Luctor'88 met anderhalf been in volgende ronde PZC Kruiningen staat voor krachtproef Kapelle komt met schrik vrij bij GJS Remise AZVV in duel van uitersten sport maandag 8 mei 2000 sbw 1 5 Heerjansdam gedegradeerd Hoek en Bennekom sluiten herenakkoord op slotdag: 1-1 door Jurriaan de Reu WILLEMSTAD - Kruiningen wacht volgende week een zware klus in de terugwedstrijd van de tweede ronde van de nacompe- titie. Kogelvangers verkleinde zaterdag op het eigen veld in Willemstad de promotiekansen van de derdeklasser aanzien lijk. De Brabanders toonden zich in het matte duel de meest alerte ploeg en stuurden de equipe van trainer Leo van de Weijden met lege handen naar huis: 2-0. Kruiningen begon het duel za terdag s terk en zette haar tegen stander het eerste kwartier on der druk. „We begonnen goed", zei Van de Weijden na afloop, „Maar de kansen die we kregen' konden we niet benutten." In de zevende minuut was de beste mogelijkheid om de score te openen voor Ewout Dek. Hij werd echter op de hakken gelo pen door een verdediger. Scheidsrechter Nieuwenhuijze uit Yerseke vond het voorval geen penalty waard. Na het sterke eerste kwartier kreeg Kogelvangers meer grip op de wedstrijd. Dit resulteerde in enkele kansen voor de ploeg die dit seizoen als tiende eindig de in de tweede klasse E. Tegen het einde van de eerste speel- helft veerde Kruiningen nog even op. De ploeg kon Kogel vangers onder druk zetten, waardoor Edwin Arens een kans kreeg om de 0-1 te maken. Zijn schot stuitte op Kogelvan gers-keeper Patrick van de Werken. Een doelpunt in de eerste helft was ook verrassend geweest. Beide ploegen speelden daar voor in een te laag tempo. Na rust leken beide partijen niet veel meer te kunnen brengen. Naarmate de wedstrijd vorder de leek Kogelvangers echter te beseffen wat er op het spel stond. De Brabanders voerden het tempo op, waardoor ze meer gevaar voor het doel van Dennis van de Weelen konden stichten. In het laatste half uur hadden de aanvalsgolven resultaat. De twee treffers ontstegen de kwa liteit van de wedstrijd. De eerste was van de voet van Rob Hey- stek. De opgekomen verdediger kreeg in de 73e minuut de bal op de rand van de zestienmeter en plaatste het leer via de binnen kant van de paal tegen de tou wen: 1-0. De tegentreffer was voor Kruiningen geen reden om bij de pakken neer te gaan zit ten. Liza Huissen bracht zijn ploeg bijna op gelijke hoogte. De aanvaller kreeg de bal op zo'n dertig meter van het doel uit een dieptepass aangespeeld door middennvelder Gert-Jan Poleij. Huissen probeerde doel man Patrick van de Werken van Kogelvangers met een lob te verschalken, maar zijn inzet eindigde net naast het doel. Tien minuten voor tijd trof Ed win Arens wel doel voor Kruiningen. Vanuit buitenspel- positie brak hij door over de lin kerflank, maar nog voor zijn in zet achter van de Werken belandde werd hij terecht te ruggefloten. De gelijkmaker was ook niet te recht geweest. Kogelvangers was de betere ploeg en zag haar tegenstander slechts via de counter gevaarlijk worden. Ver in blessuretijd zorgde Arno den Hollander met een prachtige treffer dan ook voor de 2-0. De snelle spits rondde een solo in het strafschopgebied af met een pegel in de linkerbovenhoek. Volgens Kruiningen-trainer Leo van de Weijden was er niets op de uitslag af te dingen. „Die was terecht. Over mijn ploeg ben ik niet eens ontevreden. Aan de instelling lag het niet. Kogel vangers was wendbaarder en hun spitsen bewogen goed." De winnaar van de tweestrijd tus sen Kruiningen en Kogelvan gers speelt in de derde ronde van de nacompetitie een uit- en een thuisduel tegen de winnaar van de twee duels tussen Papen- clrecht en AZ W Volgens van de Weijden is zijn