Zoete wraak Mario Cipollini Sergej Tiviakov haakt af Biljartkampioenen Schouwen-Duiveland in het zonnetje gezet Wouter van de Berge eerste winnaar bij Ster retj estoernooi Zes Zeeuwse ploegen in gewestelijke finales Italiaan wint vierde etappe in Ronde van Italië Arjan Human scoort tweemaal voor RKC Gedeelde tweede plaats Occhilupo Rode Ster behaalt titel Pahlad en Paardekooper naar Goes uitslagen agenda wan onze sportredactie MATERA - Binnen een etmaal haalde Cipollini zijn gram. Mooie Mario zegevierde woens dag in de vierde etappe van de Ronde van Italië en bracht zijn totaalaantal ritzeges in de Giro op dertig. In Matera was er voor de wed strijdleiding geen aanleiding de Italiaanse macho na de massa sprint te deklasseren, zoals dinsdag na een elleboog tegen de Slowaak Jan Svorada. Leiderstrui De Rus Dimitri Konisj ev eindig de woensdag na een rit van 227 kilometer uit Scalea als tweede, de Italiaan Silvio Martinello als derde. Van Jeroen Blijlevens geen spoor. De Italiaan Christi an Moreno behield de roze lei derstrui. VLISSINGEN - Voetballer Ar jan Human heeft gisteravond een prima test afgelegd bij de Waalwijkse profclub RKC. De Middelburger scoorde twee maal in een oefenduel met de amateurs van WVO uit Ooster hout. Eredivionist RKC trad op volle sterkte aan en won met 4-1. De 21-jarige Human speelde de he le wedstrijd en was behalve twee goals ook nog goed voor een assist. „Het ging heel goed", zei de spits van Kloetinge gis teravond laat. „Iedereen was heel positief." Human had eerder al een ge sprek gehad met MarcelBrands, die bij RKC over de commer ciële en technische zaken gaat. „Maar de trainer (Martin Jol) wilde me een keer zien spe len." De verwachting is dat beide partijen snel rond de tafel gaan zitten om tot een overeenkomst te komen. Human trainde eerder mee met RBC, maar heeft tot dusver niets meer van de Roosendaalse club gehoord. Een aanbieding van NAC wimpelde hij af. Cipollini is naoorlogs record houder in de Giro d'Italia. De sprinter blijft zijn status meer en meer vergulden. Over de ge hele eeuw is hij bijna tweede. Learco Guerra haalde tussen 1930 en 1937 31 etappezeges. Of Cipollini, 33 inmiddels, leider Alfredo Binda nog te pakken krijgt is zeer de vraag. Binda heeft er 41 achter zijn naam staan uit de periode 1925-35. Cipollini had woensdag alles mee. Geen valpartij op twintig kilometer van de streep zoals dinsdag. Zijn ploeg sleepte hem naar de finale en hij won op su perieure wijze. De etappe was er verder een zonder geschiedenis. Of het zou de aanrijding vanDaniel Schni- der moeten zijn. De Zwitser was net ontsnapt en reed 150 meter voor het peloton uit toen hij om ver .werd gereden door een mo torrijder uit de karavaan. Sch- nider viel en bracht het peloton in paniek, de motorrijder tufte door. In de Midi Libre kwam het ook tot eeti massasprint met even eens een Italiaanse winnaar. Na een tocht door de regen van Port Barcares over 185 kilometer was Nicola Loda de snelste voor Stuart O'Grady De Australiër onttroonde de Fransman Da- mien Nazon, vijfde, als leider in het klassement. In Burghausen