NUT 5WERK Junior Controller Maaskant Shipyards Technisch administratief medewerker GE Plastics zoekt E 8c I-Monteurs en Operators Compounding MONTEUR TRACTOREN LANDBOUWWERKTUIGEN verantwoordelijk voor de financiële rapportage van Goudschelp, rechterhand van de Financieel Directeur van de HSI Shellfish Divisie medewerk(st)er PERSONEEL Projectleider (Aank.) uitvoerder Kraanmachinist Monteur gas/water Kabellegger Buizenlegger Glasvezelmonteur Medewerker winkel M/V 50 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 MEI 2000 Conservenfabriek Goudschelp B.V. in Yerseke staat zo'n 25 jaar voor kweken, vangen, verwerken en verkopen van (diepgevroren en geconserveerde) schaal-, schelpdieren en visproducten. Sinds vorig jaar E maakt Goudschelp deel uit van de Heiploeg Shellfish International holding, een vooraanstaande speler op de wereldmarkt. Dankzij grote exportervaring en geavanceerde productie- en verwerkingstechnieken is Goudschelp in staat in te spelen op de "smaak" van de markt. Kwaliteit van invriezen en conserveren wordt gewaarborgd door hoogwaardige technologieën, en gecontroleerd via strenge product- en procescontroles. Verdere professionalisering van de productie en bedrijfsuitbreiding stellen tevens eisen aan de financieel-administratieve afdeling. Om hier adequaat invulling aan te geven komen wij graag in contact met kandidaten (m/v) voor de functie van De functie: U wordt op professionele wijze ingewerkt, waardoor u snel en efficiënt de bedrijfsprocessen binnen Goudschelp doorziet. U wordt verantwoordelijk voor de maandelijkse financiële rapportage van Goudschelp aan de Financieel Directeur. Daarbij wordt u onder steund door een boekhouder. U voorziet de afdelingen verkoop, logistiek en productie van benodigde informatie, en draagt zo bij tot een efficiënte bedrijfsvoering. U ontwik kelt uzelf door naast uw werkzaam heden voor Goudschelp ook binnen de groep de Financieel Directeur te ondersteunen. Goudschelp vraagt: Na uw administratieve opleiding op HBO-niveau (bijvoorbeeld HEAO-BE, SPD) heeft u uw eerste werkervaring opgedaan op een administratieve afdeling of bij een accountantskantoor. U wilt een volgende stap maken door eindverantwoordelijkheid te krijgen voor financiële rapportage. U bent een zelfstandig werkend persoon, die overzicht weet te bewaren en een accurate werkstijl heeft. U woont op reisafstand van Yerseke of bent bereid daarheen te verhuizen. Goudschelp biedt: Een zeer aantrekkelijke groeifunctie binnen een professionele en groei ende onderneming. Uitstekende begeleiding tijdens de inwerkperiode met op termijn de mogelijkheid om uw horizon te verbreden door op holdingniveau de Financieel Directeur te ondersteunen. De bedrijfscultuur waarin u gaat werken is pragmatisch, no-nonsense en informeel. Een goed arbeidsvoorwaardenpakket maakt dit aanbod compleet. Ben je toe aan een volgende stap in je carrière? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 245.01525Pz naar Mercuri Urval B.V., Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda, fax.: 076-513 67 99. E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. M.Gertenbach, consultant Mercuri Urval (tel.:076-513 67 01). Zie ook www.mercuri-urval.com 9*\"incmcicd et/mceó- Stellendam - Bruinlsse scheepswerven - machinefabrieken - dokken - reparatie - lierenbouw MAASKANT SHIPYARDS is een gerenommeerd bedrijf dat zich toelegt op de bouw en reparatie van voornamelijk visserijschepen en machinebouw. In onze vestigingen te Stellendam en Bruinisse is plaats voor een: Voor deze functie zoeken wij een accuraat persoon (ca. 25 jaar) met enige administratieve ervaring. Opleiding: - opleiding M.E.A.O. of M.T.S. (werktuigbouw) De werkzaamheden omvatten o.a.: - het opstellen van eenvoudige begrotingen - het administratief bijhouden van projecten - het in overleg met de projectleider opmaken van verkoopfacturen - onder leiding van projectleiders/werkvoorbereiders plaatsen van inkooporders - alle voorkomende werkzaamheden op de administratie Voor deze functie is het vereist dat men beschikt over goede contactuele ei genschappen, goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Neder landse en Engelse taal. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae zien wij graag vóór 31 mei 2000 tegemoet. MAASKANT SHIPYARDS, Postbus 12, 3250 AA Stellendam, afd. personeelszaken Wij vragen een voor cafetaria de Krab te Arnemuiden. (Geen vakantiewerk) Sollicitaties kunt u schriftelijk sturen naar: J. van Waarde Langstraat 87 4341 ED Arnemuiden Bergen op Zoom GE Plastics is een van de 11 divisies van General Electric, een bedrijf met 325.000 werknemers wereld wijd, waarvan 90.000 in Europa, GE Plastics is wereld leider in de ontwikkeling, productie en verkoop van engineering plastics, die hun toepassing vinden in een groot scala van huishoudelijke producten en auto-onderdelen. De grootste vestiging van GE Plastics in Europa, met ruim 2000 werknemers, ligt in Bergen op Zoom (N-Br). Een van de pijlers van ons succes is dat onze werknemers de kans krijgen mee te denken en initiatieven te tonen voor verbetering van kwaliteit, betrouwbaarheid, kosten niveau, processen en producten. E I-monteurs (m/v) voor de dagdienst Zij zorgen samen met de Mechanisch Technische Dienst voor periodiek, preventief en predictief onderhoud en lossen storingen op. Er worden hoge kwaliteitseisen gesteld om de betrouwbaarheid van de installaties te verhogen. Daarbij wordt een actieve bijdrage verwacht in verbeteringsprocessen, het toezien op een veilige werkplek en het zelf opzetten van onderhoudsprogramma's. Minimaal MTS Elektrotechniek/Meet Regel techniek, 2 jaar relevante werkervaring en ervaring met het werken met een PC en PLC-besturingen. Bereidheid tot het zelfstandig lopen van consignatie diensten en binnen een halfuur na oproep op het bedrijf aanwezig kunnen zijn. U bent eventueel bereid te verhuizen, waarbij onze verhuiskosten regeling op u van toepassing is. Wij selecteren kandidaten die zorgvuldig zijn eri zelf standig kunnen werken. U heeft inzicht in verbete ringsprocessen voor onderhoud en kunt deelname in soortgelijke processen aantonen. Op basis van statistische interpretatie van metingen kunt u structu rele verbeteringen in onderhoud aanbrengen. U bent klantgericht, pakt problemen bij de kern aan en kunt buiten de grens van de eigen afdeling of functie denken. Operators Compounding (m/v) voor de 5-ploegendienst Zij zorgen voor het bedienen van extruders, hel formuleren en vrijgeven van mengingen. Zij dragen naast het spuitgieten ook zorg voor de verpakking. Daarnaast verrichten zij werkzaamheden voor het aan- en afvoeren van producten en het verladen van materiaal in vrachtwagens. Er vindt regelmatig per dienst controlekamercoördinatie plaats. U heeft minimaal VAPRO A of een middelbare, technische beroepsopleiding procestechniek. Wij selecteren kandidaten die accuraat zijn en zelfstandig kunnen werken. U bent een teamplayer en heeft een positieve, enthousiaste en flexibele instelling. L' bent gedreven om kwalitatief goed werk te verrichten. Uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een goed salaris, een dertiende maand, een prepensionerings- plan, geheel premievrij pensioen en bedrijfsspaar- regelingen. Uw sollicitatie met c.v. waaruit blijkt dat u aan de genoemde eisen voldoet, kunt u voor 2 juni 2000 sturen naar GE Plastics B.V., t.a.v. Mark Jacobs, Manager Human Resources, Postbus 1 17, 4600 AC Bergen op Zoom, of e-mailen naar mark.jacobs@gepex.ge.com. Acquisitie gesteld. .a.v. deze advertentie wordt niet op prijs GE Plastics An Equal Opportunities Employer ZEP MANUFACTURING COMPANY, een belangrijk producent van schoonmaak- en onderhoudsproducten, maakt deel uit van het op de Amerikaanse beurs genoteerde NSI (National Service Industries), dat wereldwijd 20.600 medewerkers telt en een omzet realiseert van 2 miljard US$. ZEP Holland, gevestigd te Bergen op Zoom. wendt zich hoofdzakelijk tot de industriële gebruiker. In het kader van de wereldwijde groeistrategie van het concern is ZEP Holland op zoek naar AMBITIEUZE VERTEGENWOORDIGERS (M/V) VOOR DE REGIO'S: O Middelburg (ref. 00/055) O Terneuzen (ref. 00/066) O Bergen op Zoom (ref. 00/077) FUNCTIE: O Promotie en verkoop van ons uitgebreid productengamma aan de industriële gebruiker. PROFIEL: O Dynamische, inventieve en communicatieve persoonlijkheid. O Ervaring in rechtstreekse verkoop is een pluspunt. GEBODEN: O Vast salaris, aantrekkelijke bonusregeling royale onkostenvergoeding. O Volledige opleiding nascholing. O Carrièremogelijkheden. Bent u geïnteresseerd in deze uitdaging? Stuur dan z.s.m. uw sollicitatiebrief met C.V. naar ZEP MANUFACTURING B.V. - Postbus 213 - 4600 AE Bergen op Zoom, of fax (0164) - 