75 JAAR PZC Bronzen legpenning voor P. Geus (worduveryolgd) l/mlt Mkv Zu zoa[ Een keuze uil onze weekreklnmes Giro 55055 tmsumam duidelijk de goedkoopste; zeeland maandag 22 mei 2000 b 10 Uitvoering Wet ambulancevervoer Astma Fonds in hun luchtgevecht CADEAUTJE voor 75,- AutoTeam Provincie Zeeland Kennisgeving Meer kunnen, meer kind. Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! #VAi Con Affezzione huldigt secretaris bij afscheid door Rolf Bosboom KWADENDAMME - P. Geus van muziekvereniging Con Aff ezzione uit Kwadendamme ver moedde al dat hem zaterdag avond iets te wachten stond. Toen hij aan het begin van het lenteconcert van de vereniging ongewoon veel familie in ver enigingsgebouw De Burcht zag zitten, wist hij dat er iets bijzon ders zou komen. Toch was hij zeer verguld met de bronzen leg penning die hij van de gemeente Borsele ontving. Geus kreeg de onderscheiding omdat hij veertig jaar secretaris is geweest van Con Affezzione. Vorige maand heeft het bestuur hem in die hoedanigheid - Geus is en blijft ook spelend lid - tij dens de algemene ledenverga dering uitgezwaaid. Toen al kreeg hij te horen dat het afscheid tijdens het lente concert nog een vervolg zou krijgen. Zaterdagavond werd die belofte ingelost. Wethouder P. J. Vol- laard nam tegen het eind van het drukbezochte concert het woord en wees op de belangrijke rol die Geus de afgelopen decen nia bij Con Affezzione heeft ge speeld. ,,Deze legpenning is een schouderklopje van de samenle ving voor al het werk dat je hebt verxicht", zei Vollaard tegen Geus. „Je hebt hem echt ver diend." Voor P. Geus (rechts) en zijn echtgenote kwam de onderscheiding, die de scheidende secretaris ontving uit handen van wethouder P.J. Vollaard, niet helemaal als een verrassing. foto Willem Mieras K. Schout, voorzitter van de Zeeuwse afdeling van de Ko ninklijke Nederlandse Federa tie van Muziekverenigingen (KNFM), zei met bewondering te kijken naar het functioneren van de muziekvereniging in Kwadendamme. De bezetting - en dat-is mede te danken aan se cretaris Geus - is dik in orde en er is ook volop jeugd. Dat is bij zijn eigen vereniging Wilhelmi- nadorp wel anders, zei Schout. „Con Affezzione mag er zijn. Daar ben ik echt jaloers op." De gelauwerde zelf zei, hoewel hij wist dat er 'wat stond te ge beuren', blij verrast te zijn door de huldeblijken. „Ik had eigen lijk alleen maar een bloemetje verwacht", bekende hij. „Dit stel ik zeer op prijs en ik hoop nog vele jaren lid te blijven van de vereniging." Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant brengen ter algemene kennis dat zij op 16 mei 2000, nrs. 651152 en 654022, een beslissing hebben genomen op de bezwaren die bij hen zijn ingediend tegen hun besluiten om aan de Stichting Ambulancedienst Bevelanden te Goes een tijde lijke en vervolgens een definitieve vergunning te verlenen voor het verzorgen van ambulancevervoer op Tholen en Sint Philipsland. Gedeputeerde Staten hebben de bezwaren ongegrond verklaard. Degenen die bezwaar hebben gemaakt bij Gedeputeerde Staten zijn bevoegd om binnen zes weken na de datum van verzending van de besluiten beroep in te stellen bij de arrondissementsrechtbank te 's-Hertogenbosch. Ook bevoegd om beroep in te stellen zijn degenen die geen bezwaar hebben ingediend bij Gedeputeerde Staten, mits zij aannemelijk kunnen maken dat hen dat niet verweten kan worden. 's-Hertogenbosch, mei 2000 Provincie Noord-Brabant HERENMODE St. Adriaanstraat 7, Goes, tel. 0113-215652 maandag gesloten Sjaak van Zee Herenmode Dat moeten we met z'n allen vieren. Van 16 mei tot 15 juni kiest u uit onze speciale jubileumcollectie een overhemd met korte of lange mouw Als u ons opbelt wordt er opgenomen met onze nieuwe naam: "AutoTeam, aange naam". Dat is niet zomaar! Deze nieuwe naam hoort bij onze vernieuwde organisatie. Die is in een jaar tijd flink gegroeid maar, tegelijk een stuk persoonlijker geworden. We hebben een nieuwe slogan die precies weergeeft waar het bij ons om gaat: Wij willen blije klanten opelö mmmmmmbmmaaxemmm Ik (t« er nu alleen voor... giro 550 Giro 550 Apeldoorn Info: 055 3663339 VLUCHTELINGEN