begon woensdag de Bayern Rundfahrt met een overwinning van de Duitser Sven Teuten- berg. Hij finishte na 124 kilome ter 16 seconden voor de Italiaan Alessandro Cortinovis. ANP - ïmÈ TEAHUPOO - De Australiër Mark Occhilupo, rege rend wereldkampioen van de Association of Surfing Professionals (ASP), in actie tijdens de Gotcha Pro Tahiti in Teahupoo. Occhilupo deelde met zijn land genoot Luke Hitchings de tweede plaats. Zesvoudig ASP-wereldkampioen Kelly Slater uit de Verenigde Staten werd eerste in Teahupoo en incasseerde daar door 15.000 dollar. foto Pierre Tostee/RTR door Joop van den Oudenhoven BURGH-HAAMSTEDE - Het district Schouwen Duiveland van de KNBB houdt zaterdag 20 mei zijn jaarlijkse districtsdag. Tijdens deze dag worden alle kampioenen in de diverse spel- soorten nog eens in het zonnetje gezet. Ook het wedstrijd ele ment is deze dag niet vergeten. Centraal in het programma staat de bekerfinale tussen de teams van DOS uit Nieuwer- kerk en BV d'Eule uit Ooster- land. In Hotel Bom te Burgh-Haam- stede vindt vanaf 13.00 uur een gevarieerd programma plaats. Begonnen wordt met de eerste twee rondes van voornoemde bekerfinale. Daarna spelen de kampioenen een koppeltoer- nooi in de spelsoort annoncé. Dan wordt het tweede deel van de bekerfinale gespeeld. Als na alle emoties van die fina le de rust is weergekeerd wor den de finales van het koppel- toernooi afgewerkt. Dan is het volgens districtsvoorzitter P. Verschure de hoogste tijd om de inwendige mens te versterken. Om omstreeks half zes wordt een gezamelijke broodjesmaal tijd aangeboden. Hierna vindt dan de uitreiking plaats van be kers, lintjes, insignes en wat dies meer zij aan de betreffende kampioenen. Teamkampioenen. Libre Cl: BV Windenburg uit Noordgouwe die in een gezamelijke competitie met dis trict Walcheren/De Bevelanden de titel greep. Libre C3: BV De Wig uit Burgh-Haamstede. Libre C4: BV SER uit Nieuwerkerk en Libre C5: BV Onder Vrienden uit Burgh- Haamstede, deze drie teams hebben BELGRADO - Rode Ster heeft een ronde voor het einde van de Joegoslavische voetbalcompe titie het landskampioenschap veroverd. Het was de 21e titel voor de ge renommeerde club uit hoofd stad Belgrado. Rode Ster won met 2-0 van Sartid Smederova en bracht zijn puntentotaal op 102, vier meer dan rivaal Parti- zan. SID zich inmiddels ook voor de gewestel ijke finales geplaatst en ko men hiervoor zondag aan de tafels. Driebanden BI: BV Zierikzee. Drie banden B2: BV Windenburg uit Noordgouwe. Vrouwen: West- hoekladies uit Burgh-Haamstede. Individuele kampioenen. Libre ex tra klasse: P. van Houwelingen, BV Onder Vrienden. Libre hoofdklasse: G. Monster, D.O.S. Libre eerste klasse: J. Dorreman sr.D.O.S. Libre tweede klasse: L. de Meulmeester, BV Windenburg. Libre derde klasse: A Ista, BV d'Eule, Libre vierde klas se: C. Roggeband, BV Windenburg Libre vijfde klasse: D, Wielaard, W.R.W. Libre zesde klasse: J. Oele Knuistingh Neven, SIR. Kader 38/2 vierde klasse: P. Ver schure, DOS Nieuwerkerk. Bandstoten tweede klasse: C. den Boer, BV De Wig. Bandstoten derde klasse: M.Capelle, BV