□SB LEERKRACHTEN V'M BASISONDERWIJS ifi n Act TEAMLEIDER m/v Service Verkopers (m/v) BP de Voetpomp II TERREINMEDEWERKER 42 Vacatures ook op internet: www.pzc.nl powered by JobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 MEI 200Q is voor haar Orthopedagogisch Kinderdagcentrum de Zunneguus te Goes op zoek naar een Functie-informatie: Het betreft een dienstverband voor 29 uur per week (80,56%), verdeeld over 5 dagen per week. De teamleider heeft als hoofdtaken: het leidinggeven aan een zorgeenheid: coacht, stimuleert en begeleidt de medewerkers in hun werkzaamheden; ziet toe op het tot stand komen van het zorgplan voor de cliënt en bewaakt de uitvoering hiervan; draagt zorg voor een goede personeelsplanning; draagt zorg voor gestuctureerd werkoverleg binnen het team; houdt periodiek functioneringsgesprekken met medewerkers. het beheren van de zorgeenheid: beheert en bewaakt toebedeelde bud getten; draagt zorg voor het beheer van gebouwen en inventaris. het uitvoeren en het bewaken van de zorgeenheid: zorgt voor het uit voeren van het zorgbeleid; Stemt het aanbod van de zorg- en dienstverle ning af op de vraag; voert overleg en geeft voorlichting aan cliënten, ouders en externe instanties. Functie-eisen: De teamleider: heeft minimaal een HBO werk- en denkniveau. heeft een duidelijke visie op de ontwikkelingen in de zorg voor verstandelijk gehandicapten. heeft ervaring in een leidinggevende functie. heeft goede contactuele eigenschappen. is creatief en flexibel. heeft bij voorkeur ruime ervaring in het werken met kinderen met een ver standelijke (soms meervoudige) handicap. heeft invoelingsvermogen in de diverse levensbeschouwingen van de cliën ten. beschikt over goede mondelinge en schriftellijke uitdrukkingsvaardigheden. Gezien de samenstelling van het team gaat bij gelijke geschiktheid van de kandidaten onze voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg (DTG). De functie van teamleider is een niet kernfunctie (honorering volgens schaal 8). Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot: Peter van den Berg, manager dag besteding: tel. 0113-273339. Schriftelijke reacties vóór 31 mei richten aan: Stichting het GORS, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 2160, 4460 MD Goes. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 19 juni a.s. Een psychologisch onderzoek maakt tevens deel uit van deze procedure. Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden: een hoogwaardige begeleiding en verzorging die is afgestemd op de unieke mogelijkheden en wensen van onze cliënten, een klimaat waarin groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op de begeleiding bij wonen - leren - werken - recreëren. Wij doen dit op verschillende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. Per I augustus 2000 ontstaan bij het openbaar basisonderwijs in de gemeente Goes (8 scholen en 1360 leerlingen) vacatures voor: Het gaat om zowel vaste als tijdelijke parttime en fulltime functies bij de openbare scholen in deze gemeente. UW SOLLICITATIE Als u belangstelling heeft voor een functie als leerkracht in het basisonderwijs dan vragen wij u om in uw sollicitatiebrief aan te geven voor hoeveel dagen per week u beschikbaar bent Verder vragen wij u om te vermelden hoeveel ervaring u heeft eb in Wélke groepen. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. Koene van het managementteam openbaar onderwijs (tel.: 0113-219228). Belangstellenden worden uitgenodigd om vóór 29 mei 2000 te solliciteren. U kunt uw sollicitatiebrief zenden aan: Openbaar onderwijs gemeente Goes, Postbus 398, 4460 AT Goes. uj^H| fulltime 38 uur en Oproepkrachten gezocht voor Actomat B.V. is een dochtermaatschappij van BP Nederland B.V. en exploiteert een groot aantal BP tankstations dp or heel Nederland. Op dit moment maken ruim 1000 tankstations, waar in totaal circa 1.000 medewerkers werkzaam zijn, deel uit van ons netwerk. Voor BP de