V a KN Z VG Arbeids ^BUREAU Procesondersteuning (Mbo'er voor de werkprocessen van morgen Receptionistes m/v a3 a> c u c O u. boar d w ar e p&om Ferrymasters Zeebrugge DISPATCHERS Draaier frezer k6 Vacatures ook op internet: wvm.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 MEI 20QQ RoggeveenJ) De Humanistische Zorg Stichting "Jacob Roggeveen" exploiteert: Zorg- en verpleegcentrum het Jacob Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust, Wooncentra Gerbrandylaan, Dauwendaele en Walensingel en levert zorg in Moluks woonzorgcentrum Tabadila en in woonzorgcentrum De Haagbeuk. Op korte termijn ontstaan er binnen de stichting verschillende vaca tures. Binnen de verzorging in ons verzorgingshuis Buitenrust ontstaan twee vacatures voor de functie van 1. BEJAARDEN-/ ZIEKENVERZORGENDE/ VERPLEEGKUNDIGE vacaturenummer 0020 Voor 27,5 uur per week in wisselende diensttijden. Binnen de verzorging in ons verzorgingshuis Jacob Roggeveen ontstaan vacatures voor de functie van 2. AFROEP MEDEWERKENDE HUISHOUDING vacaturenummer 0021 Dit betreft een nul-uren contract. 3. BEJAARDEN-/ ZIEKENVERZORGENDE/ VERPLEEGKUNDIGE vacaturenummer 0022 Dit betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van de af wezigheid van een van onze medewerkenden voor 25 uur per week. Salariëring voor functie 1 en 3, schaal 6 van de CAO-V&V, afhanke lijk van ervaring maximaal 3.855,00 bruto per maand bij een full time dienstverband. Salariëring voor functie 2, schaal 2, afhankelijk van ervaring maxi maal 3.023,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie over functie 1 bij mw. M. van der Plasse, zorgmanager Buitenrust, telefoon 0118 636851. Inlichtingen over functie 2 en 3 bij mw. A. Lampio, zorgmanager Jacob Roggeveen, telefoon 0118 614251. Voor alle functies geldt een vakantietoeslag van het PGGM-pensioenfonds. en opname in Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer tot 1 week na het verschijnen van dit blad aan de Humanistische Zorg Stichting Jacob Roggeveen, Noordsingel 106, 4333 AD Middelburg, t.a.v. mw. M.C. van Ierse!, personeelsfunctionaris. DONGE FLUSHING YARD is gespecialiseerd in de bouw en verhuur van baggermaterieel. Voor onze onlangs opgestarte nieuwe locatie in de haven van Vlissingen, zoeken wij: MANAGEMENT ASSISTANT Voor het assisteren van de directie zoeken wij een kandidaat van H.B.O./Academisch niveau. Wij zoeken een actieve commerciële persoon lijkheid met affiniteit voor techniek /scheepsbouw. Kennis van Engels en Duits is vereist. Kennis van Frans is een pre. Leeftijd 25-40 jaar. TEKENAAR STAAL SCHEEPSBOUWCONTRUCTIES M.T.S. H.T.S.-niveau vereist met enkele jaren relevante ervaring Leeftijd 25-40 jaar. H BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER Hebt U interesse in één van de bovenstaande functies, gelieve Uw schriftelijke reactie te richten aan: Donge Flushing Yard B.V., Postbus 240, 4460 AE Goes, t.a.v. de heer Van der Kooy; tel.: 0113-613100, fax: 0113-614190, E-mail: donge_macon@compuserve.com Pagter Innovations produceert en verkoopt een verpakkingssyteem om bloemen over lange afstanden in water te vervoeren. Dit wereldwijd gepatenteerde verpakkingssysteem wordt afgezet over de gehele wereld. Meer informatie kunt u vinden op www.pagter.com. Bij de Nederlandse hoofdvestiging werken ca. 15 personen; bij de buitenlandse dochters ca. 6 personen. Het bedrijf groeit sterk, zodat we op korte termijn de staf willen uitbreiden met een Medewerker Verkoopbinnendienst (MA/) voor Italië en andere landen De medewerker is de spil tussen de klanten.de verkopers in Europa en de interne orga nisatie Hij/zij zet zaken in beweging, is verantwoordelijk voor de acceptatie en de af- wikking van de orders voor Italië maar ook voor andere landen, regelt het transport (over de weg, over zee of soms door de lucht), ondersteunt de buitendienst, maakt offertes en belt met klanten, Wij