ploeg nog niet kansloos. „We hébben vandaag wat behou dend gespeeld. Volgende week gaan we het anders aanpakken. Het zal een zware klus worden, maar we gaan er alles aan doen om de volgende ronde te halen. Kogelvangers - Kruiningen 2-0: 73. Rob Heystek 1-0, 95. Arno den Hol lander 2-0. Scheidsrechter: A Nieu- wenhuyze (Yerseke). Gele kaart: Li za Huisman KruiningenAantal toeschouwers: 150. Kruiningen: Dennis van de Weele; Simon op t Hof Henk de Nood, John van Dijke, Kees Hommel; Edivin van Houte, Robin Arens (72. Stefan Openneer), Gert-Jan Poleij, Arthur van Noorden (S3. Ivan Boeije); Ed ioin Arens, Ewout Dek (60. Liza Huissen). door Wim de Vos KAPELLE - Alexander van Keulen is in het dagelijks leven een aimabel en rustig man. Za terdag stapte de trainer van za terdagtweedeklasser Kapelle voor even uit die rol. In de rust van de return in de tweede ronde van de nacompetitie voor een plaats in de eerste klasse, uit te gen GJS uit Gorinchem, maakte de jonge oefenmeester zich kwaad. „Ik was echt boos. Er werd achterin zó mat verdedigd en er werd zó slecht met de kan sen omgegaan", aldus Van Keu len, die zag dat zijn ploeg na een hectische wedstrijd en een bizar scoreverloop uiteindelijk met 3- 4 won. Die zege en plaatsing voor de volgende ronde (Kapelle won thuis met 2-1), waarin Tholense Boys de tegenstander is, maakte veel goed voor Van Keulen. Na de wedstrijd kon hij nog steeds niet goed begrijpen dat Kapelle zo dikwijls in de problemen was geweest. De Zeeuwen hadden veel meer in hun mars dan de povere tegenstander, maar net als een week eerder in de thuis wedstrijd werkte een voor sprong verlammend. „Ik hou het er maar op dat het komt door de spanning. De meeste spelers zijn niet gewend om onder grote druk te spelen. Als ze het hoofd erbij hadden gehouden was dat angstige he lemaal nietnodiggeweest", oor deelde Van Keulen. Vooral Alex Lakké maakte opnieuw een on zekere indruk. De onervaren doelman ging niet vrijuit bij de eerste twee treffers van GJS. Daarbij dient te worden aange tekend dat hij in een periode waarin Kapelle het spoor bij ster was, sterk overeind bleef op in zetten van de gevaarlijkste GJS-aanval?er, Pieter van der Zouwen. „Ik neem Alex niets kwalijk. Het is de eerste maal dat hij in zo'n ambiance speelde. Hij kan hier alleen maar sterker van worden", nam Van Keulen zijn doelman in bescherming. Dalletje Reeds vroeg in de wedstrijd kwam GJS op voorsprong na de eerste fout van Lakké, die een hoge voorzét van Eduard Roza verkeerd beoordeelde en de bal in eigen doel sloeg. Op dat mo ment had Kapelle via Njels Kole en Sander Rijswijk al een paar mogelijkheden gehad om de score te openen. Het was die zelfde Kole die zijn ploeg uit het eerste dalletje van de middag hielp. Eerst scoorde hij uit een vrije trap en kort voor de rust haalde hij vanaf de zestienme terlijn verwoestend uit. De woorden van Alexander van Keulen in de rust galmden nog lang na bij de spelers van Kapel le, die bijna een half uur lang nodig hadden om ze op zich in te 'laten werken. De Zeeuwse ploeg wankelde verschillende malen. Zelfs David den Hollander wist geen voetballende oplossingen meer te bedenken, ging overtre dingen maken en deed uiteinde lijk ook mee met weg-is-weg. Kortom, Kapelle zat in de pro blemen maar had geluk dat GJS niet profiterde. Bij een uitval werd het toen zelfs 1-3 via San- der Rijswijk. Hectisch Wie gedacht had dat de wed strijd, met nog ruim een kwar tier te spelen, gedaan was kwam bedrogen uit. Meteen na die der de Zeeuwse treffer maakte Alex Lakké zijn tweede fout, waar van Martin de Man wist te profi teren (2-3). Pieter van der Zou wen maakte amper 60 seconden daarna gebruik van de desorga nisatie in de