Voetpomp te Krabbendijke zijn wij op zoek naar een fulltime Service Ver koper en oproepkrachten voor het afrekenen van motorbrandstoffen en shopartikelen en het verlenen van service en advies aan onze klanten m.b.t. branchegerichte artike len. Uiteraard zorg je er, samen met je collega's, ook voor dat de schappen tijdig wor den bijgevuld en de shop er schoon en verzorgd uitziet. Wij vragen: Voor de functie vragen wij een leeftijd van minimaal 18 jaar, een opleiding op MAVO/MBO-niveau, bereidheid om in een wisselend dienstrooster te werken en thousiasme en servicegerichtheid. In verband met de ligging van het station dien je in 'bezit te zijn van rijbewijs en eigen vervoer. Wij bieden: Bij ons vervul je een afwisselende functie met doorgroeimogelijkheden bij een organi satie die een dynamische, prettige en informele werkomgeving te bieden heeft. Voor 'wat betreft de arbeidsvoorwaarden is de BETA Tankstation CAO van toepassing. Je jstartsalaris is afhankelijk van je leeftijd en ervaring. Tevens kennen wij uitstekende ^secundaire arbeidsvoorwaarden en een bonusregeling. Heb je interesse dan kun je telefonisch of schriftelijk reageren: BP de Voetpomp Ad Soncke Rijksweg A58 zuidzijde 4413 RB KRABBENDIJKE Tel.: 0113-502047 Wonen in een landelijke omgeving met een uitstekend voorzieningenniveau en werken bij ROC Zeeland. ROC Zeeland is na een fusieproces op 1 januari 1997 van start gegaan. Wij zijn nu drie jaar op weg. Na een grondige evaluatie en strategische verkenning ligt de nieuwe organisatiestructuur vast: een organisatie met vier vestigingen, enige diensten en een centraal bureau. Er is evenwicht tussen de centrale en de decentrale bedrijfsprocessen. Kortom ROC Zeeland kan gezien worden als een stabiele professionele organisatie. In de komende jaren wordt er volop gebouwd om, in nieuw- en verbouw, de gekozen visie en organisatiestructuur ook in onze huisvesting door te trekken. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's om, samen met ons, aan deze ontwikkeling de vereiste vorm en inhoud te geven. We hebben behoefte aan medewerkers die gestimuleerd worden door nieuwe ontwikkelingen en beschikken over een onder nemende mentaliteit. Het Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland richt zich op middelbaar beroepsonder wijs, educatie (BVE) en contractactiviteiten. Met ruim 800 medewerkers is ROC Zeeland een van de grotere werkgevers in Zeeland. ROC Zeeland kent een zeer breed en geva rieerd aanbod van opleidingen. Door het gebruik van eigentijdse leermethoden en leer middelen wordt gewerkt aan onderwijskundig maatwerk. Begeleiding van deelnemers speelt hierbij een belangrijke rol. Innovatie en productontwikkeling krijgen bij ROC Zeeland veel aandacht. In deze ontwikkeling speelt Informatie- en Communicatie Technologie een belangrijke rol. ROC Zeeland profileert zich als kenniscentrum voor de regio. Ons motto is: Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen. ROC Zeeland zoekt voor het nieuwe cursusjaar, docenten voor ver schillende vakgebieden. Voor al deze vacatures geldt het volgende: Plaats in de organisatie De docent functioneert onder de rechtstreekse leiding van de opleidingsmanager. Hoofdbestanddelen van de functie draagt zorg voor het onderwijs door o.a. het verzorgen van het onderwijsleerproces; het leveren van bijdragen aan de ontwikkeling van leermiddelen en het begeleiden van individuele en groepen deelnemers levert een bijdrage aan de ontwikkeling en vernieuwing van het onderwijs draagt bij aan de activiteiten van de vestiging levert een bijdrage aan de voorbereiding, ontwikkeling, uitvoering en evaluatie van (standaard) contractactiviteiten Functie eisen beschikt minimaal over een HBO-opleiding is in bezit van een pedagogisch-didactisch diploma heeft bij voorkeur ervaring in het BVE-veld of beschikt over praktijkervaring in het genoemde vakgebied Rechtspositie het betreft functies die gewaardeerd zijn op schaal 