Uitdagende baan voor Commercieel Technisch Buitendienstmedewerker M/V DEVRIES Kom werken bij De Vries Kozijnen FIETS-/BROMFIETS- MONTEUR Kraanverhuur Potter B.V. Mobiele kraanmachinist Ziekenhuis Walcheren "Ik voel me trots als mijn mensen optimaal presteren en de producten een hoge kwaliteit hebben." GEMEENTE MIDDELBURG PERSONEEL 25 Mechanisch Operators juridisch medewerker m/v medewerker laboratorium receptie m/v 40 Vacatures ook op internet: www.pzc.nlpoweredbyJobTrack.nl PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 MEI 20QQ De Vries Kozijnen is produ cent van hoogwaardige houten kozijnen en gevel elementen voor nieuwbouw en renovatie. Het bedrijf is bezig haar positie als markt leider uit te bouwen. De Vries Kozijnen heeft een klantgerichte aanpak en hoge kwaliteitsnormen van waaruit de producten en nieuwe diensten worden ontwikkeld. Het bedrijf heeft plannen fors te investeren in verregaande automatisering en optima lisering van de lay-out binnen de productie. De Vries Kozijnen maakt met tien zusterbedrijven deel uit van Doorwin in Eindhoven. Het bedrijf hecht veel belang aan plezier in het werk en schept voorwaarden, waar binnen medewerkers goed kunnen presteren. Het bedryf heeft ruim 300 sterk betrokken medewer kers, die gedisciplineerd samenwerken in een dyna misch productieproces. KOZIJNEN Gezien de toenemende groei in de markt van kleinschalige bouw projecten, zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die ons ver koopteam kan versterken. Wat ga je doen? Je verkoop en acquisitie is in deze markt voornamelijk gericht op aannemers, architecten en beleggers in de woningbouw in het kleinschalige segment (tot ca. 20 woningen). Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van de geplande omzet in je eigen rayon. Samen met je collega op de binnendienst werk je aan het correct afhandelen van aanbiedingen en opdrachtbevestigingen. Wat maakt jou tot de geschikte kandidaat? Contactueel sterk Fijn om in een team te werken Minimaal MBO-niveau Door studie of ervaring bekend met de nodige bouwkundige kennis Commerciële ervaring in de bouw Je bent woonachtig in het rayon zuidwest-Nederland of midden- Nederland. Wat bieden wij je? Binnen De Vries Kozijnen kun je rekenen op een collegiale werksfeer met grote onderlinge betrokkenheid, uitstekende arbeidsvoorwaarden en bijbehorende emolumenten. Voor een optimale uitoefening van je functie krijg je ondersteuning van de afdelingen calculatie en verkoop binnendienst in combinatie met een geavanceerd verkoopinformatie systeem. Verder bieden wij je een gedegen in- en externe verkoop opleiding op het gebied van onze producten en diensten. Voor een enthousiaste kandidaat zijn er prima doorgroeimogelijkheden. Wil Je kennismaken? Stuur je brief met CV naar: De Vries Kozijnen B.V, t.a.v. mevrouw A. Gietema, Postbus 17, 8400 AA Gorredijk of via E-mail: leo.handjes @bd. devrieskozijnen.nl. Wil je eerst meer weten? Bel dan voor meer informatie naar Leo Handjes (verkoopmanager) te bereiken op tele foonnummer (06) 53 81 05 81 In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gevraagd op korte termijn: in het bezit van de vereiste diploma's of studerend hiervoor. Leeftijd 18-25 jaar. Gaarne reacties binnen 14 dagen sturen naar OVAA TWEEWIELERS t.a.v. dhr. L. Ovaa Vlissingsestraat 45 4388 HA Souburg Statenhove II 24, 4336 CB Middelburg Tel. 0118-612378. zoekt voor haar vestiging in Middelburg l.b.v. groot rijbewijs en hijsbewijs. Liefst enige jaren ervaring. Uw telefonische of schriftelijke reactie graag z.s.m. aan bovenstaand adres. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. Werken bij een van 's werelds grootste elektronicaconcerns doe je niet alleen voor jezelf. Je levert een bijdrage aan de kwaliteit van het leven van mensen. Bij Philips werk je in een vooruit strevende omgeving met tal van opleidingsmogelijkheden. Bijdragen aan ontwikkeling en bijdragen aan customer satisfaction. Daar staat Philips voor. En jij? Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Philips Roosendaal zoekt: Middelburg, een ondernemende stad mei hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen laten ontwikkelen door het stedenbouw kundig bureau BVR. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de' ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie maakt een veranderingsproces door en zal in de loop van dit jaar bestaan uit de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer, Stadsontwikkeling en de nieuw te vormen Bestuursdienst. De afdeling Ondersteuning van de dienst Maatschappelijke Zaken bestaat uit de secties Financiën en Administratie en Interne en Juridische zaken. Voor de sectie Interne en Juridische zaken zijn wij op zoek naar een (MZ I-II-2) voor 25,2 uur per week. Uw functie: - u verzorgt de behandeling van bezwaar- en beroepschriften alsmede voorlopige voorzieningen in het kader van onder meer de Algemene bijstandswet (Abw), de Wet Voorziening Gehandicapten (WVG) en andere wetgeving op het gebied van de sociale zekerheid; - u draagt zorg voor de algemene juridische en bestuurlijke advisering; - u draagt zorg voor toetsing van rapportages terugvordering en verhaal alsmede voor gerechtelijke invordering; - u draagt zorg voor uitvoering Bijstandsbesluit zelfstandigen; - u verzorgt Secretariaat Bezwaarschriftencommissie Sociale Zaken, kamer WVG; - u coördineert klachtenafhandeling WVG; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de sectie dan wel afdeling. Wij vragen: Een afgeronde hbo-opleiding in een juridische richting, aangevuld met: - extra vakinhoudelijke kennis op het gebied van sociale wetgeving; - zelfstandig kunnen werken; - creativiteit en inventiviteit; - zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - stressbestendigheid. Wij bieden: - afhankelijk van opleiding en ervaring een aanvangssalaris van minimaal f 2.592,10 (aanloopschaal 8) en maximaal f4.263,-- (functieschaal 9) bruto per maand, bij een percentage deeltijdbetrekking van 70%. - afhankelijk van een goede personeelsbeoordeling, doorgroeimogelijkheden tot f 4.739,- (uitloopschaal 10) bruto per maand, bij een percentage deeltijd betrekking van 70%. De gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer W.J. van Kooten, sectiehoofd Interne en Juridische Zaken, telefoon (0118) 67 56 36 of bij de heer C. van Beveren, afdelingshoofd Ondersteuning, telefoon (0118) 67 56 41. Procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren; de mogelijkheid voor kinderopvang is in principe aanwezig; - u kunt uw sollicitatie voor maandag 5 juni 2000 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. mevrouw M.A.C. Raaijmakers, personeelsconsulent, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van, vacaturenummer 2000/11. Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een goed geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoor digd. In de zorgverlening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering centraal. De organi satie biedt ruim 1000 medewer kers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatie ve mogelijkheden. Een fusie met het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes wordt voorbereid. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118) 42 50 00 Op zeer korte termijn zoeken wij voor het Klinisch Chemisch Laboratorium van Ziekenhuis Walcheren een (minimaal 22 uur en maximaal 36 uur per week) Deze vacature is van tijdelijke aard (ter vervanging van een zieke medewerker én als ondersteuning tijdens de vakantieperiode), in ieder geval tot 1 september 2000 en mogelijk zoveel langer als de afwezigheid door ziekte duurt. De werkzaamheden worden zowel 's morgens als 's middags verricht in blokken van mini maal 4 en maximaal 8 uur per dag tussen 08.00 en 17.00 uur. Er zal voornamelijk gewerkt worden in Vlissingen, maar incidenteel kan de medewerker ook ingezet worden in het Medisch Centrum Middelburg. Functie-inhoud: het ontvangen van patiënten het invoeren van aanvraagformulieren in de computer het afnemen van bloed bij patiënten (kern taak in de functie) het verzendklaar maken van monsters. Functie-eisen: diploma doktersassistent of aan deze opleiding gelijkwaardige ervaring goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid belangstelling voor automatisering goede sociale vaardigheden. Overige informatie: Informatie over deze vacature wordt graag verstrekt door de heer J. van Belzen, hoofd analist organisatie, tel. (0118) 42 54 72. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO-Ziekenhuizen. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties, met daarin vermeld uw opleiding en ervaring, kunt u vóór 27 mei 2000 richten aan de Sector Personeel Organisatie t.a.v. de heer 0. de Bruyne, personeels- adviseur, onder vermelding van nr. B0400.5. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op maandag 5 juni a.s. in de middaguren. Als Mechanisch Operator ga je werken binnen een zogeheten zelfsturend team. Zo'n team is verantwoordelijk voor het hele proces van het produceren van lampen of glasbuizen. Samen met je collega's zorg je voor een goed resultaat op de productielijn. Je bewaakt het proces, je doet onderhoud, je lost problemen op en denkt mee over verbeteringen. Je bent ook verantwoordelijk voor een aantal organisatorische taken. Kennis en ervaring Je hebt een opleiding LTS C/D en je hebt het vakdiploma Vapro A/B of je bent bereid om dit te halen. Een verantwoordelijke instelling, gevoel voor techniek, goed kunnen samenwerken en problemen kunnen oplossen zijn belangrijker dan werkervaring. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en probeer je je werk steeds beter te doen. Vooruitzichten Je gaat in 3- of 5-ploegendienst werken bij een toonaangevend bedrijf dat vooroploopt in de toepassing van nieuwe technologie. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je allemaal kunt en om je verder te ontwikkelen. Door gebruik te maken van de vele opleidingsmogelijkheden kun je verder doorgroeien binnen ons bedrijf. Interessant? Bel voor meer informatie de heer Sander (0165-577544), de heer Vink (0165- 577355) of de heer Smet (0165-577546). Om te solliciteren stuur je een korte brief met c.v. naar mevrouw E. van Asperen, Personeelsfunctionaris, Personeelszaken, Zwaanhoefstraat 2, 4702 LC Roosendaal. Er kan gebruik worden gemaakt van een capaciteitentest. Philips Lighting maakt lampen, armaturen en verlichtingselektronica voor tal van toepassingen op het gebied van binnen- en buitenverlichting. De vestiging Roosendaal is het wereldwijde kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampengroep. Roosendaal is verantwoordelijk voor de productie van lampen, het ontwikkelen van nieuwe producten en productieprocessen en het ontwikkelen en bouwen van nieuwe machines voor de fabricage van TL- en spaarlampen. Hoofd Uitvoering Meetinformatiedienst v/m processen. Wij vertrouwen bovendien op uw kennis van (de ontwikkelingen op) het werkveld en uw eigen aandachtsgebied. U bent klantgericht, communicatief en sociaal sterk, en uw adviserende en analytische kwaliteiten staan niet ter discussie. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 7 676,- 3.483) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer dr. A.P.M.A. Vonck, hoofd J. Meetinformatiedienst, telefoon (0118) 42 20 00. 'Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 14/PZC op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van Academicus Onderafdeling Uitvoering, Vlissingen Het betreft een dynamische functie bij de Directie Zeeland, verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (autosnel wegen en vaarwegen, van waterkeringen en havenbeheer, van waterhuishouding en oeverver bindingen. U gaat als hoofd Uitvoering werken bij de Meetinformatiedienst. Wat u gaat doen: De afdeling floreert dankzij uw stimulerende inbreng en ook de kwaliteit van de producten wordt door u naar grote hoogte gestuwd. U zorgt voor beleidsvoorbereiding als het gaat om het inwinnen en verwerken van (data-)informatie, en ook voor de implementatie van (nieuwe) methoden en technieken op de gebieden hydrografie en ecologie. U bent verder verantwoordelijk voor vakmatige innovatie, alsmede voor het verbeteren van productie processen, Bij bijzondere opdrachten neemt u de projectleiding voor uw rekening Tot slot adviseert u klanten en regionale directies/meetdiensten over vraagstukken op het terrein van informatie strategie (en uitvoering). Wat u hebt gedaan: Uw managementervaring en -vaardigheden hebt u in het verleden succesvol bewezen, net als uw ervaring met het leiden van projecten en het sturen van - bestuurlijke - deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 40