d'Eule.Band stoten vierde klasse: W. Remeijn, BV Windenburg. Bandstoten vijfde klasse: R. Zwang, BV d'Eule. Driebanden eerste klasse: T. van Be- veren, BV Zierikzee. Driebanden tweede klasse: H. Flikweert, O.K.K. Driebanden derde klasse: W. Zwang, BV d'Eule. Driekamp Hoog: A Rijnberg, BV Onder Vrienden. Driekamp laag: I. Akcan, 't Klusje. Senioren: M. v.d. Schee, Old Dutch. GOES - Zondag-derde klasser Goes heeft weer twee nieuwe spelers aan getrokken. Clarence Pahlad en Niels Paardekooper komen over van zaterdag-twee deklasser SSV'65. Pahlad kwam in het verleden ook al uit voor Goes, Paarde kooper gaat weg bij de club waar hij al van jongs- af aan voetbalt. Goes on derhandelt ook met Lio nel Lord (VC Vlissingen) en Jéróme Riverola (RCS) maar beiden hebben nog geen beslissing genomen. Lord twijfelt tussen Goes, RCS, Terneuzen en Veere. Marcel Kole verlaat Goes en gaat volgend aan de slag bij SSV'65. Eerder werd bekend dat Serge Berrevoets dezelfde over stap maakt. door Rudy Boogert BURGH-HAAMSTEDE - De eerste winnaar bij het Sterre- tjestoernooi in Burgh-Haam stede is Wouter van de Berge. De jeugdige tennisser van TC Wes- terschouwen stelde de eindzege in de categorie tot en met 8 jaar veilig tegen zijn enig overgeble ven concurrent, Arne Holm: 6-1 3-4. Beide spelers eindigden door deze uitslag op de tiende dag van het Sterretjestoernooi met evenveel punten op de eerste plaats. Van de Berge werd uit eindelijk winnaar, omdat hij een beter gamesaldo had dan Holm. In het meisjesenkelspel tot en met 16 jaar plaatste Wendy Ails zich voor de finale door een bloedstollend spannende partij tegen Sacha Stokla (Zierikzee) winnend af te sluiten: 4-3 3-4In de eindstrijd staat de speelster van Westerschouwen vrijdag avond tegenover Sabine Pad mos van Brouwershaven. Na heel wat rekenwerk bleek Pieter Boot zich in het jon gensenkelspel tot en met 12 jaar voor de halve finale geplaatst te hebben. Mats Willemse versloeg gisteren Sonny Verspoor (7-15- 3) en kwam daardoor op gelijk hoogte met Boot en Mark Polak. Alledrie hadden acht punten, maar Boot plaatste zich bij de laatste vier door een beter gamesaldo. In de andere poule plaatste Job-Jan Simmelink zich voor de halve finale door een nipte zege op Ton Roth: 4-2 3-3. Bij de meisjes tot en met 10 jaar stond weinig meer op het spel. Lizzy van de Zande en Marleen den Engelsman hadden zich im mers al geplaatst voor de finale. De zege van Stephanie Ouwers op Ezra cle Zeeuw (7-2 8-0) en van Mariska van Keulen op Lin- diOlree (6-2 6-1). Bij het jongensdubbelspel tot en met 16 jaar hielden Ivo Fonteine en Thomas Padmos van Brou wershaven zicht op de eind overwinning. Maar het duo ver speelde wel een punt tegen Barry Groenendijk en Marcel Steine: 4-5 5-4. Hans Stols heb ben daardoor in de stand één punt achterstand op de leiders Hans Stols en Martijn van Grunsven. In dezelfde categorie verloren Steven Verseput en Dave Deege van Daan Ruiten beek en Frans van Eijck: 2-5 4- 4. Bij het dubbelspel tot en met 12 jaar won het koppel Koen van de Berge/Dimtri Hoofdman eenvoudig van Quinten Meul- blok en Nick