266710 of E-mail saleszep@westbrabant.net TEAMWERK IN KABELS EN LEIDINGEN Nutswerk B.V. is een jonge onderneming die zich richt op de aanleg van glasvezelkabelbeschermbuizen en het aanleggen, onderhouden en saneren van diverse nutsvoorzieningen, zoals gas, water, electriciteit en telecom in het Zuidwesten van Nederland. Voor het formeren van projectteams die vanaf 7 augustus worden ingezet, zijn wij op zoek naar medewerkers (m/v) in de functie van: Ook (jonge) mensen met een technische achtergrond die opgeleid willen worden tot een Nutswerk-specialist zijn welkom! Mensen met of zonder ervaring in kabel- en leidingwerken, met of zonder vakdiploma's, die beschikken over een flexibele werkinstelling, verantwoordelijkheidsgevoel, interesse in techniek en rijbewijs BE, nodigen wij uit om snel contact op te nemen. Nutswerk B.V. biedt een job met toekomst perspectief in een jonge onderneming die bouwt aan de ondergrondse infrastructuur voor de oude en nieuwe economie. Op het salaris en overige voorwaarden is de bouw- CAO (UTA) van toepassing. Belangstellenden voor bovengenoemde functies worden verzocht binnen 7 dagen hun mondelinge en/of schriftelijke sollicitaties te richten aan NUTSWERK B.V., t.a.v. de heer W.l. Besuyen, Postbus 4013, 5004 JA Tilburg. Voor informatie kunt bellen met de heer W.l. Besuyen, telefoon: 0113 - 221326 of 06 - 53747384 of e-mailen: info@nutswerk.nl. De Bestuurscommissie van de Federatie Openbaar Onderwijs Reimerswaal zoekt per 1 augustus 2000 voor basisschool 'De Reigers berg' te Rilland een D GROEPSLEERKRACHT voor 4 dagen per week voor groep 3/4 en per 14 augustus 2000 een 2) GROEPSLEERKRACHT voor V2 dag per week (tijdelijk voor aanvullende formatie) 3) GROEPSLEERKRACHT voor 2 dagen per week voor groep 7/8 (tijdelijk i.v.m. vervanging wegens ziekte) Een combinatie van de functies behoort tot de mogelijkheden. Voor deze functies zoeken wij een enthousias te man of vrouw die: - volledig bevoegd is - goed in teamverband kan werken - goede contactuele eigenschappen bezit - voor de functie onder 1) is ervaring met ICT gewenst Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer M. R Damen, bestuursmanager, tel. 0113-576144 (tijdens kantooruren) of tel. 06- 23061962 (tussen 18.30-19.30 uur). Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de Bestuurscommissie van de F.O.O.R., t.a.v. de heer M. P. Damen, Postbus 47, 4400 AA Yer seke. Bel 0900 - 20.20.990 voor de beste banen in Zeeland tempo-team 7 dagen per week tussen 9 en 21 uur Water Land Midden op de Stormvloedkering Oosterschelde ligt Watertand Neeltje Jans. Het verbin dende thema is water, meer specifiek de Deltawerken. Centraal staat Delta-Expo in het Topshuis. De bezoeker maakt hier kennis met kustverdediging in alle facetten. In het sei zoen zijn er attracties zoals een rondvaart, waterspeelplaats, waterleven, dolfijnenstation en het waterpaviljoen. Daarnaast zijn er een aantal winkels en restauratieve voorzienin gen. De exploitatie is in handen van Delta Expo Beheer BV. Voor de winkels zoeken wij op korte termijn: (fulltime) Functie: De winkels hebben een gevarieerd assortiment aan souvenirs, boeken, brochures, videobanden etc. U staat continu in contact met onze gasten en ver koopt deze artikelen. Uw werk, gebaseerd op 38 uur per week, loopt tot eind oktober 2000, inciden teel ook in vakanties/weekenden. De werktijden zijn van 10.00 u. tot ca. 18.00 u. Opleiding/ervaring: Voor de functie is geen specifieke opleiding vereist. Motivatie, flexibiliteit, klantvriendelijkheid en gastgerichtheid zijn erg belangrijk, Enige verkoopervaring strekt tot aanbeveling. Overige informatie: Voor de functie geldt dat u werkt op basis van de Hore- ca-CAO. De functie is in tijdelijk dienstverband. Reiskostenvergoeding vindt plaats op basis van openbaar vervoer. Sollicitatie en nadere informatie: WaterLand Neeltje Jans, manager ho reca en winkels de heer A.C.M. Heezen, Postbus 19, 4328 ZG Burgh-Haamste- de; tel. 0111 -655660 of 06-53719603. Op de afdeling landbouw hebben wij plaats voor Opleiding: 1e monteur, MTS of gelijkwaardig diploma Iemand met enige ervaring geniet de voorkeur Wij bieden: - Goede arbeidsvoorwaarden - Prettig werkklimaat - Opleidingsmogelijkheden Graag uw schriftelijke reactie naar van Weele B.V. Postbus 2 4470 AA Wolphaartsdijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 50