Kapelle-defensie, door de gelijkmaker binnen te schieten: 3-3. Pijnbank Kapelle zat erdoor, maar de Gorcumse Jonge Spartanen vergaten om de bezoekers op de pijnbank te leggen. De gebles seerd geraakte Niels Kole werd vervangen door Ferdi Tilroe. Die was amper in het veld toen hij de bal uit een moeilijke hoek onder doelman De Kuiper door schoof: 3-4. Die klap kwam de thuisclub niet meer te boven waardoor Kapel le zich nu op mag gaan maken voor de tweestrijd met Tholense Boys. „Dat zal iets anders wor den, verwacht ik. Tholense Boys is een ploeg die met veel meer in zet speelt dan GJS. We zullen ons op moeten maken voor twee loodzware duels", blikte Alexander van Keulen alvast vooruit. GJS-Kapelle 3-4 (1-2). 11. Eduard Roza 1-0, 19. Niels Kole 1-1, 40. Niels Kole 1-2, 72. Sander Rijswijk 1-3, 73. Martin de Man 2-3, 74. Pie ter van der Zouwen 3-3, 84. Ferdi Tilroe 3-4. Scheidsrechter: C. Sprong (Ammerzoden). Gele kaart: Dennis Trapman, Edwin Bos (GJS), Danny Nouse, David den Hollander (Kapelle). Aantal toeschouwers: 400. Kapelle: Alex Lakké; Jacco Bekenes (86. Toine Gijzel), David den Hol lander, Marco Borghart, René van Boven; Jon Herselman, Niels Kole (83. Ferdi Tilroe), Danny Nouse, John Kivits (72. Rob Oostrom); Ed win van Damme, Sander Rijswijk. VLISSINGEN - Het scenario van de laatste speeldag verliep zaterdag voor Heerjansdam niet zoals vooraf werd gehoopt. De ploeg bezette na 25 speeldagen de tiende plaats in de hoofd klasse B van het zaterdagvoet bal en kon bij winst op ASWH de promotie/degradatiewed strijd nog ontlopen. ASWH bleek echter met 2-1 te sterk en omdat Volendam van Kloetinge won, vergezelt de Zuid-Hollandse ploeg het al eerder gedegradeerde SDC Put ten naar de eerste klasse. Volen dam speelt een beslissingswed strijd voor behoud van het hoofdklasserschap, De tweede plaats achter kampi oen Spakenburg, dat met 3-2 van Huizen won, ging naar GV- VV. De Veenendaalse equipe won met 1-2 bij Sparta Nijkerk. De derde en laatste periodetitel, die recht geeft op deelname aan de Amstelcup, ging naar Achil les Veen dat in Werkendam te gen Kozakken Boys genoeg had aan een bloedeloos gelijkspel. ASWII-Heerjansdam 2-1 (1-1). 10. Martijn de Nobel 1-0, 35. Ronald Hulsbosch 1-1, 75. John Verbaan 2- 1. Scheidsrechter: M. van den Herik (Ridderkerk). Aantal toeschouwers: 1750. Dovo-SDC Putten 0-1 (0-1). 25. Dirk Jan Beeftink 0-1. Scheidsrech ter: K. Kramer (Groningen). Aantal toeschouwers: 400. Spakenburg-I-Iuizcn 3-2 (1-1). 10. Hilmi Mihci 1-0, 35. Arnold van Houten 1-1, 49. Hilmi Mihci 2-1, 61. Paul Lieflink 3-1, 82. Mare Kroeze 3-2. Scheidsrechter: R.R. Kleiker (Emmeloord). Aantal toeschouwers: 1000. Kozakken Boys-Achilles Veen 0-0. Scheidsrechter: L. Looye ('s-Gra- venzande). Aantal toeschouwers: 400. Sparta Nijkerk-GVW 1-2 (1-1). 3. Johan de Man 0-1,30. Erik van Veld huizen 1-1, 64. Jan van Rabensiuaay 1-2. Scheidsrechter: AJ.G.M. Leus huis (Goor). Gele kaart: Gerben van de Glind (Sparta Nijkerk). Aantal toeschouwers: 500. Veere 2 wint beker VLISSINGEN - De finale van de Zeeuwse reservebeker in Nieuwland tussen de reserves van Veere en Yerseke is met 4-0 gewonnen door Veere 2. Bij rust was het al 3-0 voor Vee re, De doelpunten kwamen van Niek Corré, Frans Schreuder en Jan Paul Adriaanse(2x). De be ker werd in Nieuwland uitge reikt door regio-afgevaardigde Ko de Ridder. door Peter van Kouteren PAPENDRECHT - Een droom- start met een voorsprong na vijftien seconden, een ogen schijnlijk kansloze 3-1-achter- stand opgehaald en uiteindelijk nog een voorsprong uit handen gegeven. AZW speelde zater dag in de eerste ontmoeting te gen Papendrecht een wedstrijd van uitersten. Uiteindelijk hiel den beide teams elkaar in even wicht: 4-4. Met