Soeters: tweemaal 5-1. door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Maar liefst zes Zeeuwse biljartteams treden dit weekeinde in de arena om te strijden voor de gewestelijke ti tel Zuid I en daarmee uitzen ding naar het nationaal kam pioenschap. Zowel district Wal cheren/De Bevelanden als dis trict Schouwen Duiveland is met drie teams vertegenwoor digd. Komende zaterdag bijten DOS uit Ovezande en Scheldezicht uit Wemeldinge het spits af. Bei de doen dat in de spelsoort drie banden. DOS in de B1-klasse en Scheldezicht in de B2-klasse, Zondag komen nog vier Zeeuw se teams in actie, dan echter in de spelsoort libre. In de C3-klas- se komt BV De Wig uit Burgh- Haamstede in de arena tegen De Kastanje uit Bergen op Zoom, LBV uit Loon op Zand en De Drie Zwaantjes uit Roosendaal. Deze wedstrijd vindt plaats in Biljartpaleis Jacobs in Ril land. In de C4-klasse komen twee Zeeuwse teams tegenover twee Brabantse teams te staan. In het PVO-Centrum in Terneuzen ontmoeten 't Bruin Café uit Ka- pelle, BV SIR uit Nieuwerkerk, De Tuimelaar uit Bergen op Zoom en De Drie Zwaantjes uit Roosendaal elkaar. Noordgouwe In de C5-klasse speelt BV Onder Vrienden uit Burgh-Haamstede tegen NSG uit Bergen op Zoom, Welkom BC uit St. Willibrord en DZD uit Dinteloord. Deze ont moeting vindt plaats inHCRv.d. Weide in Noordgouwe. door Hans Reismann ROTTERDAM - Paul van der Sterren zal zich vandaag niet laten zien in de gemeen telijke bibliotheek van Rotterdam. De grootmeester uit Amsterdam heeft lang geaarzeld hoe hij zijn protest tegen de aanwezigheid van Fritz SSS op het NK schaken het beste zou kunnen 'aankle den', maar uiteindelijk heeft hij besloten 'gewoon' weg te blijven. „Zonder franje," zegt hij over zijn lang te voren aangekondigde boycot, die hem een reglementaire nul oplevert. „Dit is mis schien wel het beste zo. Je weet anders nooit wat voor toestanden er allemaal zouden kunnen ontstaan." Pogingen hem op andere gedachten te brengen zijn er niet geweest. Van der Ster ren: „Ik heb twee maanden geleden voor het laatst contact met de KNSB gehad. Daarna heb ik de mensen niet meer ge sproken. Contact met de spelers hierover heb ik bewust gemeden. Zij hebben ten slotte hun eigen verantwoordelijkheid." Tegenslag De situatie is des te pijnlijker nu is geble ken dat Van der Sterren aan een uitste kend NK bezig is. De oud-kampioen van Nederland versloeg gisteren met zwart kanshebber Sei'gej Tiviakov, wiens rol daardoor is uitgespeeld. Voor de ex-Rus was het de tweede tegenslag op rij. Daags voor de rustdag had hij met remise genoe gen moeten nemen tegen de computer, maar hij vond de handelwijze van Fritz SSS en zijn programmeur Fi'ans Morsch beneden peil. Tiviakov stelt zich op het standpunt dat de computer cq de operator bij een duidelijk negatieve evaluatie (-2, is gelijk aan twee pionnen minder) niet be hoort door te spelen op tijd. „In deze situatie is de computer niet gelijk aan een menselijke speler. De operator be hoort op te geven uit respect voor de men selijke speler," aldus Tiviakov, die een of ficieel protest indiende en eiste dat de