DOEN vussinGcn Als ik me ergens thuisvoel is het wel hier. Je hoort er namelijk bij. Bedrijfsmaatschappelijk werker m/v DENKEN gemeente JÊ* OOSTBURG TEAMLEIDER M/V 48 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 MEI 2000 Vlissingen is een stad aan zee, met stranden, een bruisende branding en met veel maritieme bedrijvigheid. Het is er aantrekkelijk wonen, met korte woon- werkafstan- den en alle voorzieningen die een middelgrote stad biedt. Een stad met veel ambities, zoals blijkt uit de ontvvik- kelingsvisle Stadskoers Vlissingen 2010, die in samenwerking met inwoners, bedrijven en instellingen tot stand kwam. De organisatie verkeert in een ontwikkelings proces om die ambities met een eigentijdse rolinvulling waar te kunnen maken. Met werkwijzen die zich laten typeren als vraag gericht, open, flexibel, snel, doelmatig en klantvriendelijk! Omdat onze zorg als werkgever voor onze medewerkers zich niet beperkt tot het materiële aspect van de arbeidsverhouding zoeken wij kandidaten voor de vervulling van de - ten gevolge van flexibele pensionering - ontstane vacature voor 0,5 fulltime-equivalent Functie-informatie: Verwacht wordt dat u in deze functie management en medewerkers adviseert en informeert ten aanzien van de oplossing van werkgerelateerde privé-problemen. U signaleert structurele oorzaken en levert een actieve bijdrage aan het sociaal beleid binnen de organisatie. U zult nauw samenwerken met de consulenten personeelsmanagement. Daarnaast heeft u functionele contacten met individuele medewerkers, bedrijfsarts, sectiehoofden en sectordirecteuren. U bent vertrouwenspersoon klachten regeling ongewenste intimiteiten. Hiërarchisch valt u onder het hoofd van de sectie Facilitaire Onderstéuning. De professionele zelfstandigheid en het beroepsgeheim zijn gewaarborgd in een instructie. Een relevante opleiding op hbo-niveau, bijvoorbeeld mw, aangevuld met de aantekening bedrijfsmaat schappelijk werk, affiniteit met werkgebonden automatisering, in staat zijn om zelfstandig en op eigen initiatief te werken. Zeer goede communicatieve vaardigheden, een vertrouwenwekkend optreden en de bereidheid om samen te werken. De functie is gewaardeerd in schaal 9. Maximaal bereikbaar brutojaarsalaris voor een halve weektaak- f39.000,-- (functieschaai). Nadere informatie: Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met Kees van der Vaart, telefoon (0118) 48 73 03 of Alex Lauret. telefoon (0118) 48 73 02. Een instructie is beschikbaar. Aan belanghebbenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan het college van burgemeester en wethouders, per adres Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen, onder vermelding van vacaturenummer 00-06. Om het aantal vrouwen en de vertegenwoordigers van etnische minderheden binnen ons personeels bestand te verhogen hanteert de gemeente een voorkeursbeleid. Vrouwen en zij die tot een etnische minderheid behoren en die denken aan de functie-eisen te voldoen, worden dan ook nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid wordt aan hen de voorkeur gegeven, Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Bijbel heeft als Woord van God unieke betekenis voor onze wereld. Het Nederlands Bijbelgenootschap (NBG) is een vereniging die zich daarom ten doel stelt de Bijbel te vertalen, uil te geven en te verspreiden en het gebruik ervan te bevorderen in binnen- en buitenland. Het NBG is een organisatie van gemotiveerde en door de Bijbel aangesproken medewerkers, vrijwilligers, leden en donateurs. Onze organisatie is volop in beweging. We zijn bezig met hel invoeren van resultaatgericht management en coachend leiderschap en ook andere veranderingsprocessen zijn teel sterk in ontwikkeling. De Bijbel open - wereldwijd Nederlands Bijbelgenootschap In onze organisatie is er in de afdeling Vereniging en Vrijwilligers een Regiocoördinator (m/v) voor tie regio Zuid, voor .16 uur per weck (fulltime). Functie-informatie: De afdeling: De afdeling Vereniging en Vrijwilligers is verantwoordelijk voor de vrijwilligersorgani satie, de fondsenwerving en het ontwikkelen van nieuwe initiatieven voor de plaatselijke werkgroepen, Verantwoordelijkheidsgebied: Als regiocoördinator bent u binnen regio zuid verantwoordelijk voor: de kwaliteit van het vrijwilligerswerk van het Nederlands Bijbelgenootschap (NBG), de bekendheid en het imago van het werk van het NBG en de (financiële) steun van