te Yerseke. Inlichtingen kunnen verkregen worden op telefoonnummer (0113) 577770; vraag naar Wouter Mol ofRudi Koens. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Start is in 20 jaar uitgegroeid tot een toonaangevende fullservice arbeidsmarktintermediair. Naast het reguliere uitzenden biedt Start een totaalpakket aan nieuwe vormen van dienstverlening. Start werkt vanuit ruim 600 vestigingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 42