het publiek als grote win- Brons Kawun Yu en Lacey Koole LEIMUIDEN - Bij de finale van de nationale Jeugdmeerkampen tafeltennis te Leimuiden heb ben twee Zeeuwse spelers de bronzen medaille gehaald. Bij de jongens welpen werd Kawun Yu ('t Zand) derde. Een zelfde prestatie leverde Lacey Koole (SAR'72) bij de meisjes pupillen. De overige S AR-meis- jes kwamen niet op het podium. Kimberly 't Hooft werd achtste bij de junioren, Stefanie Fas- saert vierde bij de kadetten, Audrey Koole vijfde bij de pu pillen en Liselotte Fassaert achtste in dezelfde categorie. naar deed AZW met het oog op het thuisduel aan klantenbin ding. De formatie van Jaap Goossen treedt komende zater dag op eigen veld opnieuw tegen de Zuid-Hollanders aan en heeft aan de kleinst mogelijke overwinning voldoende om zich van een vervolg in de nacompe titie te verzekeren. Patrick Baumgarte scoorde al na vijftien seconden, maar daarna greep de thuisploeg ge ruime tijd het initiatief. Papendrecht knokte zich over die vroege tegenvaller heen. Na dat de thuisploeg na de hervat ting uit een strafschop op 3-1 was gekomen, stroopte AZW de mouwen nog eens op, Onder aanvoering van Marco Bolleman en de zwoegende Ger ben Steijaert gingen de met een tomeloze inzet spelende Zeeuws-Vlamingen in de ach tervolging. Koekkoek tekende voor 3-2 en 3-3. Baumgarte zet te de Axelaars een minuutje of vijf voor het einde met een ju weeltje zelfs op voorsprong: 3-4. Dat bleek echter een te grote weelde. De thuisploeg trok me teen vanaf de aftrap de stand weer gelijk. Papendrecht-AZW 4-4 (2-1). 1. Pa trick Baumgarte 0-1, 19. Marcel Harlaar 1-1, 36. Arjan van Toor 2-1, 49. Theo van Wijland3-1 (strafschop 54. Jacco Koekkoek 3-2, 76. Jacco Koekkoek 3-3, 85. Patrick Baumgarte 3-4, 86. Mark van de Leeden 4-4. Scheidsrechter: R. Col- lee (Rotterdam). Aantal toeschou- ivers: 175. SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) R.H.N. Boogert (coördinator noord) B.C.P.M. Goorden E.M.S. Pentury S. Remijnsen Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118) 470102 e-mail: redactie@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl Boonstra slaagt voor derde dan NIEUWEGEIN - Nanne Boonstra van Taekwondo Middelburg heeft in Nieu- wegein met succes het examen voor de derde dan afgelegd. Boonstra moest vijftien patronen lopen, verschil lende spartechnieken la ten zien en hij moest zich zelf verdedigen bij stok en mesaanvallen. Daar naast diende Boonstra twee powertechnieken uit te voeren en bij een ge sprongen techniek brak hij twee planken in de lucht. Nanne Boonstra was al negen jaar in het bezit van de tweede dan. Luctor'88-spits Rivo Slory (links) in duel met Steen-verdediger Tom Lemout. foto Dirk-Jan Gjeltema. door Michiel Teelinq HEINKENSZAND - Regen, ha gel en onweersbuien gooiden gisteren in Heinkenszaud roet in het eten. Bij het nacompeti- tieduel tussen Luctor'88 en Steen was de stand 3-0 in het voordeel van de thuisploeg. Scheidsrechter De Vlaam uit Breda vond het vier minuten voor tijd wel mooi geweest. Hij staakte de wedstrijd vanwege onweer en even later was het veld door de hevige regenval on bespeelbaar. De KNVB beslist op korte termijn of de vier reste rende minuten nog moeten wor den uitgespeeld. Luctor'88 trainer Marcel deNijs vond na afloop dat de wedstrijd niet meer afgemaakt hoeft te worden. „Voor Steen valt er ei genlijk niets meer te halen. De ploeg moet vier keer scoren om ons in de nacompetitie voorbij te streven. Eigenlij kis het alleen nog van belang voor Middel burg." Middelburg gaat namelijk al leen naar de tweede ronde van de nacompetite bij winst van Luctor. Dat is nu ook het geval, maar de ploeg uit Heinkenszand mag dan met niet meer dan één