relaties. Resultaatgebieden: Verantwoordelijk zijn voor de kwaliteit van het vrijwilligerswerk betekent het vinden, activeren, begeleiden en motiveren van vrij willigers binnen de regio om leden, giftgevers en vrijwilligers te werven voor het NBG. Voorwaarden: Kennis: Kennis van communicatie, public relations en theologie op hbo-denkniveau. Postbus 620 2003 RP Haarlem Tel. (023) 5 (46 146 Kennis van de kerkelijke kaart van Nederland en de maatschappelijke ontwikkelingen die relevant zijn binnen kerkelijk Nederland. Kennis van computerprogramma's, met name de MS Office-programma's Word en Excel. Vaardigheden: Uitdrukkingsvaardigheid voor het informeren van vrijwilligers. NBG-medewerkers en ande re relaties. Sociale vaardigheden voor het ondersteunen en stimuleren van de vrijwilligers, het creëren van draagvlak en het communiceren met ker kelijke relaties. Vaardigheden voor het onregelmatig en vanuit de thuissituatie kunnen werken. Rijvaardigheid op basis van rijbewijs B. Bereidheid te (gaan) wonen in de toekomstige werkregio. Duidelijke affiniteit met de missie van het NBG en persoonlijke betrokkenheid bij de Bijbel is essentieel. Meer informatie: Bent u enthousiast geraakt door deze adver tentie, dan kunt u voor meer informatie terecht bij A. de Jong, hoofd Vereniging en Vrijwilligers; NBG -doorkiesnummer: (023 514 61 70 of privé: (033) 462 55 45. U kunt uw sollicitatiebrief met CV tot I juni opsturen naar het Nederlands Bijbelgenootschap, t.a.v. V.B. van den Berge, Human Resources Manager, Solliciteren per e-mail is ook mogelijk, het adres is: VvdBerge@bijbelgenootschap.nl Dètaché International B. V. is gespecialiseerd in werving selectie en detacheren van operationeel personeel voor de procesindustrie. DÉTACHÉ/^ INTERNATIONAL B V. Détaché International B. V. kenmerkt zich door een goede begeleiding op de werkplek en een heldere communicatie met de gedetacheerde, leidinggevende en de opdrachtgever. Afwisselend werk in de procesindustrie Voor diverse opdrachtgevers in de regio West-Brabant en Zeeland zoeken wij op korte termijn: Als je ervaring hebt als operator, op zoek bent naar een nieuwe uitdaging en een oplei ding VAPRO-Basis, VAPRO-A hebt of hiervoor wil gaan leren, vraag dan een sollicita tieformulier aan bij mevr. E Goddrie (tel. 0164 - 253411). Stuur dit sollicitatieformulier volledig ingevuld naar ons terug vóór 1 juni a.s. Je kunt ook je C.V. sturen naar het in deze advertentie vermelde e-mail adres. Détaché International B.V. Postbus 228 4600 AE Bergen op Zoom Telefoon: 0164 - 253411 Fax: 0164 - 255436 E-mail: sollicitatie@detache.nl RAXIS ZOEKT MENSEN DIE EN Praxis is een landelijke doe-het-zelf keten met in het totaal zo'n 110 vestigingen in geheel Nederland. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij enthousiaste, flexibele en servicege- richte vrouwen en mannen. Die inzet en team geest tonen en geïnteresseerd zijn in onze winkel Kortom mensen op wiens denken en doen we kunnen vertrouwen De taken variëren per functie, Medewerkers verkoop Als medewerker verkoop informeer en advl seer je klanten over het assortiment, bestel je goe deren, ruim je de goederen in en verzorg je de presentatie en het winkelonderhoud. Medewerkers verkoopondersteuning Als medewerker verkoopondersteuning ver richt je diverse kassahandelingen; maak je de kas op, behandel je retouren en geef je vakkundige informatie over het assortiment Om in aanmerking te komen voor de functie medewerker verkoop zouden wij graag zien dat je een diploma op Mbo-niveau behaald hebt. In ruil hiervoor biedt Praxis je uitstekende arbeidsvoorwaarden plus een ontspannen en ple zierige werksfeer. Ben je geïnteresseerd in een baan bij Praxis? Stuur dan binnen 1 week een korte sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Praxis Middelburg, T.a.v. de heer A.F. Lagas, Grenadierweg 19,4338 PG Middelburg MEDEWERKER VERKOOP wv fulltime 35 uur en parttime 28 uur MEDEWERKERS VERKOOPONDERSTEUNING parttime 20 uur Mil Vergelijkt u geen appels met peren Wij, Wim en Sandra Boone, hebben sinds kort een groentespeciaalzaak aan de Kanaalstraat in Oost-Souburg. Met onze ervaring en ons enthousiasme willen wij Kwaliteit en Service leveren in een ongedwongen sfeer. Om onze klanten blijvende kwaliteit te kunnen bieden zoeken wij een enthousiaste VERKOPER (m/v) De functie Binnen de modern ingerichte winkel verkoopt u onze diverse, dagverse producten. Door uw goede advies krijgen