10 de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-BVE 1 fte is een normjaartaak van 1659 klokuren Voor de sectoren techniek en nautisch te Vlissingen zoe ken wij: docent Motorvoertuigentechniek 1 fte Specifieke eisen: kennis van/ervaring met betrekking tot één of meer van de volgende vakgebieden: voertuigenelectronica, autoschade en bedrijfsautotechniek. docenten Technische Informatica 2 fte Specifieke eisen: kennis van/ervaring met programmeertalen (C++, Pascal, Java, Delphi), systeemont wikkeling/gegevensanalyse, databases/SQL, datacommunicatie en netwerken (NT, Unix). Uiteraard is uitstekende kennis van de MS-Office paketten vereist. docenten Bouwkunde 2 fte Specifieke eisen: kennis van/ervaring met betrekking tot één of meer van de volgende vakgebieden: voorbereiding, constructie en uitvoering van bouwkunde en grond-, water en wegen- bouwkunde Voor de sector economie te Middelburg zoeken wij: docent informatica 1 fte voor de opleiding Systeembeheerder Midden Kleinbedrijf (SB) Specifieke eisen: Vaardigheid in vervaardiging toetsen volgens eindtermen en taxonomiecodes. Vakkennis en vaardigheden met betrekking tot installatie en configuratie van PC- componenten (hard- en software) en gebruikersapplicaties (stand-alone en netwerk). Installatie van een LAN, beveiliging, gesystematiseerde (o.a. SDM) opbouw, onderhoud en optimalisatie van informatiesystemen, administratief en financieel beheer van informatiesystemen, ondersteuning van gebruikers. Uiteraard is uitstekende kennis van de MS-Office paketten vereist. Voor de sectoren gezondheidszorg, welzijn, educatie en laboratoriumonderwijs te Goes. Afdeling Ter Welle, Chr. DGO, opleiding sport en bewegen (Cios) zoeken wij: docent sociale vaardigheden en sport 1 fte Specifieke eisen: ALO-opleiding of CIOS met vervolgstudie en/of sociaal/pedagogische opleiding, ervaring in het sportopleidingswerk, kennis van de bestaande ClOS-opleiding. docent sport didaktiek en studiebegeleiding 1 fte Specifieke eisen: ALO-opleiding of CIOS met vervolgstudie en aanvullende didaktische opleiding (b.v, onderwijskunde), ervaring in het ontwikkelen van didaktische modules voor technische sportopleidingen, kennis van de bestaande ClOS-opleiding. Onderwijsassistent (schaal 5) 1 fte Specifieke eisen: Opleiding Sport en Bewegen (CIOS) Specialisatie zwemonderwijzer Kennis van en ervaring met het beheer en onderhoud van sportmateriaal Van de kandidaten voor de opleiding Sport en Bewegen (CIOS) wordt verwacht dat zij actief willen meewerken aan het invulling geven van het christelijk karakter van deze opleiding. Over bovengenoemde vacatures kan informatie worden ingewonnen bij: sectoren techniek en nautisch, dhr. L. Zonruiter (vestigingsdirecteur) (0118) 47 84 00 sectoren gezondheidszorg, welzijn, educatie en laboratoriumonderwijs, mevr. C. Biesterbosch-Cunst (opleidingsmanager SB-CIOS) (0113) 22 11 44 sector economie te Middelburg, dhr. W. van der Windt (opleidingsmanager administratie) (0118) 62 39 51 Wij nodigen u uit uw sollicitatie inclusief CV voor 30 mei a.s. te zenden aan: ROC Zeeland, t.a.v. de heer W. Maaskant, hoofd centrale afdeling P&O, Postbus 322, 4380 AH Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Kwal ZEELAND s bereikbaar iedereen Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie/ - ROC Zeeland is een instelling waar 8.000 leerlingen middelbaar beroeps onderwijs volgen in de technische, nautische, economi sche en dienstverle- nings- en gezond heidszorg richting. De instelling biedt hierin ongeveer 500 door de minister van onderwijs erkende beroepskwalificaties aan. Verder volgen 4.000 leerlingen op I ei d i ngsp rog ram - ma's in de volwas sen-educatie, w.o. mavo, havo, vwo. Daarnaast nemen jaarlijks 5.000 cursisten op haar vestigingen in Vlissingen, Middelburg, Goes, Zierikzee en Tholen deel aan contract activiteiten. 