vragen: HBO werk- en denkniveau een goede beheersing van het Italiaans en het Engels, Frans is een pre een commerciële instelling een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden iemand die werkt op basis van rationele en heldere afspraken en deze ook na komt bereidheid om enkele malen per jaar enkele dagen te reizen (deelname aan buiten landse beurzen) leeftijd bi| voorkeur 25-35 jaar Geboden wordt een dynamische, internationale werkomgeving met jonge collega's en een positieve werksfeer met ruimte voor eigen initiatief Door de snelle groei en verde re internationalisering van ons bedrijf, is dit een groeifunctie. We bieden een goed sa laris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een volledige werkweek Het bedrijf is nu gevestigd in Dinteloord, maar verhuist binnenkort naar Roosendaal (Borchwerf). Geïnteresseerden worden verzocht om binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met c.v. te zenden aan. Pagter Innovations t.a.v. drs. ing. J. A. W. de Pagter Postbus 48, 4670 AA Dinteloord Tel.: 0167 542 27 47. Rabobank Noord-Beveland is een moderne coöperatieve bank en heeft als werkgebied het voormalige eiland Noord-Beveland. Met vestigingen in de vier grotere dorpen heeft zij een groot markaandeel in zowel de particuliere als de zakelijke sector. De recreatiesector maakt een be langrijk onderdeel uit van het klantenbestand van de bank. Met een jong en enthousiast team medewerkers proberen wij contacten met on ze klanten op professionele wijze te onderhouden en uit te breiden. Als medewerker procesondersteuning speel je een sleutelrol bij de in richting van de werkprocessen. Een baan waarin je zowel je IT-, pro ces-, maar ook je administratieve talenten kunt benutten. Zomaak je aan de hand van het informatise- ringsplan voorstellen voor de inrich ting van de IT-infrastructuur. Zorg Medewerker je onder meer voor het technisch be heer van de hard- en software en verricht je tevens controle- en admi nistratieve werkzaamheden. Daarnaast ben je 'procesinrichter': je be waakt de processen met behulp van organisatiestandaards. Waarbij je ook scherp let op efficiency, effectiviteit, betrouwbaarheid en klant waarde. Risico's en knelpunten worden door jou tijdig gesignaleerd. Kortom, een veelzijdige functie met een breed scala aan operationele aspecten omdat je werkt in een klein teamverband. Een Mbo-opleiding (MEAO BA of daarmee vergelijkbaar) en de bereidheid om je door middel van studie verder te ontwikkelen vormen een stevige basis. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kunt je contact opne men met de heer H. M. G. Gelissen, manager Bedrijfsvoering, telefoon (0113)235100. Je brief met c.v. kun je binnen 10 dagen sturen aan de Directie Rabobank Noord-Beveland, Postbus 3, 4493 ZG Kamperland. Geef je ambitie toekomst procesoridersteuninq Rabobank Noord-Beveland STICHTING RESIDENTIE TERNEUZEN maakt deel uit van de Stichting Serviceflats Zeeland, die op j non-profit basis serviceflats exploiteert. Daarvan staan er twee in Goes en een derde is gelegen aan de Scheldeboulevard in Terneuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor ouderen in een beschermde omgeving met daarnaast uitgebreide dienstverlening. De Residentie Terneuzen biedt werk gelegenheid aan circa 25 medewerkers, voor het merendeel part-timers. t.' r t TerneuzeN Serviceflat Residentie Terneuzen vraagt: voor avond- en nachtdiensten Profielschets De receptionistes naar wie wij op zoek zijn, dienen: gediplomeerd verzorgende te zijn; een dienstvaardige en flexibele instelling te hebben; de handen uit de mouwen te kunnen steken. Taakinhoud Deze bestaat o.a. uit: verzorgende en licht huis houdelijke werkzaamheden; receptiewerkzaamheden. De stichting biedt een afwisselende functie; een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden; opname in PGGM- pensioenfonds. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.M. Fernhout, manager. Telefoon: 0115-621778. Sollicitatiebrieven met recente pasfoto binnen 10 dagen richten J aan: Stichting Residentie Terneuzen, J t.a.v. mevrouw A.M. Fernhout, Stuvesande 80,4532 MJ Terneuzen. I Boardware b v. is een software service bedrijf te Oosterhout. dat de COBIS ERP-applicatie levert aan de werkmaatschap pijen van één van de grootste verpakkingsproducenten van Europa Kappa Packaging. Door de invoering van een spe cifiek bedrijfsvoeringsconcept, ondersteund door deze appli catie, kunnen bedrijven hogere winstmarges bereiken. Op dit moment werken de golfkarton producerende werkmaatschap pijen in de Benelux grotendeels met deze applicatie Verdere uitbreiding is echter gewenst Ook de Europese markt wordt binnen nu en een aantal jaren aangeboord Het vierhoofdige MT heeft de leiding over dit 25 medewerkers tellende bedrijf leder van hen is verantwoorde lijk voor een bepaald gebied binnen het bedrijf; onder te verdelen in- Productmana- gement. Ontwerp Innovatie en Software-ontwikkeling. Wegens toenemende groei zijn wij voor de afdeling Ontwerp Innovatie op zoek naar een- S- <L> u V C O packaging Q software De functie Als functioneel ontwerper voert u, in eerste instantie samen met de manager Ontwerp Innovatie en later zelfstandig, besprekingen met diverse werkgroepen op het gebied van functioneel ontwerpen. U werkt functionele specificaties ujt (opdrachtformulering, functionele afbakening en functioneel ontwerp). U adviseert over automatiseringsmogelijkheden en draagt zorg voor een tijdige oplevering van de specificaties. Bovendien begeleidt u diverse werkgroepen en evalueert u samen met de afdeling Software ontwikkeling de technische mogelijkheden tot het bouwen van het geleverde ontwerp. U voert haalbaarheidsstudies uit en rapporteert uw werkzaamheden aan de manager van de afdeling. De kandidaat U heeft een opleiding op HIO, HTS of HEAO bedrijfskunde-niveau, U heeft bij voorkeur kennis van of ervaring in de logistiek en minimaal 2 jaar ervaring in het functioneel ontwerpen. U heeft een allround IT-ervaring van minstens 5 jaar. U beheerst de Engelse taal, Duits en Frans is een pré. U bent in staat zelfstandig te werken en beschikt over een no-nonsense mentaliteit. Uw communicatieve vaardigheden zijn uitmuntend te noemen, u kunt goed luisteren. U bent creatief en ondernemend naast flexibel en stressbestendig. Ervaring met ERP is een pré, Boardware biedt u Een afwisselende, zelfstandige functie in een informele organisatie. Een flexibel arbeidsvoorwaardenpakket, waarbij persoonlijke situatie en voorkeuren worden besproken met een financieel adviseur. Deze doet naar aanleiding van dit gesprek een voorstel, op basis van de bruto loonsom. PUUR MAATWERK. Boardware zoekt ook Applicatieconsuitants, Product Support Engineers, Testers Technical Writers, Software-ontwikkelaars. Uw reactie Een korte brief met uitgebreid curriculum vitae kuntu binnen 10 dagen (o.v.v. referentienummer kin 2001sturen naar: PERSONEELSDIENSTEN Kin personeelsdiensten Hoofdstraat 23. 5121 |A Rijen Telefoon (0161)24 48 52 Telefax (0161)24 48 56 info(S.'kinpersoneelsdiensten.nl Kin personeelsdiensten is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. P O Ferrymasters is onderdeel van de internationale P O-groep. Wij zijn actief in de transportsector met behulp van trailers en contai ners. Naast een sterke positie in goederenvervoer op Engeland groeit ons marktaandeel in vervoer op het continent. Het hoofdkantoor bevindt zich in Ipswich (UK) en daarnaast zijn er vele kantoren, ver spreid over Europa. Op het kantoor in Zeebrugge is de volledige afhandeling van contai nertransport gevestigd. Voor deze containeractiviteiten zijn wij op zoek naar ervaren en zelfstandige De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn Organiseren van containertransporten aan de hand van informatie die aangereikt wordt door onze klantendienst. Onderhouden van telefonische contacten met onze vervoerders. Kennis van de transportmarkt. Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Computerkennis strekt tot de aanbeveling. Stressbestendig en flexibele opstelling met betrekking tot werkuren. Teambuilder met oog voor de persoonlijke communicatie. Geboden wordt Goed loon (overeenkomstig...) Goede secundaire voorwaarden Mogelijkheid tot zelfontplooiing Voldoende doorgroeiperspectieven Solliciteren: P O Ferrymasters NV, t.a.v. Maryse Strubbe, Transportzone, Koggestraat 3, B-8380 Zeebrugge, Tel. 0032.50.55.92.00 e-mail: maryse.strubbe@pofm.com Ijzer- en Staalgieterij De ZVG is een ijzer- en staalgieterij die met 40 medewerkers ken nis-intensieve gietproducten vervaardigt. Flexibiliteit staat hoog in het vaandel. Het bedrijf beschikt over een eigen modelmakerij en machinefabriek. Voor de uitbreiding van ons team zoeken wij: Werkzaamheden omvatten het van tekening verspanend bewerken van gietproducten. Onze machinefabriek is uitgerust met: een kot- terbank, freesbank, carrouselbank, conventionele draaibanken, boormachines, slijpbank en schaafbank. Het oplossen van storingen aan de technische uitrusting in de gieterij valt tevens onder de werk zaamheden. Vereist: - LTS en/of MTS werktuigbouw - goed technisch inzicht - moet zelfstandig kunnen werken Uw sollicitatie kunt u richten aan de Zeeuws Vlaamse Gieterij BV, Westkade 18, 4551 BV Sas van Gent. Voor informatie kunt u Harry de Man bellen; 0115 - 451 451. Deze week bij het Arbeidsbureau le DAMES-/HERENKAPPER Voor een kapperszaak in Noordwelle zijn wij op zoek naar een 1 e dames-/heren- kapper. U heeft een afgeronde opleiding Bediende dames/heren, aangevuld met enige jaren ervaring. Het betreft een full time baan. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 37307-0. HULPKOKS Voor diverse bedrijven zoeken wij gemo tiveerde medewerkers ter ondersteuning van de kok. De werkzaamheden bestaan uit het voorbereiden van gerechten en afwassen. Meer informatie bij Patrick Braam, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. AFWASHULPEN/MEDEWERKERS FRITUUR Voor diverse bedrijven op Walcheren zoeken wij voor het zomerseizoen afwas- hulpen en medewerkers frituur voor het bakken van snacks en het verkopen van ijs. Meer informatie bij Patrick Braam, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. MEDEWERKERS BEDIENING Voor restaurants, hotels en strandpavil joens op Walcheren zoeken wij gemo tiveerde, representatieve medewerkers voor de bediening. Het betreft zowel seizoenscontracten ais jaarcontracten. Meer informatie bij Patrick Braam, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. Vacaturenummer 34635-00. KOKS Voor diverse bedrijven op Walcheren zoeken wij voor het zomerseizoen zelf standig werkende koks. Een afgeronde SVH-opleiding 3e restaurantkok is vereist. U bent gemotiveerd en u hebt een frisse kijk op de hedendaagse keuken. Meer informatie bij Patrick Braam, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. VERKOPER GIFT-SHOP Voor een gift-shop op Neeltje Jans zijn wij op zoek naar een verkoper. U kunt zelfstandig werken en u heeft enige ver koopervaring. Talenkennis is een pre. Het betreft een tijdelijke fulltime functie. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 37338-0. BOUWKUNDIG OPZICHTER Voor een werkgever op Schouwen- Duiveland zoeken wij een ervaren bouw kundig opzichter voor een nieuw te starten project in de utiliteitsbouw, U hebt een gerichte opleiding op HTS- niveau of enige jaren ervaring. Het betreft een tijdelijke fulltime functie. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 37329-00. Noteer alvast: op zaterdag 27 mei van 10.00-15.00 uur een banenmarkt voor heel Zeeuws-Vlaanderen bij het Arbeidsbureau Terneuzen. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 46