uitslag zou worden gewijzigd in een zege voor hem. Remiseaanbod Dat protest is door de Commissie van Be roep - bestaande uit Paul van der Sterren, John van der Wiel, Hei'man Grooten en toernooidirecteur Geurt Gijssen - ver worpen, De commissie stelde vast dat in het reglement niet is opgenomen in welke situaties de operator namens Fritz SSS dient op te geven. Dat Tiviakov het remi seaanbod van Morsch als hindei'lijk heeft ervaren (Tiviakov: „Met nog twee minu ten op de klok was dat ongepast. Ik raakte daardoor mijn concentratie kwijt en blunderde, waardoor ik direct de winst weggaf") zei de commissie zich te kunnen voorstellen, maar ze is van mening dat daar geen consequenties aan verbonden moeten worden. Tiviakov immers heeft tijdens de partij op geen enkele wijze laten blijken dat hij gehinderd werd, Boven dien is naar de mening van arbiter Cor Roet het remiseaanbod op correcte wijze gedaan. Sergej Tiviakov viel weg uit de kopgroep door een nederlaag tegen Paul van der Sterren. foto ANP de operator toonde respect voor de andere grootmeesters; waarom dan niet voor mij?" Het is niet duidelijk in hoeverre de ge beurtenissen van invloed zijn geweest op Tiviakovs optreden in de negende ronde, feit is dat hij zich door Paul van der Ster ren heeft laten 'beetnemen'. De laatste slaagde exrin zijn tegenstander in een mat- net te lokken, waaruit geen ontkomen mogelijk was, „Maar ik moet eerlijk zeg gen," aldus Van der Sterren, „dat hij een eenvoudige kans heeft gemist om zich te redden. Hij had eerst 38. Dd8 moeten spe len en vervolgens Dd5. Dan zou het remise zijn gewoixlen." Gratis punt Alles wijst erop dat de strijd om de Neder landse titel een tweegevecht woi'dt tussen de favorieten Loek van Wely en Jeroen Pi ket, ondanks het gratis punt dat Fritz - gisteren te sterk voor Dennis de Vreugt - vandaag in de schoot geworpen ki'ijgt. Van Wely bleef alleen opkop, ondanks een halfje tegen John van der Wiel. Dat was ingecalculeerd, betoogde de Tilburger na afloop. „John is dit toernooi slecht in vorm, maar juist tegen iemand die drie nullen op rij achter de rug heeft moet je oppassen." De Najdorf van het Siciliaan kwam op het bord, waarin de witspeler (Van der Wiel) met een volgens zijn tegenstander 'sterk nieuwtje' op de 18e zet kwam (Lxd4). „Verrast? Nou, ik was alleen verrast door Johns nieuwe schoenen. Maar zijn nieuw tje haalde voor mij alle muziek uit de stel ling." GPD Jeroen Piket. Tiviakov: „De operator heeft wel veel res pect getoond voor Reinderman door remi se te acceptex-en in een erg onduidelijke stelling. Ook tegen Piket speelde de ope rator niet door in gelijke positie. Dus Schaken Rotterdam. NK Schaken. Negende ron de: Van der Wiel -Van Wely 1/2-1/2,Tivia kov - Van der Sterren 0-1De Vreugt - Fritz SSS 0-1, Grooten - Piket 0-1, Reinderman - Van den Doel 0-1, Bosboom - Nijboer 0- 1 Stand: 1. Van Wely 7, 2. Piket 6 1/2, 3. Fritz SSS, Tiviakov, Van der Sterren 6, 6. De Vreugt, Nijboer 41/2,8. Reinderman 3 1/2, 9. Bosboom 3,10. Van der Wiel, Van den Doel 2 1/2,12. Grooten 2. Sportprijsvragen Lucky Day, woensdag 17 mei: Winnende