825 medewerkers leveren hun bijdrage aan de instellings missie m 1 I HET ZEEUWSE LANDSCHAP De Stichting Het Zeeuwse Landschap is een particuliere natuurbeschermingsorganisatie die al meer dan 60 jaar opkomt voor de belangen van natuur en landschap in de provin cie Zeeland. Beheer en ontwikkeling van natuurgebieden, voorlichting en educatie zijn daarbij kerntaken. De Stichting beheert op dit moment ongeveer 7.500 ha natuurgebied, verspreid over tientallen locaties in de provincie, met hulp van circa 25 betaalde mede werkers. Vele tientallen vrijwilligers en meer dan 9.000 beschermers ondersteunen de activiteiten van Het Zeeuwse Landschap. Voor het district Zuid zoeken wij een: De terreinmedewerker draagt zorg voor de uitvoering van beheerwerkzaamheden in natuurgebieden in Zeeuws-Vlaanderen. Daarnaast onderhoudt de terreinmedewerker contacten met huurders en pachters in de regio, en, verzorgt, in voorkomende gevallen, publieksexcursies in de terreinen. Wij zoeken een enthousiaste medewerker met een diploma van een (lagere) landbouw-, bosbouw- of tuinbouwschool, die zelfstandig kan werken, en die bij voorkeur al enige jaren ervaring heeft met het onderhoud van natuur- en landschapselementen. Bekendheid met het gebruik en onderhoud van landbouwvoertuigen strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden worden verricht vanuit het regiokantoor in Oostburg. Aanstelling vindt plaats voor een periode van drie jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, en bedraagt maximaal 3.574,- bruto per maand bij een werkweek van 37 uur. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Particuliere Bosbouw. Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met drs. R.B.A. Beijersbergen, Districtshoofd Zuid (tel. nr. 0117-440410). Uw sollicitatie kunt u voor 7 juni sturen naar Stichting Het Zeeuwse Landschap, Postbus 25, 4450 AA Heinkenszand, o.v.v. vacature Terreinmedewerker op de enveloppe. Vereniging voor Protestants Christelijk Rooms-Katholiek Basisonderwijs Vlissingen Met ingang van het nieuwe cursusjaar vragen wij enkele enthousiaste leerkrachten om de teams van De Burcht-Rietheim, Het Kompas, de Louise de Colignyschool en het Vlot te komen versterken. Wij zijn op zoek naar collega's die - een christelijke levensovertuiging hebben - in het bezit zijn van de vereiste bevoegdheden - op de hoogte zijn van de hedendaagse ontwikkelingen in het basisonderwijs - over een positieve en flexibele instelling beschikken. - een goede samenwerking binnen het team belangrijk vinden Het betreft de volgende vacatures: 1. PC basisschool De Burcht-Rietheim te Oost-Souburg groepsleerkracht midden-/bovenbouw (20 uur) voor vervanging adv. en zorgverbreding 2. PC/RK basisschool Het Kompas te Oost-Souburg groepsleerkracht onderbouw (fulltime) groepsleerkracht middenbouw (32 uur) voor o.a. vervanging vanwege zwangerschaps- en ouderschapsverlof met op termijn mogelijkheid tot re guliere betrekking 3. PC Louise de Colignyschool te Vlissingen: groepsleerkracht middenbouw (24 uur) met in de loop van het schooljaar mogelijkheid tot volledige betrekking 4. PC/RK basisschool Het Vlot te Vlissingen - groepsleerkracht middenbouw (fulltime), waarvan 0.3 regulier en 0.7 voor j vervanging vanwege ouderschapsverlof met op termijn mogelijkheid voor een volledig reguliere betrekking Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met: 1. De Burcht-Rietheim: Richard van de Sande, tel. 0118-461720 (overdag) 2. Het Kompas: Bram Houterman, tel. 0118-461626 (overdag) of 0118-624415 ('s avonds) 3. Louise de Colignyschool: René Molenaar, tel. 0118-465261 (overdag) of 0118-562339 ('s avonds) 4. Het Vlot: Sam Gideonse, tel. 0118-412208 (overdag) of 0118-611940 ('s avonds) Sollicitaties (zien wij graag 1 juni tegemoet en kunnen gericht worden aan het be stuur van de Vereniging voor PC/RK Basisonderwijs Vlissingen ter attentie van I mevrouw M.J. Kloosterboer, Offenbachlaan 34, 4384 ME Vlissingen. j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 42