doelpunt verschil winnen van Steen. Ook de voorzitter van Steen, Jan Pleunis vond niet dat de wedstrijd nog een vervolg hoort te krijgen. De preses vond de 3- 0-zege voor Luctor meer dan verdiend en gunde het de ploeg van harte. De woorden richting de Luctor-kleedkamer van Steen trainer Rudy Rietjens spraken na afloop boekdelen: „Gefeliciteerd jongens! Veel succes in de volgende ronde van de nacompetitie Tweede lijn Tot de cruciale 86e minuut van de wedstrijd was het duel voor Luctor'88 prima verlopen. De ploeg kwam al na twee minuten op voorsprong, maar scheids rechter De Vlaam keurde het loepzuivere doelpunt af wegens buitenspel. Na de beginfase, waarin beide ploegen kansen kregen om op voorsprong te ko men, was het wachten op de openingstreffer. Met name met schoten vanuit de tweede lijn konden de spelers van Luctor druk uitoefenen op het doel van Steen-keeper Danny Ope neer. Op slag van rust, terwijl de spe lers van Steen al dachten aan de thee die hen te wachten stond, werd Luctor-aanvaller Erik de Groene neergehaald in het strafschopgebied. De Groene kreeg een penalty en benutte de ze ook: 1-0. Na rust ging de thuisploeg meteen in de aanval. Een vroege treffer hing in de lucht en kwam er ook. Het was opnieuw topscorer Erik de Groene die uiterst trefzeker af- ronde. Deze keer met een kop bal: 2-0. Steen probeerde na deze tweede tegentreffer iets terug te doen, maar kwam niet verder dan een aantal schoten op het Luctor- doel. De spelers uit Heinkens zand waren des te doeltreffen der. In de 55e minuut vergrootte de ploeg de voorsprong. Serge de Blaey kon alleen op de keeper afgaan en tikte eenvoudig bin nen: 3-0. In het verdere verloop van de tweede helft kreeg Steen nog een aantal kansen. Doelman Berry Simonse was echter de reddende engel voor Luctor'88. Hij hield zijn ploeg met een aan tal uitstekende reddingen op de been. Niet klagen Luctor-trainer De Nijs was zeer tevreden over het vertoonde spel. „We moesten vandaag met twee doelpunten verschil win nen om verder te gaan in de na competitie. Als je dan, voordat het duel wordt gestaakt, met 3-0 voorstaat hoor je mij niet kla gen, In vergelijking met vorige week, toen we van Middelburg verloren, hebben we vandaag zelfs heel goed gespeeld." Over het verdere verloop van de na competitie was de coach duide lijk. „Ik ga ervan uit dat we ver dergaan naar de tweede ronde. We zullen dan tegen drie perio dekampioenen uit de vierde klasse en twee degradanten uit de derde klasse moeten strijden. We zien wel hoe het verder gaat. Als we zo spelen als vandaag dan denk ik dat iedereen met ons rekening dient te houden", wist De Nijs, die beseft dat er voor slechts een van de vijf deel nemers een plaats in de derde klasse is weggelegd. Luctor'88 - Steen 3-0 (1-0). 45. Erik de Groene 1-0, 48. Erik de Groene 2- 0, 55. Serge de Blaey 3-0. Scheids rechter: D. de Vlaam (Breda). Gele kaart: 45. Aubert Geus, 68. Leonvan Zaltbommel, SO. Erik de Groene (al len Luctor'88). Aantal toeschou wers: 300. Bijz.heden: Duel na 86 minuten gestaakt wegens onweer. Luctor: Berry Simonse; Arne Ho- ningh, Serge Beidens, Aubert Geus (59. Jack Courtin) en John Groen (34. Mario Tazelaar); Marco Uter- mark, Leon van Zaltbommel en Je roen Verschueren (77. Jericho Hoe zen); Serge de Blaey, Erik de Groene en Rivo Slory. Steen: Danny OpeneerJohnny Bogaert, Tom Lernhout. Michel Virik en Peter Lernhout (63. Nico Philip van Hiel) Michel van den Bosch, Edwin Hofman, Marco Ot- tjes; Werner BisschopGino Vink en Pascal Lensen. door Frits Bakker BENNEKOM - Het was zo gê nant dat niemand durfde te jui chen. Hoek stelde zaterdag het verblijf in de hoofdklasse veilig door gelijk te spelen in Benne kom (1-1), maar het was geen