rethinking YOUR I je ervarenINGENIEURS technischePROFESSIONALS Je hebt een passie voor perfectie' Wij ook! Emergis Buys Ballot College Automatiseringsconsblent Medewerker helpde^(m/v) 44 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Yacht is een nieuwe organisatie in professional services voor talentvolle mensen en bedrijven. Wij willen talenten en bedrijven helpen hun potenties en ambities te raliseren. Om dat te bereiken hebben wij ons als doel gesteld de beste werkgever van Nederland te worden. Bij Yacht kunnen gemotiveerde professionals werken bij verschillende bedrijven en organisaties. Wij zijn gespecialiseerd in Finance, ICT, Management en Technology. Onderstaand vind je een selectie van diverse functies. Waarbij we veel meer kunnen bieden dan alleen interessant werk. Als jouw opvattingen over werken en leven aan het veranderen zijn. Als je met je kennis wilt uitdagen en uitgedaagd worden, dan zijn wij klaar om je te ontmoeten. De uitdaging Je leven anders inrichten door in dienst te treden bij Yacht Technology. Een unieke werkgever die bedrijven en getalenteerde vakmensen bij elkaar brengt. Waar je tal van gerenommeerde opdrachtgevers in binnen- en buitenland met je expertise kunt versterken. Je vindt er uitdagende projecten op het gebied van Aerospace, Bouwkunde, Chemie Petrochemie, Civiele Techniek, Elektrotechniek, Industriële Automatisering, R&D, Telecommunicatie en Werktuigbouwkunde. Je profiel Je hebt al de nodige ervaring opgedaan, na een htsr of tu-opleiding, en bent op een punt beland dat je naar een nieuwe balans zoekt tussen je werk en je privéleven. Om zelf invulling te kunnen geven aan zowel je professionele als je persoonlijke ambities. Je bepaalt hierbij zelf het tempo en de richting van je groei. Ons aanbod Een inspirerende werkomgeving waarbinnen je flexibel kunt bewegen. Maar ook de unieke mogelijkheid om je kennis verder te ontwikkelen. Je kunt kosteloos opleidingen volgen die zijn afgestemd op de technische topfuncties die je ambieert. Bovendien bieden wij een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket, dat bij elk project opnieuw in overleg met je persoonlijke coach bepaald wordt. Interesse? Als je als ervaren ingenieur de horizon van je carrière wilt verbreden, stuur dan je sollicitatie met c.v. naar het onderstaande adres. De uitdaging Je loopbaan onder handen nemen door in dienst te treden bij Yacht Technology. Werken aan uitdagende projecten bij gerenommeerde opdrachtgevers in binnen- en buitenland terwijl je vakgerichte opleidingen volgt om je ingenieurstitel te halen. Een ideale combinatie waarbij praktijk en theorie elkaar versterken. En je binnen afzienbare tijd kunt doorgroeien naar zwaardere functies op hbo-niveau, in de disciplines: Aerospace, Bouwkunde, Chemie Petrochemie, Civiele Techniek, Elektro techniek, Industriële Automatisering, R&D, Telecommunicatie of Werktuigbouwkunde. Je profiel Je hebt al de nodige ervaring opgedaan, op mts-niveau. Om je horizon te verbreden wil je je ing. titel halen. Zonder daarvoor je huidige carrière te hoeven onderbreken. Door te kiezen voor een combinatie van werk en opleiding die je ervaring en belangstelling naar een hoger plan tillen. En zonder te hoeve" '.veren op de arbeidsvoorwaarden en voordelen die je gewend bent. Ons aanbod Een unieke werkgever die voor jou de projecten uitzoekt die het beste aansluiten bij je wensen en ambities op persoonlijk en professioneel vlak. Ons arbeidsvoorwaardenpakket is uitstekend en uiteraard worden de kosten van je opleidingen geheel door ons vergoed. Je wordt ondersteund door een persoonlijke coach die je motiveert, inspireert en in contact kan brengen met een uitgebreid kennisnetwerk. Interesse? Als je als ervaren technicus wilt doorgroeien, kun je je brief met c.v. naar