getallen: 7-8-10-11 -16-17-22-23-26-27- 29-33-38-41-48-57-61-62-71-78. (onder voorbehoud) Nederlandse lotto: 5 - 12 -15 -19 - 25 -38. Reservegetal: 6. Cijferspel: 81 4 9 6 8. (onder voorbehoud) Tennis Hamburg. Mannen, 7 miljoen gulden. Tweede ronde: Puerta (Arg) - Schalken (Ned) 6-4 6-4, Di Pasquale (Fra) - Samp ras (VSt/16-4 6-4, Kuerten (Bra/5) - Gros- jean (Fra) 6-1 3-6 6-3, Henman (GBr/8) - Golmard (Fra) 2-66-4 6-1, Corretja (Spa/9 - Martin (VSt) 6-3 6-2, Rios (Chl) - Kohl- mann (Dui) 6-1 6-0, Pavel (Roe) - Ferrero (Spa/15) 6-4 6-4, Pioline (Fra/4) - Mirnyi (WRu) 7-6 6-3, Medvedev (Oek) - Gambill (Vst) 1-6 7-5 6-2, Rosset (Zwi) - Byron Black (Zim) 6-3 6-2, El Aynaoui (Mar/13) - Alberto Martin (Spa) 6-3 6-1, Zabaleta (Arg) - Hewitt (Aus/10) 5-7 6-3 6-2, Nor man (Zwe/3) - Schüttler (Dui) 3-6 6-3 6-1, Wayne Ferreira (ZAf) - Fromberg (Aus) 6- 43-67-6, Safin (Rus/12) - Mantilla (Spa) 6- 3 6-0, Clavet (Spa) - Enqvist (Zwe/7) 7-6 6- 4. Rome. Vrouwen, 2,5 miljoen gulden. Tweede ronde: Tauziat (Fra/2) - Garbin (Ita) 5-7 6-2 6-4, Pierce (Fra/4) - Weingart- ner (Dui) 7-5 6-3, Sanchez (Spa/6) - Nola (Bul) 6-3 6-1, Grzybowska (Pol) - Huber (Dui/9) 6-4, 6-1, Venus Williams (VSt) - Rubin (VSt) 6-1 6-2, Morariu (VSt) - Te- stud (Fra/8) 7-5 4-6 6-3, Zuluaga (Col) - Martinova (Tsj) 6-0 6-7 6-3, Casoni (Ita) - Van Roost (Bel/15) 7-6 6-0, Sidot (Fra) - Raymond (VSt) 6-4 3-6 6-3, Grande (Ita) - Brandi (VSt) 6-4 7-5, Halard-Decugis (Fra/7) - Dragomir (Roe) 6-4 6-0, Chladko- va (Tsj) - Sugiyama (Jap/13) 4-6 6-3 7-6. Antwerpen. Vrouwen, 350.000 gulden. Eerste ronde: Coetzer (ZAf/1) - Callens (Bel) 7-5 6-3. Tweede ronde: Shaughnes- sy (VSt/8) - Pastikova (Tsj) 7-5 6-3, Kosta- nic (Kro) - Carlsson (Zwe/6) 6-2 6-3. Murcia. Fed Cup, kwalificatie: Nederland - Zweden 3-0. Oremans - Arvidsson 6-3 6- 1, Noorlander- Majkic6-3 7-5, Hopmans- /Oremans - Engblom/Strandlund 6-3 6-2. Tennis Burgh-Haamstede, Sterretjestoernooi, tiende dag. Jongensenkel. Tot en met 8 jaar: Wouter van de Berge - Arne Holm 6 1 3-4. Tot en met 12 jaar: Job-Jan S;-nmeunk Tor Roth 4-2 3-3, MatsWilk Sonny Ver spoor 7-1 5-3. Tot en met 14 jaar: Mark Polak - Daniël van de Graaff 2-5 5-2. -ongensdubbel. Tot en met 12 jaar: Quiten Meulblok/Nick Soeters - Koen van de Berge/Dimitri donderdag— ËJ Biljarten Sophia toernooi Locatie: Stationskoffie huis Krabbendijke. Aanvang: 19.15 uur Grand Prix C-Ranking, eerste ronde. Lo catie; BC 't Pleintje, St. Willibrord. Aan vang; 20,00 uur. Voetbal Vriendschappelijk: Nieuwland - SSV'65 (19.00 uur). Hoofdman 1-5 1-5. Tot en met 16 jaar: Steven Verseput/Dave Deege - Daan Rui tenbeek/Frans van Eijck 2-5 4-4, Barry Groenendijk/Marcel Steine 4-5 5-4. Meisjesenkel. Tot en met 10 jaar: Ezra de Zeeuw - Stephanie Ouwers 2-7 0-8, Ma riska van Keulen - Lindi Olree 6-2 6-1Tot en met 16 jaar: Sacha Stokla - Wendy Aris 3-44-3. Voetbal Nacompetitie. Poule A. MVV - FC Groningen 1-4 (0-3). 2. Visser 0-1, 17. Gregor van Dijk (straf schop) 0-2,24. Visser 0-3,51Mutsaers 1 - 3, 76. Dominique van Dijk 1-4. Scheids rechter: Jol. Gele kaart: Mutsaers, Meert (MVV), Broerse, Elschot, Visser (FC Gro ningen). Heracles - Emmen 1-1 (0-0). 