Directie Infrastructuur en Vervoer ca 760 m3 ca 85 m ca 2100 m ca 9900 m2 ca 8500 m2 ca 5000 ton ca 14000 m2 ca 5100 m2 ca 17000 m3 ca 7000 m3 ca 5,3 km Openbare aanbesteding Namens gedeputeerde staten van Zeeland zal op dinsdag 27 juni 2000 om 11.00 uur op het kantoor van de directeur van de directie Infrastructuur en Vervoer, Abdij 6 te Middelburg, overeenkomstig het U.A.R. 1986 openbaar worden aanbesteed: bestek I&V6-2000, Reconstructie N674, ged. Zuidzande - Potjes Bestek I&V6 omvat onder andere: - sleuf graven en aanvullen - aanbrengen betonbuizen - aanbrengen drainages - opbreken diverse klinker- en steenfundering - opbreken asfaltverharding - leveren en verwerken asfaltbeton - aanbrengen steenfundering van fosforslakken - aanbrengen laag Doorniksesteen in bermen - ontgraven vervoeren en verwerken grond - zand leveren en verwerken - aanbrengen lengtemarkering van thermoplast Het werk. moet uiterlijk 15 november 2000 worden opgeleverd. Bestek en diskette Het bestek is samengesteld met behulp van de RAW-systematiek. Het bestek kost f 225,00 inclusief een diskette. Zij zijn uitsluitend verkrijgbaar door rechtstreekse toezending per post van een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of eurocheque ten name van provincie Zeeland, bankrekening no. 28.50.10.557 bij Bank Nederlandse Gemeenten te Den Haag. Enveloppe adresseren: provincie Zeeland, postbus 524, 4330 AM Middelburg, met vermelding in de linkerboven hoek "Aanvraag bestek I&V6; Ter inzage Het bestek ligt vanaf 31 mei 2000 ter lezing bij directie Infrastructuur en Vervoer voornoemd. Inlichtingen Inlichtingen zullen worden gegeven op donderdag 15 juni 2000 om 11.00 uur, op het kantoor van de directeur voor noemd, waar de eventuele nota van inlichtingen vanaf vrijdag 16 juni 2000 ter inzage ligt. De eventuele nota van inlich tingen zal aan bestekhouders worden toegezonden. Betalingswijze De betaling van de aannemingssom zal geschieden aan de hand van betalingsstaten, die na elke periode van vier weken worden opgemaakt. Geschiktheidseisen en gunningscriteria Belangrijkste geschiktheidseisen en gunningscriteria: 1de inschrijver moet desgevraagd binnen een week na het daartoe ontvangen verzoek de in het bestek genoemde gegevens verstrekken; 2. voor de opdracht van het werk komen uitsluitend in aanmerking inschrijvers die: - voldoen aan het gestelde onder punt 1; - niet in staat van faillissement of liquidatie verkeren; - in de laatste drie jaren op een vakkundige en regelmatige wijze hebben uitgevoerd en tijdig opgeleverd een werk op het gebied van de aanleg van wegen met bitumineuze verhardingen met een aannemingssom gelijk aan of groter dan f 1.000.000,- - in de laatste drie boekjaren een gemiddelde omzet aan werken in de wegenbouw hebben bereikt gelijk aan of groter dan f 3.000.000,- 3. bij de beoordeling of een inschrijver voor de opdracht in aanmerking komt wordt mede de inschrijvingsstaat in beschouwing genomen. Directie De directie zal worden gevoerd door de directie Infrastructuur en Vervoer Abdii 6, Postbus 524, 4330 AM Middelburg, tel. 0118-631011 Giro 552000 k n Miereveldstraat 9-1071 DW Amsterdam Telefoon 020 - 679 15 72 E-mail; info@nsgk.nl Internet: www.nsgk.nl Aan alle bewoners van DRIEWEGEN Opdat u niet struikelt over ons werk. N. V. DELTA Nutsbedrijven gaat werkzaamheden verrichten in DRIEWEGEN aan het waterleidingnet op 30 en 31 mei 2000. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. De bewoners ontvangen een brief over de exacte datum van de werkzaamheden. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Voor meer informatie kunt u terecht op het districtskantoor van de N.V. DELTA Nutsbedrijven te Goes, telefoon (0113) 232333 of op Internet http://www.delta-zld.nl/ e-mail: info@delta-zld.nl N. V. DELTA Nutsbedrijven aanvaardt geen enkele vorm van aan- DEL', sprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat f f J bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 27 n De PZC bezorgt de Agrimorktfolder, heeft u e folder niet ontvangen bel dan: 0113 - 62 92 00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 98