de klanten net dat beetje meer. Verder let u op een goede winkelpresentatie en verricht u voorbereidend werk, zodat alles op en top verzorgd is. Een parttime invulling is eventueel bespreekbaar. Wij zoeken iemand - die bij voorkeur al winkelervaring heeft - die goed met klanten om kan gaan - die er graag de "schouders onder zet" Daar tegenover staat een leuke functie, een enthousiast team en een goede betaling. Heeft u interesse in deze functie schrijf dan uw brief binnen twee weken naar Wim en Sandra Boone Kanaalstraat 72 - 4388 BP Oost-Souburg Werk maken van talent Brugge Frankrijk 26 90 Middelburg 26 Terneuzen 30 Strand 5 De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwoners en ruim 20.000 ha. groot) is gelegen in West Zeeuwsch-Vlaanderen. De gemeente heeft vele recreatieve mogelijkheden en een gezond woon-, werk- en leefklimaat. Grenzend aan België ligt Brugge op een steenworp afstand. In ongeveer een uur rijden bereikt u Antwerpen, Brussel, Lille en Calais. Na de realisatie van de tunnel onder de Westerschelde (verwacht in 2003) geldt ditzelfde ook voor de Randstad. West Zeeuwsch-Vlaanderen zit midden in een interessante ontwikkelingsfase. De gemeente Oostburg is bezig zich met veel elan te herpositioneren binnen West-Europa. Plannen voor de herstructurering van het totale gebied zijn in een ver gevorderd stadium. Ontwikkelingsplannen voor de vissersplaats Breskens, die een stijgende reputatie geniet als internationaal watersportcentrum en de familiebadplaats Cadzand-Bad zijn inmiddels gepresenteerd. Een nieuwe Recreatievisie is reeds opgesteld. Daarnaast worden bij de plaats Oostburg land schapstuinen aangelegd en bij Schoondijke een technocentrum (high-tech bedrijvenpark) ontwikkeld. De gemeentelijke organisatie (ca. 170 medewerkers) zoekt dan ook enthousiaste nieuwe medewerkers. Zij kunnen mede gestalte geven aan het nieuwe elan dat het bestuur nastreeft. Vacant is de functie van chef van het bedrijfsbureau m/v (vacaturenummer 00/10) Het Bedrijfsbureau is onderdeel van de afdeling Gemeentewerken, die verder bestaat uit een buitendienst, verdeeld in twee districten en een centrale werkplaats. Als intern ingenieursbureau van de gemeente is het bedrijfsbureau onder meer belast met: - werkvoorbereiding en -administratie voor bouw, aanleg en onderhoud van de gemeentelijke infrastructuur, voor zieningen en eigendommen; 1 is het d .v.. - technische uitwerking en begeleiding van gemeentelijke projecten; - opstellen en actueel houden van digitale beheerplannen. Uw taken: U geeft leiding aan een 5-tal medewerkers. U coördineert de werkzaamheden van het Bedrijfsbureau. U vertaalt beleids- wensen in concreet uit te voeren projecten. U onderhoudt hiertoe contacten met aannemers, ingenieursbureaus etc. U vervangt het afdelingshoofd Gemeentewerken tijdens diens afwezigheid. Wij stellen de volgende eisen aan deze nieuwe functionaris: - hbo, bijv. hts-civiele techniek; - leidinggevende capaciteiten en ervaring in een soortgelijke functie, zo mogelijk in een bestuurlijke organisatie; - managementvaardigheden en -kwaliteiten; - bestuurlijk invoelend vermogen; - goede contactuele eigenschappen; - servicegericht. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het bruto- maandsalaris bij gemiddeld 36 uur per week maximaal f 8.363,- (gem. schaal 11a). Inlichtingen en sollicitatieadres: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Gemeentewerken, de heer W.F. van der Houwen, tel. (0117) 45 72 75. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijning van deze vacaturemelding, onder vermelding van het vacaturenummer, worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Oostburg, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GERECHTS- DEURWAARDERSKANTOOR C MIDDELBURG heeft per direct plaats voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) (40 uur per week) die in staat is om na een korte inwerkperiode administra tieve werkzaamheden te verrichten, welke hoofdzakelijk bestaan uit: - typen; - alsmede alle daaruit voortvloeiende werkzaamheden. Wij vragen: - minimaal afgeronde opleiding op middelbaar niveau; - kennis van danwel ervaring met Word; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - accuratesse en flexibiliteit; - collegialiteit. Wij bieden: - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - een prettige en moderne werkomgeving. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. (o.v.v. "sollicitatie" in linkerbovenhoek op envelop) gaarne binnen 8 dagen zenden aan Gerechtsdeurwaarderskantoor Middelburg, t.a.v. dhr. B.J. Meijering, postbus 127, 4330 AC Middel burg. De Deltaschool is een Jenaplanschool voor zeer moeilijk lerende kinderen, waar gewerkt wordt met 4 stamgroepen en diverse niveaugroepen voor taal, motoriek, zwemmen en handvaardigheid. Het team van de school probeert op een leuke manier serieus onderwijs te geven, waarbij een beroep wordt gedaan op de eigen verantwoordelijkheid van de leerlingen. Het bestuur van de Stichting Mytyl en ZMLK onder wijs te Goes zoekt een groepsleerkracht (vim) met ingang van 14 augustus 2000 voor 31 uur aan de Deltaschool. De te benoemen groepsleerkracht werkt samen met andere groepsleerkrachten in de groep oudere leer lingen van 13 tot 19 jaar. Gevraagd wordt een groepsleerkracht, die - Samen met andere teamleden, onderwijs wil geven aan leerlingen met een verstandelijke handicap, - in staat is intensief en flexibel met de andere leer krachten en klasseassistentes te werken aan de uitvoering van ons schoolplan en de individuele handelingsplannen, - het diploma Speciaal Onderwijs heeft behaald, of bereid is dat te gaan halen. Geselecteerde sollicitanten worden uitgenodigd een schooldag mee te doen. Op 15 juni zullen de sollicita tiegesprekken plaats hebben met een vertegenwoor digster van het team, van de ouders en van de di rectie. Voor 12 juni krijgen de geselecteerde kandida ten een uitnodiging. Heeft u interesse, schrijf dan voor 5 juni naar de Deltaschool Naereboutstraat 24 4461 GT Goes Voor meer informatie kunt u bellen naar G. de Nijs (0113-228394). Namens de cliënten die voor hun zorg- en ondersteuningsvragen gekozen hebben voor Verpleeghuis Ter Schorre, zijn we op zoek naar een voor gemiddeld 32 tot 36 uur per week Uw taken Onze zorg- en dienstverlening aan de cliënt is overeengekomen in een tussen de organisatie en de cliënt of zijn/haar familieleden afgesproken zorgovereenkomst. Op basis van die overeenkomst draagt u als teamleider, samen met het afdelings hoofd, verantwoording voor een optimale zorg- en dienstverlening aan de cliënt. Daarnaast werkt u op een respectvolle en profes sionele wijze aan de uitvoering van de zorg- en dienstverlening. Uw inbreng Om een goede teamleider te zijn, beschikt u over een grote mate van zelfstandigheid en heeft u stimulerende, enthousiasmerende en coachende sociale vaardigheden. Verder bent u in het bezit van een afgeronde verpleegkundige opleiding, een BIG-registratie en bij voorkeur werk ervaring. Uw kennis en vaardigheden zijn op HBO werk- en denkniveau. Wij bieden u In deze zelfstandige en afwisselen de baan heeft u volop ruimte voor eigen initiatief. Bovendien zijn er goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het salaris is conform FWG 45, maximaal f 4.864,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband 36 uur). Binnen onze orga nisatie zijn er veel doorstroom- en opleidings mogelijkheden Inlichtingen Informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de heer P. Bohyn, afdelingshoofd. Hij is bereikbaar op het nummer 0115-678 910. Meer informatie over de SVRZ vindt u op onze website: www.svrz.nl Solliciteren Spreekt deze afwisselende functie u aan? Stuur dan voor 5 juni uw sollicitatie inclusief CV naar SVRZ Zeeuws-Vlaanderen, afdeling PO&O, t.a.v. mevrouw M. Pauwels, postbus 275, 4530 AG Terneuzen. In Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen wonen 225 cliënten, voornamelijk ouderen die door somatische of psychogeriatrische problemen behoefte hebben aan verzorging en ondersteuning. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen. Ons verpleeghuis heeft ook een dagbehandeling voor 14 mensen. Ter Schorre is een moderne, zorgverlenende organisatie met een uitgebreid dienstenpakket De 325 medewerkers vormen samen de spil van een innovatieve dienstverlening. Wj hechten grote waarde aan een gezond werkklimaat Via opleidingen en doorstromingsprogramma's bieden wij onze medewerkers extra groeimogelijkheden. Verpleeghuis Ter Schorre maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een moderne, efficiënte en innovatieve organisatie. Onze kerntaak is het verlenen van 24-uurs zorg die beantwoordt aan de behoeften van onze cliënten, SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. Ter Schorre waar oe mens iemand is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 48