70. Van Oo strum 0-1,71. Platvoet 1-1. Scheidsrech ter: Luinge. Gele kaart: Platvoet, Godee (Heracles), Koswal, Grummel (Emmen) Poule B. Cambuur - Zwolle 1-1 (0-1). 28. Derksen 0-1, 64. Van der Heide 1-1 Scheidsrechter: Bossen. Gele kaart' Sinkgraven, Roelofsen, Derksen (Zwolle Loontjens (Cambuur). RBC - Excelsior 1-1 (0-1). 44. Kruijer 0-1, 85. Redam 1-1. Scheidsrechter: Tem mink. Gele kaart: Van de Woerdt, Verber- ne (RBC). Wielrennen Ronde van Italië. Vierde etappe, Scalea - Matera: 1, Cipollini (Ita) 235 km 6.16.58 (37,404 km/u), 2. Konisjev (Rus), 3. Mar tinello (Ita), 4. Perdiguero (Spa), 5. Gut ierrez (Spa), 6. Ongarato (Ita), 7 Rebellin (Ita), 8. Marin (Col), 9. Braikia (Den), 10. Ledanois (Fra), Nederlanders: 101Pronk 2.42, 109. Blijlevens 5.33, 112. Moeren hout, 113. Vierhouten, 127. Vries 6.33, 133. Engels, 135. Kroon 143. Van Steen 7.30, 150. Duijn 9.34, 155. Van Kessel 11.37, 156. Voskamp, 168. De Jongh 12.44, 170. Dekker, 173. Boerman. Alge meen klassement: 1. Moreni (Ita) 20.09.17, 2. Tosatto (Ita) op 0.01, 3. Gut ierrez 0.11, 4. Cipollini 0.14, 5. Noë (Ita) 0.22,6. Hruska (Tsj) 0.28, 7. Savoldelli (Ita 8. Buenahora (Col), 9. Rubiera (Spa) 0.34, 10. Gualdi (Ita) 0.35, 83. Blijlevens 6.16, 84. Kroon 6.46, 101. Vierhouten 11.40,109. Pronk 14.21,121. Vries 18.37, 125. Engels 20.12,135. Van Kessel 24.08, 149. Voskamp 32,49, 150. Moerenhout 32.52, 157. Van Steen 34.55, 161. De Jongh 36.35,162. Duijn 36.43,168. Boer man 40.03,171. Dekker 40.25. Nieuwdorp. Regiokampioenschappen tijdrijden. Elite-amateurs: 1 Wilfried Bastiaanse "(Hoogerheide) 38,4 km In 50.28, 2. Patrick de Grave (Tholen) 53.01, 3. Eric de Crom (Hoogerheide) 53.55. Neo-amateurs: 1, Thomas van der Wei den (Made) 38,4 km in 50.40, 2. Luc van Hoek (Hoogerheide) 50.44, 3. Jacques Schuit (Arnemuiden) 52.04. Junioren; 1, Peter van Agtmaal (Huijbergen) 19,2 km in 25.46, 2, Johnny Hoogerland (Kruinin- gen) 26.22,3. Stef Clement (Breda) 26.43. Nieuwelingen: 1. Arjen Mosselman tKruiningen) 19,2 km in 28.07,2. Maurice Minnaar (Middelburg) 28.28, 3. Tibor Springer (Goes) 29.41, Sportklasse A: 1. Johnny van der Klooster (Lewedorp) 19,2 km in 26.33, 2, Louis Verdaesdonck (Zundert) 27.02, 3. Richard Balemans (Oud-Gastel) 27.16, Trimmers: 1. Leo de Nooijer (Middelburg) 19,2 km in 26.28,2 Jacques Rommers (Rilland) 28.46, 3. Huib Slabbekoorn (Kapelle) 30.11. Vrouwen: 1Baukje Doedee (Driewegen) 19,2 km in 30.08,2. Ellen de Weert (Lepel straat) 30.10, 3. Angela van Dalen (Ber gen opZoom)30.41 Trimmers: 1. There- se Schuit (Oost-Souburg) 19,2 km in 31.56. Junioren: 1 Monique Verstraten (Roosendaal) 19,2 km in 30.28, 2. Christa de Jong (Rucphen) 31.53, 3. Cindy Braat (Kwadendamme) 34.04. Nieuwelingen; 1. Mariëlle van Kalmthout (Rucphen) 19,2 km in 31.24,2. Linda Aarts (Kruinin- gen) 34.18, 3. Jenny Hoogerland (Krui- ningen) 34.22. Jeugd: 1. Wouter Lugtenburg (Goede reede) 9 km in 14.03, 2. Rik Lugtenburg (Goedereede) 14.21, 3 Niek Rentmees ter (Goes) 14.37.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 57