Yacht Technology sturen: Antwoordnummer 302, 1100 VC Amsterdam- Zuidoost. Of mailen: pz.technology@nl.yachtgroup.com Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kun je bellen met 0800 999 09 09. www.yachtqroup.com FINANCE ICT MANAGEMENT'TECHNOLOGY scheePsweri"Reimerswaal"b, Postbus 15, 4417 ZG Hansweert. Tel. 0113-383021 - Fax 0113-383421 i Gevraagd voor op korte termijn een Scheepswerf Reimerswaai'te Hansweert is een internationaal opererende scheepsreparatie- werf met gemid deld 80 werk nemers. Onze belangrijk ste activiteiten zijn: service verle nen aan de visse rij, bagger, bin nenvaart en kust vaart. Telefoniste receptioniste typiste (voor 40 uur in de week) Functieomschrijving: Aannemen van de telefoon Verzorgen van koffie Ontvangen van klanten en leveranciers Verrichten van divers typewerk Verrichten van allerhande licht administratieve werkzaamheden Functie-eisen: Representatieve stem, vriendelijk beleefd en correct Goed kunnen werken met MS Word '97 Engels spreken Kennis van MS Excel strekt tot aanbeveling Eigen vervoer Onze voorkeur gaat uit naar jonger iemand, evt. schoolverlater. Heeft U interesse in de aangeboden functie, stuur dan uw schrif telijke reactie voorzien van C.V. naar: Scheepswerf Reimerswaai b.v. Postbus 15, 4417 ZG Hansweert, t.a.v. dhr E Mattheijssen. Aannemings- en Handelsbedrijf JAC. RIJK B.V. is een bedrijf werkzaam in de g.w.w. sector en gespecialiseerd in groot grondverzet. Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste, fulltime RECEPTIONISTE TELEFONISTE Gevraagd wordt: Enkele jaren ervaring HAVO met moderne talen Ervaring met Word 97 en Excel 97 Flexibele en nauwkeurige werkinstelling Geboden wordt: Een afwisselende en zelfstandige functie Een informele en plezierige werkomgeving Salariëring overeenkomstig ervaring en leeftijd Sollicitaties aan: Aannemings- en Handelsbedrijf JAC. RIJK B.V. Postbus 17, 4450 AA Heinkenszand JAC. RIJK B.V. HEINKENSZAND arte non vi is een bureau voor grafische vormgeving en reclame. We werken voor een gevarieerde klantenkring. Om een indruk te krijgen kun je alvast eens kijken op: www.artenonvi.nl. We zoeken i collega. Heb je een afgeronde opleiding aan een grafisch lyceum en minimaal twee ja ervaring met de relevante apparatuur en software? Stuur dan voor 30 mei je sollicitatiebrief met c.v. a: arte non vi t.a.v. Maria Nootenboom, Postbus 397,4460 AT Goes. I ARTE NON VI Het Buys Ballot College is een christelijke school. Daarom geeft de Bijbel de richting aan voor de omgang met elkaar. Dagelijks bedoeken 1450 leerlingen uit de regio Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland het Buys Ballot College. Naast het opleiden voor het diploma begeleidt de school de leerlingen bij de voorbe reiding op de maatschappij en bij hun persoonlijke ontwikkeling. Het Buys Ballot College stelt zich ten doel zo dicht mogelijk bij de leerling te staan. Typerend hier voor is de intensieve begeleiding. ZATERDAG 20 MEI 2000 Docenten (m/v)gevraagd Va calures Wij vragen met ingang van het cursusjaar 2000-2001 docenten voor 117 lesuren economie, 14 lesuren geschiedenis, 14 lesuren wiskunde (le graad) en 17 lesuren Algemene Natuurwetenschappen (le graad). Voor bovenstaande functies is een tweedegraads bevoegdheid vereist, tenzij anders vermeld. Solliciteren naar een deel van een functie of naar een combinatie van functies is mogelijk. Reeds ingezonden (open) sollicitaties blijven van kracht. Salariëring: maximaal schaal-10. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij actief meewerken aan de vormgeving van het christelijk onderwijs. Schrijf, fax of stuur een e-mail binnen 8 dagen aan: Buys Ballot College t.a.v. ir. S.J. bij de Vaate, Postbus 219, 4460 AE GOES Nadere informatie kan worden ingewonnen bij ir. S.J. bij de Vaate, tel. 0113-213010 (school) of 0113-562026 (privé). i Christelijke Scholengemeenschap voor VBO MAVO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM T Bergweg 4 Postbus 219 4460 AE Goes Telefoon 0113-213010 Fax 0113-250360 E-mail: BBCGoes@Zeeland.NL Homepage: http://www.buysballot.nl/ J j w Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Voor 3 6 uur per week Voor 36 uur per week Binnen de Dienst Informatievoorziening en Administratie, afdeling automatisering, zijn in verband met uitbreidingen en interne verschuivingen^ bovengenoemde functies vacant. Vanuit de afdeling automatisering wordt een actieve, stimulerende en initiërende bijdrage geleverd aan het automatiseringsbeleid van Emergis. Binnen dit beleid zijn er thans veel ontwikkelingen op het gebied van het Ziekenhuis Informatie Systeem en kantoorautomatisering. Er wordt gewerkt met systemen onder Unix, Novell, Windows 95 en dergelijke. De afdeling werkt als één team. Dit team van vijf medewerkers ondersteunt thans ca. 500 gebruikers en draagt zorg voorde benodigde infrastructuur. Binnen het team is een verdeling gemaakt in hoofdaandachtsgebieden, waarbij drie leden verantwoordelijk zijn voor alle vragen op het gebied van automatisering vanuit sectoren en diensten. Deze sectoren en diensten zijn in een tweetal clusters verdeeld. Deze clusters vormen de aandachtsgebieden van de twee consulenten, daarnaast is er een medewerker helpdesk die als vraagbaak voor de gebruikers dient. Naast deze drie functies zijn er twee medewerkers verantwoordelijk voorde meer centrale infrastructurele onderwerpen. Defunctie Consulent automatisering (vacaturenummer 2000.45): Samen met een collega bent u verantwoordelijk voor alle vragen op het gebied van automatisering vanuit sectoren en diensten. Tot uw werkzaamheden horen ook advisering en ondersteuning van het sector-/dienstmanagement en in overleg invulling geven aan het automatiseringsbeleid van de sectoren en diensten. U ondersteunt de applicatiebeheèrders van de verschillende toepassingen en bewaakt de onderlinge afstemming. Daarnaast zult u deelnemen aan diverse-automatiseringsprojecten. Medewerker helpdesk (vacaturenummer 2000.46): Als medewerker helpdesk fungeert u als vraagbaak voor gebruikers en geeft u invulling aan gebruikersondersteuning binnen Emergis. U bent betrokken bij het oplossen van eerste lijn problemen en verhelpen van storingen op het gebied van apparatuur en programmatuur. Dit houdt in het uitvoeren van analyses en behandelen van vragen en problemen. Wat venvachten wij Voor beide functies zoeken wij een enthousiaste medewerker met teamgeest en u kunt op prettige en doelmatige wijze met mensen omgaan. U heeft interesse in bedrijfsprocessen en mensen. Zelfstandigheid, flexibiliteit en klantgerichtheid spreken u aan. Voor de functie van consulent automatisering zoeken wij een collega met een opleiding op HBO-niveau met ervaring in een vergelijkbare omgeving. Voor de functie van medewerker helpdesk zijn wij op zoek naar een collega met een opleiding op M BO-niveau. Salariëring Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor deGGZ. Inlichtingen Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer M. de Schipper, waarnemend hoofd Dienst Informatievoorzieningen Administratie, tel. 0113 26 72 6i. Sollicitatie Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2000.45 voor de functie van consulent automatisering, en 2000.46 voor de functie van medewerker helpdesk, linksboven op de envelop, kunt u vóór 30 mei 2000 richten aan Emergis, Dienst Personeel en Opleiding, mevrouw J. Langendijk, personeelsadviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. K.v.K. Middelburg S 41115214 Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleidend verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 44