dag om vrolijk van te worden. De vreugde was ingetogen, om dat iedereen wel begreep dat de clubs een herenakkoord hadden gesloten. Ze lieten de driehon derd betalende toeschouwers niet eens in de waan dat er om winst werd gespeeld. De schan delijke vertoning sloot voor Hoek de competitie af. Alleen in de bekerfinale valt er zaterdag nog wat eer te behalen. Aan niets was zaterdag te mer ken dat er nog iets op het spel stond. De wedstrijd begon met toespraken en bloemen voor spelers die vertrekken bij Ben nekom. En bij een 1-1-stand (voor Hoek net genoeg om niet te degraderen) liet trainer Frans Vermeulen al zijn wisselspelers opdraven, alsof het om een vriendschappelijk partijtje ging. De slotdag in de hoofdklasse kreeg een smakeloze ontkno ping. Het meest bizar was nog de goal die Hoek in de tweede helft van het treffen cadeau kreeg van de tegenstander. An- gelo Nijskens deed bij een 0-0- stand een wanhopige poging om van zo'n dertig meter op doel te schieten. Het schot was zo zwak dat een pupillenkeeper het had kunnen stoppen, maar de an ders zo betrouwbare Benne- kom-keeper Matthijs Heldring liet de rollende bal zonder enige vorm van schaamte door de be nen glippen. Hoongelach De missers van de thuisclub wa ren bijna net zo opzichtig. Den nis van Meegdenburg, de kalen de topscorer die bekend staat om zijn vernietigende schot, hielp de mooiste kansen om zeep en schoot één keer van twee me ter afstand ongeneerd over de bal. Hij kreeg zo veel hoonge lach van het publiek over zich uitgestort dat hij even later toch maar besloot om de gelijkmaker achter Hoek-keeper Glenn van Wijnsberghe te schieten. Daarna kon het spel weer op nieuw beginnen. Met de 1-1 was John Bentschap Knook, hier gedragen door Remco MuIIaert, is vooral gelukkig met de afloop van de competitie. foto Jan Ruland van den Brink Hoek gered en had Bennekom zich verzekerd van een plaats in de top vijf. Toen veel supporters van de thuisclub de kantine al hadden opgezocht, werd de bal nog een kwaidier lang rondge speeld in de buurt van de mid denlijn. Het fluitsignaal van de Friese arbiter Boringa maakte een eind aan de wanvertoning. Kritische vragen? Jaap Jacobs, de scheidende trainer van Ben nekom, ging ze allemaal uit de weg en verwees naar de stand op de ranglijst. „Wij zijn vijfde met dit ene puntje." En wat doe je dan met een tegenstander die nog een punt nodig heeft om niet te degraderen? Juist ja: een he renakkoord sluiten. Of mis schien nog erger. „We zijn omge kocht, dit is een schande", riep een van de supporters van Ben nekom toen hij het veld verliet. Wonderbaarlijk Roelof Ruules, de nog altijd wat onwennige voorzitter van Hoek, droomde na afloop weg in een verhaal over de wonderbaarlij ke bewegingen van de bal, maar besefte dat er meer was gebeurd dan hij had gezien.. Frans Ver meulen stak niet weg dat de laatste wedstrijd een schijnver toning was. geweest. „Maar ik heb wel eens wedstrijden op het hoogste niveau gezien waar het er ook zo aan toe ging. Het is niet mooi, dat moet ik toegeven." „Weet je hoe dit nou komt", zei de koffiebaas in de bestuurska mer. „Wij reizen graag naar Hoek. Daar koppelen we altijd een weekendje Antwerpen aan vast en er is geen speler die dat wil missen..." Bennekom-Hoek 1-1 (0-0). 71. An gela Nijskens 0-1,79. Dennis van Meegdenburg 1-1. Scheidsrechter J. Boringa (Leeuwarden). Aantal toe schouwers: 300. Hoek: Glenn van Wijnsberghe; Franky Standaert, Geert van Eenoo (76. Daan Boydens), John Bent schap Knook, Geert Bosschaart (74. Remco MullaertErwin van Win- gen, Patrick Naudts, Geert de Poor ter, Bart Poppe (60. Wesley Roman); Angelo Nijskens, Ronald van Slie- dregt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 15