Nu wel heel voordelig op weg met Univé! r A 15% Automobilisten in Zeeland opgelet kosten Daar plukt de vruchten van premieverlaging J De pluspunten op een rij X Ubc BOUWBEDRIJF Goetheer Huissoon vof Univé Zeeland OPROEP LEDENVERGADERING J.G.Timmerman Groenvoederdrogerij b.v. J.G. TIMMERMAN GROENVOEDERDROGERIJ B.V. Regiocoördinator (m/v) 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 APRIL 2000 'Ik had in de Consumentengids al gelezen dat de personenautoverzekering van Univé niet alleen voordelig, maar ook heel goed was. En nu hebben ze hier in Zeeland de premie ook nog eens met 15% verlaagd! Dit opgeteld bij de uitstekende service, zoals gratis ongevallenhulp en de supersnelle schadeafhandeling. Auto- maakte voor mij de keuze heel simpel. Ik ben direct even bij Univé langsgereden!' GROEDE O.B.M. Groede/Terneuzen, Voorstraat 16, telefoon (0117) 37 15 65 MIDDELBURG Univé Zeeland, Buitenruststraat 18, telefoon 0800-024 32 00 (gratis) WOUW O.V.M. Univé West-Brabant, Markt 5, telefoon (0165) 30 15 05 Uitstekende dekking tegen uitzonderlijk lage premie P] Aantrekkelijke bouwjaarkorting tot 20% i_J Gunstige nieuwwaarderegeling Extra korting op tweede auto of motor Vj Bij All-Risks gratis hulp bij pech in het buitenland Bel Univé en u bent direct verzekerd Ja, ik wil gratis een vrijblijvende offerte voor mijn personen- autoverzekering. j Naam Adres Postcode Telefoon Merk Bouwjaar Voorletters Woonplaats Type Gewicht Uitvoering Kenteken Oorspronkelijke consumentenprijs incl. BTW Bedrag te verzekeren accessoires Aantal kilometers per jaar 20.000 km 20.000 km Aantal jaren schadevrij Brandstof Benzine LPG Diesel Geboortedatum regelmatige bestuurder Postcode regelmatige bestuurder U ontvangt een offerte op basis van privé-gebruik. Stuur de coupon in een ongefrankeerde envelop naar Univé Verzekeringen, Antwoordnummer 30, 4330 WB Middelburg. doe Clara's Pad 67 - 4451 HC Heinkenszand - 0113 56 16 25 Coxstraat 45 - 4421 DC Kapelle - 0113 34 36 03 Wij zijn een regionaal werkend bouwbedrijf met een personeelsbestand van ca. 30 mensen en actief in de woningbouw, utiliteitsbouw, onderhoud en renovatie. i er versterking van ons team zoeken wij een: Voorman timmerman - Allround timmerman - Machinale houtbewerker Indien u voor eén van deze functies in aanmerking wenst te komen kunt u uw telefoni sche of schriftelijke sollicitaties richten aan Bouwbedrijf Goetheer Huissoon ter at tentie van de heer M.H. Goetheer. Clara's Pad 67B, te Heinkenszand Tel. 0113-56 16 25. De Onderlinge Brandverzekering Maatschappij "Zeeland" U.a. roept haar leden en verzekerden op tot het bijwonen van de algemene ledenverga dering. Deze vergadering zal gehouden worden op maandag 8 mei a.s. om 20.00 uur in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Agenda: Opening. Notulen vorige vergadering. Vaststelling jaarrekening I999. Voorstel statutenwijziging Bestuursverkiezing. Informatie Univé Verzekeringen. Mededelingen Rondvraag en sluiting. De volledige tekst van de agenda en het jaarverslag 1999 liggen vanaf heden voor leden ter inzage op het kantoor van Univé Zeeland. Univé is een samenwerkings verband van zelfstandige onderlinge verzekerings maatschappijen met kantoren in heel Nederland. Univé Zeeland is uw Univé kantoor in Zeeland m. it. v. Zeen ws- Vlaanderen Bij Univé kunt u terecht voor een advies inzake alle verzekeringen, hypotheken en pensioenen. Univé biedt een totaalpakket aan diensten zonder winstoogmerk. En daar plukt u de vruchten Onderlinge Brandverzekering Maatschappij "Zeeland" U.a. Postbus 461 4330 AL Middelburg Buitenruststraat 18. Middelburg Tel. (0118)62 96 55 Fax(0118) 62 96 56 e-mail univezld@zeelandnet.nl De "Stichting Katholiek Onderwijs Borsele" heeft vier scholen onder zich. Deze scholen zijn gesitu eerd in de Zak van Zuid- Beveland. De "Jan van Schengen- school" telt momenteel ruim 280 teerlingen die zijn ingedeeld in 11 groe pen. Het team bestaat uit 15 leerkrachten. Heinkenszand is een dy namisch dorp met ruim 5000 inwoners en heeft de bestemming van groeikern. Stichting Katholiek Onderwijs Borsele Het Bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Borsele vraagt te solliciteren op onderstaande vacature voor het schooljaar 2000 - 2001 voor de Jan van Schengenschool te Heinkenszand. Groepsleerkracht m/v (Werktijdfactor 0.9368) Informatie over de vacature: Van de leerkracht wordt verwacht beschikbaar te zijn op maandag t/m don derdag en gedeeltelijk op vrijdag. De werkzaamheden bestaan aanvankelijk uit ondersteunende werkzaamhe den in diverse groepen. Na afloop van het schooljaar bestaat de mogelijkheid dat de tijdelijke be noeming wordt omgezet in een vaste benoeming door de toename van het aantal leerlingen. De benoeming is in eerste instantie bestemd voor de middenbouw. De functie-eisen voor deze vacature zijn: n volledige bevoegdheid; aantekening catechese; breed inzetbaar, een brede belangstelling en passend binnen het team. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een jonge leerkracht. Voor meer informatie over deze vacature kan men zich richten tot de directeur van de Jan van Schengenschool, de heer M. Menheere, telefoon 0113-562172 (school) of 0113-561826 (privé). Wanneer U interesse heeft dient U binnen 10 dagen een uitgebreide sollicita tiebrief met c.v. te richten aan de secretaresse van de Schoolcommissie van de Jan van Schengenschool Mevr. A. Verkooijen-Verwater, Stationsweg 22, 4451 HK te Heinkenszand. vraagt voor direct een MACHINIST L.T.S'er metaal/M.T.S'er werktuigbouw of machinistenschool Leeftijd 21 tot 45 jaar. De werkzaamheden worden verricht in drieploegendienst gedurende de periode half mei/half december. In de overige As maanden wordt de fabriek gereviseerd en bedrijfsklaar T gemaakt voor de volgende campagne. Wij zijn een bedrijf met ca 20 medewerkers waar kunstmatig klavers (lucerne) en bietenpulp gedroogd en verwerkt worden tot brokjes, bestemd voor de mengvoederindustrie. Geïnteresseerden voor bovenstaande functie kunnen solliciteren naar: Postbus 10, 4484 ZG KORTGENE of telefonisch 0113-301651vragen naar de heer M. Hollemans bedrijfsleider. Na kantooruren privé tel. 0113-301247; autotel. 06-51611946. Rabobank Middelburg- Veere Cliëntadviseur (m/v) Binnen het werkgebied van de bank, met 45.000 inwoners in de kernen Middelburg, Veere, Vrouwenpolder en Serooskerke, zijn wij actief en attent met de uitgangspunten van de Rabo-organisatie als leidraad. Voor enthou siaste, jonge medewerkers met inzet en ambitie hebben wij zelfstandige en verantwoordelijke plaatsen vrij in het segment Cliënten Advies. Functieomschrijving De cliëntadviseur is de schakel in de dagelijkse contacten tussen klant en bank. Advisering en verkoop van diensten als sparen, verzekeren, particu liere kredieten en betaalvormen staan centraal. Ook is een alerte signaal- en servicefunctie ten behoeve van de andere commerciële segmenten en colle ga's van essentieel belang. Functie-eisen - opleiding tenminste op MBO-niveau - voorkeur met kennis van het dienstenpakket Cliënten Advies - commerciële, actieve en servicegerichte instelling - goede communicatieve en representatieve vaardigheden Graag nodigen wij kandidaten die dit jaar hun opleiding afronden ook uit om te solliciteren. Salarisschaal afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen bij Johan Kesselaar, Manager Cliënten Advies, telefoon (0118) 686839. Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan bovengenoemde, p/a Rabobank Middelburg- Veere, Postbus 91, 4330 AB Middelburg. Al ruim 50 jaar is liet nipo actief op het gebied van markt en opinieonderzoek onder consumenten en bij bedrijven. Het nipo is het grootste en bekendste marktonderzoek bureau in Nederland. vipo het marktonderzoekinstituut Voor een onderzoek op het gebied van verkeer en vis het nipo voor de maand juni op zoek naar een flexibele in de standplaats Vlissingen Functie-informatie l De werkzaamheden van de regiocoördinator bestaan voornamelijk uit het werven en aansturen van enquêteurs en het zorgdragen voor het logistieke proces van informatieoverdracht. De regiocoórdinator is verantwoordelijk voor optimale voortgang van het project binnen zijn of haar regio. Wij Vragen l Leidinggevende ervaring ca. 40 uur per week beschikbaar leeftijd ca. 30 jaar of ouder organisatie- en improvisatievermogen goede sociale en communicatieve vaardighe den i verantwoordelijkheidsgevoel in bezit van auto woonachtig in (directe omgeving van) bovenstaande standplaats. Wij bieden De regiocoordinator werkt met een grote mate van zelfstandigheid en kan rekenen op volledige steun en begeleiding vanuit het nipo een goede beloning. Meer informatie Heeft u interesse m bovengenoemde functie, neem dan contact op met de heer J P Groeneveld, tel. 020-522 57 23 of e-mail: j.groenevel@mpo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 52